PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Pomysły Graczy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 19, 2014 11:11 am

Dokładnie, a za coś te wstążki trzeba dostać, a nie za wybranie najlepszego obrazka, szczęście w głosowaniu i walkowery. Takim przypadkom mówimy nie więc trochę czasu na stworzenie czegoś wypadało by poświęcić.
Powrót do góry Go down
Halfi

Halfi

Female Liczba postów : 74
Wiek : 27
Skąd : Lublin

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 19, 2014 6:19 pm

Kwadraty rysować umiesz? Narysujesz Pokemona stylem kubistycznym i gitara gra. XDD
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 19, 2014 6:23 pm

Wcześniej już wspomniałem jakie jest moje stanowisko.

Dalej jestem na nie.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimeSro Lis 19, 2014 11:48 pm

Z wypowiedzi wnioskuję że Castiel i Halfi są na tak czyli mamy stosunek 3 do 2 na TAK. Jeszcze jacyś chętni do wypowiedzenia się na ten temat ?
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimeCzw Lis 20, 2014 9:41 am

Jestem na tak.
4-2 Smile
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimeCzw Lis 20, 2014 2:50 pm

Jestem na TAK
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimeCzw Lis 20, 2014 8:28 pm

Jestem na nie, motywuję tak samo jak Cedric.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimeCzw Lis 20, 2014 8:40 pm

Po głębszych przemyśleniach zmieniam swój głos. Nie każdy ma talent do takich rzeczy, obrazek w necie zawsze można znaleźć, ale na serio. Nie każdy potrafi i takie osoby od odpadałyby.
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimeCzw Lis 20, 2014 8:57 pm

Widząc podzielone zdania na temat pokazów wypowiem się w tej sprawie. Powiem szczerze, dziwi mnie to, że osoby są na nie. W pokazach chodzi o talent i piękno. JEŚLI NIE MASZ TALENTU NIE MUSISZ STARTOWAĆ. Wstążka jest osiągnięciem na które trzeba się na pracować, a nie znaleźć obrazek w necie i pójść na łatwiznę. Ja jestem jak najbardziej na TAK.

5 za - 3 przeciw
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimeCzw Lis 20, 2014 9:04 pm

Tak, tak... nie masz talentu, nie musisz startować. Ale kto powiedział, że mamy mieszać prywatne umiejętności ze sprawami forumowymi (zwłaszcza, że na forum się raczej PISZE, a nie rysuje szlaczki). Nie każdy potrafi zrobić kredkami i ołówkiem jakieś cuda, więc czy od razu ma go to skreślać? A co jeśli ktoś potrafi genialnie pisać, ale w umiejętności rysunku mu poszczędzili? Dla mnie pomysł jest głupi. Nie wykluczam, że takie eventy nie mogą się od czasu do czasu pojawić. Ba! Tego typu pokazy mogą się od czasu do czasu odbyć. Ale żeby robić to na stałe? Jestem zdecydowanie na NIE.


Ostatnio zmieniony przez Matt dnia Czw Lis 20, 2014 9:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimeCzw Lis 20, 2014 9:09 pm

Riley to nie chodzi nawet o to czy ktoś posiada talent.

Dla mnie to po prostu idiotyczne, że mam marnować mój czas by siedzieć i rysować pokemony przy pomocy kredek i wrzucać to do internetu. Ten PBF to dla mnie odskocznia, nie żyje nim, lubię sobie czasem popisać, potrenować i też chce brać udział w konkursach bo jeżeli chodzi o pokazy to idą mi całkiem dobrze. Tylko błagam nie każcie mi rysować. Większość z nas to dorośli faceci, serio nie macie nic lepszego do roboty niż rysowanie pokemonów? Idźcie na dziewczyny, napijcie się wódeczki, cokolwiek...
Powrót do góry Go down
Acinoma

Acinoma

Liczba postów : 330

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimeCzw Lis 20, 2014 10:10 pm

Riley napisał:
JEŚLI NIE MASZ TALENTU NIE MUSISZ STARTOWAĆ.

Miałam się wstrzymać i nie wypowiadać, ale tym do Riley ''dowaliłeś'' (ładnie mówiąc) i muszę skomentować Razz A jak ja coś komentuję, to szykujcie się na ścianę tekstu.
Uno - równie dobrze można by było zrobić konkurs muzyczny. Część ludzi by zaśpiewała, a część zagrała na instrumentach. Nie masz talentu do śpiewania, a grałeś jedynie na flecie, w podstawówce? Ups, ale przecież nie musisz startować! Uśmiechnij się :')
Każdy jest dobry w czym innym. A to forum to tylko zabawa i nasze zdolności do czegokolwiek nie powinny odgrywać żadnej roli. Szczególnie, że to akurat taki PBF, gdzie nie trzeba się nawet jakoś specjalnie wykazywać literacko, żeby osiągnąć sukcesy...
Łatwo powiedzieć, że jak nie masz talentu, to nie musisz startować. Ale ktoś naprawdę może się interesować pokazami i bardziej cenić sobie wstążki niż odznaki. No i co z tego? Nie umie rysować, to niech się z nami nie bawi. Nie ma prawa korzystać z jednych z niewielu wydarzeń na forum. Bo nie.
A wspomnę jeszcze, że wstążki liczą się bardzo mocno do rankingu, więc wszystkie osoby utalentowane plastycznie byłyby wysoko tylko dzięki temu, że umieją dobrze rysować. Faktycznie, prawdziwe osiągnięcie trenerskie :v I właśnie to m.in. też jest problem, do półfinałów zawsze dostawałyby się mniej-więcej te same osoby. Te, które najlepiej rysują.

Co więc proponuję, skoro jestem na nie? Może faktycznie wstawianie obrazków naszych starterów jest dosyć słabe, bo często przewinęły się już one przez forum kilka razy.
Jestem więc za przedstawieniem naszego Pokemona w jakiejkolwiek formie. Już ktoś chyba wspomniał o czymś takim... Nie musi to być rysunek. Może opis, jakiś wiersz, kolaż, piosenka (Very Happy), nawet fajnie poprzerabiany filmik z różnych dostępnych zdjęć i obrazków. To ostatnie chyba umie robić każdy, a też nie wymaga jakiś wielkich zdolności. Liczyłaby się oryginalność, niekoniecznie talent. Ewentualnie wstążki byłyby z różnych kategorii i raz każdy musiałby napisać wiersz, w kolejnych pokazach coś narysować, a w jeszcze innych opisać swojego Pokemona. To też wyrównywałoby szanse i może łatwiej byłoby ocenić, która praca jest najlepsza.

PS. Piszę to jako osoba, która nie miałaby problemów z narysowaniem czegoś na kartce, tudzież w programie graficznym. Po prostu mam w sobie odrobinę empatii .-.


Ostatnio zmieniony przez Acinoma dnia Pią Lis 21, 2014 12:42 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimeCzw Lis 20, 2014 11:55 pm

Acinoma napisał:
A wspomnę jeszcze, że odznaki liczą się bardzo mocno do rankingu, więc wszystkie osoby utalentowane plastycznie byłyby wysoko tylko dzięki temu, że umieją dobrze rysować. Faktycznie, prawdziwe osiągnięcie trenerskie :v I właśnie to m.in. też jest problem, do półfinałów zawsze dostawałyby się mniej-więcej te same osoby. Te, które najlepiej rysują.

Tia, a jak tego nie będzie to zdobędzie to osoba co pierwsza najlepszy obrazek wynajdzie, reszta co przejdzie wstawi je od tak sobie i na walki nie przyjdzie. Efekt ? Walkowery jak dotychczas. Mi w tym wszystkim nie chodzi o to aby na pokazach były jedynie osoby z talentem artystycznym, bo to było by bez sensu. Chodzi o to aby coś z siebie dać i to pokazać, sam jakoś talentem nie grzeszę ale to na akademiach czy ostatnich pokazach poświęciłem te godzinę i coś tam nabazgrałem a jakoś mi korona z głowy nie spadła. To tyle jeśli chodzi o rysowanie.

Ktoś wyżej pisał, że to forum na którym się pisze, oki. Więc zróbmy dokładnie tak jak podczas ostatnich pokazów. Rysunek i opis swojego występu, wtedy każdy z głosujących musi ocenić jedno i drugie, wtedy te bardziej wygadane osoby nadrobią sobie w piśmie, wierszu czy piosence, do wyboru do koloru.

Co na to opozycja ?
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimePią Lis 21, 2014 12:12 am

Dalej nie bierzesz pod uwagę tego, że ja w ogóle nie chcę się bawić w rysowanie Samaelu xd.


To jest idiotyczne. Dlaczego? Argumenty wyżej.
Powrót do góry Go down
Acinoma

Acinoma

Liczba postów : 330

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimePią Lis 21, 2014 12:35 am

Samael napisał:
Tia, a jak tego nie będzie to zdobędzie to osoba co pierwsza najlepszy obrazek wynajdzie

Wiem, że dużo napisałam tekstu tatusiu, ale jakbyś się dokładnie przyjrzał, to niżej dodałam nieco inną propozycję Razz Również nie jestem za zwykłymi obrazkami z ''internetów''.

Acinoma napisał:
Co więc proponuję, skoro jestem na nie? Może faktycznie wstawianie obrazków naszych starterów jest dosyć słabe, bo często przewinęły się już one przez forum kilka razy.
Jestem więc za przedstawieniem naszego Pokemona w jakiejkolwiek formie. Już ktoś chyba wspomniał o czymś takim... Nie musi to być rysunek. Może opis, jakiś wiersz, kolaż, piosenka (Very Happy), nawet fajnie poprzerabiany filmik z różnych dostępnych zdjęć i obrazków. To ostatnie chyba umie robić każdy, a też nie wymaga jakiś wielkich zdolności. Liczyłaby się oryginalność, niekoniecznie talent. Ewentualnie wstążki byłyby z różnych kategorii i raz każdy musiałby napisać wiersz, w kolejnych pokazach coś narysować, a w jeszcze innych opisać swojego Pokemona. To też wyrównywałoby szanse i może łatwiej byłoby ocenić, która praca jest najlepsza.

...i oczywiście w tym co zacytował Sam miały być ''wstążki'', a nie ''odznaki'', już dyskretnie poprawione c:
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimePią Lis 21, 2014 10:58 am

To się nie baw Ced, nikt ci nie karze. A czy pomysł przejdzie to zdecyduje o tym większość.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimePią Lis 21, 2014 3:11 pm

Można jeszcze zrobić tak, że jeśli ktoś bardzo chce to niech wrzuca fotkę z neta, ale ona zawsze będzie niżej oceniana od najbrzydszego własnoręcznego rysunku trzylatka.
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimePią Lis 21, 2014 3:14 pm

Nie chodzi o to ze dyskryminuję kogoś kto nie potrafi rysować. Większość osób wypowiadających się na ten temat mające zdanie na NIE twierdzi, że nie ma talentu albo mu się nie chce. Jeśli nie masz czasu na narysowanie choć banalnego obrazka który zająłby ci nie więcej niż 30 min to równie dobrze możesz nie mieć czasu na siedzenie na forum Cedric.

Co do Acinomy, zacznijmy od tego, że jak ktoś nie czuje się śpiewakiem to najzwyczajniej w świecie nie startuje w takich konkursach. Nikt nie pcha go na przymus. Rysowanie obrazków do pokazów miało jak to mówi Samael przetrzymać uczestników aby nie oddawali meczy walkowerem, ani nie wygrali tylko dlatego, że wstawili obrazek z neta i komuś się on podobał. Chodzi o to aby gracze skoro już napracowali się chociaż przy komputerowej grafice pokemona nie robili swojej pracy na marne tylko dalej uczestniczyli w pokazach.
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimePią Lis 21, 2014 5:11 pm

Riley, wybacz mi to co powiem, ale Twoje argumenty wcale do mnie nie przemawiają i powoli zaczynam tracić wiarę w to, że gdzieś tam są szare komórki u Ciebie. To jest do jasnej cholery PBF, a nie kółko rysowników. Dlaczego ja, jeśli nie posiadam ani krztyny talentu, mam być przez to niżej oceniany. Możemy robić KONKURSY rysowania dla użytkowników - nie widzę przeszkód, ale nie mieszajmy tego z warstwą fabularną, którą definitywnie są pokazy. Warstwa fabularna powinna kręcić się wokół umiejętności pisania, a nie bazgrania po kartce i robieniu szlaczków. Jeśli nie potrafisz tego zrozumieć, to nie wiem co mam napisać...
Powrót do góry Go down
Acinoma

Acinoma

Liczba postów : 330

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimePią Lis 21, 2014 6:50 pm

Chyba przestanę się wypowiadać, bo to jak grochem o ścianę...

Podałam przykład muzyczny, bo równie dobrze moglibyśmy zrobić konkurs muzyczny lub poetycki, czemu akurat rysowanie? Nie umiem już tego prościej napisać, wybaczcie... I nie, nie chodzi mi o to, żeby robić konkurs muzyczny. Tylko, że to jest równie bezsensowne |D Jeśli zdecydujemy, że tylko kategoria rysowania zadecyduje o tym, kto wygrywa pokazy, nieco zboczymy z tematyki Pokemonów i PBF'ów... Od razu napiszcie w opisie, że jesteśmy też forum plastycznym.

Dokładnie tak jak mówi Mav - rysowanie może być na jakimś konkursie, w którym faktycznie NIE TRZEBA brać udziału. Ale pokazy są częścią naszej gry, również nieobowiązkową, jednak dużo bardziej popularną i mającą częściej miejsce. Teraz będą uderzały do niewielkiego grona osób. Chyba, że faktycznie mamy tu same artystyczne dusze, to ja się nie wypowiadam... Ale obstawiam, że większość was ''staranie'' i ''przykładanie'' się do swoich rysunków, mimo braku talentu, traktuje jako przerysowanie obrazka Pokemona z innej strony kreska w kreskę. Bo tym to się skończy. Pozdrawiam .-.
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 23, 2014 9:05 pm

Jak wiemy wszyscy dobrze, po resecie forum wszyscy zaczęliśmy grę od nowa. Jednak trzeba wspomnieć o tytułach i osiągnięciach naszych starszych graczy w dawnych regionach - Kanto i Johto.
Może warto by więc dołączyć do ich Wizytówek drugą tabelke z dokonaniami z Płaskowyżu Indygo (Kanto, Johto)? Jakie są wasze zdania? Można by było dołączyć do tego również odznaki i wstążki, ale to pozostawiam dyskusji.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimeNie Lis 23, 2014 9:26 pm

Nie ma potrzeby, jak ktoś będzie chciał to zobaczyć to poszuka w wizach w archiwum.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimePon Lis 24, 2014 8:45 pm

Ostateczne głosowanie, by nie było, że ja sobie sam ustalam. Kto za a kto nie, by w pierwszej rundzie pokazów była autorskie nasze obrazki?
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimePon Lis 24, 2014 8:46 pm

Na Tak.
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitimePon Lis 24, 2014 8:52 pm

Nie
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Pomysły Graczy - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Pomysły Graczy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Pomysły Graczy
» Ranking Graczy
» Ranking Graczy
» Lista Graczy Na Celowniku
» Lista Graczy Na Celowniku

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Pokemon Eternal :: Sprawy Ogólne-