PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Dziomek vs Castiel

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Dziomek vs Castiel Empty
PisanieTemat: Dziomek vs Castiel   Dziomek vs Castiel Icon_minitimeSob Lis 15, 2014 10:11 am

Wyzywam Castiela na walkę o punkty do kasyna. Wystawiam do walki Voltorba i czekam na potwierdzenie i na sędziego.
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Dziomek vs Castiel Empty
PisanieTemat: Re: Dziomek vs Castiel   Dziomek vs Castiel Icon_minitimeNie Lis 16, 2014 12:47 pm

Potwierdzam wyzwanie.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Dziomek vs Castiel Empty
PisanieTemat: Re: Dziomek vs Castiel   Dziomek vs Castiel Icon_minitimeNie Lis 16, 2014 12:51 pm

Poki znacie, sędzia jest więc nie ma co przedłużać. Sala typu ziemia: czyli płaska, ubita gleba bez żadnych udziwnień.

Kolejka:
Dziomek
Castiel
Ja
Castiel
Dziomek
Ja i tak do usranej śmierci !

Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Dziomek vs Castiel Empty
PisanieTemat: Re: Dziomek vs Castiel   Dziomek vs Castiel Icon_minitimeNie Lis 16, 2014 12:58 pm

Zatrzymałem się na wyznaczonym dla mnie polu. Spojrzałem na swego przeciwnika, aktualnego lidera w wyścigu o bilet saffari. Walka nie będzie należała do łatwych, ale martwiłem się tym zbytnio. Nawet jak przegram trochę kasy to i tak zyskam doświadczenie, które jest o wiele cenniejsze od gotówki. Skinąłem głową, na przywitanie przeciwnika, po czym to samo uczyniłem w kierunku sędziego.
-Voltorb, czas na pierwszą walkę! -wypuściłem przerośniętego pokeballa z pokeballa.-Od razu rzuć się na przeciwnika z akcją! Spróbuj po drodze do celu robić zwody.
Nie miałem zbyt wygórowanych oczekiwań co do tego ataku, chciałem przede wszystkim zobaczyć jak zareaguje przeciwnik na moje ofensywne nastawienie.
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Dziomek vs Castiel Empty
PisanieTemat: Re: Dziomek vs Castiel   Dziomek vs Castiel Icon_minitimeNie Lis 16, 2014 1:00 pm

I oto przyszła chwila, aby ponownie przystąpić do walki na arenie. Tym razem po raz kolejny arena nie jest niczym szczególnym. Z jednej strony to dobrze, w końcu żaden z pokemonów nie będzie miał przewagi. Z drugiej strony bardzo mało pola manewr jeżeli chodzi możliwe ukrycie się. Pozostało mi skupić się na tym co jest teraz i nie dać się sprowokować do popełniania błędów.
- Mudkip ruszaj! Od razu rozpocznij od uderzenia ziemnym Rzutem Błotem! Atak ten po trafieniu powinien skutecznie odstraszyć naszego przeciwnika. Strzelaj nim i trzymaj swojego przeciwnika na znaczną odległość.
Na razie ze spokojem obserwowałem poczynania naszych pokemonów. Miałem na celu trzymanie swojego przeciwnika na dystans. W kontakcie fizycznym już tak lekko może nie być.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Dziomek vs Castiel Empty
PisanieTemat: Re: Dziomek vs Castiel   Dziomek vs Castiel Icon_minitimeNie Lis 16, 2014 1:09 pm

Voltrob ruszył na przeciwnika z dość dużą szybkością, po drodze zebrał rzutem błota, ale zbytnio się tym nie przejął. Raz czy dwa udało sie wykonać elektrycznemu pokemonowi unik, ale nim dogonił przeciwnika i uderzył go akcją to zdążył nałapać błota.
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Dziomek vs Castiel Empty
PisanieTemat: Re: Dziomek vs Castiel   Dziomek vs Castiel Icon_minitimeNie Lis 16, 2014 1:15 pm

Walka będzie niezwykle trudna w związku z bardzo dużą szybkością przeciwnika. To ona może pokrzyżować plany aby wyjść z pojedynku z tarczą, a nie na tarczy. Dość mocno przyglądałem się temu co teraz działo się na arenie. Musiałem bardzo szybko reagować na zmiany, które tutaj się dokonują.
- Świetnie Mudkip! Oblepmy go jeszcze większą ilością błota! Rzut Błotem celnie w kulę! W razie gdy poczujesz się zagrożony odskocz i ponownie Rzut Błotem!
Na ten moment rozsądnym wydaje mi się oblepienie rywala błotem. Przez to straci swój naturalny okrągły wygląd i jego toczenie się będzie mocno utrudnione. Mocno zaciskam kciuki, aby plan powiódł się.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Dziomek vs Castiel Empty
PisanieTemat: Re: Dziomek vs Castiel   Dziomek vs Castiel Icon_minitimeNie Lis 16, 2014 1:21 pm

Błoto, którym rzucał wodny pok mogło utrudniać mojemu Voltorbowi trafiane w cel i z tego co widziałem jego trener chciał to jak najlepiej wykorzystać. Przerośnięty pokeball nie zna zbyt wiele ruchów, a co gorssza, nie zna żadnego ruchu, który by mógł trafić w Mudkipa z większej odległości. Postanowiłem wobec tego pójść na całego.
-Mały, teraz czas na wytoczenie ciężkich dział! Atakuj walcem!-Przy pierwszym uderzeniu ten atak nie jest zbyt silny, ale kolejne są podwajane i w tym ukrywałem swe nadzieje. Jeśli błoto nie będzie zbytnio przeszkadzało memu stworowi, to każdy wynik w tej walce będzie możliwy.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Dziomek vs Castiel Empty
PisanieTemat: Re: Dziomek vs Castiel   Dziomek vs Castiel Icon_minitimeNie Lis 16, 2014 1:24 pm

Rozpoczęła się korrida. Wodny pokemon zamiast płachty miał błoto, a byczek nie miał rogów. Oba poki były blisko więc Mudkip rzucił i od razu oberwał, ale z każdą kolejną rundką Voltrob był szybszy a co za tym idzie walec miał więcej mocy.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Dziomek vs Castiel Empty
PisanieTemat: Re: Dziomek vs Castiel   Dziomek vs Castiel Icon_minitimeNie Lis 16, 2014 1:29 pm

Czyżby los uśmiechnął się do mnie? Nie mogłem popadać w zbytnią euforię, bo przez to stracę koncentrację, co zawsze w takich wyrównanych walkach kończy się porażkach. Więc szybko się uspokoiłem, przeanalizowałem w myślach obecną sytuację i jedyne co mogłem powiedzieć to:
-Tak trzymaj Voltorb! Kontynuuj atakowanie walcem! Jeśli osiągniesz maksymalną prędkość to nawet błoto nie powinno ci przeszkadzać!-Nie wiedziałem czy tak to działa, ale taką miałem nadzieję. Poza tym nie mogłem wydać innego polecenia Voltorbowi, bo każdy pokemon jak zacznie walcowanie, to walcuje przez pięć tur. Pokemon na pewno kontynuowałby ataki bez mojego polecenia, ale niech wie, że ma wsparcie w mojej skromnej osobie.
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Dziomek vs Castiel Empty
PisanieTemat: Re: Dziomek vs Castiel   Dziomek vs Castiel Icon_minitimeNie Lis 16, 2014 1:39 pm

Widząc poczynania mojego rywala bardzo mnie to zaniepokoiło. Wykonywanie walca jest niezwykle druzgocącym ruchem. Bardzo szybko można zakończyć żywot gdy ktoś wytacza tak potężne działo. Pozostało mi szybko wymyślić sposób na uniknięcie zderzenie z kulą. Gdyby Mudkip znał skuteczny atak na przeciwstawienie się temu ruchowi.
- Mudkip kochany! Musimy się przeciwstawić tamu taranowi! Nie będzie to proste, ale dajmy z siebie wszystko. Odskocz od pędzącego Voltorba! Dasz radę to wykonać! A wtedy od razu Rzut Błotem aby przeciwnika wytrącić z równowagi! A wtedy kolejne odskoczenie!
Walka wygląda na niezwykle jednostronną. Mimo to wierzę mocno, że mój zaprawiony w boju Mudkip poradzi sobie z tym niebezpieczeństwem. Nawet jak błoto nie trafi na przeciwnika, a na ziemię nie będzie tragedii. W końcu każda nie równość, na którą trafi pędzący pokemon zachwieje jego równowagą.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Dziomek vs Castiel Empty
PisanieTemat: Re: Dziomek vs Castiel   Dziomek vs Castiel Icon_minitimeNie Lis 16, 2014 1:49 pm

Mudkip bardzo sie starał i z początku to skutkowała celnymi rzutami błota, ale szybkość Voltroba pozostawiała zbyt niski prób błędu. Po dwóch udanych kontrach Voltrob trafił walcem i to z olbrzymią siłą, jak to bywa z walcem im dłużej się toczy tym jest silniejszy. Oba pokemony są poobijane, ale to Mudkipowi kończą się opcje prowadzące do zwycięstwa.
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Dziomek vs Castiel Empty
PisanieTemat: Re: Dziomek vs Castiel   Dziomek vs Castiel Icon_minitimeNie Lis 16, 2014 1:57 pm

Wszytko to wygląda niezwykle niebezpiecznie! Niestety pozostaje mi postawić wszystko na ostatnią kartę i mam nadzieję, że Mudkip wybacz mi to co teraz wymyśliłem. Jednak czasami ostre zagrywki są najlepsze. Dlatego zaciskam mocno kciuki aby mój szalony plan jak to na Jeźdźca przystało wykonać.
- Mudkip szybko rzut błotem przed pędzącego pokemona! Wyceluj to w podłoże! A następnie szybki bieg i skocz na błoto! Ślizgaj się po nim jak po ślizgawce wodnej! Kieruj swoje ciało ku przeciwnikowi! Spłaszcz swoje ciało jak najmocniej potrafisz. I czekaj na uderzenie walca! Schyl głowę i przygotuj się na zabawę z wrzutnią! Będziesz naturalną przeszkodą, która całkowicie wybije z równowagi przeciwnika.
Zaciskając mocno pięści oczekuję w tej walce już cudu. Całośc ma imitować rampę, aby Voltorb po zderzeniu się w Mudkipiem poleciał wysoko i poobijał się tak, że dalej już nie pojedzie.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Dziomek vs Castiel Empty
PisanieTemat: Re: Dziomek vs Castiel   Dziomek vs Castiel Icon_minitimeNie Lis 16, 2014 2:06 pm

Pomysł Castiela wydawał się dość ryzykowny, ale w tym szaleństwie może i jest metoda. Mogłem polecić Voltorbowi aby zrobił unik. Dzięki temu mógłby uniknąć zastawionej na niego zasadzki, ale dużo większe były szanse że pok wytraci swój rozpęd, pośliźnie się i zrobi sobie krzywdę. Nie mogłem na to pozwolić.
-Voltorb, dawaj pełną moc walca! Skoro sam wchodzi ci w drogę to nie musisz skupiać się na celowaniu, przejedź po nim jak najszybciej aby nie zdążył się ruszyć na niego wpadniesz!
Nie byłem pewny czy Mudkip po wlezieniu pod Voltorba będzie w stanie się ruszyć, ale skrócenie czasu pobytu nad przeciwnikiem na pewno zmniejsza szanse na niekontrolowany lot, tym bardziej że Voltorb jest nieco cięższy od wodnego błotniaka.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Dziomek vs Castiel Empty
PisanieTemat: Re: Dziomek vs Castiel   Dziomek vs Castiel Icon_minitimeNie Lis 16, 2014 2:19 pm

Mudkip wykonał misterny plan trenera i przez chwilę odnotował niechęć do kamieni na widok pędzącego walca. Po zderzeniu Voltroba podbiło trochę w górę, ale niezbyt wysoko, następnie wpadł w poślizg i uderzył w ścianę. Pozbierał się jednak i spojrzał na przeciwnika, z którego został naleśnik.
- Mudkip niezdolny do dalszej walki, zwycięzcą zostaje Dziomek !
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Dziomek vs Castiel Empty
PisanieTemat: Re: Dziomek vs Castiel   Dziomek vs Castiel Icon_minitimeNie Lis 16, 2014 2:27 pm

Wystraszyłem się nie na żarty gdy zobaczyłem jak Voltorb uderza o ścianę. Ale stwór jeszcze jakoś się trzymał. W jego oczach zauważyłem ogromne zmęczenie i ulgę. Spojrzałem w kierunku, w którym były zwrócone oczy Voltorba i ujrzałem Mudkipa, który już nie mógł dalej walczyć. Ten mały pok bardzo dobrze sobie radził i gdyby nie walec Voltorba to wynik na pewno byłby inny. Odetchnąłem z ulgą i podbiegłem do swego przerośniętego pokeballa.
-Gratuluję mały, spisałeś się na medal. Zwycięstwo w pierwszej walce to nie częsty wyczyn. Wracaj już i odpocznij sobie.
Schowałem Voltorba i skierowałem swój wzrok w kierunku Castiela. Z uznaniem pokiwałem głową .
-Dzięki za walkę, było bardzo ciężko. Strach pomyśleć co będzie gdy Twój stwór dorośnie do końcowej formy.
Na koniec podziękowałem sędziemu i udałem się do Poke Centrum by uleczyć swą okrągłą pociechę.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Dziomek vs Castiel Empty
PisanieTemat: Re: Dziomek vs Castiel   Dziomek vs Castiel Icon_minitimeNie Lis 16, 2014 2:29 pm

Zapomniałbym, obaj po 1PF
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Dziomek vs Castiel Empty
PisanieTemat: Re: Dziomek vs Castiel   Dziomek vs Castiel Icon_minitimeNie Lis 16, 2014 8:49 pm

Statystyki zaktualizowane.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Dziomek vs Castiel Empty
PisanieTemat: Re: Dziomek vs Castiel   Dziomek vs Castiel Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Dziomek vs Castiel

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Dziomek
» Dziomek
» Dziomek
» Dziomek vs ?
» Dziomek

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Region :: Arena Walk-