PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Srebrna Dolina

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Srebrna Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Srebrna Dolina   Srebrna Dolina - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 02, 2014 4:48 pm

Dwudziesty trening przewidziałem jako małe podsumowanie tego czego moja podopieczna nauczyła się do tej pory.
- To już nasze dwudzieste spotkanie. Podsumujmy to co udało ci się do tej pory opanować.
Wróciłem wspomnienia do poczatków nauki antycznej mocy. Starałem się przedstawić jakie błędy popełniała i udało się wymazać, ale co wciąż nie jest robione dobrze. Starałem się pokazać poczyniony przez nią postęp. Chwaliłem za dobre występy, ale i karciłem za błędy starając się odpowiednio zmotywować Amaurę do dalszej pracy. Na zakończenie przedstawiłem plany treningu na następne spotkania.

Amaura - Antyczna Moc (20)
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Srebrna Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Srebrna Dolina   Srebrna Dolina - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 05, 2014 10:13 pm

Po raz kolejny wypadła mi przerwa w treningach. Ostatnimi czasy nie potrafiłem zabrać się za to tak jak czyniłem to dawniej. Ciągle brakowało mi na to czasu i motywacji. W końcu jednak postanowiłem się przełamać i przybyłem do doliny by trenować Amaurę.
- Soniu postaraj się wykonać antyczną moc! Pełna moc teraz!
Amaura zgromadziła energię i starała się uformować kulę mocy.
- A teraz ją wypuść!
Biała kula energii wzbiła się w górę po czym uderzyła w pobliski kamień.
- Tak! O to właśnie chodziło!

Amaura - Antyczna Moc (21)
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Srebrna Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Srebrna Dolina   Srebrna Dolina - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 05, 2014 11:03 pm

Na koniec pozostał mi trening Amaury. Z jakiegoś powodu nie czerpałem ostatnio z trenowania mojej podopiecznej. Treningi z nią przebiegały tak intensywnie, że odczuwałem lekkie znużenie. Na całe szczęście prace nad antyczną mocą zbliżały się już ku końcowi.
- Amauro... Jesteś gotowa? A więc do dzieła! Antyczna moc teraz!
Nad pyskiem mojej podopiecznej wytworzyła się srebrzysta kula energii, która stale się powiększała aż w końcu urosła do takich rozmiarów, że moja podopieczna mogła użyć ją jako ataku.
- Antyczna moc!
Kula oderwała się od pyszczka i pomknęła w stronę pobliskiego kamienia krusząc go w drobny mak. Jedynie uśmiechnąłem się na ten widok.

Amaura - Antyczna Moc (22)
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Srebrna Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Srebrna Dolina   Srebrna Dolina - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 08, 2014 8:49 pm

Matthew przyszeł do Srebrnej Doliny, aby kontynuować trening Lepkiej Nici. Nie był to łatwy do nauki atak, był to przecież już szesnasty trening. Wskazywałoby to też na to, że czeka ich jeszcze dużo pracy. Chłopak wypuścił swojego kamienno-robaczego podopiecznego z pokeballa i uśmiechnął się radośnie.
-Cześć Shuckle. Mam nadzieję, że jesteś gotowy na kolejny trening. Dzisiaj chciałbym popracować nad ukształtowaniem z Lepkiej Nici pajęczyny, o odpowiednim, równym kształcie. Nią będziesz celował w tamtą ścianę – powiedział, wskazując na pionową ściankę kamienną. Równo będzie na niej widać wszystkie niedopracowania, jakie wkradną się do kształtu pajęczyny. Zaczęli trenować. Shuckle strzelał kilkukrotnie, jego celem było stworzenie wzorowej, równej nici. Minęło sporo czasu, zanim udało się stworzyć idealną. Po wyczerpującym treningu Matt przez jakiś czas bawił się z Shucklem. W końcu chłopak wycofał pokemona do balla i odszedł z uśmiechem na ustach.

Shuckle – Lepka Nić (16)
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Srebrna Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Srebrna Dolina   Srebrna Dolina - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 09, 2014 8:22 pm

Matt przybył do Srebrnej Doliny. Nadszedł czas na kolejny trening Lepkiej Nici z Shucklem. Był to już siedemnasty z kolei. Opanowanie ów ruchu z chwili na chwilę było bliżej. Trzeba mimo to przyznać, że nauka tego ruchu była wielkim wyzwaniem. Chłopak wypuścił z pokeballa robaczego pokemona i uśmiechnął się do niego.
-Cześć Shuckle. Mam, nadzieję, że jesteś gotowy na kolejny trening. Dzisiaj ponownie zajmiemy się dopracowaniem kształtu sieci. Pamiętaj, że ma wyglądać jak prawdziwa pajęczyna. Wyobraź sobie, że jesteś pająkiem, a w tę nić mają złapać się twoje ofiary. – powiedział – Celuj tam – wskazał na skalną, dość gładką ścianę. - Lepka Nić! – krzyknął. Tak właśnie zaczął się trening. Shuckle dawał z siebie wszystko – próbował na różne sposoby uformować idealną pajęczynę. Na początku szło mu wręcz beznadziejnie. Z czasem jednak nić zaczęła nabierać odpowiedniego kształtu. Po wyczerpującym treningu przyszedł czas na odpoczynek. Po wszystkim Matt wycofał pokemona do balla i odszedł z uśmiechem na twarzy.

Shuckle – Lepka Nić (17)
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Srebrna Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Srebrna Dolina   Srebrna Dolina - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 21, 2014 6:21 pm

Po zakończeniu pierwszych treningów nowego ataku z Arbokiem, nadeszła pora na drugiego podopiecznego - tym razem padło na Timburra Pomimo swojej niezbyt powalającej postury, pokemon stawał się coraz to potężniejszy. Teraz zamierzałem do jego arsenału dorzucić kolejny potężny cios. Do Srebrnej Doliny dotarłem wczesnym popołudniem i bez zbędnego przedłużania, wypuściłem z pokeballa Timburra. Podopieczny był zadowolony, nakarmiłem go i napoiłem, a następnie zabraliśmy się do nauki teoretycznej Skupienia Energii, bo właśnie to był kolejny ruch do opanowania. To silny atak, więc ze szczególną starannością opowiadałem podopiecznemu jak go wykonać i kiedy najlepiej go zastosować. Pokemon kiwał główką, ale chyba nie bardzo pojmował o co tak naprawdę chodzi.

Trening na Skupienie Energii - Timburr (1)
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Srebrna Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Srebrna Dolina   Srebrna Dolina - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 24, 2014 1:34 pm

Słońce wstało wczesnym rankiem, a ja stanąłem na równe nogi wraz z pierwszym pianiem kura. Szybko załatwiłem wszelkie sprawy fizjologiczne i ubrałem się w dzisiejsze ciuchy, po czym opuściłem swoją kryjówkę. Było dość chłodno, ale w miejscu, do którego zmierzałem, było o wiele cieplej. Udałem się bowiem w stronę srebrnej doliny. Dotarłem tam stosunkowo wcześnie, bo około godziny dziewiątej. Bez zbędnego wahania i przedłużania, wypuściłem Timburra z pokeballa, nakarmiłem go i napoiłem, a następnie przebiegliśmy się po obszarze doliny. Gdy już wybiegaliśmy się na dobre i byliśmy wymęczeni, kontynuowałem trening teoretyczny Skupienia Energii. Tak jak ostatnio - tłumaczyłem swojemu podopiecznemu jak ma wyglądać atak, jak go wykonać, oraz przeciwko jakim przeciwnikom będzie najbardziej skuteczny.

Trening na Skupienie Energii - Timburr (2)
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Srebrna Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Srebrna Dolina   Srebrna Dolina - Page 2 Icon_minitimeNie Maj 25, 2014 10:26 pm

Prosto z ciemnych moczar, skierowałem swoje kroki do srebrnej doliny. Było chłodno, ale w żadnym razie mi to nie przeszkadzało. W końcu byłem przyzwyczajony do o wiele gorszych warunków klimatycznych, prawda? Na miejsce treningu dotarłem wczesnym popołudniem. Dzisiaj zacząłem nieco wcześniej niż zazwyczaj, więc wszystko przebiegało zgodnie z wcześniej ustalonym grafikiem. Po dotarciu na miejsce, wypuściłem z pokeballa swojego podopiecznego. Timburr był zadowolony z mojego towarzystwa i nie mógł doczekać się treningu. Nakarmiłem go więc, napoiłem, pobawiłem się z nim i posłuchałem wspólnie z nim muzyki, a następnie dalej ogarnialiśmy Skupienie Energii. Tłumaczyłem podopiecznemu jak atak powinien wyglądać i przeciwko komu najlepiej go stosować. Pokemon zaś zdawał się wszystko rozumieć, to dobrze.

Trening na Skupienie Energii - Timburr (3)
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Srebrna Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Srebrna Dolina   Srebrna Dolina - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 31, 2014 7:00 pm

Przybywam na polowanie
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Srebrna Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Srebrna Dolina   Srebrna Dolina - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 31, 2014 7:12 pm

Matt przybył na polowanie.
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Srebrna Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Srebrna Dolina   Srebrna Dolina - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 31, 2014 7:14 pm

Ostatnimi czasy w ogóle nie chodziłem na polowania, postanowiłem jednak to zmienić. Od wielu miesięcy nie złapałem już żadnego pokemona i prawdę mówiąc byłem tym już lekko sfrustrowany. Ponadto ostatnio zaniedbywałem treningi i trzeba było to jasno przyznać - moja trenerska kariera zaczęła lekko stopować. W końcu jednak przełamałem się i znalazłem chwilę na to by iść na polowanie i być może nieco zwiększyć liczbę posiadanych przeze mnie pokemonów. Pokemon na ogłoszeniu nie wydawał mi się być co prawda zbyt ciekawy, ale to nie było najważniejsze. Chciałem złapać cokolwiek - pragnąłem tego bardzo niż czegokolwiek innego w tym momencie.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Srebrna Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Srebrna Dolina   Srebrna Dolina - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 31, 2014 7:19 pm

Ostatnio w tym miejscu byłam dość dawno także polując na pokemona, którego wówczas niestety nie udało mi się złapać. Dziś odbywało się tutaj polowanie na dzikiego stworka z ostrymi kłami terroryzującego mieszkańców tego miejsca. Postanowiłam więc udać się w to miejsce, aby spróbować go złapać jednak przed wyjściem narzuciłam na siebie ciepłą kurtkę spodziewając się, że w tym miejscu będzie dość zimno. Po tym wybiegłam z domu i dotarłam na miejsce polowania. Było już tam pbecnych dwóch trenerów z tym samym celem co ja.
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Srebrna Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Srebrna Dolina   Srebrna Dolina - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 31, 2014 7:20 pm

Nagle świat zawirował, a wy zaleźliście się pod jakąś kamienną budowlą. Przed wami stał zakapturzony mężczyzna. Spojrzał na was i uśmiechnął się szeroko.
- Witam śmiałków! Może niektórzy mnie pamiętają, może ktoś mnie nie zna. Jestem Somov. Pewna dość irytująca postać, która was często nawiedza na polowaniach. I ponownie to ja wam przeszkodzę w polowaniu na nowego stworka. Stoicie teraz przez potężnym kompleksem labiryntu. W środku czeka na was ponad kilometr korytarzy, wiele zakrętów, wyborów dróg oraz pułapek i wskazówek do trafienia do tajemniczego pokemona, który terroryzował te tereny. Pojmałem go i schowałem w tym miejscu. Liczę, że przeżyjecie. A jak nie ... gdzieś tam jest szpital. Poza tym brak zasad. Możecie pomagać sobie, mordować, składać starożytne ofiary, zgrać w bierki, klasy, łapki, płakać i szukać mamusi i tatusia. Pełna dowolność.
Somov rozsiadł się wygodnie na krześle i odpalił fajkę. Czekał na rozpoczęcie prawdziwej zabawy. Do wybory macie wejście "Ogień" oraz "Woda". Do was zależy gdzie wejdziecie.

Brak kolejki! 20 minut na odpis. Po tym czasie "out" z wielką raną.
Osoby, które dojdą po moim wpisie - wybierają od razu drogę.
Jednak Somov ma dla nich komentarz "Ach ci spóźnialscy. Gotowałbym ich na wolnym ogniu. Wbijać do Labiryntu."
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Srebrna Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Srebrna Dolina   Srebrna Dolina - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 31, 2014 7:24 pm

- Cześć i czołem, zjem mięso z rosołem! Idę se w ogień hej!
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Srebrna Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Srebrna Dolina   Srebrna Dolina - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 31, 2014 7:25 pm

Wybieram wejście Ogień
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Srebrna Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Srebrna Dolina   Srebrna Dolina - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 31, 2014 7:26 pm

Matt rozejrzał się. Ogień czy woda. Dwa żywioły, które walczą ze sobą od zawsze. Przemyślał wszystkie możliwe sytuacje. Bliżej mu było chyba do ognia, ale chłopak uwielbiał wyzwania, zatem ruszył w kierunku wodnego korytarza.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Srebrna Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Srebrna Dolina   Srebrna Dolina - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 31, 2014 7:27 pm

Uważnie wysłuchałam słów Somov'a. Ach... To ten, który często oznajmia pewne rzeczy na polowaniach, zasady itp. Czyli dzisiaj do pokonania labirynt, pułapki i inne tego typu rzeczy. Byłam pewna, że będzie ciężko, ale zawsze można spróbować mając nadzieję, że wszystko pójdzie po swojej myśli.
- Chodź Quilava. - Wypuściłam pokemona z jego pokeball'a.
Dla mnie "ogień lub woda" zawsze kojarzyło się z śmiercią w ogniu, albo w wodzie. Dość dziwne skojarzenie. Wybrałam więc wejście bramą ognia licząc, że uda mi się złapać pokemona i przeżyć wizytę w tym labiryncie.
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Srebrna Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Srebrna Dolina   Srebrna Dolina - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 31, 2014 7:30 pm

A więc labirynt? Nie brzmiało to zbyt zachęcająco. Jak widać będzie mnie tutaj czekała naprawdę trudna przeprawa. Popatrzyłem na moich towarzyszy. Wszyscy wyglądali na zaniepokojonych. Prawdę mówiąc myślałem, że będzie góra trzy osoby. Nie wiedziałem czy cieszyć się z tak dużej frekwencji. Z jednej strony będzie nam raźniej. Z drugiej zaś im więcej osób tym mniejsza szansa na złapanie pokemona. Popatrzyłem na trenerów, którzy zaczęli wybierać między wodą a ogniem. Nadszedł też czas na mnie, po dłuższym zastanowieniu wybrałem wejście wody.
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Srebrna Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Srebrna Dolina   Srebrna Dolina - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 31, 2014 7:43 pm

Somov uważnie się wam przyglądał gdy wybieraliście swoje trasy. Na jego twarzy malował się uśmiech gdy przekraczaliście próg labiryntu i za wami pojawiała się niewidzialna bariera, która zabrania wam wycofania się.

Ogień. (Samael, Roxie, Crystal)
Przywitał was ponury wystrój. Szare ściany sa oświetlone przez liczne pochodnie. Przed wami pierwszy wybór drogi. Możecie wybrać trasę na lewo (a na ścianie widnieje znak pięści) oraz na prawo (znak szczęk).

Woda. (Matt, Cedric)
Szare ściany oświetlone pochodniami nie zachęcały do eksploracji. Doszliście do pierwszego rozwidlenia. Na środku leżały kości mężczyzny. Czaszka leżała na trasie po lewo, na prawo natomiast leżały piszczele. Pozostałe rozrzucone zostały na drogę prosto.

Brak kolejki! 20 minut na odpis. Po tym czasie "out" z wielką raną.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Srebrna Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Srebrna Dolina   Srebrna Dolina - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 31, 2014 7:45 pm

Idę w prawo
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Srebrna Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Srebrna Dolina   Srebrna Dolina - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 31, 2014 7:49 pm

Niby ponuro ale towarzystwo w miarę git, tylko ten silikon . . . Szczęki nie brzmią fanie i wolałbym iść się bić, ale nie ma tak łatwo i wybieram właśnie dziką drogę szczęk Very Happy
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Srebrna Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Srebrna Dolina   Srebrna Dolina - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 31, 2014 7:49 pm

Takiego widoku się nie spodziewałem. Trup nie wyglądał zbyt zachęcająco.
- Chyba nas czeka to samo.
Powiedziałem do Matta po czym wyjąłem moją niekończącą się paczkę papierosów i wyjąłem z niej jednego ze szlugów. Podpaliłem go po czym dwukrotnie mocno się zaciągnąłem. To pomagało mi się odstresować, w tej sytuacji musiałem zachować niemalże stoicki sposób. Podszedł do czaszki podniosłem ją po czym przypatrzyłem się jej. Wpuściłem nieco dymu w jeden z oczodołów, po czym rozejrzałem się wokół siebie czy czasem nikt nas nie obserwuje.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Srebrna Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Srebrna Dolina   Srebrna Dolina - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 31, 2014 7:49 pm

Weszłam do labiryntu. Od razu gdy wkroczyłam zamknęła się za mną i za innymi niewidzialna, przezroczysta ściana, za którą był Somov jakoś dziwnie uśmiechnięty. Już po niedługim czasie zobaczyć można było pierwsze rozwidlenie drogi. Droga w prawo i pieści na ścianie i w lewo gdzie na ścianie widniały szczęki. Z ogłoszenia wynikało, że szczęki to tak jakby znak rozpoznawczy stwora dla tego ruszyłam w stronę z szczękami. Liczyłam na to, że już na samym początku nie popełnię błędu i aż tak szybko nie odpadnę.
- Quilava, bądź ostrożny. - Przykazałam pokemonowi i poszłam razem z nim w prawą stronę.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Srebrna Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Srebrna Dolina   Srebrna Dolina - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 31, 2014 7:54 pm

Wpakowałem się na teren zwany Srebrną Doliną i rozpocząłem podróż po tej krainie.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Srebrna Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Srebrna Dolina   Srebrna Dolina - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 31, 2014 7:55 pm

Matt miał dziwne wrażenie, iż te kości coś oznaczają. Nie był jednak pewien co. Ponownie się rozejrzał. Kości na pewno nie kojarzą się z niczym dobrym. Albo coś tego gościa zabiło, albo zgubił się i się człeczek załamał. Matt postanowił ruszyć drogą, którą wskazała mu czaszka - w lewo.
-Nie chcę tak skończyć - rzekł do Cedrica. Wyglądało to wszystko bynajmniej niezbyt zachęcająco.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Srebrna Dolina - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Srebrna Dolina   Srebrna Dolina - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Srebrna Dolina

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Dolina Blackthorn
» Smocza Dolina

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Johto-