PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Stara Pasieka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Frey



Liczba postów : 75

Stara Pasieka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 5 Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 9:16 pm

Idę wiedziony ciekawością na górę.
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Stara Pasieka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 5 Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 9:17 pm

Wkrótce dotarłem do rozwidlenia. Do wyboru miałem ścieżkę prowadzącą do placu zabaw oraz na polankę. Plac zabaw w takim miejscu? Wyglądało to bardzo podejrzanie i nie ważne co tam było naprawdę wiedziałem jedno - nic dobrego. Chwilę popatrzyłem się na to upiorne miejsce po czym szybko obróciłem się na pięcie i ruszyłem w kierunku polanki nie oglądając się za siebie. To raczej na polanie powinienem spotkać pokemona, na tym placu na pewno kręciło się jakieś licho. Nie mogłem ryzykować, za bardzo chciałem złapać tego pokemona.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Stara Pasieka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 5 Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 9:18 pm

- Ostatni raz słucham dzieci... - Mruknęła i spojrzała na liska spoczywającego w jej ramionach - Przynajmniej mam ciebie Horo - uśmiechnęła się i starała się ignorować zapach stęchlizny, który zapewne zwiastował jakiegoś trupa. Czyżby babcia nie żyła? O ile istniała jakaś babcia, to pewnie to przerażające dziecko ją zabiło... Mogła nie szeptać jej czego się naprawdę boi, bo teraz ewidentnie jest za to kara. Spojrzała na możliwości... Jadalnia - tam może być trup, nie mam ochoty dziś rzygać - mruknęła, a Horo skulił się - Wystarczy mi sam zapach - I tak oto ruszyła do SALONU.

• R A V E N

"Raven
Schodzę więc do piwnicy."
Powrót do góry Go down
Shi

Shi

Male Liczba postów : 372
Wiek : 28

Stara Pasieka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 5 Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 9:24 pm

Białowłosy zdał sobie sprawę, że natura potrafi płatać figle, ale telewizor przeszedł jego wszelkie oczekiwania. Niegdyś na jednym polowaniu niemal zginął, próbując telewizor zniszczyć. Teraz zastanawiało go bardziej to, kto i dlaczego może siedzieć w tym fotelu.
- Ten sprzęt musi mieć podziemne złącze kablowe, że też ktoś pofatygował się przeciągnąć je pod leśną ziemią, niszcząc przy tym podziemne norki małych zwierząt i nie bojąc się, że małe zwierzątka przegryzą w razie czego kable. Muszę zaryzykować i się zbliżyć, a przede wszystkim dowiedzieć się o treści wyświetlanych programów i tożsamości oglądacza. - Pierwotna natura Shi'ego podpowiedziała mu żeby nim się zbliży, zerwać ukradkiem jakiś korzeń czy gałąź, w którą się niczym jaskiniowiec zaopatrzy, by zyskać pewny rodzaj broni przed zagrożeniem. Nie spodziewał się, że zwierzę może oglądać TV, choć niejednokrotnie i to zdarzało się na archiwalnych polowaniach. Więc uzbrojony w, prościej mówiąc, badyl, ruszył w kierunku telewizora i gwałtownym ruchem obrócił krzesło i odskoczył. W międzyczasie rzucając okiem na treść programu. W głębi duszy liczył na jakiś western, stary japoński film czy anime, które umili mu czas. Ale teraz przede wszystkim interesował go jegomość oglądający telewizję.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Stara Pasieka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 5 Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 9:39 pm

Ekipa domkowa (Morfi, Frey, Raven)
Frey
Skierowałeś swoje kroki po schodach do góry. W tym samym momencie zauważyłeś, że w twoim kierunku zaczęła schodzić jakaś postać. Gdy przyjrzałeś się jej bliżej, zobaczyłeś, że jesteś to ty sam. Gdy przechodził obok ciebie w jego dłoni pojawił się nóż, który wbił ci w klatkę piersiową. Zabiłeś sam siebie... demonie. KONIEC POLOWANIA DLA CIEBIE

Morfina
Zapach stęchlizny był bardzo potężny. Weszłaś do salonu, gdzie na kanapie znalazłaś trzy martwe osoby, których ciała zaczęły się już rozkładać. Przed tobą tylko jedne, otwarte drzwi. Za nimi widzisz ogromną ciemność, a na jej końcu światełko. Decydujesz się iść?

Raven
Zacząłeś powoli schodzić w do piwnicy. Twoje serce łomotało tak, że za chwile wyskoczyłoby ci z piersi. Powoli stawiałeś kroki na schodach. Jak szybko się okazało... ciemność utrudniła ci zadanie, ponieważ kilka schodków było wyrwanych. W ten sposób spadłeś na grabie, które leżały pod schodami. Krew się polała. Strach był. Strach jest twoim strachem? KONIEC POLOWANIA DLA CIEBIE

Ekipa leśna (Cedric, Dziomek, Shi)
Cedric
Udałeś się w kierunku polanki, na której zobaczyłeś tylko stracha na wróble. Nie był to jednak zwykły strach na wróble. Była to gigantyczna, porcelanowa lalka. Oblepiona była ona w pajęczynę i delikatnie się trzęsła. Podchodzisz do niej?

Dziomek*
Stałeś sobie dalej, nic nie robiąc. Monetki były na ziemi... i kusiły...

Shi
W telewizorze dostrzegłeś tylko okropny obraz przedstawiający piekło. Nie była to jednak bajka dla dzieci. Widziałeś prawdziwego, żywego szatana.
Na fotelu siedział mężczyzna, który wstał, kiedy podszedłeś. Miał on długa, siwą brodę, wspierał się laską.
-Dziecko, nie musisz się mnie bać - powiedział cicho - Jestem miłosierny... dla wszystkich. Zrozum to - rzekł, wskazując ci telewizor - Byłeś szczery, ale nie udzieliłeś prawdziwej, ziemskiej odpowiedzi. Boisz się mnie, ale przecież nigdy nie byłeś pewien mojego istnienia - rzekł i wtedy rozbłysło ogromne światło. Nie pamiętasz już nic więcej. Spotkałeś Boga... boisz się? KONIEC POLOWANIA DLA CIEBIE


Ostatnio zmieniony przez Matt dnia Sob Sty 03, 2015 9:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Stara Pasieka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 5 Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 9:42 pm

A więc to tak... A więc to próba zobrazowania mojego lęku z dzieciństwa. Lekko przygryzłem wargę. Dałem się nabrać tej paskudnej dziewczynce, teraz czeka mnie starcie z tym paskudnym strachem. Oj nie wyglądało to dobrze. Myślałem, że niczego się nie boję jednak nagle w jednej chwili wszystkie stare lęki wróciły. Coś się we mnie zablokowało. Zamknąłem oczy. Muszę przezwyciężyć mój strach.... Muszę... Muszę się otrząśnąć. No dalej Ced jesteś dużym chłopcem... Jesteś silny po prostu skop ten paskudnej kukle dupę! Otworzyłem oczy i wydarłem się:
- Dość!
Chwyciłem pokeball i wypuściłem mojego pokemona.
- Cryogonal koniec tej paskudnej lalkowej sielanki uderz w to paskudztwo z całych sił lodowym wiatrem. Niech ten lęk się rozwieje! Koniec z tym wszystkim! Jestem zbyt duży i zbyt silny na to!
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Stara Pasieka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 5 Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 9:50 pm

Zapach, a raczej niewyobrażalny smród nasilał się, oczy zaczęły jej łzawić i było do tego stopnia, źle, że postanowiła schować Horo i skazać się na samotność. Nie czuła się najlepiej i szła przygarbiona, aż oparła się o framugę salonu ostatkami sił. Zasłoniła dłonią usta i przerażona spojrzała na ciała nie dłużej niż na 5 sekund. Nawet nie zdołała krzyknąć, tylko upadła na ziemię i zwymiotowała. Nie była w stanie się podnieść, przyjrzeć się, czy ciała noszą znamiona zamordowania... Z resztą jak by to rozpoznała? Zwłaszcza, że jeżeli to nie był zaawansowany poziom rozkładu, to byłaby święta.
Nie mogła się podnieść, całe ciało drżało, oczy łzawiły, wymiotowała po raz kolejny. Czuła jak robi jej się słabo, ale nie chciała zemdleć w takim miejscu, zostać tu sama, nieprzytomna z trupami! Nie. Podniosła głowę i zauważyła nikłą nadzieję, w cale nie optymistyczną. Rzuciła się ostatkami sił do drzwi, ale potknęła się na czymś śliskim (nawet nie miała ochoty sprawdzać czy to krew, rzygi, wnętrzności czy coś innego), upadła nabijając sobie zapewne siniaka, który pojawi się wieczorem na kolanie. Prawie na czworaka wyszła z tego pomieszczenia i miała wrażenie, że ciągnęło się to wiekami...
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Stara Pasieka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 5 Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 9:59 pm

Morfina
Po długiej walce z samą sobą, ze swoim strachem i buntem ciała dotarłaś do pomieszczenia. Drzwi za tobą zatrzasnęły się. Wokół panowała tylko okropna ciemność, w której nie widziałaś kompletnie nic, a zapach stęchlizny osiągnął tu swoje apogeum.
-Odejdź! Odejdź stąd! - rozległ się nieznany krzyk - Nikt cię tu nie chce! Jesteś beznadziejna! - krzyczał głos. W oddali dalej błyszczał tylko jeden, mały, biały punkt.

Ekipa leśna (Dziomek, Cedric)
Dziomek **
Zbyt długo się zastanawiałeś. Sam nawet nie spostrzegłeś, kiedy na głowę spadła Ci gałąź, która cię uśmierciła. KONIEC POLOWANIA DLA CIEBIE

Cedric
Cryogonal zaatakował lalkę, która po ataku nie miała na sobie nawet jednego, malutkiego draśnięcia. Wokół lalki znajdowało się mnóstwo pajęczyn, a ona cały czas lekko drżała. Dopiero po chwili odwróciła w twoją stronę twarz i przemówiła.
-Ośmielasz się mnie atakować? - zapytała cicho dziwnym, metalicznym głosem - Nie zostałeś zapytany o swój strach z dzieciństwa. Chodziło o teraźniejszość. Czemu powiedziałeś, że boisz się mnie?
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Stara Pasieka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 5 Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 10:02 pm

To było trudne pytanie. Dlaczego tak powiedziałem? Lekko pochyliłem głowę.
- Dlaczego powiedziałem mój strach z dzieciństwa. Bo to własnie z nim walczę. Ze wszystkimi wartościami w jakich mnie wychowano. Nienawidzę siebie z młodu. Jestem kimś zupełnie nowym, kimś lepszym i wszystko co związane z dzieciństwem jest dla mnie straszne. To jedyna rzecz jaka mnie przeraża - strach przed tym, że mógłbym stać się kimś takim na kogo zapowiadałem się w dzieciństwo, robić to co oczekiwali ode mnie rodzice. Ja jestem sobą. Jestem niepowtarzalny! I jestem najlepszy rozumiesz? To dzieciństwo jest straszne i walczę ze wszystkim co mi się z nim kojarzy, czyli z tobą też!
Szeeroko uśmiechnąłem się po tych słowach. Teraz byłem pewny, własnie o to chodziło. To jest klucz do rozwikłania całej tej zagadki i całego mojego problemu.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Stara Pasieka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 5 Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 10:10 pm

Oddychała ciężko i leżała w zasadzie w ciemności. Wierzchem dłoni otarła resztki wydzieliny z ust i brody. Czerń była okropna, nie widać było na czym leży, nie widać było ścian, perspektyw. Chłodna, niekończąca pustka i uczucie przygniatającej rozpaczy. Nie chciała tu być, na domiar wszystkiego zapach stęchlizny (choć wydaje się to nie możliwe) narósł, przekraczając ludzkie możliwości, ale nie miała już czym wymiotować, czuła tylko jak z trudem oddycha i oczy jej łzawią. Czuła jakby miała się udusić.
Wtem rozległ sie głos i nie wiedziała skąd on dochodzi. Jest w jej głowie? Czu poza nią? Kim jest? Wcale nie przyniósł ulgi towarzystwa. Jakby było mało - tylko pogrążał. Zasłoniła uszy i skuliła się, nie chciała tego słuchać i nie mogła nic mu odpowiedzieć, ani nie wiedziała gdzie uciekać. Zacisnęła mocno powieki. Zasłaniała dalej uszy, ale i tak słyszała ten plugawy pomiot.
Im dłużej tak leżała tym bardziej czuła złość, wściekłość, niż samą rozpacz. Serce biło jej tak szybko, jakby miało wyrwać się z klatki piersiowej łamiąc żebra, a oddech był tak płytki, że jedyne co jej pozostało, to czołgać się do białego punktu. Nie była w stanie biegać czy podnieść się. I przez smród i uczucie ludzkiej okrutnej beznadziejności. Nie była pewna, czy dojdzie do punktu, ale chciała tylko, aby ten koszmar się już skończył.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Stara Pasieka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 5 Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 10:19 pm

Cedric
-To jest twój błąd mój kochasiu - rzekła, dotykając zimną, porcelanową dłonią twojego policzka - Nie potrafisz nazywać rzeczy po imieniu. Tak ciężko było wtedy powiedzieć, że boisz się swojej przeszłości? - zapytała - Teraz jest już za późno - dodała, a dłoń z policzka przeniosła się prosto na szyję, gdzie zacisnęła się tak mocno, że nie mogłeś oddychać. Masz swoją porcelanową lalkę... KONIEC POLOWANIA DLA CIEBIE

Morfina
Głos dochodził znikąd. Smród był okropny, ciemność przygnębiała.
W końcu dotarłaś do pomieszczenia, w którym stała mała dziewczynka, którą spotkałaś na samym początku wyprawy. Obok niej siedział mały pokemon - pająk.
-Spotkałaś swojego prawdziwego wilka, co? - zachichotała delikatnie, patrząc na ciebie - Inni też spotkali swoje wilki, ale te fałszywe, owijane i niepewne - rzekła - Tylko ty nie opowiedziałaś mi ckliwej historyjki z dzieciństwa, tylko ty nie wyśmiałaś mnie. Nie powiedziałaś czego się boisz na głos, aczkolwiek twój szept (wiadomość PW XDDD) starczył. Nazwałaś rzecz po imieniu. A to jest prawdziwa odwaga - przyznać się do swojego realnego, prostego, głupiego strachu. Jesteś odważna. A tutaj jest twoja nagroda - powiedziała, wskazując na małego, zielonego pajączka, który delikatnie zaczął przebierać nóżkami.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Stara Pasieka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 5 Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 10:34 pm

Nie wiedziała zupełnie jak zareagować. Poczuła lekką ulgę, mogła oddychać i było tu jaśniej, ale nie cieszyła się z widoku szatańskiej dziewczynki. Wyglądała na radosną, a jej naprawdę nie było do śmiechu, ale nic nie odpowiedziała. Nie była za bardzo w stanie. Siedziała na klęczkach i spojrzała na pajączka. Jej nagroda za cały ten trud. Rozważała chęć złapania go. W końcu sięgnęła po pokeballa i rzuciła w pokemona, czekając, aż stworek zdecyduje się w nim zostać. Spojrzała na dziewczynkę - Nie jestem odważna - mruknęła i spojrzała na kulkę. Czekała, aż będzie mogła odejść.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Stara Pasieka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 5 Icon_minitimeSob Sty 03, 2015 10:38 pm

Pokemon już po chwili był twój. Gratuluję schwytania nowego podopiecznego.
Kolejną rzeczą, którą pamiętasz było jasne światło, a następnie delikatny, kwiatowy zapach i droga, na której końcu znajdowała się Stara Pasieka.

Podsumowanie:
Frey +6zł
Cedric +9zł, +1PF
Raven +6zł
Shi +6zł, +1PF
Morfina +3zł, -pokeball, +Spinarak, +1PF
Dziomek +5zł
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Stara Pasieka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 5 Icon_minitimeNie Sty 04, 2015 12:05 pm

Kolejny dzień przybyłem na tereny pasieki. Wygląda dziś zupełnie inaczej niż wczoraj. Tak jakby stado Taurosów i Miltanków przebiegło i wydeptało całą trawę. Nie zostało nam nic innego jak próba pracy w tych warunkach. Taillow już rozgrzewała sie latając i ćwicząc swoje skrzydła. Z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej upragnionego celu. Poznania nowego ruchu.
- Jesteś gotowa? Jeżeli tak, to zaczynamy zabawę. Pamiętasz o wszystkich elementach?
Taillow jest pojętną uczennicą, dlatego nie musiałem powtarzać co raz tego samego. przygotowałem pierwszy balon, który jaskółka ma obrać jako cel swojej pracy. Obserwowałem uważnie poczynania ptaszyny. Gdy się zbliżała do celu jej ciało ponownie otoczyły smukłe białe smugi. Wyglądało to zadziwiająco. O to w tym chodzi. Nabrać dużej prędkości i uderzyć w najmniej oczekiwanym momencie. Tym razem atak na balon był równie celny co pozostałe próby. Ćwiczyliśmy do czasu, gdy wszystkie balony były zniszczone. Wtedy mogliśmy iść dalej. Oczywiście nie mogło nas zabraknąć na naszym stałym miejscu. To właśnie tak Taillow posadziła kolejne małe drzewko.

Taillow nauka Powietrznego Asa [6]
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Stara Pasieka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 5 Icon_minitimePon Sty 05, 2015 10:55 pm

Poniedziałkowy dzień zakończę spotkaniami z moimi drogimi pokemonami. To już ponad dwa miesiące jak trenuję i podróżuję po tym regionie. Z każdym dniem mnie zaskakuje oraz moja droga Taillow rośnie w siłę. Jeszcze kilka dni spędzimy na trenowaniu Powietrznego Asa, jednak już teraz obserwuję jak sobie dobrze radzi z tym niezwykle szybkim ruchem.
- Witaj. Jesteś gotowa na nasze treningi? Już niedługo będziesz mogła się pochwalić na arenie nowych ruchem. A wtedy żaden przeciwnik nie będzie dla nas straszny. Zaczynamy?
Taillow podfrunęła wyżej na znak, że jest zmotywowana do działania. Nie pozostawało mi nic innego jak dać znak na rozpoczęcie spotkania. Na początku Jaskółeczka latała radośnie po okolicy i podziwiała piękno natury. To właśnie ona dodaje nam sił podczas naszych zmagań w tym miejscu. Jak przy poprzednich spotkaniach, dzisiaj również miałem przygotowane balony. Jednak teraz zupełnie inaczej potrenujemy.
- Widziałem jakie masz dobre wyniki przy poprzednich próbach. Podczas tego treningu będziesz celować w poruszający się punkt. Wypuszczę balon, a ty wykonasz to samo co zawsze. Będziemy symulować poruszających się przeciwników.
Tak jak wspomniałem to wykonałem. Wypuściłem pierwszy balon i gdy znalazł się w powietrzu Taillow ruszyła do działania. W locie ciało pokryte zostało smugami, a uderzenie okazało się trafne. Uradowana Taillow czekała na kolejny. Nie zwlekałem tylko wypuściłem drugi balon. Tym razem jednak nasze uderzenie nie było idealne. Taillow przeleciała obok balonu, który teraz poszybował wysoko w górę. Ptaszyna jednak nie poddawała się i czekała na kolejny cel. Dzielna z niej wojowniczka. Gdy zakończyliśmy to spotkanie, skierowaliśmy się do miejsca naszego małego rytuału. Tak jak co dzień Taillow posadziła kolejne drzewko. Niedługo będziemy musieli znaleźć nowe poletko. Tak dużo ich już tutaj rośnie.

Taillow nauka Powietrznego Asa [7]
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Stara Pasieka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 5 Icon_minitimeWto Sty 06, 2015 8:02 pm

Wtorek drugi dzie tygodnia minie tak samo jak pozostałe dni. Wieczorną porą przybyłem na teren pasieki, by potrenować z moją jaskółką bardzo interesujący ruch. Z każdym dniem przybliżamy się do upragnionego cel. Dlatego nie zwalniamy tępa.
- Witaj kochana! Jesteś gotowa na kolejne próby wykonana Powietrznego Asa?
Taillow potwierdziła i już rozgrzewała się latając nad miejscem naszego treningu. Wtedy ja mogłem przygotować nasze cele do strącenia. Po raz kolejny posłużę się balonami, które to Taillow celnie niszczy podczas treningu. Wkrótce pewnie pójdę z torbami, nim się nie nauczymy tego ruchu. W końcu przeszliśmy do zasadniczej części naszego treningu. Puściłem jeden z balonów w powietrze i Jaskółka zaczęła spektakl. Zbliżała się coraz szybciej i szybciej w kierunku lecącego do góry balona i uderzyła w niego centralnie swoim ciałem. To samo powtórzyliśmy jeszcze kilka razy. Po czym z czystym sumieniem mogliśmy ruszyć dalej. Przedtem Taillow posadziła nowe drzewko. Natura będzie z nas dumna.

Taillow nauka Powietrznego Asa [8]
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Stara Pasieka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 5 Icon_minitimePon Sty 12, 2015 7:33 pm

I nastał kolejny nowy i piękny dzień. Obrałem kurs na naszą starą miejscówkę Starej Pasieki, gdzie przyszła pora na ponownie nauki mojej kochanej Taillow. Musimy bardzo mocno się starać, aby móc konkurować z innymi trenerami w regionie. Wypuściłem jaskółkę z pokeballa i powitałem się z nią.
- Witaj wojowniczko! Nadal trenujemy i to coraz ciężej. Jeszcze nie poznaliśmy nowego ruchu. Dlatego nie poddajemy sie i bierzemy się do pracy.
Taillow dzielnie podniosła dziób do góry i była gotowa na ćwiczenia. Pokemon rozpoczął rozgrzewkę. Taillow z radością przenikałaa między drzewami i ścinała zakręty. Ja już szykowałem się do ćwiczeń. W ręku trzymałem pęk balonów na sznurkach o różnej długości. I tak po kolei przekładałem po jednym balonie do drugiej ręki. Wypuszczałem je do góry. Wtedy to Taillow przyspieszała i uderzała z góry swoim ciałem w cel. Lecącego pokemona pokrywały delikatne smugi. Uderzenia były celne i stanowcze.I tak po każdym uderzeniu wypuszczałem kolejny balon. Kiedy skończyły się nam balony ruszyliśmy dalej. Taillow posadziła kolejne drzewko. Natura z pewnością będzie dla nas szczodra.

Taillow nauka Powietrznego Asa [9]
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Stara Pasieka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 5 Icon_minitimeSob Sty 17, 2015 9:22 pm

Po chwili przerwy przybyłem na teren Pasieki by ponownie rozpocząć nauki z Taillow. Od dłuższego czasu trenujemy wspaniały atak, który na pewno jest trudny. Jednak nauka jego spowoduje, że nie będziemy podrzędnymi wojownikami.
- Witaj Taillow. Jesteś gotowa na naukę?
Jaskółka rozprostowała skrzydła i była zwarta do działania. Dzisiejszy trening będzie wyglądał inaczej. Przygotowałem dla niej papierową tarczę. Przed nią ustawiona jest bramka, pod którą Taillow ma wlecieć by uderzyć tarczę. Będzie to na początku trudne, jednak uważam, że mała sobie jak najbardziej poradzi z tym zadaniem.
- Dasz radę! Wierzę w ciebie!
Taillow rozpoczęła próby. Pierwsze z nich spaliły na panewce i w tym ćwiczeniu nie trafiła w cel. Jednak im dłużej trenowaliśmy zadanie to wychodziło znacznie lepiej. Na sam koniec udało jej się zbić tarczę. To był znak, że dzisiejsze spotkanie dobiegło końca. Jutro ponownie potrenujemy. Przed opuszczeniem tego miejsca wspólnie zasadziliśmy nowe drzewko.

Taillow nauka Powietrznego Asa [10]
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Stara Pasieka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 5 Icon_minitimeNie Sty 18, 2015 10:14 am

Kolejny intensywny dzień na naukę z moją jaskółką. Ponownie spotkamy się na terenie pasieki, by poćwiczyć. W końcu nasza ciężka praca przyniesie upragnione skutki, na które tak mocno czekamy.
- Witaj. Jak się czujesz po wczorajszym treningu. W końcu wykonywaliśmy inne ćwiczenie, które powinno przynieść jeszcze więcej. Gotowa?
Taillow rozprostowała skrzydła i wbiła się w powietrze. Na początek latała po okolicy rozprostowując swoje skrzydła i rozgrzewając mięśnie. To ważne przy nauce. W tym czasie przygotowałem tak jak wczoraj tarczę z papieru i bramkę, przez którą Taillow ma zadanie przelecieć i trafić do celu. Rozpoczęliśmy intensywną naukę. Podobnie jak wczoraj pierwsze próby nie powiodły się. Z kolejnymi podejściami sprawność mojej jaskółki znacznie wzrastała i pod koniec pierwsze udane uderzenie w cel się pojawiły. Mogliśmy dzięki temu ruszyć dalej. Przed wyjściem oczywiście, Taillow posadziła nowe drzewko. Miejsce to wygląda coraz piękniej.
Stara Pasieka - Page 5 AG233 Stara Pasieka - Page 5 AG115

Taillow nauka Powietrznego Asa [11]
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Stara Pasieka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 5 Icon_minitimeNie Sty 18, 2015 12:05 pm

No i nastała długo wyczekiwana chwila. Bardzo podekscytowany wybrałem się do Starej Pasieki. Gdzieś tutaj kręci się mój wymarzony stworek. Na miejscu zbiórki zacząłem się nerwowo rozglądać, ale jeszcze go nie wypatrzyłem. Przecież tak łatwo nie może być. Postanowiłem wobec tego zobaczyć czy mam wszystkie niezbędne rzeczy do dzisiejszej podróży. Znalazłem trzy zapełnione pokeballe z Volotrbem, Charmaleonem i Qwilfish. Ten trzeci pok niemal na pewno dziś się nie przyda, ale nie chciałem ryzykować z zostawianiem go w domu. W drugiej kieszonce znalazłem parę pokeballi i friendballa. O tak, to będzie przyszły domek kręcącego się tutaj stworka, jeśli oczywiście dopisze mi szczęście. W plecaku znalazłem parę szpargałów i wędkę.
-Hmm, złapać robaka na wędkę, to dopiero byłoby coś.-pomyślałem i od razu się roześmiałem z tej jakże durnej myśli.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Stara Pasieka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 5 Icon_minitimeNie Sty 18, 2015 12:09 pm

Tak sobie spaceruje niedzielnego południa i zaszedłem aż na starą pasiekę. Nie wiem co tu robię ale skoro okazało się iż grasuje tutaj jakiś dziarski dziki pokemon to korzystam z okazji i go sobie złapię. W tym celu rozglądam się za nim i jakimiś śladami które by mnie do niego doprowadziły. Widzę, że nie jestem tutaj sam i inni trenerzy też maja chrapkę na łowy, ale to naturalne i specjalnie się tym nie przejmuję. Jak to mówią carpe diem albo karpia kijem jeden ciul. W końcu jeszcze nikomu zdrowa konkuręcja nie zaszkodziła, te pare siniaków czy guzów się nie liczy XD
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Stara Pasieka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 5 Icon_minitimeNie Sty 18, 2015 12:19 pm

Zebraliście się na Starej Pasiece. Dookoła was są tylko drzewa i jakieś krzaki. Czekacie na osobę, która nadała ogłoszenie o pokemonie. Jednak nikt taki się nie zjawił. Macie wybór czekacie na niego bądź idziecie przeszukiwać Pasieke.

Kolejka:
Brak

15 minut
Powrót do góry Go down
Geralt

Geralt

Male Liczba postów : 296

Stara Pasieka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 5 Icon_minitimeNie Sty 18, 2015 12:26 pm

Geralt przyszedł na miejsce zbiórki i usiadł na ziemi z skrzyżowanymi nogami, czekając cierpliwie na rozwój wydarzeń.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Stara Pasieka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 5 Icon_minitimeNie Sty 18, 2015 12:26 pm

Nadal nic nie wypatrzyłem, więc postanowiłem dokładniej przyjrzeć się okolicy. Zacząłem zaglądać każdego krzaczka i przyglądałem się drzewom poszukując śladów bytności dzikich pokemonów. Nie oddalałem się daleko od miejsca zbiórki, gdyż zależało mi na spotkaniu z osobą, która mogłaby coś podpowiedzieć o grasujących tutaj stworkach. Z ogłoszenia wynikało, że jest bardzo ciekawy, więc nie mogłem zaprzepaścić okazji do zdobycia przynajmniej zdawkowych informacji na temat jego zwyczajów, lub miejsca żerowania.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Stara Pasieka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 5 Icon_minitimeNie Sty 18, 2015 12:27 pm

Tak sobie stoję opierając się o drzewo obserwując Dziomka. Chłopak wyraźnie na kogoś czekał a ja dotrzymuję mu towarzystwa. Jednak w końcu pękłem i znudziłem się całą sytuacją. Postanowiłem się udać w głąb pasieki i dokładnie ja penetrować. Przejdę ją wzdłuż i wszerz a znajdę coś fajnego. Tak wiec idę i nie bacząc na nikogo obserwuję szukając śladów. Może ze mnie marny łowca, ale szukając każdy coś znajdzie, w końcu głupi ma zawsze szczęście. Tylko czy jestem dość głupi aby takowe posiadać, oto jest pytanie . . .
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Stara Pasieka - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Stara Pasieka   Stara Pasieka - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Stara Pasieka

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

 Similar topics

-
» Stara Pasieka
» Stara Rozdzielnia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 2.0 :: Eteria-