PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Wodospad Iruka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Wodospad Iruka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Iruka   Wodospad Iruka - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 5:54 am

Z samego rana przeszedłem się nad wodospad Iruka. Na miejscu wypuściłem z pokeballa swą Qwilfish i znowu się zaczęło.Rybka domagała się makijażu, a ja przekonywałem ją, że makijaż jest jej zbędny. Jednak po kilku minutach głośnej konwersacji ustąpiłem i zrobiłem jej delikatny makijaż. Gdy już jej buźka była gotowa, Kolcunia zdecydowała że może rozpocząć trening. Na początek zbierała normalną enenrgię w swym kolczastym ciałku, po czym rozpędzała się i próbowała przeskoczyć wodospad. Większość prób owocowało, tym, że rybka wpadała w spadającą wodę i wbijało ją pod powierzchnię wody. Kilka razy nawet dała radę przebić się przez silny strumień wody, ale to były tylko sporadyczne przypadki.

Wodospad Iruka - Page 3 150px-Ash_Pignite_TackleWodospad Iruka - Page 3 150px-Clemont_Dedenne_Tackle

Qwilfish
Akcja (Tackle) 6
Próba zmiany charakteru 6
Powrót do góry Go down
Ming

Ming

Female Liczba postów : 91
Wiek : 27
Skąd : Lublin

Wodospad Iruka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Iruka   Wodospad Iruka - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 12:35 pm

Piplup po godzinie treningu usiadł na ziemi, aby odpocząć.
Wzięłam go na ręce i zaczęłam łaskotać.
-nie przejmuj się tym że teraz jesteś taki słaby. Po treningach urośniesz i będziesz wielki i silny- zaśmiałam się i go puściłam, a Piplup radośnie podskoczył.
-dobra Kiki. Wiesz co robić. Zaatakuj ja! -wskazałam na szmatkę.
Pokemon podbiegł do niej i podskakując nabrał powietrza i zaatakował ja bąbelkami.
Szmatka zaczęła falować i wirować. Spojrzałam z duma na niego.
-brawo! Widzisz jak Ci dobrze idzie?-ucieszyłam się i poprosiłam o powtórkę.

~~~~~~~~~~
Piplup- bąbelki 5
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Wodospad Iruka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Iruka   Wodospad Iruka - Page 3 Icon_minitimeNie Sty 04, 2015 10:42 am

Floatzel i Szybki Atak 2

No i następnym miejscem treningowym stał się Wodospad Iruka i jego prześliczne okolice. Wypusciłem swoją podopieczną nad wodami wodospadu i przeszliśmy do swoich ćwiczeń. Były nim biegi, aczkolwiek najpierw przyszła pora na gimnastykę. Rozciągaliśmy mięśnie nóg, by nie stała się nam żadna kontuzja i moment później zaczęliśmy biegać, wykonując kilkanaście okrążeń nad wodospadem. Biorąc oczywiście pod uwagę prędkość Clair, nie było łatwo jej dogonić, ale musiałem i dzięki tej mini rywalizacji Floatzel instynktownie wiedziała, że musi podkręcić tempo, dzięki czemu szybkość jej była jeszcze większa. Po zakończeniu tych biegów zarzyliśmy kąpiel w wodospadzie, wszak moja Clair jest czyściochem, po której ruszyliśmy w drogę.
Powrót do góry Go down
Ming

Ming

Female Liczba postów : 91
Wiek : 27
Skąd : Lublin

Wodospad Iruka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Iruka   Wodospad Iruka - Page 3 Icon_minitimeNie Sty 04, 2015 3:52 pm

Następnego dnia wróciłam z Piplupem w to samo miejsce.
Pokemon dzisiaj od razu ustawił się na miejsce i zaczął trening. Widać było, że Kiki bardzo się przykłada. Mój Piplup to bardzo dzielny i mężny pok, ale zważając na fakt że jest jeszcze mały traktuje go jak własne dziecko.
Usiadłam na ziemi i patrzyłam jak Kiki ćwiczy. W jego dzióbka wydobywało się coraz więcej bąbelków. Szmatka falowała i wirowała coraz bardziej.
Pochwaliłam poka i w nagrodę dałam mu garść chrupek.

~~~~~~~~~~~~
Piplup- bąbelki 6
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Wodospad Iruka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Iruka   Wodospad Iruka - Page 3 Icon_minitimePon Sty 05, 2015 11:19 am

Z samego rana, czyli gdzieś po jedenastej przeszedłem się pod Wodospad Iruka. Na miejscu rozejrzałem się za pomocami treningowymi, lecz nic nie znalazłem. Sięgnąłem po pokeballa z Qwilfish i wypuściłem Kocunię z niego do wody.
-Hej rybko, potrenujemy trochę?
Rybka pokręciła główką i dała do zrozumienia że bez makijażu nic nie zrobi.
Wyjąłem kosmetyki i zacząłem marudzić, że mnie puści z torbami przez te kosmetyki i że pięknie wygląda bez makijażu, ale i tak ja pomalowałem. Dopiero wtedy rybka zgodziła się na próby wykonania ataku zwanego akcją. Kolcunia siedząc w wodzie zbierała normalną enenrgię i szybko ruszała na wodospad. Próbowała za pomocą energii przeskoczyć nad metrowym wodospadem, ale cały czas brakowało jej kilka centymetrów. Gdy się zmęczyła, nakarmiłem ją i pochwaliłem za wytrwałe trenowanie.

Wodospad Iruka - Page 3 150px-Ash_Pignite_TackleWodospad Iruka - Page 3 150px-Clemont_Dedenne_Tackle

Qwilfish
Akcja (Tackle) 7
Próba zmiany charakteru 7
Powrót do góry Go down
Ming

Ming

Female Liczba postów : 91
Wiek : 27
Skąd : Lublin

Wodospad Iruka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Iruka   Wodospad Iruka - Page 3 Icon_minitimePon Sty 05, 2015 5:40 pm

Kolejny raz pojawiłam się nad wodospadem z moim Piplupem. Przywiązałam do drzewa kolejna szmatkę i spojrzałam na niego.
-Kiki....twoim dzisiejszym zadaniem jest atakowanie dwóch szmatek na zmianę.
W ten sposób nauczysz się szybkiej reakcji i lepiej przyswoisz atak-powiedziałam Piplup nabrał powietrza i zaatakował jedna. Kiedy pierwsza jeszcze falowała zaatakował druga.
-brawo! Mały....rób tak dalej.
Kiki posłusznie atakował obie szmatki wielkim strumieniem bąbelków.
Zmęczony po jakimś czasie usiadł na ziemi.
-zasługujesz na długi odpoczynek po tak udanym treningu- powiedziałam

~~~~~~~~~~~~~~~~
Piplup- bąbelki 7
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Wodospad Iruka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Iruka   Wodospad Iruka - Page 3 Icon_minitimeWto Sty 06, 2015 11:07 am

Przed południem przeszedłem się do miejsca treningowego zwanego Wodospadem Iruka, gdyż w okolicy było dużo wodospadów, w tym jeden potężny, od którego miejsce treningowe przyjęło swą nazwę. Na miejscu wypuściłem z pokeballa rybkę Qwilfish. Pokerybka po wyjściu z białoczerwonej kulki Kolcunia zaczęła marudzić że chce makijaż i takie tam. Też zacząłem marudzić, ale umalowałem rybkę, próbując wytłumaczyć jej, że takie malowanie nie jest dla niej korzystne. Gdy już skończyliśmy makijaż i pojedynki słowne rozpoczęliśmy trening akcji. Rybka standardowo próbowała zebrać dużą ilość normalnej energii, po czym testowała czy jest w stanie za pomocą tej energii przebić się przez silny strumień wodospadu. Po kilku próbach rybka była mocno zmęczona i poobijana, więc zakończyłem trening i nakarmiłem ją karmą dla pokerybek.

Wodospad Iruka - Page 3 150px-Ash_Pignite_TackleWodospad Iruka - Page 3 150px-Clemont_Dedenne_Tackle

Qwilfish
Akcja (Tackle) 8
Próba zmiany charakteru 8
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Wodospad Iruka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Iruka   Wodospad Iruka - Page 3 Icon_minitimeWto Sty 06, 2015 6:53 pm

Floatzel i Szybki Atak 3

Przyszedł nowy dzień, a wraz z nim czas, by przeprowadzić kolejne treningi. Dlatego też wraz z Clair przybyłem nad tereny Wodospadu Iruka. Przyszedł czas, by kontynuować naukę Szybkiego Ataku! - No Clair, muszę Ci pogratulować wczorajszego remisu z Mudkipem. Poradziłaś sobie. Aczkolwiek czeka nas jeszcze dużo pracy - pogłaskałem futerko mojej wydry, co jak się okazało ona bardzo lubi. - No moja droga, czas wziąć się za trening - rzekłem do wodnej towarzyszki i rozpocząłem wykonywać ćwiczenia rozciągające mięśnie nóg. Floatzel przyglądała mi się przez chwilę ciekawsko jednak po chwili przyłączyła się do mnie. I tak oto przebiegała nasza rozgrzewka. - No to co Clair, gotowa na wyścigi? Do tamtego drzewa i z powrotem - zawołałem do Floatzel ukazując jej dłonią drzewo, oddalone od nas o jakieś 100 metrów. - Start! - krzyknąłem z radością w głosie i pobiegłem do tamtego drzewa. Floatzel tak jak się spodziewałem popędziła za mną, dopiero co będąc w tyle teraz już wyrównała swój dystans ze mną, a moment później wyszła na znaczne prowadzenie. I za nim ja dobiegłem do drzewa ona już przemierzała dystans z powrotem... I tak oto bez śladu zdziwienia wygrała ten wyścig. Podszedłem do mojej podopiecznej.- No ładnie Clair, widzę, że lubisz rywalizację. To dobrze - podałem jej mą dłoń z uśmiechem, a ta przybiła mi piątkę. Zrobiliśmy jeszcze kilka okrążeń przed Wodospadem, a następnie zarzyliśmy kąpieli w wodach spływających z jego szczytów, tym samym kończąc nasze dzisiejsze szkolenie.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Wodospad Iruka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Iruka   Wodospad Iruka - Page 3 Icon_minitimeSro Sty 07, 2015 2:08 pm

Na koniec dzisiejszych treningów przeszedłem się pod Wodospad Iruka. Postanowiłem wypuścić Qwilfish tuż przed wodospadem, by mogła zmierzyć się większymi siłami.
-Cześć Kolcuniu, zabieramy się za trening?
Rybka pokręciła główką i schowała się za kamień.
-Znowu chcesz makijaż? Jeszcze jestem w stanie zrozumieć, że przed walką potrzebujesz makijażu, albo przed pokazami, ale przed treningiem? Przecież i tak nikt cie nie widzi.
Rybka ponownie pokręciła główką. No i musiałem ustąpić.
-No dobra, zrobię ci ten makijaż, ale musisz to serio przemyśleć i zrezygnować z makijażu, bo ja nie mam do tego talentu, a bez makijażu wyglądasz o wiele ładniej.

Pomalowałem rybkę, ale bardzo lekko. Pokazałem jej lusterko i rybka z krzywą miną zaakceptowała makijaż.
-No to już możemy zaczynać trening. Widzisz ten duży wodospad? Spróbuj przebić się przez niego za pomocą akcji. Tuż za słupem wody jest duża jaskinia, więc nie musisz się obawiać że uderzysz w ścianę. Gotowa? Start!
Kolcunia zmrużyła oczy, zamerdała ogonkiem, otoczyła się energią i ruszyła. Płynęła bardzo szybko, aż wbiła się w spadającą wodę. Silny strumień wody wciągnął ją prawie na samo dno i wyrzucił parę metrów przed wodospadem. Rybka spróbowała jeszcze dwa razy, po czym zaczęło się jej kręcić w głowie.
-Wystarczy na dziś, spisałaś się bardzo dobrze. Jeszcze trochę i będziesz potrafiła zebrać wystarczającą ilość energii, by przebić się na drugą stronę wodospadu. Gratuluję.



Wodospad Iruka - Page 3 150px-Ash_Pignite_TackleWodospad Iruka - Page 3 150px-Clemont_Dedenne_Tackle

Qwilfish
Akcja (Tackle) 9
Próba zmiany charakteru 9
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Wodospad Iruka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Iruka   Wodospad Iruka - Page 3 Icon_minitimeSro Sty 07, 2015 7:39 pm

Floatzel i Szybki Atak 4

Wodospad swą orzeźwiająca bryzę, powstałą poprzez roztrzaskanie mas wodnych o wypolerowane przez jego samego siłę kamienie roztaczał na obszarze całej Eterii. Zewsząd czuć było przyjemny chłód, o jednakiej temperaturze zarówno w ciepłe jak i w zimne pory roku. Lazurowe fale spływające z góry przypominały jakby wrota prowadzące podróżników do okolic wodospadu, przepełnionych zielenią traw i aromatem kwiatów. A chodź zewsząd zimny krajobraz przyozdobił elementy otoczenia w lodowe ozdoby to i tutaj nie pozostawił wiosennych kształtów - zielonkawa trawa była wyblakła, jakby stara fotografia, a brzeg zbiornika, do którego spływają wody wodospadu zostały okute w lodowe kajdany... Jednak i tak przybyłem tu dziś. Chwyciłem zza pasa pokeball z podopieczną, który "wyfrunął" w górę. - Floatzel, pokaż się - rzekłem, a po chwili z wnętrza kuli wydobyła się jej zawartość - wydra o rudej maści, z dwoma smukłymi ogonami, przypominającymi wiewiórcze kity i charakterystyczną dla tego gatunku, słonecznie-żółtą oponą wokół postaci podopiecznej. Widać było po jej zachowaniu, że jest chętna do treningu, dlatego nie mieliśmy chęci dalej zwlekać z tą oczywistą przyjemnością wynikającą z trenowania pokemonów.
- Miło Cię znów zobaczyć Clair, wodna panno. Sceneria Wodospadu jest przepiękna, prawda? - uśmiechnąłem się, a Floatzel szybko nadała mi odpowiedź klaszcząc w swe dłonie radośnie. - Przyszedł czas, abyśmy znów wkroczyli na trenerską ścieżkę. Co powiesz na... berka? Berek! - dotknąłem palcami futerka wydry i zacząłem szybko uciekać. W końcu na tym polega ta zabawa. Na pyszczku towarzyszki ukazał się uśmiech i ruszyła za mną ukazując swą niezwykłą szybkość, którą jeszcze bardziej podkręciła gdy zauważyła, że i ja ją podkręciłem dając z siebie wszystko. Jednak nie pomogło mi to... Już w następnej chwili dotknęła mnie swą łapką i uciekła. I tak bawiliśmy się przez moment, gdy nie padłem po prostu ze zmęczenia...

- No dobrze Clair, to była rozgrzewka. Jak widzę świetnie się bawisz. To dobrze. Będziesz miała chęci do dalszych działań - posłałem radosne oblicze twarzy ku podopiecznej co na pewno dało jej dalszej ochoty na trening. - Okey moja droga. Czas na ćwiczenie. Poustawiałem przed nami różnego rodzaju przeszkody, tworząc tzw. tor przeszkód. Twoim zadaniem jest bieg i przeskakiwanie przez te przeszkody. To rozciągnie Twoje mięśnie, nada nieco zręczności, a także poszerzy horyzont Twych umiejętności. Tak też proszę, do dzieła - poleciłem i przybiłem z nią piątkę, po czym ta ruszyła w bieg. Jak można się łatwo domyślić czuła się w swoim żywiole. Bardzo szybko rozwinęła swoją prędkość, ukazując swoje możliwości i z gracją zaczęła przeskakiwać przeszkody, i kolejną, i następną. To było pierwsze okrążenie, a potem zgodnie z chronologią przyszła kolej na następne i następne. I tak po kilku takich okrążeniach dostrzec można było zmęczenie Clair. - Dobrze Floatzel, zakończmy to - uśmiechnąłem się wołając poke-wydrę do siebie. Ta przyszła radośnie z posłuszeństwem do mnie. - Chciałbym Ci podziękować za dzisiejsze szkolenie. Świetnie poradziłaś sobie z postawionym przeze zadaniem. Zasłużyłaś na lubianą przez Ciebie kąpiel w wodach Wodospadu. No idź - pyszczek okrył się szerokim uśmiechem stworka i już po chwili Clair pływała sobie w zbiorniku wód spadających ze szczytów wodospadu. I tak nastał koniec naszego dzisiejszego treningu, z którego jak zawsze byłem zadowolony.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Wodospad Iruka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Iruka   Wodospad Iruka - Page 3 Icon_minitimeCzw Sty 08, 2015 6:44 pm

Gdy już wszędzie było ciemno, zimno i wietrznie, udałem się w okolice dużego wodospadu nazwanego Wodospadem Iruka. Wodospad jeszcze nie zamarzł, ale zrzucał dużą ilość kier, czyniąc przy tym straszny hałas. Wypuściłem w bezpiecznej zatoczce Qwilfish.
-Hej rybko, jak się dziś czujesz? Zabieramy się za kolejny trening Akcji?

Rybka strzeliła focha i schowała się pod wodę. Domyślałem się o co jej chodzi, więc wyjąłem z plecaka paczuszkę z kosmetykami. Rybka złapała przynętę i wystawiła pyszczek nad wodę.
-Pomaluję ci buźkę, ale tylko pod warunkiem że będziesz baardzo się przykładała do dzisiejszego treningu.
Kolcunia zgodziła się w ciemno i umalowałem jej pyszczek. Po chwili mogliśmy zaczynać trening.
-Widzisz te kry co spadają z wodospadu? Atakuj je akcją, ale wyprowadzaj ataki spod wody, bo brzegi kier są ostre i mogłabyś zrobić sobie krzywdę.
Qwilfish kiwnęła główką na znak że mnie rozumie i wypłynęła na głębszą wodę. Upatrzyła sobie cienką krę, otoczyła się normalną energią i ruszyła pod wodę. Po chwili uderzyła od spodu w krę, a ta rozpadła się na trzy części.
-Brawo, tak trzymaj Kolcunia!

Rybka zachęcona dopingiem zaatakowała kolejną krę. Tym razem wybrała sobie grubszy kawałek lodu. Z impetem uderzyła w spód kry i się od niego odbiła. Lekko ją to zamroczyło, ale tez podenerwowało. Przy drugim podejściu też nie przebiła się przez krę. Jednak tym razem spowodowała ze kra pękła na pół. Uznałem że na dziś już wystarczy.
-Wracaj Qwilfish, spisałaś się bardzo dobrze. Następnym razem nie wybieraj sobie aż tak grubych celów, bo jeszcze zrobisz sobie krzywdę.


Wodospad Iruka - Page 3 150px-Ash_Pignite_TackleWodospad Iruka - Page 3 150px-Clemont_Dedenne_Tackle

Qwilfish
Akcja (Tackle) 10
Próba zmiany charakteru 10
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Wodospad Iruka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Iruka   Wodospad Iruka - Page 3 Icon_minitimePią Sty 09, 2015 8:32 pm

Po treningu z Szumrakiem, wybrałem się nad Wodospad Iruka. Dziś odwilż ruszyła na całego, więc rzeczka przybrała i prawie wychodziła z brzegu. Kry spływające z wodospadu były dziś o wiele cieńsze niż wczoraj, więc Qwilfish na pewno będzie miała o wiele łatwiej. Wypuściłem z balla rybkę, a ta od razu schowała się pod wodę i po chwili wynurzyła się z grubą warstwą błota na pyszczku.
-Oj Kolcunia, z błotkiem nie jest ci do twarzy, już lepszy jest zwykły makijaż, a na pewno najlepiej wyglądasz bez niczego na buzi.
Rybka zmyła błotko i czekała na makijaż, który jej zrobiłem, ale tym razem bardzo delikatny.
-Widzisz te kry? Zniszcz je Kolcunia, akcja i dawaj do przodu!
Rybka bez namysłu rzuciła się na cienkie kry. Wszystkie rozpadały się na kawałeczki. Qwilifish radziła sobie bardzo dobrze, aż trafiła na kamień, co spowodowało u niej guza na czole i zakończenie treningu.

Wodospad Iruka - Page 3 150px-Ash_Pignite_TackleWodospad Iruka - Page 3 150px-Clemont_Dedenne_Tackle

Qwilfish
Akcja (Tackle) 11
Próba zmiany charakteru 11
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Wodospad Iruka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Iruka   Wodospad Iruka - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 10, 2015 11:47 am

Dzisiejsze treningi rozpocząłem od wizyty z Qwilfish pod Wodospadem Iruka. Wypuściłem rybkę z jej pokeballa i od razu przeszedłem do umalowania jej pyszczka, głośno i zrzędliwie przy tym marudząc, że szkodna na to czasu, że ładniej wygląda bez makijażu, że rybkom nie wypada malować buziek i takie tam. Gdy już Kolcunia uznała swój makijaż za wystarczający, mogliśmy przejść do trenowania ataku zwanego Akcja. Wrzuciłem do wody piłkę od koszykówki.
-Kolcunia, widzisz tę piłkę? Uderzaj w nią tak, aby doleciała do mnie na brzeg. Jest trochę ciężka ale na pewno dasz sobie radę.
Rybka z rozpędu chciała trafić w piłkę, lecz chybiła trochę i o mały włos, sama by wypadłą z wody. Kolejna próba była nieco lepsza, ale i tak nie trafiłą w piłkę centralnie, więc ta tylko odturlała się trochę na bok. Trzecia próba była już dużo lepsza. Piłka dostała w sam środek, lecz nie odbiła się daleko i nie miała szans wypaść na brzeg.
Po trzech próbach dałem spokój swej rybce, nakarmiłem ją, pochwaliłem i odwołałem do pokeballa, abym mógł ruszyć do kolejnego miejsca treningowego.

Wodospad Iruka - Page 3 150px-Ash_Pignite_TackleWodospad Iruka - Page 3 150px-Clemont_Dedenne_Tackle

Qwilfish
Akcja (Tackle) 12
Próba zmiany charakteru 12
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Wodospad Iruka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Iruka   Wodospad Iruka - Page 3 Icon_minitimeNie Sty 11, 2015 10:00 am

w ten jakże piękny, słoneczny i majestatyczny poranek, młoda trenerka odwiedziła teren wodospadu Iruka. Była zaspana i bardzo zmęczona, ale chciała na polowanie przyjść z samych korzyści finansowych i lepiej było jej z rana, gdy niewiele osób przybędzie. W ten sposób więcej dla niej i odrobina spokoju. Przeczesała dłonią brązowe włosy i złotymi oczami obejrzała sobie zalesioną, seledynową okolicę. Nic nadzwyczajnego, choć nieco egzotyki dało się wyczuć, a wodospad, choć majestatyczny, swym szumem drażnił dziś uszy - efekt zmęczenia. Oparła się ostatecznie o balustradę mostu i czekała, ciekawa czy w ogóle ktoś jeszcze się zjawi. Czas płynął i miała wrażenie, że czeka wietrzność. Spojrzała na zegarek zniecierpliwiona - ile jeszcze? - Wydęła usta w grymas i rozejrzała się ponownie. I tak nie miała zamiaru łapać, ale samo się nie zarobi!
Powrót do góry Go down
Frey



Liczba postów : 75

Wodospad Iruka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Iruka   Wodospad Iruka - Page 3 Icon_minitimeNie Sty 11, 2015 10:10 am

Przychodzę na polowanie
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Wodospad Iruka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Iruka   Wodospad Iruka - Page 3 Icon_minitimeNie Sty 11, 2015 10:13 am

Mimo wczesnej pory wybrałem się w okolice Wodospadu Iruka, aby upolować jakiegoś stworka, który gdzieś tutaj się kręci.
Powrót do góry Go down
Geralt

Geralt

Male Liczba postów : 296

Wodospad Iruka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Iruka   Wodospad Iruka - Page 3 Icon_minitimeNie Sty 11, 2015 10:21 am

Geralt wyruszył na kolejną podróż, by spotkać na swej drodze kolejnego stworka i poznać jego sekrety.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Wodospad Iruka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Iruka   Wodospad Iruka - Page 3 Icon_minitimeNie Sty 11, 2015 10:37 am

Przyszliście sobie nad jezioro i przywitała was ulewa, miłe prawda? No nic, z cukru nie jesteście a deszcz szybko przestał padać. Pojawiła się mgła, ptaszki ćwierkały i takie tam. Przyjemna woń kwiecia umiliła wam schnięcie, które coś szybko przyszło. Zauważyliście szybko rosnącą temperaturę, po mgle śladu nie było a minęło raptem 5 minut od jej pojawienia. Nagle zerwał sie wiatr, chmury zasłoniły niebo i pojawiła się letnia burza. Pioruny spadły z nieba niedaleko was i dostrzegliście jak jakaś kobieta stałą w tego centrum, normalnie paranoja.

Brak kolejki
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Wodospad Iruka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Iruka   Wodospad Iruka - Page 3 Icon_minitimeNie Sty 11, 2015 10:41 am

Podszedłem do kobiety i zagadałem: -Przepraszam, czy ma pani jakiś zbędny parasol do pożyczenia?
Powrót do góry Go down
Frey



Liczba postów : 75

Wodospad Iruka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Iruka   Wodospad Iruka - Page 3 Icon_minitimeNie Sty 11, 2015 10:43 am

Jak w pralce... Płukanie, wirowanie suszenie. Zdezorientowany podszedłem do tajemniczej kobiety - Co tutaj się dzieje?
Powrót do góry Go down
Geralt

Geralt

Male Liczba postów : 296

Wodospad Iruka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Iruka   Wodospad Iruka - Page 3 Icon_minitimeNie Sty 11, 2015 10:43 am

Trener był bardzo zdziwiony anomaliami pogodowymi. Nagłe pojawienie się kobiety także wydawało się dosyć dziwne. Geralt postanowił nie podchodzić zbyt blisko, tylko trzymał się w cieniu innych osób, na tyle blisko by słyszeć ich rozmowy.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Wodospad Iruka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Iruka   Wodospad Iruka - Page 3 Icon_minitimeNie Sty 11, 2015 10:47 am

Przyszedł Frey, na jego widok dziewczyna szczerze uśmiechnęła się, ale spochmurniała, widząc tłumy. Westchnęła widząc, że nie będzie to szybka i łatwa wyprawa - Łapiesz pokemona? - Zapytała na powitanie i wtem spadła ulewa! Nie było to nic wielkiego, ani jakość specjalnie irytującego. U trenerki wywołało to szok... Następnie przestało, powietrze było letnie, a za to pojawiła się mgła... Szybko jednak zniknęła, temperatura wzrastała, następnie BAM! Piorun i tajemnicza kobieta. Ta to ma wejście. Po swej pierwszej wyprawie na pokemona (choć udanej), miała pewne, wewnętrzne uprzedzenie do postaci znikąd. Poczłapała jednak za Freyem, ale milczała.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Wodospad Iruka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Iruka   Wodospad Iruka - Page 3 Icon_minitimeNie Sty 11, 2015 10:55 am

Kiedy podeszliście bliżej kobiety zauważyliście iż liście na pobliskich drzewach brązowieją i wszystko w koło więdnie. Zrobiło sie ponuro a na domiar złego kobieta nie zwracała na was uwagi rozpoczynając swój monolog.
- Jak on mógł się tego dopuścić, ten drań, zabiję go! Niech go tylko dorwę w swoje ręce a nic mu nie pomoże! Ale nie mogę tam zejść, ale muszę, dla niej. Ten potwór ją porwał moje dziecię. Co on z nią zrobi, no chyba nie . . . własnej siostrzenicy, potwór! - Teraz nagle zrobiła się strasznie zimno i wparliście w oko śnieżnego cyklonu a twarz kobiety zmieniła się coś na kształt tej sceny z władcy pierścieni:
Wodospad Iruka - Page 3 Tumblr_inline_mokbh3XxYz1qz4rgp
- Musicie po nią zejść i sprowadzić ją do mnie! Moją Korę! - Nagle przed wami zapadła sie ziemia i ukazały schody do wnętrza ziemi. Ja bym tam z nią nie dyskutował, rozwścieczone mamuśki są niebezpieczne!

10 minut na odpis
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Wodospad Iruka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Iruka   Wodospad Iruka - Page 3 Icon_minitimeNie Sty 11, 2015 10:59 am

Podobna bajkę gdzieś słyszałem, więc nie zadawałem zbędnych pytań, tylko ruszyłem po schodach pod ziemię.
Powrót do góry Go down
Geralt

Geralt

Male Liczba postów : 296

Wodospad Iruka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Iruka   Wodospad Iruka - Page 3 Icon_minitimeNie Sty 11, 2015 11:02 am

Geralt widział w twarzy kobiety rozpacz związaną z utratą córki. Z całego serca chciał jej pomóc, więc bez zastanowienia zaczął schodzić po schodach.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Wodospad Iruka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Wodospad Iruka   Wodospad Iruka - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Wodospad Iruka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 2.0 :: Eteria-