PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Stara Pasieka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Stara Pasieka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 23, 2014 11:49 am

I nastał kolejny nowy i piękny dzień. Obrałem kurs na naszą starą miejscówkę Starej Pasieki, gdzie przyszła pora na ponownie nauki mojej kochanej Taillow. Wypuściłem jaskółkę z pokeballa i powitałem się z nią.
- Witaj moja wojowniczko. Jak się czujesz? Jesteś gotowa na nasze treningowe spotkanie?
Mogłem dostrzec w ślepiach pokemona jej zainteresowanie tym, aby móc poznać już kolejny ruch przydatny do walk. Mała wzbiła sie w górę i czekała na moje pozwolenie na rozpoczęcie prób. Kiwnąłem głową i obserwowałem jak radzi sobie moja jaskółeczka.
- Świetnie opanowałaś lot. Teraz musimy się skupić na wytworzeniu klonów. Jesteś gotowa?
Trzymałem bardzo mocno kciuki za powodzenie tej misji. Na każdym kroku wspominałem jak bardzo jest silna. Takie słowa powinny do niej dotrzeć i pozwolić na uwolnienie drzemiącej w niej pokładów energii.
- Do dzieła! Wykonujesz to wspaniale!
Jeszcze mocniej dopingowałem małą na włożenie w to całego jej dobrego serca. Widziałem pojawiające się smugi i cienie przy latającej Taillow. To mogą być przebłyski klonów, o które w tym ruchu nam chodzi. Pogratulowałem jej wspaniałem pracy i ruszyliśmy dalej. Wychodząc zahaczyliśmy o stałe miejsce, w którym Taillow posadziła kolejne drzewko. Niedługo zabraknie nam miejsca na nowe roślinki.

Taillow nauka Podwójnej Drużyny [10]
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Stara Pasieka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 3 Icon_minitimeSro Gru 24, 2014 9:03 pm

Po wigilijnej kolacji należy się rozruszać i dlatego postanowiłem wspólnie z moją Taillow przyjść na teren Pasieki. Pojawialiśmy się tutaj codziennie, dlatego zdołalismy poznać wszelkie zakamarki. Nie chcieliśmy spędzić tutaj zbyt dużo czasu dzisiejszego wieczoru. Dlatego bez ociągania się wspólnie przeszliśmy do najważniejszej części treningu.
- Nauka nie powinna już nam zająć zbyt dużo czasu. Wkrótce uda nam się poznać ten ruchu do perfekcji. Jednak teraz solidne ćwiczenia.
I tak też się stało. Taillow ze świadomością swoich czynów ruszyła i szybowała w powietrzu. Wyglądało to niesamowicie dobrze i cały czas z uśmiechem dopingowałem ją. W końcu przeszła do najważniejszej części czyli wytworzenia klonów. Skupienie na jej twarzy mówiło wszystko. Starała się ze wszystkich sił. Po raz pierwszy obok niej przeleciał inny ptak. To była ona tylko sklonowana. W końcu Wigilia to dzień cudów. Byłem dumny z tego krótkiego epizodu. Jutro ponownie będziemy ćwiczyć ten ruch, a teraz nasz stały punkt programu. Zasadziliśmy kolejne drzewko.

Taillow nauka Podwójnej Drużyny [11]
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Stara Pasieka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 3 Icon_minitimeCzw Gru 25, 2014 11:24 pm

Drugi dzień świąt własnie mija, a przyswojone kalorie wypada jak najszybciej spalić. W tym celu potrenujemy z Taillow kolejny ruch do jej arsenału. Dzień powoli zbliża się ku końcowi dlatego przyspieszonym kursem przybyliśmy na miejsce naszych codziennych spotkań.
- Jak Taillow podobają ci się święta? Jeszcze jutro i kolejne za rok. Myślę, że do tego czasu wyrośniesz na wspaniałą Swallow.
Po tym pochwalnym wstępnie przeszliśmy do działania. Taillow na początku rozgrzewała się przed wykonaniem jakichkolwiek działań. Dopiero po tym mogła zabrać się do pełnego trenowania. Latała bardzo szybko i po chwili obok niej sunęły ciebie i smugi. Wyglądało to na początek kolna. Jednak później ponownie na chwilę pojawił się klon i sunął w przestworzach razem z jaskółką. Na tym zakończyliśmy dzisiejsze krótkie spotkanie z treningami. Jutro wrócimy tutaj na pewno. A teraz jak zawsze po treningu ruszyliśmy posadzić nowe drzewko.

Taillow nauka Podwójnej Drużyny [12]
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Stara Pasieka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 3 Icon_minitimePią Gru 26, 2014 9:52 pm

I oto nastał ostatni dzień świąteczny. Nie mogliśmy przeoczyć takiej idealnej okazji na spędzenie wspólnie czasu i potrenowanie przed kolejnymi próbami. Dzisiejsze spotkania przebiegało bardzo sprawnie bez zbędnego przedłużania. Po prostu brak czasu sprawił, że od razu przeszliśmy do działania. Taillow po krótkiej rozgrzewce ruszyła do prób tworzenia klonów. Po kilku sprawnych ruchach, jaskółeczka wpadła w idealny rytm i mogła przejść do tej najważniejszej części ataku. Skupienie, które pojawiło się na jej twarzy dobitnie komunikowało mi, że nie jest to prosta sztuka.
- Cudownie! Próbuj dalej! Wychodzi ci to wspaniale!
Podnosiłem na duchu moją ptaszynę i obserwowałem to co dzieje się nad moją głową. W kótce w pocie czoła pojawił się pierwszy klon. Pojawienie się kolejnych sobowtórów dziś nie nastąpiło. Jednak ten jeden jest już sporym wyczynem. Wychodząc z Pasieki zahaczyliśmy teren zieleni, gdzie posadziliśmy kolejne drzewko.

Taillow nauka Podwójnej Drużyny [13]
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Stara Pasieka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 3 Icon_minitimeSob Gru 27, 2014 11:02 pm

Bezustannie przychodzimy na teren Pasieki by wspólnie potrenować i rosnąć w siłę. Wypuściłem jaskółkę z pokekulki i obserwowałem jej żwawe latanie nad miejscem, w którym stoimy. Dzisiaj jeszcze raz przypomnimy sobie ideę uczonego przez nas ataku. W czasie kiedy Taillow rozgrzewała się, ja ponownie ustawiłem lustra. Chciałem aby jeszcze raz uzmysłowiła sobie z czym tak na prawdę ma do czynienia. Zawołałem swojego pokemona i zacząłem wspólnie z nią przyglądać się naszym odbiciom.
- Widzisz. Wczoraj takie jedno lustro już leciało obok ciebie. A przed nami czas, aby tych podobnych tobie było więcej. Wyobraź sobie to zdziwienie przeciwników kiedy nagle przed nimi pojawia się mnóstwo takich samych pokemonów. Skutecznie to mu zamiesza w głowie. A wtedy my wkroczymy do akcji. Jesteś gotowa?
Taillow podskoczyła w miejscu po czym wzbiła się w górę i na mój znak rozpoczęła próby. Początkowo bardzo powoli przymierzała się do prób. Później nabrała pewności siebie i rozpoczęła prawdziwą naukę. Z mocnym skupieniem próbowała zmaterializować obok siebie swojego sobowtóra. Początkowe smugi powoli zamieniały się w pełni oddający piękno jaskółki klona. Dziś utrzymał się dłużej. Jednak również zniknął. Taillow nie dawała za wygraną i dalej próbowała. Udało się już na krócej. Jednak sukces dzisiejszego dnia został odnotowany. Po zakończeniu tej części pora na tą oficjalną. Nastał nasz rytuał i posadziliśmy nowe drzewko. Natura będzie z nas dumna.

Taillow nauka Podwójnej Drużyny [14]
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Stara Pasieka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 3 Icon_minitimePon Gru 29, 2014 10:16 pm

Nieprzerwanie przychodzę na teren Starej Pasieki. Miejsce to znam jak własną kieszeń, a innych trenerów nigdy tutaj nie widziałem. To moje i Taillow sanktuarium naszej pracy. Wypuściłem ptaszynę na świeże powietrze i przywitałem się z nią.
- Witaj moja waleczna amazonko! Jestem z ciebie bardzo dumny! Udało ci się opanować niezwykle ciężką sztukę, jaką jest atak Podwójnej Drużyny. Od teraz żadne nam rywal nie straszny. Niestety nie możemy spocząć na laurach i musimy dalej trenować, by być silnymi wojownikami. Myślę, że jesteś tego samego zdania co ja?
Zaczekałem chwilę na reakcję mojej podopiecznej po czym rozpoczęliśmy przygotowania do nauki. Podobnie jak ostatnio na pokedexie uuchomiłem aplikacje wyświetlającą filmy. Przez dłuższą chwilę obserwowaliśmy jak różne pokemony wykonują rych Powietrznego Cięcia. Wyglądało to po prostu zjawiskowo. Tego nam potrzeba.
- Jesteś gotowa do pierwszej próby tego ruchu? Pamiętaj! Ponownie ważna jest tutaj szybkość. Zatem zaczynajmy.
W ręku trzymałem balon napełniony gazem lżejszym od powietrza, tak że unosił się na długiej lince. Taillow miała zadanie wzlecieć, a później szybować bardzo szybko w kierunku tego balonika. Wtedy siła uderzenia ciałem będzie bardzo silna i uzmysłowi nam z czym tak na prawdę mamy do czynienia. Po pierwszej próbie Taillow była nadal szczęśliwa.
- Myślę, że taka rozgrzewka na dzisiaj starczy. Jutro weźmiemy się ostro do pracy. A teraz co? Idziemy zasadzić nasze dziewiętnaste drzewko.
Tak też uczyniliśmy. Taillow szczęśliwa, że po raz kolejny dostarczyła przyrodzie roślinę, wyszła razem ze mną.

Taillow nauka Powietrznego asa (Aerial Ace) [1]
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Stara Pasieka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 3 Icon_minitimeWto Gru 30, 2014 5:33 pm

Kolejny dzień pod znakiem naszych wspólnych treningów. Stajemy się bardziej doświadczeni zatem poprzeczka jest ustawiona stosunkowo wysoko. Nie było czasu na zbędne przedłużanie pobytu tutaj. Ostatnimi czasy bardzo dużo czasu spędzaliśmy w tym miejscu. Zbyt dużo nie zostało to komplementowania na tym terenie. Z wyjątkiem mojej Taillow. Ptaszyna dzielnie przystąpiła do działania i juz była w powietrzu gotowa do próby wykoanania ataku. Przypomniałem jak na czym całość polega, na co kiwnęła twierdząco głową. Nie zatrzymywałem jej. W ręku ponownie trzymałem balon i czekałem na uderzenie mojej podopiwcznej. Taillow bardzo agresywnie zaczęła lecieć w moim kierunku i przyspieszała. W końcu jej ciało oblepiły cieniutkie smugi. Z impetem uderzyła w balon. To jeszcze nie wyglądało tam jak na fimach. Jednak przed nami jeszcze cała masa wspólnych treningów.
- Świetnie! Oby tak dalej!
Pogratulowałem jej próby i dałem znak by ćwiczyła dalej. Gdy już nadeszło zmęczenie podziękowałem za wspaniały pokaz i wspólnie poszliśmy na ubocze. Tak Taillow jak to miała w zwyczaju posadziła nowe drzewko.

Taillow nauka Powietrznego Asa [2]
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Stara Pasieka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 3 Icon_minitimeSro Gru 31, 2014 5:13 pm

Ostatni dzień roku, nie oznacza wcale ostatniego dnia spędzonego na treningach. To będzie zupełnie odwrotnie. Już jutro nadejdzie okres aż 365 nowych treningów. Nim jednak osiągniemy tę zawrotną liczbę jeszcze dzisiaj lekki trening przed całonocną imprezą.
- Witaj kochana. Dzisiaj czeka nas mnóstwo atrakcji, a przed rozpoczęciem zabawy musimy choć trochę potrenować.
Taillow rozumiała to co do niej mówię. Była w pełni gotowa na wykonania moich poleceń. Na sam początek dla rozgrzewki mała wojowniczka latała nad moją głową i rozprostowywała skrzydła. Musiały zostać dobrze przygotowane do prefekcyjengo lotu. A dopiero potem mogliśmy przejść do zasadniczej części. Dzisiaj jak zwykle miałem kilka balonów. To one są celami jaskółki. Ptaszyna rozwijała prędkość, wzlatywała w górę, po czym kierowała się impetem w balon. Ciało było okrywane delikatnymi smugami i następowało uderzenie. Celne. Nastało po tym jeszcze kilka prób. Jednak balony szybko się skończyły. A zatem również końca dobiegł nasz trening. Przed wyjściem zahaczyliśmy o nasz stały punkt. Taillow ponownie posadziła małe drzewko. Mogliśmy ruszać dalej.

Taillow nauka Powietrznego Asa [3]
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Stara Pasieka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 3 Icon_minitimePią Sty 02, 2015 4:43 pm

I nastał kolejny nowy i piękny dzień. Obrałem kurs na naszą starą miejscówkę Starej Pasieki, gdzie przyszła pora na ponownie nauki mojej kochanej Taillow. Wypuściłem jaskółkę z pokeballa i powitałem się z nią.
- Witaj wojowniczko! Nadal trenujemy i to coraz ciężej. Dlatego nie poddajemy sie i bierzemy się do pracy.
Taillow dzielnie podniosła dziób do góry i była gotowa na ćwiczenia. Poleciłem małej towarzyszce rozgrzanie się przed naszymi ćwiczeniami. Pokemon z radością przenikał między drzewami i ścinał zakręty. Ja już szykowałem się do ćwiczeń. W ręku trzymałem pęk balonów na sznurkach o różnej długości. I tak po kolei przekładałem po jednym balonie do drugiej ręki. Wtedy to Taillow przyspieszała i uderzała z góry swoim ciałem w cel. Lecącego pokemona pokrywały delikatne smugi. Uderzenia były celne i stanowcze. Kiedy skończyły się nam balony ruszyliśmy dalej. Taillow posadziła kolejne drzewko. Natura z pewnością będzie dla nas szczodra.

Taillow nauka Powietrznego Asa [4]
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Stara Pasieka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 5:29 pm

Czyżby to był kolejny dzień? Tak własnie jest. Dlatego przyszedłem po raz kolejny na teren Starej Pasieki, aby móc potrenować z moją wojowniczką Taillow. Po przywitaniu się z pokemonem poleciłem jej aby rozgrzała się przed wysiłkiem. W tym czasie spokojnie przygotowałem kilka balonów jak to na naszych spotkaniach było. Gdy jaskółka była gotowa do działania wziąłem jeden z balonów i za pomocą sznurka puściłem go na znaczna wysokość. Chciałem aby Taillow mogła bez problemu się rozpędzić i celnie uderzyć w cel. Obserwowałem uważnie jak wykonuje te zadania moja towarzyszka. Wszystko jak na razie przebiegało sprawnie. Nabierając prędkości uderzała w jeden balon za drugim. W końcu ich zabrakło. Był to dla nas znak, że na dziś wystarczy. Jutro równiez jest dzień i z pewnością przyjdziemy poćwiczyć. Nim opuściliśmy nasze miejsce treningowe, Taillow jak zawsze posadziła kolejne drzewko.

Taillow nauka Powietrznego Asa [5]
Powrót do góry Go down
Frey



Liczba postów : 75

Stara Pasieka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 7:00 pm

Przybywam na polowanie
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Stara Pasieka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 7:00 pm

Po dość pokaźnej już przerwie polowań zdecydowałem się wznowić moją łowiecką działalność i w tym celu przybyłem do starej pasieki, gdzie miało odbyć się kolejne polowanie. Z tego co słyszałem był to pokemon typu robaczego. Wydawał mi się on być dość ciekawym urozmaiceniem mojego składu, nie miałem bowiem pokemona tego typu. Usiadłem pod jakimś drzewkiem oczekując przybycia pozostałych łowców. Miałem cichą nadzieję, że ci nie przybędą zbyt licznie i nie zmniejszą w ten sposób mojej szansy na pochwycenie pokemona.
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Stara Pasieka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 7:02 pm

Przychodzę na polowanie.
Powrót do góry Go down
Shi

Shi

Male Liczba postów : 372
Wiek : 28

Stara Pasieka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 7:03 pm

Shi nie przypominał sobie, by kiedykolwiek gościł na tych terenach. Zwabiony w te rejony ogłoszeniem, które zostało wywieszone jakiś czas temu, wreszcie doszedł do Starej Pasieki. W drodze uważnie się rozglądał, by wkrótce dotrzeć w miejsce zbiórki. Miejsca nowe, ale stanowiące część Eterii, pokrótce więc zadomowił się w pewnym sensie, delektując wszechobecną przyrodą w zimowej odsłonie. Następnie postanowił wyjąć Pokedex, w którym to za pomocą specjalnej aktualizacji można było przeglądać najnowsze ogłoszenia odnośnie polowań. Mężczyzna nie przepadał za tą formą, wolał tradycyjne kartki papieru z wyrazistymi i ręcznej roboty, zacienionymi konturami. Tym razem spojrzał jednak na ekran i przeanalizował, oddając się odrobinie wspomnień z Johto, gdzie miał okazję trenować podobnego, przynajmniej z wyglądu, pokemona:
- Hm... To pająk! Tak, to jest pewne. Pająków nie wolno zabijać, bo podobno to przynosi nieszczęście, a poza tym są bardzo pożyteczne, zabijając niechciane przez ludzi owady. Nic dziwnego, że rozstawia sieć, ale to nietypowe dla tej pory roku, bądź, co bądź. W końcu w zimie mało robali, może po prostu jest głodny i czeka, aż ktoś go przygarnie i nakarmi. Jedno jest pewne, podobnie jak mój niegdyś Joltik, zna ruch pozwalający na stosowanie sieci. - Shi wyłączył póki co czerwony komputerek i rozejrzał się w celu odszukania wzrokiem innych trenerów czy zleceniodawcy.
- Nie będzie łatwo. - Uznał, oficjalnie stawiając się na polowaniu.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Stara Pasieka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 7:06 pm

Nemfi jako młoda trenerka, wraz ze swoim towarzyszem Horo, przyszli wieczorem na teren starej pasieki. Była już noc, niebo pociemniało, a jedynym światłem były gwiazdy i wyglądający za chmur styczniowy księżyc. - Jakoś sobie poradzimy, prawda przyjacielu? - Zagadała do pokemona ot tak, rozglądając się wokoło. Dostrzegła trzech mężczyzn, którzy również będą chcieli zdobyć tajemniczego pokemona z ogłoszenia. Zlustrowała ich wzrokiem oceniając jak bardzo są zdeterminowani w swym celu. Patrząc na swojego startera stwierdziła, że każdy będzie wyzwaniem, co z pewnością urozmaici ten dzień.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Stara Pasieka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 7:11 pm

Pojawiam się w okolicach Starej Pasieki by złapać kolejnego stworka.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Stara Pasieka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 7:29 pm

Sześcioro młodych, śmiałych trenerów pojawiło się w okolicach Starej Pasieki. Na dworze było bardzo zimno, taki urok tej właśnie pory roku. Słońce powoli zachodziło za horyzontem, zatem pole waszego widzenia też było bardzo ograniczone.
Wszyscy stanęliście za Starą Pasieką, a przed wami widać było tylko jedną, pustą, cichą drogę wewnątrz lasu. Na ów ścieżce nie było widać nawet żadnego śladu stopy człowieka. Widać to nie jest zbyt często udzielany szlak.
W powietrzu unosił się dziwny, aczkolwiek bardzo przyjemny zapach. Dało się wyczuć łąkę pełną kwiatów, choć o tej porze roku to raczej mało realne.
Idziecie ścieżką, czy może cofacie się do domu?

Brak kolejki
15 min na odpis.
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Stara Pasieka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 7:34 pm

Idę ścieżką. Wyjmuję swoją latarkę i włączam ją, by polepszyć moje pole widzenia.
Powrót do góry Go down
Shi

Shi

Male Liczba postów : 372
Wiek : 28

Stara Pasieka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 7:36 pm

Mężczyzna skinieniem głowy powitał znane mu twarze w gronie trenerów, po czym zorientował się, co jest celem jego wędrówki. Ścieżka wewnątrz lasu przypominała mu zdecydowanie tą, którą pokonywał wraz z Gligarem idąc ,asem nad Wybrzeże. Klimat jednak różnił się zdecydowanie, a las pachniał zupełnie inaczej. Od razu w nozdrzach zapachniało mu kwiatami, co wydało się dziwne, ale postanowił wysnuć w myślach śmiałą teorię:
- Być może to jeden z pokemonów wabi nas do lasu swoi zapachem, który uzyskuje za pomocą specjalnego ruchu. - Ta krótka analiza pozwoliła białowłosemu ruszyć dalej, nie oglądając się za innymi. Wiedział, że w lesie może być zaraz bardzo ciemno i niebezpiecznie, ale wyznaczony szlak otoczy drzewami ochroni go przed mroźnym wiaterkiem i bardzo gęstym powietrzem. Shi ruszył ścieżką, rozważnie sugerując się podpowiedziom swojego nosa i intuicji, w ten sposób wybierając jedyną możliwą drogę.
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Stara Pasieka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 7:36 pm

Nad polaną unosił się dość specyficzny zapach. Przypominał on zapach kwiatów, co było swoją drogą absurdalne zwracając uwagę na to jaką porą roku obecnie mieliśmy. W każdym razie w ten właśnie sposób pachniało, a ja postanowiłem się w to jakoś specjalnie nie zagłębiać. Miałem ważniejsze rzeczy na głowie, takie jak chociażby pochwycenie kolejnego pokemona. Moim oczom ukazała się ścieżka prosto i chyba najrozsądniejszą rzeczą było po prostu udać się własnie w tym kierunku. Nie czekając więc chwili dłużej zdecydowałem się ruszyć drogą.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Stara Pasieka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 7:37 pm

Wybieram podróż ścieżką.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Stara Pasieka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 7:40 pm

Nemfi mając na rękach swojego lisiego towarzysza. Było ciemno, więc sugerowała się raczej światłem pozostałych i światłem pochodzącym z ekranu pokedexu. Nie było one mocne, ale pozwalało się ostatecznie nie wyglebać. Horo niestety potrafił jedynie żar, a na tym terenie zamiast światła, mógłby być nierozważny pożar, który zniszczyłby całą ideę wyprawy. Pokedex w życiu jej się jeszcze nie wyczerpał, wiec nie podejrzewała o to tego urządzenia, aczkolwiek jak miała szansę skorzystać z cudzego światła, to trzymała się blisko tej osoby - W tym wypadku trafiło na Ravena.
Wiatr delikatnie wiał, było chłodno, ale całe szczęście nie padał deszcz. Wtedy to chyba nawet latarka nie pomogłaby przedzierać się przez pasiekę. Resztę czasu jej głowę zaprzątało pytanie, jakiego to pokemona dziś spotka, o ile tak się stanie.
Powrót do góry Go down
Frey



Liczba postów : 75

Stara Pasieka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 7:42 pm

na pierwszy rzut oka można było zauważyć iże trener odziany jest w ciepły, gruby, długi i czarny płaszcz oraz czarne i ciężkie, co można było stwierdzić po śladach jakie zostawiał na śniegu, glany. Wzrok oraz swoje kroki skierował ku lasu, spodziewając się, że jakiś pokemon stosuje atak słodkiego zapachu, bądź inny o podobnym efekcie.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Stara Pasieka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 7:50 pm

Więc wszyscy śmiałym krokiem ruszyliście wgłąb lasu. Szliście tak sobie spokojnie i tak na prawdę nikt nie spodziewał się co za chwilę może się wydarzyć.
Zobaczyliście oślepiające światło, a już po chwili zauważyliście, że wszyscy jesteście ubrani w czerwone, lekkie ubrania. Wokół było bardzo ciepło. Z zimy zrobiło się lato. Dalej znajdowaliście się w lesie. Nie mieliście ze sobą żadnych elektronicznych urządzeń. Nawet pokedexów.
W powietrzu dalej dało się wyczuć subtelny, kwiatowy zapach.
Kiedy spojrzeliście za siebie - nie dostrzegaliście ścieżki, z której przyszliście, nie było Starej Pasieki, chociaż szliście cały czas prostą drogą. Za wami ciągnęła się tylko jedna, długa, niekończąca się ścieżka.
W oddali widzieliście małą, siedzącą na drodze dziewczynkę.

Czas - 15 minut.
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Stara Pasieka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 7:53 pm

Ach tak... byłbym zdziwiony, że wydarzyło się coś magicznego i tajemniczego, gdyby nie fakt, ze nawet nie pamiętam polowania kiedy to coś takiego się nie zdarzyło. Moje zaskoczenie z tego powodu było więc po prostu znikome. W oddali zobaczyłem jakąś dziewczynkę. Zapewne maczała w tym swoje palce. No nic. Nie pozostało mi nic innego jak po prostu iść tą drogą dalej w nadziei na to, że wszystko wkrótce samo się wyjaśni i dowiem się czegoś więcej na temat tego co tutaj się dzieje. Nie bałem się i pewnie kroczyłem do przodu.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Stara Pasieka - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Stara Pasieka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

 Similar topics

-
» Stara Pasieka
» Stara Rozdzielnia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 2.0 :: Eteria-