PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Opuszczona Szkoła

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Opuszczona Szkoła - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 8 Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 6:07 pm

Lipiec, gorący miesiąc lata, gdzie ożywa czas zabawy i szaleństwa. Więc i Imuna pozwoliła sobie na małe wariactwo, ewoluując już swoją podopieczną. Najpierw trzeba było wszystko przygotować na wieczór w blasku księżyca. Cała ceremonia miała być utrzymana w magicznym, lekko szamańskim klimacie, takim, łączącym jak zwykle wiele kultur. Przygotowane zostało oświetlenie w postaci lampionów zawieszonych na drzewach niedaleko szkoły, która w końcu zawierała w sobie psychiczną, potrzebną energię. Następnie udekorowała ścieżkę z różowych i fioletowych płatków i przygotowała na jego końcu plecioną matę, a na niej misy z farbami i jedną z kamieniem ewolucyjnym owiniętym w aksamitkę. Następnie zostały przygotowane poduszki do siedzenia dla gości, a przy każdym misa z kadzidełkiem.
Gdy nadszedł wieczór, rozpoczęła się ceremonia, przy blasku księżyca i akompaniamencie odgłosów natury. Każdy pokemon Morfiny był obecny, siedząc na poduszkach i obserwując wydarzenie. Munna przeleciała płynnie i wolno, przez dróżkę kwiecia, aby wylądować przed trenerką. Gdy była przed nią, naznaczyła jej lico farbami.
- Oto Twój czas, jesteś gotowa, aby osiągnąć wyższy poziom egzystencji. Zgodnie z wolą przodków, awansujesz na miano głównej strażniczki. Jeżeli jesteś gotowa, proszę dotknij oto, ten kamień – Ujęła w dłoń pakunek, a drugą ręką odwiązała go, ujawniając błyszczący, czary kamień z charakterystycznymi, wyżłobionymi bokami. Wokół surowca roztaczała się mglista aura. Munna zwlekała z podjęciem decyzji, budując napięcie, ale ostatecznie z uśmiechem dotknęła kamień, przechodząc ewolucję.
Rozniosły się gromkie okrzyki i gratulacje, a następnie do świtu, wszyscy imprezowali i jedli do syta.

Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Opuszczona Szkoła - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 8 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 10:52 am


Ralts i teleportacja (2)

Podczas poprzedniego treningu Ralts dowiadywał się przydatnych informacji o ruchu, który miał opanować. Pokemon dowiedział się, że jest to coś e rodzaju ruchu statusowego - nie atakuje, nie ma też celności, a może być bardzo przydatne w walce. Wypuściłam Blade'a z jego vzerwono-białego pokeball'a.
- Cześć Blade. Dzisiaj chciałabym, abyś zaczął skupiać się zbierając tym samym energię, która będzie ci potrzebna do wykonania ruchu teleportacji. Jako, że chcę ci to ułatwić rozpoczniemy z muzyką relaksującą, odgłosami ptaków itp. - Powiedziałam. Odpaliłam na telefonie kilka dźwięków, a pokemon usiadł na krześle i rozpoczął medytację.

Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Opuszczona Szkoła - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 8 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 2:13 pm

Ostatnim miejscem które odwiedził Sopnge to Opuszczona Szkoła. Chłopak nie marnował czasu, tak też prędko wypuścił z pokeballa pokemona i zaczął trening z Dusknoirem. Pokemon już wczorajszego dnia zapoznał się z myślą, że rozpoczną naukę Mylącego Promienia. Atak ten polegał na wytworzeniu promienia, różnokolorwego, który powodował to, że pokemon przeciwnika czyli patrz cel, traci świadomość. Coś w tym stylu. -Dusknoir, jesteś gotowy? Pierwszym co musisz zrobić to zgromadzić energię w jednym punkcie na swoim ciele. Pokemon wiedział co ma zrobić, jego ciało roztwarło się a otwór na brzuchu zabłysnął. -Widzę, że masz taki punkt. Spróbuj skumulować tam energię z konkretnym zastosowaniem. Myśl o skonfuzjowaniu przeciwnika. Trening trwał przez dwie godziny, po których bardzo zmęczeni przyjaciele oddalili się do domu.

Dusknoir
* Nauka Mylącego Promienia (2)
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Opuszczona Szkoła - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 8 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 9:21 pm

Nadszedł czas na kolejny dzień z łamigłówkami dla mojego psychicznego pokemona. Wszystko według zaleceń pani psycholog. Poprzedniego dnia Girafarig po długich staraniach rozprawił się z tym dość trudnym zadaniem. Łamigłówka przygotowana na dzisiaj była jednak zdecydowanie trudniejsza niż ta wczorajsza.
- Oto twoje dzisiejsze zadanie.
Po tych słowach położyłem na ziemi drewniane pudełko pełne ścian, tworzący skomplikowany sieć labiryntów. Na środku tego labiryntu znajdowała się kulka.
- Musisz doprowadzić tą kulkę do wyjścia Corel. Musisz to zrobić wyłącznie przy pomocy siły psychiki.
Pokemon zaczął próbować wykonać zadanie. Starał się doprowadzić kulkę do wyjścia. Było to bardzo trudne do zrobienia. Musiał prowadzić ją bardzo precyzyjnie i przy okazji też główkować w którą ścieżkę należy skręcić. Jednak po jakichś trzydziestu minutach rozprawił się z tym zadaniem.

Girafarig – Trening po wizycie u hodowcy 2/10
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Opuszczona Szkoła - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 8 Icon_minitimeWto Lip 08, 2014 2:22 pm

-Wybieram Cię Dusknoir! Jesteś już gotów, aby właśnie dzisiejszego dnia rozpocząć ciężkie treningi nad Mylącym Promieniem? Pokemon spojrzał dziwnym wzrokiem na swego trenera, szukając nowej pary butów w zasięgu Spongea. -Mam dla Ciebie nowe buty, jeśli o to chodzi. Pokemon ponownie spojrzał na trenera ale teraz w całkem inny sposób. Fakt, to były tylko zabawne gesty, przekomarzania względem siebie. -Dobra, mylący promień. Na początek spróbuj skupić się na tym, aby wytworzyć energię. Nie ma być to zwykła moc, a coś co unieszkodliwi przeciwnika, zdekoncetruje go. Spróbuj. Pokemon skupił się i przez dłuższy czas kumulował w sobie energię. Nie miał z tym problemu, ale wytworzenie mocy o określonym działaniu było już nieco trudniejsze. -Na dziś już wystarczy, powrót. Tym samym sposobem zakończyli ćwiczenia.

Dusknoir
* Nauka Mylącego Promienia (3)
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Opuszczona Szkoła - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 8 Icon_minitimeWto Lip 08, 2014 5:18 pm

Ralts i teleportacja (3)
Pokemon medytował i medytował skupiając się, co było potrzebne mu w dalszym etapie treningu. Dzięki wcześniej skupianej energii ten będzie mógł zmienić swoje położenie. Psychiczny stworek przestał medytować i wstał.
- Chciałabym, abyś wykonał wszystkie znane tobie ataki. Tak, dla rozgrzewki przed prawdziwą nauką. - Wyjaśniłam. Pokemon wykonał wszystkie począwszy od zamętu skończywszy na psychice, której nauczył się jakiś czas temu. Stworek tym razem miał wykorzystać swoją psychiczną energię. - Teraz skup się na stojąco i spójrz w miejsce, w którym chcesz się znaleźć, a następnie wyobraź sobie, że już udało ci się tam przenieść. - Stworek kiwnął lekko głową na znak, że ćwiczenie jest dla niego zrozumiałe. - Teleportacja. - Ralts usłyszawszy komendę ataku skierował wzrok na miejsce, w które chciał się przenieść i podniósł łapki kierując je na tamto miejsce - zaczął skupiać energię.

Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Opuszczona Szkoła - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 8 Icon_minitimeWto Lip 08, 2014 8:26 pm

Dzisiejszego dnia Girafariga czekało rozwiązanie ostatniej przygotowanej przeze mnie łamigłówki. Od następnego treningu czekał go już kolejny etap treningów pohodowlanych. Rozłożyłem przed moim pokemonem plansze gdzie znajdowało się 10 na 10 kwadratów w różnych kolorach. Oczywiście było jedno puste miejsce do przesuwania.
- Musisz przesuwać je taki aby pogrupować je według kolorów.
Zadanie to było trudniejsze niż wszystkie do tej pory. Pokemon długo zastanawiał się nad tym jak w ogóle zabrać się za nie, ale w końcu jednak wpadł na jakiś pomysł i zaczął rozwiązywać łamigłówkę. Długo z tym wojował, ale w końcu gdzieś tak po godzinie prób udało mu się ją ułożyć.
[b]- Jestem z ciebie dumny Corel! Możemy przejść do kolejnego etapu.

Girafarig – Trening po wizycie u psychologa 3/10
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Opuszczona Szkoła - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 8 Icon_minitimeSro Lip 09, 2014 10:49 am

Ralts i teleportacja (4)

Ten stał tam i dzięki wcześniej skupionej energii próbował przenieść się w dane miejsce, ale mu nie wychodziło. Ten zniechęcony usiadł na ziemi rozmyślając, co robi źle i jak może poprawić to, co mu nie wychodzi. Jednak od razu powiedziałam, aby ten spróbował jeszcze raz. Podczas nauki tego ruchu ten jest jeszcze początkującym. Ponownie pokemon wstał i wpatrywał się w miejsce, w które ten miał się przenieść. Nagle łapki pokemona okryły się tą dziwną energią wytworzoną przez stworka, która zawsze pojawiała się, gdy ten próbował złapać przeciwnika, w któryś w jego psychicznych ataków.
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Opuszczona Szkoła - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 8 Icon_minitimeSro Lip 09, 2014 8:20 pm

-Bardzo dobrze sobie radzisz Dusknori, spróbujmy jeszcze raz, dobra? Pokemon przytaknął posłusznie i zabrał się za dalsze treningi Mylącego Promienia. Jednym z jego zadań było skupienie się na tyle, aby wytworzyć promień, mylący promień. I tak ćwiczyli przez cały dzisiejszy dzień, chcąc osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Początkowo Dusknoir był skazany na porażkę, nie potrafił skupić się na tyle, aby wytworzyć choć małą wiązkę promienia. Jednak pod koniec dzisiejszego treningu coś błysnęło. -Dobrze! Było to bardzo dziwne zjawisko, na początku treningu gdy Dusknoir miał motywacje trenował jak nigdy dotąd, wychodziło mu. Potem nic, a na końcu gdy ujrzał nowe buty ponownie zaczął odnosić sukcesy. Czas na trening się skończył i to był koniec ich zmagań na dziś.

Dusknoir
* Nauka Mylącego Promienia (4)
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Opuszczona Szkoła - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 8 Icon_minitimeCzw Lip 10, 2014 3:13 pm

Ralts i teleportacja (5)

Po owocnym treningu z moim lodowym liskiem - Glaceon'em wybrałam się do opuszczonej szkoły chcąc wykonać trening z swoim psychicznym pokemonem Raltsem. Wypuściłam stworka z ball'a. Ten miał na początku skupić swoją energię psychiczną, którą wykorzystywał do ataku. Po tym poprosiłam pokemona, aby zaczął wpatrywać się w jeden punkt, aby pojawić się niespodziewanie w tym miejscu używając do tego teleportacji. Psychiczny pokemon podniósł łapki i wskazał nimi miejsce, w które chciał się przenieść. Po tym te zaświeciły. Uznałam, że na dzisiaj wystarczy. Wycofałam pokemona do pokeball'a i poszłam dalej trenować z innymi pokemonami.
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Opuszczona Szkoła - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 8 Icon_minitimePią Lip 11, 2014 11:02 am

-Pewnie pamiętasz Grumpiga? Tak, właśnie! Jak mógłbyś zapomnieć, przecież jesteście przyjaciółmi. Przypomnij sobie jak właśnie Grumpig używał Mylącego Promienia. Z jego kamieni wytwarzał mieniący się promień, który z zawrotną prędkością atakował przeciwnika. Świetne, co nie?! I trenowali cały dzisiejszy dzień, próbując załapać podstawy wykonywania tego ataku. Dusknoir skupił się na jednym celu, a następnie próbował również skumulować energię w swym oku. Gdy tylko był gotów wyzwalał energię w postaci mylącego promienia, uderzając cel. -To było naprawdę dobre, ale pamiętaj o skupieniu się na zastosowaniu tego ruchu. Musi zdezorientować przeciwnika, wiesz o co mi chodzi? Pokemon przytaknął i kontynuowali ćwiczenia aż do samego zmroku.

Dusknoir
* Nauka Mylącego Promienia (5)
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Opuszczona Szkoła - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 8 Icon_minitimeSob Lip 12, 2014 12:31 am

Rozpoczęli od krótkiej rozgrzewki dobrze już znanych ruchów, takich jak Związanie, Ognista Pięść, Elektro Cios i tym podobne ataki. Nie przemęczali się, ale zwyczajnie ćwiczyli wykonywanie właśnie takich ataków. Lecz wkrótce przystąpili również do treningu Mylącego Promienia, ataku, który pozwoliłby użytkownikowi na wytworzeniu błyszczącego i migoczącego promienia, który całkiem omyliłby przeciwnika. -Jesteś gotowy, no to jedziemy z tym koksem! Tak tez Dusknoir ćwiczył pełną parą, jednak co pewien czas odpoczywał aby nabrać sił. -Na dziś może już wystarczy, resztę treningu dokończymy jutro, okej? Pokemon przytaknął, dzisiejszego dnia był bardzo, ale to bardzo zmęczony zresztą tak samo jak jego trener.

Dusknoir
* Nauka Mylącego Promienia (6)
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Opuszczona Szkoła - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 8 Icon_minitimeSob Lip 12, 2014 8:36 pm

Późnym wieczorem Matt razem ze swoim pokemonem – Bronzorem pojawili się w Opuszczonej Szkole. Ostatnio Bronzor opanował Żyroskop, zatem przyszedł czas na kolejny ruch.
-Przed przystąpieniem do treningu... chciałbym ci pogratulować walki. Poradziłeś sobie do prawdy... wspaniale. Zaskoczyłeś chyba ich wszystkich. Widać było, że nasza przeciwniczka cie nie doceniła. Nie dość, że dałeś radę wykończyć Glaceona, to jeszcze pokonałeś Quilavę. Nie zważałeś na strach, przewagę typu przeciwnika. Udało ci się. Naprawdę genialnie sobie poradziłeś. Oby szło tak dalej. Gratuluje ci też opanowania Żyroskopu. Przyszedł czas na kolejny atak. Nosi on nazwę Słaby Atak – powiedział, a Bronzor popatrzył na niego niepewnie – Coś dla odpoczynku, nie jest on tak trudny ja Żyroskop, więc myślę, że łatwo sobie z nim poradzisz. Najpierw może pokażę ci jak wygląda. – rzekł, wyciągając z torby obrazki:

Opuszczona Szkoła - Page 8 150px-Sudowoodo_Faint_Attack Opuszczona Szkoła - Page 8 150px-Harrison_Sneasel_Faint_Attack

-Jak widzisz, jest to atak fizyczny... – chłopak zaczął opowiadać o ataku – Jest on typu mrocznego. Jeszcze nigdy nie miałeś do czynienia z tym typem, zatem w skrócie coś o nim powiem... – również zaczął opowiadać. Wyjaśnił na jakie typy ruch ten jest efektywny, na jakie nie podziała zbyt dobrze. Po wprowadzeniu przyszedł czas na chwilę zabawy. Na tym treningu ograniczyli się oni jedynie do teorii. Po wszystkim Matt wycofał swojego pokemona do balla i odszedł z uśmiechem.

Bronzor – Słaby Atak (1)
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Opuszczona Szkoła - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 8 Icon_minitimePią Lip 18, 2014 9:32 am

Tuż po treningu z Masquerainem Altairem, Sponge przybył nad tereny Opuszczonej Szkoły. To właśnie w tym miejscu wraz ze swym pokemonem postanowił kontynuować ćwiczenia dotyczące bardzo silnego ataku zwanego Mylącym Promieniem. Jak wyglądały ich ćwiczenia? Podobnie jak w poprzednich dniach, ale każdego nowego Sponge próbował nałożyć na pokemona jeszcze coś, przez co Dusknoir nigdy się nie nudził. Pokemon próbował skoncentrować się na danym celu z myślą o skonfuzjowaniu go. Następnie w jednym punkcie na swoim ciele gromadził pokłady energii, które przy odpowiedniej koncentracji przekształcały się w promień i na znak trenera wystrzelały w cel. -Bardzo dobrze. Jestem zadowolony, pewnie ty tak samo co nie? Na dziś wystarczy, do jutra. I tak zakończyli dzisiejszy pobyt w Opuszczonej Szkole.

Dusknoir
* Nauka Mylącego Promienia (7)
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Opuszczona Szkoła - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 8 Icon_minitimeSro Lip 23, 2014 2:15 pm

Około północy Matt pojawił się w Opuszczonej Szkole. Na miejscu wypuścił z pokeballa swojego podopiecznego – Bronzora. Stalowy pokemon uśmiechnął się radośnie. Matt odwzajemnił ów uśmiech.
-Cześć Bronzor. Zaczynamy praktyczny trening Słabego Ataku. Jest on podobny do Akcji, a ten atak już znasz. Cały problem polega na tym, że atak ten jest małym oszustwem. Najpierw musisz odwrócić uwagę przeciwnika, by zaraz po tym zadać cios. – powiedział, stawiając przed nim manekina – Ma on typ Mroczny, ale myślę, że dasz sobie z tym bez problemów radę. – rzekł – Ale najpierw się rozgrzejmy – rzekł. Zaczęli rozgrzewkę, którą miało być powtórzenie sobie wszystkich ataków. W końcu nadszedł czas na trening. Bronzor na pierwszym praktycznym treningu miał skupić się na uderzaniu w rozstawionego manekina. Miał postarać się, żeby atak była jak najsilniejszy. Następnie Matt postawił go przed lustrem. Jego celem był trening mimiki twarzy, dzięki której miał odwrócić uwagę przeciwnika. Po tym nadszedł czas na chwilę zabawy i odpoczynku. Po wszystkim Matt wycofał pokemona do balla i odszedł zadowolony z treningu.

Bronzor – Słaby Atak (2)
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Opuszczona Szkoła - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 8 Icon_minitimeCzw Lip 24, 2014 10:48 am

Ralts i teleportacja (6)
Kolejnym miejscem, w które chciałam się udać była opuszczona szkoła czyli miejsce, gdzie zawsze trenowałam z moim Ralts'em. Wypuściłam więc pokemona z jego pokeball'a. Stworek najpierw medytował, aby zebrać w swoim ciele jak najwięcej energii psychicznego typu, a potem wstał i skierował łapki w miejsce, w które chciałby się przenieść. Póki co było to jakieś kilka centymetrów od pozycji pokemona. Ten trenował, a po tym schowałam go do pokeball'a i poszłam.

Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Opuszczona Szkoła - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 8 Icon_minitimePon Lip 28, 2014 7:48 pm

Matt pojawił się w okolicy Opuszczonej Szkoły. Chłopak był bardzo dumny z postępów jakie uczynił pokemon. Ewolucja jest wielkim wyczynem. To właśnie głównie wpływało na postawę Matta. Był bardzo dumny zarówno z siebie jak i ze swojego podopiecznego. Wypuścił Bronzonga z pokeballa.
-Cześć! Nawet nie wiesz jaki jestem z ciebie dumny. Zaufałeś mi... i mamy tego efekty. Myślę, że teraz nic nie stoi nam na przeszkodzie. Spełniłeś swoje największe marzenie, ale to nie koniec. Dalej będziemy walczyć z twoim strachem i dalej będziemy ćwiczyć kolejne ruchy. Będziesz jeszcze potężniejszy, nic nie stanie ci na przeszkodzie! – powiedział. Przemawiały w nim różne emocje. Ale wiedział, że teraz, kiedy Bronzor stał się Bronzongiem i stało się to, na co ten pokemon tak bardzo liczył, ich współpraca będzie działała lepiej.
-Dobra, koniec czułości. Musimy przejść do treningów. Dalej walczymy, nie poddajemy się! Przygotowany przeze mnie ruch to Stalowa Obrona. Żeby ci wszystko objaśnić, jak zwykle, przygotowałem zdjęcia – powiedział, wyciągając ów obrazki:

Opuszczona Szkoła - Page 8 150px-Lucian_Bronzong_Iron_Defense Opuszczona Szkoła - Page 8 150px-Bianca_Escavalier_Iron_Defense

-W ruchu tym musisz uświadomić sobie, że jesteś silnym, stalowym pokemonem. Musisz stać się twardy, nieugięty, nieustraszony. Twoim celem jest zablokowanie ataku przeciwnika. – rzekł radośnie. Bronzong wsłuchiwał się w słowa trenera. Tego dnia zajęli się tylko teorią. Po teoretycznym treningu zajęli się chwilą odpoczynku i grą w szachy. Po wszystkim Matt wycfoał pokemona do balla i odszedł.

Bronzong – Stalowa obrona (1)
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Opuszczona Szkoła - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 8 Icon_minitimeWto Lip 29, 2014 9:56 am

Sponge zaraz po zakończeniu treningu w Lodowych Jaskiniach przybył nad tereny Opuszczonej Szkoły, aby wraz z Dusknoirem rozpocząć zacięte treningi dotyczące jednego z trudniejszych i bardzo użytecznych ataków. Ruch ten zwał się Mylącym Promieniem i oto dzisiejszego dnia próbowali opanować go tak dobrze jak tylko potrafili. Pokemon, Dusknoir próbował skupić ilość energii w jednym punkcie na swoim ciele, w jego przypadku był to brzuch, a raczej otwór coś w rodzaju paszczy. Mniejsza. Kumulował tam moc, która z czasem mógła zostać dostrzeżona gołym okiem, a następnie wyzwalał ja w postaci błyszczącego i mylącego promienia, który miał za zastosowanie zmylić przeciwnika. Po zakończonym trenignu Sponge powrócił pokemona do balla i opuścił to miejsce.

Dusknoir
* Nauka Mylącego Promienia (8)
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Opuszczona Szkoła - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 8 Icon_minitimeWto Lip 29, 2014 10:08 am

Ralts i Hipnoza trening 1
Mojej Ralts szczęśliwie udało się opanować ruch teleportu po sześciu dniach treningu. Tym razem chciałam nauczyć pokemona ruchu hipnozą, który polegał na zahipnotyzowaniu przeciwnika dzięki czemu ten miał spać, a my nawalamy go do woli innymi atakami. Wypuściłam Ralts z pokeball'a i przywitałam się z nią po czym wytłumaczyłam jej jakiego ataku się uczy i na czym atak ten ma polegać. Rozpoczęły się więc ćwiczenia wstępne. Na początku pokemon skupiał w sobie swoją psychiczną energię, a następnie miał ją uwolnić w postaci fal, które będą mogły uśpić oponenta. Po tym schowałam pokemona do jego pokeball'a i poszłam.
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Opuszczona Szkoła - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 8 Icon_minitimePon Sie 04, 2014 9:17 am

Z samego ranka, gdy tylko zakończył treningi ze Snover, Sponge przybył również nad tereny Opuszczonej Szkoły, aby wraz z pokemonem zwnaym Dusknoirem rozpocząć ćwiczenia nad atakiem zwanym Mylącym Promieniem. Zadaniem Dusknoira było zgromadzenie dużej, pokaźnej ilości energii w jednym punkcie. Pokemon miał nie pozwolić energii uciec, miał utrzymać ją w tym punkcie. Energia miała być tworzona z konkretnym zastosowaniem, bowiem był to mylący promień. Na znak trenera Dusknoir wyzwalał energię w postaci promienia prosto w przeciwnika, którym początkowo były zwykłe belki drewna. Trening dobiegł końca i to było by na tyle podczas dzisiejszego pobytu w Opuszczonej Szkole.

Dusknoir
* Nauka Mylącego Promienia (9)
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Opuszczona Szkoła - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 8 Icon_minitimeWto Sie 05, 2014 9:32 pm

O pełni księżyca przybyłem na tereny opuszczonej szkoły w regionie Johto. Miejscowe plotki mówią o dwóch silnych pokemonach które nazywają się Meditite i Fennekin. Z racji mojego nowego stanowiska jako elitarny lider regionu musiałem zdobyć jeszcze dwa pokemony o typie psychicznym. Postanowiłem że złapię te dwa pokemony choćby za cenę mojego nowego buta z lidla. Tak więc wypuściłem z pokeballa Psycho i weszliśmy do opuszczonej przez naród szkoły...
Powrót do góry Go down
Aureliusz



Male Liczba postów : 217
Wiek : 27

Opuszczona Szkoła - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 8 Icon_minitimeWto Sie 05, 2014 9:39 pm

Nowy członek elity to zbyt dużo powiedziane... Dopóki Szogun nie zdobędzie brakujących pokemonów, był raczej kandydatem do rozniesienia przez większość trenerów pałętających się po regionie. Każdy z elitarnych miał teraz szansę na doszkolenie swojej drużyny, gdyż w najbliższym czasie miały się odbyć walki, które miały ustalić siłę elit.
Szkoła źle się kojarzyła każdemu, a opuszczona to już w ogóle. Szogun miał szansę na wolną eksplorację... Mógł zwiedzać klasy, stołówkę, salę gimnastyczną, kuchnię, piwnicę i masę innych pomieszczeń dostępnych w każdej placówce oświatowej.
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Opuszczona Szkoła - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 8 Icon_minitimeWto Sie 05, 2014 9:43 pm

Po raz pierwszy w życiu nadarzyła się okazja na spalenie tejże placówki edukacyjnej. Ale ja nie przybyłem w celach destrukcyjnych lecz by złapać brakujące pokemony. Miałem wolne pole do popisu. Chyba po raz pierwszy w życiu...Wiem że pokemon Meditite jest też typem walczącym dlatego postanawiam pójść do....sali gimnastycznej! Moja kreatywność czasami i mnie zadziwia ale cóż poradzić.
- Psycho bądź ostrożny. Tutaj mogą wałęsać się różne dzikie pokemony. Jak coś wykryjesz, najpierw wal psychicznym promieniem a potem zadawaj pytania. Rozumiesz?- Poinstruowałem mojego pokemona i ruszyłem tam gdzie postanowiłem pójść. Do sali gimnastycznej.
Powrót do góry Go down
Aureliusz



Male Liczba postów : 217
Wiek : 27

Opuszczona Szkoła - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 8 Icon_minitimeWto Sie 05, 2014 9:57 pm

Korytarze były ciemne, jedyne co je oświetlało to blask księżyca. Trudno było przejść przez nie by się nie potknąć, wymagało to dużej ostrożności. Budynek groził zawaleniem co wcale nie ułatwiało zadania jakiego podjął się Szogun.
Łatwo można był też zaobserwować, że pomimo wszystko szkoła żyła... Zagnieździła się tu masa dziwnych pokemonów. Po chwili Szo dotarł na salę gimnastyczną. Zwykły obiekt, walała się tu masa piłek i innych sprzętów, okna wybite a na samym środku widać był ogromną dziurę, tak jakby bramę piekieł.
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Opuszczona Szkoła - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 8 Icon_minitimeWto Sie 05, 2014 10:13 pm

Cholera jasna. Myślałem że przekroczyłem już bramę piekieł wchodząc do tegoż budynku. Podszedłem do tejże dziury i wymieniłem Kadabrę na pokemona Bronzonga. Miałem nadzieje że w słoneczny dzień coś pomoże...
- Bronzong,spróbuj użyć słonecznego dnia w tej dziurze. Może uda ci się rozświetlić cokolwiek.- Powiedziałem do pokemona. Była noc, do tego byliśmy w budynku więc szansę powodzenia był naprawdę niewielkie, wręcz równe zeru. Dlatego jak na porządnego trenera przystało mam plan B- Bronzong, w razie gdyby słoneczny dzień nie zadziałał, wyślij tam metaliczny dźwiek. Sprawdzimy jak tam jest głeboko
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Opuszczona Szkoła - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Opuszczona Szkoła   Opuszczona Szkoła - Page 8 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Opuszczona Szkoła

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 8 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Wulkaniczna Wyspa Terra i Opuszczona Latarnia Morska

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Johto-