PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Dolina Blackthorn

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Dolina Blackthorn - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina Blackthorn   Dolina Blackthorn - Page 3 Icon_minitimePią Maj 09, 2014 12:23 pm

Na sam koniec przeszedłem się do Doliny Blackthorn by uczyć Zweilousa Oburzenia. Pokemonowi trochę ciężko szła nauka tego ataku, mimo że jest to atak smoczy i w dodatku fizyczny. Mimo długiego trenowania tego ruchu nadal miałem nadzieję na rychłe zakończenie tych treningów z sukcesem. Pokemon po wyjściu z pokeballa od razu zaczął zbierać smoczą energię, która po chwili go opanował. Rozświetlony czerwoną poświatą smok rzucił się na ustawione głazy. Z głazów leciały iskry. Dookoła pokemona uzbierała się duża kupka małych kamieni i dopiero wtedy pok się opamiętał. Gdy Zweilous odpoczął,odleciałem na nim do domu.

Dolina Blackthorn - Page 3 150px-Iris_Axew_Outrage

Zweilous
Oburzenie (Outrage) 51
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Dolina Blackthorn - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina Blackthorn   Dolina Blackthorn - Page 3 Icon_minitimeNie Maj 11, 2014 5:39 pm

Na sam koniec dnia treningowego udałem się do doliny Blackthorn. Gdy Razem z Zweilousem wlazłem na duży głaz i z tego miejsca wyszukiwałem celów dla swego smoczego pokemona. Po krótkim rozglądaniu się, znalazłem suche drzewo. Wskazałem je Zweilousowi i poleciłem mu, by zniszczył je za pomocą Oburzenia. Pokemon przez chwilę zbierał energię, po czym rzucił się z wściekłością na drzewo. Tłukł je całkiem długo. Po paru minutach na ziemi leżały tylko spróchniałe kawałeczki czegoś, co kiedyś było drzewem. Pok nawet nie oszczędził korzeni wyrywajac je z ziemi. Pochwaliłem smoka za ładną rozwałkę i po schowaniu go do pokeballa wróciłem do domu.

Dolina Blackthorn - Page 3 150px-Iris_Axew_Outrage

Zweilous
Oburzenie (Outrage) 52
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Dolina Blackthorn - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina Blackthorn   Dolina Blackthorn - Page 3 Icon_minitimeNie Maj 18, 2014 2:11 pm

W słoneczne popołudnie przeszedłem się na spacer do Doliny Blackthorn. Na miejscu wyjąłem z kieszeni pokeballa z Zweilousem i wypusciłem mrocznego smoka.
-Popatrz jakie ładne mamy słonko. Masz ciemne futro, wiec powinieneś się szybko nagrzać. Jesteś gadem, wiec od słońca zyskasz troche energii, chociaż moze ci w tym przeszkadzać typ mroczny. Ale co będziemy tu się zastanawiać, lepiej sprawdźmy jak wyjdzie.
Pok położył się na ziemi w promieniach słonecznych, ale po chwili zszedł w cień bo zaczęło mu się kręcić w głowie. Wyszło na to,że mroczny typ nie pozwala mu na kompiele słoneczne. Pocieszający był fakt, ze trochę go to wkurzyło i mógł szybciej zebrać smoczą energię do wykonania ataku oburzeniem. Pok zdemolował kilka atrap i po tym treningu poszedł do jaskini by się tam zdrzemnąć.

Dolina Blackthorn - Page 3 150px-Iris_Axew_Outrage

Zweilous
Oburzenie (Outrage) 53
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Dolina Blackthorn - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina Blackthorn   Dolina Blackthorn - Page 3 Icon_minitimePon Maj 19, 2014 11:35 am

Na zakończenie dzisiejszej podróży po miejscach treningowych, udałem się do Doliny Blackthorn razem z swym Zweilousem. Pokemon usiadł w cieniu drzewa i przyglądał mi się, jak ustawiałem dla niego atrapy. Gdy wszystko było gotowe, zawołałem pokemona ruchem ręki. Ten powoli przyszedł na wskazane miejsce i na komendę ataku zaczął zbierać smoczą energię i rzucił się na atrapy, gdy energia nim zawładnęła i rozpromieniła czerwonym światłem. Pokemon tak jak zwykle z dużą zapamiętałością obijał i drapał przygotowane atrapy. Po kilku minutach takiej niszczycielskiej szarży Zweilousa, z atrap nie było czego zbierać.

Dolina Blackthorn - Page 3 150px-Iris_Axew_Outrage

Zweilous
Oburzenie (Outrage) 54
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Dolina Blackthorn - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina Blackthorn   Dolina Blackthorn - Page 3 Icon_minitimePon Maj 19, 2014 10:29 pm

Morfina przybyła do doliny wraz ze swoją starą przyjaciółką Rani. Byłą ona pokemonem rasy Nidoqueen, i ma ją od małego. Była jej pierwszym pokemonem, którego otrzymała od starego gracza - Krissa. Trenerka wybrała to miejsce, ze względu na typ podopiecznej i ataku, którego będzie ją uczyć, ale też ze względu na to, że jest to dolina potężnych pokemonów - smoków, które zazwyczaj są utożsamiane z ogromną siłą. Uznała, że ten obszar pod każdym względem pasuje do Rani. Na dobry początek przywitała się ze swoją podopieczną, następnie, przed nauką rozporządziła rozgrzewkę. Wraz z pokemonem zrobiła trzy duże okrążenia, następnie pompki, a na koniec zabawa w berka. Jednym słowem - Ojeju jak dużo ruchu @@ - Wiem, że to niesamowite. Sama się nie spodziewałam, aż zadyszki Mośka dostała. Rani nie dostała, bo Rani jest zajebista. Mniejsza. Adminie czytasz to jeszcze? Pewnie tak :< Przeszły więc do nauki. Bardzo zależało im na pokazaniu się z jakiejkolwiek strony na turnieju trującym (GDI!), więc wzięły się go roboty. Atak, którego chciały się nauczyć to Moc Ziemi. Polegała ona na wykorzystaniu ziemnego żywiołu, a potem uderzeniu piąchą w ziemię i wywołaniem szczeliny, która rani przeciwnika. Czemu większość ziemnych ataków jest tak ograniczenie podobna? Tego nawet sama elita nie wie... W każdym razie, trzeba od czegoś zacząć. Jako pokemon ziemny, raczej wielkiego problemu z owym żywiołem mieć nie będzie, więc przeszły do ćwiczenia uderzenia, wystarczająco silnego. Najpierw trenowały na drewnianych manekinach, później na skałach, a na końcu na ziemi. Punch it bro. No i jakoś to poszło. Na końcu oczywiście praca porządna, czyli skupienie, wykorzystanie energii, skoncentrowanie jej w pięści, uderzenie w ziemię. I done.

• podsumowanie
Nidoqueen Rani - Moc Ziemi [1]
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Dolina Blackthorn - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina Blackthorn   Dolina Blackthorn - Page 3 Icon_minitimeWto Maj 20, 2014 12:16 pm

Dolina Blackthorn była dziś jak z obrazu. Seledynowe pola i łąki zalane były słonecznym blaskiem, który odbijał się od połyskujących, zdrowych łodyg i karmił pomniejsze, ukryte kwiaty. Wszystko rosło w swoim tempie, rzadko kiedy ktoś strzygł trawę, poza trenującymi tutaj pokemonami. W niektórych obszarach roślinność była tak wysoka, że sięgała ponad pas! Było to zdumiewające, zwłaszcza dla Nidoqueen, która od dawna nie widziała takich dzikich łanów. Od czasu Kanto rzadko jej oczy narażone były na takie piękno. To miejsce pod każdym względem różniło się od przesiąkniętych wilgocią i ciemnością, bagien. Ciemno brązowe oczy Pokemona spoczęły na rozłożystych, ogromnych drzewach, które zaszumiały, targane wiosennym wiatrem. Ich zieleń wydawała się jaśniejsza i bardziej soczystsza od traw, a kora, jak i sam pień, który pokrywała – Wydawały się być niezniszczalne.
Rani położyła trójpalczastą dłoń na drzewie. Chropowata powierzchnia była dla niej przyjemna w dotyku. Tutaj zdecydowanie mogła poczuć moc żywiołu ziemi, z którym musiała zapoznać się nieco bardziej. Bardzo chciała podwyższyć swoje umiejętności, głównie dla trenerki, z którą niesamowicie się zżyła przez te lata. Na tyle czuła przynależność do opiekunki, że wykonywała nawet najgłupsze jej komendy, nie chcąc jej zawieść. Była, po prostu wierna. Dla niej nawet zajęła się młodym Nido Aureliusza, z czego trenerka była bardzo dumna i nie szczędziła jej pochwał za ciężką pracę. Ale czas na nowe wyzwanie, na naukę Mocy Ziemi, ataku, który jej się przyda.
Trenerka stanęła w milczeniu obok pokemona. Rani odwróciła się w jej stronę i posłała ciepły uśmiech, wyrażając, nim również gotowość do nowego zadania.
- No, to zacznijmy od rozgrzewki zabawą – Poleciła trenerka, odchodząc od niej, ale kierując się po piłkę siatkową. – Na dobry początek poodbijamy sobie – Odrzekła nieco beztrosko i podrzuciła piłkę, miękko odbijając ją palcami. Pokemon spojrzał na kolorową kulkę, nieco się przygarbił i odbił przedmiot zabawy, z większą siłą. Imuna musiała szybko podbiec i rzucić się, aby zdołać ją odbić dołem. Udało się. Teraz Rani musiała zrobić przejecie. Tak się bawiły dobrą chwilą, biegając, odbijając, niekiedy nawet wyskakując w górę. Ta zabawa starczyła im za rozgrzewkę, dlatego przeszły po niej do nauki.
Morfina zamontowała na drzewie ciężki worek treningowy. – Najpierw poćwiczymy uderzenia twoimi pięściami – Poinformowała i ruchem dłoni, nakazała uprzejmie, pokemonowi, ustawić się do działania. Nidoqeen stanęła przed czerwonym, zawieszonym walcem. Zacisnęła swe dłonie w pięści i raz po razie zaczęła uderzać. Trenerka czasami korygowała jej postawę, dbając też, aby nie nabawiła się kontuzji, o które zawsze łatwo. Po treningu bokserskim, Morfina zaprowadziła Rani, bardziej na polanę, z dala od cienia drzew.
- Dobrze, a teraz zamknij oczy. Weź głęboki wdech i poczuj ziemię pod swoimi stopami – Powiedziała, spokojnym głosem – Ziemia, to Twój żywioł. Znasz go doskonale. Wydobądź z siebie jego moc. Otwórz oczy, a następnie z ową mocą, uderz pięścią w ziemię, tak mocno, aby wywołać, raniącą oponenta, szczelinę – Poleciła. Kieszonkowy potworek dostosował się (jak zawsze), do słów trenerki. Rani dała z siebie wszystko, aby jak najlepiej, to wykonać i powtarzała, to do skutku. Spędziły na tym wiele godzin, a trenerka dbała, aby pokemon dostawał odpowiednią ilość wody (w końcu nie wolno ignorować upałów), co 5 serii, zabierała podopieczną ze słońca i smarowała kremem z filtrem UV. Jednym słowem dbała o jej komfort i zdrowie, ale też pilnowała, aby właściwie trenowała, choć mogło się to czasem wydawać durowe…

• Podsumowanie:
Nidoqueen Rani - Moc Ziemi [2]
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Dolina Blackthorn - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina Blackthorn   Dolina Blackthorn - Page 3 Icon_minitimeWto Maj 20, 2014 5:27 pm

Popołudniu wybrałem się na podróż po miejscach treningowych. Jako pierwszą odwiedziłem Dolinę Blackthorn. Razem z Zweilousem w poszukiwaniach chłodu weszliśmy do jednej z jaskiń. Pokemon pomógł mi w ustawianiu atrap i gdy wszystko było gotowe, wydałem mu polecenie do ataku. Dziś pok nie śpieszył się z zbieraniem energii, a gdy to wreszcie uczynił, ogarnął go szał i rzucił się na swe niewinne ofiary. Tak jak zawsze atrapy nie stanowiły zbytniej przeszkody dla pokemona i bardzo szybko się z nimi uporał rozszarpując je na malutkie kawałeczki. Po treningu nakarmiłem poka w dwóch miskach i odleciałem na nim do Bagien Zatraceńców.

Dolina Blackthorn - Page 3 150px-Iris_Axew_Outrage

Zweilous
Oburzenie (Outrage) 55
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Dolina Blackthorn - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina Blackthorn   Dolina Blackthorn - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 21, 2014 6:58 pm

Po treningu z Palpitoadem, przespacerowałem się do Doliny Blackthorn. Słońce już skryło sie za górami i pokemon swobodnie mógł rozpocząć trenowanie atak Oburzeniem. Zweilous miał dziś atakować dużą skałę, przypominającą maczugę herkulesa. Smok przez chwilę kumulował smoczą energię, po czym rzucił się na cel i rozpoczął jego okładanie wszystkim czym dało sie okładać. Po kilku minutach takiego intensywnego ataku, maczuga sie wywaliła, a pokemon otrzymał zasłużone brawa.

Dolina Blackthorn - Page 3 150px-Iris_Axew_Outrage

Zweilous
Oburzenie (Outrage) 56
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Dolina Blackthorn - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina Blackthorn   Dolina Blackthorn - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 22, 2014 2:22 pm

Trzecim miejscem treningowym, które postanowiłem dziś odwiedzić była Dolina Blackthorn. Na miejscu wypusciłęm z pokeballa swego mrocznego smoka-Zweilousa. Pokemon od razu chciał się skryć w jakiejś jaskini, wiec poszedłem razem z nim do najbliższej groty i tam rozstawiłem kilka ruchomych atrap, które po dotknięciu zaczynały się chwiać na boki. Gdy były już ustawione, Zweilous mógł rozpocząć atakowanie ustawionych celów. Atrapy wykonywały uniki przed furią smoczego pokemona, ale długo tego nie robiły, gdyż zostały szybko przerobione w pył.

Dolina Blackthorn - Page 3 150px-Iris_Axew_Outrage

Zweilous
Oburzenie (Outrage) 57
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Dolina Blackthorn - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina Blackthorn   Dolina Blackthorn - Page 3 Icon_minitimePią Maj 23, 2014 4:46 am

Z samego rana, gdy jeszcze było całkiem chłodno udałem się z swym smokiem do Smoczej Doliny blackthorn. Dziś nie musieliśmy kryć się przed żarem w jaskini, więc wybraliśmy trening w plenerze. Na początek Zweilous zbierał smoczą energię w jak największej ilości, po czym atakował drzewa i głazy, które mu wskazywałem. Gdy pok rozpoczynał atak, nic nie mogło go powstrzymać. Szedł jak przecinak demolując skutecznie wskazany cel. Po kilku takich próbach pogratulowałem pokowi siły i poszliśmy do innego miejsca treningowego.


Dolina Blackthorn - Page 3 150px-Iris_Axew_Outrage

Zweilous
Oburzenie (Outrage) 58
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Dolina Blackthorn - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina Blackthorn   Dolina Blackthorn - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 24, 2014 1:29 pm

Dzisiejsze treningi z moimi podopiecznymi postanowiłem rozpocząć od tych z Rhyhornem. Wczesnym rankiem otworzyłem zaspane oczy, zsunąłem się z łóżka, dokonałem podstawowej higieny codziennej, po czym zarzuciłem na siebie ubrania i opuściłem swoją kryjówkę. Swoje kroki skierowałem prosto do Doliny Blackthorn, bo to właśnie tam miały się odbyć pierwsze dzisiejsze ćwiczenia. Bez zbędnego przedłużania, wypuściłem z pokeballa podopiecznego, pogłaskałem go po głowie, nakarmiłem i napoiłem, a następnie zabraliśmy się za trening Ataku Furii. Podobnie jak ostatnio, tłumaczyłem podopiecznemu jak powinien wyglądać ten ruch, kiedy i jak go wykonywać oraz jakie są płynące z niego korzyści.

Trening na Atak Furii - Rhyhorn (2)
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Dolina Blackthorn - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina Blackthorn   Dolina Blackthorn - Page 3 Icon_minitimeNie Maj 25, 2014 12:27 pm

W upalne popołudnie przyleciałem na swym smoku do smoczej doliny, zwanej Doliną Blackthorn. Od razu skryliśmy się w chłodnej jaskini, do której promienie słoneczne wpadały jedynie przez niewielkie otwory w suficie wyżłobione przez deszcz. Gdy nieco się ochłodziliśmy zobaczyliśmy na ścianach jakieś szpecące napisy typu "Mav tu był", "Koka też dla smoka", itp. Zweilous nie umiał czytać, ale napisy nie pasowały mu do estetyki tejże jaskini. Wobec tego zgonie stwierdziliśmy, że trzeba je stąd usunąć, a że nie mieliśmy żadnych narzędzi, postanowiliśmy użyć do tego Zweilusa i jego Oburzenia. Pok już był oburzony tym i napisami, więc bardzo szybko zebrał smoczą energię i rzucił się z furią na ścianę. Drapał ją, obijał rogami i nawet gryzł. Po chwili w miejscu napisów były tylko głębokie zadrapania i dziury po odłupanych kawałkach skały.

Dolina Blackthorn - Page 3 150px-Iris_Axew_Outrage

Zweilous
Oburzenie (Outrage) 59
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Dolina Blackthorn - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina Blackthorn   Dolina Blackthorn - Page 3 Icon_minitimeNie Maj 25, 2014 10:21 pm

Dzień powoli dobiegał końca, ale do zachodu słońca było jeszcze niemalże całe dwie godziny, a więc był idealny czas na ostatni trening. Miał on się odbyć w obszarze doliny blackthorn, tak więc to właśnie w to miejsce skierowałem swoje kroki po zakończeniu treningów nad rzeką Nihon. Cóż za zmiana klimatu! Cóż za wysokie temperatury! Nie było to dla mnie jednak żadne zaskoczenie. Wypuściłem z pokeballa swojego podopiecznego, po czym pogłaskałem go po głowie. Rhyhorn był niebywale zadowolony z mojego towarzystwa i chyba nie mógł doczekać się kolejnego treningu Ataku Furii. Nakarmiłem więc swojego podopiecznego, napoiłem go, a następnie zaczęliśmy kolejny trening teoretyczny, w którym tłumaczyłem swojemu pokemonowi jak dokładnie działa ten atak, na kim najlepiej go stosować oraz jak go wykonać.


Trening na Atak Furii - Rhyhorn (3)
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Dolina Blackthorn - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina Blackthorn   Dolina Blackthorn - Page 3 Icon_minitimePon Maj 26, 2014 9:51 am

Gdy tylko wydostałem się z łóżka, szybko się ogarnąłem i poszedłem do Doliny Blackthorn. Pogoda była o wiele lepsza niż przez ostatnie kilka dni. Słońce nie parzyło w plecy. Jedynie wilgotność była bardzo duża, ale to nie powinno przeszkadzać mojemu mrocznemu smokowi-Zweilousowi. Po wypuszczeniu pokemona z jego pokeballa, stworek pomógł mi w ustawieniu celu, czyli dużej kupki kamieni. Zbieraliśmy kamienie przez ponad pół godziny, a gdy kupka była gotowa, obaj byliśmy już mocno podmęczeni. Mimo to Zweilous zaczął zbierać smoczą energię i gdy ta energia nim zawładnęła smok rzucił się do ataku. Obijał kupkę kamieni wszystkim co się dało, a kamienie latały dookoła niego. Po kilku minutach kupeczka została całkowicie rozsypana, a Zweilous wymagał dłuższego odpoczynku.

Dolina Blackthorn - Page 3 150px-Iris_Axew_Outrage

Zweilous
Oburzenie (Outrage) 60
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Dolina Blackthorn - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina Blackthorn   Dolina Blackthorn - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 28, 2014 11:59 am

Po wizycie na Bagnach Zatraceńców, przespacerowałem soę do smoczej doliny zwanej doliną Blackthorn. Po nocnym deszczu było tu bardzo parno i ciężko się oddychało, ale Zweilousowi to nie przeszkadzało. Ustawił się naprzeciwko dużej i solidnej atrapy przedstawiającej szczerzącego kły Charizarda i zaczął zbierać smoczą energię. Po chwili zaświecił na czerwono i rzucił się na atrapę. Obijał ją przez kilka dobrych minut, po czym opadł z sił. A gdy odpoczął nakarmiłem go i sprzątnęliśmy resztki atrapy.

Dolina Blackthorn - Page 3 150px-Iris_Axew_Outrage

Zweilous
Oburzenie (Outrage) 61
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Dolina Blackthorn - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina Blackthorn   Dolina Blackthorn - Page 3 Icon_minitimeCzw Maj 29, 2014 6:12 pm

Na sam koniec dnia treningowego, przeszedłem się z Zweilousem do Doliny Blackthorn. Na miejscu rozstawiłem kilka atrap przedstawiających różnorakie groźne pokemony. Zweilous nie bał się atrap, tylko trochę się na nie zdenerwował i gdy ogarnęła go wściekłość spowodowana nadmiarem smoczej energii, rzucił się na nie i rozpoczął demolkę. Atrapy rozsypywały się jak domki z zapałek, a pok gdy skończył był kompletnie wykończony. Nagrodziłem smoczka dużą ilością pokekarmy podaną w dwóch miseczkach i wróciłem sobie do domu.

Dolina Blackthorn - Page 3 150px-Iris_Axew_Outrage

Zweilous
Oburzenie (Outrage) 62
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Dolina Blackthorn - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina Blackthorn   Dolina Blackthorn - Page 3 Icon_minitimePią Maj 30, 2014 1:40 pm

Po treningu z Zubat, udałęm się do Doliny Blackthorn. W tym miejscu tak jak zawsze, miałem trenować swego Zweilousa. Pokemon jest już na tyle wyszkolony, że Oburzenie, jest ostatnim atakiem, którego go uczę. Licząc na to, iż poznanie tego ataku zaowocuje ewolucją rozpoczeliśmy trening. Pokemon przez krótki czas zbierał wokół siebie smoczą energię , po czym rzucił się na kilka przygotowanych przeze mnie atrap. Z atrap szybko pozostały tylko strzępy, więc nagrodziłem poka podwójną porcją karmy i poszliśmy sobie dalej.

Dolina Blackthorn - Page 3 150px-Iris_Axew_Outrage

Zweilous
Oburzenie (Outrage) 63
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Dolina Blackthorn - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina Blackthorn   Dolina Blackthorn - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 31, 2014 4:28 pm

Przed wieczorem wybrałem sie na długi spacer. Celem mego spaceru była Dolina Blackthorn. Obok mnie szedł Zweilous i dla celów treningowych musiał cały czas iść i nie mógł ani na chwilę wzlecieć w powietrze. Gdy dotarliśmy na miejsce treningowe, obaj byliśmy mocno zmęczeni, ale liczyłem iż spowoduje to u smoka wzrost zdenerwowania, dzięki czemu atak oburzeniem powinien wyjść mu lepiej niż zwykle. Stało się tak jak myślałem i Zweilous zaczął roznosić wszystko dookoła. Skały się rozsypywały na kawałeczki a pokemon z wściekłością niszczył i niszczył, a gdy skończył, położył się na ziemi i zasnął z zmęczenia.

Dolina Blackthorn - Page 3 150px-Iris_Axew_Outrage

Zweilous
Oburzenie (Outrage) 64
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Dolina Blackthorn - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina Blackthorn   Dolina Blackthorn - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 01, 2014 6:50 pm

Poszedłem sobie późnym wieczorem do Doliny Blackthorn aby rozpocząć kolejny trening z Zweilousem. Pokemon miał kontynuować naukę ataku zwanego Oburzeniem. Na początku wykonał szybką rozgrzewkę skłądajacą się z kilku smoczych ataków. Potem zabrał się za zbieranie smoczej energii do wykonania Oburzenia. Rzucił się z swym smoczym atakiem na ustawione atrapy. Demolował je z dużą zapamiętałością, po czym musiał długo odpoczywać.

Dolina Blackthorn - Page 3 150px-Iris_Axew_Outrage

Zweilous
Oburzenie (Outrage) 65
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Dolina Blackthorn - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina Blackthorn   Dolina Blackthorn - Page 3 Icon_minitimePon Cze 02, 2014 4:23 pm

Po wizycie z Zubat w Bagnach zatraceńców, poszedłem z Zweilousem do Doliny Blackthorn. Tam usiadłem z pokiem na kamieniu i przez kilka dobrych minut rozmawialiśmy o najlepszym sposobie trenowania Zniewagi. Obaj uznaliśmy że najlepsze efekty treningu są wtedy, gdy Zweilous ma solidnego przeciwnika. Wobec tego ustawiłem pokemona naprzeciwko dużego głazu i kazałem mu, by odłupał jak najwięcej kawałków. Pokemonowi szło nawet całkiem dobrze, ale szybko się zmęczył podczas demolowania kamienia. W ramach nagrody, pok otrzymał dwie paczuszki ostrych papryczek i poszliśmy sobie dalej.

Dolina Blackthorn - Page 3 150px-Iris_Axew_Outrage

Zweilous
Oburzenie (Outrage) 66
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Dolina Blackthorn - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina Blackthorn   Dolina Blackthorn - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 03, 2014 6:56 pm

Kończąc spacer po miejscach treningowych, przeszedłem sie z Zweilousem do Doliny Blackthorn. Pokemon pokłócił się z sobą i długo mi zajęło pogodzenie obu głów. Dobrym sposobem był pomysł zaczerpnięty z "13-ego posterunku". Powiedziałem głowom, aby mądrzejsza była cicho i kłótnia ustała. Ne patrząc na humory pokemona pokazałem mu cel w postaci kilku atrap pokemonów i kazałem Zweilousowi zdemolować je Oburzeniem. Pokemon szybko otoczył się smoczą energią i rzucił sie czynić demolkę. Gdy skończył nakarmiłem go i wróciłem do domu.

Dolina Blackthorn - Page 3 150px-Iris_Axew_Outrage

Zweilous
Oburzenie (Outrage) 67
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Dolina Blackthorn - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina Blackthorn   Dolina Blackthorn - Page 3 Icon_minitimeCzw Cze 05, 2014 9:12 am

Po treningu z Zubat, przeszedłem się do doliny Blackthorn na trening Oburzenia z Zweilousem. Gdy wypusciłęm pokemona z pokeballa, przez kilka minut tłumaczyłem mu po raz enty jak się wykonuje atak Oburzeniem i jakie niesie korzyści. Po tym krótkim wykładzie pokemon rozpoczął trening fizyczny. Wykonał kilka znanych mu smoczych ataków i rzucił się na ustawione przeze mnie atrapy pokemonów. Tektura i listewki rozpadały się bardzo szybko, a gdy Zweilous skończył wymagał troche odpoczynku i dokarmienia.

Dolina Blackthorn - Page 3 150px-Iris_Axew_Outrage

Zweilous
Oburzenie (Outrage) 68
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Dolina Blackthorn - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina Blackthorn   Dolina Blackthorn - Page 3 Icon_minitimePią Cze 06, 2014 10:57 am

Drugim miejscem treningowym które dziś odwiedziłem była Dolina Blackthorn, w któej wskazane jest trenowanie pokemonów o typie smoczym. Na miejscu wypuściłem swego smoka-Zweilousa i od razu zabraliśmy się do trenowania Oburzenia. Pokemon doskonale wiedział co ma robić gdy tylko zobaczył ustawione atrapy pokemonów. Rzucił się pomiędzy atrapy i demolował je tak długo, aż wszystkie obróciły się w strzępy i pył. Gdy skończył demolkę usiadł na skałce i odpoczywał. Gdy już sobie odpoczął, poleciałem na nim do kolejnego miejsca treningowego.

Dolina Blackthorn - Page 3 150px-Iris_Axew_Outrage

Zweilous
Oburzenie (Outrage) 69
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Dolina Blackthorn - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina Blackthorn   Dolina Blackthorn - Page 3 Icon_minitimeSob Cze 07, 2014 8:48 pm

Gdy skończyłem trening z Palpitoadem, przeszedłem się do kolejnego miejsca treningowego, czyli do Doliny Blackthorn. Mój Zweilous był już bardzo silny i brakuje mu niewiele do bycia całkowicie wytrenowanym pokemonem. Liczyłem że niebawem ewoluuje, bo obie głowy zdają się być nie do ogarnięcia. Pok trochę się zdenerwował, po czym zaczął atakować Oburzeniem małe skałki. Podczas obijania ich, sypały się iskry, a gdy pok skończył, skałki były w kawałeczkach. Pochwaliłem poka, nakarmiłem go i sobie poszedłem dalej.

Dolina Blackthorn - Page 3 150px-Iris_Axew_Outrage

Zweilous
Oburzenie (Outrage) 70
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Dolina Blackthorn - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina Blackthorn   Dolina Blackthorn - Page 3 Icon_minitimePon Cze 09, 2014 5:08 pm

Niedługo po wizycie w Zatoce Skorupiakó, przeszedłem sie do DOliny Blackthorn. Tak jak zwykle w tym miejcu miałem trenować z Zweilousem jego nowy smoczy atak zwane Oburzeniem. Po wypuszczeniu stworka z pokeballa musiałem go trochę uspokoić, bo obie jego głowy jak zwykle o coś się kłóciły. Gdy już problem był rozwiązany, pokemon mógł przystąpić do trenowania Oburzenia. Na początek zbierał wokół siebie smoczą energię, by po chwili wpaść w szał i rzucić się na bezbronne tekturowe atrapy. Atrapy szybko ustępowały silnemu pokemonowi, więc po kilku minutach na polu bitwy pozostał tylko Zweilous i kupka strzęp. Pochwaliłem swego stworka i wmawiałem mu że obie jego głowy spisały się wspaniale, ale pok nie bardzo w to wierzył.

Dolina Blackthorn - Page 3 150px-Iris_Axew_Outrage

Zweilous
Oburzenie (Outrage) 71
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Dolina Blackthorn - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dolina Blackthorn   Dolina Blackthorn - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Dolina Blackthorn

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Blackthorn - Informacje
» Srebrna Dolina
» Smocza Dolina

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Johto-