PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Ogień kontra Woda.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Ogień kontra Woda. Empty
PisanieTemat: Ogień kontra Woda.   Ogień kontra Woda. Icon_minitimeSro Lis 12, 2014 9:39 pm

Ja vs Castiel
Fennekin vs Mudkip
Sędzia: Matt
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Ogień kontra Woda. Empty
PisanieTemat: Re: Ogień kontra Woda.   Ogień kontra Woda. Icon_minitimeSro Lis 12, 2014 9:44 pm

No więc sędzia się stawia.

Arena walki to twarda, ubita ziemia. Nie ma na niej ani drzew, ani krzaków, nawet kamieni. Nic.

Kolejka chyba jasna:
Roxie
Castie
Ja
Castiel
Roxie
Ja
itd.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Ogień kontra Woda. Empty
PisanieTemat: Re: Ogień kontra Woda.   Ogień kontra Woda. Icon_minitimeSro Lis 12, 2014 9:55 pm

Roxie podrzuca delikatnie pokeballa do góry i już po chwili widzie przed sobą swoją Fennekin.
-Fennekin to będzie twoja pierwsza walka, ale ja w ciebie wierze.
Powiedziała uśmiechając się do swojej podopiecznej.
-A teraz zaatakuj Żarem i unikaj ataków przeciwnika, a gdy się zbliży Drapanie.
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Ogień kontra Woda. Empty
PisanieTemat: Re: Ogień kontra Woda.   Ogień kontra Woda. Icon_minitimeSro Lis 12, 2014 9:56 pm

Oto nastał ten czas kiedy po raz kolejny stawiam się na arenie razem z moim Mudkipem. Zdobyte doświadczenie w poprzednich bitwach na pewno pomoże mi zdobyć kolejny dobry wynik, który nie koniecznie jest wygrana. Remis również mnie satysfakcjonuje. Podszedłem na swoje stanowisko i już byłem zwarty by rozpocząć walkę. W tym celu na arenę wypuściłem swojego pokemona.
- Mudkip ruszaj! Spotykamy się ponownie na arenie. Dajmy z siebie wszytko w tej potyczce. Rozpocznij od strzelenia Rzutem Błota w przeciwnika. Zniweluj tym samym jej żar. Po czym kolejne mocne błoto wyrzuć na rywala.
Wydałem pierwsze proste polecenie w tej walce. Z uwagą obserwuję to co będzie się działo na arenie.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Ogień kontra Woda. Empty
PisanieTemat: Re: Ogień kontra Woda.   Ogień kontra Woda. Icon_minitimeSro Lis 12, 2014 10:00 pm

Zaraz po wypuszczeniu z pokeballa, Fennekin usiadł sobie na ziemi i zaczął rozglądać się jakby w nicości. Znów zaczął swoje filozoficzne wywody (charakter). Ogarnął się dopiero, kiedy oberwał Rzutem Błotem Mudkipa.

Castiel
Roxie
Ja
Roxie
Castiel
Ja
itd.
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Ogień kontra Woda. Empty
PisanieTemat: Re: Ogień kontra Woda.   Ogień kontra Woda. Icon_minitimeSro Lis 12, 2014 10:04 pm

Obserwując to co przed chwilą zobaczyłem dochodzę do jednego prostego wniosku. Przeciwnicy posiadają niezwykle interesujące pokemony pod tym względem. Przynajmniej początek był dla nas obiecujący. I taki styl mam zamiar utrzymać jak najdłużej dam radę. Pozostało mi dalej wydać polecenie, które zachowa przeciwnika na bezpiecznej odległości.
- Świetnie Mudkip! Niezły strzał! A teraz ponownie wykonaj Rzut Błotem! Wyceluj ten atak prosto w pyszczek przeciwnika. Na pewno to będzie uciążliwe dla liska. Obserwuj jego zachowanie i w razie kontaktu fizycznego odskocz.
W skupieniu nie bez zbędnych emocji na początku przyglądałem się z uwagą na pojedynek. Zastanawia mnie to przygotowała moja konkurenta. Przyda mi się nowe doświadczenie.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Ogień kontra Woda. Empty
PisanieTemat: Re: Ogień kontra Woda.   Ogień kontra Woda. Icon_minitimeSro Lis 12, 2014 10:07 pm

-Fennekin pofilozofujesz sobie później, obiecuje.
Powiedziała cierpliwe do swoje pokemona.
-A teraz unik i atakuj z daleka Żarem, gdy pokemon będzie bliżej zaatakuj Drapaniem.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Ogień kontra Woda. Empty
PisanieTemat: Re: Ogień kontra Woda.   Ogień kontra Woda. Icon_minitimeSro Lis 12, 2014 10:10 pm

Fennekin uniknął strzału błotem i celnie uderzył przeciwnika Żarem, a następnie rzucił się na Mudkipa z Drapaniem, które ten uniknął.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Ogień kontra Woda. Empty
PisanieTemat: Re: Ogień kontra Woda.   Ogień kontra Woda. Icon_minitimeSro Lis 12, 2014 10:12 pm

-Teraz jeżeli twój przeciwnik jest do ciebie odwrócony plecami Drapanie, a potem Żar i nie zapomnij trzymać dystansu, i nie zapomnij o unikach.
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Ogień kontra Woda. Empty
PisanieTemat: Re: Ogień kontra Woda.   Ogień kontra Woda. Icon_minitimeSro Lis 12, 2014 10:17 pm

Walka nabiera rumieńców, a to mi bardzo dopowiada. A teraz można poszaleć z wykonywaniem niezwykle interesujących kombinacji. Przeciwniczka chyba nie jest zbyt świadoma tego jak atak zostanie wykonany. Uśmiechnąłem się szeroko w kierunku Roxie i mogłem śmiało wydać polecenia mojemu przyjacielowi.
- Skoro jest za tobą to pełną mocą uderz Rzutem Błotem! W końcu atak ten wykonujesz tylnymi łapami! Sporą ilością błota wytrąć przeciwnika z równowagi! A wtedy dołącz do tego uderzenie Akcji i wywróć lisa.
Skupiony obserwowałem jak poradzi sobie mój towarzysz. Ataki wyprowadzane przez Mudkipa nie są wcale delikatne tylko mocno ranią rywali.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Ogień kontra Woda. Empty
PisanieTemat: Re: Ogień kontra Woda.   Ogień kontra Woda. Icon_minitimeSro Lis 12, 2014 10:20 pm

Plan Castiela się sprawdził. Mudkip tylnymi łapkami wykonał Rzut Błotem, który trafił Fennekina prosto w oczy. Gdy ten próbował zmyć z siebie warstwę błota, Mudkip dobił go Akcją tak, że Fennekin przewrócił się.
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Ogień kontra Woda. Empty
PisanieTemat: Re: Ogień kontra Woda.   Ogień kontra Woda. Icon_minitimeSro Lis 12, 2014 10:25 pm

Cudownie potoczyła się ta stratega! To jest to na co wspólnie czekaliśmy! Przejęcie kontroli nad rywalem jest bardzo skuteczne. Teraz należy uwaznie stawiać kolejne kroki, aby nie popełnić poważnego błędu i nie skończyć na dnie. Pozstało mi wykombinowanie sposobu na wykończenie tej dobrze przygotowanej i wykonanej akcji.
- Cudownie Mudkip! Teraz gdy przeciwnik jest przewrócony wykonaj kolejny Rzut Błotem! Uderz tak mocno tym silnym ruchem, by przeciwnik doznał tego krytycznego ciosu! Po obrzuceniu go błotem odbiegnij na bezpieczniejszą odległość. Obserwuj przeciwnika i bądź gotowy na uskoku!
Trzymając mocno kciuki przygądałem się sprawności iz winności mojego przyjaciela. To niezwykle pasjonujące stać ramię w ramię podczas tak ekscytującej walki.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Ogień kontra Woda. Empty
PisanieTemat: Re: Ogień kontra Woda.   Ogień kontra Woda. Icon_minitimeSro Lis 12, 2014 10:29 pm

-Fennekin nie poddawaj się. Skoro już leżysz to obróć się na ziemi tym samym unikając kolejnego ataku twojego przeciwnika, a potem stań na cztery łapki i atakuj Żarem utrzymując odpowiedni dystans.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Ogień kontra Woda. Empty
PisanieTemat: Re: Ogień kontra Woda.   Ogień kontra Woda. Icon_minitimeSro Lis 12, 2014 10:32 pm

Fennekin przeturlał się. Udało mu się uniknąć ataku. Fennekin wtedy wycelował Żarem w wodnego stworka i... trafił. Mimo to spotkanie z ziemią nie było dla Fennekina czymś szczególnie przyjemnym.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Ogień kontra Woda. Empty
PisanieTemat: Re: Ogień kontra Woda.   Ogień kontra Woda. Icon_minitimeSro Lis 12, 2014 10:36 pm

-Fennekin, świetni ci idzie. Nie przejmuj się tym upadkiem po walce odpoczniesz. Teraz znów zaatakuj Żarem celuj w nogi pokemona. Cały czas staraj się unikać jego ataków. Bądź ostrożna.
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Ogień kontra Woda. Empty
PisanieTemat: Re: Ogień kontra Woda.   Ogień kontra Woda. Icon_minitimeSro Lis 12, 2014 10:41 pm

Przeciwny Pokemon, jak i jego trenerka jest niezwykle waleczna! A to się ceni. W końcu co to za przyjemność wygrać czy zremisować z osobą, która nie stara się wykrzesać nic z siebie. Widząc wolę walki, również my musimy pokazać jak bardzo jesteśmy zdeterminowani co do tego pojedynku.
- Cudownie Mudkip! Wykonaj Rzut Błotem aby zgasić lecący do ciebie Żar. W ten sposób kupimy sobie trochę czasu. A później niezwykle szybko uderz ponowne Rzutem Błota. Celuj w tułów! Sprawmy żeby ciało przeciwnika było ciężkie. Dzięki temu jego ruchy będą o wiele powolniejsze.
Tym razem już pojawił się na moje twarzy grymas, który uzmysłowił mi że niczego w walce nie można być pewnym. Pozostaje czekać na dalszy ciąg wydarzeń.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Ogień kontra Woda. Empty
PisanieTemat: Re: Ogień kontra Woda.   Ogień kontra Woda. Icon_minitimeSro Lis 12, 2014 10:45 pm

Mudkip świetnie poradził sobie ze zneutralizowaniem Żaru. Zaraz po chwili ponownie potraktował ognistego stworka błotem, które jednak udało się uniknąć. Mimo to Fennekin już odczuwa skutki tej walki. Mudkip ma się znacznie lepiej.
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Ogień kontra Woda. Empty
PisanieTemat: Re: Ogień kontra Woda.   Ogień kontra Woda. Icon_minitimeSro Lis 12, 2014 10:52 pm

Obserwując całe zajście postanowiłem w końcu zaryzykować! W końcu do ryzykantów i odważnych świat należy. Wystarczyło to dobrze rozegrać, a siły witalne przeciwnika mogły drastycznie spaść. W przeciwnym wypadku mój plan mógłby spowodować, że obróci sie to przeciwko mnie i mojemu pokemonowi!
- Mudkip! Zaczynamy ostrą grę! Od razu wystrzel Rzut Błota! Wykonaj atak ten bardzo precyzyjnie, aby osłabić przeciwnika. A wtedy z impetem rusz do biegu! Uderz całym ciałem przeciwnika Akcją! Ponownie postaraj się przewrócić rywala!
Z zapartym tchem oczekiwałem co wydarzy się na polu bitwy! Od tego zależy pozostała część walki, na którą liczę.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Ogień kontra Woda. Empty
PisanieTemat: Re: Ogień kontra Woda.   Ogień kontra Woda. Icon_minitimeSro Lis 12, 2014 10:59 pm

-Fennekin zrób unik, a potem również biegnij w stronę przeciwnika i zaatakuj Żarem w jego nogi, a potem rzuć się na niego z Drapaniem. Daj z siebie wszystko.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Ogień kontra Woda. Empty
PisanieTemat: Re: Ogień kontra Woda.   Ogień kontra Woda. Icon_minitimeSro Lis 12, 2014 11:02 pm

Fennekinowi jakoś udało się uniknąć atak. Ledwo, ale się udało. Mudkip oberwał z salwy Żaru i Fennekin rzucił się z pazurkami na wodnego potworka. Ten skontrował Akcją i ostatecznie oba pokemony lekko oberwały. Fennekin ledwo trzymał się na nogach. Mudkip natomiast - czuł się lekko poobijany, ale trzymał się.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Ogień kontra Woda. Empty
PisanieTemat: Re: Ogień kontra Woda.   Ogień kontra Woda. Icon_minitimeSro Lis 12, 2014 11:13 pm

-Fennekin nie ważne czy wygramy czy przegramy, ważne, że zdobędziemy doświadczanie i będziemy się dobrze bawiły, a teraz daj z siebie wszystko. Zaatakuj Żarem w oczy przeciwnika. Unikaj jego ataków. Pokaż na co cię stać. Biegnij na niego tak, aby go przewrócić, a potem Drapanie.
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Ogień kontra Woda. Empty
PisanieTemat: Re: Ogień kontra Woda.   Ogień kontra Woda. Icon_minitimeSro Lis 12, 2014 11:20 pm

Ewidentnie walka dobiega końca. Pozostało oczekiwać, która ze stron tego zaciętego pojedynku wygra i będzie mogła odejść z tarczą lub na tarczy. Uważnie obserwuję kolejne poczynania naszego przeciwka. Należało wyjść z tego obroną ręką i wykrzesać z siebie jeszcze więcej mocny. Trzeba to wykończyć.
- Mudkip! To już ostatnie sekundy walki! Od razu wykonaj Rzut Błotem w Żar. Ponownie zniweluj ten ruch. A wtedy kolejny Rzut Błotem. Skieruj całą moc, aby trafić tym mocnym ruchem rywala i dokończyć dzieła!
Mocno zacisnąłem kciuki i oczekiwałem rozstrzygnięcia tej walki. Każda sekunda dłużyła mi się niemiłosiernie. W końcu będę mógł odetchnąć z ulga. Oby.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Ogień kontra Woda. Empty
PisanieTemat: Re: Ogień kontra Woda.   Ogień kontra Woda. Icon_minitimeSro Lis 12, 2014 11:23 pm

Zmęczony już Fennekin nie był w stanie pokonać swoim Żarem Rzutu Błotem. Kolejny Rzut Błotem Mudkipa dokończył dzieło i Fennekin padł niezdolny do walki.

-Fennekin jest niezdolny do walki. Zwycięzcą zostaje Castiel i jego Mudkip! - powiedział sędzia.

Castiel +1PF
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Ogień kontra Woda. Empty
PisanieTemat: Re: Ogień kontra Woda.   Ogień kontra Woda. Icon_minitimeSro Lis 12, 2014 11:26 pm

-Dziękuję za sędziowanie oraz walkę.
Powiedziała kierując swe kroki w stronę wyjścia, a potem do Centrum Pokemon
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Ogień kontra Woda. Empty
PisanieTemat: Re: Ogień kontra Woda.   Ogień kontra Woda. Icon_minitimeSro Lis 12, 2014 11:29 pm

Kolejna walka stoczona na arenie przyniosła nam zwycięstwo. Warto utrzymać tą passę w przyszłości. Wziąłem na ręce mojego Mudkipa i skierowałem kroki ku wyjściu. Przed tym jednak zwróciłem się do mojej przeciwniczki.
- Bardzo dziękuję za pojedynek! Liczę, że w przyszłości się zrewanżujesz i jeszcze się spotkamy na arenie.
Wtedy mogłem już oficjalnie opuścić stadion i udać się w dalsza podróż.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Ogień kontra Woda. Empty
PisanieTemat: Re: Ogień kontra Woda.   Ogień kontra Woda. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Ogień kontra Woda.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Castiel kontra ...
» Ryba kontra żółw
» Szuf kontra krokotyl
» Castiel kontra Jazon
» Castiel kontra Raven

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Region :: Arena Walk-