PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Pomysły Graczy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Pomysły Graczy Empty
PisanieTemat: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy Icon_minitimeCzw Mar 06, 2014 12:01 am

Jeżeli ktoś chce coś świeżego wnieść do gry, to może podzielić się tutaj, w tym temacie, na łamach forum.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Pomysły Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy Icon_minitimeSro Mar 26, 2014 8:14 pm

Wskrzeszenie Hodowców !

Nie jako stały zawód, a dodatkowe źródło dochodu. Byłby jeden temat w którym gracze by ustalali miedzy sobą szczegóły pracy i wpisywali by tam zalecenia końcowe. Jak pracują hodowcy to wszyscy dobrze wiemy, ale skasowano zawód ze względu na wynagrodzenia i nagłe wykokszenie pokemonów u świerzaków, tak więc coś z tym trzeba zrobić. No to posłuchajcie mojej propozycji. Hodowcy płacili by za treningi w ich zagrodzie w zależności od liczby posiadanych ataków przez podopiecznego. Np:
1-3 ataki = 5zł za dzień
4-5 ataki = 4zł za dzień
6-9 ataków = 3zł za dzień
10 i wyżej = 2zł za dzień

Hodowca z klientem ustalają między sobą szczegóły i wynagrodzenie, a po skończonych treningach wynagrodzenie jest odejmowane od klienta, odliczane od powyższej rozpiski i przyznawane hodowcy. Czyli ile utargują tego co na plus to tyle w kieszeni. Jakby jakiś hodowca opuścił jeden lub więcej dni hodowli to płaci za opóźnienia z własnej kieszeni.

Co wy na to ?
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Pomysły Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy Icon_minitimeCzw Mar 27, 2014 12:51 am

Jestem za.
Zawsze jakiś nowy (stary) zawód do gry i ciekawe urozmaicenie.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Pomysły Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy Icon_minitimeCzw Mar 27, 2014 12:32 pm

Też jestem za. Przy okazji zmniejszy się ilość gotówki na forum:)
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Pomysły Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy Icon_minitimeCzw Mar 27, 2014 12:38 pm

Bo o to mi głównie chodziło  cheers 
Powrót do góry Go down
RicoChet

RicoChet

Male Liczba postów : 295
Wiek : 29

Pomysły Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy Icon_minitimePią Mar 28, 2014 7:17 pm

mam pozwolenie, by tu pisać.

jestem za.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

Pomysły Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy Icon_minitimePią Mar 28, 2014 9:14 pm

Jestem jak najbardziej za. Coraz bardziej tyłka do tego mi się nie chce ruszać.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Pomysły Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy Icon_minitimeNie Mar 30, 2014 5:50 am

Warto byłoby jeszcze ustalić że każdy może na miesiąc przyjąć i oddać do hodowli tylko jednego pokemona.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Pomysły Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy Icon_minitimeNie Mar 30, 2014 1:11 pm

E tam równy miesiąc, powiedzmy, że po oddaniu do hodowli nie może wysłać tam innego pokemona, dopóki nie zakończy z pierwszym treningów po hodowli. Pasi ?
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Pomysły Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy Icon_minitimeNie Mar 30, 2014 6:30 pm

Pasi:)
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Pomysły Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy Icon_minitimeWto Kwi 01, 2014 6:23 pm

Tylko by nie było, że u danego hodowcy ciągle będzie trenował tylko jeden trener, a reszta będzie czekała w wiecznej kolejce. Trzeba to jakoś rozgraniczyć by dostęp do tego dobrodziejstwa był w miarę sprawiedliwy.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Pomysły Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy Icon_minitimeWto Kwi 01, 2014 7:03 pm

No i git. Wprowadzamy. Ewentualne zmiany czy cuś to drobne w cenie się zrobi, ale ogólnie akcept. Trzy razy tak czy jak tam chcecie. Wink
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 24
Skąd : Okolice Łodzi

Pomysły Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy Icon_minitimeWto Kwi 08, 2014 10:17 pm

PF za treningi.

Po prostu: niektórzy piszą dosyć obszerne treningi, niekiedy jak w przypadku chociażby Matta a'la opowiadania. I pomyślałem właśnie czy, aby przy podsumowaniu nie można by było ich nagrodzić PF? W końcu starają się, wkładają w to serce, a napisanie kilku takich bardziej rozbudowanych treningów trochę czasu zajmuję, więc takim osobom według mnie mini-nagroda za podtrzymanie tej fabuły się należy. :-)
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Pomysły Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy Icon_minitimeWto Kwi 08, 2014 11:03 pm

Przesada, sem na nie.
Powrót do góry Go down
Morfina

Morfina

Female Liczba postów : 470
Wiek : 30
Skąd : Wolne Miasto - Gdańsk

Pomysły Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy Icon_minitimeSro Kwi 09, 2014 5:21 am

Hodowca: za, ale już przeszedł
PF za trening: ja nie widzę problemu, ale na moje, to jest to sprawa Sina, czy mu się będzie chciało ogarniać. Niby dużo nie ma takich osób, ale kto wie, czy się nie zmotywują D: Więc ja tam siedzę częściowo cicho :3
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Pomysły Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy Icon_minitimeSro Kwi 09, 2014 7:45 pm

PFy za treningi nie. Jeśli ktoś pisze trening raz na jakiś czas to może sobie na takie długie pozwolić i wtedy przychylniej patrzę na takie niż na tę sama ilość, ale w krótkiej wersji. Więc na nie, a PFy i tak możecie już nabić prawie za wszystko.
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Pomysły Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy Icon_minitimeCzw Kwi 17, 2014 6:22 pm

Pomysł Cedrica:

Pokemon dwutygodnia musi znajdować się w wizytówce, bądź boxie osoby aktywnie grającej na forum. Większość poków z tego dnia nikt nie ma, więc po co się w ogóle w to bawimy? Albo serio nagradzamy, albo w ogóle to usuńmy bo to nie ma żadnego celu.

Kto jest za?
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Pomysły Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy Icon_minitimeCzw Kwi 17, 2014 6:30 pm

Ja jestem na NIE.
Najuczciwiej jest jak Sin losuje spośród wszystkich poków. Za mało nas jest aby tak robić jak proponuje Ced. Zbyt często byśmy dostawali ataki za darmo. Na atak trzeba sobie zasłużyć dużym wysiłkiem lub bardzo dużym szczęściem.
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Pomysły Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy Icon_minitimeCzw Kwi 17, 2014 8:18 pm

Jestem na NIE
Tak samo jak Dziomek twierdzę, że byłoby wtedy za dużo darmowych ataków. Trzeba się wysilić w treningach żeby coś osiągnąć. To jest właśnie charakter naszego forum, który odróżnia je od zwykłych PBF.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Pomysły Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy Icon_minitimeCzw Kwi 17, 2014 9:39 pm

Ja jestem na TAK, pieprzycie o wysiłku, a jak Sin nagle wyskoczył z armią starterów trawiastych to nic nie mówiliście. Chcemy ligę szybko a nie po iluś latach jak ostatnio, do tego potrzeba wykoksowanych poków.
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Pomysły Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy Icon_minitimeCzw Kwi 17, 2014 9:49 pm

Jestem na tak.
Powrót do góry Go down
Maverixx

Maverixx

Male Liczba postów : 243
Wiek : 27

Pomysły Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy Icon_minitimeCzw Kwi 17, 2014 10:10 pm

Również jestem na tak Smile
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 24
Skąd : Okolice Łodzi

Pomysły Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy Icon_minitimeCzw Kwi 17, 2014 10:21 pm

Jestem również na tak.
Powrót do góry Go down
Sponge

Sponge

Male Liczba postów : 332

Pomysły Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy Icon_minitimeCzw Kwi 17, 2014 10:21 pm

Całe zamieszanie związane z atakami jest zwyczajnie nie na miejscu. Tak jak Sam napisał, nic dodać nic ująć Smile Jestem na tak.
Powrót do góry Go down
Kamol

Kamol

Male Liczba postów : 303

Pomysły Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy Icon_minitimeNie Paź 12, 2014 8:55 pm

Czas na mój pomysł ^^ : Do rzeczy nie widzę sensu w tym STABie według mnie powinniśmy wrócić do starego trybu który opierał się tylko na efektywności ataku. Te ciosy co zawsze trafiają to też głupota która usztucznia grę. Jak dla mnie powinniśmy wrócić do dobrego i bardziej realistycznego, starego trybu gry bo to nas odróżniało od innych PBF. A co wy na to ?
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Pomysły Graczy Empty
PisanieTemat: Re: Pomysły Graczy   Pomysły Graczy Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Pomysły Graczy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Pomysły Graczy
» Ranking Graczy
» Ranking Graczy
» Lista Graczy Na Celowniku
» Lista Graczy Na Celowniku

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0-