PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Raven

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Raven - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven - Page 4 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 1:18 pm

Zółwik delikatnie wysunął głowę z muszli, jednak po chwili z powrotem ją tam schował. On chyba sam do końca nie wiedział co go tak przeraża. Bał się... po prostu się bał. Bezpiecznie czuł się jedynie w swojej muszli.
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Raven - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven - Page 4 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 1:23 pm

- Nie masz się czego bać Torkoalu. Mam coś dla Ciebie, za odwagę. Wyjdź, a za to dostaniesz pyszną Pokekarmę.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Raven - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven - Page 4 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 1:27 pm

Torkoal wychylił się ze skorupy delikatnie. Karma pachniała ładnie, ale mimo wszystko dalej się bał. Nie był pewien, czy chce ją od ciebie brać. Nie ufał ci za bardzo.
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Raven - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven - Page 4 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 1:37 pm

Położyłem tę karmę tuż obok ognistego żółwia i po prostu czekałem na ruch z jego strony. Jak to mówią: śpiesz się powoli.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Raven - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven - Page 4 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 1:46 pm

Torkoal wychylił się delikatnie ze skorupy i powąchał karmę. Po chwili zaczął ją powoli pałaszować, a gdy zjadł wszystko, spojrzał na ciebie i ponownie cofnął głowę do skorupy, jednak nie do końca. Jego nos delikatnie wystawał.
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Raven - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven - Page 4 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 1:53 pm

- Nie masz się czego bać Torkoalu... Nie masz czego... - mówię spokojnie i powoli do poke-żółwia, głaszcząc jego twardą aczkolwiek czułą skorupę.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Raven - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven - Page 4 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 1:58 pm

Torkoal ponownie wyłonił się ze skorupy. Spodobało mu się to, że go pogłaskałeś. Chyba powoli się do ciebie przekonywał. Nawet delikatnie się uśmiechnął. Mimo to dalej widać było, że jest zakłopotany i chciałby wyrwać się z tamtego miejsca.
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Raven - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven - Page 4 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 2:03 pm

- Masz może ochotę na maly spacer, co? Takie sedzienie w jednym miejscu robi źle dla organizmu - uśmiechnąłem się w stronę poke-żółwia, stawiając kilka kroków na przód, potem patrząc na niego, jakby dając mu znak, że oczekuję na jego udział we wspólnej przechadzce.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Raven - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven - Page 4 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 2:07 pm

Torkoal powoli wyskoczył ze swojej skorupy i powolnym krokiem udał się za tobą. Stawiał każdy krok niepewnie, bardzo ostrożnie. Tak jakby na ziemi leżało coś, co jest mu w stanie zagrozić. Ale tam był tylko piasek...
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Raven - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven - Page 4 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 2:22 pm

- Cieszę się, że jednak się zdecydowałeś Torkoalu - przemówiłem do żółwia. Wiedziałem, że jest do mnie nie przekonany i nie dziwię mu się. Żółwie są niezwykle inteligentne i potrafią wyczuć drzemiące w człowieku uczucia i emocje. - Wiesz? Jesteś imponującym stworzeniem, pełnym majestatu. Zaparaszam Cię chętnie do wspólnych podróży ze mną. Co ty na to? Co powiesz, by wystawić swą głowę ze skorupy i spojrzeć okiem dalej za horyzont, za tę pustynię? - zapytałem dość spokojnie Pokemona, trzymając delikatnie swą dłoń na skorupie żółwia, a w drugiej dzierżąc gotowego na decyzję Torkoala SafariBalla.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Raven - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven - Page 4 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 2:33 pm

Torkoal na prawdę długo się zastanawiał. Z jednej strony Safariball wyglądał na bezpieczne i ciepłe miejsce, w którym nie będzie musiał się niczego bać. Z drugiej jednak strony wciąż nie do końca ci ufał, wiec skąd mógł wiedzieć, że go nie oszukujesz?
W końcu Torkoal dotknął balla i w ten sposób zakończyłeś swoją przygodę na safari. Gdy pojawiłeś się w miejscu, z którego zacząłeś i oddałeś starszemu mężczyźnie Safariballe, ten wziął je z uśmiechem i wsadził je do specjalnej maszynki. Już wkrótce na wielkim monitorze pojawiły się wszystkie złapane przez ciebie pokemony:

Cytat :
Raven - Page 4 Spr_5b_504Raven - Page 4 MeowsticRaven - Page 4 Spr_5b_419_m
Raven - Page 4 Spr_5b_183Raven - Page 4 Spr_5b_128Raven - Page 4 Spr_5b_287
Raven - Page 4 Spr_5b2_556Raven - Page 4 Spr_5b_037Raven - Page 4 Spr_5b_324

-No no! Widzę całkiem niezły zbiór. Teraz musisz wybrać jednego, którego zabierzesz ze sobą - rzekł mężczyzna.
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Raven - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven - Page 4 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 3:06 pm

Nadeszła w końcu ta chwila. Ta, której podczas podróży po Safari bałem się najbardziej. Wybór pokemona... złapałem dziesiątkę stworków i każdego z nich bez wyjątku polubiłem. Nie chciałem tracić żadnego z nich... Ale niestety musiałem. Na słowa mężczyzny w końcu po czasie przemyśleń, bardzo ważnych dla mnie odpowiedziałem. - Więc... Wybieram... Floatzela...
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Raven - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven - Page 4 Icon_minitimeCzw Sty 01, 2015 3:32 pm

Mężczyzna oddał ci twoje pokeballe i dał ci balla z Floatzelem.
-Gratuluję, bardzo mądry wybór, chłopcze - rzekł z uśmiechem - Myślę, że świetnie poradzisz sobie z trenowaniem go - zaśmiał się. I co... jesteś wolny i masz nowego stworka!

FloatzelRaven - Page 4 F #419
Raven - Page 4 Spr_5b_419_f
Charakter:
???
Typ Pokemona: Wodny
Prędkość: 115
Wielkość: 1.1 m
Waga: 33.5 kg
Ataki:
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Raven - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Raven   Raven - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Raven

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4

 Similar topics

-
» Raven
» Raven
» Raven
» Samael vs. Raven
» Wabik vs. Raven

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Region :: Safari-