PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Rzeka Nihon

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Rzeka Nihon Empty
PisanieTemat: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon Icon_minitimePią Mar 07, 2014 9:38 pm

Błękitna rzeka, o krystalicznie przejrzystej wodzie oraz piaszczystej plaży. Właściwie plażę stanowią ciągle poruszające się wydmy, które zmieniają kształt i położenie względem wiatru, który aktualnie wieje. Przez to znajdują się tam tylko nieliczne ale niezwykłe bujne skupiska roślin, które wyglądają niczym oazy na pustyni. A co do samej rzeki, na brzegu jest stosunkowo płytka i łagodna, ale im dalej się wejdzie, to nagle pojawia się spadek terenu i nurt nabiera na sile, co pozwala trenować wodne pokemony oraz ich siłę, płynąc pod prąd.

Tutaj można spotkać pokemony wodne, roślinne, normalne, a także trenować pokemony tego rodzaju.

Rzeka Nihon Rzekaf
Powrót do góry Go down
RicoChet

RicoChet

Male Liczba postów : 295
Wiek : 29

Rzeka Nihon Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon Icon_minitimeWto Mar 18, 2014 4:16 pm

Wodna broń 1.
Rzeka Nihon Sigpic199896_1

Dziś przyszedłem na brzeg rzeki Nihon by zacząć nowy trening wraz z Totodile. Tym razem będziemy się uczyć WODNEJ BRONI. Sam atak polega na wystrzeleniu strumienia wody z pyska. Po wypuszczeniu pokemona z Balla, podeszliśmy na brzeg rzeki. Na początek postanowiłem, że pok weźmie w paszczę wodę z rzeki i zacznie ją wypluwać, w kształt strumienia. W ciągu tego dnia przyzwyczajam pokemona do uczucia wystrzeliwanego strumienia wody.
Powrót do góry Go down
RicoChet

RicoChet

Male Liczba postów : 295
Wiek : 29

Rzeka Nihon Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon Icon_minitimeSro Mar 19, 2014 10:39 am

Wodna broń 2.
Rzeka Nihon Sigpic199896_1

Dziś ponownie trenuję z Totodile. Dziś będziemy ćwiczyć wytwarzanie wody w pysku. Sam nie wiem jak ma to działać, z wielkimi trudnościami, ale wytłumaczyłem Totodile’owi, co musi zrobić. Totodile, to wodny pokemon i nie było z tym większych trudności, ale dla praktyki ćwiczyliśmy dziś właśnie ten patent.
Powrót do góry Go down
RicoChet

RicoChet

Male Liczba postów : 295
Wiek : 29

Rzeka Nihon Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon Icon_minitimeCzw Mar 20, 2014 5:40 pm

Wodna broń 3.
Rzeka Nihon Sigpic199896_1


Po raz kolejny razem z Totodile spotykamy się nad brzegiem rzeki Nihon, by kontynuować trening Wodnej Broni. Dziś jeszcze raz będziemy ćwiczyć wytwarzanie wody w pysku. To nie jest wymagający element dla wodnego pokemona, ale poćwiczyć nie zaszkodzi. To właśnie było przedmiotem dzisiejszego treningu.
Powrót do góry Go down
RicoChet

RicoChet

Male Liczba postów : 295
Wiek : 29

Rzeka Nihon Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon Icon_minitimePią Mar 21, 2014 12:44 pm

Wodna broń 4.
Rzeka Nihon Sigpic199896_1


Jeszcze raz zawitałem w okolice rzeki Nihon, by trenować z Totodile. Ostatnio trenowaliśmy tworzenie wody w paszczy i tworzenie strumienia wody. Tym razem połączymy te dwa warianty. Pokemon po wytworzeniu wody w paszczy, musi utworzyć i podtrzymać strumień wody. Trenowaliśmy do wieczora, po czym wróciliśmy do domu.
Powrót do góry Go down
Bulaiii

Bulaiii

Male Liczba postów : 3
Wiek : 25

Rzeka Nihon Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon Icon_minitimePią Mar 21, 2014 3:55 pm

Gryzienie 1.

Jestem po raz pierwszy z moim pokemonem nad rzeką Nihon. Idąc tu myślałem, czy w ogóle ma to jakiś sens. Lecz po przybyciu w to miejsce, bardzo mi się spodobało.Od razu wyciągnąłem Totodile'a z pokeballa, po czym rozejrzałem się w około i zauważyłem leżącą kłodę. Rozkazałem Totodilowi, by zaczął to gryźć, ten od razu doskoczył do kłody i zaczął ją mocno ściskać w zębach. Trenowaliśmy tak, aż do wieczora. Po czym wróciliśmy do domu.
Powrót do góry Go down
RicoChet

RicoChet

Male Liczba postów : 295
Wiek : 29

Rzeka Nihon Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon Icon_minitimeSob Mar 22, 2014 7:19 pm

Wodna broń 5.
Rzeka Nihon Sigpic199896_1


Kolejny ciepły dzień spędziłem na trenowaniu z Totodile. Od jakiegoś czasu trenujemy pierwszy wodny atak tego poka – Wodna broń. Krokodylek musi wytworzyć w paszczy wodę, a następnie wystrzelić ją z takim ciśnieniem, by wytworzył strumień rwącej wody. Dziś trenowaliśmy właśnie nad tym, by ten strumień, był bardziej … rwący, gdyż obecnie wygląda, jakby lała się z konewki.
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Rzeka Nihon Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon Icon_minitimeNie Mar 23, 2014 8:10 am

W asyście Milotica oraz Gyaradosa dotarłem na brzeg. Dzisiaj ponownie ćwiczenia rozpocznie Milotic. Wąż przystanął na przeciw tarczy i od razu zamierzał wymierzyć cios. Pokemon zebrał wodę w ustach, a następnie wypuścił ją pod dużym ciśnieniem. Woda wystrzeliła jak z ogromnej armaty. Poleciała wprost na tarcze. A tam rozpryskała się we wszystkie strony świata. Po kilku próbach przyszła kolej na Gyarados. Ogromny wąż stanął przed manekinem. I rozpoczął się pokaz siły. Gyarados uderzała ciałem w manekina bez opamiętania. Uderzała, az manekin nie uległ pod naporem siły tego pięknego pokemona. Całość obserwował Milotic, który później wspólnie z Gyaraods odpoczywali w rzece. Należy im się odpoczynek.

Milotic nauka Hydro Pompy [10]
Gyarados nauka Młócenia [10] obserwowana przez Milotic.
Powrót do góry Go down
RicoChet

RicoChet

Male Liczba postów : 295
Wiek : 29

Rzeka Nihon Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon Icon_minitimeNie Mar 23, 2014 4:56 pm

Wodna broń 6.
Rzeka Nihon Sigpic199896_1


Niestety pogoda dziś nie dopisuje. Jest pochmurno i chyba zanosi się na deszcz. Totodile nadal trenuje wodną broń, którą stara się opanować. Jeżeli chodzi o sam atak jest chyba ok. krokodylek tworzy wodę w pysku i wypuszcza ją pod ciśnieniem, jednak nie jest w stanie jeszcze jej utrzymać. I właśnie nad tym pracowaliśmy pół dnia. Efekty? Się zobaczy.
Powrót do góry Go down
RicoChet

RicoChet

Male Liczba postów : 295
Wiek : 29

Rzeka Nihon Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon Icon_minitimePon Mar 24, 2014 10:50 pm

Wodna broń 7.
Rzeka Nihon Sigpic199896_1


Dziś jest dzień potężnej nudy, po prostu Myślec się nie chce, ale służba nie drużba, trening musi być. Nadal trenujemy z Totodile wodną broń. Pokemon tworzy w paszczy wodę, którą wypuszcza pod odpowiednim ciśnieniem. Do tego ćwiczenia wykorzystaliśmy otoczenie – kłody, krzaki itp. Z lenistwa trenowaliśmy zaledwie parę godzin.
Powrót do góry Go down
AaroniaStone

AaroniaStone

Liczba postów : 19
Wiek : 29
Skąd : Cerulean City

Rzeka Nihon Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon Icon_minitimeWto Mar 25, 2014 8:13 pm

Water Gun - Wodna Broń - 1

Totodile szla przed swoja trenerka nie zwykle uradowana. Co jej sie stalo?
- Hmm.... dobrze sie czujesz? - zapytala niepewnie, ale nie dostala nalezytej uwagi. W zamian za to, pokemon nalozyl sobie na oczka okulary do plywania. Jaja jakies? Gdzie ona szla?
- Dokad idziemy? - znowu zero odzewu, wiec trenerka poslusznie szla, az trafila nad rzeke.
- No jasne! Chcesz sie nauczyc nowego ataku! - puknela sie w glowe i zasmiala sie glosno.
- No to siadaj. Cos wybierzemy - obie usiadly na piasku i Aaronia zerknela w pokedex.
- Dzisiaj nauczymy sie wodnej broni, ok? - pokemon zasalutowal i wskoczyl do wody. No szczerze mowiac, dziewczyna nie miala pojecia jak sie zabrac za to jakze trudne zadanie.
Zdjela z siebie bluzke i spodnie, i wskoczyla do zimnej wody w samym stroju kapielowym.
- No okey, wiec proponuje abys nabrala do ust troche wody i sprobowala plunac we mnie - Aaronia raz nurkowala, a za chwile wyplywala gdzie indziej. I tak ciagle. Pokemon w tym czasie probowal nabierac wody i strzelac w swoja trenerke. Pod koniec nawet juz trafial w ramiona czy piers, tylko z glowa bylo gorzej, jej glownym celem.
- Koniec na dzis. Jutro popracujemy znowu - pocalowala stworzenie w pyszczek i razem wrocily do pokoju w PC ktory akurat wynajmowaly.
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Rzeka Nihon Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon Icon_minitimeWto Mar 25, 2014 11:37 pm

Po zakończeniu pierwszych treningów nowego ataku z Ekansem, nadeszła pora na drugiego podopiecznego - tym razem padło na wodnego Gastrodona. Pomimo swojej niezbyt powalającej postury, pokemon stawał się coraz to potężniejszy. Teraz zamierzałem do jego arsenału dorzucić kolejny potężny cios. Nad rzekę Nihon dotarłem wczesnym popołudniem i bez zbędnego przedłużania, wypuściłem z pokeballa Gastrodona. Podopieczny był zadowolony, nakarmiłem go i napoiłem, a następnie zabraliśmy się do nauki teoretycznej Zabłoconej Wody, bo właśnie to był kolejny ruch do opanowania. To silny atak, więc ze szczególną starannością opowiadałem podopiecznemu jak go wykonać i kiedy najlepiej go zastosować. Pokemon kiwał główką, ale chyba nie bardzo pojmował o co tak naprawdę chodzi.

Trening na Zabłoconą Wodę - Gastrodon (1)
Powrót do góry Go down
AaroniaStone

AaroniaStone

Liczba postów : 19
Wiek : 29
Skąd : Cerulean City

Rzeka Nihon Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon Icon_minitimeSro Mar 26, 2014 2:18 pm

Water Gun - Wodna Broń - 2

Jak poprzedniego dnia, Aaronia i Totodile pojawily sie nad rzeka z zamiarem treningu. Slonce swiecilo, nie bylo ani odrobiny wiaterku, a przyjemny szum nurtu wody zaklocal panujaca wokol cisze. Raj na ziemi.
- Dzisiaj pocwiczymy celnosc, bo niestety masz z tym problem - Aaronia podrapala sie po policzku, myslac.
W jedno miejsce przy rzece zebrala drobne kamyczki tworzac niezlych rozmiarow kopczyk.
- No wiec Totodile... - obrocila sie do pokemona, ktory grzebal w jej plecaku - Ej! To moje!
Pokemon nie zwrocil na to uwagi, tylko wyciagnal ze srodka skrawek lsniacego na pomaranczowo materialu.
- No ubieraj szybko ten kotium kapielowy i do wody - zasmiala sie dziewczyna cierpliwie czekajac.
Gdy pokemon byl juz gotowy i stanal na plyciznie, Aaronia wziela do reki pierwszy kamyczek.
- Wczoraj wode mialas z jeziora co zajmowalo sporo czasu i zburzalo twoja koncentracje. Dzisiaj probuj tworzyc waski strumien wody bezpodrednio z pyszczka. Bede rzucac kamieniami ku wodzie. Jesli trafisz w niego gdy bedzie w locie dostaniesz nowe ubranie, ktore sama wybierzesz, jesli natomiast trafisz tylko w miejsce gdzie upadl dostaniesz smakolyka, a gdy nie trafisz ani razu dostaniesz fige z makiem.
Trening trwal do wieczora. Podsumowanie? Lot - 38, Woda - 20, Brak - 43.... Aaronia zbankrutuje, ale chociaz nauczyla pokemona celnosci. Jeszcze kiedys powtorza ten trening.
Powrót do góry Go down
Cherbatka



Male Liczba postów : 5
Wiek : 25
Skąd : Rzeszów

Rzeka Nihon Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon Icon_minitimeSro Mar 26, 2014 10:15 pm

WATER GUN (1)

Rzeka Nihon 158j

Przybiliśmy Totodile o to Rzeka Nihon! *Radość Pokemona*. Tutaj rozpoczniemy nasz trening by stać się najlepszym duetem walk pokemonów! *Jerry rozgląda się za pokemonem, a tego nigdzie nie ma, po chwili zauważył go jak pędzi z kostkami lodu i wskakuję do rzeki*. Totodile musimy trenować, wracaj! *Pokemon posłuchał się i wrócił*. Słuchaj na początek rozgrzewka, rozciągnięcie się to podstawa Totodile! Okej, wskakujemy do wody. Dajesz Totodile zaatakuj mnie wodną bronią! ....
Po ciężkim, lecz udanym treningu, Jerry wraz z pokemonem zaszyli się w oddalonym od rzeki lesie by ocapnąć i pożywić się znalezionym jedzeniem ...
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Rzeka Nihon Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon Icon_minitimeSro Mar 26, 2014 11:26 pm

Dzisiejsze treningi z moimi podopiecznymi postanowiłem rozpocząć od tych z Gastrodonem. Wczesnym rankiem otworzyłem zaspane oczy, zsunąłem się z łóżka, dokonałem podstawowej higieny codziennej, po czym zarzuciłem na siebie ubrania i opuściłem swoją kryjówkę. Swoje kroki skierowałem prosto nad rzekę Nihon, bo to właśnie tam miały się odbyć pierwsze dzisiejsze ćwiczenia. Bez zbędnego przedłużania, wypuściłem z pokeballa podopiecznego, pogłaskałem go po głowie, nakarmiłem i napoiłem, a następnie zabraliśmy się za trening Zabłoconej Wody. Podobnie jak wczoraj, tłumaczyłem podopiecznemu jak powinien wyglądać ten ruch, kiedy i jak go wykonywać oraz jakie są płynące z niego korzyści.

Trening na Zabłoconą Wodę - Gastrodon (2)
Powrót do góry Go down
Cherbatka



Male Liczba postów : 5
Wiek : 25
Skąd : Rzeszów

Rzeka Nihon Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon Icon_minitimeCzw Mar 27, 2014 9:14 pm


WATER GUN (2)


Następnego dnia ponowie ruszyłem na trening z Totodile'em, jednak jak wstałem go nie było, rozglądnąłem się po okolicy i znalazłem go wylegiwającego się w rzece.

- Totodile! rusz się musimy nauczyć się wodnej broni!

Po tych słowach nakarmiłem i napoiłem pokemona. Rozebrałem się i wskoczyłem z nim do wody. Woda była bardzo zimna, a po chwili zauważyłem masę kotek lodu pływających po rzece.

- Totodie słuchaj mnie! Będę biegał, a ty masz mnie trafić wodną bronią. Oboje wiemy że słabo Ci to idzie, ale trening czyni mistrza! Jeśli mnie trafisz Ty będziesz spał na hamaku!

Po kilku godzinach treningu Jerry w końcu został trafiony.

- Brawo! widać postępy w celności jaki i sile ataku, choć do kryjówki wrócimy to jutro.

Po powrocie do kryjówki Totodile zaprosiłem Beginsa do hamaku, to wzmocniło ich więź!
Powrót do góry Go down
AaroniaStone

AaroniaStone

Liczba postów : 19
Wiek : 29
Skąd : Cerulean City

Rzeka Nihon Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon Icon_minitimeCzw Mar 27, 2014 9:22 pm

Water Gun - Wodna Broń - 3
Juz trzeci dzien z rzedu Aaronia nie odpuszczala treningu. No nie mogla, a nawet jakby mogla, to Totodile strasznie na tym zalezalo. Tak wiec dotarly w pospiechu nad rzeke i Totodiel ubrana w kostium Psyducka wskoczyla do wody.
Aaronia przygladala sie pokemonowi, ktory plywal na plecach i puszczal wodny strumien ku gorze. Co prawda dziewczyna miala inny pomysl na trening, ale ostatecznie do glowy przyszedl inny pomysl.
- Totodile! Dzisiaj do wody nie wchodze, ale czy moglabys wykonac jak najsilniejszy strumien aby mnie mgielka ochlodzic? - pokemon sie zastanowil, a po chwili zaczal probowac swoich mozliwosci. Oczywiscie, wodna bron byla zaslaba aby wywolac mgielke i po prostu opadala jedna masa wokol pokemona.
- Oh, goraco mi - zaczela sie wachlowac reka - jak tu padne z przegrzania, to kto ci kupi nowe stroje? - zapytala chytrze pokemonka. Slowo "stroj" dzialalo jak dopalacz i pokemon zaczal starac sie coraz bardziej. Nie bylo to jeszcze to co trzeba, ale mala mgielka juz dosiegala twarzy trenerki.
- Jeszcze raz! Zbierz wiecej wody! I mocno wypluj w gore! - krzyknela Aaronia i poskutkowalo. Silny strumien wody wyplynal ku gorze, ale Totodile nie zdolal go utrzymac. Zapadl sie pod wode pod sila cisnienia.
- Koniec na dzis. Robi sie zimno. Jutro pocwiczymy utrzymywanie takiego strumienia - wytarla pokemona w recznik, ktory jeszcze kilka krotnie probowal utrzymac tak silna wode, ale zawsze konczylo sie to upadkiem na pupe. Ze smutnymi minami wrocily do pokoju.
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Rzeka Nihon Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon Icon_minitimeCzw Mar 27, 2014 11:46 pm

Prosto z ciemnych moczar, skierowałem swoje kroki nad rzekę Nihon. Było chłodno, ale w żadnym razie mi to nie przeszkadzało. W końcu byłem przyzwyczajony do o wiele gorszych warunków klimatycznych, prawda? Na miejsce treningu dotarłem wczesnym popołudniem. Dzisiaj zacząłem nieco wcześniej niż zazwyczaj, więc wszystko przebiegało zgodnie z wcześniej ustalonym grafikiem. Po dotarciu na zaśnieżony brzeg rzeki, wypuściłem z pokeballa swojego wodnego podopiecznego. Gastrodon był zadowolony z mojego towarzystwa i nie mógł doczekać się treningu. Nakarmiłem go więc, napoiłem, pobawiłem się z nim i posłuchałem wspólnie z nim muzyki, a następnie dalej ogarnialiśmy Zabłoconą Wodę. Tłumaczyłem podopiecznemu jak atak powinien wyglądać i przeciwko komu najlepiej go stosować. Shellos zdawał się wszystko rozumieć, to dobrze.

Trening na Zabłoconą Wodę - Gastrodon (3)
Powrót do góry Go down
RicoChet

RicoChet

Male Liczba postów : 295
Wiek : 29

Rzeka Nihon Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon Icon_minitimePią Mar 28, 2014 7:35 am

Wodna broń 8.
Rzeka Nihon Sigpic199896_1


Po raz kolejny spotykamy się nad brzegiem rzeki Nihon, by kontynuować naukę wodnej broni. Totodile Wyczuł już, o co chodzi w tym ataku. Ciska wodnymi strumieniami już w miarę swobodnie, dzięki czemu musieliśmy zmodyfikować naukę. Teraz poprawimy celowanie – krokodylek musi strzelać do odpowiednich, nieruchomych celów – kamienie, krzaki itp. Tyle na dziś.
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Rzeka Nihon Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon Icon_minitimePią Mar 28, 2014 11:49 pm

No i na sam koniec tego dnia, pozostał jeszcze jeden, ostatni trening. Gastrodon nie mógł zostać przecież "od tak" odstawiony na bok, trzeba było się nim zająć. Dlatego też, tuż po zakończeniu treningów na ciemnych moczarach, skierowałem swoje kroki nad rzekę Nihon. Była ona zamarznięta, ale na całe szczęście, do ataku który staraliśmy się opanować, woda nie była potrzebna. Dlaczego? Ano dlatego, że atak ten powodował deszcz! Wypuściłem Gastrodona z pokeballa, pogłaskałem go po głowie, nakarmiłem i napoiłem, a następnie zabraliśmy się do trenowania, na razie teoretycznego, Zabłoconej Wody. Przeprowadziłem monolog, w którym tłumaczyłem dosłownie wszystko o ataku pokemonowi, a on z zaciekawieniem słuchał moich słów. Powoli chyba rozumiał o co w tym wszystkim chodzi.

Trening na Zabłoconą Wodę - Shellos (4)
Powrót do góry Go down
RicoChet

RicoChet

Male Liczba postów : 295
Wiek : 29

Rzeka Nihon Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon Icon_minitimeSob Mar 29, 2014 2:11 pm

Wodna broń 9.
Rzeka Nihon Sigpic199896_1


Rzeka Nihon po raz kolejny stała się polem bitwy Totodile vs. Reszta otoczenia. Atak, którego się uczyliśmy to Wodna broń. Pokemon strzelał wodnymi pociskami na lewo i na prawo, w celach ćwiczebnych. Tak wyglądał dzisiejszy trening( tzn. to co zwykle).
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Rzeka Nihon Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon Icon_minitimePon Mar 31, 2014 10:50 pm

Treningi były w trakcie przeprowadzania, kilkanaście minut temu ćwiczyłem z moim ognistym podopiecznym w kraterach lawy, teraz wybrałem się w zgoła odmienne miejsce - nad rzekę Nihon. Tutaj było stosunkowo chłodniej, w środku był środek zimy, prawda? Nie przeszkadzało to jednak ani mnie, ani mojemu pokemonowi, którego po dłuższej chwili wypuściłem z pokeballa. Gastrodon pisnął wesoło i przytulił się do mojej nogi. Nakarmiłem go i napoiłem, a następnie wspólnie słuchaliśmy muzyki przez dobre kilkanaście minut. Następnie nadszedł czas na trening Zabłoconej Wody. Był to już ostatni trening teoretyczny, który miał sprawdzić wiedzę, jaką uzyskał Gastrodon przez ostatnie kilka dni. Przeprowadziłem też szybki quiz. Wodny podopieczny nie zawodził i również odpowiedział na wszystkie pytania bezbłędnie. Od jutra praca wre!

Trening na Zabłoconą Wodę - Gastrodon (5)
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Rzeka Nihon Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon Icon_minitimeWto Kwi 01, 2014 10:51 pm

Rozpcoczynał się kolejny dzień lutego, a co za tym szło, nadszedł czas na kolejną dawkę treningów. Dzisiejsze ćwiczenia postanowiłem rozpocząć od tych nad rzeką Nihon. Ubrałem się więc w swoje tradycyjne ubrania, po czym skierowałem kroki do celu. Dotarłem tam wczesnym rankiem, było dość chłodno i mgła unosiła się w powietrzu. Nie zwlekając specjalnie długo, wypuściłem pokemona z pokeballa. Gastrodon pisnął wesoło i przytulił się do mojej nogi. Nakarmiłem go i napoiłem, a następnie wspólnie słuchaliśmy muzyki przez dobre kilkanaście minut. Następnie nadszedł czas na trening Zabłoconej Wody. Dzisiaj mieliśmy zacząć ćwiczenia praktyczne i tak też się stało. Poleciłem Gastrodonowi aby skoncentrował w swoim ciele energię, to tak na dobry początek. Próbował i próbował, no ale niestety - bezskutecznie. Z doświadczenia wiedziałem jednak, że nie należy oczekiwać rezultatów od razu. Liczyła się cierpliwość.

Trening na Zabłoconą Wodę - Gastrodon (6)
Powrót do góry Go down
RicoChet

RicoChet

Male Liczba postów : 295
Wiek : 29

Rzeka Nihon Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon Icon_minitimeSro Kwi 02, 2014 6:36 pm

Wodna broń 10.
Rzeka Nihon Sigpic199896_1


Powracamy po krótkiej przerwie do treningów. Ponownie spotykamy się na brzegu rzeki Nihon, by nauczyć Totodile wodnej broni. W tak ciepły dzień jak dziś, aż chciało się ćwiczyć. Pokemon strzelał wodnymi pociskami w krzaki, kamienie i resztę otoczenia. Myślę, że już nie długo będziemy uczyć się nowych rzeczy
Powrót do góry Go down
RicoChet

RicoChet

Male Liczba postów : 295
Wiek : 29

Rzeka Nihon Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon Icon_minitimeCzw Kwi 03, 2014 2:20 pm


Wodna broń 11.
Rzeka Nihon Sigpic199896_1


Dziś nad rzeką było ciepło i przyjemnie, a przynajmniej do południa – później zaczęło padać. Jednak ta zmiana pogody tylko ucieszyła Totodile. Pokemon kontynuował strzelanie strumieniem wody, tak jak to miało miejsce na ostatnich treningach. Tym razem wymyśliłem, by pok celował w ruchome cele. Poszedłem dalej w „górę” rzeki, tak by prąd wody kierował się w miejsce pobytu krokodylka. Kiedy kładłem różne drewniane przedmioty na wodzie, te płynęły dalej, a tam Totodile strzelał do nich. W ten sposób poprawił celność, a przy tym dobrze się bawił.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Rzeka Nihon Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rzeka Nihon

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 8Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Johto-