PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Walka!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  - Page 2 Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 5:22 pm

- Tak, ale jeśli już nakłoni się go do walki potrafi poczynić wiele. Zremisował walkę z Steelix'em. - Powiedziałam.
- Wiesz. Właśnie trwa walka o odznakę, gdzie właśnie ty masz walczyć. - Wytłumaczyłam pokemonowi lekko poirytowana jego zachowaniem.
- Teraz jeśli weźmiesz się do pracy dostaniesz coś smacznego, ale to jeśli zaczniesz walczyć. Jeśli się zgadzasz szybko zaatakuj prędkością tak, aby odkryć tego prawdziwego. Następnie miotacz płomieni.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  - Page 2 Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 5:42 pm

Vulcano zrobił krzywą minkę, nie chciało mu się jeść, a spać. Poczuł się nie rozumiany - Scyther ponów - Pokemon znów zaatakował boleśnie, a Quilava zaatakowała kolejnego klona, w rezultacie zostało 3 Scytherów.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  - Page 2 Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 5:46 pm

- No weź. Teraz za pewne będą ci cały czas przeszkadzać. Prześpisz się po walce, na prawdę twój udział wiele dla mnie znaczy. - Powiedziałam. - Dalej, spróbuj jeszcze raz. Tym razem skieruj swój miotacz płomieni w wszystkie pokemony niszcząc kopię strumieniem ognia wypuszczonym od lewej do prawej. - Tym razem sprecyzowałam polecenie licząc na to, że nie zostanie na arenie już żaden klon.
- Szybki atak. - Wydałam kolejną komendę ataku.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  - Page 2 Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 5:54 pm

- Ponów - Lider się przeliczył. Myślał, że Vulcano dalej będzie marudnie podkreślał swoje niewyspanie, ale wyraźnie za bardzo go zabolał ostatni ruch. Wykonał polecenie jako kontra tarczę i zranił Scythera oraz zabił jego klony. Nie mniej Scyther jest wytrzymałym pokemonem i pomimo tego wykonał swój atak raniąc Quilavę.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  - Page 2 Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 5:59 pm

- Zasłona dymna. - Poleciłam czekając aż dym się rozprzestrzeni. - Teraz krąg ognia wiruj w miejscu i podczas używania tego ruchu wykonaj miotacz płomieni tak, aby zranić przeciwnika z każdej strony.
Liczyłam na to, że sztuczka z dymem ograniczy widoczność Scyther'owi. Aby samemu na tym nie cierpieć poleciłam wykonanie miotacza płomieni razem z kręgiem ognia, aby wykonać ruch i mieć pewność, że przeciwnik zostanie nim dotknięty.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  - Page 2 Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 6:22 pm

- Scyther, zostań - Rzekł lider widząc zasłonę dymną. Quilava wykonał w miejscu krąg ognia i dodał miotacz płomieni. Zwiększyło to ogień, ale Vulcano wirował w miejscu jak kazała.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  - Page 2 Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 6:26 pm

- Przestań i wykonaj prędkość tak, aby gwiazdy prędkości go namierzyły. Wówczas wykonaj krąg ogni i miotacz płomieni na miejscu, gdzie atak trafił w dane miejsce. - Powiedziałam. Liczyłam na to, że plan zlokalizowania przeciwnika za pomocą prędkości wypali i Volcano będzie w stanie wykonać skutecznie atak.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  - Page 2 Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 6:59 pm

- Siekaniem zniszcz prędkość - Gwiazdki zostały zniszczone. Ale Scyther nie uniknął już zmasowanego ognistego ataku. - Odpowiedz na to Siekaniem - Quilava zatrzymana po ataku i zraniona. Vulcano czuje się zmęczony i poraniony. Scyther jest bardzo silnym pokemonem.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  - Page 2 Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 7:17 pm

- Volcano, wracaj. - Powiedziałam chowając pokemona do pokeball'a. - Na prawdę jestem wdzięczna za tą walkę. Teraz odpocznij i... Śpij dobrze.
Schowałam pokeball'a ognistego stworka. Tym razem wypuściłam z pokeball'a Glaceon'a.
- Glaceon, trzeba go spowolnić. Uderz lodowym wiatrem i unikaj jego ciosów przy pomocy szybkiego ataku! - Wypuściłam pokemona z ball'a.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  - Page 2 Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 7:42 pm

- Taniec mieczy, cały czas atakuj ciosami furii - Glaceon, który się pojawił miał chwilę na reakcję. Pierwszy ruch zwiększył szybkość ataku Scythera, więc przeciwnik musiał skoncentrować się na unikach, co było niezwykle kłopotliwe. Robak nie odpuszczał, nie dawał oznak zmęczenia. Dostrzec można było osmolenie jego pancerza, ale nie wyglądał jakby odniósł znaczące rany w całej walce. Glaceon w końcu wypadła z rytmu i oberwała ciosami furii kilka razy (3).
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  - Page 2 Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 7:45 pm

- Użyj lodowego promienia i trzymaj go na odległość aż do momentu kiedy nie zbliży się do ciebie. Wówczas wykonaj unik przy pomocy szybkiego ataku odskakując w tył i kontynuuj lodowy promień!
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  - Page 2 Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 7:48 pm

- Przedrzyj się nożycami - Lider wiedział, że nie zdąży zareagować. Scyther oberwał lodowym promieniem, ale napierał na przód. Przymarzł mu tors. Następnie Glaceon oberwał nożycami przerywając atak. - Siekanie - Polecił lider. Lisek oberwał ponownie nim zdołał się wycofać. - Zniszcz lód ze swojej klatki piersiowej.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  - Page 2 Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 7:53 pm

- Używaj warczenia i unikaj jego ataków za pomocą szybkiego ataku. Obniżmy jego siłę ruchów! - Poleciłam.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  - Page 2 Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 8:10 pm

- Nie pozwól na to. Użyj przyspieszenia i kontynuuj siekanie - Glaceon nie mógł warknąć, skupiony na unikach ponownie oberwał pod koniec (2).
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  - Page 2 Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 8:14 pm

- Lodowy promień, uderz z całej siły! Nie pozwalaj mu zaatakować! Nie skupiaj się na unikach, ale na blokowaniu jego ciosów! - Krzyknęłam w kierunku liska.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  - Page 2 Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 8:36 pm

- Nożyce - Powtórka z programu, ale tym razem warstwa lodu była grubsza. Glaceon się już męczy, w dodatku nieźle oberwał dotychczas od Scythera.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  - Page 2 Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 8:39 pm

- Kontratakuj ruch nożycami swoimi odłamkami lodu. Odskocz i użyj warczenia! - Krzyknęłam.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  - Page 2 Icon_minitimeWto Maj 27, 2014 9:19 pm

Nożyce zostały przełamane odłamkami lodu, następnie warczenie obniżyło siłę ataku o jeden poziom.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  - Page 2 Icon_minitimeSro Maj 28, 2014 6:58 am

-Lodowy promień. Celuj w nogi Scythera, a następnie użyj warczenia!
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 03, 2014 5:29 pm

- Podwójna drużyna! - Ponowne pojawienie się klonów, nieco wybiła z rytmu Glaceon. Aby ratować walkę i spełnić życzenie trenerki, rozpoczęła na oślep strzelać lodowym promieniem, ale nie trafiła w prawdziwego przeciwnika. - Nożyce! - Scyther skutecznie ponowił atak, tym samym zdradzając na chwilę swoją pozycję i obrywając lodowym promieniem. Atak skuł jedną jego nogę, ale nie wywołało to wielkich szkód. Następnie padł krytyk na atak warczeniem, więc dwukrotnie obniżył się poziom ataku, dając razem trzykrotną negację.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  - Page 2 Icon_minitimeWto Cze 03, 2014 7:45 pm

Nie jestem pewna czy można zadać kryta atakiem statusowym.
_
- Świetnie Glaceon. Teraz postaraj się zamrozić lodowym promieniem drugą nogę Scythera i użyj z bliska lodowego kła!
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 05, 2014 8:27 am

Też nie, a sprawdzałam, czy twórca pisał to gdzieś w pokoju, no trudno, chyba nic wielkiego się z tym nie stanie... //


- Taniec mieczy i unik, następnie zaatakuj z boku nożycami - Scyther wykonał polecenie. Uniknął ruchu Glaceona i zadał mu słabe uderzenie w bok. Lisek szybko się otrząsnął i ugryzł przeciwnika w nogę lodowym kłem, powodując obciążenie nóg. Pokemon wyraźnie zwolnił. Crystal sprytnie i miarowo osłabiła Scythera, a Glaceon wykazywała się ogromną wytrzymałością i oddaniem.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 05, 2014 4:50 pm

- Jesteś dzielny Glaceon, jestem ci za to ogromnie wdzięczna. - Powiedziałam do pokemona. - Blokuj ciosy Scythera odłamkami lodu i kontratakuj lodowym promieniem!
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  - Page 2 Icon_minitimePon Cze 09, 2014 1:48 am

- Nie poddawaj się. Atakuj Nożycami, nie daj się! - Odrzekł lider, ponownie tracąc panowanie nad sobą i spokój umysłu, którym powinien się odznaczać. Pokemon był silny i wytrzymały, ale słaby typowo, w dodatku Crystal obniżyła mu statystyki, toteż nie miał jak się bronić i unikać lodowych ataków. Nawet, jak się przedarł i zaatakował, to z niewielkim skutkiem. W końcu został bryłą lodu. Kompletnie skuty, zemdlał, będąc już niezdolnym do walki. Bugsy z niezadowoleniem wręczył Crystal odznakę.
- Zasłużyłaś - Odrzekł zgodnie z prawdą, ponieważ trenerka wykazała się i mądrością, i strategią. Pokazała wszystko, czym powinien odznaczać się dobry trener (no może oprócz trafnego zrozumienia Volcano, ale tu pewnie zwykłą kwestia poglądów i perspektywy). Po przekazaniu broszki, będącej ową odznaką sali, mężczyzna oddalił się w kierunku centrum pokemon, aby uleczyć swoich podopiecznych.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  - Page 2 Icon_minitimePon Cze 09, 2014 1:22 pm

- Świetnie Glaceon, jesteś najlepszy! - Powiedziałam po czym pobiegłam w kierunku liska, aby go uściskać. Nie była to jednak tylko jego zasługa. Wszyscy walczący spisali się na medal, pokazali, a szczególnie Volcano, że potrafią poświęcić się dla dobra ogółu.
- Wracaj i odpocznij. - Zawróciłam pokemona do ball'a. Podeszłam w kierunku lidera. - Dziękuję. To była świetna walka. - Zabrałam odznakę i poszłam uleczyć swoje pokemony do centrum pokemon.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Walka!  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Walka!    Walka!  - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Walka!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Walka
» Walka?
» Walka, walka, walka!
» Wodna walka
» Walka testowa

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Sale Johto :: Azalea-