PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Lodowe Jaskinie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Lodowe Jaskinie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 5 Icon_minitimeSro Cze 18, 2014 3:47 pm

Chłopak o imieniu Sponge, przybył nad tereny Lodowych Jaskiń, aby wraz ze swoim pokemonem rozpocząć treningi dotyczące bardzo trudnego ataku zwanego Śnieżycą. Ruch ten wymagał sporo czasu i ogromu pracy zarówno ze strony pokemona jak i jego trenera. Nie poddawali się jednak i ponownie rozpoczęli naukę Śnieżycy. Na sam początek Snover trenowała zwykłą rozgrzewkę. Ćwiczyła dobrze już znane ataki, aby wzmocnić swoją kondycje. -Jesteś gotowa? Pamiętaj aby zebrać pokłady energii, a następnie ze skupieniem wypuścić ją w postaci olbrzymiej i potężnej Śnieżycy. Nie martw się, teraz przypomnimy sobie podstawowe czynnośći. I tak też zrobili, a po całym zakończeniu dzisiejszego dnia zmagań, Sponge powrócił pokemona do balla i opuścił to miejsce. Był bardzo dumny z tego co osiągnęli na treningu.

Snover
* Nauka Śnieżycy (10)
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Lodowe Jaskinie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 5 Icon_minitimeCzw Cze 19, 2014 8:21 am

Po owocnym treningu z ognistym pokemonem Quilavą postanowiłam udać się w pobliże lodowych jaskiń, aby tam trenować z pokemonem typu lodowego - Glaceon'em. Wypuściłam więc pokemona z czerwono-białego pokeball'a. Przywitałam się z lodowym liskiem. Ostatnio pokemon gromadził energię, która była mu potrzebna do wykonania ataku lustrzanym płaszczem i odbicia specjalnego ruchu oponenta z zdwojoną siłą.
- Lustrzany płaszcz! - Poleciłam pokemonowi wykonanie danego ataku. Stworek przyjął postawę gotową do przyjęcia ataku i zaczął skupiać energię w swoim futerku tak, aby przygotować się na atak oponenta. Po zakończeniu treningu podziękowałam pokemonowi i poszłam dalej.

Glaceon i lustrzany płaszcz 8 trening.
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Lodowe Jaskinie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 5 Icon_minitimeCzw Cze 19, 2014 9:00 am

Dzisiejszego pięknego dnia, o wczesnej porze, Sponge przybył do Lodowych Jaskiń, aby kontynuować treningi dotyczące ataku zwanego Śnieżycą. Na czym ten ruch polegał i czy był trudny do opanowania? Bardzo. Użytkownik za pomocą swej mocy zbierał i wzniecał potężne śnieżyce, które połączone w jedną olbrzymią atakowały przeciwnika. Taki cel właśnie obrał sobie Sponge i jego przyjaciółka Snover. Na sam początek trenowali kontrole nad małą zamiecią śnieżną i z następującym czasem powiększali ją, wkładając w nią coraz więcej to energii. -Teraz, pchnij i uderz w tę skałe. Mała Śnieżyca pognała niczym pęd wiatru, uderzając w lodową skałę. -Bardzo dobrze się spisałaś. Na dziś wystarczy. Zobaczymy jak nasze losy potoczą się jutro, dziękuje i powrót!

Snover
* Nauka Śnieżycy (11)
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Lodowe Jaskinie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 5 Icon_minitimePią Cze 20, 2014 10:07 am

Ruszyłam w kierunku lodowych jaskiń chcąc kontynuować trening lustrzanego płaszcza z lodowym liskiem o imieniu Pearl. Po dotarciu na miejsce wypuściłam liska z jego pokeball'a i przywitałam się z nim z uśmiechem na twarzy. Dzisiejszym celem pokemona było lekkie rozjaśnienie poświaty, która już od jakiegoś czasu okrywała stworka. Nie była ona jeszcze tak silna, aby wskazywało na to, że stworek będzie w stanie odbić atak przeciwnika. Stworek wysłuchał poleceń, kiwnął głową i przyjął pozycję jakby ktoś go atakował szykując się na przyjęcie ruchu i wykonanie ataku. Poleciłam mu wyobrażenie sobie prawdziwej walki, gdzie faktycznie ktoś go atakuje. Lisek przystąpił do wykonania ataku. Jego futerko zaczęło świecić ledwo widocznym światłem, ale po chwili zaczęło być ono bardziej widoczne. Po skończeniu treningu podziękowałam pokemonowi i schowałam go do jego pokeball'a.

Glaceon i lustrzany płaszcz 9 trening.
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Lodowe Jaskinie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 5 Icon_minitimePią Cze 20, 2014 11:32 am

-Spróbuj się nieco bardziej skupić, jestem pewien, że już niedługo uda nam się opanować ten ruch! Wspierał swego śnieżnego podopiecznego Sponge. Dopingował i pomagał mu na każdym kroku w taki sposób, aby ten jeszcze bardziej się starał i osiągał jeszcze większe sukcesy. Każdego dnia zabierali się na początku od treningu dobrze już umianego ruchu. Dziś był to Drewniany Młot. Chcieli wzmocnić jego siłę, a także umiejętności posługiwania się młotem i operowania nim. Atak wymagał dużo energii tak też Snover często zapominała o tym, że jest żywym celem dla przeciwnika. Oczywiście główną gwiazdą była Śnieżyca. Powrócili do nauki tego ataku i trenowali go przez długi czas. Wychodziła im coraz lepiej, ale ze względu na to, że wymagała wiele mocy Snover szybko się męczyła. Postanowili wrócić do treningów jutro.

Snover
* Nauka Śnieżycy (12)
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Lodowe Jaskinie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 5 Icon_minitimeSob Cze 21, 2014 9:29 am

Następnego dnia postanowiłam wybrać się do lodowych jaskiń na trening z Pearl'em. Po przyjściu na miejsce wypuściłam lodowego liska i przywitałam się z nim. Wytłumaczyłam stworkowi, że dzisiaj chciałabym, aby jakiś pokemon pomógł nam w treningu. W tym celu wypuściłam Ralts'a, który miał zaatakować lodowego liska magicznym liściem, aby ten nie odczuł zbytnich skutków ataku jako, że ten był typu trawiastego. Poleciłam pokemonowi wykonanie ruchu lustrzanym płaszczem. Stworek spojrzał na Raltsa szykując się na przyjęcie ciosu. Tym samym zaczął skupiać energię w swoim futerku, aby odbić go w kierunku jednego z kamieni. Dałam znak obu stworkom do wykonania ruchu. Na początku zaczął Glaceon, a Ralts dopiero później wycelował w niego magicznym liściem. Ten przyjął cios, a jego futerko lekko się zazieleniło. Nie potrafił jednak jeszcze oddać tej energii.

Glaceon i lustrzany płaszcz 10 trening.
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Lodowe Jaskinie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 5 Icon_minitimeSob Cze 21, 2014 2:00 pm

Śnieżyca z każdym dniem wydawała się coraz to potężniejsza i obszerniejsza, a przecież o to chodziło. Snover w końcu zaufała swemu trenerowi, choć nie zmienia to faktu, że wymieniła by go za coś bardzo okazałego i drogiego bez mrugnięcia okiem. -Zaczynamy, jesteś gotowa? Zapytał, a biały stworek uśmiechnął się i w skupieniu rozpoczął gromadzenie energii. Nie śpieszyli się, dali sobie czas. I to było na ich korzyść. Gdy pokemon wykonywał powoli ćwiczenia, można było zauważyć drobne niedociągnięcia i zawsze próbować je naprawić. Po udanej próbie Sponge nie mógł wyjść z podziwu. -Świetna robota! Już niedługo będziemy świętować, że opanowałaś Śnieżycę. A teraz chwilę odpocznijmy. Po chwili relaksu ponownie próbowali swoich sił, a gdy nadszedł kres treningu chłopak powrócił Snover do balla i opuścił Lodowe Jaskinie.

Snover
* Nauka Śnieżycy (13)
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Lodowe Jaskinie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 5 Icon_minitimeNie Cze 22, 2014 2:47 pm

Dzisiejszego dnia przede wszystkim postawili na dokładnosć wykonywanych ćwiczeń. Snover dalej kontynuowała treningi dotyczące nauki Śnieżycy, bardzo trudnego ataku, który zapewne w przyszłości przyniesie wiele sukcesów i zwycięstw. Tak też Snover nie czekała zbyt długo po wyjściu z balla, a już po chwili można było ją zobaczyć trenującą w towarzystwie Sponga. -Jestem z ciebie naprawdę dumny, twoje umiejętnośći są coraz to lepsze. Gratuluje Snover. Powiedział i wznowił ćwiczenia z pokemonem. Snover kumulowała w swym ciele jak największe pokłady energii, próbowała je okiełznać. Na znak trenera, wypuszczała moc tworząc Śnieżyce, która pochłaniała wybrany cel. Tak ćwiczyli, powtarzając ćwiczenia.

Snover
* Nauka Śnieżycy (14)
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Lodowe Jaskinie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 5 Icon_minitimeWto Cze 24, 2014 3:45 pm

Trening ze Snover dzisiejszego dnia opierał się głównie na kumulowaniu dostatecznej ilości energii i przekształceniu ją w moc żywiołu, w śnieżycę, Rozpoczęli od dobrze już znanych ćwiczeń opanowanych ataków, aby wzmocnić swe umiejętnośći. Snover ćwiczyła przede wszystkim celność i skupienie, bo była pokemonem bardzo rozkojarzonym. Nawet najmniejsza błachostka mogła spowodować, że Snover traciła skupienie. Śnieżyca natomiast wychodziła im dziś o wiele lepiej niż w kazdym innym dniu. Pokemon kumulował śnieżną energię w swoich łapkach, a raczej przekierowywał ją własnie w tamto miejsce, a następnie uwalniał ją w postaci szalonej śnieżycy. Po zakończonym treningu trener powrócił pokemona i opuścił Lodowe Jaskinie.

Snover
* Nauka Śnieżycy (15)
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Lodowe Jaskinie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 5 Icon_minitimeSro Cze 25, 2014 12:53 pm

Ostatnie miejsce jakie odwiedził Sponge to Lodowe Jaskinie. Postanowił, że zostawi sobie trening ze Snover na deser. Ćwiczyli przez cały dzień jeden z bardzo trudnych ataków, zwany Śnieżycą. Ruch ten pozostawiał wiele do życzenia, ale Sponge pokładał nadzieje w swoim pokemonie. Wiedział, że uda im się opanować ten ruch, ponieważ lodowy stworek potrafił wykonać już jeden z takich trudnych ataków - Drewniany Młot. Ale powracając do Śnieżycy, atak z każdym nowym dniem nabierał na sile i rósł w potęge! Pokemon i trener powtarzali ćwiczenia, powtarzali próby, aby w końcu opanować ten ruch. Trening dobiegł końca, a Sponge powrócił Snover. Dzisiejszy dzień zaliczył do udanych.

Snover
* Nauka Śnieżycy (16)
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Lodowe Jaskinie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 5 Icon_minitimeCzw Cze 26, 2014 2:29 pm

Kolejny bardzo pracowity dzień, podczas to którego Sponge i Snover trenowali nad zwiększeniem swoich umijętności, a także nad nauką Śnieżycy. Atak polegał na wyzwoleniu potężnej lodowej, zimnej energii, która pod postacią śnieżycy uderzyłaby w przeciwnika obwezładniając go. To był bardzo trudny atak, jeden z najtrudniejszych tak też codziennie skrupulatnie trenowali go tak dokładnie jak tylko potrafili. -Spróbuj się wyluzować, daje słowo, że to pomoże. Poradził Sponge widząc zestresowaną Snover. -Nie ma czym się martwić, pracujesz wyłącznie dla siebie, no i może trochę dla mnie. Razem trenujemy, aby razem czerpać z tego radość! Uda nam się i już niedługo będziesz używała Śnieżycy jak zawodowiec! I powrócili do treningów, ćwiczyli koncentracje, skupienie i celność. Trening przyniósł dużo nowych wskazówek, które wykorzystają w późniejszych ćwiczeniach i dniach treningu.

Snover
* Nauka Śnieżycy (17)
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Lodowe Jaskinie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 5 Icon_minitimePią Cze 27, 2014 10:10 pm

Podczas ostatniego treningu lodowy lisek zbierał energię, która była potrzebna mu do przechwycenia ruchu przeciwnika, a następnie oddania energii z tego ataku pochodzącej właścicielowi. Atak jednak nie chronił od otrzymanych obrażeń, a atak był naprawdę mocnym ruchem. Przyszłam w pobliże lodowych jaskiń i wypuściłam lodowego liska, a następnie się z nim przywitałam. Podczas poprzedniego treningu liskowi nie udało oddać energii pochodzącej z ruchu, którego użył Quilava. Dzisiaj właśnie to ćwiczyliśmy. Lisek przyjął postawę, jakby był czymś atakowany. - Teraz się skup. - Poleciłam, a pokemon usłuchał. Futerko Glaceona pokryło się jasnym światłem. - Wyobraź sobie, źe przyjmujesz na siebie atak i starasz się go odepchnąć. - Dodałam. Glaceon kiwnął głową i w pewnym momencie gwałtownie podbiegł do przodu. Po tym podziękowałam pokemonowi i schowałam go do pokeball'a.

Glaceon i lustrzany płaszcz 11 trening.
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Lodowe Jaskinie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 5 Icon_minitimeSob Cze 28, 2014 8:04 am

Sponge zacisnął pięści i zawołał z uśmiechem na twarzy, aby dodać otuchy ćwiczącej już od rana Snover. Pokemon przez długi czas uśmiechał się do trenera, a chwile potem zamknął oczy aby jeszcze bardziej skupić się na wykonywanym zadaniu czyli wywołaniu Śnieżycy. Trenowali atak przez długi czas, praktycznie już trzy tygodnie, tak też nabrali już pewną wprawę i podstawy w wykonywaniu Śnieżycy. -Świetnie Ci to wyszło, może zaproponuję Ci odpoczynek? Co o tym sądzisz? Zaśmiali się oboje. Ostatnio Snover bardzo ciężko pracowała, nie pozwalała sobie nawet na chwilę odpoczynku, a wiadomo przecież, że atak Śnieżycą wymagał olbrzymiej ilości energii. Trening dobiegł końca, a sam Sponge powrócił pokemona do jego balla aby ten mógł solidnie odpocząć.

Snover
* Nauka Śnieżycy (18)
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Lodowe Jaskinie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 5 Icon_minitimeSob Cze 28, 2014 10:49 am

Na początku dzisiejszego dnia wyruszyłam do lodowych jaskiń, aby przeprowadzić trening z lodowym liskiem - Glaceon'em. Wypuściłam pokemona z jego pokeball'a i przywitałam się z pokemonem lisem. Dzisiaj dalej ćwiczyliśmy ruch lustrzanym płaszczem, który pozwalał na oddanie przeciwnikowi jego specjalnego ruchu z zdwojoną siłą. Glaceon na początku ćwiczył skupienie, które było potrzebne do wykonania tego ruchu wsłuchując się w muzykę relaksacyjną puszczaną z mojego telefonu. Później stworek miał skupiać energię w futerku, aby później móc odbić nadlatujący atak w kierunku swojego oponenta z zdwojoną siłą. Po tym schowałam pokemona do ball'a i poszłam dalej.

Glaceon i lustrzany płaszcz 12 trening.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Lodowe Jaskinie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 5 Icon_minitimeNie Cze 29, 2014 9:23 pm

Ciepłym, letnim wieczorem wyruszyłam do miejsca, w którym aż tak ciepło nie jest. Lodowe jaskinie czyli dobre miejsce do treningu pokemonów typu lodowego zawsze były chłodnym miejscem nie ważne czy lato, czy zima. Wyruszyłam w to miejsce z lodowym pokemonem, którym był Glaceon. Stworek miał nauczyć się ruchu lustrzanym płaszczem. Atak ten pozwalał odbić specjalny atak przeciwnika z zdwojoną siłą. Dzisiejszym zadaniem pokemonowego lisa było skupienie swojej energii w futerku tak, aby dzięki niej móc przechwycić nadlatujący na niego atak. Futerko lodowego pokemona zaczęło lekko świecić co oznaczało, że stworek kumuluje moc.

Glaceon i lustrzany płaszcz 13 trening.
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Lodowe Jaskinie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 5 Icon_minitimePon Cze 30, 2014 11:19 am

Codzienne treningi przynosiły zamierzone efekty. Tak jak ostatnio, Sponge przybył nad tereny Lodowych Jaskiń aby rozpocząć treningi ze swoją Snover. Jaskienie te były idealnym terenem do treningów lodowych pokemonów, poprzez swój chłód i położenie. Sponge nigdy nie znajdzie lepszego miejsca treningowego od tego. Rozpoczęli treningi od krótkiej rozgrzewki, aby zapewnić sobie dalszy trening bez żadnych kontuzji. Następnie zabrali się za najbardziej wyczekiwany atak, czyli Śnieżyce. W tym miesciącu zabrali się za niego pełną parą i nie pozwolą na żadne błędy. Snover kumulowała w swym całym ciele lodową energię, próbowała odpowiednio ją rozmieścić i zapanować nad nią. Następnie kierując ją na cel wyzwalała całą lodową moc w postaci Śnieżycy. Atak się udał, o wiele lepiej niż w poprzednich dniach. Powtórzyli atak jeszcze dwa razy, na więcej nie starczyło im już sił. To był koniec na dziś.

Snover
* Nauka Śnieżycy (19)
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Lodowe Jaskinie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 5 Icon_minitimePon Cze 30, 2014 1:50 pm

Lodowy lisek Glaceon miał zacząć skupiać w swoim futerku energię, dzięki której byłby zdolny do przechwycenia ataku przeciwnika, a następnie wysłania go w jego stronę z podwojoną siłą. Pokemon w pewnym momencie przyjął pozycję, jakby szykował się do przyjęcia ataku. Jego futerko pokryło się światłem, które było mocniejsze niż dotąd. Lisek warknął tylko. Zrozumiałam, że chce sprawdzić swoje umiejętności w praktyce tego ruchu, gdy ktoś go atakuje. Wypuściłam więc Raltsa z pokeball'a. Stworek był słabszy od Glaceona przez to nie zadał mu wiele obrażeń swoim atakiem i o to chodziło. Ten przechwycił ruch aura, którą wysłał w jego stronę Ralts zaczęła zanikać, a Glaceon powoli wchłaniał siłę ataku, który wysłał w jego stronę Ralts.
Glaceon i lustrzany płaszcz 14 trening.
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Lodowe Jaskinie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 5 Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 7:32 pm

Ostatnim miejscem jakie odwiedził Sponge były Lodowe Jaskinie. To właśnie tutaj pokemon wraz ze swym trenerem kontynuował ćwiczenia dotyczące jednego z trudniejszych ataków, Śnieżycy. Atak ten pozwalał Snover na wielkie pole do popisu, a także na rozwinięcie swych umiejętności w bardzo dużym stopniu. Właśnie dlatego przywiązali olbrzymią uwagę do nauki tego ruchu. Początkowo pokemon próbował skupić w swym ciele jak najwięcej energii, udawało mu się to. Koncentracja była tutaj kluczowa. Następnie Snover wyzwalała ją w postaci śnieżycy, która z każdą sekundą była coraz to większa i potężniejsza. Kontrola nad nią była bardzo trudna, ale udawało się. Trening zakończyli sukcesem, obaj zmęczeni jak nigdy dotąd. To był koniec na dziś.

Snover
* Nauka Śnieżycy (20)
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Lodowe Jaskinie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 5 Icon_minitimeCzw Lip 03, 2014 2:44 pm

Ćwiczenia zostały wznowione ponownie w taki sposób, aby pokemon jak najwięcej się nauczył i jak najwięcej opanował. Ćwiczyli przez cały dzisiejszy dzień, naprawiając błędy, doskonaląc każdy najmniejszy szczegół. -Wybieram Cię Snover! Mam nadzieję, żę opanujemy śnieżyce. Jest to atak bardzo trudny, ale i ty jesteś niesamowitym stworzeniem. Wierzę, że nikt nie ma tyle ambicji co ty! Pamiętasz jakie mieliśmy początki? Nic nam nie wychodziło, ale w końcu osiągnęliśmy upragnione cele i tym razem będzie tak samo! Rozpoczęli zacięte ćwiczenia, które polegały na gromadzeniu lodowej energii w ciele, a następnym wyzwoleniu jej w postaci upragnionej Śnieżycy. Powtórzyli atak trzy razy i zmęczeni padli w oczekiwaniu na posiłek. -Dobra robota, na dziś już wystarczy.

Snover
* Nauka Śnieżycy (21)
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Lodowe Jaskinie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 5 Icon_minitimePią Lip 04, 2014 11:14 am

Ralts i Glaceon trenowali skupianie energii, którą Glaceon miał przy pomocy swojego ataku lustrzanym płaszczem odbić w stronę przeciwnika. Pokemon przyjmował pozycję jakby zaraz miało go coś walnąć szykując się na przyjęcie ruchu. Gdy Ralts wycelował w niego magicznym liściem ten jakby przy kontakcie z sierścią lodowego liska został wchłonięty, a jego kolor przeszedł na futro pokemona.
- Teraz, lustrzany płaszcz! - Krzyknęłam w kierunku lodowego liska. Pokemon warknął i starał się wystrzelić. Widać, że kosztowało go to sporo energii, ale udało się i pokemon wypuścił atak, który nie wyglądał jakby jego moc była większa od tej, którą Ralts posłał. Wręcz przeciwnie. Promień skoncentrowany był zielony, ale Ralts po oberwaniu nim nie wyglądał jakby coś go bolało. Może lodowy lisek jedynie zmniejszył siłę uderzenia przez to, że nie chciał zranić przyjaciela z drużyny. Po skończeniu podziękowałam obu pokemonom i schowałam je do ich pokeball'i. Poszłam.

Glaceon i lustrzany płaszcz 15 trening.
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Lodowe Jaskinie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 5 Icon_minitimeSob Lip 05, 2014 10:50 am

Śnieżyca jak zwykle, trudna do ogarnięcia ale dawali powolutku radę. Snover przygotowywała się do drugiej już próby dzisiejszego dnia. Pierwsza była jak najbardziej udana. Pokemon skoncentrował się na jednym celu i przez długi czas zbierał energię. Nikt go przecież nie gonił. Następnie uniósł łapki ku górze i wyzwolił płatki śniegu, wprawił je w ruch i z każdą chwilą mała zamieć przemieniała się w coraz to większe szaleństwo. Również uderzenie było bardzo udane, atak trafił w drewnianą kłodę z rozmachem. Druga próba nie była aż tak udana, ale pozostawiała wiele do widzenia. -Świetnie Ci wychodzi Snover, wiedziałem, że uda nam się opanować ten ruch. Jeszcze trochę i będziemy niepokonani! Ty będziesz niepokonana! Jesteś niesamowita. Powiedział Sponge, przybijając pionę pokemonowi.

Snover
* Nauka Śnieżycy (22)
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Lodowe Jaskinie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 5 Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 12:24 pm

Kolejnym pokemonem, z którym Sponge rozpoczął trening była Snover. -Wybieram Cię! Zawołał chłopak podrzucająć czerwonego balla wysoko w powietrze. Srebrzysta poświata uformowała śnieżnego stworka, który gotowy do treningów czekał na polecenia trenera. Ich treningi zwykle wyglądały podobnie, a to przez to, że pracowali nad każdym szczegółem. Codziennie dawali z siebie maksimum wszystkiego, aby osiągnąć jak największy sukces. Snover próbowała zapanować nad drzemiącą w niej energią, kumulowała ją w ciele i gdy tylko nadszedł odpowiedni moment wyzwalała ją przez całe ciało w postaci śnieżycy, która z każdą sekundą stawała się coraz większa. Snover kipiała z radości gdy atak wyszedł jej tak jak sama chciała, dawało jej to pewnego rodzaju motywacje. Powtórzyli atak jeszcze jeden raz, ze względu na to, że był bardzo męczącym ruchem. Chłopak nie chciał przemęczać swego pokemona. Po treningu skończyli dzisiejszy pobyt w tym miejscu.

Snover
* Nauka Śnieżycy (23)
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Lodowe Jaskinie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 5 Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 2:09 pm

Wypuściłam Glaceon'a z pokeball'a zaraz po tym, gdy dotarłam w miejsce zwane lodowymi jaskiniami. Pokemon czekał na dodatkowe wskazówki dotyczące wykonania ataku rozpoczął trening. Lodowy lisek skupiał w swoim futerku energię, która miała pokemonowi pomóc przyjąć atak i oddać go w kierunku swojego przeciwnika. Tym razem do pomocy wysłałam pokemona, jakim był Quilava. Pokemon miał użyć prędkości i zaatakować nią Glaceon'a. Przed tym stworek miał jednak chwilę czasu, aby skupić wcześniej omawianą energię w futerku. To zaczęło błyszczeć w momencie uderzenia atakiem w lodowego liska, a później ten miał tą energię wypuścić. Z trudem udało mu się to i wystrzelił skumulowaną moc w kamień skuty lodem. Na nim widać było małe pęknięcia. Podziękowałam obu pokemonom i schowałam je do ich pokeball'i. Poszłam.

Glaceon i lustrzany płaszcz (16)
[/center]
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Lodowe Jaskinie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 5 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 11:06 am

Glaceon i lustrzany płaszcz (17)

Poprzedni trening lustrzanego płaszcza u Pearl'a był dość owocny ponieważ ten w końcu nauczył się wchłaniać energię potrzebną do odbicia ataku oponenta. Tym atakiem była prędkość, która nie zadała lodowemu liskowi wiele szkód toteż odbity atak nie był silny, ale i tak lodowy lisek nie był jeszcze w stanie uwolnić całości energii. Wypuściłam Glaceon'a i Quilavę z ich pokeball'i - przywitałam się z nimi. Następnie Glaceon miał wykonać lustrzany płaszcz, a Quilava prędkość. Ognisty pokemon dał lodowemu chwilę czasu na nagromadzenie energii i wystrzelił! Ruch trafił w Glaceon'a, ale ten po chwili został wchłonięty i wypuszczony w postaci żółtej energii. Futerko Galceon'a nadal lekko błyszczało, co oznaczało, że stworek nie pozbył się tak całkowicie nadmiaru energii.
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Lodowe Jaskinie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 5 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 2:09 pm

-Cześć Snover... Nie miałem okazaji Ci wczoraj pogratulować opanowania Śnieżycy. To był naprawdę trudny ruch i strasznie się cieszę, że udało nam się go opanować. Szczególnie tobie, w największej części to twoja zasługa. Pokemon rozpromieniał od ucha do ucha, był naładowany pozytyną energią i chyba nie chciał dopuścić do tego, aby trener przestał mu słodzić. -Wiem, że włożyłaś w to ogrom pracy, tak tez należy Ci się solidny odpoczynek. Przez cały dzień nic nie robili. Dosłownie. Leżeli przez bardzo długi czas, aż wreszcie podnieśli się z koca i postanowili przerwać nic nie robienie. -Według moich danych możesz nauczyć się jeszcze jednego ruchu, ataku. To byłby ostatni atak. Zero Absolutne, brzmi dosyć groźnie co nie? Popatrz. Sponge ukazał pokemonowi pokedex, na którym wyświetlało się nagranie. Pokemon wykonywał ten atak. -I jak? Może dzis oswój się z myślą opanowania tego ataku, dobra? Jutro zdecydujemy czy się za niego bierzemy. I tak zakończyli dzisiejszy dzień.

Snover
* Nauka Zera Absolutnego (1)
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Lodowe Jaskinie - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Lodowe Jaskinie   Lodowe Jaskinie - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Lodowe Jaskinie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Johto-