PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Rzeka Nihon

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Rzeka Nihon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 13, 2014 12:26 pm

-Całkiem sporo nas tutaj, ale to nie kłopot. Uśmiechnął się do siebie i założył plecak na plecy. -Dziś i ja pokaże na co mnie stać! Odparł w duchu i powędrował wprost przed siebie w stronę koryta Rzeki Nihon. Ostatnimi czasy zdołał nieco zapoznać się z urokami tego przepięknego miejsca, ze względu na treningi jakie odbywał tutaj z Happiny. Pokemonem terrorystą, który wiązał trenera parówkami. Mniejsza, Sponge wiedział jak się poruszać po tych terenach, choć trochę. To wystarczyło. Spojrzał za siebie, a tam trenerzy również obrali drogę taką samą jak Sponge. Nic dziwnego, to dopiero początek i ktoś miałbym stchórzyć? Na pewno nie Sponge. Pewnym krokiem wędrował dalej i dalej, aż po pewnym czasie zaczął odczuwać głód. Wyciągnął z plecaka batonik i prędko go zjadł. Kontynuował drogę.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Rzeka Nihon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 13, 2014 12:28 pm

Idę w stronę koryta, dalej przed siebie
Powrót do góry Go down
RicoChet

RicoChet

Male Liczba postów : 295
Wiek : 30

Rzeka Nihon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 13, 2014 12:30 pm

Idę dalej drogą.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 30

Rzeka Nihon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 13, 2014 12:38 pm

No i ruszyliście dalej całą piątką i spokojnie. Droga wam się dłużyła, ale wreszcie udaliście się w to miejsce. Znaleźliście się przy tamie postawionej na rzece. Na niej stał jeden człowiek ubrany w biały fartuch i główkował się nad czymś. Miał jakiś widocznie problem gdyż z niepokojem przyglądał się w dół w kierunku rzeki.
Powrót do góry Go down
RicoChet

RicoChet

Male Liczba postów : 295
Wiek : 30

Rzeka Nihon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 13, 2014 12:40 pm

- Cos się stało? - zwracam się grzecznie do gościa w fartuchu.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Rzeka Nihon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 13, 2014 12:42 pm

Matt ruszył w kierunku mężczyzny.
-Coś się stało? - zapytał, spoglądając po chwili tam, gdzie patrzył ów gość.
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 28

Rzeka Nihon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 13, 2014 12:44 pm

Skoro ma problem, to pewnie potrzebuje pomocy. Podchodzę więc do mężczyzny i pytam się go:

"O co chodzi, mężczyzno w białym fartuchu, który spogląda w dół rzeki z niepokojem"?

Po wypowiedzeniu tych słów, cierpliwie czekam na odpowiedź i, być może, jakieś wskazówki odnośnie miejsca przebywania Magikarpa.
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Rzeka Nihon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 13, 2014 12:44 pm

Gdy Sponge tylko zjadł czekoladowego batonika, schował papierek do kieszeni od kurtki i powędrował dalej, jak najszybciej. -Tralalala. Podśpiewywał ze znudzenia, stawiając następne kroki. Gdy już jego myśli zbłądziły i pomyślał, że droga prowadzi do nikąd, zobaczył człowieka przy rzece. -Oo! W końcu coś ciekawego! Wykrzyczał głos w jego głowie, a sam Sponge podbiegł do mężczyzny. Ubrany był on w biały fartuch, który bardzo podkreślał tajemniczość człowieka. -Dzień dobry! W czym możemy pomóc? Czy to pan napisał ogłoszenie, które sprowadziło nas aż tutaj? Zapytał radośnie, spoglądając w dół rzeki. Chciał zobaczyć czym był aż tak zaciekawiony mężczyzna, ale tego pewnie już za chwilę się dowie. Oczekiwał na odpowiedź, tak jak reszta trenerów zgromadzonych przy mężczyźnie.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Rzeka Nihon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 13, 2014 12:46 pm

- O co chodzi? Mogę pomóc? - zapytałem tego człowieka
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 30

Rzeka Nihon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 13, 2014 12:50 pm

-No więc mamy ostatnio kłopot. Mnóstwo Magikrpii wpłynęło tutaj w dół tamy co jest nienormalne. Coś musiało się stać, że aż tutaj przywędrowały, a nie mamy akurat osób, które mogłyby sprawdzić ten dziwny stan rzeczy. Jeśli się nie poprawi to populacja Magikarpii jeszcze wzrośnie, a co jeśli zaczną nagle ewoluować? Będziemy mieli przesrane. - rzekł facet w fartuchu.
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 28

Rzeka Nihon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 13, 2014 12:55 pm

- No akurat to, że Magikarpy przypłynęły w dół rzeki, jest jak najbardziej normalne, bo nie są one na tyle silne, aby mogły płynąć w górę rzeki. Są dwa rozwiązania tego problemu - albo otwieramy tamę i puszczamy Magikarpy dalej, co jest dość kosztowne, zważając na skutki otwarcia tamy, albo trzeba je jakoś przepędzić stąd lub złapać.

Powiedziałem co miałem do powiedzenia, po czym czekałem na reakcję mężczyzny.
Powrót do góry Go down
RicoChet

RicoChet

Male Liczba postów : 295
Wiek : 30

Rzeka Nihon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 13, 2014 12:57 pm

-mogę pomóc np. wyławiając te Magikarpie. - powiedziałem do gościa w fartuchu, który juz chyba nie spogląda z niepokojem w dół.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Rzeka Nihon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 13, 2014 12:57 pm

Moglibyśmy wyłapać kilka z nich, zmniejszając tutejszą populację. Należało, by też to sprawdzić - mogę to zrobić - stwierdziłem w stronę gościa.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Rzeka Nihon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 13, 2014 12:57 pm

-I rozumiem, że mamy sprawdzić co to i jeśli trzeba, zlikwidować? - zapytał i uśmiechnął się. Może być ciekawie. - Równie dobrze możemy je wyłapać - stwierdził.
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Rzeka Nihon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 13, 2014 12:58 pm

Chłopak włożył dłonie w kieszenie od spodni, podniósł wzrok ku facetowi w fartuchu i bacznie go wysłuchał. Jego pogadanka bardziej ciekawiła niż nudziła, przez co Sponge zainteresowany zjawiskiem jak najbardziej zgodził się pomóc. Spokojnie odparł. -Jeżeli chodzi o moje stanowisko, to przybyłem tutaj w celu pomocy, rozwiązania problemu czy też zagadki. Uwielbiam takie przygody! Jak najbardziej pomogę panu w dowiedzeniu się o co w tym wszystkich chodzi. Podrapał się po głowie i spojrzał na pozostałych zgromadzonych, którzy również zgodzili się rozwiązać problem. -To naprawdę mogłaby być katastrofa gdyby taka ilość rybek zmieniła formę. Sponge zgodził się na pomoc, próbował dowiedzieć się jeszcze więcej cennych informacji a potem czekał na odpowiedź faceta. -Można zawsze kilka z nich wyłowić, albo zrobić coś innego... Sam nie wiem.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 30

Rzeka Nihon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 13, 2014 1:10 pm

-Nie chodzi mi o wyłowienie. Pokemony te przypłynęły tutaj z jeziora, które zasilane jest przez tą rzekę. Jezioro jest dość duże, rzeka mała, ale elektryczności tworzy na tyle, by zasilić pobliskie wioski i miasta. Ekologicznie itp. Ale nie o to chodzi. Nigdy nie wracały tutaj z tego jeziora, a więc coś się tam stało. Jeśli chcecie możecie to sprawdzić, nie wyławiać, ale sprawdzić. - rzekł spokojnie badacz i czekał na to co zrobicie.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Rzeka Nihon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 13, 2014 1:11 pm

-Dobra - rzekł i uśmiechnął się lekko. W końcu ruszył w stronę wspomnianego jeziorka.
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 28

Rzeka Nihon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 13, 2014 1:14 pm

Postanowiłem więc udać się w stronę jeziorka. Dobrze, że w plecaku miałem swoją wędkę - może uda się ją dzisiaj wykorzystać? Ciekawe co spowodowało, że Magikarpie zachowywały się w tak dziwny sposób.
Powrót do góry Go down
RicoChet

RicoChet

Male Liczba postów : 295
Wiek : 30

Rzeka Nihon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 13, 2014 1:14 pm

To idę sprawdzić o co chodzi z tymi jeziorami i rzekami.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Rzeka Nihon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 13, 2014 1:15 pm

Ok - odpowiedziałem facetowi kierując się w stronę owego jeziora.
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Rzeka Nihon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 13, 2014 1:15 pm

Nie można powiedzieć, że chłopak się trochę nie rozczarował gdy facet w białym fartuchu oznajmił, że pokemonów mają oni nie wyławiać. Sponge ponownie podrapał się po głowie, aby ukryć swoje zażenowanie, ale nawet taka informacja nie zdołała spowodować, że chłopak zrezygnuje z decyzji, którą przed chwilą podjął. -Aha. Czyli o to chodzi... Oczywiście spróbuje zrobić wszystko co w mojej mocy, ale nie obiecuje, że mi się uda. Zresztą, jest nas pięciu. Któremuś na pewno się uda. Sponge zaśmiał się i jak najprędzej obrał kierunek jeziorka, o którym mówił facio. To była ich jedyna poszlaka i zapewne wszyscy wyruszą w tamtym kierunku. Z konkurencją idzie w parze bezpieczeństwo, jest ich więcej. Zobaczymy jak to będzie. Sponge zdecydował się pomóc i zbadać miejsce, a raczej jeziorko.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 30

Rzeka Nihon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 13, 2014 1:29 pm

No i ruszyliście droga była trudna i nudna, aż wreszcie ujrzeliście zarys jeziora. Miejsce w którym jezioro spotykało się z rzeką było strasznie porośnięte. Dużo drzew i krzewów, a w dodatku w jeziorku nie widzieliście ani jednego Magikarpia, którym wcześniej było tutaj wiele. Wciąż jednak nie widzieliście co tak naprawdę było powodem ucieczki Magikarpii z tego zbiornika wodnego.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Rzeka Nihon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 13, 2014 1:32 pm

Matt podszedł do jeziora. Rozglądał się niepewnie, nie widział żadnego Magikarpa. Nie widział też tego, co przepędziło z jeziora ów pokemony. Był dość ostrożny. Jego celem było znalezienie czegoś... sam nie wiedział czego.
Powrót do góry Go down
RicoChet

RicoChet

Male Liczba postów : 295
Wiek : 30

Rzeka Nihon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 13, 2014 1:34 pm

Wypuściłem Totodile z balla, by pomógł w poszukiwaniu poszlak - ja poszukam na powierzchni, Toto niech szuka pod wodą.
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Rzeka Nihon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 13, 2014 1:34 pm

Tym razem Sponge nie zgłodniał podczas wyprawy nad jezioro. Choć droga była uporczywa, trudna, wymagająca a przede wszystkim nudna i monotonna, chłopak nie poddał się i dążył wytrwale do celu, aż wreszcie go ujrzał. Jezioro. Niestety jego obraz odbiegał od wyobrażeń Sponge'a. Jezioro było całe porośnięte różnego rodzaju chwastami i roślinami. Krzewy wyrastały w nietypowych miejscach, a drzewa wręcz odstraszałyby przechodniów. Najważniejszym faktem jednak był brak obecności choćby jednej rybki, jednego Magikarpia. -Ciekawe co tu się wydarzyło... Nie ma czasu, czas to zbadać. Chłopak wkroczył nad tereny Jeziora i rozpoczął bardzo uważne poszukiwania. Czegokolwiek co mogłoby sprowadzić go na trop zagadki. Dlaczego Magikarpie uciekają? Sponge zagłębiał się w strukturę, poszukiwał i wypatrywał.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Rzeka Nihon - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Rzeka Nihon   Rzeka Nihon - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Rzeka Nihon

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Johto-