PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Pomysły Graczy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Pomysły Graczy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 5 Icon_minitimePią Lut 27, 2015 8:03 pm

Nie żeby mnie to obchodziło, ale walki nie odmówię, piszę się (ale mam ograniczony czas).
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Pomysły Graczy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 5 Icon_minitimeWto Mar 03, 2015 4:44 pm

Pisze się na walkę testową tytanów. Zaaranżuj mi Aure albo Sina do rozwalenia Razz
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Pomysły Graczy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 5 Icon_minitimeSro Mar 04, 2015 11:09 pm

Chcesz to masz.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Pomysły Graczy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 5 Icon_minitimeCzw Mar 05, 2015 11:39 am

no to wysyłajcie po 6 poków z starej wizy/boxu i możemy zaczynać w zabawach.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Pomysły Graczy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 5 Icon_minitimeCzw Mar 12, 2015 8:47 pm

W związku z tym, iż testowany system niezbyt Wam przypadł do gustu, postanowiliśmy poddać do dyskusji zmianę naszego systemu na system z MG. Mimo wprowadzenia MG, nadal byśmy byli wyjątkowi, gdyż przygody trenerów odbywałyby się na mapie realnego świata i z możliwością spotykania realnych postaci: polityków, aktorów, sportowców, celebrytów, innych trenerów itp. Podczas takiej wędrówki możliwe będzie upolowanie stworka, zarobienie pieniędzy i ich wydawanie, trenowanie swych pociech, podróżowanie po całym świecie i wszystko czego tylko zapragniecie.
Poza tym walki i wspólne przygody, podczas których będzie można złapać najfajniejsze poki nie będą kolidowały z Waszymi indywidualnymi przygodami.

Co Wy na to?

Zapraszam do wyrażenia opinii na ten temat oraz propozycji ulepszenia systemu. Każdy pomysł zostanie wzięty pod uwagę.
Powrót do góry Go down
Geralt

Geralt

Male Liczba postów : 296

Pomysły Graczy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 5 Icon_minitimePią Mar 13, 2015 11:50 am

Mi testowany system treningowy nawet odpowiada, ale jak chcecie jakieś zmiany, to nie mam nic przeciwko. Dostosuję się. Wędrowanie prawdziwym świecie i poszukiwanie w nim pokemonów wydaje się ciekawe, ale czy wszystkim przypadnie do gustu?
Jak będą wyglądały walki z liderami?
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Pomysły Graczy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 5 Icon_minitimePią Mar 13, 2015 1:52 pm

Mi wciąż realny świat do tego nie odpowiada. Bo pójdziesz sobie osiedlem powiedzmy w Krakowie jak ktoś zajedzie i co? Spotka go kilku łysych z maczetami i przejebane. Albo chcesz złapać Grimera to musisz pojechać do Czarnobyla bo tylko tam się znajdują. :<
A co do sal liderów to proponuje Sosnowiec, Czarnobyl, Donbas, jakieś miasto z Syrii gdzie liderem będzie Dżihadysta i jeszcze parę ciekawych miejsc.
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Pomysły Graczy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 5 Icon_minitimePią Mar 13, 2015 5:23 pm

Wiecie, że dla mnie dużej różnicy nie ma byle by ożywić nieco forum. Testowany system wcale nie jest zły, ale widocznie nowi nadal nie mogą go zrozumieć. Co do tego realnego świata mi to nie pasuję może lepiej stworzyć jakiś inny, uniwersalny ? No ale to często jest spotykane więc ten realny świat z jednej strony jest małą nowością. Poza tym sporo o tym gadaliśmy poza forum i chyba znacie moje zdanie. Mi to pasuję.
Powrót do góry Go down
Aureliusz



Male Liczba postów : 217
Wiek : 27

Pomysły Graczy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 5 Icon_minitimeSob Mar 14, 2015 3:04 pm

1. Realny świat to pudło... Dla większości wystarczy takim wypadku zwykły second life, po co mieszać w to poki?
2. Nie ma kadry wykwalifikowanej do tego ogarniania MG. Nie widzę u naszych sędziów cierpliwości by odpisywać na ciągłe nawoływanie graczy. Po prostu trzeba ogarnąć fabułę by granie w niej stało się ciekawe.
3. Obecny system trzeba ustabilizować i odświeżyć, akcja z MG to raczej przyznanie racji tezie, że te parę lat temu Sol popełnił błąd tworząc go, a my zjebaliśmy sprawę jeszcze bardziej poprzez kontynuowanie.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Pomysły Graczy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 5 Icon_minitimeNie Mar 15, 2015 7:25 pm

Co masz na myśli mówiąc "odświeżyć:, bo jak masz jakie pomysły to zarzucaj.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Pomysły Graczy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 5 Icon_minitimePon Mar 16, 2015 7:54 pm

Byłoby miło gdybyście włączyli się do dyskusji, by ustalić jakąś wersję, bo jak nie to serio wszystko padnie. Fajnie by było zgadać się na jakąś konferencję na GG bo pewnie byłoby szybciej.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Pomysły Graczy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 5 Icon_minitimeWto Mar 17, 2015 4:33 pm

Cóż... pomysł z realnym światem jest dla mnie co najmniej dziwny. Ale jeżeli przejdzie, to rezerwuję salę w Sosnowcu xDDD
A tak poważnie.
Pomysł z MG - jestem na nie. Wyróżniamy się brakiem MG i miło byłoby gdyby tak zostało. A poza tym - nie ukrywajmy - średnio u nas z kimś, kto mógłby być dobrym MG.
Powrót do góry Go down
Aureliusz



Male Liczba postów : 217
Wiek : 27

Pomysły Graczy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 5 Icon_minitimeWto Mar 17, 2015 7:41 pm

Po pierwsze: potrzeba nowej krwi, która ogarnie bycie sędzią. Po co? Pomieszamy ich z nowymi i ponownie przeszkolimy w prowadzeniu walk na salach. Nie wiem czy projekt Dziomka z walkami dalej jest ogarniany, ale jeśli nie to ujednolicenie sędziowania będzie konieczne. Kilku sędziów będzie mogło ogarnąć nowych ludzi, których ogarnę JA. Tak, wzniosę się na wyżyny sztuki reklamy jeśli tylko uznam, że forum jest ogarnięte.
Ad.1
Mam też pomysł by na polowaniach można było zdobywać przedmioty do trzymania, które zwiększałyby siłę pokemona o 10%. Takie wisiorki dla poków wzorowane na przedmiotach z gier(np. węgie wzmacnia ataki ogniste, nasionko cudu trawiaste itd.). Ciulaty pok na polowaniu? Niby tak, ale zawsze jest mikro szansa, ze wpadnie przedmiot... No i jeśli się czegoś takiego nie posiada, można dać pokemonowi do trzymania jakąś jedną jagódkę(nowa praca, hodowla jagód). Problem? Przedmiot można przegrać w walce. Ot, magiczna siła uzna, że trener, który go posiada jest za słaby, albo za rzadko go używa.

Po drugie: system podsumowań musi ulec zmianie. powtarzam MÓJ POMYSŁ JEST NAJPROSTSZY DO WPROWADZENIA, wymaga tylko sędziów i kogoś kto będzie ich nadzorował. Ktoś przegnie? Naprostuje się go. Po prostu ludzie kiedy trenują, chcą konkretów... Połączy się to z Twoim pomysłem osobnych lokacji dla polowań, każdy będzie miał osobne miejsce do treningu.
Zresztą, nie upieram się... Chcę tylko by system treningów przestał być farsą bo aktualne to mi się już tylko śmiać chcę kiedy na niego patrzę.

Po trzecie: wypadałoby zgarnąć jakiegoś grafika i odświeżyć forum. Wiecie, może coś bardziej rzucającego się w oczy?

Reszta wyjdzie w biegu.
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Pomysły Graczy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 5 Icon_minitimePią Mar 20, 2015 4:10 pm

Z tym realnym światem to trochę przesada jestem na nie.
Pomysł z MG - Jestem na tak
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Pomysły Graczy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 5 Icon_minitimeNie Kwi 05, 2015 12:19 pm

Realny świat - nope. Nie chcę w Krakowie spotkać Wazona i jego koleżków spod kościoła z ukrytymi w tyłkach maczetami. :<
Mistrzowie Gry - jestem na nie. Tu muszę przyznać rację Mattowi - Eternal jest ewenementem jeśli chodzi o tę kwestię.

Ale. Niewątpliwym jest, że trzeba ogarnąć kadrę Sędziów, odświeżyć ją i przygotować lepiej do podejmowanych przez tę grupę prac. Popieram w tej kwestii Aureliusza.

No, a ja proponuję:
~ powołanie nowych grafików zajmujących się szatą graficzną Eternala (według mnie wystarczy ich dwójka, ale taka, która będzie się znać na tym fachu), a jak wiemy Morfii i Halfi nie biorą udziału w życiu forum. :<
~ stworzenie Dziennika Pomysłów, dokumentującego wszelkie pomysły graczy; powołanie osoby odpowiedzialnej za prowadzenie tejże dokumentacji
~ przeprowadzenie plebiscytu na nowego Jokera
~ ujednolicenie sprite'ów na forum; niektóre są z V generacji, inne z VI, a inne fanowskie - i wychodzi kaszanka :<
~ dopasowanie odznak do każdego z Liderów; według mnie najlepszym rozwiązaniem jest wynalezienie ze wszystkich dotychczasowych generacji tych odpowiednich.
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Pomysły Graczy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 5 Icon_minitimePon Kwi 06, 2015 11:28 am

1. Tylko kto na forum zna się na grafice by przynajmniej dorównać Mosi i Halfiastej? (Próbuje namówić Mo by wróciła)
2. Takie coś już było ale jakoś tutaj nikt nie pamiętał by to wprowadzić
3. Za
4. Tutaj może być problem. Pokemony z VI generacji nie mają spritów tylko gify. Więc żeby ujednolicić musielibyśmy wprowadzić te gify z VI generacji a większość forum źle na to patrzy. (Proponowałem to kiedyś)
5. Za
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Pomysły Graczy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 5 Icon_minitimePon Kwi 06, 2015 12:34 pm

Co do kadry sędziów to i trzeba to na spokojnie przemyśleć. A co do reszty:

1. Zgadzam się z Szogunem. Morfii miała duże doświadczenie w tym zakresie i robiła to bardzo dobrze, a teraz bardzo ciężko będzie znaleźć kogoś kto zdoła podołać temu zadaniu.
2. Dziennik był. Ale w sumie nie wiem po co go wprowadzać. Po prostu admini jeśli coś mają wprowadzić to raczej to wprowadzają.
3. Za
4. Co do spritów to można wykorzystać Pomysły Graczy - Page 5 460 tylko żeby lekko to zmniejszyć i będzie wyglądać dobrze.
5. Za

Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Pomysły Graczy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 5 Icon_minitimeWto Kwi 07, 2015 12:41 pm

No to tak co do pierwszego zgadzam się z resztą Mo wychodziło to najlepiej

Co do dziennika ja nie widzę takiej potrzeby i sama się dopiero dowiedziałam, że takie coś kiedyś już było.

Jeżeli chodzi o Jokera również jestem za, bo Sama gdzieś wcięło

Za

Za


Ale również ja proponuje, aby zrobić coś z fp na fb, gdyż wielu starych graczy ma go polubione i młodych, którzy odeszli pewnie też. A nie każdy wie o zmianach jakie zostały wprowadzone, bo i jak mieliby się dowiedzieć? Na forum nie wchodzą, ale na fb za pewna bardzo często,więc myślę, że jeżeli fp znowu zacznie działać to może uda nam się kogoś ściągnąć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Pomysły Graczy - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Pomysły Graczy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5

 Similar topics

-
» Pomysły Graczy
» Ranking Graczy
» Ranking Graczy
» Lista Graczy Na Celowniku
» Lista Graczy Na Celowniku

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Pokemon Eternal :: Sprawy Ogólne-