PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Lodowe Jaskinie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Lodowe Jaskinie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 12, 2014 10:06 pm

Dzisiejsze trening postanowiłem rozpocząć od krótkiej wizyty w srebrnej dolinie.
- Amauro jesteś gotowa na kolejny trening? Dzisiaj trochę porozmawiamy o tej akcji.
Tematem przewodnim było praktycznie zastosowanie promienia w walce. Jakie były jego mocne strony, największe zalety, ale i słabostki. Potem postanowiłem zająć się techniczną stroną wykonywania tej akcji.
- Soniu w przeciwieństwie do promienia aurory nie tworzysz kuli energii, a po prostu wytwarzasz lód, który staje się promieniem.
Troszkę jeszcze rozgadałem się na temat tej akcji. Sonia słuchała moich słów w skupieniu.

Amaura - Lodowy Promień (2)
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Lodowe Jaskinie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 14, 2014 10:32 pm

Na koniec pozostał mi trening mojej lodowej podopiecznej.
- Pokaż się Soniu!
Krzyknąłem rzucając pokeball w którym kryła się moja lodowa podopieczna.
- Jesteś gotowa na trening? A więc do dzieła!
Poprawiłem kołnierz koszuli po czym dodałem.
- Dzisiaj czeka cię ostatnia lekcja teoretyczna. Porozmawiamy o tym skąd bierze się ta energia.
Zacząłem tłumaczyć działanie typu lodowego w jaki sposób powstaje ta energia i jak powinna używać jej Sonia by wyszło wychodziło tak jak należy.


Amaura - Lodowy Promień (3)
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Lodowe Jaskinie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 15, 2014 8:28 pm

-Wybieram Cię Snover! Zawołał, podrzucając czerwonego balla w górę. Tego dnia wznowili treningi dotyczące jednego z bardzo potężnych ataków, polegającego na wytworzeniu ostrych odłamków lodu, które nautralnie miałyby uderzyć w przeciwnika. -Jesteś gotowa, aby rozpocząć? Daj mi znak. Uśmiechnął się, a gdy Snover była gotowa to wreszcie rozpoczęli trening. Na początku pokemon z dokładnością i precyzją wytwarzał odłamki, a następnie celnie nimi trafiał. Pod koniec dnia celność trochę zmalała , nie wiadomo z jakiego powodu. -Snover, zmęczyłaś się? Może zjedzmy coś. I tak też zrobili, zjedli posiłek, a potem przez krótką chwilę jeszcze ćwiczyli. Po zakończeniu dzisiejszego dnia, Sponge powrócił pokemona do balla i opuścił Lodowe Jaskinie w pełni szczęśliwy z rezultatów.

Snover
* Nauka Odłamków Lodu (24)
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Lodowe Jaskinie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 15, 2014 10:33 pm

- Pokaż się Soniu!
Krzyknąłem rzucająć ball w którym kryła się moja lodowa księżniczka.
- Jak tam samopoczucie?
Amaura podbiegła do mnie i mocno się wtuliła.
- Tak jak wspomniałem teraz już trenujemy normalnie, a więc bierzmy się do pracy.
Wstałem i odsunąłem się od niej.
- Rozpocznij gromadzenie energii lodu.
To był pierwszy punkt naszego treningu. Moja podopieczna musiała nauczyć się kumulacji energii potrzebnej do wykonania akcji. Dzisiejsze treningi nie przyniosły jednak żadnych rezultatów.

Amaura - Lodowy Promień (4)
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Lodowe Jaskinie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 16, 2014 10:41 pm

- Amauro, póki co tylko wytwarzaj energię i nie staraj się jej przetwarzać, nie jesteś bowiem jeszcze na to gotowa. To wciąż nie jest ten etap, na razie skupmy się na samym gromadzeniu.
I zgodnie z poleceniem Sonia rozpoczęła proces gromadzenia energii lodu. W ciszy przyglądałem się jej poczynaniom.
- Dalej, dalej!
Dopingowałem ją. Amaura starała się zgromadzić jak największe ilości energii i na moje oko wychodziło jej to naprawdę nieźle. Nie była jednak jeszcze gotowa do nauki przetwarzania jej.
- Na dzisiaj koniec.
Dodałem po czym wycofałem podopieczną do kuli.

Amaura - Lodowy Promień (5)
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Lodowe Jaskinie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 17, 2014 9:59 pm

Sponge przybył dzisiejszego dnia nad tereny Lodowych Jaskiń, aby wraz ze swym pokemonem wznowić ćwiczenia dotyczące Odłamków Lodu. Ostatnie dni przyniosły ze sobą wiele sukcesów, Snover nauczyła się panować nad swoimi emocjami i przekierowywać je tak, aby perfekcyjnie uderzyć w cel. Sponge był dumny, że udało im się zrobić tak duży progres. Oczywiście nie zastali na laurach, a wręcz przeciwnie. Ich treningi ruszyły pełną parą, a Lodowa Jaskinia w której trenowali cała pokryta była tarczami, manekinami i innymi celami, które służyły Snover w polepszeniu celności. Pokemon ćwiczył jak tylko potrafił, a Odłamki Lodu robiły coraz to większe wrażenie. Po zakończonym treningu, zjedli razem kolacje. -Dziękuje za dzisiejszy czas. Powrót. I tak skończył się ich trening.

Snover
* Nauka Odłamków Lodu (25)
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Lodowe Jaskinie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 17, 2014 10:55 pm

Na koniec zostawiłem sobie trening mej lodowej podopiecznej.
- Pokaż się Soniu!
Rzuciłem pokeball z którego po chwili wyszła moja podopieczna.
- Dobrze dzisiaj także będziezs po prostu gromadziła energię, wczoraj wychodziło ci to już naprawdę całkiem fajnie, ale wydaję mi się, że jak jeszcze sobie to trochę poćwiczysz to na dobre ci to wyjdzie.
Po tych słowach Amaura rozpoczęła proces gromadzenia energii lodu. Nie przetwarzała jej jednak jeszcze, a jedynie co to gromadziła.
[b]- Świetnie sobie radzisz.[/b
Krótko skwitowałem jej starania.

Amaura - Lodowy Promień (6)
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Lodowe Jaskinie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 2 Icon_minitimePią Kwi 18, 2014 9:06 pm

Tym razem zdecydowałem się odwiedzić jaskinie na początku. Tutaj czekały moją podopieczną kolejne mozolne próby wykonania promienia lodu.
- Dalej Soniu dasz radę!
Pokrzepiałem moją podopieczną, która co raz próbowała gromadzić większe ilości energii. Niestety nic nie wychodziło tak jak potrzeba i nie udawało jej się wytworzyć odpowiedniej ilości mocy.
- Nie zniechęcaj się. Wiem, że jesteś w stanie to zrobić!
Moja podopieczna próbowała jeszcze kilka razy, niestety nic z tego nie wychodziło.



Amaura - Lodowy Promień (7)
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Lodowe Jaskinie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 19, 2014 5:16 pm

Sponge przybył ponownie nad tereny Lodowych Jaskiń, ponieważ chciał wraz ze swoją Snover wznowić ćwiczenia dotyczące Odłamków Lodu. Nie czekali długo, zjedli solidny posiłek aby nabrać sił do treningów i już po chwili je rozpoczęli. Snover próbowała zgromadzić w swych zielonych łapkach dostateczną ilość energii, a następnie wycelować w dany cel. -Jesteś gotowa? Wierzę w to, że Ci się uda. Snover gromadząc lodową energię celowała i bum. Bardzo solidne, średniej wielkości, ostre odłamki lodu niczym strzały wędrowały w ścianę, na której namalowana była strzelnicza tarcza. -Udało Ci się! Mówiłem! Doświadczenie jest najważniejsze. I trenowali dalej, aż do osiągnięcia kolejnych sukcesów. Nie spoczęli na laurach, a ponownie zagłębiali się nawet w szczególiki, aby Odłamki Lodu były coraz to dokładniejsze i silniejsze.

Snover
* Nauka Odłamków Lodu (26)
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Lodowe Jaskinie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 19, 2014 10:15 pm

- Lodowy promień!
Amaura zaczęła gromadzić energię potrzebną do wykonania ciosu. W ciszy przyglądałem się jej poczynaniom. Czułem jak powietrza wokół niej staje co raz zimniejsze, ale poza gromadzeniem energii nie widać było żadnego efektu. Moja podopieczna nie potrafiła ją przekształcić w akcje.
- Wytwarzasz zbyt mało mocy. Postaraj się stworzyć jej więcej.
Radziłem Soni, która próbowała wykonać cios.


Amaura - Lodowy Promień (8)
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Lodowe Jaskinie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 20, 2014 10:12 pm

Dzisiejsze treningi postanowiłem rozpocząć od krótkiego spotkania z Amaurą. Ta nie czekało nic innego jak kolejne mozolne próby wykonania lodowego promienia.
- Gromadzisz stanowczo zbyt mało energii aby poprawnie wykonać atak, postaraj się zgromadzić jej zdecydowanie więcej. Wiem, że jesteś w stanie to zrobić.
Sonia rozpoczęła proces gromadzenia, już chciała uwolnić i próbować przemienić w promień, ale powstrzymałem ją.
- Za mało! Masz zgromadzić więcej!
Gromadzenie i utrzymanie większej ilości mocy było problematyczne dla Amaury, ale starała się jak mogła.

Amaura - Lodowy Promień (9)
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Lodowe Jaskinie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 21, 2014 8:11 am

Po treningu z Raltsem postanowiłam przeprowadzić kolejny trening lodowego wiatru. W tym celu przyszłam w pobliże lodowych jaskiń. Wypuściłam pokemona z pokeball'a. Tym razem stworek miał wziąć głęboki oddech i spróbować schłodzić go lekko w swoim pyszczku po czym wystrzelić w kierunku skał. Po zakończeniu treningu schowałam stworka do pokeball'a i poszłam dalej.

Glaceon i lodowy wiatr 6 trening.
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Lodowe Jaskinie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 21, 2014 10:23 am

Dzisiejsze treningi zacząłem dość niecodziennie rano - zazwyczaj zabierałem się za to późnym wieczorem, ale teraz miałem chwilę wolnego czasu i postanowiłem nie marnować go na bezczynne siedzenie i wykorzystać go trenowania mojej Amaury.
- Soniu plan na dzisiaj jest dokładnie taki sam jak na ostatnie treningi. Musisz po prostu zgromadzić tak dużo energii jak tylko dasz radę. Wierzę w ciebie!
Amaura skupiła się i zaczęła zbierać energię, kilkukrotnie próbowała ją uwolnić, ale za każdym razem ją powstrzymywałem.
- Jest jej za mało! Więcej, więcej!

Amaura - Lodowy Promień (10)
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Lodowe Jaskinie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 21, 2014 9:37 pm

Snover z dnia na dzień była coraz to silniejsza, rozwijała swoje umiejętności stopniowo i bez zbędnego pośpiechu. Nowy poranek przynosił jej nową siłę, którą Snover wykorzystywała w codziennych treningach. Najbardziej potrzeba jej było spokoju, opanowania. Cały czas ino by handlowała wszystkim co jej pod rękę wpadnie. -Jesteś gotowa? Przygotowałem dla ciebie całą masę pustych puszek po napojach, jako cele. Nie wiem jak mi się odwdzięczysz, zaraz mi pęcherz pęknie! Zaśmiali się oboje. Ostatnimi czasy nawet bardzo się polubili, ale to było normalne. Spędzali ze sobą mnóstwo czasu to i zależało im na sobie nawzajem. -Spróbuj nakierować energię na jeden cel, bez pośpiechu. Pokierował łapkę pokemona, próbował pomóc pokemonowi. Atak był coraz bardziej celniejszy, dokładniejszy. Widać było, że ruch zyskuje na doświadczeniu. Ćwiczyli jeszcze przez długi czas, powtarzali ćwiczenia. Trenowali.

Snover
* Nauka Odłamków Lodu (27)
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Lodowe Jaskinie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 22, 2014 8:47 am

Przyszłam w pobliże lodowych jaskiń chcąc przeprowadzić kolejny trening z swoim podopiecznym. Wypuściłam Glaceona z pokeball'a po czym przywitałam się z stworkiem. Trening zaczęliśmy od rozgrzewki, stworek miał użyć wszystkich swoich ataków. Po tym przeszliśmy do nauki ruchu lodowym wiatrem. Pokemon robił to co zawsze. Nabierał dużo powietrza i starał się je schłodzić w swoim pyszczku po czym wydmuchiwał je. Po skończonym treningu schowałam stworka do pokeball'a i poszłam dalej.

Glaceon i lodowy wiatr 7 trening.
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Lodowe Jaskinie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 22, 2014 9:47 am

- Ruszaj Amauro!
Krzyknąłem rzucając ball w którym tkwiła moja podopieczna. Podobnie jak wczorajszego dnia zdecydowałem się odbyć treningi z moją podopieczną o dość wczesnej porze.
- A więc możemy zaczynać... Soniu lodowy promień!
Amaura zaczęła gromadzić energię potrzebną do wykonania ciosu, przychodziło jej to dość łatwo. W ciszy przyglądałem się jej staraniom. Udawało jej się gromadzić energię, ale nie potrafiła jeszcze przemienić jej w promień.
- Wkrótce ci się uda. Wiem to.

Amaura - Lodowy Promień (11)
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Lodowe Jaskinie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 22, 2014 7:56 pm

Pierwszym miejscem, w jakie udał się Sponge tego dnia były Lodowe Jaskinie. Poświęcił cały czas, aby wraz ze swoją Snover doskonalić umiejętności dotyczące Odłamkami Lodu. Na początku Snover próbowała zgromadzić w swoich łapkach jak najwięcej energii, orzeźwiającej i lodowej energii. -Świetnie Ci idzie, spróbuj się bardziej skoncentrować. Tak jak wczoraj. Snover przymknęła oczy, a tuż po chwili odłamki lodu strzelały jak głupie. -Gratuluję. Widzisz, czas sprawia, że twoje umiejętności rozwijają się w szalonym tempie. Trenowali jeszcze przez pewien czas, aż do momentu gdy się doszczętnie zmęczyli. Mieli ambicji za dwóch. Po całym treningu, wspólnie przyrządzili solidną kolację, aby nabrać straconych sił. -Na dziś już wystarczy. Powrót. I tak zakończył się ich dzień.

Snover
* Nauka Odłamków Lodu (28)
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Lodowe Jaskinie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 2 Icon_minitimeSro Kwi 23, 2014 10:34 pm

Po treningu z Yanmegą udałem się do lodowych jaskiń aby dalej trenować moją podopieczną.
- Dobrze Amauro... Dzisiaj tylko gromadzenie energii, bez jej przekształcania. Nie będziemy robili tego dopóki nie nauczysz się porządnie gromadzisz bowiem dalej ci to nie wychodzi. Wykorzystujesz stanowczo zbyt mało mocy do wykonania tego ciosu, więc przyłóż się do tego bardziej.
Amaura przytaknęła główką po czym zabrała się do gromadzenia energii potrzebnej do wykonania ciosu.
I tak zgodnie z moim poleceniem próbowała gromadzić jak największe ilości, bez uwolniania i przekształcania. Po prostu próbowała powiększyć swój limit.

Amaura - Lodowy Promień (12)
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Lodowe Jaskinie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 2 Icon_minitimeCzw Kwi 24, 2014 10:26 pm

-Gotowy? Bo jeśli chodzi o mnie to jestem gotów jak zawsze! Zawołał uradowany Sponge, przybywając nad tereny Lodowych Jaskiń. Podrzucił czerwonego balla wysoko w góre, a ten wirując wywołał małą śnieżynkę, która zwała się Snover. Dzisiejszy trening przebiegał z udziałem wielu sukcesów. Gołym okiem widoczne były postępy jakie robiła Snover i to we wszystkim. W postawie jakiej atakowała, w ilości wytworzonych odłamków czy też celności. Nastąpił przełom, ale czym był spowodowany? Być może pewnością, bądź nawiązaniem lepszych stosunków z trenerem. Trenowali ze wszystkich sił chcąc się stać lepszym i coraz silniejszym. Po zakończonym treningu Sponge spojrzał na jaskinie i doszedł do wniosku, że będą musieli znaleźć sobie inną. Odłamki Lodu doszczętnie zniszczyły, a raczej były w każdej ścianie jaskini. -Do jutra Snover. Zawołał powracając pokemona.

Snover
* Nauka Odłamków Lodu (29)
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Lodowe Jaskinie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 26, 2014 12:17 pm

Po przyjściu w dane miejsce wypuściłam Glaceona z jego pokeball'a i przywitałam się z nim. Na początku zajęliśmy się małą rozgrzewką podczas której pokemon miał użyć wszystkich znanych sobie ataków szczególnie skupiając się na lodowych ruchach. Po tym zaczął uczyć się lodowego wiatru. Otwierał pyszczek i starał się dmuchać schłodzonym przez siebie wcześniej powietrzem. Po skończeniu podziękowałam pokemonowi za trening schowałam pokemona do pokeball'a.

Glaceon i lodowy wiatr 8 trening.
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Lodowe Jaskinie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 27, 2014 9:02 am

- Ruszaj Amaura!
Rzuciłem pokeball z którego po chwili wyszła moja lodowa podopieczna.
- Dobrze Soniu jesteś gotowa do treningu? Ostatnio mieliśmy małą przerwę, ale to dlatego, że miałem naprawdę ciężkie i pełne pracy dni, dzisiaj jednak bierzemy się już do pracy.
Sonia nie była na mnie zła i po chwili była już gotowa do treningu.
- Dobrze a więc... Lodowy promień!
Rozpoczęła próby gromadzenia energii i przekształcania jej w promień. Wyniki były różne, czasem wychodziło jej to lepiej, a czasem gorzej.

Amaura - Lodowy Promień (13)
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Lodowe Jaskinie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 27, 2014 9:31 am

Tym razem pierwszy dzisiejszy trening przeprowadziłam z z lodowym liskiem - Glaceon'em. Wypuściłam pokemona z jego czerwono-białego pokeball'a i przywitałam się z nim. Dzisiaj lodowy lisek miał brać w płuca trochę powietrza i starać się je schłodzić w pyszczku tak, aby wytworzyć lodowy wiatr. Wyniki tego były różne. Po zakończeniu treningu schowałam pokemona do ball'a i poszłam dalej.

Glaceon i lodowy wiatr 9 trening.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Lodowe Jaskinie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 28, 2014 1:05 pm

Ucieszona z tego, że ostatnio lodowy lisek poznał nowy atak znów przyszłam w pobliże lodowych jaskiń na trening z pokemonem.
- Glaceon, pokaż się! - Krzyknęłam rzucając ball pokemona. - Witaj Pearl, ostatnio nauczyłeś się nowego ruchu. Pokażesz teraz jak to robisz?
Pokemon kiwnął lekko głową i zaprezentował piękny lodowy wiatr.
- To było świetne, ale teraz chciałabym nauczyć cię nowego ruchu, a mam namyśli tutaj szybki atak. Ruch ten ma priorytet i atakuje zawsze pierwszy, ale jest trochę słabszy od takiej akcji, nie ma dodatkowego efektu jego użycia. - Wyjaśniłam. - Teraz może pokażę ci jak ten ruch ma wyglądać na pewnej animacji.
Wyszukałam w pokedexie konkretny obrazek i pokazałam go Glaceonowi.
Lodowe Jaskinie - Page 2 Tumblr_mgoirvEp8W1qd87hlo1_500
- To może teraz go sobie omówimy. Jak widzisz cios wykonuje elektryczny szczur Pikachu. Pokemon ten jak widać z kumuluje swoją energię przez co podczas jego biegu pojawia się za nim taka chodź by biała smuga. - Powiedziałam do pokemona. - Lećmy już teraz z początkami. Zaczniesz trening od biegu w miejscu.
Na razie tylko tyle było celem pokemona. Po skończeniu biegania schowałam pokemona do pokeball'a i poszłam.

Glaceon i szybki atak 1 trening.
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Lodowe Jaskinie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 28, 2014 10:22 pm

Dwa pozostałe pokemony, które trenowałem na poprzednim sezonie skutecznie opanowały swoje ataki, niestety moja Amaura dalej miała problemy z lodowym promieniem dlatego uznałem, że warto będzie jeszcze trochę zająć się tym ciosem.
- Musimy znaleźć twoją słabość, musimy ustalić w czym tkwi problem.
Amaura przysiadła wsłuchując się w to co mam jej do powiedzenia.
- A więc gromadzisz zbyt mało energii i za szybko próbujesz ją uwalniać. Ponadto dużo mocy spalasz przy samej przemianie i po prostu nie masz z czego wykonać promienia.

Amaura - Lodowy Promień (14)
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Lodowe Jaskinie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 29, 2014 3:30 pm

Przyszłam z Glaceonem w pobliże lodowych jaskiń chcąc potrenować z Glaceonem cios szybkim atakiem. Wypuściłam pokemona z jego pokeball'a.
- Siemanko Glaceon. Dzisiaj chcę jak zawsze potrenować z tobą aktualnie uczony atak. Zaczniemy jednak od rozgrzewki. Ja także z tobą po biegnę. - Powiedziałam z uśmiechem do pokemona i ruszyłam pierwsza, a Glaceon pobiegł za mną starając się biec jak najszybciej może.
- Okej, wystarczy. - Po zakończeniu biegu powiedziałam i dałam napić się stworkowi. - Pamiętasz obrazek, który wcześniej ci pokazywałam? - Stworek kiwnął tylko głową. - To dobrze. Mysz najpierw skupiała swoją energię myśląc pewnie o czymś szybkim. Ty także pomyśl o jakimś... Odrzutowcu! I zacznij biec jak najszybciej potrafisz. - Wytłumaczyłam ćwiczenie. Pearl zaczął bieg, a po jego zakończeniu schowałam stworka do jego pokeball'a.

Glaceon i szybki atak 2 trening.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Lodowe Jaskinie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Lodowe Jaskinie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Johto-