PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Jezioro Gurini

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Jezioro Gurini Empty
PisanieTemat: Jezioro Gurini   Jezioro Gurini Icon_minitimeNie Lis 02, 2014 10:14 am

Jezioro Gurini Jezioro
Tutaj można trenować pokemony
wodne, normalne i wróżkowe.
Powrót do góry Go down
Wabik

Wabik

Male Liczba postów : 695
Wiek : 26

Jezioro Gurini Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Gurini   Jezioro Gurini Icon_minitimeWto Lis 04, 2014 8:10 pm

Wabik szukał w spokoju odpowiedniego miejsca na trening z swoim podopiecznym. W związku z tym, że pierwszy raz był nad Jeziorem Gurini sam musiał zapoznać się z tym malowniczym miejscem. Po długiej wędrówce zatrzymał się w miejscu, gdzie był pewien, że nic nie zakłóci jego pierwszego spotkania z nowym pokemonem. Gdy już usiadł w zacisznym miejscu uwolnił z PokeBalla swojego Froakiego. Uśmiechnął się do stworzenia pogodnie, ponieważ grunt to pierwsze wrażenie.
- Witaj przyjacielu. Od dzisiaj jestem Twoim trenerem, a Ty moim towarzyszem. Mam nadzieję, że nasza współpraca okaże się bardzo przyjemna i owocna. Zapewne zostaniemy przyjaciółmi. I na samym początku uprzedzam, że swoje pokemony traktuje, jak przyjaciół. Pragnę stworzyć między nami silną więź. - po swoim monologu wyciągnął dłoń do Froakiego. Pokemon również wyciągnął w stronę Wabika swą kończynę.
- Może na początku pokażesz mi co umiesz? Zaatakuj tą piłkę.- Mówiąc to wyciągnął z torby piłką do ręcznej. Pokemon kiwnął głową z zapałem. W pierwszej kolejności polizał piłkę, a następnie uderzył ją kilka razy swoimi kończynami. Po zakończonym ataku spojrzał pytającym wzrokiem na trenera.
- Bardzo dobrze. Na początku musi starczyć. Pierwszy atak to Lizanie, a drugi to Plaskanie. Dzisiaj pokażę Ci atak, który pragnę z Tobą trenować jako kolejny. - wyciągnął z kieszeni pokedex, a następnie poszukał potrzebnych zdjęć.
Jezioro Gurini 150px-Ash_Froakie_BubbleJezioro Gurini 150px-Pippy_BubbleJezioro Gurini 150px-Misty_Poliwhirl_Bubble

- To są bąbelki. Musisz odnaleźć w sobie energię wodną, a następnie uwolnić ją w kierunku przeciwnika w postaci bąbelków. Wygląda niepozornie, ale może utrudnić życie. Sądzę, że mnie zrozumiałeś, bo wyglądasz na bardzo inteligentnego pokemona. - powiedział z uśmiechem głaskając podopiecznego po głowie.
- Sądzę, że dasz mi wiele powodów do dumy. Wierzę w Ciebie. - powiedział, a następnie wstał i podniósł piłkę.
- Na dzisiaj starczy treningu, sądzę, że masz już zarys ataku. Dzisiaj byłą tylko teoria, jutro rozpoczniemy praktykę. A teraz pobawmy się trochę. Łączmy przyjemne z pożytecznym. Ja Ci będę rzucać piłkę, a Ty za pomocą Plaskania odbijaj ją. - wykonał pierwszy rzut, a pokemon wyskoczył i odbił. Bawili się kilkanaście minut, a następnie pozwolili sobie popływać w krystalicznie czystych wodach Jeziora Gurini. Obaj czuli się w swoim towarzystwie bardzo dobrze. Wabik nie miał serca, by ponownie schowac swojego podopiecznego do PokeBalla, więc razem udali się do domu, na zasłużony odpoczynek.

Froakie:
Bąbelki (Bubble) 1
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Jezioro Gurini Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Gurini   Jezioro Gurini Icon_minitimeWto Lis 04, 2014 8:22 pm

Swoją nową przygodę rozpoczynam w miejscu zwanym Jeziorem Gurini nad którym postanowiłem trenować swojego startera jako iż jest to pokemon wodny. Znalazłem zaciszną polankę blisko wody i tam wypuściłem swojego Froakiego. Usiadłem na pieńku obok po czym rozpocząłem rozmowę z moim pokemonem.
- Hejka Froakie. Widzisz to miejsce. Wybrałem to miejsce jakim jest Jezioro Gurini. Piękne miejsce w którym będziesz poznawał nowe taktyki walk i nowe ruchy.
Po rozmowie przygotowałem pokemona i siebie do treningu nowego ataku jakim były Bąbelki które pokazałem pokemonowi w pokedexie.

Jezioro Gurini Pippy_bubble-1-

Pokemon skupił się na wytwarzaniu baniek z wody, ale na początku próbował z gumą do żucia. Ruch działał na tej samej zasadzie co robienie balonów z gumy. Froakie po treningu z gumą zaczął tworzyć bąble z wody. Stworzył jeden, następnie napompował kolejny bąbelek i tak aż zrobiła się ich cała masa. Gdy Babelki opadły, a pokemon padał na twarz ze zmęczenia, schowałem go do pokeballa po tym męczącym treningu i wróciłem do domu.

Froakie
- Zapoznanie z trenerem
- Nauka Babelków (Bubble)(1)
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Jezioro Gurini Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Gurini   Jezioro Gurini Icon_minitimeWto Lis 04, 2014 8:28 pm

Rozpoczęcie nowej przygody rozpoczynam od zwiedzenia nowych terenów. Te miejsca z pewnością skrywają tajemnice, które w przyszłości mam nadzieję odkryć. Teren jeziora wyglądał niezwykle malowniczo przy blasku księżyca. Ten właśnie zaczął wschodzić nad horyzontem. I dosłownie o kilka minut spóźnił się by spotkać Słońce na nieboskłonie. Postanowiłem w końcu powitać mojego towarzysza podróży.
- Witaj Mudkip! - przykucnąłem do małego błotnego stworzenia, to takie właśnie jako pierwsze wyszły na ląd w dawnych dziejach geologicznych - Liczę, że nasza współpraca będzie przebiegała bardzo dobrze. Jednak na sam początek chcę ci coś dać. - z torby wyjąłem średniej wielkości kamyk. Był on koloru niebieskiego tak samo jak ciało mojego pokemona - To jest Lapis lazuli. Idealnie pasuje do ciebie, a skoro lubisz tak bardzo skałki czy kamyki będę się starał ci czasami coś podrzucić do kolekcji.
Uważnie obserwowałem reakcję małego towarzysza. W końcu pierwsze wrażenie jest najbardziej przyszłościowe. Gdy Mudkip nacieszy się nowym nabytkiem rozpocząłem z nim przygotowanie do treningu.
- Przez najbliższe dni będziemy uczyć się jak wykonać Wodną Broń. Atak ten dla tak silnego wodnego stworka nie jest trudny. Twoje zadanie będzie bardzo proste. Dzisiaj posłużymy się wodą z jeziora. Musisz wziąć w pyszczek wodę i wypuścić ją przed siebie pod ciśnieniem. Tak aby utworzyło jeden zwarty strumień. Zaraz ci pokażę.
Sam nabrałem wody w usta i wyplułem ją przed siebie. Starałem się utworzyć jednolity strumyk, co dla mnie nie było trudne. I po kilku próbach byłem mokry od kapiącej wody. Mudkip dzielnie trenował ruch, a już pod sam koniec nawzajem oblewaliśmy się wodą. I tym miłym akcentem zakończyliśmy naukę na zabawie.

Mudkip - nauka Wodnej Broni [1]
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Jezioro Gurini Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Gurini   Jezioro Gurini Icon_minitimeSro Lis 05, 2014 6:05 pm

Po męczącym dniu w ławce szkolnej przybywam nad Jezioro Gurini aby kontynuować treningi z moim wodnym starterem, żabą Froakim. Wróciłem na samo zaciszne miejsce w którym byłem wczoraj i wypuściłem moją żabkę.
- Froakie dziś kontynuujemy twoją naukę Bąbelków. Przypomnij sobie jak pracowałeś nad tym wczoraj, a na pewno pójdzie ci łatwiej.
Po podbudowującej rozmowie o treningu żabka zaczęła dmuchanie bąbelków z wody. Nadmuchując bąble, pokemon przyspieszał produkcję bąbelków dzięki czemu robił to sprawniej i wytwarzał ich więcej. Po chwili Bąbelki były już dobrze stworzone i poprawnie mogły zaatakować. Froakie po treningu wskoczył do wody aby się popluskać, a na koniec dałem mu przysmak do zjedzenia. Kiedy skończyliśmy trenować oboje wróciliśmy do domu na drzemkę.

Froakie - nauka Bąbelków (Bubble)(2)
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Jezioro Gurini Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Gurini   Jezioro Gurini Icon_minitimeSro Lis 05, 2014 8:42 pm

Po raz drugi przybyłem nad teren urokliwego jeziorka. Region Eteria zdumiewał mnie każdego dnia na nowo! Od razu wypuściłem swojego kochanego Mudkipa, który wczoraj stoczył niezwykle trudną potyczkę na arenie walk. Jednak po długiej walce, to własnie mały błotny pokemon zdobył zwycięstwo.
- Kochany! Wczoraj wygrałeś swoją pierwszą walkę. Zatem przed nami już otwarta droga aby móc zostać najsilniejszymi kompanami w regionie.
Po tym przyjemnym początku naszej współpracy przeszedłem do tego co nas tutaj sprowadza. Skierowaliśmy się nad brzeg zbiornika, aby móc przyjrzeć się naszym odbiciom.
- Mudkip! Rozpoczynami kolejny trening nad wodną bronią. Pamiętasz co wczoraj wykonywałeś.
Pokemon przystąpił do wykonania prostych czynności jak nabranie wody w usta. Delikatnie następnie wypluł wodę strumykiem. Po tym od razu zmotywowałem go, aby włożył w to więcej siły i wiary w siebie. Niebieski stworek ponownie wykonywał tę prostą czynność. Pod koniec strużka wody była bardzo silna. W końcu przyjdzie ten czas gdy trenować będziemy trudniejszy element.
Mudkip nauka Wodnej Broni [2]
Powrót do góry Go down
Wabik

Wabik

Male Liczba postów : 695
Wiek : 26

Jezioro Gurini Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Gurini   Jezioro Gurini Icon_minitimeSro Lis 05, 2014 8:51 pm

Wabik kroczył pewnie na miejsce, gdzie z przyjemnością będzie mógł kontynuować trening z swoim podopiecznym. Po śladach na ziemi doszedł do wniosku, że ta lokacja jest chętnie okupowana przez trenerów, którzy tak jak on pokładają olbrzymie nadzieje w swoich pokemonach. Alexander dopiero na miejscu uwolnił z PokeBalla Froakiego.
- Witaj przyjacielu. Dzisiaj będziemy kontynuować naukę bąbelków. - powiedział z uśmiechem i przybył piąteczkę wraz z swoim pupilem na przywitanie. Następnie wykonali kilka ćwiczeń rozciągających i rozgrzewających, by nie nabawić się kontuzji. Szaman wyciągnął z kieszeni pojemnik z bańkami mydlanymi, jako dziecko uwielbiał je tworzyć, a następnie rozbijać. Odkręcił, a następnie wyprodukował kilka mieniących się baniek mydlanych.
- Widzisz, na tym polega ten atak, tylko Ty to będziesz bez niczego robić i w dużo większej skali oraz mocy. - powiedział z uśmiechem. Następnie pokemon żaba próbował stworzyć kilka baniek, jednak nic mu nie wychodziło. Ostatecznie Wabik pozwolił podopiecznemu za pomocą dmuchania stworzyć kilka baniek czy pomocy zabawki.
- Widzisz, mniej więcej tak będziesz musiał dmuchać. Dodasz jeszcze kilka elementów i będzie bomba. - klasnął w dłonie z radości. Na koniec treningu ochlapali się wodą oraz popływali. Razem wrócili do domu, ponieważ wodny stworek nie chciał opuścić trenera.


Froakie:
Bąbelki (Bubble) 2
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Jezioro Gurini Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Gurini   Jezioro Gurini Icon_minitimeCzw Lis 06, 2014 9:36 pm

Kolejny z kolei dzień wspólnych spotkań z moim małym towarzyszem rozpoczęliśmy zupełnie inaczej. Przygotowałem dla nas smacznie wyglądający posiłek. Mudkip otrzymał sporych rozmiarów miskę z wieloma soczystymi wodorostami oraz innymi wodnymi roślinami. Sobie przygotowałem wieloowocową sałatkę. Zajadaliśmy, aż nam się uszy trzęsły. W końcu po takiej bombie kalorycznej mieliśmy ogromne pokłady energii do spożytkowania.
- Mudkip! Jak pamiętasz ostatnio ćwiczyliśmy wypuszczanie wody z pyszczka. Dzisiaj dalej będziemy szlifować ten element, aby móc przejść do trudniejszych elementów. Rozumiemy się?
Błotny pokemon ruszył w kierunku brzegi i od razu złapał do pyszczka. Wziął mocny oddech nosem i wypuścił strumień wody przed siebie. Poleciał bardzo daleko, mimo że pod koniec woda rozprysła się na wszystkie strony. Ten element będziemy jeszcze ćwiczyć. Na razie naszym celem jest opanowanie tego prostego zadania, jakim jest wypuszczanie strumienia wody zaczerpniętej z jeziorka.

Mudkip nauka Wodnej Broni [3]
Powrót do góry Go down
Wabik

Wabik

Male Liczba postów : 695
Wiek : 26

Jezioro Gurini Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Gurini   Jezioro Gurini Icon_minitimeCzw Lis 06, 2014 9:55 pm

Wabik kroczył z domu do Jeziora wraz z swoim pokemonem. Im dłużej się znali, tym z większym bólem trener musiał zamykać w kulce podopiecznego, a skoro obaj tego nie lubili, to Alex pozwalał Froakiemu przebywać poza kulka i w związku z tym obaj byli niezwykle szczęśliwi. Szaman na miejscu dokonał krótkiego rozgrzewki, a następnie przebiegli kilka kółek. Zwarci i gotowi ponownie podjęli próbę nad nauką bąbelków. Froakie dawał z siebie wszystko, jednak to nadal nie wystarczyło. Ostatecznie stworzyli tylko kilka baniek mydlanych za pomocą zabawki. Obaj się dobrze bawili, i to przyćmiło gorycz porażki.
- Nie martw się, nie od razu Rzym zbudowano. - pokemon spojrzał się na trenera z wyraxnym pytaniem w oczach. Wabik mu wszystko wytłumaczył, a w szczególności na czym polega ten związek frazeologiczny. Po wszystkim nie mogli pływać, ponieważ czas ich gonił i musieli wracać do domu bo się ściemniało.


Froakie:
Bąbelki (Bubble) 3
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Jezioro Gurini Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Gurini   Jezioro Gurini Icon_minitimePią Lis 07, 2014 6:34 pm

Korzystając z wolnego dnia ponownie pojawiłem się nad malowniczym jeziorem Gurini. Nadal zastanawia mnie pochodzenie tej nazwy. Czy to jakaś roślina, gatunek ryby, a może dawno wymarłe plenie z tych terenów. Pozostanie to dla mnie jeszcze tajemnicą. Jednak mimo to jednej rzeczy jestem pewny. Dziś kolejny raz spotkam się z Mudkipem. Podszedłem blisko brzegu tego rozległego zbiornika i wypuściłem mojego towarzysza.
- Witaj! Jak samopoczucie? - z uśmiechem rozpocząłem mówić do mojego pokemona - Dzisiaj zupełnie inny trening. W końcu na polu walki nie będziesz łapał wody ze zbiornika. Woda ta będzie pochodzić z twojego ciała. I na tym dziś się skupimy.
Mudkip miał dziś za zadanie z wnętrza swojego ciała wypuścić wodę. W skupieniu szukał energii, aby tej życiodajny płyn zebrać z ciała i przenieść do swojego pyszczka. Nie było to łatwe na tym etapie, ale dzielny wojownik po kilku próbach wystrzelił lekki strumyk wody z ust. Jeszcze próbował powtórzyć ten czyn. Na razie się nie udało.
Na koniec aby maluch nie czuł się pokrzywdzony, popluskałem się z nim w jeziorze. Aby to tym stresującym zajęciu mógł się porządnie zrelaksować.

Mudkip nauka Wodnej Broni [4]
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Jezioro Gurini Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Gurini   Jezioro Gurini Icon_minitimePią Lis 07, 2014 6:45 pm

Trochę z wieczora postanowiłem przyjść razem z moim kumatym przyjacielem nad Jezioro Gurini aby kontynuować treningi. Wróciliśmy na nasze miejsce, przygotowaliśmy się. Froakie ćwiczył jeszcze wytwarzanie bąbelków ponieważ dziś przechodzimy na wyższy poziom. Ja w między czasie ustawiłem manekina i czekałem na mojego przyjaciela. Kiedy żaba był gotowy powiedziałem, aby Babelkami które wytworzy uderzył w manekina. Froakie zrozumiał i od razu zabrał się za wykonywanie ataku. Żaba zaczął od tworzenia bąbelków z wody i każdy wytworzony od razu posyłał w stronę manekina. Szło my to bardzo sprawnie, więc przyspieszył. Po chwili Froakie przewrócił manekina co było celem dla niego na dziś. Gdy skończyliśmy trening, szybko spakowaliśmy manatki po czym ruszyliśmy na naszą pierwszą przygodę.

Froakie - nauka Bąbelków (Bubble)(3)
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Jezioro Gurini Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Gurini   Jezioro Gurini Icon_minitimePią Lis 07, 2014 11:56 pm

Po zakończeniu treningów w terenie Smoczej Doliny, swoje kroki skierowałem nad Jezioro Gurini. Było tu dość chłodno, w końcu zbliżała się zima, więc nie powinno mnie to dziwić. Niemniej jednak, zapiąłem do końca moją kurtkę i westchnąłem głośno, po czym wypuściłem do jeziora moją wodną podopieczną. Goldeen czuła się jak ryba w wodzie i chyba darzyła mnie sympatią. Uśmiechnąłem się do niej, po czym powiedziałem:

- Witaj Goldeen! Jestem Jack i będę twoim nowym trenerem. Kiedyś staniesz się przepotężna, ale musimy zacząć od samych podstaw. Na początek - Super Dźwięk.

Przysiadłem na brzegu jeziora i opowiedziałem podopiecznej o ataku wszystko to, co powinna o nim wiedzieć.


Trening na Super Dźwięk - Goldeen (1)
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Jezioro Gurini Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Gurini   Jezioro Gurini Icon_minitimeSob Lis 08, 2014 10:40 am

Zupełnie inaczej niż ostatnio przybyłem z Mudkipem nad jezioro z samego rana. Postanowiliśmy dziś zażyć sporej dawki promieni słonecznych, aby później mieć bardzo dobre samopoczucie. Dziś zaplanowałem dla mnie i mojego towarzysza tajemniczą wyprawę. A przed nią również należy się przygotować. Spokojnym krokiem przemierzaliśmy brzeg zbiornika wodnego. A wszytko po to by znaleźć idealne miejsce na dzisiejszy trening.
- Mudkip! Witaj. Jak twoje samopoczucie. - zapytałem z troską mojego przyjaciela - Dzisiaj nadal będziemy kontynuować treningi Wodnej Broni. Ale przed tym przypomnimy sobie wszystko co do tej pory robiliśmy.
W tym celu błotny pokemon nabrał wody z jeziora w usta i wypuszczał ją dużymi strumieniami przed siebie. Zasięg był bardzo zdumiewający. Pozostało nam nauczyć się gromadzić wodę z ciała, aby wykonać ten atak. W tym celu Mudkip wszedł do jeziora by mieć stały dostęp do wody. I zaczęła sie jazda bez trzymanki. Mały pokemon skupiał się mocno i zbierał wodę w swoich ustach. Pierwsza próba wyszła dość komicznie. Woda, która się zebrała wystarczyła do zmoczenia tylko ciała Mudkipa. Kolejne próby przebiegały bardziej sprawnie. Jeszcze nie był to ten ruch, ale jesteśmy coraz bliżej.

Mudkip nauka Wodnej Broni [5]
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Jezioro Gurini Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Gurini   Jezioro Gurini Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 10:06 am

Przybyłem nad Jezioro Gurini, by nauczyć mojego pokemona nowego ruchu. Wypuściłem mojego pokemona z pokeballa i przywitałem się z nim.
-Mudkip, dzisiaj będziemy się uczyć ataku o nazwie wodna broń. Atak ten polega na wypluciu wody pod dużym ciśnieniem w formie strumienia. Dzisiaj będziemy tylko starać się wyprodukować czystą wodę.-Powiedziałem do Mudkipa.
Mudkip na początek spróbował napić się trochę wody z jeziora, by zobaczyć jaką wodę ma wyprodukować. Następnie starał się wyprodukować taką samą wodę jakiej się napił. Gdy wypełnił cały swój pyszczek wróciliśmy do domu.

Mudkip wodna broń 1
Powrót do góry Go down
HaTo

HaTo

Male Liczba postów : 16
Wiek : 27
Skąd : Łódź

Jezioro Gurini Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Gurini   Jezioro Gurini Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 1:54 pm

Przyszedłem nad jezioro Gurini by rozpocząć pierwszy trening z moim nowym przyjacielem totodilem. Nie zacząłem od razu od treningu, pierw wskoczyliśmy do wody i pływaliśmy, podtapialiśmy się, co działało tylko w moim przypadku i bawiliśmy się piłką. Po zabawie zjedliśmy lunch, a następnie zaczęliśmy trening, nic ciężkiego na pierwszy raz trochę rozgrzewki i pływania na czas. Powiedziałem, że trzeba mieć silne ciało by móc wykonać coraz to silniejsze ataki. Zacząłem naukę podstawowego ataku dla wodnych pokemonów, wodnej broni. Wyjaśniłem mu teorię i rozpoczęliśmy naukę. Po treningu udaliśmy się powolnym krokiem do naszego domku.

Totodile
-Nauka Wodnej broni (1)
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Jezioro Gurini Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Gurini   Jezioro Gurini Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 3:40 pm

Nastał kolejny dzień idealny na spotkanie treningowe z moim uroczym Mudkipem. Tym razem przybywamy z daleka. Z ogromnej Areny Walk, gdzie mały niebieski pokemon stoczył swój drugi pojedynek. Ponownie udało mu się wygrać, jednak przyszło to bardzo trudno. Jednak jesteśmy już zaprawieni w boju i nasze kolejne potycznki nie powinny sprawiać większych problemów. Dlatego dzisiaj zamiast intensywnego treningu, spędzimy bardzo przyjemnie czas. Wspólnie z Mudkipem wskoczyłem do jeziora i z radością pływałem i pluskałem wodą. Wszystko po to aby porządnie się zrelaksować i zregenerować siły. Niestety aby stać się silniejszym trzeba ćwiczyć. Dlatego poprzez zabawę potrenujemy ruch Wodnej Broni. Siedząc w jeziorze patrzyliśmy na siebie uważnie. Każdy z nas miał w ustach nabraną wodę. Staraliśmy się nawzajem się rozśmieszać, aby ten drugi wypluł swoją wodę jak najdalej i jak najmocniej. Zdecydowanie w tej konkurencji wygrywał Mudkip, który bardzo mocno oblewał mnie wodą. Po takiej zabawnie ruszyliśmy w dalszą drogę ku przygodzie.

Mudkip nauka Wodnej Broni [6]
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Jezioro Gurini Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Gurini   Jezioro Gurini Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 8:17 pm

Dzisiejsze treningi postanowiłem rozpocząć od tych z moją wodną podopieczną. Nad jezioro Gurini przybyłem wczesnym rankiem, kiedy słońce dopiero pojawiało się na widnokręgu i rzucało pierwsze, nieśmiałe promienie na niezmąconą niczym taflę wody. Bez chwili wahania wypuściłem Goldeen z pokeballa, po czym przysiadłem nad brzegiem jeziora i zacząłem objaśniać jej zastosowanie Super Dźwięku w teorii i praktyce. Opowiadałem wszystko, co wiedzialem i liczyłem na to, że rybka zrozumie.

Trening na Super Dźwięk - Goldeen (2)
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Jezioro Gurini Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Gurini   Jezioro Gurini Icon_minitimePon Lis 10, 2014 12:28 pm

Podróż po regionie Eteria trwa w najlepsze. Kolejne dni mijają na wspólnych treningach z moim Mudkipem. Bez pośpiechu wypuściłem z pokeballa mojego stworka i powolnym krokiem zmierzaliśmy ku brzegowi jeziora. Jak zwykle zbiornik wyglądał przepięknie, a roślinność sprawiała, że człowiek i pokemon chce tutaj przychodzić jak najczęściej.
- I jak kochany! Podoba ci się nasza wspólna przygoda? Nadal będziemy starali się poznać ten mocny wodny atak. A dzięki niemu staniemy się jeszcze lepszymi wojownikami.
Przysiedliśmy na skraju brzegu i rozpoczęliśmy przygotowania do nauki. Poinstruowałem mojego Mudkipa, że ma się mocno skupić na gromadzeniu wody z ciała. W tym celu wszedł do wody, aby cały czas być nawilżonym. Błotniak zrozumiał moje polecenie i po chwili pierwsze kropelki wody pojawiały się w jego pyszczku. Z czasem przerodziło się to w duże ilości, które z impetem wystrzelił przed siebie. Byłem bardzo dumny z postępów mojego towarzysza. Jeszcze raz wykonaliśmy ten manewr, a później zjedliśmy wspólny posiłek. Pozostało nam się zbierać i wrócić tutaj już jutro.

Mudkip nauka Wodnej Broni [7]
Powrót do góry Go down
HaTo

HaTo

Male Liczba postów : 16
Wiek : 27
Skąd : Łódź

Jezioro Gurini Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Gurini   Jezioro Gurini Icon_minitimePon Lis 10, 2014 3:06 pm

W ten wyjątkowo ciepły listopadowy poranek, przyszedłem z moim totodilem na codzienny trening. Wypuściłem go z pokeballa i powiedziałem:
-Dzisiaj jest wyjątkowo ciepło, zróbmy z tego użytek.
Zacząłem od lekkiej rozgrzewki razem z moim pokemonem, trzeba trzymać formę, następnie kontynuowaliśmy trening wodnej broni. Totodile już zaczął powoli łapać o co w tym ataku chodzi i strzela strumieniem wody na lekką odległość, ale jednak przed nami długa droga. Po treningu wskoczyliśmy do jeszcze ciepłego jeziora, pływaliśmy, graliśmy w piłkę wodną, a na koniec wylegiwaliśmy się w słońcu jedząc przekąski.

Totodile
-Trening wodnej broni (2)
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Jezioro Gurini Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Gurini   Jezioro Gurini Icon_minitimePon Lis 10, 2014 3:25 pm

Rano poszedłem nad Jezioro Gurini. Było słonecznie, ale chłodno, gdyż wiał zimny wiatr. Miałem zamiar trenować z moim pierwszym pokemonem-Mudkipem. Wypuściłem tego pokemona z pokeballa. Rozpoczęliśmy od kąpieli w jeziorze, by się odprężyć i podejść do treningu na luzie.
-Witaj Mudkip. Wczoraj przegrałeś walkę z Turtwigiem, ale nie przejmuj się tym. Jeśli będziesz ciężko trenował, to pokonamy każdego przeciwnika. Dzisiaj nadal będziesz się uczył wodnej broni. Dokładniej, twoim zadaniem będzie opanowanie podstaw wystrzeliwania wody. Liczę na ciebie.-Powiedziałem do pokemona błotnej ryby.
Mudkip tworzył wodę, a następnie starał się ją jakoś wystrzelić. Ja w tym czasie trenowałem strzelanie z łuku. Na początku nie wychodziło mu, ale pod koniec treningu umiał wstrzelić z ust słaby strumień wody. Trenowaliśmy dopóki Mudkipowi i mnie starczyło sił. Potem doczołgaliśmy się do naszego domu.

Mudkip wodna broń 2
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Jezioro Gurini Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Gurini   Jezioro Gurini Icon_minitimeWto Lis 11, 2014 1:46 pm

To już trzeci dzień mojej podróży po tym regionie. Dzisiaj ma być polowanie i prawdopodobnie zawalczę z kimś na arenie więc mój pokemon musi być w doskonałej formie. Wypuściłem więc Mudkipa z pokeballa, dałem mu trochę jedzenia i przywitałem się z nim.
-Dzisiaj będziemy ćwiczyć siłę twojego strumienia. Wcześniej uczyłeś się tylko jak wypluwać wodę. Teraz będziesz musiał tym atakiem mnie przewrócić. Przed każdym atakiem skup się, gdyż trenujemy siłę twojego strumienia, a nie szybkość jego wykonywania.-Powiedziałem do wodnego pokemona.
Mudkip tworzył w ustach wodę, koncentrował się i wypuszczał wodę z całą siłą jaką w sobie posiadał. Po każdym takim ataku zbierał siły i powtarzał ten ruch, dopóki nie był taki zmęczony, że nie mógł go wykonać. Następnie zjedliśmy obiad, powróciliśmy do domu i zaczęliśmy przygotowywać się do polowania.

Mudkip wodna broń 3
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Jezioro Gurini Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Gurini   Jezioro Gurini Icon_minitimeWto Lis 11, 2014 4:04 pm

Tydzień w tej rozległej krainie minął bardzo szybko i bez zbędnych przeszkód. Dlatego postanowiłem ponownie przybyć nad teren Jeziora, by odbyć ćwiczenia treningowe z moim dzielnym pokemonem. Spotkanie rozpocząłem od wspólnego posiłku i relaksu z Mudkipem. Wszystko aby mały przyjaciel poczuł się bardzo dobrze.
- Myślę, że doświadczenie zdobyte podczas walki i poprzednich spotkań, w końcu zaowocuje. A wtedy dalej będziemy stać ramię w ramię na polu bitwy.
Tymi gorącymi słowami zagrzałem Mudkipa do kolejnego dnia wysiłku, aby zbliżyć się do upragnionego celu. Dzisiaj postanowiłem utrudnić zadanie. Oprócz wykonywania uczonego ataku, Mudkip będzie musiał dokładnie celować. W tym celu przygotowałem trzy puszki. Każda z nich stoi w innym miejscu i na innej wysokości. Wodny pokemon dzielnie wykonywał zadania i kolejno starał się zebrać wodę i ją wystrzelić. Jeszcze jest sporo potknięć, ale rezultaty z każdym dniem są lepsze. Celowanie nie wypadło najgorzej, ale stu procent nie uzyskał. Po kilku próbach wspólnie zdecydowaliśmy o zakończeniu treningu i relaksem w jeziorze. Wspólnie popływaliśmy w przyjemnie ciepłej wodzie.

Mudkip nauka Wodnej Broni [8]
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Jezioro Gurini Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Gurini   Jezioro Gurini Icon_minitimeSro Lis 12, 2014 8:06 pm

Miałem dość siedzenia w domu. Chciałem wyjść i się zabawić. Niestety nie mogłem, gdyż czekał mnie kolejny trening z moim pokemonem błotną rybą. Miejscem mojego treningu było Jezioro Gurini. Wziąłem pokeball w rękę, a z niego wyleciał mój wodny stworek.
-Witaj, Mudkip. Dzisiaj będziemy ćwiczyli zwiększanie ciśnienia wody i jego utrzymywanie. Będzie to potrzebene do wodnej broni, gdyż im więcej wody wypluwasz tym silniejszy jest atak. Nie będzie to proste, gdyż w twoich ustach będzie musiało być ogromne ciśnienie.-Powiedziałem do wodnego stworka.
Mudkip zbierał tylę wody ile mógł i starał się utrzymać ją jak najdłużej. Gdy nie mógł wytrzymać wypuszczał całą wodę w formie potężnego wodnego ataku. Na początku zbierał mało wody i utrzymywał ją krótko, ale z czasem umiał utrzymać w pyszczku ogromne ilości wody i utrzymywał ją dłużej niż poprzednio. Dodatkowo dzięki większemu ciśnieniu wody atak był potężniejszy niż wcześniej. Trenowaliśmy dopóki Mudkip się nie zmęczył tak bardzo, że nie miał siły zbierać więcej wody. Po tym wróciliśmy do domu.
Mudkip Wodna broń 4
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Jezioro Gurini Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Gurini   Jezioro Gurini Icon_minitimeSro Lis 12, 2014 9:30 pm

I stało się jasne co dziś się wydarzy nad jeziorem. Oto ponownie przybywam na tereny pięknego jeziora. W asyście Mudkipa z przyjemnością przybyłem na nasze ulubione miejsce treningowe. Tym razem do pomocy zabrałem ze sobą kilka pustych puszek, które posłużą nam dziś za cel treningu.
- Mudkip! Już coraz lepiej radzisz sobie z atakiem Wodnej Broni. W tym celu dzisiaj bedziemy ćwiczyć również celność tego ruchu. Jesteś gotowy?
Kiedy otrzymałem informację o gotowości pokemona rozpoczęliśmy naukę. Na samym początku Mudkip starał się wykrzesać z siebie energię by wypuścić z pyszczka wodę w postaci strumienia. Po kilku próbach całość wyglądała przyzwoicie, ale nie dostatecznie prefekcyjnie. W dalszej części Mudkip kierował strumień na puszki, które stały w rzędzie. Po kilku próbach dopiero udało się je strącić. Tak też zakończył się dzisiejszy trening. Pozostało nam jeszcze doszlifować poznane elementy i będziemy na dobrej drodze.

Mudkip nauka Wodnej Broni [9]
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Jezioro Gurini Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Gurini   Jezioro Gurini Icon_minitimeCzw Lis 13, 2014 8:53 pm

Co to byłby za dzień bez wizyty w tym niezwykle interesującym miejscu. Jezioro Gurini na zawsze pozsotanie moim ulubionym miejscem treningowym. Pewnym krokiem zbliżam się w okolice zbiornika wodnego i wypuszczam swojego Mudkipa.
- Witaj kolego! Wczoraj ponownie zwyciężyłeś na arenie! To bardzo dużo znaczy dla naszej dalszej współpracy. Dlatego dzisiaj nadal kontynuujemy naukę wodnego ruchu. Zdobycie tej umiejętności na pewno pomoże nam w dalszych walkach.
Mudkip powtarzał nauczone i ćwiczone na pozostałych treningach elementy. Skupiał się bardzo mocno, aby z pyszczka wystrzeliła woda. Dzięki temu zbliżaliśmy się do upragnionego celu. Dla utrudnienia dzisiaj puszki, do których strzelał ja za każdym razem przestawiałem. Miało to na celu wyuczenie szybkiego reagowania na zmiany na arenie.

Mudkip nauka Wodnej Broni [10]
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Jezioro Gurini Empty
PisanieTemat: Re: Jezioro Gurini   Jezioro Gurini Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Jezioro Gurini

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 2.0 :: Eteria-