PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Tajemnicza Chatka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 33

Tajemnicza Chatka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza Chatka   Tajemnicza Chatka - Page 6 Icon_minitimeNie Gru 21, 2014 1:56 pm

Wszystko gra i trąbi jak zespół kombi, więc pozostało zasiąść do wieczerzy. Najmłodszy ma czytać biblię, ale tę zeżarły mole wiec ciul z tym punktem programu, wpierdalamy cośmy napichcili ! A sorry, zapomniałem o czymś. Najpierw przełamać się opłatkiem. Biorę opłatek i podchodzę do każdego składać życzenia.
- Acinoma, zdrowia szczęścia pomarańczy, niech ci Matt nago tańczy.
Przełamałem sie z nią opłatkiem, ucałowałem tam gdzie trzeba i poszedłem dalej. Do reszty dałęm uniwersalną formułem i połamałem sie z nimi opłatkiem.
- Zdrowia szczęścia i jeszcze raz pieniędzy, abyście mieli co przepić w kasynie :3
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Tajemnicza Chatka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza Chatka   Tajemnicza Chatka - Page 6 Icon_minitimeNie Gru 21, 2014 1:57 pm

No, więc Matt w ostatniej chwili zaniósł na stół wigilijny jajecznicę. Koniecznie! Święta bez jajecznicy to przecież nie święta! Matt zasiadł przy stolę. Teoretycznie wigilię powinno zacząć się od czytania pisma świętego, ale to chyba jakimś cudem znalazło się w jajecznicy, więc raczej średnio wyjdzie.
-No więc życzę wam Wesołych Świąt, Szczęśliwego Nowego Roku i smacznego jajka - rzekł, wskazując na swoją wyborną jajecznicę. W końcu usiadł i zaczął jeść, coby mu wszystkiego nie wpierdzielili.
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 26

Tajemnicza Chatka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza Chatka   Tajemnicza Chatka - Page 6 Icon_minitimeNie Gru 21, 2014 1:58 pm

No to razem z resztą trenerów usiadłem do stołu. Podzieliliśmy się opłatkiem i wyszedłem z inicjatywa, żeby jeszcze przed jedzeniem zaśpiewać kolędę. Jako iż angielski mnie prześladuje, to postanowiłem zaśpiewać kolędę "Dzisiaj w Betlejem" po polsku i "Cichą Noc" w wersji angielskiej, aby wprowadzić nastrój trochę międzynarodowy aby połączyć się z innymi w świętowaniu. Po odśpiewaniu kolęd również zaproponowanych przez resztę trenerów zasiadłem przy stole i byłem ciekaw jak wyszły moje potrawy i potrawy Samaela na tę dzisiejszą kolacje. Nalałem sobie Coli, która standardowo musi być na wigilii po czym chapnąłem rybę po grecku i zacząłem jeść.
Powrót do góry Go down
Acinoma

Acinoma

Liczba postów : 330

Tajemnicza Chatka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza Chatka   Tajemnicza Chatka - Page 6 Icon_minitimeNie Gru 21, 2014 1:59 pm

No to pierwsze co, to biorę opłatek i znacząco patrzę się na wszystkich. Może nie jestem zbyt religijna, poprawka, jestem wręcz antyreligijna, ale tradycja to tradycja. Opłatek może być, to Pismo Święte na stole mnie bardziej parzy w oczy XD
Podchodzę sobie do różnych ludzi i zaczynam im życzyć Wesołych Świąt, dużo Pokemonów, nawet tych legendarnych, wspaniałych przygód, udanych polowań, wygranych walk, ciąży, dużej rodziny, dużo alko, mniej kaców, dobrych dilerów, mniej skanowania krzaków, dużo gender i w ogóle zdrowia, szczęścia pomarańczy! Po wszystkim siadam do stołu i patrzę piorunującym wzrokiem na tych, co już zaczęli żreć, tak po prostu. A ja tu miła próbuję być :c
Powrót do góry Go down
Wabik

Wabik

Male Liczba postów : 695
Wiek : 26

Tajemnicza Chatka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza Chatka   Tajemnicza Chatka - Page 6 Icon_minitimeNie Gru 21, 2014 2:00 pm

Zajął miejsce obok Castiela. Następnie spojrzałem na pozostałych trenerów. Na każdej twarzy panował błogi uśmiech. Przez ten krótki czas część z nich bardzo się zgrała przez wspólne pokoje oraz zadania.
- Nie jestem dobry w składaniu życzeń, ale spróbuję. - odchrząknął, chwilę pomyślał, a następnie zaczął swój monolog.
- Zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia najskrytszych marzeń, jedzenia, prezentów, zdolnych pokemonów i ogólnie wszystkiego dobrego. - powiedział, a następnie usiadł i czekał na reakcje innych.
Powrót do góry Go down
Shi

Shi

Male Liczba postów : 372
Wiek : 28

Tajemnicza Chatka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza Chatka   Tajemnicza Chatka - Page 6 Icon_minitimeNie Gru 21, 2014 2:01 pm

Teraz Shi wedle zwyczaju sięgnął po opłatek, którego miał nadzieję nikt nie zapomniał przygotować. I w ten sposób krótkimi życzeniami postanowił podzielić się z każdym, dzieląc przy tym swój cienki chlebek, z którymś z trenerów, bądź trenerek w razie gdyby takiego w ręku nie posiadali.
- Zdrówka, szczęścia, spełnienia marzeń i wesołych świąt - Tak mniej więcej brzmiała kwestia w wykonaniu białowłosego nim ten przystąpił do spożywania posiłku. Jego survivalowe dania, które jadł czasami w swoim igloo z pewnością nie będą smakować jak ten stół. Podszedł do niego ponownie, po czym ostrzegł wszystkich:
- Uważajcie na moją rybę. - Mógł tego nie czynić, ale z uprzejmości ostrzegł, bo w końcu tak jak napomniał, w kulinarnej sztuce nie czuł się zbyt dobrze, co mogło doprowadzić do skutku ubocznego spożywania jego dań.
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 33

Tajemnicza Chatka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza Chatka   Tajemnicza Chatka - Page 6 Icon_minitimeNie Gru 21, 2014 2:01 pm

Zrozumiałem bardzo szybko mój błąd. Powinienem się zająć najpierw rzeczami ważnymi, a nie tym co podpowiada mój żołądek. Podniosłem opłatek, który otrzymałem i zacząłem składać życzenia. Podchodziłem do każdego po kolei. Każdej osbiste starałem się składać te indywidualne życzenia, unikałem tych szablonowych, którymi co roku obdarowują się ludzie.
- Zdrowa i szczęścia. Spełnienia marzeń. Więcej pewności siebie. Sukcesów w nauce i kariery zawodowej. Pocieszy z Pokemonów. Wielu nagród.
To niektóre z tych życzeń, które wydobywały się z moich ust. Dzięki temu naprawiłem swój błąd i mogłem zasiąść do wieczerzy. Było bardzo miło.
Powrót do góry Go down
Martixelix



Male Liczba postów : 160
Wiek : 28
Skąd : Opole

Tajemnicza Chatka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza Chatka   Tajemnicza Chatka - Page 6 Icon_minitimeNie Gru 21, 2014 2:03 pm

Corman zasiadł na jednym z wolnych miejsc, ustawionych z brzegu stołu. Uznał, że tam będzie się czuł dość komfortowo. Kiedy tylko usiadł, rozejrzał się po trenerach i po tym, co znalazło się na stole. Dwanaście smakowicie wyglądających potraw. No, może z wyjątkiem chleba, ale jak mus, to mus.
Czekał cierpliwie, aż ktoś rozpocznie tradycyjną modlitwę świąteczną, przed rozpoczęciem wieczerzy. Nie musiał długo czekać, bowiem znalazł się chętny do tej roboty. Corman nie chciał tego robić, jego talent wokalny pozostawia bowiem wiele do życzenia.
Po skończonej modlitwie przyszedł jednak czas na złożenie sobie życzeń i podzielenie się opłatkiem. Postanowił podejść do każdego z osobna i podzielić się częścią swego opłatka, wygłaszając standardową formułkę z życzeniami.

- Wesołych Świąt, żeby Twoje marzenia się spełniły, aby Twój Pokemon i Ty byliście zdrowi i góry prezentów!

Po złożeniu życzeń przyszedł czas na skosztowanie pysznego, wigilijnego jedzenia. Na stole znajdowało się dwanaście potraw, w tym barszcz, uszka, chleb, opłatek, herbata, ryba po grecku, makowiec, śledź. Do tego doszedł także napój powszechnie znany jako Coca-Cola, jajecznica, pierniki oraz gyros. Przyglądając się tym daniom Corman wiedział, iż ta wigilia będzie wyjątkowa... I to bardzo wyjątkowa.

- Wszystkim życzę smacznego!

Po czym zabrał się za jedzenie, zaczynając od skosztowania barszczu z uszkami, nalewając pół miseczki.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 33

Tajemnicza Chatka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza Chatka   Tajemnicza Chatka - Page 6 Icon_minitimeNie Gru 21, 2014 2:05 pm

Dobra uprzejmości mam za sobą, czas w końcu jeść. Byłem piekielnie głodny wiec na szybkiego zjadłem uszka i popiłem barszczem, a potem już poleciało. Wpieprzyłem wszystkiego po trochu na talerz i wcinałem aż mi się uszy trzęsły. Po jedzeniu, o ile się nie zatruję, to śpiewam kolędy. Właściwie to próbuję, bo śpiewem tego nazwać nie można.

Cicha noc, święta noc
Pokój niesie, ludziom wszem
A u żłóbka Matka Święta
Czuwa sama uśmiechnięta
Nad dzieciątka snem
Nad dzieciątka snem

Cicha noc, święta noc
Pastuszkowie od wsych trzód
Biegną wielce zadziwieni
Za anielskim głosem pieni
Gdzie się spełnił cud
Gdzie się spełnił cud

Cicha noc, święta noc
Narodzony Bozy syn
Pan wielkiego majestatu
Niesie dziś całemu światu
Odkupienie win
Odkupienie win
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Tajemnicza Chatka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza Chatka   Tajemnicza Chatka - Page 6 Icon_minitimeNie Gru 21, 2014 2:05 pm

Roxie dołączyła do całej reszty trenerów na samym końcu. Tak jak każdy podzieliła się opłatkiem i złożyła życzenia. Atmosfera jaka panowała w pomieszczeniu była nie do opisania. Przypominała jej bardzo tą z jej domu. Może potrawy nie te same, ale to nic. Zajęła wolne miejsce i tak jak wszyscy zaczęła jeść.
Powrót do góry Go down
Shi

Shi

Male Liczba postów : 372
Wiek : 28

Tajemnicza Chatka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza Chatka   Tajemnicza Chatka - Page 6 Icon_minitimeNie Gru 21, 2014 2:05 pm

Odbębniwszy tradycyjną czynność, wstał jeszcze raz od stołu, nagłośniając muzykę wypływającą melodyjnie z magnetofonu. Nagłośnił i puścił utwór Elvis Presley - Merry Christmas. Miał nadzieję, że nie pomylił tytułu, a uczynił to iście z szacunku dla tego człowieka i jednocześnie wspaniałego wykonawcy.
- Wesołych świąt. - Powtórzył niczym papuga, ale szczerze powiedziawszy wymagała tego atmosfera. Spojrzał oględnie na choinkę i prezenty, które tam poustawiał.
- Mam nadzieję, że byłem grzeczny i coś dostanę. - Powiedział sobie w głębi duszy, nie przejmując się, że istota zwana Świętym Mikołajem może słyszeć jego myśli. W nich zaś nie było krzty pychy. Po puszczeniu ulubionej, świątecznej muzyki, powrócił do stołu i w końcu przy nim zasiadł.
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Tajemnicza Chatka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza Chatka   Tajemnicza Chatka - Page 6 Icon_minitimeNie Gru 21, 2014 2:06 pm

Obudziłem się, jak zwykle ostatni. Tia, zaspałem. Toaleta, i takie tam, ubrałem się i byłem gotów do zejścia na dół, gdyż w części pokojów sypialnych nikogo już nie było. Codzienny standard. Więc zszedłem. Jak się szybko okazało reszta ogarnęła dosłownie WSZYSTKO co świąteczne: przystrojenie choinki, naszykowanie prezentów, stołu i oczywiście kolacji wigilijnej. - Witajcie, Wesołych Świąt - przywitałem się ze wszystkimi, z lekko zaspanymi oczyma. Chwyciłem jeden z opłatków, by przyszykować się do składania życzeń no i czekałem. Może ktoś chciałby mi złożyć życzenia?
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 33

Tajemnicza Chatka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza Chatka   Tajemnicza Chatka - Page 6 Icon_minitimeNie Gru 21, 2014 2:07 pm

Widząc pięknie zastawiony stół nie mogłem sie powstrzymać od spróbowania wszystkich potraw. Nakładałem sobie na mój talerz malutkie porcje, aby spróbować każdego z przygotowanych dań. Na pewno każde smakuje wyśmienicie.
- Jeszcze raz chcę wam pogratulować wspaniałego przygotowania kolacji. Postaraliście się bardzo dobrze. Cieszę się, że mogę z wami być.
Smakowałem potraw i włączałem się do dyskusji. Jednak czegoś mi zabrakło. Tego jednego elementu. Nim ktoś się zorientował rozpocząłem śpiewanie najpiękniejszej kolędy jaką znam.
- Cicha noc, święta noc ...
Liczyłem, że pozostałe osoby również się dołączą i wspólnie odśpiewamy tę pieśń.
Powrót do góry Go down
Acinoma

Acinoma

Liczba postów : 330

Tajemnicza Chatka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza Chatka   Tajemnicza Chatka - Page 6 Icon_minitimeNie Gru 21, 2014 2:07 pm

Przy stole przyśpiewuję sobie kolędy i inne last christmasy, nakładając jedzonko. Dużo pierożków, rybę, gyrosa i trochę jajecznicy. Bardzo świąteczny zestaw, aż z daleka czuć tę wigilijną atmosferę! Zaczynam jeść, popijając barszczykiem, a gdy mi się skończy, to i coca colą. Trochę brakuje mi tu sałatki ziemniaczanej, no ale już trudno. Gdy napełnię swój brzuszek pyszną kolacyjką, zaczynam sobie nakładać deser. Moje własne pierniczki i makowiec. W ogóle to wcześnie zaczęliśmy KOLACJĘ, ale co ja tam wiem o Wigilii :v
Powrót do góry Go down
Wabik

Wabik

Male Liczba postów : 695
Wiek : 26

Tajemnicza Chatka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza Chatka   Tajemnicza Chatka - Page 6 Icon_minitimeNie Gru 21, 2014 2:09 pm

Szaman zauważył, że inni już postanowili się poczęstować jedzeniem kucharzy. Wabik błyskawicznie zgarnął miskę z gyrosem i nałożył sobie sporo tej sałatki na talerz. Następnie zaczął jeść. Danie było idealnie doprawione i trafiało w jego gust. Najchętniej Wabik zjadłby cały półmisek tej sałatki, ale musiał zostawić coś dla innych. W końcu to są święta i należy się dzielić. Następnie spróbował jajecznicy, jednak ta już mu trochę mniej smakowała. Wszystko popił cocacolą. Potem wraz z innymi zaczął śpiewać.
Powrót do góry Go down
Martixelix



Male Liczba postów : 160
Wiek : 28
Skąd : Opole

Tajemnicza Chatka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza Chatka   Tajemnicza Chatka - Page 6 Icon_minitimeNie Gru 21, 2014 2:13 pm

Kiedy tylko skończył z barszczem, zabrał się za kolejne dania. Potrawy były niesamowite, doprawdy, smakowały wybornie. Trener, który już drugi raz wychwalał kucharzy dzisiejszej wigilii nie mylił się.
Kolejną kombinacją smakową były śledzie z chlebem, następnie kosztował każdej potrawy po kolei, chcąc napawać się unikalnym i wyrazistym smakiem każdego poszczególnego dania. Kiedy jednak doszedł do piernika, był zmuszony zjeść tylko jednego. Drex nienawidził pierników za swój smak i zapach, nieważne w jakiej postaci by nie zostały podane.
Mimo tego, iż nie smakował mu wyrób Acinomy, zabrał się za opróżnianie szklanki Coca-Coli, która pozwoliła mu wrócić do zajadania się kolejnym daniem - gyrosem Samael'a.
Powrót do góry Go down
Shi

Shi

Male Liczba postów : 372
Wiek : 28

Tajemnicza Chatka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza Chatka   Tajemnicza Chatka - Page 6 Icon_minitimeNie Gru 21, 2014 2:14 pm

Oak postanowił zaryzykować, a co. Uwaga, postanowił zjeść swoje dania, w tym pokemony-ryby, które przygotował. Ale znowuż Bóg wie z czego zrobił ten cały farsz?
- Niech chroni mnie niebiańska aura i uchroni od śmierci. - Powiedział w iście średniowiecznym czy może fanatycznym, religijnym stylu z jakiegoś słabego fantasy, by po skosztowaniu i skończeniu jedzenia zupy, nałożyć na swój wigilijny talerz rybki, które przyrządził w "mikusiowym" piekarniku.
- Dasz radę Shi! Od twoich survivalowych dań jeszcze nikt nie umarł, w tym ty sam. - Powiedział sobie dla otuchy, po czym zaczął kosztować w kulturalnym stylu - kawałek po kawałeczku, odrzucając ości i inne niejadalne narządy.
- Smacznego, smacznego. - Powiedział z półpełnymi ustami, w razie gdy ktoś będzie mu życzył czegoś podobnego.
Powrót do góry Go down
Jazon

Jazon

Male Liczba postów : 354
Wiek : 26

Tajemnicza Chatka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza Chatka   Tajemnicza Chatka - Page 6 Icon_minitimeNie Gru 21, 2014 2:16 pm

A więc zasiadłem do stołu, złapałem za opłatek i zacząłem składać życzenia. Życzyłem innym wielu pokemonów, dużo pieniędzy, spełnienia marzeń i wielu innych rzeczy, a za każdym raze3m dodawałem po cichu "i mało pociągającej krwi". W tle leciały piękne kolędy, które to puszczała moje MP-3. Po złożeniu życzeń nastał czas na przeczytanie fragmentu na rodzeniu się pana w stajence, ale chyba nikt zbytnio się tym nie przejął poza mną. Zawsze kiedy słyszałem, lub czytałem ten fragment targały mną emocje. W końcu mogłem sam skosztować dóbr, które przecież sam szykowałem. Najbardziej smakował mi karp, zresztą była to moja ulubiona ryba. Według tradycji skosztowałem każdej potrawy, chociaż jednym kęsem. Sączyłem też słodkie wino, które było niezmiernie pysznym dodatkiem do całej kolacji. Dawno już nie przeżyłem takiego czasu, zdecydowanie od zbyt dawna żyłem w samotności, jednak wciąż coś nie-pozwalało mi się wewnętrznie przełamać. Postanowiłem jednak ten jeden dzień w roku nie przejmować się tym, co było kiedyś, a myśleć o tym, co jest teraz. W czasie posiłku rozmawiałem z towarzyszami, śmialiśmy się razem i śpiewaliśmy kolędy. To było piękne. Wesołych Świąt Very Happy

(Sorki, że tylko jeden post, ale byłem w kościele i sprzedawałem opłatki xD)

Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Tajemnicza Chatka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza Chatka   Tajemnicza Chatka - Page 6 Icon_minitimeNie Gru 21, 2014 2:19 pm

Jako, że każdy miał mnie w głębokim poszanowaniu, Jazon też, to sam wszamałem swój opłatek, życząc sobie wszystkiego najlepszego w święta i w następnym nowym roku. Następnie nalałem sobie 3/4 kryształowej szklanki Coca-Coli i zasiadłem do kolacji wigilijnej, delektując się smakiem każdej z wytworzonych kompozycji smakowych jakie były na stole. Wesołych Świąt.
Powrót do góry Go down
Shi

Shi

Male Liczba postów : 372
Wiek : 28

Tajemnicza Chatka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza Chatka   Tajemnicza Chatka - Page 6 Icon_minitimeNie Gru 21, 2014 2:20 pm

Białowłosy mężczyzna już skończył posiłek i o dziwo przeżył, choć nigdy nic nie wiadomo, co ewentualnie może ziścić się później w postaci problemów gastrycznych. Na razie się tym nie przejmował i postanowił wyciągnąć coś "spod lady", mianowicie grzańca z alkoholową nalewką, którego zawinął z Chatki, kiedy nikt nie patrzył i nikomu o tym nie mówił. Rzucił na stół słowem:
- Komu polać? - Zapytał, wiedząc, że alkohol jak alkohol to w zasadzie nie był alkohol, a potraktować można było ów naczynie jako zwyczajną potrawę wigilijną i też by po prostu mieć czym popić. Odłożył i wzrokiem szukał Pana M, gestami zapraszając go do wigilijnego stołu, by z nimi trochę posiedział i pogadał, opowiadając o swoim nietypowym zawodzie sezonowym.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Tajemnicza Chatka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza Chatka   Tajemnicza Chatka - Page 6 Icon_minitimeNie Gru 21, 2014 2:20 pm

Roxie siedziała i przyglądała się jak wszyscy dobrze się bawią, zresztą ona też. Tak jak wszyscy jadła, śpiewała i świetnie się bawiła.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Tajemnicza Chatka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza Chatka   Tajemnicza Chatka - Page 6 Icon_minitimeNie Gru 21, 2014 2:22 pm

O jak Matt kochał świąteczne żarcie. To coś wręcz niepojętego. Nie ma wigilii, żeby Matt nie ruszył każdej potrawy. A zwłaszcza barszczu. Barszcz. Taki. Pyszne. Mniejsze jednak o to. Pisma Świętego się nieoczekiwanie pozbyli, wiec można wreszcie obchodzić tradycję po świecku, niekoniecznie religijnie
-Ej! Zabrał ktoś wódkę na powigilijną pasterkę?! - zapytał. Tak go nagle naszło. Bo jednak w okolicach Świąt można znaleźć przynajmniej dwie okazje na melo. Jest pasterka, jest trzecie święto. Jak się bawić to się bawić! I tu pojawił się Shi!
-Lej Panie!
Powrót do góry Go down
Shi

Shi

Male Liczba postów : 372
Wiek : 28

Tajemnicza Chatka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza Chatka   Tajemnicza Chatka - Page 6 Icon_minitimeNie Gru 21, 2014 2:28 pm

Shi polał komu chciał, a przede wszystkim temu kto chciał, ten dostał. Dla rozluźnienia atmosfery powiedział do Mikołaja:
- Panie M, a pan co zazwyczaj na Sylwestra robi? - Zapytał, zawsze go to ciekawiło, w końcu święty też wino pije. Następnie, w razie gdyby ów grubego pana nie było, zapytał siedzących przy stole:
- A wy jak myślicie? Co on robi? Śpi? - Następnie odwrócił wzrok, właściwie odwrócił głowę i spojrzał w okno czy tam niebo, aby dojrzeć jakiś pięknych gwiazd oraz, które zwiastowały narodziny, kiedyś, Jezusa. Wpatrywał się tak chwilę, bo wydawało mu się to potrzebne do swego rodzaju wyciszenia się i wsłuchania w kolędową melodię.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 30

Tajemnicza Chatka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza Chatka   Tajemnicza Chatka - Page 6 Icon_minitimeNie Gru 21, 2014 2:37 pm

Mikołaj zostawił wam prezenty pod choinką. Brał pod uwagę wszystko co zrobiliście, ile czasu poświęciliście na wszystkie części, a w szczególności na tę ostatnią i zostawił pod choinką prezenty:

Acinoma:
+Friendball
+2 dowolne naklejki

Martixelix:
+Snorunt, którego wczoraj wyciągnąłeś z prezentu

Castiel:
+Ultraball
+2 dowolne naklejki

Wabik:
+Seaking za zwycięstwo łowiska
i będzie miał trzeci atak za ciekawy rysunek i inne podejście niż inni zajął w rysowaniu trzecie miejsce

Samael:
+Sneasel, którego wyciągnąłeś wczoraj z prezentu

Shi:
+Friendball

Jazon:
+jajko Stantlera

Raven:
+Friendball

Roxie:
+ewolucja Fennekina w Braixena
+Miotacz Płomieni
+5 dowolnych naklejek wszystko za zwycięstwo w pokazach

Dziomek:
+wędka

Geralt:
+Pokeball

Ming:
+niby wygrała konkurs plastyczny, ale nie była na najważniejszej części więc Ciosy Furii u Piplupa

Riley:
+był drugi w rysowaniu więc Niski Strzał u Froakiego

Matt:
+Fastball
+może zjeść ile chce

Cedric:
+Friendball
+3 dowolne naklejki
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 33

Tajemnicza Chatka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza Chatka   Tajemnicza Chatka - Page 6 Icon_minitimeNie Gru 21, 2014 4:31 pm

Gdy spod choinki wygrzebałem prezent dla siebie na mojej twarzy namalowała się radość i nadzieja. Chciałem bardzo mocno wiedzieć co takiego udało mi się otrzymać za moje zaangażowanie i zainwestowanie czasu w możliwość uczestnictwa w przedsięwzięciu.
- Dziękuję bardzo Panie Mikołaju.
Po otwarciu prezentu uśmiech nie znikał, choć w duszy pojawiała się chęć rozpłakania się jak dziecko w sklepie, jak czegoś nie otrzyma. Widocznie posiadałem zbyt wygórowane oczekiwania o wymarzonych prezentach, na które czeka się cały rok. Zasmucony bawiłem się dalej na przyjęciu u Mikołaja do czasu aż nie zostanę wyproszony.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Tajemnicza Chatka - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza Chatka   Tajemnicza Chatka - Page 6 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Tajemnicza Chatka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 6 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Rozrywka :: Wydarzenia Specjalne-