PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Ciemne Moczary

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Ciemne Moczary - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 9 Icon_minitimeNie Sie 17, 2014 10:03 am

Wbijam z mrokami na ciemne moczary trochę tutaj napaskudzić. Skuntank daje ostatnie instrukcje po czym Absol i Purrloin idą siekać wszystko w zasięgu swojego wzroku. Kotek sobie sieka w deski, aby zrobić sobie posłanie. Natomiast Absol po prostu doskonali swą sztukę destrukcji, jak na drapieżnika przystało. Oba poki w tym celu skupiają energię w swoich pazurach wzmacniając je i ostrząc niczym szable. Tak sobie trenują pod okiem Skuntanka i moim póki im starczy energii, potem sobie spadamy stąd.

Absol: nauka Siekania 10
Purrloin: nauka Siekania 8
Powrót do góry Go down
Jazon

Jazon

Male Liczba postów : 354
Wiek : 25

Ciemne Moczary - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 9 Icon_minitimeNie Sie 17, 2014 10:29 pm

Na Ciemnych Moczarach zdecydował odbyć dzisiaj dwa treningi. Postanowiłem zacząć od swojej ulubionej maskotki - Kasi. Znalazłszy odpowiednie miejsce do odbycia obu treningów wypuszczam Trubbish. Witam się z nią serdecznie. Pokazuję małej, atak, którego mam zamiar ją nauczyć, a jest to Niski Cios. Pokazałem pokemonowi jak należy wykonać ów ruch na pokedexie, do tego jeszcze sam wytłumaczyłem, na czym on polegał, bo nie był to pierwszy pokemon, którego uczyłem tego ciosu. Następnie kazałem jej przyswoić tą wiedzę. Po godzinnej nauce bawimy się w łapki, i kończymy trening.

Kasia:
- Nauka Niskiego Ciosu 1
- Zaprzyjaźnienie się z trenerem 23

Drugi trening odbywam z moim Jumperem. Po wypuszczeniu Zubata z balla i krótkiej zabawie "ugryź, albo zostaniesz ugryziony" bierzemy się za naukę Pijawki życia, którą już kiedyś ćwiczyliśmy, jednak po tak długiej przerwie postanowiłem, że trening rozpoczniemy na nowo. Tak więc wyszukałem w kieszeni PokeDex i pokazałem nietoperzowi jak wykonać ten atak. Następnie samemu tłumaczyłem na czym atak ten polega i jak go wykonać. Na koniec podjedliśmy sobie trochę jagódek i kończymy trening.

Jumper:
- Nauka Pijawki Życia 1
- Zaprzyjaźnienie się z trenerem 1
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Ciemne Moczary - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 9 Icon_minitimePon Sie 18, 2014 9:22 am

Po treningu z Beedrillem udałem się na Ciemne Moczary aby trenować z Sesil. Na miejscu Solosis zaprezentowała idealnie wykonany atak wdziękiem, więc pochwaliłem psychicznego poka  i zaproponowałem rozpoczęcie nowego ataku. Tym atakiem miało być Odnowienie.
Dziś wyjaśniłem Sesil że ten atak przywraca siłę do połowy jej maksymalnego poziomu i zapewne będziemy go używali gdy Sesil będzie już mocno poobijana, dzięki temu będzie mogła kontynuować walkę. Szczegóły odnośnie wykonania tego ataku postanowiłem pozostawić na kolejny trening, a dziś tylko pokazałem zdjęcia przedstawiające różne pokemony podczas wykonywania Odnowienia.

Ciemne Moczary - Page 9 150px-Nurse_Joy_Latias_RecoverCiemne Moczary - Page 9 150px-Juniper_Accelgor_Recover

Solosis
Odnowienie (Recover) 1
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Ciemne Moczary - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 9 Icon_minitimeWto Sie 19, 2014 9:31 am

Po treningu z Magnetonem, przeszedłem się na Ciemne moczary, aby tutaj uczyć swoją Solosis ruchu zwanego Odnowieniem. Gdy Sesil wyszła z balla, poprosiłem ja o chwilę uwagi i dałem jej zdjęcia przedstawiające wykonanie ruchu Odnowienia. W kilku zdaniach wyjaśniłem że gdy poczuje sie już bardzo słabo, musi zebrać w sobie normalna energię i otoczyć się nią, tak by zregenerowała część jej sił. NA razie nie jest to dużo, ale gdy będzie silniejsza, połowa jej sił, będzie już bardzo wiele znaczyła w pojedynku z silnymi przeciwnikami. Solosis nie miał żadnych pytań, wiec zakończyłem z nią trening i udałęm się do kolejnego miejsca treningowego.

Ciemne Moczary - Page 9 150px-Nurse_Joy_Latias_RecoverCiemne Moczary - Page 9 150px-Juniper_Accelgor_Recover

Solosis
Odnowienie (Recover) 2
Powrót do góry Go down
Jazon

Jazon

Male Liczba postów : 354
Wiek : 25

Ciemne Moczary - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 9 Icon_minitimeWto Sie 19, 2014 6:54 pm

Przybywam na Ciemne Moczary razem z dwójką moich stworków. Pierwszym pokemonem, który odbywa ze mną trening jest Kasia. Witam się z nią i rozpoczynam nasz dzisiejszy trening od kartkówki, w czasie to której mała Trubbish pokaże mi, czy zrozumiała jak ma wykonać nowy atak. Oczywiście nie zawiodłem się po niej i zdała celująco, byłem z niej dumny. Więc, skoro już znała teorię powinniśmy przejść do praktyki. Kasia taranuje kawałki kory, specjalnie do tego przygotowanej. Szło jej nie najgorzej, jednak wciąż dużo jej brakowało. Po półgodzinnym treningu gramy w makao i kończymy dzisiejszy trening.

Kasia:
- Nauka Niskiego Ciosu 2
- Zaprzyjaźnienie się z trenerem 24

Zaraz po skończonym treningu z Kasią wypuszczam z balla Zubata. Witam się z Jumperem i przepytuję go z poprzedniego treningu podobnie jak Trubbish, jednak z zupełnie innym rezultatem. Zubat nie wiele zapamiętał z tamtej lekcji. Wiedziałem jednak, że wiedza teoretyczna nigdy nie była jego dobrą stroną i dopiero w praktyce pokazywał na co go stać, więc niezwłocznie rozpoczęliśmy trening Pijawki Życia jednocześnie bawiąc się, jednak, aby ten ruch przyniósł odpowiedni rezultat Jumper musiał się zmęczyć, dlatego stoczył krótką walkę z Kasią, po czym bawiliśmy się w "ugryź, albo zostań ugryziony". Mimo, iż zabawa była przednia, to niestety Jumper nie za dobrze radził sobie z tym ruchem, chociaż musiałem przyznać, iż ugryźć, to on potrafił. Po około kwadransie uznałem, że nie ma sensu bardziej męczyć nietoperzyka i skończyliśmy na tym trening, po czym udałem się w następne miejsce treningu.

Jumper:
- Nauka Pijawki Życia 2
- Zaprzyjaźnienie się z trenerem 2
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Ciemne Moczary - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 9 Icon_minitimeSro Sie 20, 2014 9:52 am

Dzisiejsze treningi rozpocząłem od wizyty na Ciemnych Moczarach. Na miejscu znalazłem sobie stary pniak, w którym nic nie siedziało i ostrożnie posadziłem na nim swój zadek. Wyciągnąłem z plecaka zdjęcia przedstawiające ruch Odnowienia i wypuściłem z pokeballa Solosis. Dziś powtórzyłem Sesil wszystko to, o czym mówiłem na ostatnich dwóch treningach. Zrobiłem takie podsumowanie, by lepiej zapamiętała teorię, dzięki czemu praktyczne opanowanie ruchu będzie prostsze.

Ciemne Moczary - Page 9 150px-Nurse_Joy_Latias_RecoverCiemne Moczary - Page 9 150px-Juniper_Accelgor_Recover

Solosis
Odnowienie (Recover) 3
Powrót do góry Go down
Geralt

Geralt

Male Liczba postów : 296

Ciemne Moczary - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 9 Icon_minitimeSro Sie 20, 2014 11:16 am

Wśród Ciemnych Moczar Geralt spacerował pomiędzy trzcinami wraz z swym Drowzeem.
-Ostatnio ładnie mi pomogłeś podczas polowania, ale nie skończyło się ono zbyt dobrze. Takie życie. Teraz musimy zabrać się za ciężką pracę bo przed sobą masz trudny atak do opanowania. Będziesz musiał zbierać ogromne pokłady energii psychicznej, by go wykonać. Niestety w twoim wykonaniu będzie działał wyłącznie na pokemony typu psychicznego, ale dzięki temu w wyrównanej walce, będziesz miał dużą przewagę.
Geralt jeszcze długo mówił, a Drowzee posłusznie słuchał.

Drowzee
Synchronizacja
trening 1
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Ciemne Moczary - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 9 Icon_minitimeCzw Sie 21, 2014 4:58 pm

Przybyłem na ciemne moczary w celu trenowania z Solosis ataku nazywanego Odnowieniem. Sesil była już przygotowana pod względem teoretycznym więc mogliśmy zacząć praktykę. Najpierw musiał trochę się zmęczyć, więc wykonała wszystkie znane jej ataki i dopiero wtedy zaczęła zbierać energie. Obserwowałem czy Solosis zmienia kolor ale nic takiego nie miało miejsca. Nie męczyłem długo psychicznego pokemona i zakończyłem trening, zapewniając że przy następnych próbach będzie lepiej.

Ciemne Moczary - Page 9 150px-Nurse_Joy_Latias_RecoverCiemne Moczary - Page 9 150px-Juniper_Accelgor_Recover

Solosis
Odnowienie (Recover) 4
Powrót do góry Go down
Jazon

Jazon

Male Liczba postów : 354
Wiek : 25

Ciemne Moczary - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 9 Icon_minitimeCzw Sie 21, 2014 10:47 pm

Nastał czas treningu z Kasią na Ciemnych Moczarach. Dziś gościnnie udało mi się załatwić przepustkę dla Ivy, aby mogła przebywać w czasie treningu Trubbish, dlatego, iż ją już nauczyłem niegdyś Niskiego Ciosu. Nie czułem potrzeby sprawdzania wiedzy Kasi, gdyż wiedziałem, że wszystko pamięta na pamięć, więc mogła zacząć robić demolkę z korą przygotowaną przeze mnie. Całemu zajściu bacznie przyglądała się Ivy, która oceniała poczynania Kasi, poprawiała ją, dawała porady i karciła za błędy. W ten sposób ewidentnie zauważyłem postęp u Kasi, która poprzednio słabo sobie radziła z niszczeniem kory, co dzisiaj pod koniec przychodziło jej z dziecinną łatwością. Niestety wyjściówkę z boxu dla Ivy zdobyłem tylko na godzinę, więc po 45 minutach treningu odwiedziła mnie pani z boxu, która odebrała ode mnie moją starterką, z którą czule się pożegnałem. Na sam koniec pograłem z Trubbish w łapki.

Kasia:
- Nauka Niskiego Ciosu 3
- Zaprzyjaźnienie się z trenerem 25

__________

Zaraz po treningu z Kasią wypuściłem z balla Jumpera, którego to nastał czas treningu. Nie chciałem zawstydzać więcej Zubata, więc postanowiłem nie sprawdzać jego wiedzy, iż jedynie straciłbym czas swój i pokemona. Tak więc wraz z Nietoperzykiem kontynuowaliśmy naukę Pijawki Życia w formie znanej nam zabawy "Ugryź, albo zostań ugryziony". Przedtem jednak, aby zmęczyć odrobinę nietoperzyka stoczył ten krótki pojedynek z o wiele bardziej doświadczonym Nathanem. Musiałem szybko przerwać walkę, aby Zubat był w stanie kontynuować trening. Niestety wciąż pokemon nie zyskiwał sił na wysysaniu ze mnie sił życiowych, a jedynie co ulepszył to siłę swojego ugryzienie, które na prawdę coraz to bardziej mnie bolało. Postanowiłem nie przemęczać go zbytnio i skończyliśmy dzisiejszy trenig.

Jumper:
- Nauka Pijawki Życia 3
- Zaprzyjaźnienie się z trenerem 3
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Ciemne Moczary - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 9 Icon_minitimePią Sie 22, 2014 5:46 pm

Razem z Solosis przyszedłem na miejsce nazywane Ciemnymi moczarami. Sesil musiał przed rozpoczęciem treningu mocno się zmęczyć, żeby miała możliwość regenerowania sił. Wykonała kilkanaście ataków walcem, przez co się trochę poobijała. Teraz mogła skupiać się na regenerowaniu sił. Przez kilkanaście minut wytrwale próbowała otoczyć się energią, która miała przywrócić jej siły. Niestety te próby jeszcze bardziej ja zmęczyły. Gdy zakończyłem trening pocieszyłem Solosis i nakarmiłem ja karmą dla psychicznych pokemonów.

Ciemne Moczary - Page 9 150px-Nurse_Joy_Latias_RecoverCiemne Moczary - Page 9 150px-Juniper_Accelgor_Recover

Solosis
Odnowienie (Recover) 5
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Ciemne Moczary - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 9 Icon_minitimeSob Sie 23, 2014 2:04 pm

Kończąc dzisiejsze treningi udałem się z Solosis do miejsca nazywanego przez tubylców Ciemnymi Moczarami. Moczary były takie jak nazwa, ziemne i nieprzyjemne, ale Sesil lubiła tu trenować i bawić się. Dziś miała kontynuować trening ataku nazywanego Odnowieniem. Sesli na początek wykonała kilka ataków walcem, by się rozgrzać i nieco poobijać. Dzięki temu miała z czego się leczyć. Zielona kulka próbowała otoczyć się energią regenerującą, ale marnie jej to wychodziło. Mimo to mogła liczyć na mój doping i pochwały.

Ciemne Moczary - Page 9 150px-Nurse_Joy_Latias_RecoverCiemne Moczary - Page 9 150px-Juniper_Accelgor_Recover

Solosis
Odnowienie (Recover) 6
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Ciemne Moczary - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 9 Icon_minitimeNie Sie 24, 2014 11:30 am

Po wizycie w starej rozdzielni, przeszedłem się na Ciemne Moczary aby trenować z Solosis odnowienie. Zielona pokekulka musiała wytworzyć energię, która regenerowała siły. By lepiej jej sie trenowało kazałem jej, by myślała o regeneracji, o lekach, szpitalu i o innych takich. Sesil skupiała się przez kilkanaście minut i dużego efektu nie było widać. Mimo to pochwaliłem ja za wytrwałość i nagrodziłem dużą miseczką pokekarmy.

Ciemne Moczary - Page 9 150px-Nurse_Joy_Latias_RecoverCiemne Moczary - Page 9 150px-Juniper_Accelgor_Recover

Solosis
Odnowienie (Recover) 7
Powrót do góry Go down
Geralt

Geralt

Male Liczba postów : 296

Ciemne Moczary - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 9 Icon_minitimeNie Sie 24, 2014 2:04 pm

Geralt wraz z swym Drowzeem zatrzymał się w Ciemnych Moczarach. Większość istot nie zauważyłaby ich w gęstej mgle, ale Geralt był Wiedźminem, więc doskonale widział w niesprzyjających warunkach, a Drowzee jako psychiczny pokemon potrafił wyczuć aurę każdej żywej istoty przebywającej w promieniu kilkunastu metrów. Przez chwilę stali w ciszy, po czym Drowzee zaczął zbierać psychiczną energię aby wytworzyć falę uderzeniową. Po kilku próbach pokemon wytworzył falę, która lekko rozwiała mgłę. Geralt uśmiechnął się, poczochrał pokemona po głowie i ruszył w dalszą podróż, a Drowzee tuż za nim.

Drowzee
Synchronizacja
trening 2
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Ciemne Moczary - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 9 Icon_minitimePon Sie 25, 2014 4:23 pm

Niedługo po treningu z Beedrillem przybyłem do miejsca zwanego Ciemnymi Moczarami. W miejscu tym wypuściłem z biało czerwonej kulki zielonego psychicznego pokemona. Solosis miała kontynuować naukę ruchu regenerującego nazywanego Odnowieniem. Kazałem Sesil zamknąć oczy i myśleć o czymś relaksującym. Po kilku minutach dodałem by włożyła w to trochę normalnej energii. Sesil lekko pojaśniała ale przy kolejnych próbach nie była w stanie powtórzyć tego efektu.

Ciemne Moczary - Page 9 150px-Nurse_Joy_Latias_RecoverCiemne Moczary - Page 9 150px-Juniper_Accelgor_Recover

Solosis
Odnowienie (Recover) 8
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Ciemne Moczary - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 9 Icon_minitimeWto Sie 26, 2014 9:07 pm

Gdy zrobiło się ciemno, wybrałem się na Ciemne moczary, gdyby nie latarka, to zapewne nie byłoby szans abym dotarł na miejsce treningowe. Na miejscu wypuściłem z balla Solosis i rozpoczęliśmy trening ruchu nazywanego Odnowieniem. Sesil musiała najpierw sie zmeczyć. Dopiero potem zaczynała zbierać energię, która miała ją uzdrowić. Mimo ciszy i ciemności nie mogła się skupić, ale ja cały czas trzymałem za nią kciuki. Po treningu nakarmiłem zielona kulkę i poszliśmy na Bagna Zatraceńców.

Ciemne Moczary - Page 9 150px-Nurse_Joy_Latias_RecoverCiemne Moczary - Page 9 150px-Juniper_Accelgor_Recover

Solosis
Odnowienie (Recover) 9
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Ciemne Moczary - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 9 Icon_minitimeSro Sie 27, 2014 10:53 am

Po treningu z Golbat, przeszedłem się na Ciemne Moczary. Na miejscu wypuściłęm z balla Solosis i rozpoczęłiśmy trening Odnowienia Sesil musiała się trochę zmęczyć, więc wykonała kilka znanych jej atakó na pobliskich drzewach. Następnie zbierała normalną energię i próbowała się nia uleczyć. Próbowała wytrwale raz za razem, aż bardzo sie zmęczyła i zakończyliśmy trening. Po treningu zjedliśmy obiad, pobawiliśmy się w berka i poszliśmy do domu.

Ciemne Moczary - Page 9 150px-Nurse_Joy_Latias_RecoverCiemne Moczary - Page 9 150px-Juniper_Accelgor_Recover

Solosis
Odnowienie (Recover) 10
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Ciemne Moczary - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 9 Icon_minitimeCzw Sie 28, 2014 10:52 am

Dzisiejsze treningi rozpocząłem od treningu z Solosis na Ciemnych Moczarach. Gdy wypuściłem z pokeballa pokemona, zacząłem z nim rozmawiać o jego wadach charakteru. Nie męczyłem jej zbyt długo i przeszliśmy do treningu Odnowienia. Sesil podczas kilkunastu minut poświęconych na trening skupiała się na sobie i próbowała wytworzyć energię, która by ją uleczyła. Gdy skończyliśmy trening nakarmiłem pokemona, podziękowałem za zaangażowanie i poszliśmy do innego miejsca treningowego.

Ciemne Moczary - Page 9 150px-Nurse_Joy_Latias_RecoverCiemne Moczary - Page 9 150px-Juniper_Accelgor_Recover

Solosis
Odnowienie (Recover) 11
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Ciemne Moczary - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 9 Icon_minitimePią Sie 29, 2014 4:39 pm

Po treningu z Beedillem przeszedłem się na Ciemne Moczary, aby trenować swoją nieco dziecinną Solosis. Podczas dzisiejszego treningu Sesil miała za zadanie zregenerować siły utracona w trakcie wyczerpującej rozgrzewki. Po wykonaniu kilkunastu walców, Sesil była porządnie poobijana, więc musiała się trochę postarać aby szybko wyzdrowieć. Na początek zbierała energię w swym ciele. Gdy już trochę jej uzbierała, przesyłała ją w miejsca ciała, które było najmocniej uszkodzone. Po treningu nakarmiłem mała i uleczyłem te rany, których sama nie dała rady uzdrowić.

Ciemne Moczary - Page 9 150px-Nurse_Joy_Latias_RecoverCiemne Moczary - Page 9 150px-Juniper_Accelgor_Recover

Solosis
Odnowienie (Recover) 12
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Ciemne Moczary - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 9 Icon_minitimeNie Sie 31, 2014 3:16 pm

Po dniu przerwy w treningach przyszedłem do miejsca nazywanego przez tubylców Ciemnymi Moczarami. W tymże miejscu zwyczajowo trenowałem swoją Solosis. Dziś tradycji stało się zadość i razem z Sesil miałem trenować Odnowienie. Na początek Sesil wykonywała ataki walcem, a ja robiłem obok niezdarne fikołki, a później oboje skupialiśmy się na swym wnętrzu, bo zewnętrzne części ciała mieliśmy obolałe i poparzone przez pokrzywy. Gdy się już naskupialiśmy, zjedliśmy po kanapce i poszliśmy do Starej Pasieki.

Ciemne Moczary - Page 9 150px-Nurse_Joy_Latias_RecoverCiemne Moczary - Page 9 150px-Juniper_Accelgor_Recover

Solosis
Odnowienie (Recover) 13
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Ciemne Moczary - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 9 Icon_minitimePon Wrz 01, 2014 8:25 pm

Na koniec dzisiejszych treningów, przeszedłem się do miejsca nazywanego Ciemnym Moczarami. Sesil po wyjściu z balla chciała bawić się w berka, ale dałem radę jej przetłumaczyć, ze dziś nie mamy na to czasu i musimy tylko odbębnić trening i lecimy do domu. Sesil nie była z tego zadowolona, ale podporządkowała się i rozpoczęła zbieranie uzdrawiającej energii, by zregenerować swoje HP. Po kilkunastu minutach Solosis była wykończona i nawet cieszyła się na myśl że zaraz będzie w domu.

Ciemne Moczary - Page 9 150px-Nurse_Joy_Latias_RecoverCiemne Moczary - Page 9 150px-Juniper_Accelgor_Recover

Solosis
Odnowienie (Recover) 14
Powrót do góry Go down
Geralt

Geralt

Male Liczba postów : 296

Ciemne Moczary - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 9 Icon_minitimeWto Wrz 02, 2014 1:59 pm

W gęstej mgle Geralt stał na spróchniałym pniaku. Naprzeciwko jego stał Drowzee na takim samym pniaku.
-Drowzee, skup się i zbieraj psychiczną energię. Zbieraj jej jak najwięcej, aż nie będziesz w stanie utrzymać jej w ryzach. Pomyśl o innych pokemonach typu psychicznego i wtedy uwolnij energię w postaci fali. Dasz radę!
Drowzee próbował i wytworzył falę ataku synchronizacji. Geraltowi ta fala nie zrobiła nic złego, a jako że nie było w pobliżu żadnego psychicznego pokemona, nie mogli sprawdzić czy Drowzee wykonał poprawną synchronizację czy też nie.

Drowzee
Synchronizacja
trening 3

Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Ciemne Moczary - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 9 Icon_minitimeWto Wrz 02, 2014 4:37 pm

Po treningu z Beedrillem, przeszedłem się na Ciemne Moczary razem z Solosis. Mała zielona kulka miała dziś kontynuować nauke Odnowienia. By lepiej sie jej trenowało, wypuściłem z balla Glameow i poki stoczyły króciutką walkę. Następnie Sesil musiała uleczyć swe niewielkie obrażenia. Skupiała w sobie energię i próbowała się leczyć. Próbowała, próbowała aż wreszcie poczuła się odrobinę lepiej, ale za to bardzo sie zmęczyła. W ramach nagrody Sesil otrzymała dużą michę karmy i pochwałę.

Ciemne Moczary - Page 9 150px-Nurse_Joy_Latias_RecoverCiemne Moczary - Page 9 150px-Juniper_Accelgor_Recover

Solosis
Odnowienie (Recover) 15
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Ciemne Moczary - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 9 Icon_minitimePią Wrz 05, 2014 10:15 am

Po treningu z Gobat poszedłem sobie na ciemne moczary aby trenować z Solosis ruch Odnowienia. Na początek pokazałem jej na laptopie filmiki na których inne pokemony leczą się Odnowieniem. Następnie wypuściłem Glameow i zaaranżowaliśmy krótką walkę. Następnie Sesil musiała zbierać energię aby się uleczyć po mini walce z kotkiem. Po kilku próbach Solosis poczuła się nieco lepiej, więc pogratulowałem jej i nakarmiłem karma dla psychicznych poków.

Ciemne Moczary - Page 9 150px-Nurse_Joy_Latias_RecoverCiemne Moczary - Page 9 150px-Juniper_Accelgor_Recover

Solosis
Odnowienie (Recover) 16
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Ciemne Moczary - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 9 Icon_minitimeSob Wrz 06, 2014 11:20 am

Dziś szybko przybiegłem na Ciemne moczary aby trenować swoją zieloną Solosis. Gdy tylko wypuściłem poka z balla, od razu wyjaśniłem Sesil na czym będzie polegał dzisiejszy trening. Sesil miała wykonać kilka razy walec na drzewie i później miała podleczyć otrzymane obrażenia w wyniku zderzenia z twardymi drzewami. Sesil szybko zbierała normalna energię i po kilku próbach się uleczyła. W ramach nagrody nakarmiłem Sesil dużą ilością pokekarmy dla psychicznych pokemonów.

Ciemne Moczary - Page 9 150px-Nurse_Joy_Latias_RecoverCiemne Moczary - Page 9 150px-Juniper_Accelgor_Recover

Solosis
Odnowienie (Recover) 17
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Ciemne Moczary - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 9 Icon_minitimeNie Wrz 07, 2014 5:03 pm

Po treningu z Golbat, wybrałem sie na Ciemne Moczary. W tymże miejscu miałem trenować z Solosis Odnowienie. Ten ruch miał pomóc jej podczas walk, gdyż dzięki niemu będzie mogła regenerować utracone HP. Sesil na początek musiała mocno się zmęczyć, co zrobiła dosyć szybko. Następnie zbierała energię, która miała ją uleczyć. Po kilkunastu próbach Sesil była jeszcze bardziej zmęczona ale za to była prawie całkowicie uleczona.

Ciemne Moczary - Page 9 150px-Nurse_Joy_Latias_RecoverCiemne Moczary - Page 9 150px-Juniper_Accelgor_Recover

Solosis
Odnowienie (Recover) 18
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Ciemne Moczary - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 9 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Ciemne Moczary

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 9 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Johto-