PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

  Matt vs Crystal

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

 Matt vs Crystal Empty
PisanieTemat: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 6:24 pm

Walka w typie 3vs3 Glaceon, Quilava. Ambipom u mnie, a u Matt'a Whirlipede, Bronzor, Quilava. Sëdzia Roxie.


Ostatnio zmieniony przez Crystal dnia Sob Lip 26, 2014 11:24 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

 Matt vs Crystal Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 7:21 pm

Wszystko się zgadza - możemy walczyć Smile
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

 Matt vs Crystal Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 7:43 pm

Glaceon i  Whirlipede wypuszczone. Sala zwykła: płaski teren porośnięty trawą , gdzie nie gdzie pojawiają się jakieś skały.

Kolejka:
Matt
Crystal
Ja
Crystal
Matt
Ja
itd. itd.


Ostatnio zmieniony przez Roxie dnia Nie Lip 06, 2014 8:04 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

 Matt vs Crystal Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 8:09 pm

Matt pojawił się na sali. Stanął naprzeciw Crystal - trenerki, która na pewno nie będzie łatwym wyzwaniem. Uśmiechnął się delikatnie.
-Powodzenia - rzucił cicho. Walka na pewno nie będzie łatwa. Już na starcie Matt mógł mieć małe problemy typowe, aczkolwiek wierzył, że Whirlipede da radę. Jest bardzo szybkim i silnym pokemonem. Trzeba tylko obrać odpowiednią strategię.
-Whirlipede. Musisz dać z siebie wszystko - to nie będzie łatwa walka. Jesteś potężna, więc wierzę, że mimo małego problemu natury typowej, ta walka będzie dla ciebie tylko rozgrzewką. - powiedział z uśmiechem. - Na początku Skrzekiem ogłusz pokemona, następnie zaatakuj z całej siły Walcem. Nie może cie uderzyć. W razie jakiegokolwiek problemu wykonaj unik.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

 Matt vs Crystal Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 8:14 pm

Przyszłam na arenę, gdzie czekał już mój przeciwnik (ble, ble). Wypuściłam swojego lodowego lisa, podczas gdy ten postawił na stworka o typie robak trucizna, który mógł poznać bardzo ciekawy atak walcem, który sprawiłby problemy Glaceon'owi. Cóż... Na początku walki chciałam skupić się na stopniowym osłabianiu przeciwnika tak, aby mało co mógł nam zrobić. Spojrzałam na swojego przeciwnika i posłałam Matt'owi lekki uśmiech oraz standardowe "powodzenia". Wiedziałam, że walka z nim nie będzie należała do łatwych potyczek.

- Cześć Glaceon. Przed nami kolejna walka i liczę, że jak zawsze dasz z siebie swoje 100%. Naszym przeciwnikiem jest Vhirlipede. Pokemon o typie robak i trucizna więc pozornie masz przewagę swojego typu, ale przecież nie wiemy jeszcze jak silny jest przeciwnika, a przewaga typu nie osądza o zwycięstwie. Rozpocznijmy tą walkę! - Rzekłam do lodowego lisa. -Ten będzie chciał użyć skrzeku, który może nam poważnie zaszkodzić obniżając naszą obronę. Zablokuj ten ruch przy pomocy swojego lodowego wiatru, który powinien być na tyle silny, aby zatrzymać atak wymierzony w ciebie. Następnie postaraj się zatrzymać pokemona przeciwnika, który będzie na ciebie pędził swoim lodowym promieniem. Korzystajmy z okazji póki nie nabierze prędkości. Zakończ tą turę warczeniem. Bądź ostrożny i nie lekceważ wroga po samej przewadze typu. - Poleciłam. Miałam nadzieję, że pokemon gotowy jest do walki i da z siebie jak zawsze wszystko. W końcu pierwsze starcie - niezwykle ważne leżało w jego łapkach.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

 Matt vs Crystal Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 8:31 pm

Walka się rozpoczęła. Pierwszy atak padł z strony Whirlipeda i był to Skrzek, ale Glaecon Crystal odepchnął atak Lodowym Wiatrem. Następnym atakiem ze strony Whirlipeda jest Walec. Glaceon próbuje powstrzymać pokemona Lodowym Promieniem, ale nie udaje jej się to, gdyż pokemon Matta robi unik i atakuje Walcem raniąc mocno Glaceon (brak STABu).
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

 Matt vs Crystal Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 8:40 pm

[i]- Kurde. Whirlipede rozpędza się i jest coraz szybszy co wiąże się z tym, że jego atak walcem będzie silniejszy...[/b] - Pomyślałam. Musieliśmy się jakoś po tym pozbierać i nie pozwolić mu zaatakować po raz kolejny tym atakiem bo zada większe obrażenia. Miałam jednak sposób na zatrzymanie tego ataku. Sposobem typ były uniki przed rozpędzonym się pokemonem. Ruch ten nie był prosty do kontrolowania, ale też rozpędzony pokemon był wyzwaniem do uniku.

- Pearl! Trzymaj się. Musimy jakoś zatrzymać swojego przeciwnika nie pozwalając mu się kręcić dalej. Fakt, zatrzymaliśmy skrzek, ale z tym może być znacznie gorzej, bo ten cały czas się rozpędza. Postaraj się wykonać unik w ostatniej chwili. Stań blisko skały i wykonaj unik przy pomocy szybkiego ataku. Może przy odrobinie szczęścia ten nie zdąży się zatrzymać i w nie uderzy. Następnie wykorzystaj to i walnij lodowym promieniem! - Krzyknęłam w kierunku liska.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

 Matt vs Crystal Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 8:47 pm

-Rozpędź się z całej siły Walcem - zakomenderował. Walec niestety tak działał... Whirlipede musiała się kręcić. Pokemon rozpędzał się coraz bardziej, siła ataku była coraz większa. - Jeśli nie trafisz użyj Ochrony przed atakiem Glaceona, następnie Trujący Ogon! - dodał. Taktyka była dość prosta - ogłuszanie, unikanie, atakowanie. Rozpędzona Whirlipede musiała tylko trafić. W tym stanie żaden atak nie był jej straszny. Matt w nią wierzył. Mimo nie do końca korzystnego typu - ten pokemon miał po prostu ogromny potencjał i był potężny.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

 Matt vs Crystal Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 9:04 pm

Whirliped znów zaczął się rozpędzać i atakować Walcem, jednak tym razem pokemon Crystal stanął koło jednej z skał i gdy pokemon nacierał atakiem ten zrobił unik. Następnym atakiem ze strony Galceona był Lodowy Promień, który nie poskutkował, gdyż Whirliped obronił się Obroną, a następnie uderzył w Glaceon Trującym Ogonem poturbowując ją (STAB 0.25).
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

 Matt vs Crystal Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 9:09 pm

-Nie pozwól przeciwnikowi wstać! - wydał polecenie - Użyj z całej siły Parowalca - wydał polecenie. Whirlipede była szybka i bardzo łatwo szło jej wykonywanie ataków. Po prostu ta walka musiała być ich. Matt uśmiechał się delikatnie w duchu. Od czasu kiedy zobaczył Whirlipede jaką małą Venipede wiedział, że ma ona ogromny potencjał. Nie mylił się. - Następnie wykończ całość z daleka za pomocą Trującego Żądła! - dodał. Było to ryzykowne, ale Matt wierzył w swojego pokemona - W razie jakiegoś ataku wykonaj szybki unik - dodał. Był na prawdę dumny ze swojej Whirlipede.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

 Matt vs Crystal Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 9:15 pm

- Pearl! Wstań szybko i uniknij przy pomocy szybkiego ataku parowalca przeciwnika, a następnie licząc na to, że ten zacznie cię nim gonić ustaw się przed skałą i odskocz w ostatnim momencie Następnie zablokuj atak lodowym promieniem, z całej siły! Nie pozwolimy przecież pokonać się pokemonowi, który jest słabszy typowo. - Powiedziałam do pokemona. Taka dobra okazja, a ja tym przejęzyczeniem się zawaliłam całość. Gdyby Galceon przegrała będę musiała obwiniać się sama za to. Nie mniej pokemon był silny i wierzyłam, że miał jeszcze szansę na wygranie tego pojedynku mimo, że Whitlipede nie była jeszcze tknięta. - Przydałoby się ją spowolnić. Lodowy wiatr, pełna moc! - Dodałam później, a następnie przykazałam pokemonowi unikanie ataków oponenta.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

 Matt vs Crystal Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 9:38 pm

Whirliped ruszyła an Glaceona Parowalcem ten jednak uniknął ataku przy pomocy Szybkiego Ataku. Następnym atakiem z strony pokemona Matta było Trujące Żądło, jednak i ten atak został odparty przy pomocy Lodowym Promieniem. Potem Galceon atakuje Lodowym Wiatrem, a Whirliped nie zdążył uniknąć i nim obrywa (STAB 0.5)
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

 Matt vs Crystal Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 9:59 pm

- Brawo Pearl! Udało nam się zaatakować wroga przez co ten odniósł jakieś tak obrażenia, ale i tak jesteśmy z tym do tyłu. Rozpocznijmy tą turę od szybkiego natarcia na przeciwnika przy pomocy szybkiego ataku, który przez priorytet zawsze trafia w wroga jako pierwszy. Następnie po tym od razu wykonaj lodowy promień nie dając przeciwnikowi żadnych szans na wykonanie ataku w celu obrony. Używaj dalej lodowego wiatru, aby osłabić przeciwnika i blokować jego ruchy! - Krzyknęłam w stronę lodowego pokemona, który spisał się w tej turze walki na medal. Jak przebiegnie następna? Tego się przekonamy. Może i byliśmy do tyłu, ale wierzyłam, że lodowy stwór wygra.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

 Matt vs Crystal Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 10:05 pm

Matt popatrzył na Whirlipede. Zaczyna robić się niebezpiecznie. - Nie przejmuj się! Pokarz co potrafisz! - krzyknął - Wykonaj unik, a następnie Pogonią uderz przeciwnika zanim ten zakończy Szybki Atak! - wydał polecenie. Uśmiechnął się delikatnie. - Następnie wykonaj atak Walcem! - wydał polecenie. To wydawało się dość proste. Zanim Glaceon zdąży wykonać kolejny ruch po Szybkim Ataku, zostanie uderzony przez Pogoń, a następnie z całej okazałości i z pełnym impetem z Walca. Matt był na prawdę dumy ze swojego pokemona. Spisywał się na prawdę znakomicie. Nie poddawał się mimo swoich słabości.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

 Matt vs Crystal Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 10:28 pm

Glaceon ruszył na Whirliped Szybkim Atakiem i zanim ta zrobiła unik oberwała nim (brak STABu). Whirliped zaczyna atakować Pogonią (brak STABu), a w tym samym czasie co Galaceon Lodowym Promieniem (STAB 0.5). Oba pokemony obrywają. Następny atak pada ze strony Galceona i jest to Lodowy Wiatr, który spowalnia rozpędzającą się już Whirliped do Walca.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

 Matt vs Crystal Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 10:33 pm

-Szybciej Whirlipede, rozpędź się jeszcze bardziej! Nie daj mu szans na wykonanie ataku! Walec! Walec! Walec! - zakomenderował. - Jeśli nie trafisz to zaatakuj z daleka Skrzekiem, a następnie Parowalec! - powiedział. Zaczynał robić się na prawdę groźnie. Pokemon przeciwnika oberwał, ale Whirlipede również. Teraz ukazały się na prawdę wyrównane szanse obu tych pokemonów. Walka ta była prawdziwą poezją, która porywała wszystkich widzów. Zacięta walka, w której każdy mógł wygrać, los mógł obrócić się na stronę każdego. - W razie problemów unikaj - dodał.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

 Matt vs Crystal Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 10:39 pm

- Ponownie ustaw się przed kamieniem, aby nabrać przeciwnika i wykonaj unik przy pomocy zybkiego ataku tak, aby ten w niego uderzył. Korzystając z tego, że ten będzie blisko kamienia zaatakuj lodowym promieniem. Jest szansa, że uda nam się zamrozić twojego przeciwnika, a później walka będzie znacznie łatwiejsza z pokemonem, który się nie rusza. Przeciwnik po za tym jest wolniejszy na skótek lodowego wiatru, ale myślę, że nie zdąży zahamować. - Powiedziałam do swojego lodowego pokemona, który dawał z siebie wszystko podczas pojedynku. - W razie problemów blokuj ataki przeciwnika przy pomocy odłamków lodu i odskakuj! - krzyknęłam po chwili. Walka była bardzo zacięta, ale kto wyjdzie z tego starcia zwycięsko...
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

 Matt vs Crystal Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 10:58 pm

Whirliped zaczyna atakować Walcem, a Galceon wykorzystuje tę okazję i staje przed kamieniem,a gdy pokemon Matta się zbliża robi unik, a ten uderza w skałę. Przez parę następnych sekund jest trochę ogłuszony, a chwilę tę wykorzystuje Glaceon i atakuje Lodowym Promienie, który zaczyna unieruchamiać Whirliped (STAB 0.5), gdy ta się otrząsa przerywa atak Skrzekiem, ale pokemon jest unieruchomiony
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

 Matt vs Crystal Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 11:06 pm

Walka tym razem potoczyła się po mojej myśli. Wcześniej manewr nie wyszedł, ale tym razem się udało i wygląda na to, że Whirlipede dzięki lodowemu promieniowi została unieruchomiona. Miałam w tym momencie nadzieję, że ta tak szybko się nie uwolni i, że nie zna żadnego ognistego ataku. Byłam pewna, że nie damy mu tak łatwo się uwolnić.

- Brawo Pearl, jesteś najlepszy! - krzyknęłam w kierunku lodowego lisa, któremu udało się spełnić wszystkie moje życzenia na medal. - Teraz wykonuj lodowy promień by bardziej zmrozić swojego przeciwnika i nie dać mu żadnych szans na ucieczkę, a w razie potrzeby blokuj uderzenia Whirlipede odłamkami lodu. Nie damy im wygrać tego starcia!
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

 Matt vs Crystal Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 11:12 pm

-Whirlipede nie daj się! Jesteś silna! Pokarz, że nikt nie może stanąć na drodze potędze robaczych pokemonów! - dopingował swoją podopieczną - Użyj Ochrony! Nie pozwól się teraz trafić. Dodatkowo wykonaj Skrzek i spróbuj nakierować odłamki lodu na Glaceona! - wydał polecenie. Gdyby własne odłamki lodu uderzyły w Glaceona... na prawdę byłoby nieźle. - Dodaj jeszcze atak Trującym Żądłem strzelając w Glaceona! - dodał. Może akurat będą mieć tyle szczęścia, że zatrują lodowego pokemona. - Spróbuj uwolnić się z lodu za pomocą Parowalca! - powiedział. Muszą się uwolnić. Długo nie wytrzymają w ten sposób.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

 Matt vs Crystal Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 11:21 pm

Glaceon nadal atakował Lodowym Promieniem i coraz bardzie unieruchomienia Whirliped, która próbowała używać Ochrony jednak Lodowy Promień uniemożliwiał jej to. Whirliped jest już prawie cała unieruchomiona, ale gdy pokemon Crystal atakuje Odłamkami Lodu to próbuje się obronić Skrzekiem, ale nie udaje jej się to. Galceon trafia (STAB 0.5) tym samym kończąc pierwszą styczkę, gdyż Whirliped jest zdolna do dalszej walki.
-Whirliped nie zdolna do dalszej walki, pierwsze starcie wygrywa Crystal.
Glaceon jest zmęczona i opada z sił.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

 Matt vs Crystal Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 11:35 pm

-Świetnie się spisałaś Whirlipede. Wracaj. Jestem z ciebie dumny - powiedział do pokemona, wycofując ją do pokeballa. Jednocześnie wziął do ręki pokeballa z Quilavą - Quilava! Pokaż się! - wypuścił ów ognistego pokemona. - Dokończ to, co zaczęła Whirlipede i pokaż jak bardzo lubisz walczyć. Zacznik od Kręgu Ognia i uderz z całej siły w Glaceon! - zakomenderował - Następnie Miotacz Płomieni! - dodał. Teraz to Matt miał typową przewagę. Glaceon się zmęczył... Quilava musi sobie poradzić. Matt bardzo w niego wierzył.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

 Matt vs Crystal Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 11:44 pm

Glaceon w końcu pokonał pierwszego pokemona rywala. Miałam ochotę podbiec do pokemona i przytulić go za to. No cóż... Niestety nie wolno.
- Świetnie się spisałeś. Teraz powinieneś odpocząć. - Powiedziałam. Wolałam wycofać pokemona niż go stracić, a mógł mi się przydać w kolejnej walce. Na arenę trafił Quilava - ognisty starter Matt'a, który wyglądał na silnego pokemona. Postanowiłam wybrać stworka, który dorównywał mu prędkością, a nawet ją przewyższał. - Ambipom, zaczynamy pokaz! - Wypuściłam pokemona małpkę z pokeball'a. - Twoim przeciwnikiem jest Quilava czyli pokemon typu ognistego. W tej walce nikt z was nie ma przewagi typu, ale posiadasz przewagę szybkości. Przy pomocy przyśpieszenia dostań się do jednej z skał i stań przed nim aby wówczas, gdy ten wykona swój krąg ognia móc uniknąć ruchu. Później wykonaj łaskotki i oddal się od wroga atakując prędkością. Unikaj w razie potrzeby jego ataków odskakując w boki. Jesteś szybszy, dasz radę Wen! - Krzyknęłam.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

 Matt vs Crystal Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal Icon_minitimeNie Lip 06, 2014 11:56 pm

Matt wypuszczam Quilave, a Crystal chowie Galceona, a wypuszcza Ambipom. Pierwszy atak należy do Quilavy, która atakuje Kręgiem Ognia. Ambipom przy pomocy swojej szybkości oraz Przyspieszenia unika ataku i przenosząc się koło skały, ale Quilava się nie poddaje i atakuje Miotaczem Płomieni, wykonał atak jeszcze zanim Aimbipom  spróbowała użyć Łaskotek, pokemon Crystal obrywa (STAB 0.5).
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

 Matt vs Crystal Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal Icon_minitimePon Lip 07, 2014 12:09 am

- Nie poddawaj się Ambipom, wygramy to! Na początku wykonaj ruch atakiem piasku, który obniży celność oponenta, co oznacza że temu trudniej będzie cię zaatakować. Następnie wykonaj przyśpieszenie i dostań się blisko Quilavy, wykonaj podwójny cios. Podczas wykonywania drugiego ruchu wykorzystaj swoją zwinność i siłę uderzenia, aby odskoczyć od swojego przeciwnika. Wykonaj prędkość, która powinna trafić przeciwnika i dokończ atakiem piasku! - Krzyknęłam w kierunku pokemona. - Unikaj w razie potrzeby pomagając sobie przyśpieszeniem i swoją zwinnością.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




 Matt vs Crystal Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Matt vs Crystal

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Box Crystal
» Crystal
» Crystal
» Box Crystal
» Crystal

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Arena Walk-