PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

  Matt vs Crystal

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

 Matt vs Crystal - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 2 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 12:15 am

-Szybki Atak! Wykonaj unik! - powiedział. Unik za pomocą Szybkiego Ataku był bardzo sprawdzoną techniką. Nie zawsze skutkowała, aczkolwiek było na prawdę dobrze. - Z daleka zaatakuj Prędkością, a następnie Krąg Ognia! - wydał kolejne polecenie. Quilava był szybki i świetnie spisywał się na polu bitwy. Czuł się w walce jak we własnym żywiole. Chłopak uśmiechnął się delikatnie. - Daj z siebie wszystko! Tak jak zawsze! - dodał po chwili - W razie potrzeby unikaj. Nie pozwól się uderzyć! - zakomenderował jeszcze.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

 Matt vs Crystal - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 2 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 10:56 am

Pierwszy ruch należy do Ambipom, który atakuje Atakiem Piaskiem zmniejszając widoczność Quilavy. Następnie Ambipom używa Przyspieszania i jako pierwszy atakuje Quilavę Podwójnym Ciosem (STAB 0.5), a potem oddala się od Qulavy, która zaczyna się podnosić. Potem Quilava przejmuje inicjatywę i atakuje Kręgiem Ognia trafiając w Ambipom (STAB 0.5) przez co ta nie zdołała użyć Prędkości.Leżąc na ziemi Ambipom używa Ataku Piaskiem ponownie uniemożliwiając przeciwnikowi jakikolwiek ruch.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

 Matt vs Crystal - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 2 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 11:11 am

-Quilava, nie daj się! Użyj Zasłony Dymnej! Nie pozwól przeciwnikowi cię zlokalizować! - zakomenderował. Atak piaskiem - taki niepozorny ruch, a jednak może przynieś niemałe szkody. Tak czy inaczej nie mogą się poddać. Na pewno to wygrają. - Zaatakuj z daleka Miotaczem Płomieni! - dodał. - W razie ataku obroń się Obronnym Kołem i unikaj! - wydał kolejne polecenia. Amibipom był na prawdę trudnym przeciwnikiem - nie ma co ukrywać. Quilava musiał być ostrożny, ale jednocześnie zdecydowanie wykonywać każdy ruch. Walki były jego żywiołem, więc Matt wiedział, że sobie poradzą - razem wygrają ten pojedynek.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

 Matt vs Crystal - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 2 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 11:17 am

Matt wydał polecenie swojemu pokemonowi, który nadal miał przewagę energii nad moją Ambipom. Miał wykonać zasłonę dymną, która miała zmniejszyć widoczność pokemonom. Miałam jednak w rękawie pewnego asa, ale zawsze wypadało nie dopuścić do tego, aby ten wykonał zasłonę dymną.

- Ambipom! Szybko, przy pomocy przyśpieszenia dostań się blisko przeciwnika i zaatakuj ciosami furii próbując uniemożliwić mu atak zasłoną dymną. Gdy temu jednak uda się ją wykonać zasłonę dymną natychmiast użyj prędkości, która zawsze trafi jeśli zostanie wystrzelona. Nie pozwól mu wzmocnić się obronnym kołem i atakuj dalej prędkością, nie damy mu chodź by chwili przerwy na ataki statusowe! - Krzyknęłam w kierunku Wen'a.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

 Matt vs Crystal - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 2 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 11:36 am

Ambipom dzięki Przyspieszeniu udaje się dostać blisko do przeciwnika i zaatakować Ciosami Furii (STAB 0.5). Ognisty stworek daje sobie radę z użyciem Zasłony Dymnej która chwilowo pozbawiła Ambipom widoczności. Pokemon wykorzystuję tę okazję i atakuje Miotaczem Płomieni, który trafia w Ambipom (STAB 0.5) zanim ten zdłoał zaatakować Prędkością.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

 Matt vs Crystal - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 2 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 11:45 am

- Odgoń od siebie zasłonę dymną przy pomocy podwójnego ciosu, a następnie przyśpieszenie i dostań się blisko przeciwnika. Powstrzymaj wówczas pierwszy atak Quilavy swoim podwójnym ciosem, a następnie użyj łaskotek na przeciwniku, a zaraz po tym wykonaj ciosy furii! - Krzyknęłam w kierunku swojego pokemona, który nie nadrobił strat, ale udało mu się trafić. Do tego jeszcze ta zasłona dymna, która utrudnia widoczność obu pokemonom w czasie walki. Ergh... Miałam nadzieję, że mój plan z pozbyciem się jej wypali.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

 Matt vs Crystal - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 2 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 11:50 am

-W trakcie, gdy Ambipom będzie próbowała usunąć dym, potraktuj go Miotaczem Płomieni! - wydał polecenie. - W razie potrzeby skontruj atak Ambipom Kręgiem Ognia! - wydał polecenie. Trzeba na prawdę wziąć się w garść. Quilava na pewno się nie da, jest bardzo silnym pokemonem, lecz trafił jej się równie silny przeciwnik, którego nie można lekceważyć - Daj z siebie wszystko, jesteś silniejszy, wszyscy o tym doskonale wiemy! - krzyknął. Wspierał Quilavę najbardziej jak mógł. Ta walka była niezwykle emocjonująca. Walczące pokemony były wspaniałym opowiadaniem o sile, sprycie, szybkości... czysta poezja!
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

 Matt vs Crystal - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 2 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 12:16 pm

W czasie, gdy Ambipom odganiał dym przy pomocy Podwójnego Ciosu Quilava zaatakował Miotaczem Płomieni trafiając w przeciwnika (STAB 0.5) Dym opadał. Następny cios należy do Amipom i jest to Przspieszenie, gdy Ambipom dostaje się blisko Quilavy kontruje jej Krąg Ognia Podwójnym Ciosem. Następny atak pada z strony Ambipom i są to Łaskotki, które trafiają w pokemona (STAB 0.5), a potem kolejny atakiem ze strony Ambipom były Ciosy Furii, które również trafiają w przeciwnika (STAB 0.5)
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

 Matt vs Crystal - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 2 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 12:24 pm

-Wykonaj Prędkość, a zaraz po niej Krąg Ognia! - wydał kolejne polecenie. To było proste - trzeba było unieruchomić przeciwnika, nie dać mu jakiejkolwiek szansy na wykonanie ataku. Quilava musiał to wygrać. Żaden Ambipom nie stanie mu na przeszkodzie. Matt wierzył w swojego podopiecznego. - Później oddal się wykonując Miotacz Płomieni i ponownie Krąg Ognia! - krzyknął. Naprzemienne atakowanie z dystansu i z bliska. To był klucz. Problemem Ambipom był fakt, że jedynym jego ciosem dystansowym była Prędkość. - Cały czas unikaj, nie pozwól mu się zbliżyć do ciebie! - ataki dystansowe - to był właśnie klucz do wygranej.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

 Matt vs Crystal - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 2 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 12:30 pm

- Zablokuj prędkość Quilavy swoją prędkością, a następnie zatrzymaj ją przy pomocy podwójnego ciosu i szybko przejdź do kontrataku ciosami furii, po zakończeniu manewru oddal się od przeciwnika przyśpieszeniem!. - Krzyknęłam w kierunku swojego Ambipom. Teraz Wen wyrównał straty, ale czy utrzyma się to do końca meczu? Wiedziałam, że Ambipom może wygrać w walce z tym pokemonem. Usłyszałam kolejne polecenie z ust trenera do swojego pokemona.
- Uniknij miotacza płomieni przy pomocy przyśpieszenia i zatrzymaj krąg ognia prędkością. Dalej wykonaj prędkość i w razie potrzeby unikaj. Pamiętajmy o tym, że teraz będzie mu trudniej trafić bo ma zmniejszoną celność! - Dodałam.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

 Matt vs Crystal - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 2 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 12:58 pm

Oby dwa ataki padły tym samym czasie. Oberwała i Quilava (brak STABu), i Ambipom (STAB 0.5). Zaraz po tych atakach ze strony Quilavy padł Krąg Ognia, który został zatrzymany Podwójnym Ciosem. Potem ze strony Ambipom padły Ciosy Furii, których Quilava uniknęła. Następnie Ambipom oddala się od przeciwnika przyspieszeniem. Następnie nikt nie trafił. Miotacza Płomieni Ambipom unikł dzięki Przyspieszeniu. Dopiero po chwili Quilava trafia Kręgiem Ognia (STAB 0.5), a Ambipom Prędkością (STAB 0.5). Oba pokemony zaczynają tracić siły.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

 Matt vs Crystal - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 2 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 1:05 pm

Oba pokemony wyglądają już na bardzo zmęczone trudami walki, przez co zastanawiałam się, czy nie zmienić swojego pokemona, który teraz walczył. Postanowiłam go jednak zostawić i udowodnić, że jest bardzo silnym pokemonem, silniejszym niż jakiś przypadkowo spotkany Quilava.
- Wen, musimy szybko zakończyć zabawę z Quilavą. Zaczekaj aż pokemon Matt'a przeprowadzi swój pierwszy atak wówczas wykonując unik. Następnie nadejdzie czas na twój ruch, który wykorzystasz do ataku prędkością, ruchem dystansowym. Wykorzystaj przyśpieszenie, aby zbliżyć się do swojego przeciwnika i zaatakuj go podwójnym ciosem! - Krzyknęłam.[/b] - Żaden Quilava nam nie straszny! W razie potrzeby blokuj ataki przy pomocy swojego ogona i unikaj ich z przyśpieszeniem, gdy nadarzy się dobra okazja i Quilava będzie blisko rzuć się na niego z ciosami furii![/b]
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

 Matt vs Crystal - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 2 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 1:15 pm

Chłopak uśmiechnął się delikatnie. Nie mogą pozwolić aby Ambipom zbliżył się do Quilavy. Oba pokemony są bardzo zmęczone. - Nie daj się Quilava. Skontruj Prędkość Miotaczem Płomieni, następnie wykorzystaj położenie, schowaj się za kamieniem i za pomocą szybkiego ataku zmieniaj swoje położenie - schowaj się za innym. W międzyczasie atakuj Ambipom Miotaczem Płomieni i jeszcze bardziej utrudnij zlokalizowanie cię za pomocą Zasłony Dymnej. Stwórz z niej tor między kamieniami! - wydał polecenie. Całość była dość prosta. Quilava chowająca się między kamieniami miała "połączyć" je ze sobą, tworząc jedną, wielką Zasłonę Dymną wokół Ambipom. W ten sposób atakować Ambipom, cały czas zmieniając swoją pozycję. Ta taktyka już kiedyś się sprawdziła. Pierwsza walka, kiedy Quilava był jeszcze małym Cyndaquilem. To właśnie dzięki temu udało mu się wygrać. Oba pokemony były bardzo zmęczone. - To już ostatni taki wysiłek przeciwko Ambipom. Dasz sobie radę! W razie kłopotów unikaj!
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

 Matt vs Crystal - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 2 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 1:58 pm

Pierwszy atak pada ze strony Ambipom i była to Prędkość, którą Quilava skontrowała Miotaczem Płomieni. Potem Quilava zaczęła chować się za kamienia i przy pomocy Szybkiego Ataku przemieściła się z za jednego kamienia za drugi. W tym samym czasie atakowała Miotaczem Płomieni(STAB 0.5), a Ambipom Prędkością(STAB 0.5). Oba ataki trafiają. Pokemonom zostają już resztki sił. Resztkami sił Quilava używa Zasłony Dymnej, a Ambipom Przyspieszania, dzięki, którym udało zbliżyć jej się do Quilavy. W kilka sekund Dym zasłonił oba pokemony, a gdy opadła oczom trenerów ukazały się leżące na ziemi pokemony. Niewyraźniej resztkami sił Ambipom użyła Ciosów Furii, ale gdy tylko go użyła Nie miała już sił na walkę i padła równocześnie ze swoim przeciwnikiem. Co oznaczało remis.
-Drugie starcie kończy się remisem.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

 Matt vs Crystal - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 2 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 2:54 pm

Matt spojrzał na Roxie. Teraz walka będzie na prawdę ciężka. Sam Bronzor musi pokonać Quilavę oraz osłabionego już Glaceona. Ten pokemon miał jednak pewnego asa w rękawie, dzięki któremu szanse na wygraną cały czas były. - Bronzor! Pokaż się! - wypuścił pokemona - Dzisiaj dalej walczymy. Ignoruj swój strach, wierzę, że dasz radę. Cała nadzieja w tobie - powiedział, by wywołać u Bronzora dodatkową determinację. - Hipnoza, gdy tylko zobaczysz przeciwnika. Następnie chwyć go za pomocą Zamętu i uderzaj z całej siły w podłoże. Nie przestawaj, uderzaj, aż zrobisz w ziemi dziurę, bij nim po skałach, ścianach. Nie daj mu się podnieść - powiedział.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

 Matt vs Crystal - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 2 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 3:00 pm

Ambipom padła, ale stoczyła świetną walkę i chwała jej za to.
- Byłaś świetna i pokazałaś, że powinni się z tobą liczyć. Nie pozwolę, aby twoje poświęcenie poszło na marne. Wygramy. - Powiedziałam wycofując pokemona do pokeball'a na zasłużony odpoczynek.
- Dobra. Volcano, wybieram ciebie! - Krzyknęłam do pokemona. - Zablokuj hipnozę swojego przeciwnika przy pomocy zasłony dymnej, która automatycznie zatrzyma psychikę przeciwnika. Ten nie zobaczy cię i nie uderzy tym ruchem. Następnie szybko mień położenie przy pomocy szybkiego ataku i uderzaj w niego miotaczem płomieni! - Quilava miał rozpocząć pojedynek. Liczyłam, że da z siebie wszystko i nie pozwoli wygrać swojemu przeciwnikowi. - Miotacz płomieni, jeszcze raz! - Wydałam kolejne polecenie.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

 Matt vs Crystal - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 2 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 3:19 pm

Pokemon Crystal nie zdążył użyć Zasłony Dymnej, gdyż Bronzor od razu, gdy zobaczył Quilave zaatakował Hipnozą, przez co pokemon Crystal nie mógł użyć następnego ataku. Wykorzystał to i atakuje Zamętem, a następnie uderza pokemonem Crystal o podłogę. Zadając ból pokemonowi.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

 Matt vs Crystal - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 2 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 3:30 pm

- Wracaj Quilava! - Wykrzyknęłam po czym od razu schowałam pokemona do jego pokeball'a. Może Glaceon chociaż trochę zregenerował swoje siły po walce z Whirlipede'm. Ten pewnie będzie ponownie chciał wykonać ruch hipnozą. - Glaceon, wyjdź! - Krzyknęłam po czym wypuściłam na arenę lodowego lisa. - Rozpocznij bitwę warczeniem, aby wystraszyć tym odgłosem swojego przeciwnika i zaatakuj go lodowym promieniem po czym postaraj się sprowadzić go na ziemię. Wykonaj szybki atak, aby dostać się blisko oponenta i lodowy kieł! W razie, gdyby ten próbował cię uśpić wykonaj lunatykowanie. Unikaj jednak kontaktu wzrokowego i gdy temu zaczną świecić się oczy natychmiast uciekaj z jego pola widzenia! - Krzyknęłam w kierunku pokemona. Jego przeciwnik był wypoczęty, ale miałam nadzieję, że lodowy pokemon zdążył chociaż trochę zregenerować swoje siły.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

 Matt vs Crystal - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 2 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 3:42 pm

Matt uśmiechnął się delikatnie. Skoro Glaceon zna lunatykowanie... Bronzor nie może zaatakować Hipnozą. Mimo to w rękawie Matt miał jeszcze jednego asa. - Skontruj Paranormalnością Lodowy Promień. Poczekaj aż się zbliży. Zaraz po tym Mylący Promień i Żyroskop. - powiedział - Nie bój się go. - wspierał swojego pokemona. Glaceon był silnym pokemonem, aczkolwiek bardzo osłabiła go przecież walka z Whirlipede. - W razie konkretniejszego ataku złap Glaceona za pomocą Zamętu i wyrzuć w ścianę! - powiedział. Bronzor musi się bardzo postarać, ale Matt wierzył w niego - był po prostu silny.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

 Matt vs Crystal - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 2 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 4:14 pm

Crystal zmieniła Quilave na Glaceona, który jest wciąż słaby, ale może atakować. Tak, więc zaczyna od Warczenia, którym lekko wystrasza Bronzora, a następnie atakuje Lodowym Promieniem, który jednak zostaje skontrowany Paranormalnością. Potem Glaceon zbliżył się do Bronzora przy pomocy Szybkiego Ataku i próbował użyć Lodowego Kła, ale ten zablokował atak Mylącym Promieniem, a następnie zaatakował Żyroskopem (STAB 0.5). Atak się udał zadając poważne obrażenia pokemonowi, potem Bronzer próbuje znów zaatakować Zamętem, a że pokemon Crystal jej osłabiony nie udaje mu się uciec, a Bronzer użył Zamętu i posłał Glaceona prosto na ścianę.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

 Matt vs Crystal - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 2 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 4:22 pm

-Wgnieć go w tę ścianę Psycho Falą! - krzyknął Matt. Psycho Fala miała przygnieść Glaceona do ściany, uniemożliwić mu użycie jakiegokolwiek ataku. Wykonana zaraz po Zamęcie mogła spowodować niezłe kłopoty Glaceonowi - Wwierć się w niego Żyroskopem! - dodał po chwili. To mógłby być bardzo potężny cios. Wgnieciony w ścianę Glaceon ściskany przez mur i obracającego się z wielką szybkością Bronzora. Siła tego ciosu nie mogła być mała. - W razie problemów wykonaj unik i atakuj Paranormalnością. Później Zamęt i uderzaj Glackiem o ziemie! Zrób w niej dziurę. Niech pozna twoją siłę - powiedział. We wzroku Matta było coś niepokojącego - nikt jednak nie wiedział co to mogło być. Pewnie nie wiedział tego i sam Matt. Był niesamowicie zdeterminowany. Bronzor na pewno to wyczuł i na pewno chciał z całej siły zająć się tym Glaceonem.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

 Matt vs Crystal - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 2 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 4:27 pm

- Glaceon! Musimy jakoś się pozbierać. Wiem, że dasz sobie z nim radę. Jesteś zmęczony, ale wytrzymaj jeszcze trochę chodź by dla osłabienia pokemona przeciwnika, aby Quilava miał trochę łatwiej powalić przeciwnika. Wiem, że potrafisz jeszcze walczyć. Pokaż mu, że ma prawo się ciebie bać. Powstrzymaj pierwszy ruch przeciwnika przy pomocy lodowego wiatru tak, aby jego fale cię nie dotknęły. Następnie powstrzymaj żyroskop lodowym promieniem, skorzystajmy w tego, ze ten będzie blisko ciebie i wykonaj lodowy wiatr, aby zwiększyć dystans pomiędzy wami. Używaj odłamków lodu, aby blokować jego ataki i uderzać go wówczas, gdy nie wykona ruchu. Nie damy im się. Jesteś silniejszy od przypadkowo spotkanego Bronzor'a! - Krzyknęłam w kierunku pokemona, któremu chciałam też podnieść morale. Mimo, że był osłabiony liczyłam na to, że wytrzyma jeszcze trochę i osłabi swojego przeciwnika.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

 Matt vs Crystal - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 2 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 4:51 pm

Bronzer użył Pycho Fali, a osłabiona Glaceon próbowała użyć Lodowego Wiatru dzięki, któremu chciała się obronić,ale że była osłabiona nie wytworzyła zbyt silnego Lodowego Wiatru, ale udało jej się powstrzymać Psycho Fale. Następnym atakiem ze strony Bronzera jest Żyroskop, którego nie udało się już zatrzymać Glaceonowi i bardzo mocno nim obrywa (STAB 0.5). Glaceon nie ma już sił, żeby się bronić i pada nie przytomny.
Powrót do góry Go down
Crystal

Crystal

Female Liczba postów : 630

 Matt vs Crystal - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 2 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 4:55 pm

- Glaceon, dziękuję ci. Zasługujesz na długi odpoczynek. - Powiedziałam do pokemona odsyłając go do jego ball'a teraz pozostał ostatni pokemon - ostatnia szansa na wygranie tego pojedynku.
- Quilava, wstawaj i zasłona dymna! - Krzyknęłam od razu na starcie do pokemona, aby ten zaatakował zasłoną dymną. Liczyłam, że mały zdąży się już obudzić. - Teraz używaj z całej siły miotacza płomieni na pokemonie przeciwnika i co jakiś czas staraj się przemieszczać przy pomocy szybkiego ataku i znów atakuj! - Krzyknęłam jeśli zastałam pokemona obudzonego. Jeśli nie próbowałam go dobudzić i jeszcze raz wyjaśniłam mu jego polecenia. Żaden Bronzor nam nie straszny!
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

 Matt vs Crystal - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 2 Icon_minitimePon Lip 07, 2014 5:19 pm

Pokemon przeciwnika spał. Trzeba to koniecznie wykorzystać. Nie można dopuścić, aby Quilava się po tym wszystkim pozbierał. A może będzie spał jeszcze przez jakiś czas? Wszystko zależy od szczęścia - Zaatakuj z całej siły Paranormalnością. Później Zamęt i ponownie uderzaj w ścianę. Później wgnieć go Psycho Falą! - wydał polecenia. Powtórka z rozrywki? Atakowanie śpiącego pokemona jest dość ciekawe i dodaje Bronzorowi odwagi. Matt trzymał kciuki za swojego pokemona. Musiał dać radę - wierzył w niego - W razie ataku skontruj Paranormalnością - dodał jeszcze po chwili. To musi się udać. Bronzor i Matt wiedzieli, że muszą dać z siebie wszystko.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




 Matt vs Crystal - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Matt vs Crystal    Matt vs Crystal - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Matt vs Crystal

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Box Crystal
» Crystal
» Crystal
» Box Crystal
» Crystal

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Arena Walk-