PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Stara Pasieka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Stara Pasieka - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 7 Icon_minitimeSob Lip 26, 2014 8:15 pm

Chyba będzie trzeba sie rozdzielić. Spojrzałem w kierunku wskazanym przez Zubat, ale wolałem nie iść w niepewnym kierunku. Mapa wydawała się pewniejszym drogowskazem. Przyjrzałem się mapie, ale był trochę dziwna i nijak nie mogłem jej odczytać. Mimo to przyglądałem się jej i próbowalem ustalić gdzie na niej jest północ i czy jest jakiś X, który mógłby wskazać cel. Kto wie, może do tego celu zmierza stado terroryzujące okolicę. Bardzo chciałem to sprawdzić.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 33

Stara Pasieka - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 7 Icon_minitimeSob Lip 26, 2014 8:15 pm

- Że tak powiem robale map nie tworzą, bo niby jak ? Idziemy za nietoperkami feraina, ale mi to już migusiem. Jak się komuś nie podobo to wio za złotem mięsa wojny.
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 28

Stara Pasieka - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 7 Icon_minitimeSob Lip 26, 2014 8:19 pm

- Hmmm... Mapa mnie nie interesuje. Nie przyszedłem tu w poszukiwaniu skarbu.

Westchnąłem głośno, po czym spojrzałem na Cyndaquila biegającego wokół swojego właściciela. Uroczy widok... Wyciągnąłem z kieszeni pokeball, po czym wypuściłem swojego startera - Typhlosiona, który stanął na tylnych łapach i czekał na moje polecenia. Wiedziałem że z tym pokemonem moje szanse są o wiele większe.

- Typhlosion. Znajdź mi tego, który zniszczył tą pasiekę. Do roboty!
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 30

Stara Pasieka - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 7 Icon_minitimeSob Lip 26, 2014 8:29 pm

Geralt oddał mapę Bugsyemu i on wraz z Samaelem już oddalili się w miejsce wskazane przez Zubata. Kroczyli powoli i kroczyli. W końcu ujrzeli, że nie przejdą bez walki. Bo ich drogą zagradzała wielka pajęczyna, a na samym jej środku znajdował się... Ariados. Groźnie spoglądał i chciał walki.

Bugdy przestudiował mapę. W tym czasie Maverixx chciał wyruszyć za Samem i Geraltem, ale tego powstrzymał Typhlosion, który miał szukać winowajców a jego instynkt podpowiadał mu co innego niż trenerowi. Bugsy w końcu rzekł:
-Na tej mapie jest zaznaczona pobliska pasieka. A na niej znak X oraz symbol Scythera. Czy myślicie o tym samym co ja? - rzekł Bugsy i czekał na odpowiedź Dziomka, Krissa oraz Maverixxa.
Powrót do góry Go down
Kriss

Kriss

Liczba postów : 12

Stara Pasieka - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 7 Icon_minitimeSob Lip 26, 2014 8:31 pm

-Tak, myślę, że to tam udały się Scytchery. Powinniśmy się tam jak najszybciej udać , może zdążymy powstrzymać je nim zniszczą kolejną pasiekę.
Powrót do góry Go down
Geralt

Geralt

Male Liczba postów : 296

Stara Pasieka - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 7 Icon_minitimeSob Lip 26, 2014 8:33 pm

Geralt na widok Ariadosa tylko się uśmiechnął i spojrzał na swą Cyndaquil.
-Wiesz co masz robić.
Cyndaquil posłała żar by przepalić pajęczynę, po czym rzuciła się z Kręgiem Ognia na pająka.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 33

Stara Pasieka - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 7 Icon_minitimeSob Lip 26, 2014 8:36 pm

Czekałem sobie spokojnie aż młody zrobi swoje samemu wygrzebując perfidnie gile z nosa. Nie ma to tamto, sem wyjątkowo pomocnym członkiem ekipy ^^
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Stara Pasieka - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 7 Icon_minitimeSob Lip 26, 2014 8:38 pm

-Wow, nie spodziewałem się takiej mapy. Myślę, że ten X to nasz cel, powinniśmy udać się do wskazanego miejsca. Jest to dosyć dziwne, raczej Scythery nie zrobiły tej mapy, ale na pewno doprowadzi nas do jakiegoś ważnego miejsca. Chodźmy tam.
Bardzo byłem zdziwiony tak dokładna mapą. Poleciłem swej Zubat by leciała tuż przed nami i skanowała teren w poszukiwaniu wszelkich stworzeń i pułapek. W kieszeni zacisnąłem dłoń na greatballu. Oj kulko, może niebawem będziesz miała lokatora.
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 28

Stara Pasieka - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 7 Icon_minitimeSob Lip 26, 2014 8:45 pm

Uśmiechnąłem się lekko, widząc jak Typhlosion daje mi znak. Powinniśmy udać się do miejsca wskazanego na mapie. Kto wie, może przed nami byli w tym miejscu inni poszukiwacze i znaleźli oni miejsce potencjalnego odpoczynku stada Scytherów? Tego nie wiedziałem, ale na szczęście mój pokemon był czujny. Poleciłem mu udać się w kierunku celu, a sam wyciągnąłem z kieszeni Masterball, który pomoże mi złapać nowego pokemona. Wierzyłem w swoją siłę... Scyther, pokaż się... Będziemy drużyną!
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 30

Stara Pasieka - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 7 Icon_minitimeSob Lip 26, 2014 8:56 pm

Ekipa1 Gelat i Samael
Samael wyciągał gile z nosa, a potem je zjadał niestety zaczynała mu po tym przeszkadzać dość szybko biegunka, a Stoperanu nikt nie wziął. Wreszcie jednak przedarliście się przez Ariadosa i jego pajęczynę, gdyż potężny ognisty atak zdemolował i pokemona i jego domek. Wreszcie ruszyliście dalej, a tam znaleźliście jakieś robacze stworzenie, które siedziało przyssane do drzewa i wypijało z niego nektar.

Ekipa2 Kriss, Dziomek i Maverixx
Ta trójka wraz z Bugsym doszła do wspólnego wniosku. Należy iść w to miejsce oznaczone na mapie. Bugsy rzekł tylko:
-Należy być przygotowanym na wszystko. Nie wiadomo co to może być. - po tych słowach ruszyliście. Miejscem zaznaczonym na mapie okazała się mała pasieka, pewnego starszego pana, który zapłakany stał przed płotem. Krzyczał tylko:
-Mój miód... moje Combee. To wszystko co miałem! - co to może oznaczać?
Powrót do góry Go down
Kriss

Kriss

Liczba postów : 12

Stara Pasieka - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 7 Icon_minitimeSob Lip 26, 2014 9:00 pm

Podbiegłem do niego i spytałem:
-Co tu się stało? Czy to wina Scytherów ? Wie Pan gdzie się teraz podziewają? Może uda nam się jakoś pomóc.
Cały czas jednak pozostawałem czujny i rozglądałem się za pokemonami. To samo kazałem czynić Golbatowi.


Ostatnio zmieniony przez Kriss dnia Sob Lip 26, 2014 9:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 33

Stara Pasieka - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 7 Icon_minitimeSob Lip 26, 2014 9:01 pm

Panie narratorze proszę już tak sobie nie dopowiadać, dobrze ? To skoro sobie już to wyjaśniliśmy to wypuszczam Skuntanka i wydaję mu polecenie napuszczenia na głodomora chmury trującego gazu. W razie ewakuacji dziada ma poczęstować go miotaczem płomieni.
Powrót do góry Go down
Geralt

Geralt

Male Liczba postów : 296

Stara Pasieka - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 7 Icon_minitimeSob Lip 26, 2014 9:01 pm

Geralt nie widział w stworku nic dziwnego. Wyglądał na dosyć pokojowego, ale wiedział ze dzikie stwory nie lubią gdy im się przeszkadza. Mimo to zaryzykował i zwrócił się do pokemona.
-Ekhm, Stworku, co tam podjadasz. Chciałbyś może trochę karmy z McPsyducka?
Geralt położył karmę na ziemi i obserwował stworka.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Stara Pasieka - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 7 Icon_minitimeSob Lip 26, 2014 9:08 pm

-Widział pan kto panu zdemolował pasiekę? Może pszczółki tylko uciekły przed zagrożeniem i niedługo tutaj wrócą-skłamałem by pocieszyć gościa.
Widziałem że idziemy w dobrym kierunku usłanym zniszczeniami. Liczyłem że jesteśmy blisko celu Stworki muszą być mocno rozeźlone skoro robią taką demolkę. Musimy tylko iść dalej i być stale czujnym. Znowu poleciłem swej Zubat by zobaczyła rozejrzała się po okolicy. Jak coś wskaże, planuję skonfrontować wskazany kierunek z posiadaną mapą.
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 28

Stara Pasieka - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 7 Icon_minitimeSob Lip 26, 2014 9:10 pm

Pogłaskałem Typhlosiona po głowie i pokiwałem głową. Dobra robota, bez wątpienia. Teraz byliśmy o krok bliżej od złapania nowego podopiecznego do mojej drużyny. Cały czas kurczowo ściskałem Masterball w dłoni - nigdy nie wiadomo kiedy mogła nadarzyć się okazja, a trzeba być szybkim, aby mieć jakiekolwiek szanse. Podszedłem do płaczącego mężczyzny.

- Co się stało? Czy widziałeś gdzieś może Scythery?
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 30

Stara Pasieka - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 7 Icon_minitimeSob Lip 26, 2014 9:16 pm

Ekipa1
Samael zaczął gadać do nieba, a wreszcie usłyszał głoś z niego.
"Będę mówił co chce i robił co chce." Po tych słowach Samael znalazł paczkę Stoperanu. Przypadek? A tak całkiem serio to Samael wypuścił Skuntanka i zaczął atakować. Pokemon uciekł przed Trującym Gazem, ale po Miotaczu Płomieni padł bardzo obolały i poparzony przy nogach Geralta. Złapał się jego nogawek i próbował się za nim schować.

Ekipa2
-Scythery? Tak to właśnie one atakowały moją pasiekę. I teraz poleciały tam do sąsiada. Ma tylko jeden ul dla siebie, ale i tak będą chciały go zniszczyć. One są tam! - rzekł i wskazał dom na sąsiedniej ulicy. Rzeczywiście było słychać trzepotanie małych jakby robaczych skrzydełek. Widocznie coś jest na rzeczy. Dziadek tylko rzekł:
-Niech ktoś je powstrzyma inaczej w okolicy u nikogo nie kupimy miodu. Proszę was. Pomóżcie mi i na wszystkim!
Powrót do góry Go down
Kriss

Kriss

Liczba postów : 12

Stara Pasieka - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 7 Icon_minitimeSob Lip 26, 2014 9:20 pm

Skierowałem się w stronę kolejnej pasieki, po czym powiedziałem do Golbata:
-Musimy być ostrożni jeśli tylko zauważysz gdzieś Scythera spróbuj ogłuszyć go Super Dźwiękiem.
Powrót do góry Go down
Geralt

Geralt

Male Liczba postów : 296

Stara Pasieka - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 7 Icon_minitimeSob Lip 26, 2014 9:21 pm

-Głupi jesteś? Nie nauczyli cie w szkole że pokemony dzielą się na groźne i niegroźnie? -z pogardą Geralt zwrócił się do swego dziwnego towarzysza.
-Nie bój się mały, obronię cię. Jak chcesz to wejdź do tej niebieskiej kuli, a ja zrobię porządek z tym brutalem.-Geralt podał greatballa pokemonowi i stanął naprzeciwko Samaela zasłaniajac pokemona.
-Liczyłem ze spotkam tu potwora, ale spodziewałem się że będzie  wyglądał nieco inaczej. Cyndaquil, Zasłona Dymna.

edit:greatballa zakupiłem u Wabika, ale jeszcze nie został mi dodany. do wizytówki.


Ostatnio zmieniony przez Geralt dnia Sob Lip 26, 2014 9:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 28

Stara Pasieka - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 7 Icon_minitimeSob Lip 26, 2014 9:23 pm

Świetnie. Wszystko powoli zaczynało się układać, teraz wiedziałem już gdzie znajdują się Scythery. Musiałem jednak upewnić się, że trafię na miejsce szybciej niż pozostali trenerzy. Działałem szybko - wskoczyłem na grzbiet Typhlosiona, po czym klepnąłem go w kark i nakazałem jechać w kierunku wskazanym przez mężczyznę. Ognisty pokemon był bardzo szybki, więc bez problemu powinienem być tam pierwszy. Gdy już będę na miejscu, zeskakuję z pokemona, a następnie rozkazuję mu powalić najbliższego Scythera Piekłem, po czym rzucam MasterBallem, aby zabezpieczyć swoją zdobycz. JEstem cholernie zdeterminowany.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 33

Stara Pasieka - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 7 Icon_minitimeSob Lip 26, 2014 9:24 pm

- Zjeżdżaj młody, to mięso jest moje. Skuntank wykończ go nocnym cięciem ! - Potem łapię poka w ultraballa.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Stara Pasieka - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 7 Icon_minitimeSob Lip 26, 2014 9:25 pm

Czyli są niedaleko. Rozejrzałem się po towarzyszach. Scythery chyba spowodowały, że moi współtowarzysze odczuwali strach, ale to nic dziwnego. Też sie obawiałem spotkania z tymi pokemonami. Postanowiłem odwołać Zubat i wywołać Magnetona, z nim będę miał większe szanse podczas walki z stadem Scytherów. Poleciłem pokemonowi by w razie spotkania latających pokemodliszek, od razu użył ElektroDziała, które powinno je sparaliżować i mocno poturbować.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 30

Stara Pasieka - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 7 Icon_minitimeSob Lip 26, 2014 9:33 pm

Ekipa1

Geralt chciał za wszelką cenę skryć pokemona, którego atakować chciał Samael. Ten chciał użyć Nocnego Cięcia jednak sprytny Geralt użył Zasłony Dymnej i zmienił położenie. Schował się wraz z pokemonem. Samael odczekał aż opadła ciemna chmura, ale nie znalazł towarzysz więc musiał zrezygnować i wrócić do domu kończąc polowanie.

Ekipa2
Wszyscy jak jedno ciało ruszyli w kierunku pasieki. Tam wpadli jak dzikie zwierzę, by złapać swoja ofiarę i poczęli atakować. Okazał się, że wszyscy rzucili się na jednego. Jednego i tego samego. Ataki wręcz go powaliły, a gdy padł to Maverixx wykazał się niespodziewaną chytrością i rzucił MAsterballa przez co mógł się cieszyć ze zdobyczy. Złapany pokemona zostawił jednak poza ballem jakieś urządzenie. MAverixx kończy, ale inni nie muszą tracić jeszcze nadziei. Inne Scythery poczęły odlatywać.
Powrót do góry Go down
Kriss

Kriss

Liczba postów : 12

Stara Pasieka - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 7 Icon_minitimeSob Lip 26, 2014 9:37 pm

Rozglądam się za Scytherem, który jest najbliżej po czym każe Golbatowi atakować go Super Dźwiękiem by go ogłuszył. Następnie ma go wykończyć Atakiem Skrzydłami. Jeśli mój plan nie wypali rzucam się na urządzenie pozostawione przez pokemona złapanego przez Maverixa.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Stara Pasieka - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 7 Icon_minitimeSob Lip 26, 2014 9:39 pm

-Magneton, celownik na tamtego Scythera i wal elektrodziałem! -Wskazałem najbliższego modliszkowatego pokemona.
Wierzyłem ze mój pok da radę, a gdy tylko trafi Scythera zamierzałem rzucić w niego frienballem. Jednego sprzątnęliśmy, ale kto wie, może uda się zmniejszyć stado jeszcze o jednego stwora. Gdy już wszystkie Scythery zniknęły z zasięgu naszych oczu, podszedłem do urządzonka. Może właśnie to ustrojstwo powodowało że pokemodliszki były takie agresywne. Musiałem się dokładniej przyjrzeć i to zbadać.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 30

Stara Pasieka - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 7 Icon_minitimeSob Lip 26, 2014 9:46 pm

Dziomek i Kriss musieli obejść się smakiem, bo Scythery odleciały. Zostawiły jednak urządzenie. Zbadaliście je wraz z Bugsym. Takie urządzenia znajdowały się na ich głowach. Bugdy rzekł:
-To przez nie! To przez nie Scythery atakowały pasieki. Na odwrocie idiota zostawił nawet adres. Idziecie ze mną? - rzekł Bugsy i czekał na odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Stara Pasieka - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 7 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Stara Pasieka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 7 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next

 Similar topics

-
» Stara Pasieka
» Stara Rozdzielnia

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Johto-