PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Bagna Zatraceńców

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorWiadomość
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 10 Icon_minitimeWto Paź 21, 2014 7:21 pm

Wieczorem przeszedłem się na Bagna Zatraceńców, gdzie miałem trenować z swoją Golbat. Gdy nietoperka wyskoczyła z pokeballa, zaprezentowała idealnie wykonaną Ciemna Mgłę. Skoro nauczyła się kolejnego ataku, to postanowiłem ruszyć z nowym. Tym kolejnym atakiem miał być Trujacy Krzyż teoretycznie Golbat nie może poznać tego ataku, ale jako że z Golbat przyjaźnie się już całkiem długo, to liczę na to, że ewoluuje i przy okazji pozna ten silny atak. Na szybko wyjaśniłem Golbat co daje atak Trującym Krzyżem, nakarmiłem ją i poszedłem na Starą Pasiekę.

Bagna Zatraceńców - Page 10 225px-Paul_Drapion_Cross_Poison

Golbat
Trujący Krzyż (Cross Poison) 1
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 10 Icon_minitimeSro Paź 22, 2014 12:52 pm

Gdy tylko znalazłem chwilę wolnego, szybko wybrałem się do miejsca treningowego mieszczącego się na Bagnach Zatraceńców. Tam wypuściłem z pokeballa Golbat i szybko [przystąpiłem do wyjaśniania jej jak wykonuje się atak Trującym Krzyżem. Kiedyś nauczyłem tego ataku Drapion, więc miałem zamiar powtórzyć ten wyczyn. Objaśniłem Golbat że musi zebrać trująca energię w swych skrzydłach i z całej siły machnąć nimi przed siebie tak, by zebrana energia wyrwała się ze skrzydeł i poleciała w kierunku celu przyjmując kształt litery X. Golbat wszystko zrozumiała i wyraźnie ucieszyła się, że będzie uczyła się ruchu, który przyśpieszy jej rozwój.

Bagna Zatraceńców - Page 10 225px-Paul_Drapion_Cross_Poison

Golbat
Trujący Krzyż (Cross Poison) 2
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 10 Icon_minitimeWto Paź 28, 2014 3:25 pm

Wreszcie nadeszła pora aby moja Golbat spróbowała wykonać atak Trującym Krzyżem. Przypomniałem jej w skrócie teorię tego ataku, po czym mogliśmy zacząć praktykę. Golbat unosiła się w powietrzu w jednym miejscu przez kilka minut, próbując zebrać trującą energię w końcówkach skrzydeł, ale efekt był mizerny. Mimo to nie poddawała się, a ja zapewniałem ją, że jeszcze kilka intensywnych sesji treningowych i pozna ten atak jednocześnie ewoluując w Crobat. Golbat wykonała jeszcze kilka prób, po których nakarmiłem ją i odwołałem do jej balla.

Bagna Zatraceńców - Page 10 225px-Paul_Drapion_Cross_Poison

Golbat
Trujący Krzyż (Cross Poison) 3
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 10 Icon_minitimeNie Lis 02, 2014 9:47 pm

Ciemnym wieczorem przeszedłem się na Bagna Zatraceńców. Dziś po raz kolejny miałem uczyć swego pokemona ataku nazywanego Trującym Krzyżem. Pokenietoperka po wyjściu z pokeballa od razu rozpoczęła trening trującego ataku. Ustawiłem kilka słomianych manekinów, które stanowiły cel mego pokemona. Golbat zbierał trującą energię w swych skrzydłach i posyłała ją w kierunku manekinów. Przynajmniej próbowala to robić. Było to bardzo ciężkie zadanie, ale Golbat była już na tyle silnym pokemonem, że radziła sobie, nie zawsze, ale radziła.

Bagna Zatraceńców - Page 10 225px-Paul_Drapion_Cross_Poison

Golbat
Trujący Krzyż (Cross Poison) 4
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Bagna Zatraceńców - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 10 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Bagna Zatraceńców

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 10 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Johto-