PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Zatoka Skorupiaków

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18
AutorWiadomość
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zatoka Skorupiaków - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 18 Icon_minitimeCzw Paź 30, 2014 8:02 pm

Późnym wieczorem przeszedłem się do miejsca treningowego zwanego przez większość osób Zatoką Skorupiaków. Na miejscu wypuściłem z pokeballa swego Luvdisca i rozpoczęliśmy kolejny trening Hydro Pompy. Pokemon miał uderzać w skałę znajdującą się na brzegu. Celność i siła jego ataków wymagała jeszcze poprawy, ale z dnia na dzień widoczny był duży postęp. Po każdym trafieniu w cel, nagradzałem rybkę brawami, a gdy chybiał, zachęcałem do kolejnych prób. Gdy już się zmęczył, nakarmiłem go i udałęm się do Zagrody Hodowców.

Luvdisc
Hydro pompa (hydro pump)-trening pohodowlany 13/15
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zatoka Skorupiaków - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 18 Icon_minitimePią Paź 31, 2014 11:53 am

Przed południem przeszedłem się na Zatokę Skorupiaków, aby uczyć swego Luvdisca Hydro Pompy. Pokemon po wyjściu z pokeballa od razu przeszedł do treningu. Zbierał wodę w pyszczku i szybko wyrzucał ją w postaci silnego strumienia wody w wskazanym przeze mnie kierunku. Większość prób była celna i z dużą mocą. Trenowaliśmy tak prawie trzydzieści minut, po czym rzuciłem mu trochę pokekarmy i pochwaliłem go za to że dobrze sobie radzi z tak silnym atakiem.

Luvdisc
Hydro pompa (hydro pump)-trening pohodowlany 14/15
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zatoka Skorupiaków - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 18 Icon_minitimeSob Lis 01, 2014 3:44 pm

Ostatni raz przyszedłem do Zatoki Skorupiaków i wypuściłem z pokeballa Luvdisca. Pokemon wskoczył do wody i na moje polecenie zaczął wykonywać atak Hydro Pompą. Wychodziło mu to całkiem dobrze. Bez problemu trafiał w wskazywane przeze mnie głazy. By sprawdzić celność do ruchomych celów, rzucałem pokemonowi samolociki z papieru. Każdy samolot miał inny tor lotu, ale pokerybka bez problemu strąciła większość z nich. Gdy pokemon już się zmęczył, pochwaliłem go i nagrodziłem dużą porcją pokekarmy.

Luvdisc
Hydro pompa (hydro pump)-trening pohodowlany 15/15
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Zatoka Skorupiaków - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 18 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Zatoka Skorupiaków

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 18 z 18Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Johto-