PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Zatoka Skorupiaków

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next
AutorWiadomość
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zatoka Skorupiaków - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 15 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 9:17 pm

Wchodzę do jaskini
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Zatoka Skorupiaków - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 15 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 9:17 pm

Wchodzę do jaskini.
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Zatoka Skorupiaków - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 15 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 9:20 pm

Ciemność. To nie jest przeszkoda, której nie dam rady przejść. Wystarczy, że trochę rozświetlę to miejsce i mój pokemon sobie poradzi. PO prostu Poliwrath musi sobie zacząć radzić... Tylko jak? Ale... po co mi wzrok kiedy mam myśli?
- Vlad użyj zcytania w umyśle aby odnaleźć jakąś świadomość w tej wodzie. Jeżeli tylko wyczujesz jakiś organizm, bardziej skomplikowany od innych to natychmiast do niego podpływaj i patrz co to jest.
Wydawało mi się, że to naprawdę dobry plan. On po prostu musiał się udać. Czułem, że jestem na dobrej drodze do sukcesu.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Zatoka Skorupiaków - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 15 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 9:24 pm

Może rozciągnąć jaskinię? Nie wiem czekałem sobie przed bo chciałem zobaczyć jak emequaza z Dziomkiem w niej utkną gdy będą w dwójkę próbowali wejść.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Zatoka Skorupiaków - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 15 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 9:33 pm

Dziomek i Emeguaza utknęli w jaskini, ale nagle coś wciągnęło ich do środka, a potem było słychać tylko krzyki. Dla was to koniec polowania. Jedynym ocalałym został Sin.
-No to idziemy dalej.
Powiedziała i zaprowadziła ci prosto do Zatoki Skorupiaków, gdzie czekała mała łódka. Co robisz?

Zanim pokemon Cedrica zdążył cokolwiek zrobić podpłynął do niego jakiś pokemon i zaczął go jeść. Pokemon ten musiał być bardzo głodny. Co robisz?

Kolejka:
Brak
Na odpis macie 20 minut
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Zatoka Skorupiaków - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 15 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 9:37 pm

Wypuszczam mojego Swamperta, by mnie asekurował w wodzie, a ja sam postanawiam wejść na łódkę i popłynąć z tą dziwną dziewczyną.
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Zatoka Skorupiaków - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 15 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 9:45 pm

Czy to możliwe? Tak to pokemon! To on! W końcu udało mi się go odnaleźć. Nie potrzebowałem żadnej różowej ryby, po prostu znalazłem pokemona i nie mogłem go już wypuścić o nie. Teraz musiał być już mój.
- Poliwrath rzucaj mu więcej karmy i spraw by płynął za tobą. Jeżeli spróbuje uciekać pochwyć go uległością.
Jak już pokemon znalazł się obok mnie (dobrowolnie zwabiony karmą, bądź też zmuszony siłą) to zacżąłem go namawiać.
- Ta zatoka to jakieś lipne miejsce. Zawsze bedziesz głodny i całe życie będziesz pływał ze śmierdzącymi rybami. Jeżeli pójdziesz ze mną to nie tylko będziesz jadł najlepsze rzeczy, ale zrobię z ciebie chodzącą potęgę. Mówię ci chodź za mną.
Po tych słowach wyjąłem pokeball i zaoferowałem pokemonowi dołączenie do mnie.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Zatoka Skorupiaków - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 15 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 9:52 pm

Sin popłynął razem z dziewczyną na sam środek zatoki, a ta, gdy łódź się zatrzymała kazała spojrzeć mu za siebie. Za plecami chłopaka z wody wystawał pokemon z ogłoszenia. Pokemon ten patrzył na trenera. Chwilę potem dziewczyna powiedziała.
-A o to i pokemon z mojego ogłoszenia. Nie jest mi tutaj potrzebny więc możesz sobie go wziąć.

Pokemon nie trzeba było namawiać siłą, gdy tylko zobaczył karmę udał się za nią, aż do Cedrica, który zaczął mu obiecywać różne rzeczy. Pokemonowi wystarczyło tylko powiedzieć, że będzie jadał najlepsze rzeczy,a ten już wskoczył do pokeballa. Cedric łapie pokemona.

Kolejki:
Brak
Na odpis macie 20 minut
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Zatoka Skorupiaków - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 15 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 10:00 pm

To stuknąłem go Friendballem.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Zatoka Skorupiaków - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 15 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 10:03 pm

Sin łapie pokemona.

Podsumowanie:
Sin - friendball + pokemon + 8 zł
Cedric - pokeballa + pokemon + 1PF + 8 zł
Dziomek + 7 zł
Emeguza + 7 zł
Crystal +6 zł
Matt +6 zł
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Zatoka Skorupiaków - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 15 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 10:29 pm

Korzystając z okazji, że po polowaniu dalej przebywałem nad zatoką to postanowiłem potrenować nieco moją Shellder. W końcu miałem ku tego fantastyczną okazję.
- Pokaż się Claro!
Wypuściłem moją podopieczną z pokeballa, była gotowa do trenowania.
- A więc bierzmy się do pracy. Teraz zajmiemy się praktyką. Po prostu spróbuj wykonać ten atak!
Shellder próbowała wykonać ten atak na podstawie teorii której się uczyła oraz tego co pokazała jej Sonia, niestety jej próby spełzły na niczym.

Shellder - Lodowy Promień (6)
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Zatoka Skorupiaków - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 15 Icon_minitimeNie Paź 12, 2014 9:47 pm

Tym razem to trening z Shellder był moim ostatnim spotkaniem.
- A więc możemy brać się do pracy. Spróbujemy tą samą metodą co wczoraj, jeżeli ona się nie powiedzie to jutro przejdziemy do nauki krok po kroku. Pasuje? Jak tak to do dzieła. Po prostu postaraj się znaleźć sposób na wykonanie ataku.
Clara kombinowała na wszelakie sposoby, jednak jej starania nie przynosiły żadnych rezultatów i dzisiejszy trening okazał się być kompletnym niewypałem.
- Eh... no trudno. Jednak będzie trzeba zrobić to krok po kroku.
Obwieściłem na koniec spotkania.

Shellder - Lodowy Promień (7)
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Zatoka Skorupiaków - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 15 Icon_minitimeSob Paź 18, 2014 6:01 pm

Przychodzę na polowanie.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zatoka Skorupiaków - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 15 Icon_minitimeSob Paź 18, 2014 6:07 pm

gdy tylko znalazłem chwilę czasu, wybrałem się do Zatoki Skorupiaków, aby w tym miejscu trenować z swym Luvdisciem. Pokemon po wyjściu z pokeballa ujrzał mnie po raz pierwszy od polowania, podczas którego uratowałem go przed śmiercią w kałuży. Poleciłem mu wskoczyć do wody i na początek nabrać jak najwięcej wody do pyszczka. Gdy po chwili się wynurzył z buśką napełnioną wodą, wyjałęm butelkę z wodą mineralną, też napełniłem sobie nią usta i wypuściłem zebrany płyn w postaci cienkiej strużki.
-Teraz ty.
Pokemon spróbował wykonać to samo, lecz prawie cała woda zebrana w pyszczku wypłynęła na raz. Kazałem mu, by powtórzył jeszcze kilka razy tę próbę, ale efekt był taki sam.

Luvdisc
Hydro pompa (hydro pump)-trening pohodowlany 1/15
Powrót do góry Go down
Geralt

Geralt

Male Liczba postów : 296

Zatoka Skorupiaków - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 15 Icon_minitimeSob Paź 18, 2014 6:11 pm

Geralt przybył na miejsce zbiórki, by uczestniczyć w kolejnej wyprawie po krainie pokemonów.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Zatoka Skorupiaków - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 15 Icon_minitimeSob Paź 18, 2014 6:14 pm

Matt pojawił się na polowaniu. Kolejny raz zatoka skorupiaków. Oznaczało to, że czas na polowanie na kolejnego wodnego stworka? Matt jeszcze takiego nie miał, w związku z czym na pewno byłby zadowolony z takiego nabytku. Ponadto - mógł dać dom dzikiemu pokemonowi - to zawsze jest warte poświęcenia. Tak czy inaczej - czarnowłosy chłopak pojawił się na miejscu zbiórki. Upewnił się kilkukrotnie, że ma ze sobą wszystkie swoje pokeballe, potrzebne do polowania rzeczy. Kilka osób już tu było - ale Matt lubił konkurencję. Wyzwania dają większą nagrodę dla ego niż spacerek.
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Zatoka Skorupiaków - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 15 Icon_minitimeSob Paź 18, 2014 6:24 pm

Nadszedł czas na polowanie. Powolnym krokiem wchodziłem na tereny Zatoki Skorupiaków. Czuć było, że jest się blisko zbiornika wodnego. Było nieco chłodniej niż w innych miejscach, ale nie zniechęciło mnie to. Powoli podszedłem do grupki osób, która już czekała, by zapoznać się z innymi, lub znaleźć znaną mi osobę. Mimo wszystko moim celem nie było dziś poznanie kilku nowych osób, a złapanie nowego stworka do mojej drużyny. Byłem pewien, że dzisiejsze polowanie nie będzie łatwe, ale nagroda na pewno będzie warta każdych wyrzeczeń.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zatoka Skorupiaków - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 15 Icon_minitimeSob Paź 18, 2014 6:25 pm

Przyszedłem sobie na teren Zatoki Skorupiaków, ponieważ słyszałem, że w okolic grasuje jakiś pokemon, który świetnie by pasował do mojego składu.
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Zatoka Skorupiaków - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 15 Icon_minitimeSob Paź 18, 2014 6:43 pm

Cała czwórka stanęła na na plaży w Zatoce Skorupiaków. Słońce już dawno zaszło, a księżyc oświetlał wam drogę do wody i do małej drewnianej charki rybackiej z której komina wydobywal się dym, a w okienku było widać światło lampy naftowej. Wszędzie dookoła roznosił się zapach pieczonej rybki. Macie wybór iść do chatki, iść gdzieś indziej poszukiwać na własną rękę lub wrócić do domku bo zgubiło się drogę.

Brak kolejki
10 min na odpis
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Zatoka Skorupiaków - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 15 Icon_minitimeSob Paź 18, 2014 6:45 pm

Głos z nieba zapomniał napisać o mnie, gdyż równierz pisałem o moim przybyciu. Idę do chatki.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zatoka Skorupiaków - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 15 Icon_minitimeSob Paź 18, 2014 6:46 pm

Ciemno już było i trochę zimno, wiec skierowałem się do chatki. Może tam się ogrzeje i czegoś dowiem o stworzeniu, które tutaj można spotkać.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Zatoka Skorupiaków - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 15 Icon_minitimeSob Paź 18, 2014 6:48 pm

Matt postanowił być lekko nieszablonowy i nie wierzyć jakimś tam starym rybakom. Lepiej nie podejmować tego ryzyka i nie pałętać się z jakimiś dziadkami. Nigdy nie wiadomo co taki może zrobić. A nóż zaproponuje ci jakiegoś cukiereczka z arszenikiem (tudzież tabletką gwałtu). Po prostu nie warto eksperymentować. W związku z tym Matt ruszył sobie brzegiem plaży. Wypuścił z pokeballa Emolgę i rozkazał jej porozglądać się z powietrza.
Powrót do góry Go down
Geralt

Geralt

Male Liczba postów : 296

Zatoka Skorupiaków - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 15 Icon_minitimeSob Paź 18, 2014 6:50 pm

Geralt spojrzał na chatkę. Pewnie ktoś tam jest, ale jako że wiedźmin stronił od ludzi, gdyż często zdarzają się gorsi od potworów, postanowił ruszyć w samotną podróż wzdłuż nadbrzeża. Wypuścił Drowzeego, by ten swymi psychicznymi zdolnościami ostrzegał go przed wszelkimi niebezpieczeństwami kryjącymi się w ciemnościach.
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Zatoka Skorupiaków - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 15 Icon_minitimeSob Paź 18, 2014 6:53 pm

Nie było zbyt dużego wyboru. Mimo wszystko chatka była chyba najbardziej odpowiednim miejscem. Możliwe, że ktoś da nam jakieś wskazówki i powie co i jak. Tak więc ruszyłem w stronę chatki.
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Zatoka Skorupiaków - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 15 Icon_minitimeSob Paź 18, 2014 6:57 pm

Chatka
Mimo spodziewań ze strony chłopaków, że chatka zamieszkana jest przez staruszka rybaka drzwi otworzyła im przepiękna rybaczka imieniem Tess. Witajcie przybysze. To wy jesteście tymi, którzy zgłosili się do mojego ogłoszenia - zapytała dziewczyna.

Plaża
Matt razem z Geraltem ruszyli samowolką w podróż poszukiwawczą, niestety nic nie udało im się znaleźć. Jednak Emolga mata zasygnalizowała, że coś znajduje się jakieś 200 m przed nimi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Zatoka Skorupiaków - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 15 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Zatoka Skorupiaków

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 14 z 18Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Johto-