PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Zatoka Skorupiaków

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next
AutorWiadomość
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Zatoka Skorupiaków - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 14 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 8:09 pm

Wszyscy udaliście się za dziewczynką, która zaprowadziła was na szczyt ogromnego klifu i powiedziała:
-Niech dwójka z was skoczy z tego klifu.
Dziewczyna czekała, aż zgłosi się dwójka ochotników.

Cedric odłączył się od grupy i został,aby znaleźć różową rybę.

Kolejka:
Brak
Na odpis macie 20 minut
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Zatoka Skorupiaków - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 14 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 8:11 pm

- Jeśli to ma pomóc złapać pokemona... - Odezwałam się spoglądając w przepaść po czym skoczyłam "za wiarę".
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Zatoka Skorupiaków - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 14 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 8:11 pm

Matt popatrzył niepewnie na dziewczynę. Skoczyć z klifu? Ktoś tu chyba postradał zmysły.
-Dobra. Lubię ryzyko! - powiedział zdecydowanie - Skoczę - wyjaśnił i stanął tuż przy końcówce klifu i hop.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Zatoka Skorupiaków - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 14 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 8:13 pm

Rzuciłem ballem Dragonite'a i ten pokazał się. Zleciał poniżej klifu, a ja... skoczyłem z klifu. Po chwili podfrunąłem na moim Dragonite ponad klif pokazując dziewczynie, że już jestem z powrotem i rzekłem:
-Skoczyłem. Nie było nic więcej mowa, a więc wykonałem co trzeba było.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zatoka Skorupiaków - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 14 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 8:14 pm

Dwoje skoczyło, więc tylko patrzyłem co z zostało z smiałkow.
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Zatoka Skorupiaków - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 14 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 8:15 pm

Nie skaczę z klifu, gdyż mają to być tylko dwie osoby.
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Zatoka Skorupiaków - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 14 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 8:17 pm

Co ja bede sie z nimi szlajal i robil jakies glkupie zadania. Powiedziala ze jak dam jej eozowa rybe to pokaze mi gdzie jest ten caly pokemon. Dalem moijemu pokemonowi jeszcze wiecej pokekarmy do rozrzucania. Mialem nadzieje, ze to w jakis sposob zwiekszy liczbe ryb ktore podplynie w to miejsce. Naprawde bardzo zalezalo mi na tgm pokemonie. Marzylem o nim.
- Dalej Vlad nie poddawaj sie, ta ryba musi gdzies tutaj byc.
Czulem to, wiedzialem ze ta ryba sie gdzies tutaj czai i odnalezienie jej to tylko kwestia czasu.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Zatoka Skorupiaków - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 14 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 8:21 pm

-Spokojnie tylko dwie osoby.
Powiedziała to i popatrzyła na Matta, Sina i Crystal. Reszta przyglądała się uważnie.

Cedric wraz z swoim pokemonem łowią ryby, ale na razie jedyne jakie złowili to tylko te zwykłe.

Kolejka:
Brak
Na odpis macie 20 minut
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Zatoka Skorupiaków - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 14 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 8:22 pm

Eee... gadanie.
Więc Matt skoczył... znowu (?).
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Zatoka Skorupiaków - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 14 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 8:24 pm

Znowu skoczyłAM!
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Zatoka Skorupiaków - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 14 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 8:25 pm

Patrze jak magicznym sposobem inne osoby skaczą po raz drugi.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Zatoka Skorupiaków - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 14 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 8:26 pm

A ja po skoku sobie latam na Dragonite nad dziewczyną. Ma chyba jakieś problemy, ale nie będę poruszał tego problemu bo się obrazi i nie dam mi meduzy.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zatoka Skorupiaków - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 14 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 8:26 pm

Nadal stoję i patrzę.
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Zatoka Skorupiaków - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 14 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 8:30 pm

Niestety dalej nie udawalo mi sie odnalezc dalej tej ryby. Ciagle plywaly jakies ryby, aleniestetgnie byly one takie jak sobie wymarzylem. Chcialem pochwycic rozowa rybe i tylko na takiej mi zalezalo. Moj pokemon dalej werowalem wode i plywal miedzy lawicami ryb dalej poszukujac tej jednej konkretnej ryby. Przeciez ona musi gdzies tutaj do cholery byc.
- Odsun sie na pare metrow i teraz tutraj rozrzucsj karme bo tam zrobil sie juz za duzy tlok.
Poczekalem az pokemon sie odsunak i poszedlem wzdluz brzego w jego strone abybyc blizej bo juz daleko sie odsunal.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Zatoka Skorupiaków - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 14 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 8:47 pm

Dziewczyna raz ich powstrzymała, bo było ich za dużo, ale teraz niech sobie skaczą. Matt i Crystal skoczyli i tym samym zakończyli polowania. Sin oszukał i ocalił swoje życie. Kilka chwil po ich skoku dziewczyna powiedziała:
-Klif ten nazywa się klifem umarlaka i teraz już wiecie dlaczego.
Powiedziała z przeraźliwym uśmiechem, a potem ruszyła dalej.

Cedric nadal poszukuje ryby o różowej barwie, ale póki co nic nie znajduje, ale gdy tylko rozyspuje karmę ta znika w bardzo szybki i dziwny sposób.

Kolejka:
Brak
Na odpis macie 20 minut
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Zatoka Skorupiaków - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 14 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 8:49 pm

Idę za nią.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zatoka Skorupiaków - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 14 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 8:50 pm

Dziwne to zwiedzanie,ale ide dalej za dziewczyną może dotre do poka z mackami.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Zatoka Skorupiaków - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 14 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 8:50 pm

Zeskoczyłem z Dragonite'a na bezpieczną ziemię. Jego schowałem do pokeballa i ruszyłem za dziewczyną.
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Zatoka Skorupiaków - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 14 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 8:53 pm

Czyżby coś podkradało karmę, którą rozsypywałem? Chwilę zastanowiłem się nad tym. Być może to właśnie ta różowa ryba? A może przypadkiem natrafiłem na tego pokemona. Należy to jak najszybciej zbadać.
- Poliwrath dalej rozsypuj karmę i staraj się obserwować gdzie ona dokładnie znika i kto ją zabiera. To nie zjadają te ryby. To bierze coś innego. Musisz jak najszybciej ustalić położenie tego czegoś. Postaraj się! Jesteś w stanie to zrobić Vlad!
Sam stojąc z boku starałem się wypatrzyć to dziwne coś, które tak żarłocznie pałaszuje całą rozsypywaną przez mojego pokemona karmę.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Zatoka Skorupiaków - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 14 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 9:15 pm

No tak następnym miejscem do jakiego zaprowadziła was dziewczynka była jakaś jaskinia, która znajdywała się niedaleko zatoki.
-No to tak w tej jaskini właśnie widziałam tego pokemona, w jaskinie jest mała sadzawka i to właśnie tam go widziałam, ale jaskinia jest mała, więc tylko JEDNA osoba może tam wejść.

Cedric i jego pokemon przyglądali się w jaki sposób znika karma. Pokemon Cedrica próbowała namierzyć miejsca znikania karma, ale karma znikała w ciemnych głębinach zatoki, w których Poliwrath nic nie widział. Zatoka w tym miejscy nie byłą głęboka, ale była ciemna.

Kolejka:
Brak
Na odpis macie 20 minut
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zatoka Skorupiaków - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 14 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 9:17 pm

Wchodzę do jaskini
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Zatoka Skorupiaków - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 14 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 9:17 pm

Wchodzę do jaskini.
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Zatoka Skorupiaków - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 14 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 9:20 pm

Ciemność. To nie jest przeszkoda, której nie dam rady przejść. Wystarczy, że trochę rozświetlę to miejsce i mój pokemon sobie poradzi. PO prostu Poliwrath musi sobie zacząć radzić... Tylko jak? Ale... po co mi wzrok kiedy mam myśli?
- Vlad użyj zcytania w umyśle aby odnaleźć jakąś świadomość w tej wodzie. Jeżeli tylko wyczujesz jakiś organizm, bardziej skomplikowany od innych to natychmiast do niego podpływaj i patrz co to jest.
Wydawało mi się, że to naprawdę dobry plan. On po prostu musiał się udać. Czułem, że jestem na dobrej drodze do sukcesu.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Zatoka Skorupiaków - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 14 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 9:24 pm

Może rozciągnąć jaskinię? Nie wiem czekałem sobie przed bo chciałem zobaczyć jak emequaza z Dziomkiem w niej utkną gdy będą w dwójkę próbowali wejść.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Zatoka Skorupiaków - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 14 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 9:33 pm

Dziomek i Emeguaza utknęli w jaskini, ale nagle coś wciągnęło ich do środka, a potem było słychać tylko krzyki. Dla was to koniec polowania. Jedynym ocalałym został Sin.
-No to idziemy dalej.
Powiedziała i zaprowadziła ci prosto do Zatoki Skorupiaków, gdzie czekała mała łódka. Co robisz?

Zanim pokemon Cedrica zdążył cokolwiek zrobić podpłynął do niego jakiś pokemon i zaczął go jeść. Pokemon ten musiał być bardzo głodny. Co robisz?

Kolejka:
Brak
Na odpis macie 20 minut
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Zatoka Skorupiaków - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 14 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Zatoka Skorupiaków

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 14 z 18Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Johto-