PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Opuszczona Szkoła

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Opuszczona Szkoła - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 4 Icon_minitimePią Kwi 25, 2014 3:50 pm

6
Solrock i Psychika

Czas na kolejne szkolenie, a raczej powtórkę z rozrywki ze szkoleniem Solrocka w zakresie nauczenia się Psychiki. Tak też rutynowo wypuściłem pokemona, po czym przeszedłem do treningu. Wyjąłem z torby małą buteleczke z bańkami mydlanymi. Wypuszczałem je po przez dmuchanie w specjakny patyczek z dsiurką. Zadaniem pokemona było pochwycenie ich w Psychikę i poruszanie nimi. Solrock z początku niechętnie, przystąpił do zadania: zebrał swoją psycho moc i skupiając swój wzrok na tańczących w powietrzu bańkach, użył jej. Przez to zarówno bańki jak i jego sylwetke otoczyła aura mocy mentalnej i gdy ookemin chciał poryszyć bańkami... te się zniekształciły. Im bardziej Solrock poruszał nimi za pomocą Psychiki, tym bardziej te się wydłużały, wiły i przybierały najróżniejsze kształty. Kto by pomyślał, ze uzyskamy taki efekt...
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Opuszczona Szkoła - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 26, 2014 12:34 pm

Weszłam tradycyjnie do jednej z klas opuszczonej szkoły, aby trenować z Raltsem. Wypuściłam stworka z ball'a i przywitałam się z nim. Nadszedł więc czas na kolejny dzień nauki danego ataku. Na początku w ramach rozgrzewki stworek użył każdego z swoich ataków. Po tym pokazałam mu butelkę napełnioną wodą. Stworek miał wyjąć ją przy pomocy swojej psychicznej mocy i bawił się nią kształtując swoje umiejętności. Po zakończeniu schowałam stworka do pokeball'a.

Ralts i Psychika 21 trening.
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Opuszczona Szkoła - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 26, 2014 2:04 pm

Kolejny niesamowity dzień spędzony nad treningami dotyczącymi bardzo silnego i niespotykanego często ataku, Spłaty.-Czas rozpocząć nasze zmagania, wybieram Cię Dusclops! Zawołał Sponge i podrzucił czerwonego balla wysoko w gorę. Strumień światła uformował pokemona ducha, który prędko zabrał się za treningi. Przede wszystkim trenowali umiejętności koncentrowania się na danym celu. Dusclops z każdym dniem nabierał pewnośći siebie, większej energii i świadomości swoich umiejętności. Trenowali, kumulowali moc aby oddać przeciwnikowi z nawiązką. -Na dzisiaj zakończymy ćwiczenia, zobaczymy co przyniesie nam jutrzejszy dzień. Dusclops uśmiechnął się, a raczej wyglądał jakby to zrobił. To był koniec na dziś.

Dusclops
* Spłata (15)
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Opuszczona Szkoła - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 26, 2014 6:03 pm

Przybyłam do opuszczonej szkoły chcąc stawić czoła kolejnemu pokemonowi w trakcie kolejnego polowania w tym miejscu. Stanęłam przed wejściem do szkoły i czekałam na kogoś, kto powie nam trochę więcej o dzisiejszym polowaniu. Tym razem złapać można pokemona z sierocińca, jednak teraz pokazano nam jak ten stwór ma wyglądać. Z obrazka, który widniał na ogłoszeniu domyśleć się można, że stworek jest pokemonem duchem. Nie ma to jak kolejny duch straszący w opuszczonej szkole. To pewnie dla tego ją opuścili, ale koniec żartów.
W skrócie stawiam się na to polowanie.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Opuszczona Szkoła - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 26, 2014 6:05 pm

Słysząc plotki, że dzisiejszego dnia właśnie w tym miejscu odbędzie się polowanie przybyłem ubrany w dosyć lekki strój. Miałem nadzieję na mile zakończony dzień, który obfitował w różnorakie zadania.
Ciekawe czy ktoś jeszcze przyjdzie... Uważam, że tak. Na pewno jest wiele trenerów rządnych nowego stworka. I dobrze - to przynajmniej dowód na to, że owe polowania cieszą się dosyć dużą popularnością. Im nas więcej tym weselej, jak to mówią. Tak więc czekam na rozpoczęcie z czystym umysłem, wolnym już od stresów codziennego życia.
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Opuszczona Szkoła - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 26, 2014 6:35 pm

W dwójkę stanęliście w bramie Opuszczonej Szkoły. Słońce zasłaniane było przez wieżę z zegarem. Brama stara skrzypiała popychana przez wiatr. Macie do wyboru iść do szkoły, albo wrócić.

Brak kolejki
10 min na odpis.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Opuszczona Szkoła - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 26, 2014 6:37 pm

Idę oczywiście w stronę szkoły.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Opuszczona Szkoła - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 26, 2014 6:39 pm

Okej. Stanęłam przed skrzypiącą bramą, która szczerze mówiąc wzbudzała grozę nawet samym swoim widokiem. Wzięłam głęboki oddech po czym szybkim krokiem zbliżyłam się do bramy i otworzyłam ją po czym weszłam na plac szkoły. Było mi to miejsce znajome, ale nadal okryte było chmurą tajemnicy. Pewno było to sprowokowane pogłoskami, że w tym miejscu straszy, ale nie jestem w tym miejscu aby opowiadać o duchach, ale złapać ducha grasującego w tym miejscu. Miałam nadzieję na sukces.
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Opuszczona Szkoła - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 26, 2014 6:47 pm

Wkroczyliście na teren boiska. Przed wami stał stary maszt, od którego prowadziły ścieżki na wprost, w prawo i w lewo. Prosto prowadziła do szkoły, w prawo na boisko do piłki nożnej, a na lewo do kanciapy woźnego. Którą drogę wybierzecie, będzie ostateczna. Wrócić się nie ma jak.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Opuszczona Szkoła - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 26, 2014 6:49 pm

Idę prosto - do szkoły.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Opuszczona Szkoła - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 26, 2014 6:52 pm

Tak więc teraz jak zawsze nadszedł czas na trudny wybór trzech dróg i to jaką wybiorę może zależeć od tego czy uda mi się złapać tego pokemona. Pierwsza droga zatem prowadziła oczywiście do szkoły. Nie miałam pewności, czy znajduje się tam pokemon, ale byłoby to rozwiązanie zbyt oczywiste, a nie każdy pokemon lubi straszyć w takich miejscach jak wnętrza budynków. Druga droga prowadzi do kanciapy woźnego. Wybór tej drogi mógł być trafny, ale zdecydowałam się na wybranie drogi na boisko do piłki nożnej. Kto wie, może ten pokemon lubi straszyć na podwórku? Poszłam więc w kierunku drogi na boisko do piłki
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Opuszczona Szkoła - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 26, 2014 7:02 pm

Mephisto
Poszedłeś prosto i trafiłeś na wielkie drewniane drzwi. Były bardzo solidne i zamknięte!!! Musisz znaleźć wyjście z tej sytuacji.

Crystal
Postanowiłaś się wybrać na boisko na którym nie było widać i słychać niczego i nikogo. Dwie zardzewiałe, stare bramki, spróchniałe trybuny i nowa piłka po drugiej stronie boiska.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Opuszczona Szkoła - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 26, 2014 7:10 pm

Poszłam sobie spokojnie w stronę szkolnego boiska. Rozejrzałam się trochę w tym miejscu. Były tutaj zardzewiałe bramki, spróchniałe bramki i... Nowa piłka?! Zdawało mi się to dziwne dla tego szybko podeszłam w stronę piłki.
- Venipede, chodź. - Wypuściłam stwora z pokeball'a. - Ja chwycę tę piłkę, a ty w razie gdyby coś wyskoczyło atakuj to trującym żądłem. Mogę na ciebie liczyć?
Chwyciłam piłkę w ręce.
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Opuszczona Szkoła - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 26, 2014 7:17 pm

Mephisto *
Stoi i czeka aż bóg podpowie mu co ma zrobić

Crystal
Ruszyłaś razem ze swoim wesołym pokemonem do piłki. Kiedy ją chwyciłaś nie stało się nic złego. Nowa piłka aż się prosi, aby zagrać...
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Opuszczona Szkoła - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 26, 2014 7:21 pm

- Venipede, może masz ochotę zagrać w piłkę? - Zapytałam się pokemona zdziwiona, że nic nie chciało mnie zaatakować, a za razem ucieszona, że mam okazję do zagrania sobie z moimi stworkami w piłkę. Jakoś na treningach tego nie robię, ale może powinnam. Nie chciałam jednak grać zbyt, aby nie zaniedbać polowania. Trzeba było pamiętać po co tutaj jestem i nie zapomnieć głównego celu mojej wyprawy w to miejsce.
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Opuszczona Szkoła - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 26, 2014 7:28 pm

Mephisto
Stał i w końcu został pożarty przez wielki glut który po pochłonięciu chłopaka zniknął w odmętach kanałów. Koniec Polowania dla ciebie.

Crystal
Ochoczo zaczęłaś podbijać piłkę i razem z pokemonem strzelaliście gole. Ostatni gol którego chciałaś strzelić odbił się jednak przed bramką. Po chwili w tym miejscu pojawił się mały, lewitujący stworek.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Opuszczona Szkoła - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 26, 2014 7:36 pm

- Tu cię mam. Shuppet, jesteś mój. - Mruknęłam cicho do pokemona i wyjęłam pokeball'a z torebki.
- Venipede, jeśli stwór zaatakuje użyj na nim trującego żądła. - Poleciłam mojej Venipede, podeszłam do ducha i rzuciłam w niego lekko pokeball'em mając nadzieję, że stworek da radę się w niego złapać.
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Opuszczona Szkoła - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 26, 2014 7:39 pm

Pokemon nie miał złych zamiarów. Po prostu obronił piłkę bo chciał się z wami pobawić. Nie miał towarzystwa długi czas i obronił piłkę bo stał na bramce.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Opuszczona Szkoła - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 26, 2014 7:45 pm

Cieszyłam się, że mamy kolejnego chętnego do naszej gry. Widać, był zapalonym graczem w tą dyscyplinę, albo przynajmniej chciał tak po prostu przyłączyć się do gry. Tego nie wie póki co nikt.
- Pokaż nam co potrafisz. - Powiedziałam z lekkim uśmiechem po czym z dość sporego dystansu kopnęłam piłkę w kierunku pokemona. Ciekawe, czy da radę obronić ten strzał. Włożyłam w niego trochę siły. Pokemon na pierwszy rzut oka zdawał się być na prawdę bardzo towarzyskim stworkiem.
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Opuszczona Szkoła - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 26, 2014 7:51 pm

Pokemon kiwną głową potakując i szybko ustawił się na pozycji. Kiedy wystrzeliłaś piłką, precyzyjnie udało mu się ją obronić. Po całym meczyku który zagraliście, pokemon dosłownie się w tobie zakochał.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Opuszczona Szkoła - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 26, 2014 7:55 pm

- Grało mi się naprawę bardzo dobrze. Świetnie grasz i bronisz. - Pochwaliłam pokemona.
- Może chcesz dołączyć do mojej drużyny? - Zapytałam pokemona po czym położyłam przed nim czerwono-białego pokeball'a, w którego chciałam złapać stworka. Bez wątpienia polowanie jest udane i byłoby takie nawet bez łapania tego pokemona. Spodobał mi się jednak jego charakter. Widać, że jest on bardzo towarzyskim pokemonem.
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Opuszczona Szkoła - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 4 Icon_minitimeSob Kwi 26, 2014 7:56 pm

Pokemon bawił się z tobą świetnie i kiwną głową na tak. Chwilę później dotknął pokeballa i był już twój.

[ale to już było... i nie wróci więcej...]
Crystal +5 zł - pokeball + pokemon + 1PF
Mephisto + 2 zł
Powrót do góry Go down
Axel

Axel

Liczba postów : 34

Opuszczona Szkoła - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 4 Icon_minitimeNie Kwi 27, 2014 11:25 am

Przyszedłem na trening z Abrą. Od razu, gdy się pojawił, obrócił się do mnie plecami.
-Słuchaj, wiem że mnie nie lubisz. Nie wiem czemu i pewnie się nie dowiem, ale mniejsza z tym. Jesteśmy na siebie skazani- ty na mnie, ja na ciebie czy ci się to podoba czy nie. I mam zamiar cię trenować, żebyś był najsilniejszym Abrą na świecie. Rozumiesz? Możemy sobie nawzajem pomóc- ty staniesz się silniejszy, a ja będę miał satysfakcję z twojej siły i razem będziemy wygrywali walki. Walczysz świetnie, więc jestem pewien, że bylibyśmy niepokonani, gdybyś tylko ze mną współpracował. Nie zamierzam cię wychowywać na siłę, ale przemyśl to sobie. Chciałbym, abyś nauczył się Wyłączenia. Nawet, jeśli uważasz mnie za głupka, warto chyba spróbować się tego nauczyć, nie uważasz? Będziesz dzięki temu silniejszy, a sam nijak się tego nie nauczysz. To jak, zawieszenie broni?
Abra mruknął coś w swoim nieznanym języku, wciąż się nie odwracając, co uznałem za zgodę. Obszedłem go dookoła tak, aby stać do niego twarzą w twarz. Nie odwrócił się ponownie, co uznałem za dobry znak i rozpocząłem przemowę o ogólnej teorii tego ruchu. Po monologu zapytałem się, czy zrozumiał. Nie odzywał się, a ja zacząłem się zastanawiać, czy aby na pewno mnie słucha, gdy nagle mruknął coś obrażony. Ucieszony choć minimalną poprawą naszych relacji, klepnąłem go po plecach i schowałem do pokeballa, zanim zdążył mnie zabić.

Abra- Nauka Wyłączenia (1)
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Opuszczona Szkoła - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 4 Icon_minitimePon Kwi 28, 2014 12:49 pm

Ponownie weszłam do jednej z klas opuszczonej szkoły, aby trenować z Raltsem atak o nazwie psychika. Wypuściłam stwora z ball'a i przywitałam się z nim. Po tym pokemon użył wszystkich znanych sobie ataków w ramach rozgrzewki aż w końcu zabrał się za trening danego ruchu. Zadaniem Raltsa było podniesienie książki z stołu i uderzenie nią o tarczę, którą postawiłam kilka metrów przed pokemonem.

Ralts i Psychika 22 trening.
Powrót do góry Go down
Axel

Axel

Liczba postów : 34

Opuszczona Szkoła - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 4 Icon_minitimePon Kwi 28, 2014 2:48 pm

Ostatnim w kolejce do treningu był Abra. Pokemon po pojawieniu się udawał, ze mnie nie widzi i udał się za zniszczone biurko nauczycielskie, jednak ja się tym nie przejmowałem.
-Abra, dalej chcesz się nauczyć tego ruchu? Jeśli nie chcesz współpracować w walkach, to może chociaż na treningu?
Tym razem nic nie powiedział, tylko wyszedł zza biurka i zaczął patrzeć na mnie wyczekująco.
-Dobra, wykorzystam fakt że mnie słuchasz i dokończę wczorajszą teorię, tym razem uwzględniając możliwości i ryzyko, jakie niesie ze sobą ta technika.
Jak powiedziałem, tak zrobiłem i po kilkunastu minutach zakończyliśmy trening. Tym razem byłem pewien, że mnie słuchał.

Abra- Nauka Wyłączenia (2)
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Opuszczona Szkoła - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Opuszczona Szkoła

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Johto-