PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Bagna Zatraceńców

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 9 Icon_minitimePon Wrz 15, 2014 5:22 pm

Na początek dzisiejszej podróży po miejscach treningowych, przeszedłem się na Bagna Zatraceńców. Na miejscu wypuściłem z pokeballa Golbat. Postanowiłem jeszcze wstrzymać się z rozpoczęciem prób wykonywania mylącego promienia. Dziś Golbat musiała odpowiadać na pytania dotyczące teorii ataku, którego będzie się uczyła. Na prawie wszystkie odpowiedziała dobrze, tylko zapomniała typu tego ataku. Nagrodziłem Nietoperkę miseczka pokekarmy i udałem się na ciemne moczary.

Bagna Zatraceńców - Page 9 150px-Mismagius_Confuse_RayBagna Zatraceńców - Page 9 150px-Saturn_Bronzor_Confuse_Ray

Golbat
Mylący Promień (Confuse Ray) 3
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 9 Icon_minitimeWto Wrz 16, 2014 12:01 pm

Kolejnym miejscem treningowym, które odwiedziłem dnia dzisiejszego były Bagna Zatraceńców. W tym miejscy wypuściłem z pokeballa Golbat i rozpoczęliśmy trening ataku zwanego Mylącym promieniem. Stanąłem naprzeciwko Golbat i poleciłem jej, by oszołomiła mnie swym wzrokiem. Nietoperka próbowała zebrać w swych oczach energię typu duch, ale marnie jej to wychodziło. Po kilkunastu próbach pok był bardzo zmęczony, a ja czułem się bardzo dobrze.

Bagna Zatraceńców - Page 9 150px-Mismagius_Confuse_RayBagna Zatraceńców - Page 9 150px-Saturn_Bronzor_Confuse_Ray

Golbat
Mylący Promień (Confuse Ray) 4
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 9 Icon_minitimeCzw Wrz 18, 2014 12:37 pm

Po treningu z Glameow, przeszedłem się do miejsca nazywanego Bagnami Zatraceńców. W tym miejscu wypuściłem z pokeballa Golbat i ruszyliśmy z poważnymi treningami ataku nazywanego mylącym promieniem. Golbat zawisła w powietrzu przede mną i próbowała swym wzrokiem mnie oszołomić. Uważnie wpatrywałem się w oczy nietoperki, ale nie widziałem w nich niczego co spowodowałoby u mnie oszołomienie. Gdy Golbat już się zmęczyła takim patrzeniem, zakończyliśmy trening i nakarmiłem Golbat karmą dla pokenietoperzy.

Bagna Zatraceńców - Page 9 150px-Mismagius_Confuse_RayBagna Zatraceńców - Page 9 150px-Saturn_Bronzor_Confuse_Ray

Golbat
Mylący Promień (Confuse Ray) 5
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 9 Icon_minitimePią Wrz 19, 2014 1:14 pm

Razem z Golbat, przyszedłem na Bagna Zatraceńców, aby uczyć ją Mylącego Promienia. Ustawiłem Golbat tuż pod drzewem i wypuściłem z pokeballa Forretressa. Pokemon miał być celem do zmylenia, Mylącym Promieniem. Pokemony zmierzyły się wzrokiem i Golbat zaczęła mocno się skupiać na swym przeciwniku. Po chwili jej oczy zabarwiły się na fioletowo, ale nic więcej się nie zadziało. Po Jeszcze kilku próbach efekty były takie same, wiec zakończyłem ten trening.

Bagna Zatraceńców - Page 9 150px-Mismagius_Confuse_RayBagna Zatraceńców - Page 9 150px-Saturn_Bronzor_Confuse_Ray

Golbat
Mylący Promień (Confuse Ray) 6
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 9 Icon_minitimeNie Wrz 21, 2014 5:10 pm

Przed wieczorem przeszedłem się na Bagna Zatraceńców, gdzie zamierzałem trenować swą nietoperkę-Golbat. Pokemon po wyjściu z pokeballa rozprostował skrzydła wykonując kilkukrotny przelot nad bagnami. Gdy już skrzydła były rozgrzany, przeszliśmy do trenowania Mylącego Promienia. Pokemon zawisł w powietrzu równomiernie machając skrzydłami próbował mnie oszołomić swym wzrokiem. Jej wzrok mało działał mimo wielu prób. Gdy już się zmęczyła, zakończyliśmy trening i zabraliśmy się za zajadanie podwieczorku.

Bagna Zatraceńców - Page 9 150px-Mismagius_Confuse_RayBagna Zatraceńców - Page 9 150px-Saturn_Bronzor_Confuse_Ray

Golbat
Mylący Promień (Confuse Ray) 7
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Bagna Zatraceńców - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 9 Icon_minitimeNie Wrz 21, 2014 5:37 pm

Wbijam na bagna zatraceńców wraz ze Spiritomb i zaczynamy sie bawić robiąc psoty tubylcom. Z czasem jednak nam się nudzą i postanawiam zwiększyć ich repertuar. Opowiadam duchowi o ruchu zwanym klątwą, który kosztem połowy swoich sił witalnych jest w stanie dotkliwie uprzykrzyć życie przeciwnikowi. Zaczynamy więc naukę od medytacji skupiającej swoją duchową siłę. Mimo iż duchy to istoty teoretycznie już martwe, to mają w sobie życie i ta życiowa energia jest motorem napędowym klątwy. Trzeba poświecić część swojego, aby komuś odebrać jego własne. Pokemon medytuje dalej dodając do tego chęci szkodzenia innym, które mają wtłoczyć w zebraną moc wolę, niczym w program komputerowy.

Spiritomb: nauka Klątwy nr 1
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 9 Icon_minitimePon Wrz 22, 2014 6:39 pm

Po treningu z Sesil, przeszedłem się na Bagna Zatraceńców. W tym miejscu sięgnąłem po pokeballa z Golbat i wypuściłem ją, by rozpocząć trening Mylącego Promienia. Do pomocy w nauce tego ataku poprosiłęm Glameow. Kotek sobie siedział na pniaku, a Golbat wysilała się, by go oszołomić swym wzrokiem. Po kilku próbach poprosiłem Glameow by wykonał jakiś atak, a on chciał wykonać drapanie, ale nie trafił w cel. Podziękowałem obojgu pokom i poszedłem dalej.

Bagna Zatraceńców - Page 9 150px-Mismagius_Confuse_RayBagna Zatraceńców - Page 9 150px-Saturn_Bronzor_Confuse_Ray

Golbat
Mylący Promień (Confuse Ray) 8
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 9 Icon_minitimeWto Wrz 23, 2014 8:53 pm

Po treningu z Magnetonem wybrałem się spacerkiem do miejsca treningowego zwanego Bagnami Moczarów. Na miejscu wypuściłem z pokeballa Golbat i od razu przeszliśmy do trenowania Mylącego promienia. Dziś to ja stanowiłem cel i Golbat próbowała mnie zdezorientować swym wzrokiem. Jej oczy rozświetlały się fioletowym światłem. Gdy skończyła, spróbowałem zrobić kilka kroków po uprzednio zaznaczonej na ziemi linii. Pierwszy krok zrobiłem trochę koślawy, ale reszta była ok. Pochwaliłem Golbat i poszedłem do kolejnego miejsca treningowego.

Bagna Zatraceńców - Page 9 150px-Mismagius_Confuse_RayBagna Zatraceńców - Page 9 150px-Saturn_Bronzor_Confuse_Ray

Golbat
Mylący Promień (Confuse Ray) 9
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 9 Icon_minitimePią Wrz 26, 2014 12:35 pm

Dzisiejsze treningi rozpocząłem od wizyty w Bagnach Zatraceńców
-Cześć Golbat, jak się czujesz po krótkiej przerwie w treningach? -Zapytałem pokenietoperza, od razu po wypuszczeniu go z pokeballa.
Pokemon wzruszył skrzydłami i zaczął zataczać kręgi nad bagnami.
-Wracamy do treningów Golbat, spróbuj mnie oszołomić swym wzrokiem! -Wydałem polecenie.
Golbat szybko zatrzymała się w powietrzu naprzeciwko mnie, zmrużyła oczy i wpatrywała się we mnie. Jej oczy na chwilę rozbłysły fioletowym światłem a ja poczułem się, jakbym się upił. Spróbowałem zrobić parę kroków, ale po drugim się przewróciłem. Gdy wróciłem do normalnej dyspozycyjności, pogratulowałem jej skutecznego mylącego promienia.

Bagna Zatraceńców - Page 9 150px-Mismagius_Confuse_RayBagna Zatraceńców - Page 9 150px-Saturn_Bronzor_Confuse_Ray

Golbat
Mylący Promień (Confuse Ray) 10
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 9 Icon_minitimeSob Wrz 27, 2014 8:09 pm

Przed nocą wybrałem się z Golbat na teren zwane Bagnami Zatraceńców. Golbat przemieszczała się po bagnach bardzo szybko i sprawnie,a ja wręcz przeciwnie. Gdy dotarłem do miejsca treningowego, wypuściłem z pokeballa Forretressa i kazałem Golbat, by oszołomiła go za pomocą wzroku. Golbat krótko wpatrywała się w Forra. Zlatan wykonał prosty atak, ale nie trafił w Golbat, a nawet sam się zranił. Pochwaliłem Golbat, uleczyłem Forra i poszedłem na trening z innym pokemonem.

Bagna Zatraceńców - Page 9 150px-Mismagius_Confuse_RayBagna Zatraceńców - Page 9 150px-Saturn_Bronzor_Confuse_Ray

Golbat
Mylący Promień (Confuse Ray) 11
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Bagna Zatraceńców - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 9 Icon_minitimeSob Wrz 27, 2014 9:07 pm

Przychodzę na bagna zatraceńców i wypuszczam Spiritomb, po czym bawimy się dalej. Ostatnio nagadałem pokemonowi o ruchu zwanym klątwą, który w dotkliwy sposób uprzykrza życie innym. Może nie jest to jakiś śmieszny psikus, ale podczas walki może okazać się przydatnym asem w rękawie. Nie tracąc więcej czasu zabieramy się za naukę tego ruchu. Pokemon zamiera w bezruchu i medytuje wraz ze mną zbierając swoją duchową moc. Podczas jej zbierania wtłacza w nią swoją wolę odbierania sił witalnych wyimaginowanemu przeciwnikowi. Jako że kosztem klątwy jest połowa paska życia to nawet dobrze że póki co zajmujemy się tylko teorią, pokemon nie będzie musiał póki co tego płacić. Trenujemy dalej teorię aby szykować sie do nadchodzących zajęć praktycznych, ale nie przyjdą one dopóki Spiritomb poważnie nie skupi sie na treningach.

Spiritomb: nauka Klątwy nr 2
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 9 Icon_minitimeWto Wrz 30, 2014 1:43 pm

Na zakończenie dzisiejszych treningów, wybrałem się z Golbat do Bagien Zatraceńców. Pokenietoperka zaprezentowała mi jak wykonuje mylący promień, za co ja pochwaliłem, bo wyszedł jej wprost idealnie. Skoro Golbat nauczyła się tego ataku, to nadeszła pora na naukę kolejnego ruchu. Tym ruchem miała być Ciemna Mgła. Pokrótce wyjaśniłem Golbat, że ten atak powoduje usunięcie wszelkich zmian statusowych, typu paraliż, poparzenie, zamrożenie, czy też zatrucie. Ruch działa na wszystkie pokemony obecne na arenie, więc przeciwnik też może na nim skorzystać. Tego ruchu mieliśmy używać wyłącznie przeciwko pokemonom używającym paraliżu, bo ten sposób zmiany statusu jest najbardziej uciążliwy, szczególnie dla latających pokemonów.

Bagna Zatraceńców - Page 9 150px-Brodie_Golbat_Haze

Golbat
Ciemna Mgła (Haze) 1
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 9 Icon_minitimeSro Paź 01, 2014 6:25 pm

Gdy zrobiło się już całkiem ciemno, zebrałem się wreszcie, by wyruszyć na treningi. Na początek dotarłem do Bagien Zatraceńców. W tym miejscu wypuściłem z pokeballa Golbat i zacząłem jej tłumaczyć jak powinna wykonywać ruch zwany Ciemną Mgłą. W ten sposób Golbat się dowiedziała, że musi wyrzucić z swego pyszczka dużą ilość ciemnego dymu. Tego dymu miało byc tak dużo, by zakryć całą arenę. Mgła nie musi się długo utrzymywać, gdyż jej zadaniem jest tylko oczyścić z zatruć i innych, wszystkie pokemony znajdujące sie w pobliżu użytkownika. Gdsy wszystko wyjaśniłem, nakarmiłem poka i poszedłem sobie dalej.

Bagna Zatraceńców - Page 9 150px-Brodie_Golbat_Haze

Golbat
Ciemna Mgła (Haze) 2
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 9 Icon_minitimeCzw Paź 02, 2014 7:25 pm

Wieczorem przeszedłem się na Bagna Zatraceńćów. Na miejscu wypuściłem z pokeballa Golbat i postanowiłem zrobić jej egzamin z znajomości teorii na temat Ciemnej Mgły. Ja Mówiłem jakaś informację o ataku, a Golbat miała za zadanie głową dawać znać czy zdanie było prawdziwe czy fałszywe. Po dwudziestu pytaniach Golbat odpowiedziała poprawnie na prawie wszystkie pytania. Napawało mnie to wielkim optymizmem że Nietoperka szybko się nauczy tego pożytecznego ataku.

Bagna Zatraceńców - Page 9 150px-Brodie_Golbat_Haze

Golbat
Ciemna Mgła (Haze) 3
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 9 Icon_minitimePią Paź 03, 2014 10:21 am

Przed południem byłem już na miejscu treningowym zwanym Bagnami Zatraceńców. Wypuściłem z pokeballa Golbat i poprosiłem ją by spróbowała wytworzyć ciemną mgłę. Golbat nabrała powietrza w swój duży pyszczek i po chwili szeroko go otworzyła by wypuścić z niego powietrze. Powietrze wypuściła, ale ciemnej mgły nadal nie było. Golbat spróbowała jeszcze raz, i jeszcze raz, ale każda z prób kończyła się tak samo. Po kilkunastu minutach zakończyliśmy trening i zjedliśmy solidny obiadek.

Bagna Zatraceńców - Page 9 150px-Brodie_Golbat_Haze

Golbat
Ciemna Mgła (Haze) 4
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Bagna Zatraceńców - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 9 Icon_minitimeNie Paź 05, 2014 12:23 pm

Wszystkie treningi dzisiejszego dnia były już gotowe. Wszystkie, oprócz jednego, tego na bagnach zatraceńców. Nawet nie zauważyłem kiedy, ale bardzo zżyłem się ze swoim walczącym podopiecznym i powoli zaczynaliśmy się dogadywać. Przybyłem do celu późnym wieczorem, ale do północy zostało jeszcze trochę czasu. Trzeba się było spieszyć i przyłożyć do pracy. Wypuściłem więc Pawniarda z pokeballa. Teoria nie była skomplikowana, ale była konieczna do prawidłowego opanowania ciosu. Tłumaczyłem podopiecznemu jak wykonać Metalowy Pazur i w jakich sytuacjach używać tego ciosu, a na sam koniec zabraliśmy się za pierwsze, zupełnie nieudane próby wykonania tego ataku. Z doświadczenia wiedziałem jednak, że nie należy spodziewać się cudów po rozpoczęciu treningów praktycznych. Wszystko przyjdzie przecież z czasem...

Trening na Metalowy Pazur - Pawniard (6)
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 9 Icon_minitimeNie Paź 05, 2014 3:24 pm

Po obiedzie wybrałęm się na Bagna Zatraceńców. NA miejscu wypuściłem z pokeballa Golbat i rozpoczęliśmy trening ataku nazywanego Ciemną Mgła. Pokemon miał wypuścić z pyszczka dużą ilość mgły, która miała uzdrowić wszystko dookoła z zmiany statusów.
Kazałem Golbat by ugryzła mnie trujacym kłem w rękę. Nie chciał tego zrobić, ale nie dałem jej wyboru. Poczułem jak trucizna się dostała do mego ciała i poprosiłem Golbat, by uleczyła mnie za pomocą mgły. Golbat dmuchała chuchała na mnie, ale wcale lepiej się nie poczułem. Po kilku minutach nie mogłem już wytrzymać, wiec uleczyłem się sam za pomocą zastrzyku, który celowo przygotowałem na dzisiejszy trening.

Bagna Zatraceńców - Page 9 150px-Brodie_Golbat_Haze

Golbat
Ciemna Mgła (Haze) 5
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 9 Icon_minitimeWto Paź 07, 2014 12:29 pm

Wreszcie znalazłem trochę czasu aby trenować z swymi podopiecznymi. Na pierwszy rzut poszła Golbat. Razem z nią wybrałem się na Bagna Zatraceńców, gdzie mieliśmy trenować atak zwany Ciemną Mgłą. Tak jak ostatnio, poprosiłem Golbat by ugryzła mnie Trującym kłem, by mój organizm został zatruty. Trochę bolało, ale czego się nie robi dla sukcesu. Następnie Golbat miała mnie uleczyć za pomocą Ciemnej Mgły. Nietoperka próbowała wypuścić z pyszczka jakieś opary, ale jedyne co z niego wypuszczała to nieświeży oddech. Po kilku minutach musiałem się uleczyć za pomocą antidotum i w ten sposób zakończyliśmy trening.

Bagna Zatraceńców - Page 9 150px-Brodie_Golbat_Haze

Golbat
Ciemna Mgła (Haze) 6
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Bagna Zatraceńców - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 9 Icon_minitimeWto Paź 07, 2014 3:43 pm

Venipede i toksyna trening 1

Venipede opanowała atak skrzekiem, co oznaczało, że mogę nauczyć ją kolejnego ataku. Postanowiłam, że tym ruchem będzie trujący atak toksyn, który zatruwa przeciwnika dość poważnie zadając mu co turę więcej obrażeń. Ruch ten szybko będzie mógł wykończyć przeciwnika nawet, kiedy Venipede nie będzie zadawała obrażeń. Wypuściłam więc trującą pannę z pokeball'a.
- Cześć. - Odezwałam się do pokemona. - Tak jak poprzednio trening zaczynamy od małej teorii. Atak toksynami zatruwa oponenta dość poważnie. Z każdą rundą trwania walki stworek przeciwnika słabnie. Ruch ten odbiera mu coraz więcej sił witalnych. Można więc wywnioskować, że sama toksyna pozwala na zadanie potężnych obrażeń, o ile oczywiście walka będzie trwała długo. - Wytłumaczyłam.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 9 Icon_minitimePią Paź 10, 2014 6:59 pm

Wśród ciemności kroczyłem w kierunku miejsca treningowego znajdującego się na Bagnach Zatraceńców. Gdy coś zaszeleściło w krzakach, szybko wypuściłem z pokeballa Golbat, by mnie wspierała w tym nieprzyjaznym miejscu. Golbat rozejrzała się po okolicy i nic nie odkryła. Wobec tego mogliśmy rozpocząć trening Ciemnej Mgły. Nietoperka rozpoczęła skupianie się nad oczyszczającym atakiem i po chwili z pyszczka wypuściła ciemną chmurkę. Akurat niczym się nie zatrułem, więc nie mogłem się przekonać czy chmurka uleczyłaby mnie z zatrucia. Pochwaliłem Golbat, nakarmiłem ją i poszliśmy sobie dalej.

Bagna Zatraceńców - Page 9 150px-Brodie_Golbat_Haze

Golbat
Ciemna Mgła (Haze) 7
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Bagna Zatraceńców - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 9 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 6:01 pm

Venipede i toksyna trening 2

Przybyłam ponownie na bagna zatraceńców. W miejsce, gdzie trenowałam z moją małą Venipede. Tym razem chciałyśmy opanować nowy ruch typu trującego, kolejny status, który pomoże w wygraniu walki, a kolejny atak możliwie zbliży pokemona do ewolucji. Wypuściłam Veni z pokeball'a. Stworek od razu ochoczo zabrał się za trening. Zadaniem trującego pokemona było wytworzenie w ustach kwasu, który przy kontakcie z wrogim pokemonem miał go zatruwać. Na początku było to dość nieudolne plucie śliną lekko zabarwioną na fioletowy kolor. Nie, to nie była toksyna. Po tym podziękowałam pokemonowi za trening i schowałam go do ball'a po czym poszłam.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 9 Icon_minitimePon Paź 13, 2014 11:25 am

Drugim pokemonem, którego dziś trenowałem była Golbat. Była już silnym pokemonem, ale zostały jej jeszcze dwa ataki do opanowania. Aktualnie trenujemy Ciemną Mgłę, która miała leczyć z zmian statusowych. Do tego celu Golbat musiał ugryźć mnie w dłoń, a następnie chuchać ciemną mgłą, aby wyleczyć mnie z trucizny. Ręka mocno mi spuchła, ale para wydobywająca się z pyszczka Golbat łagodziła trochę ból. Na wszelki wypadek wstrzyknąłem sobie odtrutkę i wróciliśmy do domu.

Bagna Zatraceńców - Page 9 150px-Brodie_Golbat_Haze

Golbat
Ciemna Mgła (Haze) 8
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 9 Icon_minitimeSro Paź 15, 2014 1:52 pm

Gdy zjadłem solidny obiad, zdecydowałem się aby wybrać się do miejsca treningowego znajdującego sie na terenie Bagien Zatraceńców. Gdy tam dotarłem, standardowo wypuściłem Golbat i poleciłem jej trenować Ciemną Mgłę. Pokenietoprka trenowała ten ruch nie tyle na skuteczność mgły, lecz na jej zasięg. Co chwilę wypuszczała z pyszczka kłęby oparów, które mieszały się z oparami znad bagien. Po kilku próbach Golbat wypuszczała coraz mniej ciemnej mgły, wiec dałem jej na dziś spokój i poszedłem na Ciemne moczary.

Bagna Zatraceńców - Page 9 150px-Brodie_Golbat_Haze

Golbat
Ciemna Mgła (Haze) 9
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Bagna Zatraceńców - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 9 Icon_minitimePią Paź 17, 2014 6:55 pm

Ciemno się zrobiło i poszedłem z Golbat na miejsce treningowe nazywane przez tubylców, których jest niewiele, Bagnami Zatraceńców. Pokenietoperka miała dziś kontynuować naukę ataku nazywanego Ciemną Mgłą. Dla przypomnienia pokazałem jej zdjęcie ściągnięte z internetu przedstawiające jakąś inną Golbat wykonującą ten ruch. Po chwili wpatrywania się w zdjęcie, Golbat rozpoczęła trening. Kilka razy wypuściła z pyszczka chmurę czarnego dymu, który szybko wyparował. Pochwaliłem nietoperkę, nakarmiłem ja i poszedłem sobie na trening z innym pokiem.

Bagna Zatraceńców - Page 9 150px-Brodie_Golbat_Haze

Golbat
Ciemna Mgła (Haze) 10
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Bagna Zatraceńców - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 9 Icon_minitimeNie Paź 19, 2014 12:29 pm

Wbijam ze Spiritomb na bagna zatraceńców trochę się zabawić. Szukamy dzikich pokemonów aby uprzykrzyć im życie, kiedy jakieś znajdziemy mój mroczny duch zaczyna działać. Zaczyna się od skupienia duchowej mocy witalnej i poprzez przesłanie jej w żywy organizm nałożeniu klątwy. Owa klątwa ma za zadanie szkodzić żywemu organizmowi dopóki nie straci przytomności. Robimy tak z przerwami na zregenerowanie się aż do późnego wieczora, po czym spadamy do domu.

Spiritomb: nauka Klątwy nr 3
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Bagna Zatraceńców - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Bagna Zatraceńców   Bagna Zatraceńców - Page 9 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Bagna Zatraceńców

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 9 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Johto-