PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Bagna Zatraceńców

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Bagna Zatraceńców - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 8 Icon_minitimePon Sie 18, 2014 4:26 pm

Venipede i skrzek trening 1
Ostatnio trujący pokemon poznał nowy atak jakim jest przyśpieszenie więc pora nauczyć go nowego ruchu. Wypuściłam więc stworka z pokeball'a. Tym razem chciałam, aby pokemon opanował ruch, który nosi nazwę skrzek i polega na obniżeniu statystyki obrony przeciwnika o całe dwa poziomy. Przywitałam się z pokemonem i powiedziałam mu to, co wcześniej tutaj napisałam. Po tym poszłam dalej trenować z innymi pokemonami.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 8 Icon_minitimeWto Sie 19, 2014 9:40 am

Kończąc podróż po miejscach treningowych, przeszedłem się na Bagna Zatraceńców. Na miejscu wypuściłem z pokeballa Golbat, która przed dwoma dniami ewoluowała. Nietoperka usiadła na ziemi i czekała na moje rozkazy. Usiadłem obok Golbat, rozłożyłem przed nią zdjęcia ataku zwanego Powietrznym Cięciem i zacząłem wyjaśniać jej na czym polega ten atak. Atak jest typu normalnego i poza silnymi obrażeniami fizycznymi, daje także szanse, że przeciwnik się zawaha przy wykonaniu kolejnego ataku. O tym jak się wykonuje ten atak Golbat miała się dowiedzieć dopiero przy następnej wizycie na Bagnach Zatraceńców.

Bagna Zatraceńców - Page 8 150px-Skyla_Unfezant_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Dawn_Togekiss_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Shaymin_Air_Slash

Golbat
Powietrzne Cięcie (Air Slash) 1
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 8 Icon_minitimeSro Sie 20, 2014 9:57 am

Po treningu z Sesil, przeszedłem się na Bagna Zatraceńców. Na miejscu wypuściłem z balla Golbat i poprosiłem ją o chwilę uwagi. Podczas dzisiejszego pobytu na bagnistym miejscu treningowym wyjaśniłem nietoperce zasady wykonywania ataku Powietrznym cięciem. Opowiedziałem jej, że musi zebrać energię lotu w skrzydłach, aż będą nią emanowały, a wtedy musi machać energicznie skrzydłami, by zebrana energia wydobywała się ze skrzydeł seriami w postaci kul, pił lub krótkich promieni. Uznałem że najlepsze będą piły.

Bagna Zatraceńców - Page 8 150px-Skyla_Unfezant_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Dawn_Togekiss_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Shaymin_Air_Slash

Golbat
Powietrzne Cięcie (Air Slash) 2
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 8 Icon_minitimeCzw Sie 21, 2014 5:09 pm

Na zakończenie dzisiejszych treningów udałem się do miejsca treningowego nazywanego Bagnami Zatraceńców. W tymże miejscu wypuściłem z pokeballa Golbat i poprosiłem ja o uwagę. Dziś był trzeci dzień tołkowania teorii dotyczącej ataku nazywanego powietrznym cięciem. Przypomniałem wszystkie informacje, których uczyłem nietoperke podczas dwóch ostatnich wizyt w tym miejscu. Gdy Golbat dała mi do zrozumienia ze już wszystko wie, nakarmiłem ją i poszliśmy odpoczywać do domu.

Bagna Zatraceńców - Page 8 150px-Skyla_Unfezant_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Dawn_Togekiss_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Shaymin_Air_Slash

Golbat
Powietrzne Cięcie (Air Slash) 3
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 8 Icon_minitimePią Sie 22, 2014 5:50 pm

Po treningu z Sesil, przeszedłem się na Bagna Zatraceńców. Na miejscu wypuściłem z balla Golbat, która po ewolucji całkowicie mi zaufała i wykonywała wrzystkie moje polecenia. Dziś miała trenować Powietrzne Cięcie. Nietoperkę posadziłem na niskim pieńku i przyczepiłem jej do skrzydeł pacałaki z rozciągliwej gumy. Golbat miała wykonywać ruchy skrzydłami tak, aby łapki na końcu gumy sięgały jak najdalej. Początkowo kiepsko to wyglądało i często sie plątały gumki, ale Golbat była cierpliwa i kilka razy nawet całkeim ładnie jej wyszło machnięcie gumką.

Bagna Zatraceńców - Page 8 150px-Skyla_Unfezant_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Dawn_Togekiss_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Shaymin_Air_Slash

Golbat
Powietrzne Cięcie (Air Slash) 4
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 8 Icon_minitimeSob Sie 23, 2014 2:01 pm

Po treningu z Magnetonem, przespacerowałem się na Bagna Zatraceńców. Na miejscu wypuściłem z pokeballa Golbat i rozpoczęliśmy trening ataku zwanego Powietrznym cięciem. Poleciłem Golbat by stanęła na ziemi i machała z całej siły skrzydłami, tak by pęd powietrza przewrócił ustawioną przed nią butelkę. Nietoperka mocno się zmęczyła takim treningiem, ale butelka była uparta i nie chciała się przewrócić. Po zakończeniu treningu nakarmiłem Golbat i poszedłem na Ciemne Moczary.

Bagna Zatraceńców - Page 8 150px-Skyla_Unfezant_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Dawn_Togekiss_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Shaymin_Air_Slash

Golbat
Powietrzne Cięcie (Air Slash) 5
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 8 Icon_minitimeNie Sie 24, 2014 11:34 am

Po treningu z Solosis, przeszedłem się do miejsca treningowego nazywanego Bagnami Zatraceńców. Wypusciłem z pokeballa Golbat i od razu przeszliśmy do trenowania ataku nazywanego Powietrznym cięciem. Na trawie ustawiłem kukłę z słomy, a Golbat miała się unosić w powietrzu kilka metrów nad celem. Następnie na mój znak, zaczęła zbierać powietrzną energię w skrzydłach i energicznie machać w kierunku kukły. Po kilkunastu minutach takiego machania Golbat bardzo się zmęczyła, więc zakończyłem trening i nakarmiłem pokenietoperkę.

Bagna Zatraceńców - Page 8 150px-Skyla_Unfezant_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Dawn_Togekiss_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Shaymin_Air_Slash

Golbat
Powietrzne Cięcie (Air Slash) 6
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 8 Icon_minitimePon Sie 25, 2014 4:27 pm

Zanim zrobiło się ciemno, przyszedłem na Bagna Zatraceńców aby trenować z Golbat atak Powietrznym Cięciem. Fioletowa nietoperka wyszła z balla i rozpoczęła rozgrzewkę podczas której wykonała kilka znanych jej ataków typu lot. Gdy już miała rozgrzane wszystkie mięśnie, rozpoczęła próby Powietrznego Cięcia. Zbierała energię w skrzydłach i próbowała wyrzucić ją z nich podczas energicznych machnięć. Trenowała tak kilkanaście minut. Po treningu pochwaliłem ja za solidną pracę i nakarmiłem pokekarmą dla nietoperzy.

Bagna Zatraceńców - Page 8 150px-Skyla_Unfezant_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Dawn_Togekiss_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Shaymin_Air_Slash

Golbat
Powietrzne Cięcie (Air Slash) 7
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 8 Icon_minitimeWto Sie 26, 2014 9:12 pm

Na koniec dnia treningowego, przeszedłem się na Bagna Zatraceńców. Na miejscu wypuściłem z pokeballa Golbat i od razu rozpoczęliśmy trening Powietrznego Cięcia. Nietoperka zbierała energię w skrzydłach i gdy czuła że zebrała jej już wystarczającą ilość, zaczynała z całej siły energicznie machać skrzydłami, by wyrzuć zebraną energię w postaci białych pił. Pił nie było, ale za to skrzydła Golbat zaczynały świecić. Pochwaliłem Nietoperkę za częściowy sukces i poszliśmy do domu.

Bagna Zatraceńców - Page 8 150px-Skyla_Unfezant_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Dawn_Togekiss_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Shaymin_Air_Slash

Golbat
Powietrzne Cięcie (Air Slash) 8
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 8 Icon_minitimeSro Sie 27, 2014 10:50 am

Dzisiejsze treningi rozpocząłem od wizyty w miejscu nazywanym Bagnami Zatraceńców. Wypuściłem z balla Gobat i rozpoczęłiśmy trening Powietrznego Ciecia. Golbat unosiłą się w powietrzu i zbierała energię w swych skrzydłąch. Gdy poczuła że energia już sie zebrała w nich, zaczęła mocniej machać by wytworzyć piły z energii. Nic nie wytworzyła, ale jej machanie wyglądało całkiem groźnie. Po treningu nakarmiłem Golbat i pochwaliłem ja za wytrwałość.

Bagna Zatraceńców - Page 8 150px-Skyla_Unfezant_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Dawn_Togekiss_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Shaymin_Air_Slash

Golbat
Powietrzne Cięcie (Air Slash) 9
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 8 Icon_minitimeCzw Sie 28, 2014 10:56 am

Po treningu z Solosis na Ciemnych Moczarach, wybrałem się na Bagna Zatraceńców aby w tym nieprzyjaznym dla ludzi miejscu trenować Golbat. Nietoperka ostatnio z dużym zaufaniem wykonuje moje polecenia, co zdecydowanie zwiększa szanse na szybką naukę nowych ataków. Dziś musiała wykonywać próby ataku Powietrznym Cięciem. Ustawiłem ja na Ziemi i kazałem machać tak skrzydłami, by zebrana w nich energia była posyłana na drzewo. Po kilkunastu minutach ciągłego treningu, zakończyłem męczenie Golbat i nakarmiłem ją karmą dla nietoperzy.

Bagna Zatraceńców - Page 8 150px-Skyla_Unfezant_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Dawn_Togekiss_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Shaymin_Air_Slash

Golbat
Powietrzne Cięcie (Air Slash) 10
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 8 Icon_minitimePią Sie 29, 2014 4:32 pm

Na początek dzisiejszych treningów wybrałem się na Bagna Zatraceńców, gdzie zamierzałem trenować z swoją Golbat atak nazywany Powietrznym Cięciem. Ostatnio Nietoperce udawało się zbierać energię w skrzydłach, więc byłem dobrej myśli. Podczas dzisiejszego treningu Golbat latała nad małą kukiełką i próbowała ustrzelić ja za pomocą trenowanego ataku. Przy każdej próbie mocniej szarpała skrzydłąmi podczas machani, aby zrzucić z nich zebrana energię. Gdy się zmęczyła, pochwaliłem ją, nakarmiłem i pogłaskałem po główce.

Bagna Zatraceńców - Page 8 150px-Skyla_Unfezant_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Dawn_Togekiss_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Shaymin_Air_Slash

Golbat
Powietrzne Cięcie (Air Slash) 11
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 8 Icon_minitimeNie Sie 31, 2014 3:28 pm

Kończąc dzisiejsze treningi znalazłem się w miejscu nazywanym przez tubylców Bagnami Zatraceńców. W tymże miejscu wypuściłem z pokeballa Golbat. Nietoperka na początek musiała rozgrzać swe mięśnie, więc wykonała kilka znanych jej ataków. Gdy już rozgrzała skrzydełka, przeszliśmy do trenowania Powietrznego Cięcia. Golbat zbierała energię w skrzydła, a następnie próbowała uwolnić ją z nich w postaci dużych pił. Gdy już bidulka się zmęczyła, nakarmiłem ją i zakończyłem dzisiejsze treningi.

Bagna Zatraceńców - Page 8 150px-Skyla_Unfezant_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Dawn_Togekiss_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Shaymin_Air_Slash

Golbat
Powietrzne Cięcie (Air Slash) 12
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 8 Icon_minitimePon Wrz 01, 2014 8:19 pm

Dzisiejsze treningi rozpocząłem od wizyty w miejscu treningowym nazywanym Bagnami Zatraceńców.
-Hej Golbat, fajnie znowu cię widzieć. Dziś będziemy kontynuowali treningi powietrznego cięcia. Coś mi mówi że dziś odniesiemy sukces.-przywitałem nietoperkę i pokazałem że w nia wierzę.
Podczas treningu Gobat zbierała energię w skrzydłąch i próbowała wyrzucić ją z nich podczas silniejszych zamachnieć. Po treningu podziekowałem Golbat za duży wysiłek i nagrodziłem ją miseczka pokekarmy.

Bagna Zatraceńców - Page 8 150px-Skyla_Unfezant_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Dawn_Togekiss_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Shaymin_Air_Slash

Golbat
Powietrzne Cięcie (Air Slash) 13
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 8 Icon_minitimeWto Wrz 02, 2014 4:49 pm

Po treningu z Sesil poszedłem do Bagien Zatraceńców. Wypuściłem Golbat i od razu przeszliśmy do trenowania Powietrznego Cięcia. Golbat zbierała energię w swych skrzydłach i wypuszczała ją w postaci fal przypominających piły w wskazywane przeze mnie cele. Po każdym trafieniu biłem brawa swej nietoperce, a po ciosach chybionych zachęcałem ją do dalszych prób. Gdy wreszcie Golbat się zmęczyła, nakarmiłem ją, jeszcze raz pochwaliłem i zabrałem do Starej Rozdzielni.

Bagna Zatraceńców - Page 8 150px-Skyla_Unfezant_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Dawn_Togekiss_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Shaymin_Air_Slash

Golbat
Powietrzne Cięcie (Air Slash) 14
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 8 Icon_minitimeSro Wrz 03, 2014 7:57 pm

Na jedyny dzisiejszy trening przyszedłem sobie na Bagna Zatraceńców. Golbat gdy tylko wyszła z pokeballa natychmiast zaczęła rozglądać się za atrybutami do treningu. Wyjąłem z plecaka kilka piłek do tenisa i zacząłem nimi obijać drzewa. Golbat domyśliła się o co chodzi i szybko zebrała dużą ilość energii, którą przerabiała na błękitne dyski. Dyski gdy trafiały w piłeczki, rozcinały je na kawałki. Po Kilkunastu minutach zakończyliśmy trening i po zjedzeniu kolacji wróciliśmy do domu.

Bagna Zatraceńców - Page 8 150px-Skyla_Unfezant_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Dawn_Togekiss_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Shaymin_Air_Slash

Golbat
Powietrzne Cięcie (Air Slash) 15
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 8 Icon_minitimePią Wrz 05, 2014 10:10 am

Dzisiejszy trening rozpocząłem od wizyty w Bagnach Zatraceńców. Na miejscu wypuściłem z balla Golbat i od razu przeszliśmy do treningu. Z plecaka wyjąłem kilka papierowych talerzy, które miały spełniać role frisbee. Rzucałem nimi w wszystkie strony a Golbat musiała strzelać powietrznym cięciem w latajace talerze. Do tego celu zbierała energię w swych skrzydłach i uwalniała ją w postacie lśniących tarcz. Po treningu nakarmiłem stworka i poszedłem trenować innego stworka.

Bagna Zatraceńców - Page 8 150px-Skyla_Unfezant_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Dawn_Togekiss_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Shaymin_Air_Slash

Golbat
Powietrzne Cięcie (Air Slash) 16
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 8 Icon_minitimeSob Wrz 06, 2014 11:25 am

Na koniec dzisiejszych treningów i na drugi trening, wybrałem się z Golbat na Bagna Zatraceńców. Nietoperka po wyjściu z balla od razu wykonała solidną rozgrzewkę. Gdy już skrzydła były rozgrzane, zaczęła zbierać w nich energię, a gdy uzbierała, mocno machała skrzydłami by wyrzucić zebraną energię w okoliczne stare drzewa. Na wszelki wypadek schowałem się za duży głaz i obserwowałem poczynania swej podopiecznej. Gdy skończyła trening, pochwaliłem ją i nagrodziłem dużą miską pokekarmy.

Bagna Zatraceńców - Page 8 150px-Skyla_Unfezant_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Dawn_Togekiss_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Shaymin_Air_Slash

Golbat
Powietrzne Cięcie (Air Slash) 17
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 8 Icon_minitimeNie Wrz 07, 2014 4:58 pm

Popołudniu wybrałem się na Bagna Zatraceńców, aby trenować z Golbat atak nazywany powietrznym cięciem. Pokenietoperka po wyjściu z pokeballa rozprostowała skrzydła i od razu zaczęła w nich zbierać energię. Ja w tym czasie ustawiłem kilka kukiełek pod drzewami. Gdy skończyłem, odsunąłem się od nich i obserwowałem jak Golbat czyni demolkę. W czasie kilku minut rozniosła kukły w drobny mak. Gdy skończyła, zacząłem bić jej brawa i podałęm jej dużą michę z pokekarmą.

Bagna Zatraceńców - Page 8 150px-Skyla_Unfezant_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Dawn_Togekiss_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Shaymin_Air_Slash

Golbat
Powietrzne Cięcie (Air Slash) 18
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 8 Icon_minitimePon Wrz 08, 2014 12:49 pm

Po obiedzie przeszedłem się z Golbat do miejsca treningowego nazywanego przez okolicznych mieszkańców Bagnami Zatraceńców. Słońce nieśmiało przebijało się przez gęstwinę liści i padała na parujace bagna. Widok był przecudny, wiec usiadłem sobie na zwalonym drzewie i wypuściłem Golbat z pokeballa.
-Zobacz jak tu jest pięknie gdy promienie słoneczne przebijają się przez grubą warstwę koron drzew. Użyj Powietrznego cięcia do przystrzyżenia liści, niech zajrzy tu więcej światła.
Golbat od razu zaczęła zbierać energię w skrzydłach i rozpoczęła ostrzał drzew. Było to dla niej dosyć trudne, gdyż zazwyczaj atakowała z góry, a teraz kierunek ataku był zupełnie odwrotny.

Bagna Zatraceńców - Page 8 150px-Skyla_Unfezant_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Dawn_Togekiss_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Shaymin_Air_Slash

Golbat
Powietrzne Cięcie (Air Slash) 19
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 8 Icon_minitimeWto Wrz 09, 2014 5:50 pm

Po treningu z Sesil, wyruszyłem w krótką podróż do miejsca treningowego zwanego Bagnami Zatraceńców. Na miejscu uzbierałęm niemałą kupkę kamieni i wypuściłem z pokeballa Golbat. Nietoperka od razu rozpoczęła rozgrzewkę. Gdy była już gotowa do treningu, zacząłem rzucać kamieniami w różnych kierunkach. Golbat zareagowała bardzo szybko i rozpoczęła ostrzeliwanie Powietrznym cięciem latających kamieni. Gdy skończyły się kamienie na kupce, skończył się także trening.

Bagna Zatraceńców - Page 8 150px-Skyla_Unfezant_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Dawn_Togekiss_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Shaymin_Air_Slash

Golbat
Powietrzne Cięcie (Air Slash) 20
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 8 Icon_minitimeSro Wrz 10, 2014 6:04 pm

Gdy zaczynało robić się ciemno, wybrałem się z Golbat na Bagna Zatraceńców. Pokenietoperz po wyjściu z pokeballa musiał nieco rozprostować skrzydła, więc wzleciał nad konary drzew i zataczał w powietrzu kółka. Ja w tym czasie ustawiłem na trawie kilka atrap przedstawiających ziemne pokemony. Gdy Golbat wróciła z lotnego spacerku, pokazałem jej atrapy, a o na od razu się domyśliła i zaczeła ostrzał Powietrznym Cięciem. Po kilku minutach atrapy zostały zdemolowane, a pok nagrodzony dużą miseczka pokekarmy.

Bagna Zatraceńców - Page 8 150px-Skyla_Unfezant_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Dawn_Togekiss_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Shaymin_Air_Slash

Golbat
Powietrzne Cięcie (Air Slash) 21
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 8 Icon_minitimeCzw Wrz 11, 2014 2:12 pm

Po treningu z Sesil, udałem się na Bagna Zatraceńców. To miejsce treningowe było podobnie mroczne jak Ciemne Moczary. Golbat, którą zamierzałem tu trenować wyszła z balla i od razu zrobiła kilka rundek wokół okolicznych drzew. W tym czasie pod jednym z drzew zawiesiłem kilka płyt CD na cienkich nitkach. Gdy Golbat wróciła, poleciłem jej ostrzeliwać płyty Powietrznym Cięciem. Golbat posłusznie zebrała dużą ilość energii w skrzydłach i rozpoczęła ostrzał. Płyty gdy dostawały wyrzucanym ze skrzydeł dyskiem energii, eksplodowały rozsypując się na strzępy. Po kilku minutach nie było ani jednej płyty na drzewie.

Bagna Zatraceńców - Page 8 150px-Skyla_Unfezant_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Dawn_Togekiss_Air_SlashBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Shaymin_Air_Slash

Golbat
Powietrzne Cięcie (Air Slash) 22
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 8 Icon_minitimeSob Wrz 13, 2014 11:15 am

Po treningu z Beedrillem, przeszedłem się na Bagna Zatraceńców, by w tym miejscu rozpocząć naukę nowego ataku z moją Golbat. Nietoperka po wyjściu z pokeballa zaprezentowała atak powietrznym cięciem, za co ją pochwaliłem. Następnie wylądowała na ziemi i zaczęła słuchać o ataku, którego teraz będzie się uczyła. Tym atakiem był mylący promień, który jest typu duch. Atak ten powoduje zmylenie przeciwnika, przez co jego ataki są niecelne, a sam staje się o wiele łatwiejszym celem. Gdy opisałem atak, nakarmiłem Nietoperkę i poszedłem na kolejne miejsce treningowe.

Bagna Zatraceńców - Page 8 150px-Mismagius_Confuse_RayBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Saturn_Bronzor_Confuse_Ray

Golbat
Mylący Promień (Confuse Ray) 1
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 8 Icon_minitimeNie Wrz 14, 2014 3:17 pm

Po treningu z Magnetonem, wybrałem się na długi spacer do Bagien Zatraceńców. W tym miejscu wypuściłem z pokeballa Golbat i poprosiłem ja by mnie posłuchała. Przed Fioletowym Nietoperzem położyłem dwa zdjęcia przedstawiające pokemony wykonujące atak Mylącym Promieniem. Wyjaśniłem Golbat, że do wykonania tego ataku musi zebrać w swych oczach dużą ilość duchowej energii i posłać ją w kierunku przeciwnika. Gdy Golbat potwierdziła ze wszystko zrozumiała, nakarmiłem ją i wybraliśmy się do ciemnych moczar.

Bagna Zatraceńców - Page 8 150px-Mismagius_Confuse_RayBagna Zatraceńców - Page 8 150px-Saturn_Bronzor_Confuse_Ray

Golbat
Mylący Promień (Confuse Ray) 2
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Bagna Zatraceńców - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 8 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Bagna Zatraceńców

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 8 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Johto-