PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Rzeka Nihon

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Rzeka Nihon - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 6 Icon_minitimePią Maj 16, 2014 7:32 pm

Crystal poszła w lewo. Gdy przeszła parę kroków zaczęła słyszeć kapanie wody. Szła dalej razem z swoim podopiecznym, a kapanie się nagłaśniało. Po kilku kolejnych krokach zaczęłaś nawet czuć zapach wody. Po kilku kolejnych krokach doszłaś do końca tunelu i twoim oczom ukazało się piękna sadzawka pełna czystej i przejrzystej wody. Na samym środku sadzawko można było dotrzeć jakiegoś stworka jednak byłaś zbyt daleko i nie wiedziałaś co to takiego.

Samael łowił i łowił a jedyne co złowił to dwa buty, ale na jego szczęście w jednym z nich znajdowało się trochę pieniędzy. Naglę coś zaczęło ciągnąc za twoją wędkę.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Rzeka Nihon - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 6 Icon_minitimePią Maj 16, 2014 7:36 pm

A jednak nie doszło do prac charytatywnych i coś się złapało ! Zadowolony starałem się to coś wyciągnąć bez zbytniego naprężania żyłki. Poprosiłem poka aby mi pomagał, w końcu też ma trochę krzepy. Najpierw trochę poluzowałem żyłkę, po czym znów ciągnąłem aby nakierować cel bliżej brzegu i tak w koło krok po kroku, bez pośpiechu wyławiając swoją zdobycz. Nie ma co się siłować na chama, trza to złowić i tyle.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Rzeka Nihon - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 6 Icon_minitimePią Maj 16, 2014 7:37 pm

Szłam, szłam słyszałam kapanie wody aż w końcu dotarłam do końca tunelu zauważając coś podobnego do pokemona. Naszykowałam ball'a będąc gotowa do rzutu i poszłam w tamtą stronę.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Rzeka Nihon - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 6 Icon_minitimePią Maj 16, 2014 7:44 pm

Sameal miał wielkiego pecha to coś co ciągnęło za twoją wędkę miało o wiele więcej siły niż ty i twój pokemona obaj wpadliście do wody i porwał was dość silny prąd morski. Samael odpada.

Crystal podeszła bliżej i okazało się, że tym stworzeniem był pokemon przypominający rybkę. Był bardzo spokojny. Co robisz?
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Rzeka Nihon - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 6 Icon_minitimePią Maj 16, 2014 7:46 pm

Podeszłam do pokemona i zachęciłam go do siebie karmą dla pokemonów następnie tradycyjnie położyłam przed nim ball'a czekając, aż wejdzie. Jeśli jednak tego nie zrobił po prostu w niego rzuciłam.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Rzeka Nihon - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 6 Icon_minitimePią Maj 16, 2014 7:54 pm

Pokemon wyglądał na bardzo mądrego i po chwili zastanowienia sam wszedł do pokeballa. Crystal złapała pokemona.

Crystal + 4 zł - pokeball + Relicanth
Samael + 12 zł + 1PF
Riley+ 3 zł + 1PF
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Rzeka Nihon - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 6 Icon_minitimeSob Maj 17, 2014 11:01 am

Dzisiejszego dnia Sponge postanowił przybyć nad tereny Rzeki Nihon, aby wraz ze swym pokemonem rozpocząć treningi dotyczące bardzo przydatnego i pięknego ataku, Odświeżenia. Aby rozpocząć ćwiczenia, musieli się trochę zmęczyć. Głównie Happiny, bowiem odświeżeniem będzie próbowała odzyskać stracone siły. Tak też zrobili, a Happiny trenowała dobrze już znane ataki, trenowała swoją kondycję i sprawność fizyczną. Następnie zabrali się za Odświeżenie. -Spróbuj ukoić swoje wnętrze i wydobyć z niego siły, które uleczą twe rany. Doskonale wiesz o co mi chodzi, jesteś pokemonem stworzonym do takich ataków. Happiny próbowała, czasami jej wychodziło, a innym razem coś ją rozproszyło i cały trening na nic. Jednak trenowali tak ciężko jak tylko potrafili.

Happiny
* Nauka Odświeżenia (4)
Powrót do góry Go down
AaroniaStone

AaroniaStone

Liczba postów : 19
Wiek : 29
Skąd : Cerulean City

Rzeka Nihon - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 6 Icon_minitimePią Maj 23, 2014 8:38 pm

Totodile - Water Gun - Wodna Broń - 4
Pogoda nie dopisywała. Było pochmurno, szaro, brzydko, paskudnie... dość tych określeń! Aaronia i Totodile nie przejmowały się pogodą. Nie mogły! Liczył się trening i jego efekty. Ledwo przybyły, a już zaczęły szkolenie. Aaronia nakazała pokemonowi wykonanie Wodnej Broni, ale jak zwykle pokemon lądował na pupie nie mając dość siły aby utrzymać strumień.
- Mam pomysł... - powiedziała pukając palcem w brodę. Stanęła za pokemonem. Ukucnęła... objęła za ,mały brzuszek i nakierowała na drzewo.
- Skup się na konarze - szeptała do uszka - pomyśl, że ta kora to świetny materiał na nową deskę do pływania, ale pierw trzeba ją zdjąć... Totodile! Użyj Wodnej broni!
Gdy pokemon nabrał wody, Aaronia mocno przytrzymała pokemona. Udało się. Jeszcze kilka razy zrobiły tak samo, a później Totodile potrafiła już sama utrzymać atak.
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Rzeka Nihon - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 6 Icon_minitimeSob Maj 24, 2014 1:32 pm

Po zakończeniu pierwszych treningów nowego ataku z Arbokiem, nadeszła pora na drugiego podopiecznego - tym razem padło na wodnego Magikarpa. Pomimo swojej niezbyt powalającej postury, pokemon stawał się coraz to potężniejszy. Teraz zamierzałem do jego arsenału dorzucić kolejny potężny cios. Nad rzekę Nihon dotarłem wczesnym popołudniem i bez zbędnego przedłużania, wypuściłem z pokeballa Magikarpa. Podopieczny był zadowolony, nakarmiłem go i napoiłem, a następnie zabraliśmy się do nauki teoretycznej Akcji, bo właśnie to był kolejny ruch do opanowania. To niezbyt silny atak, więc ze szczególną starannością opowiadałem podopiecznemu jak go wykonać i kiedy najlepiej go zastosować. Pokemon kiwał główką, ale chyba nie bardzo pojmował o co tak naprawdę chodzi.

Trening na Akcję - Magikarp (1)
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Rzeka Nihon - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 6 Icon_minitimeNie Maj 25, 2014 10:26 pm

Dzisiejsze treningi z moimi podopiecznymi postanowiłem rozpocząć od tych z Magikarpem. Wczesnym rankiem otworzyłem zaspane oczy, zsunąłem się z łóżka, dokonałem podstawowej higieny codziennej, po czym zarzuciłem na siebie ubrania i opuściłem swoją kryjówkę. Swoje kroki skierowałem prosto nad rzekę Nihon, bo to właśnie tam miały się odbyć pierwsze dzisiejsze ćwiczenia. Bez zbędnego przedłużania, wypuściłem z pokeballa podopiecznego, pogłaskałem go po głowie, nakarmiłem i napoiłem, a następnie zabraliśmy się za trening Akcji. Podobnie jak wczoraj, tłumaczyłem podopiecznemu jak powinien wyglądać ten ruch, kiedy i jak go wykonywać oraz jakie są płynące z niego korzyści.

Trening na Akcję - Magikarp (2)
Powrót do góry Go down
Len_Verticalt

Len_Verticalt

Male Liczba postów : 10
Wiek : 31
Skąd : Nie ważne skąd. Pingwiny Cię Dorwą

Rzeka Nihon - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 6 Icon_minitimeSro Maj 28, 2014 10:16 pm

Noc jak noc, można by powiedzieć. Grzeczne osoby już śpią, ale nie oni! Ci dopiero się budzą do życia. W tę piękną noc, chłopak wraz ze swoim podopiecznym ruszyli na naukę ataku. Tak Len stwierdził, że najwyższy czas nauczyć czegoś nowego tego śpiocha. Szli teraz nad rzekę, a chłopak na ramieniu miał teraz zarzucony ręcznik. Gdy doszli nad brzreg, spojrzał na Totodila
-No kolego, popływaj sobie na początek.-Pokemon jak to usłyszał, podskoczył machając łapkami i ruszył pędem do wody, gdzis zanurkował i zginął pod taflą wody. Chłopak rozebrał się do kąpielówek i wskoczył również do wody. Pływali tak chwile, aż Len zawołał swojego podopiecznego i zaczął mu tłumaczyć co będą robić.
-Dobra, dzisiaj pouczymy się ataku wodnej broni!-Powiedział chłopak, a pokemon słuchał go uważnie.-Zobacz, musisz zrobić to tak! Najpierw wziąć oddech wraz z wodą, tylko nie połykaj! A potem wypluć strumień przed siebie.-Gdy skończyl tłumaczyć to właśnie zrobił, zanurzył usta pod wode i wciągnał ją, a potem się wyprostował i zrobił dziubek z ust wypuszczając wodę na swojego Totodila, ten zaczął machać łapkami, rozbawiony. Po chwili jednak sam to zrobił i zaczął pluć na Leniego wodą. Trwało to dość długo jak się tak bawili, na wzajem się oblewając, aż w końcu chłopak uznał ze na dziś starczy. Oboje wyszli z wody, wytarli się i ruszyli spowrotem do domu, oczysiście Len się wcześniej ubrał

Nauka Wodnej Broni 1
Powrót do góry Go down
Len_Verticalt

Len_Verticalt

Male Liczba postów : 10
Wiek : 31
Skąd : Nie ważne skąd. Pingwiny Cię Dorwą

Rzeka Nihon - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 6 Icon_minitimeCzw Maj 29, 2014 9:40 pm

Następny wieczór, przechodzący powoli w noc i Len wraz ze swoim pokemonem pojawili się znów nad rzeką i co? Na początku oczywiście weszli do wody by sobie popływać i się zrelaksować przed treningiem. Dzisiaj jednak chłopak przyniósł ze sobą w plecaku parę pustych butelek. Gdy już sobie popływali, chłopak poustawiał butelki na ziemi i spojrzał uważnie na podopiecznego.
-No dobra dzisiaj będzie nieco trudniej! Musisz zacząć celować swoją wodną bronią. Więc powinieneś już umieć sam ją wytworzyć. A jeśli nie, to będziemy latać w tą i z powrotem!-Powiedział i klasnął w dłonie, no a potem oczywiście zaprezentował co miał na myśli. Zatem ustawił się w odległości takiej by mieć tyle samo do butelek i rzeki. Totodile usiadł teraz i przyglądał się swojemu trenerowi. Po chwili ten podbiegł do wody nabrał ją w usta i podbiegł do butelki celując w nią i tak póki wszystkie leżały. Następnie spojrzał na swojego pokemona.
-Teraz twoja kolej! Ale najpierw spróbuj czy Ci się uda samemu stworzyć wodną broń.-No więc Totodile wstał i stanął tam gdzie wcześniej Len. Skupił się zrobił dzió[Jak nie dupą to drugą stroną wyjdzie] i zaczął dmuchać i co?! Mamy postęp! Zaczął gwizdać, ale wody ani śladu, wiec zdenerwowany pokemon zaczął teraz biegać w tą i z powrotem robiąc to samo co jego trener. Zmieniali się co rundę, raz biegał chłopak, raz pokemon, aż w końcu pod koniec 5 rundy podopieczny Leniego zaczął tryskać lekkim strumyczkiem wody, przez co chłopak się ucieszył i wziął go na ręce podrzucając
-No! Jeszcze trochę i nam się uda a teraz mam nagrodę!-To powiedziawszy, odstawił Pokemona na ziemię, wyciągnął koc i postawił na nim na talerzu po 2 kawałki dużego ciasta. Stworek oczywiście się ucieszył i oboje teraz zaczęli jeść ciasto, mlaskając i brodząc sobie usta, a potem poszli z powrotem do domu.
Powrót do góry Go down
AaroniaStone

AaroniaStone

Liczba postów : 19
Wiek : 29
Skąd : Cerulean City

Rzeka Nihon - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 6 Icon_minitimeCzw Maj 29, 2014 11:15 pm

Totodile - Water Gun - Wodna Broń - 5
Toti powoli opanowała podstawy ataku, więc teraz Aaronia musiała utrudnić zadanie. Specjalnie wybrała księżycową noc na kolejny trening.
- Słuchaj, zadanie jest proste. Jest ciemno, a ty opanowałaś już sam atak, więc teraz pora na coś innego. Teraz musisz działać na słuch. W trakcie pokazu lub walki, przeciwnik może cię oślepić i co wtedy zrobisz?
Pokemon wzruszył ramionami, co oznaczało "nie wiem". Trenerka więc kontynuowała.
- No właśnie. Nie wiesz. Ale ja wiem. Od tego są uszy, aby je wykorzystać. Zamknij oczy i skup się. Odsunę sie kawałek i będę podskakiwać gdzieś, a ty spróbuj wsłuchać się gdzie jestem i zaatakuj nie otwierając oczu.
Pokemon wykonał polecenie, ale samo ocenienie sytuacji sprawiało jej trudności. Nie potrafiła opanować tego, a gdy się udawało to najpewniej podglądała. AAaronia zastosowała więc inną taktykę. Wyciągnęła chustkę i obwiązała ją wokół oczu pokemona. Wnet pokemon nie mógł podglądać.
- Woda to twój przyjaciel. Woda jest w powietrzu i w ziemi i w każdym źdźble trawy. Wsłuchaj się w to co ci mówi...
Trening trwał do rana, a pokemon? No cóż... kierunek już w miarę dobry, tylko wymierzenie odległości i celność zostawia wiele do życzenia.
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Rzeka Nihon - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 6 Icon_minitimeSob Cze 07, 2014 8:42 am

Niesamowity dzień, w którym zarówno Sponge jak i jego osobista terrorystka Happiny mieli spędzić radosny i przyjkemny czas nad Rzeką Nihon. Od czasu poznania Sponge'a, w Happiny rozgrzał się mały płomyczek walki, pojawiła się w niej ambicja, z którą pokemon dążył do stania się jeszcze lepszym wojownikiem. Rzadko było spotkać coś takiego u pokemonów wychowanych w CentrumPokemon. Gdy tylko dotarli nad rzekę i rozłożyli wszystkie potrzebne materiały Happiny zapragnęła treningu. Sponge ucieszył się i wspólnie spędzili najbliższą godzinę na treningu, na ćwiczeniach dotyczących dobrze już znanych ataków. Happiny także doskonale posługiwała się pokedexem swego pana i właśnie dzisiejszego dnia zauważyła, a może raczej przypomniała sobie, że w pewnym momencie może ewoulować w formę jeszcze silniejszą. -Widzę, że przyglądasz się twojej ewolucji. Happiny uśmiechnęła się, ale nie do końca. -Rozumiem, kiedyś przyjdzie na to czas. Nie będę Cię nigdy do niczego zmuszał, dla mnie możesz być taką małą i potężną Happiny na zawsze. Odparł chłopak, jednak różowy pokemon nie do końca był przekony. Kręcił się wokół pokedexu i czały czas szturchał trenera, aby ten opowiadał mu o ewolucji. Happiny poznała już wszystkie możliwe ruchy, a co najwazniejsze spędziła już kupę czasu ze Spongiem tak też czy czas nadszedł? -Kiedyś..Dawno temu dostałem Oval Stone. Jest potrzebny do właśnie twojej ewolucji. Zrobimy tak, jak uważasz. Sponge doskonale wiedział, że Happiny zbyt szybko podejmuje decyzje, zbyt pochopnie. Z drugiej strony nawet jej trener pragnął ewolucji i ruszenia daje, rozwijania umiejętności a nie zatrzymania się w rozwoju. To by było najlepsze dla jej dobra. Happiny siedziała zamyślona do wieczora, a gdy zdecydowała poszła do Sponge'a i wzięła go za rękę. Zaprowadziła go nad rzekę, a tam dotknęła Oval Stone.

Happiny
* Ewolucja pokemona za pomocą Oval Stone
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Rzeka Nihon - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 6 Icon_minitimePon Cze 09, 2014 5:12 pm

Pewnego dnia poszedłem z moim totodilem nad rzekę Nihon. Na początek dałem mu trochę popływać w tym zbiorniku wodnym by ochłodził się po wędrówce. Pokemon bardzo się ucieszył i bez zawahania wskoczył do wody, a ja za nim. Gdy totodile dostatecznie się ochłodził, powiedziałem, żeby wyszedł z wody, ponieważ chcę go nauczyć ruchu, który ułatwi zapełnianie wody w basenie. Wyszedłem z pokemonem z wody.
-Ruch, którego chcę cię nauczyć to wodna broń. Ten ruch polega na wytworzeniu dużej ilości wody w pyszczku, a następnie wystrzelenie jej pod wysokim ciśnieniem. Dzisiaj zajmiemy się wytworzeniem wody. Po prostu wytwórz wodę w pyszczku, a jeśli ci się nie uda nie denerwuj się.
Pokemon na początku wytwarzał o wiele za mało wody, ale gdy nabrał wprawy udało mu się wypełnić cały swój pyszczek. Zadowolony z pokemona dałem mu jego ulubione jagody i wróciłem do domu.
Totodile Wodna broń 1
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Rzeka Nihon - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 6 Icon_minitimeWto Cze 10, 2014 4:37 pm

Razem z moim pokiem wyruszyłem nad rzekę Nihon. Gdy byłem na miejscu wytłumaczyłem Totodilowi co będziemy dzisiaj robić tymi słowami:
-Dzisiaj będziesz musiał popracować nad wypluwaniem wody. Na początek wytwórz wodę w pyszczku jak wczoraj, weź oddech bez połykania wody, a następnie wypuść wodę. Strzelaj w tamto drzewo.-
Pokemon próbował i nauczył się wypluwać wodę, ale nie było to ani celne, ani silne. Mój pok trenował cały dzień. Wróciliśmy do naszej kryjówki.
Totodile wodna broń 2
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Rzeka Nihon - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 6 Icon_minitimeSro Cze 11, 2014 8:07 pm

-Hej Totodile. Dzisiaj będziemy ćwiczyli siłę twego ataku. Teraz nie będziesz musiał celować w konkretny cel, po prostu strzelaj z pełną mocą i spróbuj utrzymać się na nogach.-
Pokemon posłuchał mnie i siła była przyzwoita, ale za każdym razem gdy używał tego ruchu odrzut był tak wielki, że pokemon się przewracał się. Mimo, że pokemon się przewracał to byłem z niego dumny. Wróciłem z pokiem do domu.
Totodile wodna broń 3
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Rzeka Nihon - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 6 Icon_minitimeCzw Cze 12, 2014 10:19 pm

Ponownie poszłem z moim wodnym poczkiem nad rzekę Nihon.
-Dzisiaj będziemy cię uczyć tego, byś się nie przewracał podczas wykonywania wodnej broni. Po prostu użyj wodnej broni i postaraj utrzymać się na nogach. Na początku będe cię podtrzymywał, ale potem będziesz musiał sam trzymać się na nogach.-
Pokemon, dzięki temu, że mu pomogłem szybciej zaczął robić postępy, aż w końcu już się nie przewracał podczas wykonywania tego ataku. Zadowolony z pokemona dałem mu karmę dla pokemonów i dałem mu odpocząć w pokeballu. Wróciłem do domu.
Totodile wodna broń 4
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Rzeka Nihon - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 6 Icon_minitimePią Cze 13, 2014 9:13 pm

Gdy mrok ogarnął tą półkulę ziemi, Wyszedłem ze swojego domu, by dojść do miejsca treningu swojego wodnego poczka-rzeki Nihon. Napotkałem dużo trenerów wracających do swoich domów. Znalazłem idealne miejsce do treningu Totodila.
-Dzięki temu, że poszedłem tu w nocy nikt mi nie będzie przeszkadzał.-Powiedziałem do siebie.
Wypuściłem mojego wodnego startera.
-Czy wiesz co będziemy trenować?-Spytałem się Totodila.
Pokemon pokiwał główką co znaczyło, że nie wie.
-Dzisiaj będziemy ćwiczyć wodną broń, a dokładniej celność tego ataku. Przyszedłem po zachodzie słońca by było trudniej.-Powiedziałem do startera.
Wyjąłem z plecaka niezmywalny flamaster i armatkę wodną. Narysowałem tarczę do rzutek przy pomocy flamastra.
-Urządzimy sobie zabawę. Na zmianę będziemy strzelać do tej tarczy. Ty będziesz strzelał z wodnej broni, a ja z armatki wodnej. Jeśli trafisz w sam środek tarczy-5 pkt, jeśli nie trafisz-0 pkt, a jeśli trafisz w tarczę, ale nie w środek tarczy-1 pkt. Za każde 5 pkt będzie jedna dodatkowa jagoda na śniadanie. Ten kto zdobędzie 100 pkt wygrywa.-Powiedziałem do mojego poka.
Pokemon bardzo się ucieszył z tak urozmaiconego treningu. Pokemon strzelał bardzo celnie by mnie pokonać i zdobyć dodatkowe jagody na śniadanie. Gdy skończyliśmy trening był już ranek. Mój pok miał 100 pkt, a ja 90 pkt. Byliśmy tak zmęczeni, że przespaliśmy się nad rzeką Nihon. O 12.00 wróciliśmy do domu i zjedliśmy śniadanie.
Totodile wodna broń 5
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Rzeka Nihon - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 6 Icon_minitimeWto Cze 17, 2014 7:54 pm

Po treningu wodnej broni uznałem, że powinienem nauczyć mego wodnego startera czegoś na bliższy dystans. Gryzienie nadawało się idealnie. Atak ten powinien być bardzo prosty dla pokemona, który gryzie wszystko co się rusza. Spakowałem wszystkie potrzebne przedmioty i wyruszyłem z pokiem nad sławną rzekę Nihon. Po pewnym czasie dotarłem do tamtego miejsca.
-Ponieważ opanowałeś już wodną broń, będziemy ćwiczyli inny ruch-gryzienie. Jak sama nazwa mówi ten ruch polega na ugryzieniu przeciwnika. Raczej nie będziesz mieć z tym problemu. Na początek spróbuj ugryźć to drzewo.-Powiedziałem do mego wodnego startera.
Pokemon gryzł przez cały nasz trening. Połamały mu się zęby i weszło mu bardzo dużo drzazg w język, ale zęby szybko mu wyrosły, a drzazgi wyleciały, bo pokemon użył wodnej broni. Razem z moim pokemonem wróciłem do domu.
Totodile gryzienie 1
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Rzeka Nihon - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 6 Icon_minitimeSro Cze 18, 2014 11:29 am

Przybyłem na teren rzeki Nihon z dwoma moimi wężami morskimi. Obydwoje mają za zadanie nauczyć się tego samego ruchu. Ten atak to Hydro Pompa, jeden z najsilniejszych wodnych ruchów. Oba pokemony są wybitnie doświadczone, zatem nie powinno być problemów z treningami. Przygotowałem dla nich specjalne tarcze. Każdy z pokemonów miał za zadanie wziąć głęboki oddech, podczas którego gromadził w sobie mnóstwo wody. A gdy czuł, że wiecej nie da rady wystrzeliwał słup wody pod ogromnym ciśnieniem. Pierwszy wykonał to MIlotic, którego woda poleciała bezbłędnie na tarcze. Gyaraods nie chciała być gorsza dlatego też szturchnęła Milotica i również wypuściła słup wody. Był on słabszy, ale Milotic pogratulował towarzyszce. Wspólnie trenowali jeszcze jakiś czas, a na koniec przyszła pora na posiłek z smakowitych wodorostów.

Milotic nauka Hydro Pompy [11]
Gyarados nauka Hydro Pompy [1] obserwowana przez Milotica
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Rzeka Nihon - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 6 Icon_minitimeSro Cze 18, 2014 8:56 pm

[Justiny]Była ciemna noc. Poszedłem z moim pokiem nad rzekę Nihon. Gdy byłem na miejscu wypuściłem wodnego startera z pokeballa.
-Hej. Dzisiaj postaramy się wzmocnić celność twojego ataku i twój refleks. Będę rzucał patykami, a ty będziesz musiał je złapać. Będzie ci trudniej je złapać niż w dzień, ponieważ teraz jest noc.-
Pokemonowi całkiem dobrze szło. Trenowaliśmy całą noc. Wróciliśmy rano do domu.[/justify]
Totodile gryzienie 2
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Rzeka Nihon - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 6 Icon_minitimeCzw Cze 19, 2014 11:59 am

Kolejny raz przybyłem w okolice Rzeki. I jak to już w zwyczaju jest tutaj trenują moje piękne i potężne węże: Milotic oraz Gyarados. Oba pokemony trenuja ten sam wody ruch. Dlatego nawzajem siebie mobilizują. Pierwszy próbuje MIlotic, który dłużej uczy się ataku. Gromadzi w sobie mnóstwo wody i wypuszcza ją pod ogromnym ciśnieniem! Słup wody uderza w tarczę treningową. Po próbie Milotica, do dzieła przystępuje Gyarados. Wykonuje tę samą czynność. Wyszło jej to gorzej, ale towarzysz pocieszył i przystąpił do kolejnych prób. Przy każdej próbie wykonania ataku dopinguję moje węże. Dla nich należy się wszystko co najlepsze.

Milotic nauka Hydro Pompy [12]
Gyarados nauka Hydro Pompy [2] obserwowana przez Milotica
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Rzeka Nihon - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 6 Icon_minitimeCzw Cze 19, 2014 8:04 pm

Była ciemniejsza noc niż ostatnio. Była to idealna pora na trening. Wyruszyłem z moim totodilem nad rzekę Nihon.
-Totodile dzisiaj będziesz robić to samo co wczoraj-gryźć. Będzie jedna różnica pomiędzy wczorajszym treningiem, a dzisiejszym. Dzisiaj będziesz musiał łapać kamienie, a nie patyki. Kamienie będą twardsze, dlatego trudniej ci będzie przebić się przez nie zębami.-
Pokemon bardzo dobrze sobie radził. Trenowaliśmy całą noc. Rankiem wróciliśmy do domu.
Totodile gryzienie 3
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Rzeka Nihon - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 6 Icon_minitimeSro Cze 25, 2014 6:17 pm

11
Buneary i Szybki Atak

- Czas na zabawę, wychodź, szybciutko! - powiedziałem, gdy tylko PokeBall zaczął się otwierać. Chwilę potem przede mną już podskakiwała malutka Buneary, wesoło ciesząc się, że w końcu wyszła ze swojej kulki. - W końcu znów się spotykamy, malutka. Najwyższa pora, by nauczyć się Szybkiego Ataku - taki prosty ruch, a tyle czasu na niego poświęciliśmy... no nic. Jesteś gotowa? Więc - będę w Twoją stronę rzucać małymi piłkami, a Ty musisz unikać ich Szybkimi Atakami, to wszystko. Więc, zaczynamy - odparłem pokemonowi, który stanął w dalszej odległości, czekając na mój pierwszy rzut. Piłka poleciała, idealnie wycelowana w małego pokemona. Jednak użycie Szybkiego Ataku pomogło małej Buneary uciec na boki - i tak samo stało się w przypadku pozostałych 5 piłeczek.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Rzeka Nihon - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 6 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rzeka Nihon

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Johto-