PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

  Matt vs Crystal

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

 Matt vs Crystal - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 3 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 6:03 pm

Quilava po wypuszczeniu jeszcze spała, tak więc okazję tę wykorzystuje Bronzer i atakuje Paranormalnością, która trafia pokemona (STAB 0.25). Pokemon Crystal budzi się dopiero po ataku Bronzora i od razu używa Zasłony Dymnej, i atakuje Miotaczem Płomień, którym zresztą trafia zadaje obrażenia Bronzorowi (STAB 0.5). Gdy Bronzor zauważ ogień wystrasza się, ale próbuje się uspokoić dla swojego trenera. Quilava przemieszcza się dzięki Szybkiemu Atakowi i wykorzystuje tę okazję znów atakując Miotaczem Płomieni, tym razem jednak nie trafia, ale atak uderza obok pokemona. Dym zaczyna opadać i oba pokemona odzyskują widoczność.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

 Matt vs Crystal - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 3 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 6:13 pm

-Daj z siebie wszystko. Jesteś silniejszy od jakiejś tam Quilavy. Nie daj się. Pokonaj swój strach. Pamiętasz o czym rozmawialiśmy na treningach? To inni powinni bać się ciebie - powiedział. Jego głos brzmiał lekko dziwnie, jakby obco. - Złap Quilavę Zamętem i wgnieć w ziemię, następnie Mylący Promień - wydał polecenie - W razie problemów wykonaj unik i zaatakuj z całej siły Paranormalnością. Dodatkowo staraj się uśpić przeciwnika Hipnozą. Wygramy to! Damy radę! - powiedział, dopingując swojego pokemona. Wierzył, że mimo małego problemu Bronzora, pokemon ten na prawdę świetnie się spisze i pokona Quilavę, mimo że nie był to łatwy przeciwnik.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

 Matt vs Crystal - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 3 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 6:19 pm

Podczas, gdy trener Bronzora prawił mu kazania o nie baniu się ognia ja natychmiastowo zareagowałam, aby wydać polecenie jako pierwsza i Quilava mógł wykonać swój ruch.
- Zasłona dymna! - Ognisty stworek usłyszał. Gdy ten nie zobaczy Quilavy nie będzie mógł wykorzystać swoich psychicznych zdolności. - Wykonuj miotacz płomieni. Ten na pewno nie zmieni położenia dlatego uderzaj w to samo miejsce (chodzi o ten za pierwszym razem, a kolejno lokalizować na słuch) po każdym uderzeniu zmieniając swoje położenie. Lokalizuj go przy pomocy swojego słuchu! Nie pozwól mu się zobaczyć, a tym bardziej trafić! - Krzyknęłam w kierunku Quilavy. Kiedy zauważyłam, że dym zaczął chociaż trochę tracić swoją intensywność kazałam Volcano ponowić ruch zasłoną dymną i po raz kolejny zmienić swoje położenie.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

 Matt vs Crystal - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 3 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 7:26 pm

Pokemon Matta przełamał się dla trenera i w czasie, gdy Quilava zaczęła używać Zasłony Dymnej to Bronzer zdążył użyć zamętu i wgnieść Quilave w ziemie, a potem dookoła nich rozprzestrzenił się Dym i już nic nie było widać, ba pokemony miały problemy z widzeniem i chybiały atakami. Chybiły Miotaczem Płomieni i Mylącym Promieniem, a o użyciu Hipnozy nie było mowy, bo nie było widać przeciwnika Bronzora.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

 Matt vs Crystal - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 3 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 7:35 pm

- Atakuj swojego przeciwnika prędkością i zmieniaj swoje położenie po każdym ataku, wykonuj ruch i nie przestawaj do momentu, w którym to opadnie dym. Gdy tylko zobaczysz swojego przeciwnika wystrzel w jego stronę miotacz płomieni, a przed wgniataniem w ziemię wykonaj silny krąg ognia starając się bardziej atakować płomieniami tak, aby te amortyzowały twój upadek. Mimo tego unikaj takich sytuacji. Staraj się atakować przeciwnika bardziej od tyłu wyskakując szybkim atakiem, a następnie spadając na wroga kręgiem ognia. W razie potrzeby unikaj wyskakując w powietrze przy pomocy szybkiego ataku mocno wybijając się tylnymi łapami, aby schodzić z pola widzenia pokemona. Wiem, że sobie bardzo dobrze z nim poradzisz. Wierzę w ciebie! - Krzyknęłam w kierunku pokemona. Wierzyłam w niego i wiedziałam sobie, że poradzi sobie z pokemonem.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

 Matt vs Crystal - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 3 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 7:53 pm

Matt warknął delikatnie. - Bronzor, chwyć Zamętem chmurę dymu i wyrzuć ją gdzieś w bok. Później Szybko Zamętem chwyć atak przeciwnika i wyceluj w niego. Następnie z całej siły Hipnoza, zanim pokemon zdąży zaatakować. Zaraz po tym Zamęt i wgnieć Quilavę z całej siły w ścianę. - wydał polecenie - Następnie Żyroskop! - dodał. Walka była bardzo trudna - nie ma co ukrywać. - W razie ataku unikaj oraz kontruj Paranoralnością! - powiedział jeszcze. Matt głęboko odetchnął. Muszą dać radę... walka jednak była bardzo wyrównana. Wszystko może się wydarzyć. Matt miał nadzieję, że szczęśliwa karta nie opuściła jego drużyny. Muszą dać radę!
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

 Matt vs Crystal - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 3 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 8:41 pm

Bronzor próbował przesunąć chmurę dymu przy pomocy Zamętu, ale jest to niemożliwe. W tym samym czasie Quilava atakowała Prędkością (brak STABu), a gdy Dym opadł Bronzor próbuje przechwycić atak przeciwnika Zamętem co również jest nie możliwe, a więc obrywa Miotaczem Płomieni (STAB 0.5). Potem Bronzor atakuje Hipnozą, której Quilava unika dzięki odbicie się z tylnich łap i pomocy Szybkiego Ataku, dzięki, którym znika z pola widzenia przeciwnika, a następnie opadają na przeciwnika Kręgiem Ognia trafia go( STAB 0.5) ,a gdy opada na ziemie Bronzor od razu używa Zamętu i wgniata Quilave w ścianę, a następnie atakuje ją Żyroskope (STAB 0.5)
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

 Matt vs Crystal - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 3 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 8:52 pm

-Puki jest wbita w ścianę zaatakuj Psycho Falą i Hipnozą! Następnie z całej siły Paranormalność. Nie pozwól się jej ruszyć. Dodaj do tego wszystkiego Zamęt i uderzaj w podłogę. Raz za razem. Niech poczuje smak ziemi!!! - zaczął wypowiadać komendy. Bronzor wciąż miał szansę wygrać, zatem Matt nie miał zamiaru tego zaprzepaścić. Walka była dość wyrównana. - W razie problemów wykonaj unik oraz kontruj Psycho Falą - powiedział. Matt wierzył w swojego pokemona. - Mimo to staraj się nie pozwolić wybić się przeciwnikowi. Wgnieć go Zamętem w ziemię, podłogę i... sufit - powiedział. Jeśli Quilava uderzyłby w sufit... upadek z takiej wysokości na pewno też byłby bolesny.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

 Matt vs Crystal - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 3 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 9:01 pm

- Natychmiast odskocz do góry przy pomocy szybkiego ataku mocno wybijając się od ziemi! - Krzyknęłam do pokemona, który był wgnieciony. Przeciwnik szykował dla niego kolejne ataki. - Krąg ognia, uderz pełną mocą, a jeśli ten cię złapie wykonuj miotacz płomieni amortyzując upadki. Postaraj się za wszelką cenę uwolnić. Pokażemy mu, że z ogniem nie ma żartów, a spotkanie z nim może być bolesne. Pokaż mu, że jesteś od niego silniejszy! Dalej wykonaj miotacz płomieni, nie pozwól mu uniknąć, a nawet gdyby ten wykonał unik ponów atak. Używaj szybkiego ataku do uników z razie problemów! Wierzę, że uda ci się wygrać tą walkę, pokaż na co stać potężnego, ognistego pokemona! - Krzyknęłam w kierunku Quilavy. Wiedziałam jakie są jego możliwości, a do tego szybkość. To wszystko połączone może być groźne dla przeciwnika wraz z jego wielką siłą.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

 Matt vs Crystal - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 3 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 9:54 pm

Pokemona zaczynają być zmęczone. Bronzor trafia Psycho Falą prosto w Quilave (STAB 0.25), a następnie używa Hipnozy uniemożliwiając dalsze atakowanie Quilavie, bo ta zasypia. Potem atakuje pełną mocą Paranormalnością (STAB 0.25), a wtedy używa Zamętu i uderza pokemonem w podłogę i to kilka razy. A potem unosi Quilave wysoko pod sam sufit i puszcza, a ta bardzo boleśnie uderza o podłogę
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

 Matt vs Crystal - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 3 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 10:11 pm

- Quilava, trzymaj się! Teraz cała walka leży w twoich łapkach i możliwe, że wszystko zakończy się w tej turze. Jesteś bardzo poodbijany, ale wierzę, że jesteś w stanie walczyć i zwyciężyć z tym pokemonem! - Krzyknęłam chcąc podnieść morale pokemona, który możliwe, że przegra, ale nie chciałam póki co dopuszczać tego do myślenie. Wiedziałam, że ma jeszcze szansę wygrać używając swoich ognistych ataków.

- Volcano, na początku miotacz płomieni. Podczas uderzania tym ruchem zacznij delikatnie zbliżać się do przeciwnika na odległość, od której bezpiecznie będziesz mógł skoczyć przy pomocy szybkiego ataku i uderzyć kręgiem ognia. W momencie uderzenia ognistym kręgiem uderz także miotaczem płomieni tak, aby ten odniósł jak najmniejsze obrażenia i odskocz od niego w stronę skał, za którymi się skryjesz i zaczniesz zmieniać położenie atakując przy okazji miotaczem płomieni nie dając mu szansy na odpowiedni kontratak. Gdy tylko ten cię złapie, a możliwe, że tak się stanie nie wątp w zwycięstwo. Wykorzystaj miotacz płomieni do zamortyzowania upadku uderzając w przedmiot, w który będzie chciał cię obić i uwolnij się strzelając żarem prosto w twarz stalowego pokemona. Unikaj w razie potrzeby odskakując szybkim atakiem. Mocno wybijaj się od ziemi! Wiem, że poradzisz sobie mimo, że jesteś zmęczony. Nie pozwól, aby starania Glaceon'a oraz Ambipom poszły na marne! - Powiedziałam. Wygranie tej walki było bardzo trudne, a możliwe, że wszystko zależało od tego momentu. Wierzyłam w możliwości swojego pokemona!
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

 Matt vs Crystal - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 3 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 10:19 pm

Matt patrzył na pole bitwy z zaangażowaniem. Walka powoli dobiegała końca i możliwe, że najbliższe momenty zaważą o ostatecznym wyniku. - Szybko! Quilava śpi, wykorzystajmy to znowu! Z całej siły uderzaj wszystkimi atakami, które znasz! Paranormalność, Psycho Fala, Żyroskop! Daj z siebie wszystko! Niech każdy z tych ataków będzie miał w sobie siłę Whirlipede i Quilavy, które strasznie cie na pewno dopingują! - zaczął wydawać polecenia - Później chwyć Quilavę Zamętem. Ponownie uderz nią o ściany, kilkukrotnie! Później ponownie cios w sufit i upuść ją! - powiedział. Adrenalina, zapewne u obu trenerów, wzrosła chyba do max. Matt niesamowicie trzymał kciuki. Wierzył, że wraz z Bronzorem wyjdą stamtąd zwycięsko.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

 Matt vs Crystal - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 3 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 10:31 pm

Pokemon Crystal dopiero co się budził, a okazję tę wykorzystał Bronzor i atakuje wszystkim czym umie. Nie daję szansy na kotratak pokemonowi Crystal, który i tak jest już bardzo zmęczony  nie ma chwili wytchnienia, ledwo co stoi na nogach po takiej serii ataków, a na sam koniec Bronzer atakuje Zamętem i unosi ją wysoko pod sufit, a potem opuszcza. Pokemon Crystal już się nie podnosi.
-Quilava nie zdolna do walki, Zwycięstwo należy do Matta
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

 Matt vs Crystal - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 3 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 10:45 pm

Matt podszedł z uśmiechem do swojej przeciwniczki.
-Bardzo dziękuję za walkę. Byłas godną rywalką i na prawdę jestem pod wrażeniem umiejętności twoich pokemonów. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś zawalczymy i nasze walki będą tak samo emocjonujące jak ta - powiedział do niej z uśmiechem. - Świetnie sobie poradziłeś Bronzor - rzekł do swojego pokemona. Będzie musiał go nagrodzić. Przełamał dzisiaj swoje strachy. Zawalczył, nawet przeciwko ognistemu pokemonowi. Wycofał stalowego poka do balla - Do zobaczenia - rzucił tylko, a po chwili ubrany na czarno chłopak zamienił się w ciemny cień, który powoli zanikał w świetle wyjścia.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

 Matt vs Crystal - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 3 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 10:58 pm

Statystyki zaktualizowane
Powrót do góry Go down
Sponsored content




 Matt vs Crystal - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Matt vs Crystal

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Box Crystal
» Crystal
» Crystal
» Box Crystal
» Crystal

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Arena Walk-