PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Opuszczona Szkoła

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorWiadomość
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Opuszczona Szkoła - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 10 Icon_minitimeCzw Paź 09, 2014 10:07 pm

- Pokaż się Corel!
Rzuciłem pokeball z którego po chwili wyłonił się mój psychiczny podopieczny. Nadszedł czas na nasz kolejny wspólny trening.
- Dobrze Girafarigu, czas się brać do pracy. Masz już spore wiadomości teoretyczne, teraz czas na praktykę. Zacznij gromadzić psychiczną energię, teraz!
Nauka gromadzenia energii w odpowiedni sposób to był pierwszy krok w kierunku nauczenia się tego ciosu jaki zdecydowałem się podjąć. Pokemon próbował zebrał tą energię, ale jakoś nie bardzo mu to wychodziło.
- Nic nie szkodzi, ważne że próbujesz. W końcu powinno ci się udać/
Dodałem pokrzepiająco.

Girafarig - Taran Zen (4)
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Opuszczona Szkoła - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 10 Icon_minitimePią Paź 10, 2014 10:31 pm

Tym razem to opuszczona szkoła była pierwszym miejscem do jakiego się udałem.
- Ruszaj Corel!
Rzuciłem pokeball z którego wyłonił się mój psychiczny pokemon. Stanął naprzeciw mnie i pochylił głowę meldując swoją gotowość do treningu.
- Girafarig jesteś gotowy do pracy? Dzisiaj także próbuj kumulować energię.
Powiedziałem do mojego podopiecznego i ten po chwili rozpoczął proces gromadzenia energii. Na początku w ogóle mu to nie wychodziło, ale po pewnym czasie zaczął zbierać śladowe ilości mocy.

Girafarig - Taran Zen (5)
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Opuszczona Szkoła - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 10 Icon_minitimeSob Paź 11, 2014 10:35 pm

Potem zaś udałem się do opuszczonej szkoły aby kontynuować trening Girafariga. Jego zadaniem jak na poprzednich treningach było kumulowanie energii potrzebnej do wykonania ciosu.
- Dalej Corel, jesteś w stanie to zrobić. Tylko się skup. Nie możesz myśleć o milionach spraw na raz, skup się tylko na zbieraniu mocy. To twój cel! To zadanie! Zrób to!
Pokemon rozpoczął gromadzenie energii. Chociaż żadna poświata się nie pojawiała to widać było, że tym razem już wie o co chodzi. Widać było skupienie na jego twarzy i nagle wokół Corela pojawiła się rózowa poświata. Bardzo szybko jednak zgasła - był to jednak pozytywny znak.

Girafarig - Taran Zen (6)
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Opuszczona Szkoła - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 10 Icon_minitimeNie Paź 12, 2014 9:45 pm

Następnie udałem się do opuszczonej szkoły aby trenować mojego Girafariga. Tutaj czekał mnie kolejny trening z moim psychicznym podopiecznym.
- Wczoraj udało ci się wytworzyć małą, różową poświatę. Mam nadzieję, że dzisiejszy trening okaże się być równie owocny i uda ci się tego dokonać tego co próbujemy.
Pokemon skinął łepetyną po czym zabrał się do treningu. Próbował wykonać wszystko wedle moich zaleceń, ale nie udało mu się osiągnąć wczorajszego efektu.
- No nic... Innym razem się uda.

Girafarig - Taran Zen (7)
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Opuszczona Szkoła - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 10 Icon_minitimePon Paź 20, 2014 8:13 pm

I następnie trafiłem w tereny Opuszczonej Szkoły. Tutaj momentalnie z balla wyskoczył mój Litwik który wręcz uwielbiał to miejsce. Gdy wyczuł je więc wyskoczył sam i chyba wiedział, że czas nauki nowego ataku nadchodzi! Przez moment nie wiedziałem czego mogę go jeszcze nauczyć, ale wreszcie sobie przypomniałem!
-Mam! Nauczysz się Ogników! Podoba się! - pokemon wesoło skinął swoim płomieniem na głowie i już po chwili był gotów na spokojnie wraz ze mną rozpocząć naukę tego ognistego ruchu. Polazłem mu go jeszcze oczywiście w moim pokedexie i wtedy przygotowałem mu kilka gałęzi takich naprawdę suchych za cel. Pokemon stanął naprzeciwko nich i zaczął zbierać swoją ognistą energię wokół siebie. Troszkę mu to zajęło, ale po chwili wreszcie udało mu się wytworzyć pojedyncze Ogniki o barwie niebieskiej. W końcu skierował je na cel, ale nie doleciały. Trzeba było to dopracować i na tym się skupiliśmy. Wreszcie po iluś razach wysiłek się opłacił. Pojedynczy trafił, ale to jeszcze nie to co chciałbym osiągnąć. Dopracujemy to kolejnym razem. Na razie schowałem pokemona i ruszyłem na jeszcze jeden dzisiaj trening.

---------------
-Litwick nauka Ognika (Will-O-Wisp) (1)
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Opuszczona Szkoła - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 10 Icon_minitimePon Paź 20, 2014 8:21 pm

Matt przyszedł do Opuszczonej Szkoły. Nadszedł czas na kolejny trening Stalowej Obrony razem z Bronzongiem. Chłopak wypuścił z pokeballa swojego podopiecznego. Na początku chwila rozgrzewki. Dopiero po niej przeszli do poważnego treningu. Na 4 treningu Bronzong miał spróbować ochronić się przed nadlatującymi kamieniami. Matt rzucał w różnych odstępach czasowych w stronę Bronzonga kamienie. Pokemon musiał spróbować odbić je z pomocą stalowej obrony. Radził sobie całkiem nieźle, ale to dopiero czwarty trening.

Bronzong – Stalowa obrona (4)
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Opuszczona Szkoła - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 10 Icon_minitimeWto Paź 21, 2014 5:00 pm

Matt pojawił się w Opuszczonej Szkole. Ostatnio Bronzong starał się ochronić przed kamieniami, jednak teraz Matt chciał, by pokemon ochronił się przed prawdziwym atakiem pokemona. W związku z tym, po krótkiej rozgrzewce, Matt wypuścił Aipom. Bronzong miał postarać się, by za pomocą Stalowej Obrony, ochronić się przed gwiazdkami Prędkości. Bronzongowi szło dość średnio, jednak było coraz lepiej. Po wszystkim partyjka szachów na rozluźnienie. Po niej Matt wycofał pokemony do balli i odszedł.

Bronzong – Stalowa obrona (5)
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Opuszczona Szkoła - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 10 Icon_minitimePią Paź 24, 2014 2:32 pm

Matt przyszedł do Opuszczonej Szkoły. Przyszła pora na szósty trening Stalowej Obrony z Bronzongiem. Ostatnio pokemon ten ochronił się przed gwiazdkami Prędkości, które tworzył Aipom. Teraz Matt chciał, aby pokemon miał trochę trudniejsze wyzwanie. Zaczęli jednak od rozgrzewki i chwili medytacji. Później Bronzong stanął naprzeciw Quilavy, który miał ostrzelać go salwą z Żaru. Bronzong średnio dawał sobie radę, ale nie było źle. Po wszystkim chłopak wycofał pokemona do balla i odszedł.

Bronzong – Stalowa obrona (6)
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Opuszczona Szkoła - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 10 Icon_minitimeNie Paź 26, 2014 8:20 pm

I na ostatni trening przybyłem do Opuszczonej Szkoły. To tutaj wypuściłem mojego Litwicka i zacząłem z nim kolejny już trening. Oczywiście wspólnie kontynuowaliśmy naukę trudnego ognistego ruchu Ogników, ale wierzyłem, że mojemu pokemonowi uda się to opanować bez większych problemów. Pokemon dzisiaj miał za cel słomiane strachy na wróble, a miał ich kilka. Szybko więc zabrał się za trening, by nie marnować czasu. Zaczął zbierać swoją ognistą energię w kilku miejscach poza ciałem. Po dłuższej chwil;i w tych miejscach zapłonęły niebieskie płomienie, które pokemon miał pod swym panowaniem i już po chwili posyłał je na cel. Gdy więc trafiały... podpalały go. Płonął pięknie, ale nie to było najważniejsze. Najważniejsze, że się udało. Oczywiście ponowił ten ruch na pozostałych i gdy one też zapłonęły to skończyliśmy trening. Schowałem go wtedy do pokeballa i ruszyłem do domu spać.

---------------
-Litwick nauka Ognika (Will-O-Wisp) (2)
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Opuszczona Szkoła - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 10 Icon_minitimeNie Paź 26, 2014 9:06 pm

Matt powolnym krokiem przyszedł do Opuszczonej Szkoły. Na miejscu chłopak wypuścił pokemona z pokeballa. Zaczęli od krótkiej rozgrzewki i chwili medytacji. Następnie przeszli do porządnego treningu. Matt wypuścił z pokeballa Quilavę. Bronzong znów miał za zadanie obronić się przed potężną salwą Żaru Quilavy. Szło mu średnio, aczkolwiek coraz lepie. W końcu praktyka czyni mistrza. Po wszystkim partyjka w szachy, po której Matt wycofał pokemona do balla i odszedł z uśmiechem.

Bronzong – Stalowa obrona (7)
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Opuszczona Szkoła - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 10 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Opuszczona Szkoła

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 10 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

 Similar topics

-
» Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Johto-