PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Zatoka Skorupiaków

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next
AutorWiadomość
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zatoka Skorupiaków - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 13 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 6:20 pm

Spojrzałem z ukosa na dziewczynę, która miała apetyt na rybcię. Za nic w świecie nie dam jej mojego Luvdisca, więc nawet nie przyznawałem się że mam takiego pokemona przy sobie. Zwyczajnie stałem sobie i nie zwracałem na nią uwagi.
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Zatoka Skorupiaków - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 13 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 6:30 pm

Spóźniony przybywam na polowanie.
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Zatoka Skorupiaków - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 13 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 6:44 pm

Nagle podeszła do nas dziewczyna, która najwidoczniej miała jakieś problemy psychiczne, no a przynajmniej jej zachowanie na to wskazywało. Nie wydawała się być powiem całkiem normalna.
- Koleżanko... czy wszystko w porządku?
Zagadnąłem niepewnie unosząc brew. Dodało do mojemu wizerunkowi nieco sceptycznego klimatu.
- W każdym razie... przybyliśmy tutaj aby dorwać pewnego pokemona. Wiesz coś może o nim. Przypomina nieco meduzę, no... no rybą to on na pewno nie jest.
Dodałem wesoło na koniec starając się ukryć moje zmieszanie.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Zatoka Skorupiaków - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 13 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 6:49 pm

Stawiam się, bo mogę.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Zatoka Skorupiaków - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 13 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 7:04 pm

Prawie wszyscy olaliście dziewczynę. Oprócz Crystal i Cedrica. Crystal kulturalni się z nią przywitała. Dziewczyna uśmiechnęła się do niej i odpowiedziała:
-Witaj
A potem głośniej powiedziała:
-Czyżbyś była jedną z trenerkę, która chce zdobyć tego pokemon, który był tutaj ostatnio?
Potem zwróciła się do Cedricka i odpowiedziała:
-Oczywiście, że nie jest w porządku. Dzisiaj nie zjadłam, żadnej rybci. I tak wiem o jakim pokemonie mówisz.

Kolejka:
Brak
Na odpis macie 15 minut
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Zatoka Skorupiaków - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 13 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 7:06 pm

Chłopak spojrzał niepewnie na dziewczynę.
-To może nam coś o nim powiesz. Widziałaś go? Wiesz gdzie może być? - zaczął zadawać pytania. Troszeczkę zastanawiała go obecność tej dziewczyny. Wydawała się jakaś podejrzana.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Zatoka Skorupiaków - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 13 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 7:06 pm

- Tak. Chciałabym złapać tego pokemona, a czego ty szukasz w tych stronach? - Zapytałam.
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Zatoka Skorupiaków - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 13 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 7:06 pm

Dziewczyna była głodna. Hmmm a może by tak wykorzystać tą sytuację.
- Wiesz o jakim pokemonie mówię? To może się dogadamy. Ja załatwię ci jakąś rybę do jedzenia a ty w zamian pokażesz mi gdzie mogę znaleźć tego pokemona. Co ty na to?
Głód dziewczyny obudził we mnie mój oportunizm, który dał o sobie teraz poznać. Miałem nadzieję, że dziewczyna zgodzi się dobić ze mną targu i w ten sposób bardzo szybko uda mi się odnaleźć i pochwycić tego pokemona. To byłaby naprawdę świetna opcja. Liczyłem na pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zatoka Skorupiaków - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 13 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 7:08 pm

Obserwowałem grupkę rozmawiającą z dziewczyną i usiadłem sobie na brzegu, zarzuciłem wędkę i czekam.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Zatoka Skorupiaków - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 13 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 7:12 pm

Stałem sobie z boku i słuchałem rozmów innych. Ciekawe czego się jeszcze dowiem.
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Zatoka Skorupiaków - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 13 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 7:12 pm

Nagle zwróciłem uwagę na pewną dziewczynkę i na to co powiedziała. Nagle przypomniałem sobie, że mam w plecaku trochę ryb, które mógłbym zjeść teraz. Dałem wszystkie ryby tej dziewczynce.
-Możesz zjeść trochę moich ryb.-Powiedziałem do dziewczynki.
Następnie wypuszczam skitty z pokeballa by zbadała teren przewidywaniem.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Zatoka Skorupiaków - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 13 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 7:21 pm

Dziewczyna patrzyła na wszystkich i zaczęła odpowiadać na wasze pytania:
-Tak wiem jak wygląda i gdzie jest. Ja mieszkam tutaj niedaleko.
Potem dziewczyna popatrzyła na ryby, którymi chciał ja poczęstować Emeguaza i powiedziała:
-Ja jem tylko różowe rybcie.
A na propozycje Cedrica odpowiedziała:
-Jeżeli rybcia będzie różowa to czemu nie.
A Dziomek łowi, łowi i póki co nic nie złowił.

Kolejka:
Brak
Na odpis macie 15 minut
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Zatoka Skorupiaków - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 13 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 7:24 pm

- Heh, ja też lubię rybki. Właśnie dlatego tutaj przyszłam bo póki co nie mam żadnej pokemonowej rybki. Są ciekawe. - Rzekłam dalej czekając.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zatoka Skorupiaków - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 13 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 7:25 pm

Usłyszałem coś o różowej rybie. Schowałem wędkę i podszedłem do dziewczyny.
-Hej, tak się składa że akurat mam różową rybkę, ale nie mogę dać ci jej do zjedzenia, bo jest moim przyjacielem. Lubi wskakiwać do zupy i takie tam. Jak chcesz to mogę Ci ją pokazać, ale w żadnym wypadku nie będziesz mogła jej zjeść ani przerobić ją na filety i inne.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Zatoka Skorupiaków - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 13 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 7:26 pm

Chłopak rozejrzał się delikatnie. Zaczął patrzeć na wodę.
-A coś więcej? Pomożesz nam? - zapytał niepewnie. Skoro wiedziała gdzie jest...
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Zatoka Skorupiaków - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 13 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 7:26 pm

Przewiduje, że wszyscy wokół będą pytać się o dokładne położenie. Wypuszczam skitty z pokeballa i każe jej użyć przewidywania do rozejrzenia się.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Zatoka Skorupiaków - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 13 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 7:26 pm

Czekam sobie na to czy dziewczyna zaprowadzi nas tam gdzie widziała pokemona, albo chociaż dokładnie nakreśli gdzie on ostatnio był.
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Zatoka Skorupiaków - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 13 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 7:36 pm

A więc muszę zdobyć skądś różową rybę. Cholerka... to może być trudne do zrealizowania. Skąd niby mam tutaj wziąć różową rybę.
- Zaraz przyniosę ci taką rybę. Możesz już powoli mi pokazywać gdzie ten pokemon.
Dodałem z uśmiechem po czym odbiegłem na kilkanaście metrów, aby odsunąć się w ten sposób od wszystkich moich rywali. Chciałem pracować w spokoju.
[b]- Pokaż się Poliwrath!

Rzuciłem pokeball z którego po chwili wyłonił się mój pokemon - żaba.
- Vlad twoim zadaniem jest odnalezienie pod wodą różowej ryby jadalnej. Wierzę, że dasz sobie radę. Ruszaj!
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Zatoka Skorupiaków - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 13 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 7:49 pm

-Słuchajcie wszyscy pomogę wam jeżeli zrobicie coś dla mnie.
Powiedziała, bo miała już dość natłoku pytani. Potem spojrzała na Dziomka i powiedziała:
-Tak marnować różową rybcie.
A potem udała się w prawą stronę. Pokemon Cedrica zanurkował do wody i nic nie znalazł.

Kolejka:
Brak
Na odpis macie 20 minut
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Zatoka Skorupiaków - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 13 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 7:51 pm

Udałam się za dziewczyną.
- Co zrobić?
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Zatoka Skorupiaków - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 13 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 7:52 pm

-Postaram się pomóc - powiedział otwarcie Matt, krocząc za dziewczyną.
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Zatoka Skorupiaków - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 13 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 7:53 pm

-Ja również pomogę-powiedziałem do dziewczynki.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zatoka Skorupiaków - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 13 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 7:54 pm

Wyruszyłem ramionami i poszedłem za dziewczyną.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Zatoka Skorupiaków - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 13 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 7:56 pm

Idę za nią.
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Zatoka Skorupiaków - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 13 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 8:01 pm

Moj pokemon zanurkowal aby poszukac tej ryby, ale niestety nic nie znalazl, nie bylo jecnak sensu sie poddawac, moj pokemon wciaz mial szanse odnalezc rybe, w koncu wody jest duzo i nie da sie jej calej przemierzyc w kilka sekund. Stalem dalej na brzegu obserwujac poczynania mojego pokemona, ktory dalej plywal pod woda i szukal rozowej ryby.
- Nie poddawaj sie Vlad na pewno zaraz odnajdziesz fa rybe.
Wyjalem z torby poke karme i rzucilem ja Vladowi.
- Dawaj Vlad porozrzucaj fo po wodzie to moze podplynie wiecej ryb i wsrod nich bedzie rozowa.
Wydawalo mi sie ze to naprawde dobry pomysl.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Zatoka Skorupiaków - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 13 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Zatoka Skorupiaków

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 13 z 18Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Johto-