PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Płetwa kontra Muszla, czyli spięcie na linii C-C

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Płetwa kontra Muszla, czyli spięcie na linii C-C - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płetwa kontra Muszla, czyli spięcie na linii C-C   Płetwa kontra Muszla, czyli spięcie na linii C-C - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 22, 2014 2:33 pm

O nie tak łatwo z nami nie pójdzie. Nie mogłem pozwolić mojemu przeciwnikowi na zbyt wiele, a ten chyba zaczął się czuć zbyt pewnie.
- Spokojnie Piplup. Zanim dopłynie do dna to mu się trochę zejdzie, więc po prostu rusz za nim! Rozpędź się ile tylko się da po czym wbić w jego plecy dziobaniem z całych sił! Okładaj go ile tylko wlezie! Odechce mu się na drugi raz głupich pomysłów!
Miałem nadzieję, że uda mi się wykorzystać ten błąd rywalki i w ten sposób zyskam sporą przewagę.
- Zero litości! Zadźgaj go do nieprzytomności!
Miałem nadzieję, że waleczna natura Piplup da o sobie znać i w dzikim szale po prostu zmasakruje swojego przeciwnika.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Płetwa kontra Muszla, czyli spięcie na linii C-C - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płetwa kontra Muszla, czyli spięcie na linii C-C   Płetwa kontra Muszla, czyli spięcie na linii C-C - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 22, 2014 3:13 pm

Pokemon Crystal płynie na samo dną, a tuż za nim płynie Piplup, która wbija się Dziobanie w plecy swojego przeciwnika zdając mu tym ogromne obrażenia. Pokemon Crystal resztkami sił odpycha Piplup, którą też nie trzyma się najlepiej, ale jednak lepiej niż Oshowatt. Następnie dobija pokemon Crystal Dziobaniem. Pokemon Crystal wypływa nie przytomny na powierzchnie, a tuż za nim Piplup.
-Oshawott nie zdolny do dalszej walki. Wygrywa Cedric i jego Piplup.
Po tych słowach sędzi opuszcza Arenę.

1 PF dla Cedrica
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Płetwa kontra Muszla, czyli spięcie na linii C-C - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płetwa kontra Muszla, czyli spięcie na linii C-C   Płetwa kontra Muszla, czyli spięcie na linii C-C - Page 2 Icon_minitimeSob Lis 22, 2014 3:30 pm

Statystyki zaktualizowane
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Płetwa kontra Muszla, czyli spięcie na linii C-C - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Płetwa kontra Muszla, czyli spięcie na linii C-C   Płetwa kontra Muszla, czyli spięcie na linii C-C - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Płetwa kontra Muszla, czyli spięcie na linii C-C

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Ryba kontra żółw
» Castiel kontra ...
» Castiel kontra Raven
» Castiel kontra Roxie
» Ogień kontra Woda.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Region :: Arena Walk-