PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Kołysząca Się Wieża Bellsproutów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kołysząca Się Wieża Bellsproutów   Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Icon_minitimePon Maj 05, 2014 7:06 pm

Na sam koniec dnia treningowego pojechałem rowerem pod Kołyszącą się wieżę Bellsproutów. Na miejscu wypuściłem z balla Kociuszkę i rozpocząłem trening Mocy klejnotów. Kotka na początek musiała skupić się na wytworzeniu kamiennej energii. Gdy kotka skupiała się, ja przypomniałem jej jakie korzyści będzie miała z tego ataku. Po chwili Kociuszka wypuściła z Klejnotu jasny promień, który trafiając w drzewo połamał kilka gałązek. Widząc taki efekt aż podskoczyłem z radości. W ramach nagrody za dobry trening dałem kotce lśniącą piłkę i bawiliśmy się nią aż Persian się zmęczyła i zasnęła.

Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 150px-Giovanni_Persian_Power_Gem

Persian
Moc Klejnotów (Power Gem) 9
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kołysząca Się Wieża Bellsproutów   Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Icon_minitimeWto Maj 06, 2014 1:42 pm

Po południu wybrałem się na spacer pod Kołyszącą się wieżę Bellsproutów. Dziś słońce ładnie przygrzewało, więc rozłożyłem kocyk na trawie i usiadłem na nim, by skorzystać z sprzyjającej pogody. Obok mnie położyła się Persian i nagrzewała swe futerko słonecznymi promieniami. Po takiej kąpieli słonecznej, mogliśmy przejść do trenowania ataku zwanego mocą Klejnotów. Do drzewa przybiłem tarczę strzelniczą i Kociuszka miała za zadanie atakować ją trenowanym atakiem. Kotka wykonała kilka prób i duża część z nich była nieudana, ale za którymś razem tacza dostała promieniem z klejnotu umiejscowionego na czole pokemona i mogliśmy z sukcesem zakończyć dzisiejszy trening.

Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 150px-Giovanni_Persian_Power_Gem

Persian
Moc Klejnotów (Power Gem) 10
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kołysząca Się Wieża Bellsproutów   Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Icon_minitimeSro Maj 07, 2014 10:04 am

Gdy tylko wstałem, ruszyłem na trening pod Kołyszącą się Wieżę Bellsproutów. Na miejscu wypuściłem z pokeballa Persian i szybko jej wyjaśniłem co dziś będziemy robili.
-Persian, przywiążę do gałązek kilka czerwonych piłek do tenisa, a ty będziesz musiałą je strącić za pomocą Mocy Klejnotów. Juz całkiem dobrze ci wychodzi ten atak, więc myślę że nie będzie z tym problemów.
Kociuszka ruszyła pod drzewo i po zlokalizowaniu wszystkich piłek, rozpoczęła strzelanie do nich za pomocą mocy klejnotów. Z jej klejnotu na czole wydobywał sie czerwony pulsujący promień, który demolował piłeczki. Promień był jeszcze zbyt cienki i niecelny ale i tak widoczne były postępy w nauce tego ataku.

Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 150px-Giovanni_Persian_Power_Gem

Persian
Moc Klejnotów (Power Gem) 11
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kołysząca Się Wieża Bellsproutów   Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Icon_minitimeCzw Maj 08, 2014 10:54 pm

Ostatnio miałem problemy z regularnym trenowaniem dlatego postanowiłem zwiększyć liczbę trenowanych pokemonów po to aby efektywność treningów wzrosła. Nie mogłem sobie pozwolić na takie zastoje gdy liga zbliżyła się wielkimi krokami i dlatego zdecydowałem się rozpocząć trening ostatniego ataku mojego startera -tańca płatków.
- Aromo to pierwszy atak jaki nauczysz się na tej formie i przy okazji ostatni. Nie masz już więcej przydatnych ciosów, ta akcja jest jednak niezwykle potężna i dlatego uważam, że warto abyś ją poznała.
Zacząłem tłumaczyć na czym polega wcześniej wspomniany atak. Aroma słuchała mnie z niebywałym wręcz zainteresowaniem.

Meganium - Taniec płatków (1)
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kołysząca Się Wieża Bellsproutów   Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Icon_minitimePią Maj 09, 2014 12:03 pm

Po treningu z Palpitoadem poszedłem pod Kołyszącą się Wieżę Bellsproutów na trening z Persian. Pokekotka po wyjściu z pokeballa zaczęła się rozglądać za błyskotkami, ale nie mogłem jej ich dać przed treningiem, gdyż nie miałaby motywacji do trenowania, a tak obiecałem jej że dostanie zabawki gdy dobrze sie spisze podczas treningu. Kotka musiała dziś strzelać mocą klejnotów w rzucane przeze mnie szyszki. Było to dosyć trudne, gdyż Persian miała problemy z celowaniem do nieruchomych celów. Mimo to kilka strzałów było celnych. Po treningu tak jak obiecałem dałem Kociuszce zabawki, po czym udałem się na trening z Magnetonem do Starej Rozdzielni.

Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 150px-Giovanni_Persian_Power_Gem

Persian
Moc Klejnotów (Power Gem) 12
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kołysząca Się Wieża Bellsproutów   Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Icon_minitimeNie Maj 11, 2014 5:07 pm

Przyszedłem sobie niedzielnym popołudniem pod Kołyszącą się wieżę bellsproutów i rozejrzałem się za pomocami do treningów. Nic nie znalazłem, więc musiałem zadowolić się tym, co miałem w plecaku, a były to brudne i dziurawe skarpetki, oraz kilka opakowań po batonikach z lwem. Powiesiłem te rzeczy na drzewie. Przy skarpetkach nagle liście zwiędły, ale zbytnio się tym nie przejąłem i wypuściłem zpokeballa Persian. Kotka gdy tylko wskazałem jej na drzewo rozpoczęła ostrzeliwać zawieszone na nim śmieci. Po kolei śmieci obrywały mocą klejnotów. Kilka z tych ataków była bardzo silna i niszczyła nie tylko śmieci, ale i gałązki drzewa. Gdy skończyliśmy trening, zagrabiłem teren pod drzewem i wrzuciłem odpadki do pobliskiego kosza na śmieci.

Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 150px-Giovanni_Persian_Power_Gem

Persian
Moc Klejnotów (Power Gem) 13


Ostatnio zmieniony przez Dziomek dnia Nie Maj 11, 2014 5:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Wabik

Wabik

Male Liczba postów : 695
Wiek : 26

Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kołysząca Się Wieża Bellsproutów   Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Icon_minitimeNie Maj 11, 2014 5:10 pm

Chłopak znany Wabikiem z uśmiechem na twarzy kroczył na polowanie. W końcu po długiej przerwie znalazł czas i chęci, by wyruszyć w teren w celu złapania kolejnego podopiecznego do swojej drużyny. Przez dłuższy czas nie miał chęci lub czasu. Teraz jednak było inaczej. Pogwizdując czekał na miejscu zbiórki i rozglądał się za innymi uczestnikami oraz kimś, kto mu zleci zadanie i powie co i jak. Rzekomo pokemon uciekł z sierocińca- tyle Wabik wiedział, nie pierwszy raz będzie próbować złapać pokemona z drugiej ręki.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kołysząca Się Wieża Bellsproutów   Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Icon_minitimeNie Maj 11, 2014 5:12 pm

Polowanie powinno rozpocząć się około godziny 19, gdyż sędzia prowadzący może się spóźnić. Taką dostałem od niego informację, więc piszę, byście się nie denerwowali. Wink
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kołysząca Się Wieża Bellsproutów   Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Icon_minitimeNie Maj 11, 2014 5:43 pm

Po skończonych treningach z czwórką spośród moich podopiecznych, udałem się do miejsca treningowego, w którym ostatnio trenowałem z Persian atak zwany Mocą Klejnotów. W tymże miejscu dziś miałem uczestniczyć w poszukiwaniu pokemona, któego niegdyś ktoś oddał do sierocińca, a teraz on zwiał stamtąd, lub zwyczajnie go wygonili. Mam już jednego poka, którego ktoś porzucił, dlatego wiem co biedny stworek czuje. Ja nigdy nie oddałbym żadnego z swych podopiecznych do sierocińca. Nie tak mama mnie wychowała. Skoro podejmuję się odpowiedzialności za swych podopiecznych, to jestem odpowiedzialny za nich aż do końca ich dni, chyba że same będą pragnąć opuścić mnie by założyć rodzinę lub wyruszyć w własna samotną podróż. Stanąłem obok Wabika i czekałem na dalszy rozwój wydarzeń.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kołysząca Się Wieża Bellsproutów   Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Icon_minitimeNie Maj 11, 2014 5:47 pm

Przybywam na polowanie.
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kołysząca Się Wieża Bellsproutów   Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Icon_minitimeNie Maj 11, 2014 7:02 pm

Staliście wszyscy pod wieżą bellsproutów i czekaliście. Nagle niedaleko was przechodził młody, prężny chłopak którego zdziwił wasz widok. Przyszedł do was i zapytał - Czego tu szukacie wędrowcy? Po chwili przypomniał sobie, że inny przewodnik miał was poprowadzić na dzisiejsze polowanie. Zapomniał!? A niech go.... No to przepraszam za opóźnienie. Dziś oprowadzę was po terenie wierzy. Od pewnego czasu krąży tu jakiś pędziwiatr i płoszy inne pokemony. Pomożecie mi w tym? - powiedział młodzieniec i wskazał na drogę.

Brak Kolejki
15 min na odpis


Przepraszam za opóźnienie. Biorę zastępstwo za prowadzącego który się nie stawił.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kołysząca Się Wieża Bellsproutów   Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Icon_minitimeNie Maj 11, 2014 7:08 pm

Potaknełam mężczyźnie i udałam się powoli w kierunku drogi, gdyby mężczyzna chciał coś dodać
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kołysząca Się Wieża Bellsproutów   Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Icon_minitimeNie Maj 11, 2014 7:15 pm

Spojrzałem na przybysza i na zegarek.
-Szkoda że jest już tak późno. Miałem zamiar podróżować po terenie Kołyszacej sie wieży Bellsproutów aż do 20:20. Ta godzina jest już bardzo blisko, więc muszę już się stąd zbierać, mimo że bardzo chciałbym stawić czoła przygodzie. Wobec tego idę do domu. Powodzenia, nie pozabijajcie się.
Pożegnałem się z wszystkimi trenerami, którzy stawili sie na polowaniu, oraz z przewodnikiem. Zebrałem swe manatki i poszedłem do domu niezbyt zadowolony z tego, że znowu ominęła mnie przygoda, podczas której mogłem powiększyć skład swych pokemonów.
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kołysząca Się Wieża Bellsproutów   Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Icon_minitimeNie Maj 11, 2014 7:26 pm

Obaj chłopacy zwątpili i wrócili do domu. Tylko jedna odważna dziewczyna ruszyła wraz z przewodnikiem na poszukiwania pokemona.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kołysząca Się Wieża Bellsproutów   Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Icon_minitimeNie Maj 11, 2014 7:28 pm

Idę ostrożnie za przewodnikiem
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kołysząca Się Wieża Bellsproutów   Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Icon_minitimeNie Maj 11, 2014 7:35 pm

W pewnym momencie przewodnik odezwał się do ciebie - No moja droga, tu moja praca się kończy. Gdzieś w tych okolicach kręci się ten struś pędziwiatr. Musisz go schwytać, zanim wystraszy wszystkie dzikie pokemony tutaj żyjące. Po rozmowie przewodnik zostawił cię samej sobie i wrócił. Ty zaś miałaś wytropić wielkiego ptaka, który gdzieś tu grasował. Po chwili rozglądania, zauważyłaś odciski stóp pokemona.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kołysząca Się Wieża Bellsproutów   Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Icon_minitimeNie Maj 11, 2014 7:39 pm

Po tym jak przewodnik zostawił mnie samej sobie zaczęłam się rozglądać i natrafiłam na odcisk stóp pokemona postanowiłam iść za nimi
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kołysząca Się Wieża Bellsproutów   Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Icon_minitimeNie Maj 11, 2014 7:45 pm

Odciski doprowadziły cię do jakiegoś dziwnego miejsca. Wyglądało to jak prowizoryczny, wewnątrz leśny tor wyścigowy. Chmura kurzu wzbijała się jeszcze nad ziemią, co oznaczało, że przed chwilą coś tędy biegło.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kołysząca Się Wieża Bellsproutów   Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Icon_minitimeNie Maj 11, 2014 7:47 pm

Postanowiłam pójść za chmurami kurzu
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kołysząca Się Wieża Bellsproutów   Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Icon_minitimeNie Maj 11, 2014 7:50 pm

Krążyłaś po torze i zataczałaś koło. Pokemon był przed tobą i przez kurz nie widziałaś go. Trzeba wymyślić coś innego bo bawicie się teraz w kotka i myszkę.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kołysząca Się Wieża Bellsproutów   Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Icon_minitimeNie Maj 11, 2014 7:56 pm

To mi nic nie daje więc odwracam się i idę na przeciw pokemonowi jeżeli to nie zadziała to wypuszczam Charizard i proszę ją aby pomogła mi zatrzymać pokemon
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kołysząca Się Wieża Bellsproutów   Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Icon_minitimeNie Maj 11, 2014 7:59 pm

No więc doszło do spotkania. Obie panie stanęły na przeciw siebie. Jedna ze wsparciem swojego pokemona. Dodrio chciała trenować biegi dalej, więc zaczęła od Dziobania, atakując ciebie. Widać waleczna z niej pokemonka.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kołysząca Się Wieża Bellsproutów   Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Icon_minitimeNie Maj 11, 2014 8:03 pm

Każe zaatakować Charizard Żarem i Miotaczem Płomieni a wtedy rzucam pokeballa
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kołysząca Się Wieża Bellsproutów   Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Icon_minitimeNie Maj 11, 2014 8:12 pm

Pokemon niestety próbował, lecz nie dał rady pokonać tak potężnego pokemona jak Charizard. Koniec polowania po którym wracasz do domu z pokemonem.

[ale to już było... i nie wróci więcej...]
Roxie + 3 zł - pokeball + Pokemon
Dziomek + 3 zł + 1PF
Wabik + 2 zł
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kołysząca Się Wieża Bellsproutów   Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Icon_minitimePon Maj 12, 2014 7:33 pm

Wieczorem poszedłem sobie z Persian pod Kołyszącą się wieżę Bellsproutów. Razem z kotką ustawiłem dookoła drzewa kilka tekturowych atrap, które przedstawiały pokemony. Moja Persian miała strzelać do nich za pomocą Mocy Klejnotów. Kotka przyglądała się swoim ofiaom i w tym czasie kumulowała energię w klejnocie umieszczonym na jej czole. Po chwili wystrzeliwała z niego czerwony promień, który wypalał dziurę w atrapie. W ten oto sposób kotka niszczyła atrapę za atrapą, a gdy atrapy się skończyły, pokemon otrzymał błyszczący naszyjnik i zapomniał o całym świecie.

Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 150px-Giovanni_Persian_Power_Gem

Persian
Moc Klejnotów (Power Gem) 14
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Kołysząca Się Wieża Bellsproutów   Kołysząca Się Wieża Bellsproutów - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Kołysząca Się Wieża Bellsproutów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Johto-