PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Zatoka Skorupiaków

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next
AutorWiadomość
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zatoka Skorupiaków - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 8 Icon_minitimeSob Cze 21, 2014 4:49 am

O porannej porze wybrałem się z Palpitoadem nad morze, do Zatoki Skorupiaków. Usiadłem z małym pokiem na zimnym kamieniu i przez kilka minut rozmawialiśmy o pięknym wschodzie słońca, którego byliśmy właśnie świadkami. Po miłej pogawędce zabraliśmy się za trening. Obaj przebiegliśmy sie wzdłuż plaży i co kilka metrów zatrzymywaliśmy się i pokazywałem pokemonowi naśladując Rocky'ego Ballboę jak się wymachuje ramionami gdy chce się kogoś uderzyć. Gdy skończyliśmy bieganie, zatrzymaliśmy się przy ławeczce i zjedliśmy na niej pożywne śniadanie.

Zatoka Skorupiaków - Page 8 150px-Sean_father_Seismitoad_Drain_Punch

Palpitoad
Skręto Cios (Drain Punch) 6
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zatoka Skorupiaków - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 8 Icon_minitimeNie Cze 22, 2014 8:33 pm

Kończąc łażenie po miejscach treningowych dotarłem do Zatoki Skorupiaków. Na miejscu wypuściłem z balla Palpitoada i poszliśmy nad wielki kamień. Przy kamieniu, który kiedyś morze wyrzuciło na brzeg rozpoczęliśmy trening. Pok zbierał energię przy jednym z wyrostków na boku, z którego kiedyś wyrośnie łapka. Próbował zbierać ale jedynie powstała lekka mgiełka. Było to już niemałym sukcesem, więc pochwaliłem swego wodno-ziemnego poka i wróciłem do domu.

Zatoka Skorupiaków - Page 8 150px-Sean_father_Seismitoad_Drain_Punch

Palpitoad
Skręto Cios (Drain Punch) 7
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zatoka Skorupiaków - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 8 Icon_minitimeWto Cze 24, 2014 10:43 am

Przed południem, wybrałem się na Zatokę Skorupiaków. Na miejscu ustawiłem kilka atrap pokemonów i wypuściłem z balla Palpitoada. Stworek przez kilka minut gadał ze mną o jego rychłej ewolucji, a ja tłumaczyłem mu że ewolucja w Seismotoada przyniesie mu same korzyści. Po pogawędce rozpoczęliśmy trening. Palpitoad próbował podczas niego utworzyć kulę ssącego ciosu i wepchnąć ją ciałem na atrapy. Dziś kula wyglądała nieco solidniej niż ostatnio, lecz nadal ten atak wymagał jeszcze wiele pracy. Po treningu nakarmiłem małego pokemona i poszedłem na trening z innym stworkiem.


Zatoka Skorupiaków - Page 8 150px-Sean_father_Seismitoad_Drain_Punch

Palpitoad
Skręto Cios (Drain Punch) 8


Ostatnio zmieniony przez Dziomek dnia Sro Cze 25, 2014 3:24 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zatoka Skorupiaków - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 8 Icon_minitimeSro Cze 25, 2014 3:23 pm

Na początek dnia treningowego, który rozpocząłem popołudniu, wybrałem się na miejsce zwane Zatoką Skorupiaków. Na miejscu wypuściłem z pokeballa Palpitoada i przez kilka minut rozmawialiśmy o jego przyszłej ewolucji oraz o ataku, którego aktualnie się uczy. Pok podczas treningu kumulował energię przy jednym z swych boków wciskał z dużą siłą ja w uatawione atrapy. Gdy skońćzyliśmy, nakarmiłem poka i poszliśmy na trening z Zubat.

Zatoka Skorupiaków - Page 8 150px-Sean_father_Seismitoad_Drain_Punch

Palpitoad
Skręto Cios (Drain Punch) 9
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zatoka Skorupiaków - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 8 Icon_minitimeCzw Cze 26, 2014 6:47 pm

Po treningu z Zubat, udałem sie nad morze, do zatoki skorupiaków. Na miejscu, tak jak zawsze, wypuściłem z pokeballa swego Palpitoada, który bardzo ładnie sie rozwijał w ostatnim czasie. Na początek pok wykonał małą rozgrzewkę, po której mogliśmy przejsć do treningu właściwego. Pokemon zbierał waleczna energię i tworzył z niej kulę, którą później wpychał na atrapy. NA atrapach nie mogliśmy sprawdzić czy wysysa życie, więc ustaliliśmy, ze przy najbliższej możliwej okazji sprawdzimy skuteczność ssącego ciosu na jakimś żywym celu.

Zatoka Skorupiaków - Page 8 150px-Sean_father_Seismitoad_Drain_Punch

Palpitoad
Skręto Cios (Drain Punch) 10
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zatoka Skorupiaków - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 8 Icon_minitimePią Cze 27, 2014 5:52 pm

Przed wieczorem wybrałem się nad morze na Zatokę Skorupiaków. Dziś rozpoczęły się wakacje i pogoda była w sam raz na tak radosny dzień. Mnie wakacje nie dotyczą, lecz zawsze inaczej jest w wakacje, bo to przecież prawdziwe lato. Dziś do współpracy z Palpitoadem zaprosiłem Drapion. Oba pokemony stanęły naprzeciwko siebie mogliśmy rozpocząć trening. Palpitoad kumulował energię przy jednym z swych boków, a natępnie wpychał powstałą kulę na Drapion. Trujący pok nie ucierpiał zbytnio, ale Palpitoad nie odczuł żadnej przybyłej siły, wiec musiał jeszce kilka razy popróbować na sucho wykonywanie Skręto ciosu.

Zatoka Skorupiaków - Page 8 150px-Sean_father_Seismitoad_Drain_Punch

Palpitoad
Skręto Cios (Drain Punch) 11
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Zatoka Skorupiaków - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 8 Icon_minitimePią Cze 27, 2014 9:01 pm

Odwiedzam zatokę skorupiaków wraz z Sharpedo. Na dzień dobry pływamy po tutejszym akwenie w poszukiwaniu pozostawionej tutaj boi treningowej. Poszukiwania trochę trwają bo trochę nas tutaj nie było, a po znalezieniu trzeba ją nieco odrestaurować. Po tych wszystkich zabiegach mocujemy ją kotwicą do dna po czym trenujemy. Rekin rozpędza sie w wodzie i gromadzi energię na swojej łepetynie. Kiedy będzie wszystko gotowe to startuje jak torpeda po linii prostej wbijając się czachą w poduszki powietrzne boi. Cały proces jest wielokrotnie powtarzany po czym przerywamy i relaksujemy się w wodzie, a potem stąd spływamy.

Sharpedo: nauka Łomotu Czaszka nr 4
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Zatoka Skorupiaków - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 8 Icon_minitimeSob Cze 28, 2014 1:34 pm

Wbijam do zatoki skorupiaków i wypuszczam do wody Sharpedo. Rekin najpierw pływa sobie w wodzie dla rozluźnienia po czym wykonuje gwałtowne sprinty w wodzie. Ma to za zadanie pomóc w lepszym opanowaniu łomotu czaszką. Stwierdziłem że nie ma sensu co dziennie obijać głowy pokemona o boję treningową, trzeba popracować też nad innymi elementami. Dlatego teraz ćwiczymy refleks i sprinty w wodzie. Zaznaczamy gumowymi kaczuszkami związanymi liną do dna 100 metrów, po czym na tym dystansie rekin wykonuje sprinty, a ja je mierzę stoperem. Po kilkunastu seriach pokazuję zanotowane rezultaty pokowi i je omawiamy, po czym ryba ma czas wolny. Kiedy już skończy się relaksować to spadamy stad.

Sharpedo: nauka łomotu Czaszką nr 5
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zatoka Skorupiaków - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 8 Icon_minitimeNie Cze 29, 2014 2:55 pm

W parne popołudnie udałem się z Palpitoadaem nad morzę do Zatoki Skorupiaków. Miałem z nim odbyć trudny trening, gdyż planowałem nauczyć go ataku, który jest w stanie poznać tylko podczas ewolucji. Atakiem tym był skręto cios. Ustawiłem pokemona naprzeciwko kilku atrap i co chwilę wołałem, którą z nich ma atakować. Podczas ataków kumulował energię przy swym boku i z całej siły wpychał ja na wskazaną atrapę. Po kilkunastu takich próbach pokemon opadł z sił, więc by sie zrelaksował, zaproponowałem pływanie w morzu. Pływaliśmy sobie przez dobre kilkanaście minut, po których poszliśmy sobie na bagna.

Zatoka Skorupiaków - Page 8 150px-Sean_father_Seismitoad_Drain_Punch

Palpitoad
Skręto Cios (Drain Punch) 12
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zatoka Skorupiaków - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 8 Icon_minitimePon Cze 30, 2014 5:55 pm

Na konied nia treningowego, przeszedłem się razem z Palpitoadem nad morze, do Zatoki Skorupiaków. Na miejscu panowała nieprzyjemna pogoda, wiało i padało, a morze mocno falowało. Poleciłem pokowi wskoczyć do wody i za nim wrzuciłem trzy stare piłki. Kazałem swemu podopiecznemu by ganiał piłki po wodzie i obijał je za pomocą Skręto ciosu. Pok kumulował podczas pogoni waleczna energię i uwalniał ją tuż przy piłce, powodując że sie odbijała dobre kilka metrów dalej. Gdy dwie piłki pękły a trzecia zaginęła, zakończyliśmy trening i zrobiliśmy sobie mały piknik za jedną z skał, która chroniła nas przed wiatrem i deszczem.

Zatoka Skorupiaków - Page 8 150px-Sean_father_Seismitoad_Drain_Punch

Palpitoad
Skręto Cios (Drain Punch) 13
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zatoka Skorupiaków - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 8 Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 10:41 am

Razem z Palpitoadem wybrałem się do Zatoki Skorupiaków. Na miejscu pok pomógł mi w rozstawianiu atrap, które będzie musiał obijać. Ustawiłem ziemnowodnego poka naprzeciwko atrap i kazałem mu zniszczyć je za pomocą ataku zwanego Skręto Ciosem. Pok kumulował waleczną energie tuż przy wyrostku na jednym z jego boków. Gdy kula energii była już całkiem duża, wpychał ją na arapy z dużą mocą. Efektem tego była niezła demolka, bo atrapy się rozsypywały, gdyż były z wyjątkowo słabego maeriału. Po treningu nakarmiłem poka specjalistyczną karmą i pozwoliłem mu popływać przez pół godziny w morzu.

Zatoka Skorupiaków - Page 8 150px-Sean_father_Seismitoad_Drain_Punch

Palpitoad
Skręto Cios (Drain Punch) 14
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zatoka Skorupiaków - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 8 Icon_minitimeSro Lip 02, 2014 6:01 pm

Przed wieczorem wybrałem się na szybki trening z swoim Palpitoadem. Pokemon po wyjściu z balla wskoczył do wody i tam nieco rozgrzał swe mięśnie pływając na wzburzonych falach. Gdy już się rozgrzał, przywołałem go do siebie i wskazałem mu atrapy,. które ustawiłem gdy pok pływał. Palpitoad wiedział o co chodzi i od razu zaczął zbierac waleczną energie przy wsym boku. Gdy pojawiła się zielonkawa kula obok niego, wepchnął ją z całej siły na jedną z atrap. Potarzał ten manewr ki;lka razy, po czym zakończyłem trening i nakarmiłem stworka.


Zatoka Skorupiaków - Page 8 150px-Sean_father_Seismitoad_Drain_Punch

Palpitoad
Skręto Cios (Drain Punch) 15
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Zatoka Skorupiaków - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 8 Icon_minitimeCzw Lip 03, 2014 1:55 pm

Wbijam do zatoki skorupiaków wypuszczając w wodzie Sharpedo. Na dzień dobry wracamy do sprintów w wodzie jako rozgrzewki. Kiedy już będziemy mieli to za sobą to odnajdujemy naszą boję treningową i znów uraczmy ją naszą obecnością. Rekin rozpędza się jak przy sprincie z rozgrzewki, ale do tego skupia energię na swojej głowie, aby móc na nią przyjąć uderzenie. Następnie całym impetem ciała uderza czachą w boję treningową. Po zderzeniu robi rundkę w koło boi po czym powtarza cały manewr raz za razem. Zanim pokemona zacznie boleć głowa przerywamy i rozporządzam czas wolny. Kiedy pokemon do mnie powróci nagradzam dziewczynę pofinką po czym spływamy stąd.

Sharpedo: nauka Łomotu Czaszką nr 6
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Zatoka Skorupiaków - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 8 Icon_minitimePią Lip 04, 2014 10:09 am

Przychodzę do zatoki skorupiaków po czym wypuszczam swojego rekina. Pokemon ma chwile relaksu dla siebie, bo co to za zabawa będąc zmęczonym po treningu. Ja sobie tym czasem obmywam ciało tez sobie pływając trochę. Kiedy pokemon skończy swoje to czas na trening, a zaczynamy od sprintów w wodzie. Krótkie wystarczą, trenujemy zrywność i powtarzamy to kilkunastoma seriami. Po tej rozgrzewce chwila na złapanie oddechu po czym czas na masakrowanie naszej boi treningowej. Pokemon rozpędza się w wodzie jak przy sprintach, tylko że nie zwalnia pedału gazu, po czym ze skupioną energią na głowie uderza z czachy w boję. Powtarza to parokrotnie po czym idziemy sobie stąd.

Sharpedo: nauka Łomotu Czaszką nr 7
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zatoka Skorupiaków - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 8 Icon_minitimePią Lip 04, 2014 2:46 pm

Po treningu z Zubat szybko udałem się na trening z kolejnym pokemonem do miejsca zwanego Zatoka Skorupiaków. W tym miejscu wypuściłem z pokeballa Palitoada i krótko porozmawiałem z nim o spodziewanej ewolucji. Opowiedziałem mu jakie ona mu przyniesie korzyści, po czym przeszliśmy do trenowania ataku, który tą ewolucję miał wywołać. Pokemon miał bardzo dużo problemów z wytworzeniem kuli wysysajacej życie z ofiary, ale po kilku próbach dał radę i powstała takowa kula. Następnie musiał wepchnąć ja na cel, jaki stanowił ogromny głaz z wymalowaną przeze mnie nieprzyjemną buźką. Po kilku próbach pok był wykończony, więc nakarmiłem żabę i poszedłem dalej.

Zatoka Skorupiaków - Page 8 150px-Sean_father_Seismitoad_Drain_Punch

Palpitoad
Skręto Cios (Drain Punch) 16
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Zatoka Skorupiaków - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 8 Icon_minitimeSob Lip 05, 2014 7:25 pm

Wbijam do zatoki skorupiaków ze swoją drapieżną rybką. Na miejscu chwila relaksu i schłodzenia po czym czas na trening. Najpierw sprinty w wodzie pozwalające wyćwiczyć szybki start do ataku, zrywność, refleks. Dobry start to podstawa do wyprowadzenia właściwego ataku łomotu czaszką. Po tych sprintach czas na praktyki w zderzeniach głową. Pokemon skupia moc na głowie, aby utwardzić sobie czaszkę przed zderzeniem. Tak gotowy rusza sprintem w boję i na pełnej prędkości uderza ją z czaszki. Powtarza to kilkanaście razy po czym kończymy na dzisiaj zabawę.

Sharpedo: nauka Łomotu Czaszką nr 8
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zatoka Skorupiaków - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 8 Icon_minitimeSob Lip 05, 2014 8:30 pm

Przed wieczorem, w przerwie między meczami wybrałem się z Palpitoadem na trening skręto ciosu. Pokemon już całkiem dobrze sobie radził z tym ruchem, więc teraz chciałem tylko podszlifować jego umiejętności. Na początek pok zrobił krótką rozgrzewkę, na którą składały się znane pokowi ataki fizyczne. Gdy rozgrzał mięśnie, przeszedł do wykonywania skręto ciosu. Tworzy przy prawym swym boku kulę energii, która po osiągnięciu dużych rozmiarów, wepchnął na duży kamień. Wykonał kilka takich prób, po czym nakarmiłem go i pochwaliłem.

Zatoka Skorupiaków - Page 8 150px-Sean_father_Seismitoad_Drain_Punch

Palpitoad
Skręto Cios (Drain Punch) 17
Powrót do góry Go down
Sophie

Sophie

Female Liczba postów : 206
Wiek : 27
Skąd : Mars

Zatoka Skorupiaków - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 8 Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 10:02 am

Stawiam się ^ ^
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zatoka Skorupiaków - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 8 Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 10:33 am

Przychodzę na polowanie.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Zatoka Skorupiaków - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 8 Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 10:37 am

Przybywam na polowanie.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zatoka Skorupiaków - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 8 Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 10:38 am

Przychodzę na polowanie.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Zatoka Skorupiaków - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 8 Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 10:46 am

Dziomek, po cholerę się 2 razy zapisujesz ?

No dobra przybyliście zgodnie z ogłoszeniem więc witam, was w zatoce skorupiaków. Poszukiwany pokemon jest gdzieś tutaj, niewątpliwie w wodzie. Na dzień dobry widzicie jak jakiś stworek go przypominający wykonuje łuk nad taflą wody. Jednak to dość daleko od brzegu, a kto wie jakie bestie jeszcze czają sie w wodzie. Jaki macie plan ?

Brak kolejki bo mało was
Powrót do góry Go down
Sophie

Sophie

Female Liczba postów : 206
Wiek : 27
Skąd : Mars

Zatoka Skorupiaków - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 8 Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 10:50 am

Ide dookola szukając łódki czy czegoś podobnego.
-Tranquill, pomóż mi znaleźć jakąś łódź, w€dkę- coś, co nam się przyda.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Zatoka Skorupiaków - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 8 Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 10:55 am

Morfina nałożyła na haczyk wędki pokemonową pufinkę dla wodnych stworków i zarzuciła wędkę ze skał. Może się skusi. Warto spróbować, a ten sprzęt zbyt często jej się kurzy.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Zatoka Skorupiaków - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 8 Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 10:57 am

Sorki, problemy z telefonem:(
Rozejrzałem sie za łódka lub czymś co nadawało sie do pływania,suchym komarem drzewa,tratwą itp. Jesli coś takiego znajduje do wpycham to do wody,biorę jakies wiosła lub długie kije i wypuszczam Palpitoada,a jak nic nie mam to razem z kijanką wskakuje do wody i pok ma mnie holowac.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Zatoka Skorupiaków - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Zatoka Skorupiaków   Zatoka Skorupiaków - Page 8 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Zatoka Skorupiaków

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 8 z 18Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Johto-