PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Ciemne Moczary

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Ciemne Moczary - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 11 Icon_minitimeNie Wrz 21, 2014 5:02 pm

Wracam na ciemne moczary wraz z Absolem i Liepardem. Ten drugi lata po okolicy przyzwyczajając się do nowego ciałka, a ten pierwszy szykuje się do kolejnego wykładu. Tak to znowu trening z serii "Absol sensei przedstawia". Kiedy kotek już się wyszaleje i zobaczy jak mu wychodzą ataki w nowym ciele to podchodzi do starszego kolegi. Oba pokemony znają już siekanie i je na początku prezentuje Absol, zaraz potem pokazuje nocne cięcie. Co jak co ale różnica jest, może nie tyle w sile co w typie ataku. To takie siekanie, tyle że z mrocznym dodatkiem, w sam raz na duchy i psychole. Po krótkim wyjaśnieniu czas na pokazy dalsze w terenie a potem próby skopiowania przez kotka.

Absol: trening Nocnego Cięcia
Liepard: nauka Nocnego Cięcia nr 1
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Ciemne Moczary - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 11 Icon_minitimeNie Wrz 21, 2014 5:46 pm

Po treningu z Golbat, przeszedłem się do miejsca treningowego zwanego Ciemnymi Moczarami. W tym miejscu wypuściłem z pokeballa Solosis i od razu przeszliśmy do treningu. Podczas treningu Sesil miała za zadanie wykonać atak Psychoszokiem. Zbierała przez krótki czas psychiczna energię którą próbowała przetworzyć w trzy niebieskie kule. Gdy wreszcie się to jej udało, wszystkie kule się rozpłynęły w powietrzu, a Sesil już nie miała sił, by powtórzyć ten wyczyn.

Ciemne Moczary - Page 11 150px-Officer_Jenny_Duosion_Psyshock

Solosis
Psychoszok (Psyshock) 7
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Ciemne Moczary - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 11 Icon_minitimePon Wrz 22, 2014 6:15 pm

Gdy zrobiło się ciemno, wybrałem się z Solosis do miejsca treningowego nazywanego Ciemnymi moczarami. Przy pomocy latarki dotarłem do centralnej części moczar i tu rozpoczęliśmy trening Psychoszoku. Solosis zbierała psychiczną energię wokół siebie, aż wytworzyła trzy niebieskie kule. Gdy już chciała wystrzelić energię, kule się rozpłynęły. Pochwaliłem swą zieloną kulkę i nakarmiłem ją pokekarmą dla psychicznych pokemonów.

Ciemne Moczary - Page 11 150px-Officer_Jenny_Duosion_Psyshock

Solosis
Psychoszok (Psyshock) 8
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Ciemne Moczary - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 11 Icon_minitimeWto Wrz 23, 2014 9:03 pm

Po treningu z Golbat, wybrałem się z Solosis na Ciemne Moczary. W tym miejscu planowałem uczyć ja psychicznego ataku nazywanego psychoszokiem. Na jednym z drzew zawiesiłem bardzo dużą tarczę strzelniczą i poleciłem Solosis by ja atakowała psychoszokiem. Sesil skupiała się przez chwilę, po czym wytworzyła trzy niebieskie kule, które unosiły się wokół niej. Na mój znak posłała je w cel. Niestety każda kula poleciała w inną stronę, a jedna prawie trafiła mnie w nogę, ale szczęśliwie zdążyłem odskoczyć w bok.

Ciemne Moczary - Page 11 150px-Officer_Jenny_Duosion_Psyshock

Solosis
Psychoszok (Psyshock) 9
Powrót do góry Go down
Geralt

Geralt

Male Liczba postów : 296

Ciemne Moczary - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 11 Icon_minitimeWto Wrz 23, 2014 9:24 pm

Geralt wraz z swym Drowzee wybrał się na Ciemne Moczary. Na miejscu trener gestem wskazał na głowę i na drzewo. Pokemon nie potrzebował słów, domyślił się o co chodziło jego trenerowi i zaczął skupiać psychiczna energię na czubku swej głowy. Następnie brał lekki rozbieg i uderzał głową w pień. Drzewo było niewielkie, więc zatrzęsło się i spadło z niego kilka liści. Pokemon wykonał jeszcze kilka takich uderzeń z rozbiegu, po czym został pochwalony przez swego trenera. I obaj odeszli w w mgłę.

Drowzee
Taran Zen
trening 4
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Ciemne Moczary - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 11 Icon_minitimePią Wrz 26, 2014 1:23 pm

Kończąc dzisiejsze treningi, wybrałem się na Ciemne Moczary, gdzie miałem trenować swoją Solosis. Pokekulka po wyjściu z pokeballa, rozejrzała się po okolicy i chciała się pobawić w coś, ale nie mogłem się na to zgodzić, bo nie miałem dziś dużo czasu. Sesil musiała ustąpić i przeszliśmy do treningu. Solosis wytwarzała trzy niebieskie kule, które później próbowała posyłać w wskazywany przeze mnie cel. Większość kul chybiała celu, ale i tak Sesil zasłużyła na pochwałę i paczuszkę słodyczy.

Ciemne Moczary - Page 11 150px-Officer_Jenny_Duosion_Psyshock

Solosis
Psychoszok (Psyshock) 10
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Ciemne Moczary - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 11 Icon_minitimeSob Wrz 27, 2014 6:42 pm

Wbijam na ciemne moczary wraz z Absolem i Liepardem. To kolejny trening z serii tych w których to pokemon naucza ataku innego pokemona, dając mi odpocząć. Absol naucza młodszego kolegę jak dodać do siekania mroczną energię i będąc tak przygotowanym atakować cel. Po wizualnej prezentacji mroczny piec podpowiada kotowi podczas jego prób. Liepard będąc w dobrych rękach krok po kroku zbliża się do poznania nocnego cięcia.

Absol: trening Nocnego Cięcia
Liepard: nauka Nocnego Cięcia nr 2
Powrót do góry Go down
Geralt

Geralt

Male Liczba postów : 296

Ciemne Moczary - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 11 Icon_minitimeNie Wrz 28, 2014 11:56 am

Geralt wraz z swym Drowzee przemierzał krainę ciemną i mokrą. Krainę zwaną Ciemnymi Moczarami. Wiedźmin nagle sie zatrzymał i wskazał psychicznemu pokemonowi drzewo o mocno spróchniałym pniu.
-Potrenuj na nim Taran Zen.
Drowze kiwnął głową i rozpoczął trening. Na początek zmrużył oczy, po czym zebrał niewielką ilość psychicznej energii na czubku swej głowy. Po chwili rzucił się pędem w kierunku drzewa. Nastąpiło głuche uderzenie, w wyniku którego od pnia oderwał się duży kawałek kory. Wiedźmin pokiwał głową z uznaniem i polecił pokemonowi powtórzyć manewr.

Drowzee
Taran Zen
trening 5
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Ciemne Moczary - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 11 Icon_minitimeNie Wrz 28, 2014 5:07 pm

Ciemne moczary to jedno z miejsc które potrafi przerazić. Tu trenował Raticate. Dziś kontynuował naukę ssącego ciosu. Pokemon na sam początek rozgrzewał się uderzając w manekiny. Po rozgrzewce stworek uczył się ciosu, uderzając manekiny silniejszą łapką przy okazji kręcąc nią. Miał w ten sposób stworzyć ssanie. Po kilku próbach pokemon dostał nagrodę i udałem się w dalszą drogę. Raticate: Ssący Cios [5]
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Ciemne Moczary - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 11 Icon_minitimeNie Wrz 28, 2014 5:10 pm

Przychodzę na polowanie.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Ciemne Moczary - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 11 Icon_minitimeNie Wrz 28, 2014 5:12 pm

Wbijam na polo.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Ciemne Moczary - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 11 Icon_minitimeNie Wrz 28, 2014 5:25 pm

Matt przybył na polowanie.
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Ciemne Moczary - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 11 Icon_minitimeNie Wrz 28, 2014 6:10 pm

Czwórka śmiałków pojawiło się na polowaniu. Rządni nowych doznań, gotowi oddać swoje życie tylko po to by przeżyć przygodę i jeszcze bardziej poszerzyć paletę posiadanych pokemonów - tacy własnie byli ci, którzy zdecydowali się przybyć na dzisiejsze polowanie. Staliście gdzieś na skraju ciemnych moczar. Wasze buty zapadały się w stęchłej ziemi, a wszędzie czuć było paskudny odór. Wtem zobaczyliście błysk światła, gdzieś naprzeciw was w głębi moczar. Co czynicie?

brak kolejki
20 minut na odpis


Ostatnio zmieniony przez Cedric dnia Nie Wrz 28, 2014 6:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Ciemne Moczary - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 11 Icon_minitimeNie Wrz 28, 2014 6:11 pm

Matt idzie w kierunku błysku światła. Bo co innego ma czynić? Nie cofnie się.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Ciemne Moczary - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 11 Icon_minitimeNie Wrz 28, 2014 6:12 pm

Na początku zastanawiam sie czy nasz narrator umie liczyć, jest nas troje Razz Potem idę w stronę światła niczym zdechlak do krainy wiecznych łowów. Czynię to ostrożnie i najlepiej znajduję jakiegoś drągala, aby nim testować drogę przed sobą.
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Ciemne Moczary - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 11 Icon_minitimeNie Wrz 28, 2014 6:32 pm

Idę do światła.
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Ciemne Moczary - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 11 Icon_minitimeNie Wrz 28, 2014 6:39 pm

Postanowiliście ruszyć w kierunku światła i już po chwili dotarliście do jakiegoś dziwnego, prowizorycznego szałasu rozciągniętego pośród drzew. W środku na stercie liści siedziała stara kobieta, a przed nią płonęło ognisko - to właśnie ono was tutaj zwabiło.Kobieta miała zamknięte oczy i najwyraźniej medytowała.

- Ah.... wiedziałam, że przyjdzie. Baltazar mi wszystko powiedział... On was widział.... I widzi was dalej.

Zrobiło się dość dziwnie. Kobieta sprawiała wrażenie nieobecnej duchem. Mówiła to dziwnym, beznamiętnym tonem, lekko zachrypniętym.


Emequaza*
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Ciemne Moczary - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 11 Icon_minitimeNie Wrz 28, 2014 6:41 pm

Matt się lekko zdziwił. Ale miał już do czynienia z szamanami czy innymi mediami, dziwny jest ten świat.
-Wie pani coś na temat tego pokemona, który się tutaj kręci? - zapytał cicho.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Ciemne Moczary - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 11 Icon_minitimeNie Wrz 28, 2014 6:42 pm

Wolałem nie podchodzić bliżej, może pali jakieś podejrzane zielsko czy coś. Stoję w bezpiecznej odległości i badam sytuację.
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Ciemne Moczary - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 11 Icon_minitimeNie Wrz 28, 2014 6:43 pm

Wypuszczam skitty i każe jej użyć przewidywania, by się rozejrzała.
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Ciemne Moczary - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 11 Icon_minitimeNie Wrz 28, 2014 6:45 pm

Skitty niestety nic nie zauważyła. Wy zaś staliście jak staliście. Kobieta wysłuchała słów Matta.

- Kiedyś kręciło się tutaj wiele pokemonów. Ale teraz ich nie ma. Baltazar ich bardzo nie lubi. Nie pozwalają mu one myśleć... Baltazar to wielki myśliciel.

W głosie kobiety pojawiło się jakieś dziwne podekscytowanie. Opowiadała o tym z niebywałym wręcz przejęciem.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Ciemne Moczary - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 11 Icon_minitimeNie Wrz 28, 2014 6:47 pm

-Więc jeden pokemon musi przeszkadzać Baltazarowi. Chciałbym mu pomóc, żeby mógł myśleć w spokoju - powiedział do kobiety. Nie wiedział czego może się spodziewać.


Ostatnio zmieniony przez Matt dnia Nie Wrz 28, 2014 6:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Ciemne Moczary - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 11 Icon_minitimeNie Wrz 28, 2014 6:48 pm

- Baltazar ma racje, ma łeb na karku hehe
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Ciemne Moczary - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 11 Icon_minitimeNie Wrz 28, 2014 6:49 pm

Umieszczam skitty z powrotem w pokeballu.
-Kim jest Baltazar?-Spytałem się kobiety.
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Ciemne Moczary - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 11 Icon_minitimeNie Wrz 28, 2014 6:52 pm

Stawiam się na polo
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Ciemne Moczary - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Ciemne Moczary   Ciemne Moczary - Page 11 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Ciemne Moczary

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 10 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Johto-