PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Opuszczona Szkoła

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Opuszczona Szkoła - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 5 Icon_minitimePon Kwi 28, 2014 3:24 pm

Po odebraniu Shuppeta z boxu jeszcze raz postanowiłam się wybrać do opuszczonej szkoły, aby przeprowadzić z nim pierwszy pod moim okiem trening.
- Chodź Shuppet. - Wypuściłam pokemona z jego ball'a. - Witaj Shuppet. Dzisiaj chciałabym przeprowadzić z tobą trening i nauczyć cię nowego ataku o nazwie ognik. Atak ognikiem polega na stworzeniu przez użytkownika fioletowych płomyczków, które wysłane na przeciwnika powodują poparzenia.
Shuppet kiwnął głową na moje słowa, a ja tym czasem pokazałam mu obrazek z pokedex'a.
Opuszczona Szkoła - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcS9XjYmUV1w9N91P95wE0w0zaq7shsSVTp9hCBMoLmwnuYA8J4X
- Popatrz, ten pokemon wykonuje atak ognikiem. Przy pomocy swoich zdolności wytwarza małe płomyczki, którymi następnie atakuje przeciwnika. - Wytłumaczyłam. Po tym schowałam pokemona do jego czerwono-białego pokeball'a i opuściłam miejsce.

Shuppet i ognik trening 1.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Opuszczona Szkoła - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 5 Icon_minitimePon Kwi 28, 2014 7:39 pm

Przyszedł czas na kolejny trening z Bronzorem. W związku z tym Matt przybył do Opuszczonej Szkoły. Wypuścił pokemona z pokeballa i uśmiechnął się przyjaźnie.
-Cześć. Dzisiejszy trening połączymy z zabawą. Spróbujemy w jakiś sposób przyzwyczaić cię do obrotów. Wiem, że nie jest to łatwe, więc pomyślałem, że może zbyt szybko przeszliśmy do używania siły. Najpierw zajmiemy się właśnie zabawą. – rzekł. Miał przy okazji nadzieję, że Bronzor w ten sposób zwiększy zaufanie do Matta. Bo co nie wiąże ze sobą dwóch tworów bardziej, niżeli zabawa? Razem zaczęli wirować. Dzisiejszy trening polegał właśnie na tym. Obracali się, tańczyli, bawili się. Bronzor naprawdę angażował się w to co robi. Widać było, że mu zależy. Stalowy pokemon na początku szybko się poddawał. Zawroty głowy były coraz większe. Z czasem jednak powoli zaczął się przyzwyczajać do tego, jak jego ciało zachowuje się w trakcie obrotów. Dodatkowo chyba po raz pierwszy poczuł przepływ energii, którą przesycony był atak Żyroskopem. Dodatkowo zaczął naprawdę myśleć o tym, że wiąże go z Mattem coś więcej niż relacja pokemon – trener. Powoli chyba zaczynał mu ufać. Po zakończeniu treningu z obrotami Matt postanowił dalej popracować nad charakterem Bronzora. Chciał pokazać mu, że strach ma tylko wielkie oczy. Chciał pokazać, że w wielu przypadkach tak naprawdę nie ma się czego bać. Matt i reszta jego pokemonów przebrali się za jakieś przerażające stworzenia i wystawili jakieś komediowe przedstawienie. Po wszystkim nadszedł czas na chwilę odpoczynku i zabawy, by w końcu wycofać Bronzora do balla i odejść.

Bronzor – Żyroskop (5)
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Opuszczona Szkoła - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 5 Icon_minitimeWto Kwi 29, 2014 3:42 pm

Tym razem trening postanowiłam przeprowadzić na podwórku opuszczonej szkoły. Przyszłam tam i wypuściłam dwa stworki - Raltsa i Shuppet'a z ich pokeball'i chcąc trenować z pokemonami. Tym razem Ralts miał okazję trochę pobawić się wodą, którą tym razem sam siłą woli musiał wylać z butelki, a zadaniem Shuppet'a było wytworzenie płomyków przy pomocy swoich mocy. Poleciłam pokemonowi zamknięcie oczu dla większej koncentracji.

Ralts i Psychika 23 trening.
Shuppet i ognik 2 trening.
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Opuszczona Szkoła - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 5 Icon_minitimeWto Kwi 29, 2014 9:06 pm

Tego dnia nasunęła im się na myśl pewna bardzo poważna myśl, odnośnie następnego ataku do nauki. Obrali sobie za cel bardzo potężny i trudny w nauce atak zwany Wizją Przyszłości. Ruch ten polegał na zaatakowaniu przeciwnika energią z przyszłości, którą użytkownik wysyłał w przestworza i która atakowała nieoczekiwanie w najmniej spodziewanym się momencie. Oczywiście dzisiejszego dnia nie brali się za ćwiczenia. Cały dzień spędzili radośnie na celebrowaniu opanowanej Spłaty. Ruch z płynnością używany przez Dusclopsa był przyjemnością dla oka. Potem rozpoczęli rozmyślania nad Wizją Przyszłości. Dobiegali do różnych źródeł, aby pozyskać informacje o tym ataku, a na końcu Sponge kazał przespać się z tym do jutra. Pierwsza myśl była okiełznana, co było bardzo dobrym pierwszym krokiem.

Dusclops
* Nauka Wizji Przyszłości (1)
Powrót do góry Go down
Axel

Axel

Liczba postów : 34

Opuszczona Szkoła - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 5 Icon_minitimeWto Kwi 29, 2014 9:32 pm

Późnym wieczorem udałem się na trening z Abrą. Dzisiaj współpraca wyglądała o wiele lepiej niż zwykle- kiedy poleciłem Abrze spróbować przełożyć teorię na czyny, nie protestowała ani razu tylko posłusznie wykonywała każde moje polecenie. Widocznie ten ruch mu się spodobał i chciał się go nauczyć.

Abra- Nauka Wyłączenia (3)
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Opuszczona Szkoła - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 5 Icon_minitimeSro Kwi 30, 2014 12:29 pm

Ponownie przyszłam do opuszczonej szkoły chcąc nauczyć stworki ruchów o nazwie psychika i ognik. Wypuszczam w tym celu Raltsa i Shuppet'a oraz przywitałam się z pokemonami. Po tym zaczęliśmy trening. Shuppet miał skupić swoją energię i starać się stworzyć ogniki, które będą w stanie poparzyć swojego przeciwnika, a zadaniem Raltsa było utworzenie silnej aury na manekinie. Po treningu schowałam stworki do ball'a.

Ralts i Psychika 24 trening.
Shuppet i ognik 3 trening.
Powrót do góry Go down
Axel

Axel

Liczba postów : 34

Opuszczona Szkoła - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 5 Icon_minitimeSro Kwi 30, 2014 1:37 pm

Jako ostatni, chociaż nie najgorszy, trenował Abra. Posłusznie wykonywał moje polecenia- widocznie odpowiadały mu moje metody treningowe. Ćwiczył, podobnie jak ostatnio, praktykę. Przed testem w zwarciu czeka go jeszcze długa droga, lecz nie jest w niej bez szans.

Abra- Nauka Wyłączenia (4)
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Opuszczona Szkoła - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 5 Icon_minitimeCzw Maj 01, 2014 9:18 am

Stanęłam przed opuszczoną szkołą, aby tym razem wykonać trening na podwórku z pokemonami. W tym celu wypuściłam stworki z ich balli. Dzisiaj stworki uczyły się tych samych ataków co wcześniej. Zadaniem Raltsa było podnoszeni listków swoją psychiczną mocą, a Shuppet miał wytworzyć ogniki.

Ralts i Psychika 25 trening.
Shuppet i ognik 4 trening.
Powrót do góry Go down
Axel

Axel

Liczba postów : 34

Opuszczona Szkoła - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 5 Icon_minitimeCzw Maj 01, 2014 12:59 pm

Tym razem, rutynową serię treningową zacząłem od Abry. Trenował to co wczoraj, czyli Wyłączenie. Póki co wciąż trenował bez przeciwnika, usiłując wywołać ten efekt ''na brudno''. Nie mogłem ocenić jak mu idzie, więc po prostu obserwowałem go cierpliwie.

Abra- Trening Wyłączenia (5)
Powrót do góry Go down
Axel

Axel

Liczba postów : 34

Opuszczona Szkoła - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 5 Icon_minitimePią Maj 02, 2014 11:11 am

Na dzisiejszym treningu Abra wciąż trenował Wyłączenie. Dziś jednak dołożyłem mu kolejny aspekt tego ruchu do ćwiczenia. Wcześniej skupiał się tylko na zebraniu potrzebnej energii i woli w sobie, dziś miał próbować ją wyrzucać w stronę starej, zniszczonej lalki. Nie mogłem zobaczyć efektów, więc, podobnie jak wczoraj, tylko go obserwowałem.

Abra- Nauka Wyłączenia (6)
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Opuszczona Szkoła - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 5 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 9:58 am

Sponge przybyl nad tereny Opuszczonej Szkoly, aby wraz ze swym pokemonem wznowić, a raczej zacząć ćwiczenia dotyczące ataku zwanego wizja przyszlosci. Ruch bardzo trudny, nie mogli sobie pozwolić na zbyt szybki tempo. Ostatnio umówili sie odnośnie ataku, zaglebili sie w jego tajniki, a dzis...zrobili to ponownie. Sponge chcial, aby jego pokemon nauczyl sie równowagi i koncentracji, a także opanowania. Wyjal z plecaka pokedex i wspolnie patrzyli, uczyli się odnodnie wizji przyszlosci. Po calym treningu spakowali sie i opuścili to miejsce.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Opuszczona Szkoła - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 5 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 6:03 pm

W końcu przyszedł czas na trening w Opuszczonej Szkole. Tutaj właśnie trenował Bronzor pod opieką swojego trenera – Matta. Był to już szósty z kolei. Matt wypuścił z pokeballa swojego podopiecznego i uśmiechnął się do niego radośnie.
-Cześć. Dzisiaj kontynuujemy trening na Żyroskop. Ostatnio przyzwyczailiśmy cię do tego, że się obracasz. Dzisiaj jeszcze odrobinę to potrenujemy. Następnie spróbujemy zgromadzić w odpowiednich miejscach twojego ciała więcej energii. Znacznie więcej, niż ostatnio. – wyjaśnił. Trening zaczęli jednak od krótkiej rozgrzewki, polegającej na powtórzeniu sobie wszystkich znanych Bronzorowi ruchów. - Dobra. Zacznij wirować! – polecił trener. Bronzor zaczął się obracać. Wirował bardzo szybko, zawrotów głowy nie było. Chłopak uśmiechnął się – Jesteśmy na dobrej drodze. Wiesz, że elementem, który będzie tworzył obręcze Żyroskopu, są kuliste wypustki na twoim ciele. Spróbuj zgromadzić w nich jak najwięcej energii. Niech zaświecą na niebiesko! – powiedział. Bronzor skupił się. Zamknął oczy i próbował zgromadzić mnóstwo energii w ów kulistych wypustkach. - Jeszcze mocniej! – Bronzor skupił się jeszcze bardziej. Wypustki zaczęli świecić delikatnym, niebieskim światłem – Świetnie! Ale niech świecą mocniej! Pokaż co naprawdę potrafisz! Pokaż jaki jesteś potężny! Pokaż, że inni powinni się ciebie bać! – krzyknął. Kulki zaczęły świecić jeszcze mocniej, jednak Bronzor był już bardzo zmęczony. - Odpocznijmy trochę, za chwilę kontynuujemy – powiedział. W trakcie odpoczynku Bronzor miał bawić się z Quilavą. W ten sposób miał przy okazji złagodzić swój strach przed ognistymi pokemonami. Bo co jest lepsze w walce ze strachem, niż zamienienie ich w zabawę? Po chwili zabawy zaczęli kontynuować trening. Bronzor ponownie próbował skupić w wypustkach energię. Szło mu naprawdę dobrze, jednak jeszcze trochę będą musieli popracować. -Brawo. Jestem z ciebie bardzo dumny. Świetnie poradziłeś sobie z tym zadaniem. – powiedział z uśmiechem. Po tej pochwale przyszedł czas na dalsze próby zwiększenia odwagi u Bronzora. W tym celu Jego pokemony przebrały się za różne potwory, duchy, tajemnicze stworzenia. Zaczęły udawać, że atakują Matta. Chłopak wiedział, że Bronzor nie do końca mu ufa, lecz miał nadzieję, że w ten sposób zrozumie, że Matt chce dla niego jak najlepiej. Chciał, żeby Bronzor zaczął go bronić. Musiałby w ten sposób pokonać swój strach, jednocześnie pokazać jakim uczuciem darzy swojego trenera. Pokazać, że obu stronom zależy. Udowodnić, że są na dobrej drodze do zapanowania nad strachem, stworzenia nierozerwalnej nici przyjaźni między człowiekiem i pokemonem. Po wszystkim Matt przez jakiś jeszcze czas bawił się z Bronzorem, by w końcu wycofać go do pokeballa i odejść z uśmiechem.

Bronzor – Żyroskop (6)
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Opuszczona Szkoła - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 5 Icon_minitimeCzw Maj 08, 2014 1:44 pm

Sponge przybył dzisiejszego dnia nad tereny Opuszczonej szkoły, gdzie wspólnie ze swym towarzyszem rozpoczał treningi dotyczące jednego z trudniejszych ataków. -Jesteś gotów, aby rozpocząć ćwiczenia? Rozmyślałem nad tym długo, a także zauważyłem, że przeglądasz w pokedexie ilustracje twojej następnej formy. Jeśli będziesz gotowy, jak najbardziej ja także się zgodzę i użyjemy cienistego kamienia, abyś ewoulował. Pokemon spojrzał szczęśliwie na swego trenera, a następnie rozpoczęłi treningi. Zajęli się Wizją Przyszłości, tym jak atak działa i co powinnien zrobić. -Czyli rozumiesz? Twoja koncentracja i skupienie muszą być na bardzo wysokim poziomie, jeśli dostatecznie opanujesz tę technikę wystrzelony promień wróci w przyszłości atakując przeciwnika. Jesteś gotowy? Zapytał, a następnie rozpoczęli ciężkie treningi.

Dusclops
* Nauka Wizji Przyszłości (3)
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Opuszczona Szkoła - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 5 Icon_minitimeCzw Maj 08, 2014 10:50 pm

Ostatnio zaniedbałem treningi moich pokemonów dlatego musiałem teraz nadrobić je ze zdwojoną siłą aby nie pozostać w tyle. W tym celu zdecydowałem się trenować mojego pokemona żyrafę.
- Corelu dzisiaj rozpoczniemy niezwykle potężnego, psychicznego ataku jaki jest psychiczny promień.
Pokemon popatrzył na mnie z zaciekawieniem, a ja zacząłem tłumaczyć na czym dokładnie polega ten atak. Słuchał mnie z wyraźnym zaciekawieniem. Było widać, że cios ten bardzo przypadł mu do gustu.

Girafarig - Psychiczny Promień (1)
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Opuszczona Szkoła - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 5 Icon_minitimePią Maj 09, 2014 5:54 pm

Prędko, przed dzisiejszym wyruszeniem w podróż Sponge przybył do Opuszczonej Szkoły. Wraz z Dusclopsem rozpoczał treningi dotyczące Wizji Przyszłości. Początkowo trenowali koncentracje i skupienie energii w jednym punkcie. -Doskonale, nie możesz pozwolić aby przeciwnik Cię rozproszył. Choć atak ten wykonujesz przez krótką chwilę, jest ona najwazniejsza. Spróbuj przekierować energię na ten punkt. Rozkazał Sponge, a Dusclops próbował wykonać polecenie swojego pokemona. W przyszłości pokemon będzie wyzwalał energię, która w nieoczekiwanym momencie uderzy w przeciwnika. Tak ćwiczyli dzisiejszego dnia aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty i rozwinąć własne umiejętności. Szło im naprawdę dobrze, kontynuowali treningi aż do zmroku.

Dusclops
* Nauka Wizji Przyszłości (4)
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Opuszczona Szkoła - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 5 Icon_minitimeSob Maj 10, 2014 5:43 pm

-Nie mozesz dopuścić do siebie myśli, że nie uda Ci się tego wykonać. Jestem pewny, że jeśli poświęcimy trochę więcej czasu na pewno Wizja Przyszłości będzie coraz lepsza. Dusclops rozchmurzył się po nieudanych próbach, a Sponge zaproponował przerwę. W tym czasie pokemon duch bawił się ze swym nowym trampkiem, napawał go optymizmem i pozytywną energię. -gotowy? Zapytał chłopak. Wznowili trening. Tym razem Dusclops skupił się na celu jak nigdy dotąd. Próbował zgromadzić psychiczną energię w swym oku, w swym całym ciele i przekierować ją wprost w przestworza,cały czas myśląc o uderzeniu w wybrany cel. Energia się ulotniła. Czekali na wyniki, ale zrezygnowaniu przez dłuższy czas odeszli i usiedli odpocząć. Nagle coś, niby mały wiaterek uderzył w puszkę po napoju. Być może to tylko pogoda, ale dla Dusclopsa miało to znaczenie. -Widzisz, chyba się udało!

Dusclops
* Nauka Wizji Przyszłości (5)
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Opuszczona Szkoła - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 5 Icon_minitimeNie Maj 11, 2014 7:18 pm

-Wybieram Cię Dusclops! Zawołał chłopak, podrzucając czerwonego balla wysoko w górę. Pokemon prędko wywołany rozpoczął treningi dotyczące tego ataku. -Na początku spróbuj się dostatecznie skupić, dobra? Tak jak wczoraj. Prawie nam się udało, głowa do góry i na pewno ten ruch będzie nasz! I tak pozytywnie rozpoczęli treningi, które dotyczyły Wizji Przyszłośći. Dusclops próbował skupić się na jednym celu i przekierować tam psychiczną energię. Miała ona zostać tchnięta w materie, a w przyszłości, chwilę potem, nie wiadomo kiedy uderzyć w przeciwnika z zaskoczenia. Niestety dzisiejszego dnia byli skazani na porażkę, nic im nie wychodziło. A raczej chodzi tutaj o efekty, nie było żadnego, ale Dusclops zyskał na doświadczeniu, a jego umiejętności się rozwinęły.

Dusclops
* Nauka Wizji Przyszłości (6)
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Opuszczona Szkoła - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 5 Icon_minitimeWto Maj 13, 2014 11:24 am

Wyruszyłam do opuszczonej szkoły chcąc przeprowadzić kolejny trening z pokemonami. Wypuściłam Raltsa i Shuppet'a z ich czerwono-białych kulek. Na początku poleciłam pokemonom wykonanie wszystkich znanych przez siebie ataków. Po tym stworki przystąpiły do treningu ataku psychiką i ognikami. W tym celu postawiłam przed Raltsem dość ciężki manekin. Zadaniem pokemona było go podnieść, a Shuppet? Zadaniem pokemona było wytworzenie ogników. Pokemon myślał o czymś gorącym i starał się za pomocą swoich umiejętności wytworzyć ogniki.

Ralts i Psychika 26 trening.
Shuppet i ognik 5 trening.
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Opuszczona Szkoła - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 5 Icon_minitimeCzw Maj 15, 2014 8:58 pm

Ostatnim miejscem, które odwiedził Sponge była Opuszczona Szkoła. To właśnie tutaj rozpoczęli ciężke treningi dotyczące Wizji Przyszłości. Gdy tylko nabrali sił, Dusclops przyleciał nad cel i skupił się na jednym z celu. -Spróbuj odnaleźć w swoim ciele energię. Tylko tyle. Wierzę, że gdy się dostatecznie skupisz, wszystko idzie zrobić! Rozchmurz się i do roboty. Tak też zrobili, przez cały dzisiejszy dzień Sponge i Dusclops doskonali atak Wizji Przyszłości, a raczej próbowali załapać o co w nim chodzi. Pod koniec treningu, niczym z nieba tajemna energia uderzyła w puszkę po napoju. Był to wiatr, który zgniótł ją lekko, ale czy to było spowodowane atakiem Dusclopsa? Być może. Pokemon ucieszył się i zachęcony do treningów kontynuował je.

Dusclops
* Nauka Wizji Przyszłości (7)
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Opuszczona Szkoła - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 5 Icon_minitimePią Maj 16, 2014 9:36 pm

Morfina przybyła do opuszczonej szkoły, aby trenować tutaj wraz ze swoim pokemonem - Munną. Była to niewielka kuleczka, o dość pogodnym i uroczym uosobieniu. Lubiła spać na głowie trenerki, wyglądając przy tym jak najpiękniejsze nakrycie głowy. Ale dość już o tym... Stary budynek był idealnym miejscem dla psychicznych pokemonów. Aura okolicy była potężna, na tyle, że każdy człowiek, nawet bez wiary, na pewno był w stanie wyczuć to "coś". Ale nie oglądała się już zbędnie, nie była tutaj pierwszy raz. Spokojnie weszła do środka, pewniejsza niż zwykle, z różową kulką na głowie. Otworzyła drzwi pierwszej lepszej sali. Stanęła w przejściu i rozejrzała się, czy na pewno jest tu pusto. Zauważając, że będą tu same, przestąpiła próg i zamknęła za sobą drzwi. Potrzebna była im cisza i spokój, aby odpowiednio skupić się na zadaniu.
- Sha-Naa... - Zwróciła się cicho do pokemona, wybudzając ją z płytkiego snu, choć nie wyglądała na obudzoną. Trenerka nauczyła się jej stan wyczuwać po oddechu. - Dziś będziemy uczyć się ataku zwanego psychopromieniem. Nie powinien Ci on sprawić problemu po nauce wizji przyszłości. Musisz wytworzyć wiązkę energii psychicznej, ale nie wysyłasz ją w czasoprzestrzeń, tylko ma lecieć tu i teraz, i uderzać - Objaśniła krótko. Było to zbyt oczywiste, zbyt łatwe i nie pierwszy raz zaczynała ten trening, aby się rozwodzić. Czas był istotną rzeczą. Na treningach jest czasem czas na sprawy mniejszej wagi, ale tu liczyły się konkrety. Może się to wydawać surowe, ale nie przeciąża pokemona, i zawsze miło spędzają czas poza tymi treningami. O to nie trzeba się martwić.
Munna zeszła z głowy trenerki i szybując w powietrzu, zabrała się do pracy. Skupiła się jak przy wizji przyszłości, tworząc promień i wysyłając go przed siebie, a nie posyłając w nicość. Odbywało się to na zasadzie serii. Pięć serii i przerwa, a potem kolejne pięć i przerwa, aby nie przemęczyć podopiecznej, a nauczać ją i pomóc w ćwiczeniach.

Po treningu poszły na kolację, oraz trenerka utuliła Sha-Naa do snu, czytając jej bajkę o Meridzie Walecznej.

Podsumowanie:
Munna - Psychopromień [1]
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Opuszczona Szkoła - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 5 Icon_minitimeSob Maj 17, 2014 10:03 am

Sponge przybył nad tereny Opuszczonej Szkoły, aby wraz ze swym pokemonem, Dusclopsem, rozpocząć uporczywe i ciężkie treningi dotyczące jeszcze trudniejszego, ale jak ambitnego ataku zwanego Wizją Przyszłości. Gdy tylko chłopak dotarł do tego budynku, zaszczycił go swoją obecnością i poszukał odpowiedniej sali do treningów. Ze względu na sentyment, wybrał gimnastyczną. Ćwiczyli tu z Dusclopsem w przeszłości przez bardzo długi czas, widocznie tam los im sprzyjał. Po krótkiej chwili treningów dotyczących koncentracji Sponge rzekł - Spróbuj skupić wszystkie emocje w jednym punkcie. Następnie wyrzuć je z siebie myśląc o określonym kierunku. Przypomniał mu Sponge, nieco skrótowo. Dusclops rozpoczął ćwiczenia koncentrując się na starej piłce. W pewnym momencie jego ciało nabrało poświaty. Przez dwie sekundy i poświata znikła. Czekali. Pod koniec treningu w piłkę drgnęła mała energia. -Jesteśmy na dobrej drodze! Uśmiechnął się i kontynuowali trening.

Dusclops
* Nauka Wizji Przyszłości (8)
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Opuszczona Szkoła - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 5 Icon_minitimeSob Maj 17, 2014 10:35 am

Przyszłam do opuszczonej szkoły, aby potrenować z moimi dwoma pokemonami Shuppetem i Raltsem. Wypuściłam oba pokemony z ich pokeball'i i przywitałam się z nimi po czym powiedziałam im co mają zrobić. Zadaniem Shuppeta na dzisiaj była próba utworzenia ogników i utrzymania ich jak najdłużej przed wyrzutem, a zadaniem Raltsa było podniesienie kilku starych książek na raz przy pomocy psychicznej siły pokemona.

Ralts i Psychika 27 trening.
Shuppet i ognik 6 trening.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Opuszczona Szkoła - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 5 Icon_minitimeSob Maj 17, 2014 12:10 pm

Następnego dnia, gdy tylko przebudziły się w te pochmurne popołudnie, ruszyły na trening do opuszczonej szkoły. Deszcz wisiał w powietrzu, ciężkie chmury przesuwały się niezwykle mozolnie, ale nie przeszkadzała im ta aura. Radowała ona Morfinę, zaś Munnie to nie przeszkadzało, i tak trenowały w pomieszczeniu. Weszły więc do środka budynku, porośniętego mchem, bluszczem i grzybami. Tynk odpadał ze ścian, farba pękała... Budynek z czasem niszczał coraz bardziej, ale dopóki nie groził zawaleniem, nikt nie przejmował się jego stanem. Przekroczyły próg tej samej klasy co wczoraj. Puste, niewielkie pomieszczenie, udekorowane jedynie kilkoma ławkami.
- No to zaczynamy. Tak samo jak wczoraj Sha-Naa, psychopromień. - Powiedziała, zamykając za nimi drzwi klasy. - Jak przy wizji przyszłości, skoncentruj swoją psychiczną energię i wytwórz jedynie sam promień. Uderz nim przykładowo w krzesło, które jest aktualnie przed tobą. Wiem, że nie masz problemu z koncentracją, więc skup się na celu - Odrzekła, miękkim głosem, stając z boku. Pokemon zaś wziął się do żmudnej i ciężkiej pracy, ćwicząc seriami, aby oszczędzać energię i trenować skutecznie. Po treningu poszły na spacer, póki powietrze było rześkie, a deszcz jeszcze nie lunął...

Podsumowanie:
Munna - Psychopromień [2]
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Opuszczona Szkoła - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 5 Icon_minitimeSob Maj 17, 2014 9:43 pm

Trzecim miejscem do jakiego się udałem była opuszczona szkoła. To tutaj jakiś czas temu rozpocząłem trening psychopromienia u mojego Girafariga.
- Corel dzisiaj trochę pogadamy na temat tego ataku. Posłuchaj co mam ci do powiedzenia.
Rozpocząłem wykład na temat tego ataku. Najpierw pogadałem trochę o typie psychicznym. Następnie nieco przyrównywałem ten cios do konfuzji starając się ukazać różnice między nimi. Pokemon słuchał moich słów z należytym zaciekawieniem.

Girafarig - Psychiczny Promień (2)
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Opuszczona Szkoła - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 5 Icon_minitimeNie Maj 18, 2014 4:59 pm

Dzisiejszy dzień był dniem niezwykłym i zaskakującym. Sponge rozpoczął swe treningi od przybycia w najstraszliwsze miejsce w Johto, czyli od odwiedzenia Opuszczonej Szkoły. Tradycyjnie próbował wyszukać najodpowiedniejszej sali do treningów i wreszcie udało mu się. Sala gimnastyczna była obszerna i przestronna, wręcz idealna do treningów z pokemonem duchem takim jak Dusclops. Od pewnego czasu pracowali nad atakiem zwanym Wizją Przyszłości. Ruch ten był znacznikiem dojrzałości Dusclopsa, a także jednym z potężniejszych ataków na jego liście. Trenowali tak ciężko jak tylko potrafili. Doskonalili każdy szczegół, zapisywali błędy, próbowali je poprawić. Ich trud został nagrodzony, po jednej z prób Dusclops jak i jego trener oczekiwali na rezultaty Wizji Przyszłości. Potężny promień psychicznej mocy uderzył niczym grom z jasnego nieba. Dusclops wydawał się być uradowanym z takiego obrotu spraw, a sam Sponge cieszył się jak głupi. Gdy tylko ochłonęli, chłopak podzielił się przemyśleniami ze swym pokemonem. -Od dłuższego czasu, oj bardzo długiego zastanawiałem się nad twoją ewolucją. Jednak wtedy byłeś jeszcze za młody, a ja zbyt niedojrzały. Jednak teraz gdy oboje się zaprzyjaźniliśmy, gdy rozwinąłeś swoje umiejętności na tyle dostatecznie chciałbym Ci zaoferować propozycję ewolucji. Decyzja zależy wyłączenie do Ciebie i nie ma tutaj mowy o żadnym zmuszaniu z mojej strony. Proszę. Sponge uniósł na dłoni Reaper Cloth, a wybór należał do Dusclopsa. Chłopak uśmiechnął się jak przy codziennych treningach i pozostawił decyzję pokemonowi, bowiem liczył się z jego zdaniem.

Dusclops
* Ewolucja pokemona przy pomocy Reaper Cloth.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Opuszczona Szkoła - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Opuszczona Szkoła

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Johto-