PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Leśna Polana

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next
AutorWiadomość
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Leśna Polana - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 6 Icon_minitimePią Kwi 04, 2014 5:30 pm

Cichaczem zachodzę go od tyłu na paluszkach, i imitacją głosu ducha mówię.
- A ja będę straszył cie do końca twojego życia, buahahahahahahah
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Leśna Polana - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 6 Icon_minitimePią Kwi 04, 2014 5:37 pm

Sam
Gość aż podskoczył gdy cię usłyszał i upuścił podpieczoną parówkę wprost do ogniska. Po chwili przyszła oficer Jeny z jednym dziwnym patyczkiem.
-Tato, zobacz co znalazłam-przekazała patyczek facetowi. Po czym wskazała na Sama.- A ten to kto?
-Jakiś żartowniś, zaszedł mnie od tyłu i nastraszył.-poskarżył się ojciec oficer Jenny.
-Co to ma znaczyć? Chcesz trafić na dołek na 24h za takie zachowanie?

Rico
Szedłeś z Bonslym aż dotarłeś do drzewa, pod którym było dużo piórek, które pasowały do zabranego przez ciebie po drodze. Dookoła nie było nic wyjątkowego, tylko wysoko na szczycie drzewa znajdowało się małe gniazdo splecione z cienkich gałązek.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Leśna Polana - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 6 Icon_minitimePią Kwi 04, 2014 5:40 pm

- Mały niewinny żarcik jeszcze nikomu nie zaszkodził. A ten patyczek to znam, jakieś dzieciaki, o tam - tu pokazałem skąd przyszedłem. - Mówiły że zgubiły takie kiedy nielegalnie polowały na ptaki.
Powrót do góry Go down
RicoChet

RicoChet

Male Liczba postów : 295
Wiek : 29

Leśna Polana - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 6 Icon_minitimePią Kwi 04, 2014 5:42 pm

Włażę na drzewo, by zobaczyć co jest w gnieździe. Bonsly musi poczekać na dole.
-Osłaniaj mnie, a ja sprawdzę to gniazdo.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Leśna Polana - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 6 Icon_minitimePią Kwi 04, 2014 5:48 pm

Sam
-Ktoś tutaj chciał polować na ptaki? Przecież jest okres lęgowy, nie wolno tego teraz robić! Możesz mi pokazać gdzie oni teraz są?-zapytała policjantka -jak ich wskażesz, to daruję Ci odsiadkę w celi.

Rico
Wszedłeś na drzewo i po trudnej wspinaczce dotarłeś do gniazda. Nie siedział w nim żadem ptak, ale za to leżała jakaś fiolka apetycznie wyglądającego płynu i  dwa dziwne patyczki wplecione w gałązki. Zabrałeś wszystko i bezpiecznie zszedłeś na ziemię.
Powrót do góry Go down
RicoChet

RicoChet

Male Liczba postów : 295
Wiek : 29

Leśna Polana - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 6 Icon_minitimePią Kwi 04, 2014 5:51 pm

Po zejściu na dół, patrzę na ziemię. Jeżeli jest jeszcze jakaś ścieżka z piór to nią podążam. jeżeli nie, to wracam do grupki.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Leśna Polana - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 6 Icon_minitimePią Kwi 04, 2014 5:59 pm

Pokazałem policjantce kierunek jeszcze raz i wyjaśniłem jak do nich się dostać. Potem udałem sie w dalszą podroż.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Leśna Polana - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 6 Icon_minitimePią Kwi 04, 2014 6:02 pm

Sam
Policjantka nie pozwoliła ci odejść i zmusiła cię żebyś ją zaprowadził do kłusowników. Musiała mieć pewność, bo jakbyś ja oszukał, to wylądowałbyś za kratkami. Gdy już prawie do nich dotarliście, znowu usłyszałeś krzyk dziewczyny.

Rico
Wracałeś do grupki i już prawie do nich dotarłeś, znowu usłyszałeś krzyk dziewczyny.
Powrót do góry Go down
RicoChet

RicoChet

Male Liczba postów : 295
Wiek : 29

Leśna Polana - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 6 Icon_minitimePią Kwi 04, 2014 6:04 pm

biegnę w kierunku skąd dochodził krzyk.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Leśna Polana - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 6 Icon_minitimePią Kwi 04, 2014 6:06 pm

- To tam gdzie się wydziera ta mała. Sami mi powiedzieli że szarpali się z jakimś ptakiem. Wolę tam nie iść bo jest strasznie agresywna, mogę już sobie iść ?
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Leśna Polana - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 6 Icon_minitimePią Kwi 04, 2014 6:15 pm

Sam
Policjantka puściła cię wolno i pobiegła w kierunku krzyku. Poszedłeś sobie w las i wraz z odległością krzyk powoli cichł. Spacerując po lesie dotarłeś do drzewa, pod którym leżała kupka piór a na szczycie było jakieś małe gniazdko. Po gałęziach drzewa było widać, że ktoś niedawno się na nie wdrapywał.

Rico
Wyskoczyłeś z krzaków i ukazał ci się straszny widok, prawie jak z horroru "Ptaki". Jakiś ptak wplątał sie nogami w włosy dziewczyny, a rudy i okularnik niezdarnie próbowali złapać w ręce wyrywającego się ptaka. Obok ciebie z krzaków wyskoczyła policjantka i teraz oboje biegliście pomóc nastolatkom.
Rudy widząc was i patyki w waszych dłoniach zawołał byście rzucili mu różdżki.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Leśna Polana - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 6 Icon_minitimePią Kwi 04, 2014 6:18 pm

Zainteresowało mnie to zjawisko, wiec wypuściłem Purrloina aby to zbadał. Kot drzewołaz nie powinien mieć problemów z tą misją.
Powrót do góry Go down
RicoChet

RicoChet

Male Liczba postów : 295
Wiek : 29

Leśna Polana - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 6 Icon_minitimePią Kwi 04, 2014 6:20 pm

Rzuciłem chłopakowi co chciał.
-Tylko nie zrańcie ptaka!- Wykorzystując chwilę przypatruję się dziewczynie. Oczywiscie, by sprawdzic, czy nie jest ranna, czy coś.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Leśna Polana - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 6 Icon_minitimePią Kwi 04, 2014 6:28 pm

Sam
Kotek strącił gniazdo z drzewa, a wraz z gniazdem spadł srebrny naszyjnik, który później sprzedałeś u jubilera i dostałeś za niego trochę kasy. Dla ciebie polo się skończyło.

Rico
Rzuciliście patyki i jako pierwszy za swoja różdżkę złapał rudzielec. Niestety jego różdżka była uszkodzona i chcąc ratować koleżankę zamienił ją w Caterpie. Ptakowi taka zamiana bardzo się spodobała i próbował odlecieć z zieloną ofiarą. Wtedy z pomocą przyszedł okularnik, który sparaliżował ptaka jakimś zaklęciem, złapał dziewczynę zamieniona w Caterpie i razem z rudzielcem wszyscy zniknęli, pozostawiając po sobie trochę dymu i sparaliżowanego ptaka.
Powrót do góry Go down
RicoChet

RicoChet

Male Liczba postów : 295
Wiek : 29

Leśna Polana - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 6 Icon_minitimePią Kwi 04, 2014 6:34 pm

Podszedłem do leżącego poka i przykucnąłem wyjmując ball.
-Ten pokemon jest zbyt agresywny, lepiej będzie jeżeli go stąd zabiorę. - Przeszukując plecak znalazłem wcześniej wziętą fiolkę. Ciekawe co to? może powoduje ewolucję poka? Nie, na pewno nie.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Leśna Polana - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 6 Icon_minitimePią Kwi 04, 2014 6:45 pm

Policjanta niechętnie ale zgodziła się z tobą i pozwoliła ci złapać pokemona, ale tylko pod warunkiem że oddasz jej fiolkę, gdyż były to perfumy, które rano zgubiła w lesie.

Rico: 3 zł - pokeball + pokemon
Samael: 11 zł
Cedric: 3 zł

Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Leśna Polana - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 6 Icon_minitimeSob Kwi 05, 2014 9:22 am

Przyszłam na leśną polanę chcąc kontynuować trening z moją poke-małpą. Wypuściłam stworka z pokeball'a. Dzisiaj chciałam poćwiczyć z pokemonem szybkość jego uderzeń. W tym celu Aipom miał uderzać w manekin szybką serią dwóch ciosów co kilka sekund. Po zakończeniu treningu schowałam pokemona do pokeball'a i opuściłam leśną polanę.

Aipom i podwójny cios 11 trening
Powrót do góry Go down
RicoChet

RicoChet

Male Liczba postów : 295
Wiek : 29

Leśna Polana - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 6 Icon_minitimeNie Kwi 06, 2014 11:25 am

Pisk(Growl) 11.

Leśna Polana - Page 6 Red_Charmander_Growl_PO

Kricketot i ja odwiedzamy Polanę, która jest prze zemnie nachodzona bardzo często, ze względu na treningi i polowania. Kontynuujemy trening Warczenia. Tym razem, robak będzie wydawać dźwięki na Pidgey’a. Ptak słabł z każdym użyciem ruchu Kricke i to było widać. Musiałem zmieniać oponentów robaka kilka razy, ale myślę, że trening przebiegł pomyślnie.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Leśna Polana - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 6 Icon_minitimePon Kwi 07, 2014 3:02 pm

2
Chikorita i Święta Zasłona

I ostatni na dzisiaj trening. Chciałem, aby Chikorita nauczył się tego ruchu - jest nam bardzo potrzebny. Tak też wypuściłem pokemona i rozocząłem kontynuację treningów. Chodziło nam o utworzenie wokół pokemona tarczy. Więc Chikorita znów się zrelaksowała i rozpoczęła zbierać w sobie energię, by potem stworzyć z niej Świętą Zasłonę. Efekt było o dziwy dobry, bo stało się (powiedzmy) to na co czekaliśmy: po chwili ukazała się wokół Chikority coś na kształt bariery, podobnej do bańki mydlanej. Widziałem, że długo nie utrzyma tej pozycji, dlatego też schowałem Chikoritę do PokeBalla.


6
Buneary i Szybki Atak

Teraz kolej na Buneary i jej Szybki Atak. Ostatnio się dosyć długo ociągaliśmy dlatego też teraz winniśmy to nadrobić. Dzisiejszym celem dla małego królika stał się worek z poffinkami... O tak! Dobra nagroda za dobry trening. Więc Buneary musiała się do tego przyłożyć. Zbierała z początku energię, a potem szybko pobiegła ukierunkowując cios na owy worek, niczym mały taran, po chwili go rozrywając ciosem. Hmm... a więc jednak się udało. Pozwoliłem jej w nagrodę zjeść te poffinki - niech się cieszy. ^^
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Leśna Polana - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 6 Icon_minitimeWto Kwi 08, 2014 4:18 pm

3
Chikorita i Święta Zasłona

Czas na kolejny trening - tym razem z Chikoritą nad Leśną Polaną. Oczywiście od razu po przyjściu tutaj wypuściłem go, by mógł zaczerpnąć powietrza. Jako, że czasu dziś coraz mniej starałem się jak najszybciej przeprowadzić trening. Robiliśmy to samo: pokemon rozluźniając się zbierał w sobie energię, a gdy ta zostałą skumulowana, Chikorita wypuścił ją w postaci coraz to bardziej ukazującej się Świętej Zasłony. - Bardzo ładny efekt - pomyślałem uśmiechając się do małego towarzysza. Zasłona była większa niż ostatnio, a trawiaty starter wytrzymywał o wiele dłużej. Może to determinacja?
Powrót do góry Go down
RicoChet

RicoChet

Male Liczba postów : 295
Wiek : 29

Leśna Polana - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 6 Icon_minitimePią Kwi 11, 2014 1:19 pm

Poryw wiatru 1.

Leśna Polana - Page 6 150px-Pidgey_Gust_PO


Pora zacząć kolejne treningi, w miejscu tak często przeze mnie odwiedzanym, jakim jest polana. Tym razem w ten jakże słoneczny gdzie będę trenować z Pidgey. Próbujemy nauczyć się porywu wiatru. Atak polega na tym, że pokemon, będąc w powietrzu macha szybko swymi skrzydłami, tworząc małe tornado, które wyrzuca przeciwnika w powietrze. Zaczniemy od zwiększania prędkości machania skrzydłami. Pokemon stoi na ziemi i po prostu macha skrzydłami najszybciej jak umie. Zrobiliśmy parę serii z kilu minutowymi przerwami i jedną większą na obiad.
Powrót do góry Go down
RicoChet

RicoChet

Male Liczba postów : 295
Wiek : 29

Leśna Polana - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 6 Icon_minitimeSob Kwi 12, 2014 8:41 am

Poryw wiatru 2.

Leśna Polana - Page 6 150px-Pidgey_Gust_PO

Po raz kolejny spotykamy się na polanie, by kontynuować trening porywu wiatru, którego uczy się pidgey. Nasz aktualny trening polega na zwiększeniu prędkości machania skrzydłami. Podobnie jak dnia poprzedniego stosujemy serie, z kilku minutowymi przerwami i jedna większą na zjedzenie czegoś. Myślę, że to najlepsza taktyka na początek.
Powrót do góry Go down
RicoChet

RicoChet

Male Liczba postów : 295
Wiek : 29

Leśna Polana - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 6 Icon_minitimeNie Kwi 13, 2014 11:48 am

Poryw wiatru 3.

Leśna Polana - Page 6 150px-Pidgey_Gust_PO

Ponownie odwiedzam polanę z mym pidgey, by nauczyć ptaka ruchu o nazwie podmuch wiatru. Tak jak na poprzednich treningach próbujemy zwiększyć prędkość machania skrzydłami poka. Naszą taktyką jest robienie serii maksymalna prędkość – przerwa – prędkość – przerwa itd. Zrobiliśmy większa przerwę na obiad po południu po czym kontynuowaliśmy trening.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Leśna Polana - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 6 Icon_minitimeSro Kwi 16, 2014 9:02 pm

Matthew przybył na Leśną Polanę. To właśnie tutaj chciał rozpocząć treningi z Cottonee. Chłopak wypuścił uśmiechniętego pokemona z balla.
-Cześć – powiedział radośnie. - Dzisiaj rozpoczynamy trening nowego ruchu. Naszym celem będzie opanowanie Wróżkowego Wiatru. Jest to atak o typie wróżkowym. Żeby lepiej zobrazować ci, o co w nim chodzi, przyniosłem zdjęcie – rzekł, wyciągając jednocześnie z torby taki oto obrazek:

Leśna Polana - Page 6 150px-Penelope_Sylveon_Fairy_Wind

-Twoim celem będzie stworzenie błękitnego wiatru. Musisz wykorzystać powietrze wokół ciebie – niech zawiruje, zabłyśnie błękitnym światłem. W końcu twoim celem będzie wysłanie w przeciwnika potężnego strumienia powietrza – wyjaśnił. Cottonee przytaknęła delikatnie. Rozumiała o co chodzi. Po wyjaśnieniu teorii, Matt usiadł na ziemi i razem z pokemonem urządzili piknik, na którym Cottonee mogła jeść jagódki. Po wszystkim chłopak wycofał pokemona do balla i ruszył przed siebie.

Cottonee – Wróżkowy Wiatr (1)
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Leśna Polana - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 6 Icon_minitimeSro Kwi 16, 2014 9:09 pm

4
Chikorita i Święta Zasłona

Przybyłem jeszcze tutaj, by poćwiczyć wraz z moją małą Chikoritą. Tak też od razu po wypuszczeniu i przywitaniu się z pokemonem przeszedłem do sedna - czyli do treningu. A jak wiadomo ostatnio trenowaliśmy Świętą Zasłonę... Więc dzisiaj nadal te same ćwiczenia, póki mały pokemon nie dojdzie do wprawy. Ten przyjął relksacyjną pozycję, by skumulować w sobie wymaganą moc, a następnie...
utworzył wokół siebie Zasłonę! A ta była większa niż ostatnio. W końcu będzie musiała chronić Chikoritę. Chwilę po tym widząc zmęczenie pokemona schowałem go do PokeBalla i opuściłem te tereny.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Leśna Polana - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Leśna Polana   Leśna Polana - Page 6 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Leśna Polana

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 18Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Johto-