PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Wzgórza Vileplumów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Wzgórza Vileplumów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórza Vileplumów   Wzgórza Vileplumów - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 15, 2014 8:11 pm

Uwielbiam wodę, dlatego takie uczucie jest dla mnie niezwykle przyjemne. Przyspieszam kroku, aby jak najszybciej odnaleźć ten zbiornik wody. Gdy tylko odkryłem jeziorko uważnie się mu przyjrzałem. Postanowiłem, że jeszcze kiedyś tutaj wrócę. Ale wtedy będę miał kajak i wspólnie z moim Mudkipem udam się na wspaniałą wyprawę po wodzie. Jednak na razie pozostało mi sprawdzenie dziwnych śladów. Tak jakby ktoś lub coś tędy wcześniej przebiegał. Podszedłem uważnie do nich i starałem się rozszyfrować do kogo mogą one należeć. Rzucam wzrokiem dokąd one prowadzą. Po czym podejmuję decyzję i ruszam ich tropem. Pozostaje mieć nadzieję, że to dobry pomysł.
Powrót do góry Go down
HaTo

HaTo

Male Liczba postów : 16
Wiek : 27
Skąd : Łódź

Wzgórza Vileplumów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórza Vileplumów   Wzgórza Vileplumów - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 15, 2014 8:12 pm

O co chodziło temu gościowi na punkcie zebrania, pomyślałem. A zresztą, nie po to tutaj jestem by myśleć o zaczepkach. Zauważyłem ślady stóp obok krzaków i ruszyłem w ich kierunku z zamiarem przeszukania krzaku.
Powrót do góry Go down
Halfi

Halfi

Female Liczba postów : 74
Wiek : 27
Skąd : Lublin

Wzgórza Vileplumów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórza Vileplumów   Wzgórza Vileplumów - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 15, 2014 8:13 pm

No Boze święty, znowu mam wybierać? Idę w lewo.
Powrót do góry Go down
Acinoma

Acinoma

Liczba postów : 330

Wzgórza Vileplumów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórza Vileplumów   Wzgórza Vileplumów - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 15, 2014 8:13 pm

Ale śliczna okolica ~ Biorę głęboki wdech świeżego powietrza i wypuszczam mojego Cyndaquil'a.
-Dobra mały, miej się na baczności. Szukamy jakiegoś amuletu w kształcie krzyża. Rozglądaj się.- Poleciłam i razem z moim Pokemonem ruszyłam śladem stóp ~
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Wzgórza Vileplumów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórza Vileplumów   Wzgórza Vileplumów - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 15, 2014 8:14 pm

Idę w lewo.
Powrót do góry Go down
Wabik

Wabik

Male Liczba postów : 695
Wiek : 26

Wzgórza Vileplumów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórza Vileplumów   Wzgórza Vileplumów - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 15, 2014 8:34 pm

Jezioro

Okolica była naprawdę piękna, ale nagle ujrzeliście ludzi. Ci spojrzeli na was, a następnie do was pomachali. Jeden z nich zbliżył się do was i rzekł.
- Witajcie, wyglądacie mi na trenerów pokemonów. My jesteśmy naukowcami. Na środku tego jeziora znajduje się bardzo rzadka roślina, która jest dla nas bardzo cenna. Nasze cały sprzęt został zniszczony, nie mam pojęcia jak to się stało, ale w łodziach pojawiły się dziury, a urządzenia elektryczne porosły rośliny, więc są już bezużyteczne. Wygląda to tak, jakby przyroda odwróciła się przeciwko nam. Możecie nam pomóc?

Las Prawo

Tylko Aureliusz wyruszył tą drogą. Jednak po drodze spotkał pierwszą przeszkodą a mianowicie krzewy. Były one bardzo suche, więc wystarczy iskra, żeby wszystko się spaliło. Wyglądają one jednak na bardzo stare i mogą skrywać w sobie różne obiekty.

Las Lewo

Przed wami pojawiły się ślady stóp. Potem ujrzeliście dziwnie ubranych mężczyzn, którzy czegoś szukali. Gdy was zauważyli wyglądali na zmieszanych.
- Chcecie zarobić trochę grosza? Mamy też kilka rzadkich przedmiotów. Szukamy tutaj pewnego pokemona. Niedźwiadka. Ich kły są niezwykle cenne. Można je wykorzystać na wiele sposobów. Jeśli spotkacie jakiegoś, to przynieście go nam. Sądzę, że się dogadamy. - powiedział, a następnie ruszył przed siebie, nie wyglądał na uczciwego.

Polana

Wy po dłuższej wędrówce trafiliście na chłopczyka, który próbował dosięgnąć swojego latawca, który zawisł na gałęzi drzewa. Nie był w stanie go ściągnąć. Zapewne potrzebował pomocy.
Powrót do góry Go down
Halfi

Halfi

Female Liczba postów : 74
Wiek : 27
Skąd : Lublin

Wzgórza Vileplumów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórza Vileplumów   Wzgórza Vileplumów - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 15, 2014 8:38 pm

Pokemona niedźwiadka? Nie ma głupich, może być niebezpieczny... nawet jeśli chodzi o Teddiursę, to na pewno gdzieś w pobliżu będzie jego opiekun który mnie zeżre.
Wzruszyłam ramionami, zignorowałam ich i poszłam dalej przed siebie.
Powrót do góry Go down
HaTo

HaTo

Male Liczba postów : 16
Wiek : 27
Skąd : Łódź

Wzgórza Vileplumów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórza Vileplumów   Wzgórza Vileplumów - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 15, 2014 8:40 pm

Myślę, że mogę wam pomóc, ale najpierw możecie mi powiedzieć czy nie znaleźliście nigdzie krzyża Celtyckiego, powiedziałem do naukowców. Opisałem im też jak wygląda ten krzyż. Pamiętajcie coś za coś, dodałem.
Powrót do góry Go down
Aureliusz



Male Liczba postów : 217
Wiek : 27

Wzgórza Vileplumów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórza Vileplumów   Wzgórza Vileplumów - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 15, 2014 8:41 pm

Stanąłem przed poważną decyzją: spalić to czy kazać Ohenowi to spalić... Pewien byłem tylko jednego: cokolwiek znajdziemy, ten ciekawski będzie próbował to zeżreć i nawet moje zapewnienia, że chce wszamać pułapkę na Ursaringi go nie zniechęci... Wybrałem więc mniejsze zło. Wypusiłem Charmandera i wydałem mu intrukcje:
- Użyj Żaru na tych chaszczach i spróbuj się nie rzucać na wszystko... Dobrze?
Powrót do góry Go down
Acinoma

Acinoma

Liczba postów : 330

Wzgórza Vileplumów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórza Vileplumów   Wzgórza Vileplumów - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 15, 2014 8:41 pm

Spoglądam na naukowców podejrzliwie. Dlaczego cała natura miałaby odwrócić się przeciwko nim? Ten szaman na początku naszej podróży wyglądał na kogoś, kto mógłby im to zafundować.
-Hmm... Jesteście tutaj sami? Tylko po to, żeby zbadać rośliny? Nikt nie miał powodu, żeby się na was zdenerwować?- Zapytałam z nutą podejrzliwości w głosie, mimo wszystko zerkając na jezioro.
-Ja mam ognistego Pokemona. Nie mogę zrobić nic więcej niż wy.- Stwierdziłam tylko. Oczekująco więc przyglądałam się reszcie trenerów, którzy ruszyli tą samą drogą ^^''


Ostatnio zmieniony przez Acinoma dnia Sob Lis 15, 2014 8:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Wzgórza Vileplumów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórza Vileplumów   Wzgórza Vileplumów - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 15, 2014 8:41 pm

Drapałem się przez dłuższą chwilkę po głowie, a następnie pstryknąłem palcami. Miałem bowiem plan! Szybko odpiąłem od pasa poke kulkę, a następnie wyrzuciłem w powietrze, krzycząc przy okazji:
-Froakie pokaż się. Teraz musisz wykorzystać swój niezwykły język i wystrzelić go w o tamten latawiec, a następnie gdy już go będziesz miał jak to mówią na końcu języka, ściągniesz go tu na ziemię, a i wtedy damy go tamtemu chłopaczkowi. - rzekłem do mojego żabola, który musiał mi pomóc w tej sytuacji.
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Wzgórza Vileplumów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórza Vileplumów   Wzgórza Vileplumów - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 15, 2014 8:44 pm

-Witaj, chłopczyku. Pomogę ci zdjąć ten latawiec.-Powiedziałem do małego chłopca.
-Mudkip, użyj słabego rzytu błotem, by strącić z drzewa latawiec, ale go nie uszkodzić.-Powiedziałem do Mudkipa.
Następnie łapię spadający latawiec, czyszczę go z błoto i daję chłopcu.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Wzgórza Vileplumów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórza Vileplumów   Wzgórza Vileplumów - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 15, 2014 8:45 pm

Zdecydowałam się poszukać tutaj stworka. Pewno żyją jakieś, a kilka minut mnie nie zbawi.
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Wzgórza Vileplumów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórza Vileplumów   Wzgórza Vileplumów - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 15, 2014 8:46 pm

Naukowcy tutaj? Cóż nie dziwi mnie to, w końcu ten teren jest z pewnością jeszcze nie przebadany. Spoglądam uważnie na ich zniszczenia. Z pewnością jezioro skrywa wielką tajemnicę i nie chcę by ją poznano. Dlatego bardzo podejrzliwie podchodzę do nich.
- Rozumiem. Sam jestem niezwykle zainteresowany nauką. I zawsze jestem skory do pomocy.
Wyjąłem z płaszcza kartkę z narysowanym przeze mnie znakiem od starego szamana. Przybliżam go do naukowców i spoglądam na ich reakcję.
- Może panowie widzieliście ten znak? Gdzieś tutaj go zagubiłem jak ostatnio przebywałem na tych terenach. To są moi znajomi, którzy mi pomagają odnaleźć go. Ma bardzo ważną dla mnie wartość sentymentalną. Nawet nie chodzi, że zrobię coś za coś. Po prostu za wszelką cenę chcę odzyskać starą pamiątkę rodzinną. Nawet jak nic nie wiecie na ten temat to nie pozostawimy was bez pomocy.
W spokoju oczekiwałem na to jak zareagują spotkani naukowcy.
Powrót do góry Go down
Wabik

Wabik

Male Liczba postów : 695
Wiek : 26

Wzgórza Vileplumów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórza Vileplumów   Wzgórza Vileplumów - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 15, 2014 9:03 pm

Jezioro

- A może umiecie pływać? My musimy zdobyć ten obiekt, jeśli tego nie zrobimy, nas zleceniodawca nas zabije. Wyłożył sporo pieniędzy na to i nie interesują go żadne wymówki. On jest bezwzględny i musimy zabrać tą roślinkę, nawet jeśli jest ona jedną z ostatnich. Mamy go zdobyć nawet po trupach. - następnie spojrzał na rysunek
- Niestety nie widziałem nigdzie tego.

Aureliusz przywołał swojego pokemona aby ten wykorzystał żar na suchych krzakach. Nim ten to uczynił z wszystkich stron zaczęły ich atakować roślinne bicze oraz ostre liście. Okazało się, że te krzaki były domem wielu pokemonów. Ostatnie co widział przed utratą przytomności była postać Szamana ukryta między drzewami.
Aureliusz Odpada.

Halfi i Crystal wysłuchały słów mężczyzny, a następnie ruszyły przed siebie. Nim zdały sobie sprawę natura je rozdzieliła. Po kilku minutach każda z nich spotkała spętanego niedźwiadka. Widocznie wpadł w pułapkę poszukiwaczy. Co robicie.

Chłopczyk spojrzał na was, następnie z uśmiechem na twarzy przytulił i jednego i drugiego.
- Dziękuje Panom. Nie wiem jak się odwdzięczyć. Mam tylko kilka złotych i jakiś dziwny przedmiot. - teraz musicie zdecydować który z was co bierze.
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Wzgórza Vileplumów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórza Vileplumów   Wzgórza Vileplumów - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 15, 2014 9:03 pm

Biorę dziwny przedmiot.
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Wzgórza Vileplumów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórza Vileplumów   Wzgórza Vileplumów - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 15, 2014 9:06 pm

-Froakie szybko językiem złap ten przedmiot i daj go nam! Niech Emequaza weźmie sobie pieniądze, bo w końcu to nasz język był pewniejszym sposobem na zdjęcie całego latawca. Rzut Błotem mógł go tylko ufajdać i jeszcze uszkodzić. - rzekłem i czekałem, aż pokemon weźmie to co nam się należy. Miałem nadzieję, że się uda, bo w końcu jednak pierwsi zaangażowaliśmy się do pomocy temu biednemu chłopakowi w potrzebie, a mój Froakie to mistrz, który w takich sytuacjach przydaje się najbardziej.
Powrót do góry Go down
Acinoma

Acinoma

Liczba postów : 330

Wzgórza Vileplumów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórza Vileplumów   Wzgórza Vileplumów - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 15, 2014 9:08 pm

-A wy nie umiecie pływać?- Przewróciłam oczami i spojrzałam się na HaTo.
-Zdaje się, że ty masz wodnego stworka.- Zasugerowałam.
Powrót do góry Go down
HaTo

HaTo

Male Liczba postów : 16
Wiek : 27
Skąd : Łódź

Wzgórza Vileplumów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórza Vileplumów   Wzgórza Vileplumów - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 15, 2014 9:08 pm

Złapałem mojego pokeballa z pokemonem i powiedziałem.
-Totodile wychodź. Spytałem się naukowców czy mają jakiś rysunek tej rośliny, to mój pokemon pomoże wam jej poszukać.
Powrót do góry Go down
Halfi

Halfi

Female Liczba postów : 74
Wiek : 27
Skąd : Lublin

Wzgórza Vileplumów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórza Vileplumów   Wzgórza Vileplumów - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 15, 2014 9:11 pm

Ruszyłam przed siebie, jak ustaliłam sobie wcześniej, ale moim oczom ukazał się misio. Mały misio, z łezkami w oczkach, uwięziony i przestraszony. Miałam nie szukać... to on znalazł mnie...
Żal mi się go zrobiło i kucnęłam przed nim.
- Maluchu... co się stało... Nie bój się mnie, pomogę Ci. - szepnęłam i wyciągnęłam rękę, by mnie najpierw powąchał, dopiero potem będę go dotykać i rozwiązywać
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Wzgórza Vileplumów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórza Vileplumów   Wzgórza Vileplumów - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 15, 2014 9:13 pm

Bardzo to wszystko dziwne. Teraz gdy oznajmili, że pracują dla bezwzględnego człowieka nie mam wątpliwości. Nie są to żadni naukowcy, a jedynie ludzie z czarnej strefy. A może nawet sami są przestępcami. I natura miała zdecydowanie rację, że to wykonała. Sam bym również w ten sposób postąpił.
- Rozumiem. Niestety nie potrafię pływać. Nad czym ubolewam. Ale może, któreś ze znajomych potrafi.
Uważnie obserwowałem to co sie działo. Nie chciałem tutaj pozostać dłużej. Obawiam się tego co może się tutaj wydarzyć z biednym HaTo i jego krokodylem. Odszedłem w bezpieczną odległość by móc uciec jak tylko coś złego zacznie się dziać.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Wzgórza Vileplumów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórza Vileplumów   Wzgórza Vileplumów - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 15, 2014 9:15 pm

Podeszłam do misia.
- witaj mały. - powiedziałam.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Wzgórza Vileplumów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórza Vileplumów   Wzgórza Vileplumów - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 15, 2014 9:18 pm

Nie
wysłała mi się cała wiadomość.

Natychmiast probowalam rozwiązać małego.
Powrót do góry Go down
Wabik

Wabik

Male Liczba postów : 695
Wiek : 26

Wzgórza Vileplumów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórza Vileplumów   Wzgórza Vileplumów - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 15, 2014 9:29 pm

Jezioro

HaTo wypuścił z PokeBalla swojego podopiecznego. Naukowcy szybko podali mu wszelkie instrukcje, by ten mógł wyruszyć i tak też się stało. Dwóch pozostałych trenerów zdało sobie sprawę co się stało. Kiedy Totodile wkroczył do wody całą lokację otuliła gęsta mgła. Nie można było dostrzec nawet czubka swojego nosa. Kiedy ona opadła nie było tam już ani dziwnych naukowców ani biedaka. HaTo traci przytomność, a ostatnie co pamięta to postać Szamana. Aci i Castielowi nie pozostaje nic innego, jak szukać dalej.
HaTo to już koniec dla Ciebie.

Las

Obie dziewczyny z uśmiechem spojrzały na skrępowane stworzenia. Niedźwiadki nie miały wobec nich złych zamiarów, bowiem same się bały. Misiek Crystal patrzy na nią swoimi oczkami, natomiast ten od Halfi jest wyraźnie szczęśliwy, bowiem ta zaczyna rozplątywać węzły. Dopiero po kilku sekundach Crystal rozwiązuje malca. Pytanie, co robicie dalej?

Polana.

Obaj trenerzy zaczęli sprzeczać się o przedmioty. Ostatecznie Emeq otrzymał złoto, natomiast Riley dziwny przedmiot. Okazało się, że niepotrzebnie się spierali, bo okazało się, że był to jedynie srebrny Ankh którego można sprzedać za trochę złota.
To koniec polowania dla was.
Powrót do góry Go down
Halfi

Halfi

Female Liczba postów : 74
Wiek : 27
Skąd : Lublin

Wzgórza Vileplumów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórza Vileplumów   Wzgórza Vileplumów - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 15, 2014 9:31 pm

Rozwiązałam malucha i wyciągnęłam do niego rękę. Poczekam aż sam podejdzie, nie bede go dotykać, mozę tego nie chce i sie boi. Jeśli będzie chciał, sam do mnie przyjdzie.
- Nie wiem, co z Tobą zrobić... - powiedziałam - mogę Ci pomóc wrócić do mamy, ale trochę się boję, że Twoja mamusia mnie zje... - mruknęłam
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Wzgórza Vileplumów - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Wzgórza Vileplumów   Wzgórza Vileplumów - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Wzgórza Vileplumów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 2.0 :: Eteria-