PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Źródła Termalne

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Wabik

Wabik

Male Liczba postów : 695
Wiek : 26

Źródła Termalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródła Termalne   Źródła Termalne - Page 2 Icon_minitimePią Maj 02, 2014 9:26 pm

Wabik po dłuższej przerwie przybył do źródeł termalnych z dwoma pokemonami. Obok niego ktroczył Feraligatr i Hitmontop. Chłopak uznał, że w czasie nauki nowych ataków, będą na siebie dobrze wpływać i dzielić się doświadczeniem. Po rozświetleniu miejsca pochodniami usiedli na wilgotnej trawie i zaczęli trening.
- Witajcie. Dzisiaj rozpoczniemy nowy trening. Hitmontop, Ty będziesz się uczyć walki wręcz, natomiast Ty Młócenia. Sądzę, że skoro ciosy są trochę podobne, to raźniej wam będzie się nich uczyć. Spójrzcie. - pokazał im pokedex. W pierwszej kolejności skierował go do wodnego pokemona.
Źródła Termalne - Page 2 150px-Butch_Primeape_Thrash
- Musisz tylko bardzo szybko uderzać swoimi górnymi kończynami w przeciwnika. Teraz Ty Hitmontop. - skierował ekran w stronę wojownika.
Źródła Termalne - Page 2 150px-Barry_Hitmonlee_Close_CombatŹródła Termalne - Page 2 150px-Stephan_Sawk_Close_Combat
- To tyle na dzisiaj, jesteście mądrzy, więc sądzę, że zrozumieliście. - powiedział z uśmiechem i opuścił lokacje.


Feraligatr - Młócenie (Thrash) 1
Hitmontop - Walka Wręcz (Close Combat) 1
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Źródła Termalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródła Termalne   Źródła Termalne - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 09, 2014 10:03 pm

I przyszedłęm do Źródeł Termalnych gdzie ostatnio rzadko kto zagląda, a skoro są rzadko odwiedzane to miejsce idealne dla mnie. Wypuściłem więc mojego Swamperta i już po chwili rzekłem:
-No mój druhu. Nauczmy się Wodnej Przysięgi. Dobrze? - pokemon przytaknął i już po chwili zobaczył ruch w dexie. Sam po chwili zaczął trenować. Zbierał energię w dłoniach, a gdy już miał tak wiele wodnej energii w łapach to uderzył w ziemię i gdy już to zrobił to... z ziemi wyskoczyły wielkie wodne słupy, które trafiały w cel. Tak pokemon ponawiał kilka razy. Gdy miał jednak dość to schowałem go do pokeballa i ruszyłem do domu.

Cel:
-Swampert nauka Wodnej Przysięgi [Water Pledge] (1)
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Źródła Termalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródła Termalne   Źródła Termalne - Page 2 Icon_minitimeSob Sie 16, 2014 8:35 pm

Następnie trafiłem do Źródeł Termalnych gdzie szybko wypuściłem mojego Swamperta. Jego celem była kontynuacja nauki dość trudnego ruchu o nazwie Wodnej Przysięgi. Szybko poustawiałem mu kilka manekinów i już po chwili pokemon się odpowiednio ustawił. Szybko zaczął zbierać wodną energię w swoich potężnych łapskach i już po chwili przystawił je do ziemi. To sprawiło, że z ziemi wyrosło kilka wielkich słupów wody, które obijały manekiny. Dalej powtarzał tylko to co robił wcześniej utrwalając sobie ruch. Gdy się zmęczył to schowałem go do pokeballa i ruszyłem dalej.

Cel:
-Swampert nauka Wodnej Przysięgi [Water Pledge] (2)
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Źródła Termalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródła Termalne   Źródła Termalne - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 12, 2014 5:23 pm

Mimo, że ostatnio zaniedbywałem treningi to nie miałem zamiaru rezygnować z szansy schwytania kolejnego pokemona dlatego też udałem się nad źródła termalne gdzie zgodnie z ogłoszeniem krył się jakiś wodny pokemon. Z tego co usłyszałem był on dość rzadki, więc tym większa była moja chęć pochwycenia go. Ku mojemu zdziwieniu miejsce zbiórki było puste. Spodziewałem się tłumów, jednak nikt się nie pojawił. Z jednej strony cieszyłem się, zwiększała to moje szanse, ale było to kolejne mało obfite polowanie, przez co przestały być one tak ciekawe jak kiedyś.
Powrót do góry Go down
Geralt

Geralt

Male Liczba postów : 296

Źródła Termalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródła Termalne   Źródła Termalne - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 12, 2014 5:32 pm

Geralt powolnym krokiem dotarł do miejsca zbiórki przed wyprawą. Wyczuwał coś dziwnego. Wiedział, że w tym miejscu będzie musiał stawić czoła potworom, dla których jest Źródła Termalne są naturalnym środowiskiem. Wiedźmin zawsze wolał podróżować samotnie, ale towarzystwo Cedrica nie przeszkadzało mu zbytnio. Nie zajmował się nim, tylko nasłuchiwał odgłosów przyrody.
Powrót do góry Go down
MyMalinka



Liczba postów : 12
Skąd : Góry oceaniczne <3

Źródła Termalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródła Termalne   Źródła Termalne - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 12, 2014 5:35 pm

Stawiam się na polowanie
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Źródła Termalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródła Termalne   Źródła Termalne - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 12, 2014 5:38 pm

Staliście sobie na równo przystrzyżonej trawie. Było cicho i spokojnie. Jedynie z daleka dochodził do Waszych uszu bulgot niedalekich gorących źródeł. Staliście i staliście, aż pojawiła się gęsta mgła, a z mgły wyłoniła sie jakaś mroczna postać. Zatrzymała się kilka kroków od was, tak że nie byliście w stanie dostrzec jej twarzy.

brak kolejki, odpis 10 minut.
Powrót do góry Go down
MyMalinka



Liczba postów : 12
Skąd : Góry oceaniczne <3

Źródła Termalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródła Termalne   Źródła Termalne - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 12, 2014 5:40 pm

-Yyy Yo! Powiedziałam...
Powrót do góry Go down
Geralt

Geralt

Male Liczba postów : 296

Źródła Termalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródła Termalne   Źródła Termalne - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 12, 2014 5:42 pm

Geralt trochę zaniepokoił się dziwną mgłą. Zawsze gdy taka mgła się pojawia, dzieje się coś dziwnego. Tym razem ta reguła także się sprawdziła i pojawiła się jakaś dziwna postać. Geralt próbował dostrzec twarz przybysza, ale mgła na to nie pozwalał. Zacisnął mocno prawą dłoń na pokeballu z Herracrossem i czekał na dalszy rozwój wypadków.
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Źródła Termalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródła Termalne   Źródła Termalne - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 12, 2014 5:47 pm

Po chwili przybyły jeszcze dwie osoby. Może nie były to tłumu, ale przynajmniej wizualnie zrobiło się na więcej. Przywitałem nowych towarzyszy uśmiechem, zazwyczaj nie czyniłem tego wobec rywali, ale tym razem zrobiłem wyjątek.
- Powodzenia.
Tak naprawdę im tego nie życzyłem, ale chciałem sprawiać pozory. Czekaliśmy tak w gorących oparach aż w końcu przyszła jakaś tajemnicza postać.
- O w końcu...
Szepnąłem cicho, a gdy ten się zbliżył dodałem.
- Dzień dobry.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Źródła Termalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródła Termalne   Źródła Termalne - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 12, 2014 5:55 pm

Z pary wyłonił się nie kto inny, tylko Dziomek.
-Witajcie, jak miło że przyszliście. Spodziewałem się więcej gości, ale widocznie nie chcieli przyjść na oblanie mojego awansu. No cóż, niech żałują. Chodźcie za mną, wszystko jest już gotowe. Mam nadzieję że podczas mojej chwilowej nieobecności na miejscu w którym przygotowałem ucztę, nic się nie wkradło, bo ostatnio tutaj kręci się stado jakichś złośliwych pokemonów. Mojemu sąsiadowi wyjadły cały plon malin.
Gdy Dziomek przywitał się z Wami, ruszył w kierunku z którego przed chwilą przyszedł, czyli szedł na północ. Szedł powoli byście się nie zgubili.

Idziecie za Dziomkem, czy wybieracie dowolny inny kierunek?
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Źródła Termalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródła Termalne   Źródła Termalne - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 12, 2014 6:00 pm

Uczta? Niee to nie dla mnie.
- Zaraz przyjdę tylko muszę coś załatwić.
Powiedziałem do gospodarza imprezy i puściłem ich wszystkich wolno. Nie miałem zamiaru marnować czasu na jakieś łażenie po przyjęciach i robić tego co mi każą. Postanowiłem zapolować tym razem w inny sposób niż zawsze - pozwolić sobie na samowolkę. Zamiast iść za Dziomkiem na przyjęcie udałem się do jego sąsiada, któremu pokemony zjadły maliny, aby czegoś się od niego dowiedzieć. A nóż, może trafię w sedno tej sprawy i spotkam pokemona szybciej niż inni, a jak nie... to trudno.
Powrót do góry Go down
Geralt

Geralt

Male Liczba postów : 296

Źródła Termalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródła Termalne   Źródła Termalne - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 12, 2014 6:00 pm

Przybyszem okazał się Dziomek. Nie spodziewał się go tutaj. Geralt nie lubił hucznych imprez ale takowa się nie zapowiadała. Było zdecydowanie za mało osób na to. Geralt skorzystał z zaproszenia i ruszył za Dziomkiem. Po drodze rozglądał się, bo może ta banda stworów czyha gdzieś w pobliskich krzakach.
Powrót do góry Go down
MyMalinka



Liczba postów : 12
Skąd : Góry oceaniczne <3

Źródła Termalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródła Termalne   Źródła Termalne - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 12, 2014 6:02 pm

-Idę za dziomkiem

SOry ze takie krótkie wypowiedzi
Ale nie da rady
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Źródła Termalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródła Termalne   Źródła Termalne - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 12, 2014 6:14 pm

Geralt, MyMalinka
Dziomek zaprowadził was na dużą polanę obok jeziorka, które głośno bulgotało.Na środku polany stał suto zastawiony stół na dziesięć osób. Były chipsy, kanapki, paluszki, kotlety, soki, napoje, prażynki, kawior, szampan, piwo itp. Dziomek podszedł do honorowego miejsca i zaprosił was byście zajęli miejsca tuż obok niego.
-Cóż, w troje sobie nie poświętujemy, ale i tak bardzo dziękuję wam za przybycie.
Nalał wam po odrobinie szampana i wzniósł toast.
-Niech żyje Eternal!

Cedric
Szedłeś i szedłeś, aż znalazłeś to czego szukałeś-maliny. Maliny były już mocno stratowane i nie było ani jednego owocu na krzaczkach. Nagle zza studni stojącej między rządkami malin wyskoczył facet z dubeltówką.
-Mam cię chłoptasiu, teraz już mi się nie wywiniesz. Już straciłem nadzieję że ponownie przyjdziesz niszczyć moją plantację malin, a jednak przyszedłeś. Odpowiesz mi za to!-wrzeszczał jak opentany.
Powrót do góry Go down
MyMalinka



Liczba postów : 12
Skąd : Góry oceaniczne <3

Źródła Termalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródła Termalne   Źródła Termalne - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 12, 2014 6:18 pm

Wzięłam szampana i się trochę napiłam, po czym spojrzałam na Geralt'a. Po raz pierwszy widziałam go na oczy. Wydał się miły. Patrzyłam na Dziomka czekając na to co będzie dalej...
Powrót do góry Go down
Geralt

Geralt

Male Liczba postów : 296

Źródła Termalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródła Termalne   Źródła Termalne - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 12, 2014 6:20 pm

-Niech żyje Eternal-Geralt podniósł kieliszek szampana i zawtórował.
Wiedźmin upił tylko kilka łyków szampana, bo musiał być czujny i skoncentrowany, a nawet niewielka ilość alkoholu mogłaby obniżyć jego zdolności. Postanowił zająć się czymś konkretnym, a mianowicie zabrał się za udka kurczaka z KFC i frytki, które wyglądały na domowe. Na razie nie działo się nic nadzwyczajnego, więc mógł sobie podjeść i zregenerować siły, bo mgła zawsze wywoływała u niego głód.
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Źródła Termalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródła Termalne   Źródła Termalne - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 12, 2014 6:21 pm

A więc trafiłem w końcu na polanę malin, które były pustoszone przez tego tajemniczego pokemona. Na moje nieszczęście trafiłem na właściciela, który wydawał się być zdolny do wszystkiego. Nie miałem zamiaru zginąć od kuli. Gdybym powiedział mu teraz prawdę czyli, że szukam pokemona to raczej nie byłby skłonny mi uwierzyć. Przecież powinienem być na przyjęciu. Postanowiłem więc nieco naściemniać.
- Witam pana. Nazywam się Cedric O'Halloran, stażysta w departamencie uprawy malin, poziomek i agrestów Johto w skrócie DUMPAJ.
Szeroko uśmiechnąłem się do mężczyzny.
- Podobno w tych rejonach dochodzi ostatnio do różnych zniszczeń wśród roślin trawiastych. Po wielu zgłoszeniach postanowiliśmy zbadać tutejsze oprawy i to co widzimy jest przerażające. Wie pan może co, albo kto powoduje tak potworne szkody?
Oczywiście cały departament i wszystko co powiedziałem było jedną wielką lipą, ale liczyłem, że mężczyzna nie okaże się być zbyt bystry.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Źródła Termalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródła Termalne   Źródła Termalne - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 12, 2014 6:37 pm

Geralt, MyMalinka
Geralt i Dziomek zabrali się za jedzenie, a Malinka przyglądała się im. Nastała niezręczna cisza. Przerwały ją głośne pluski w jeziorku. Po pluskach nastały odgłosy łamanych gałązek.
-Może to Cedric do nas idzie-spokojnie oświadczył Dziomek dalej zajmując się jedzeniem.

Cedric
-Najmocniej przepraszam Pana Urzędnika, nie spodziewałem się że tak szybko dotrze do was informacja o mojej stracie.- facet szybko zmienił ton i założył strzelbę na ramię. -Widzi Pan jakie zniszczenia? Miałem jutro zebrać wszystkie maliny i zawieść je na skup owoców, a teraz nie mam ani jednej sztuki. Nawet dżemu nie będę mógł sobie zrobić. Nie mam pojęcia jakie bydle mogło tak nie uszanować tak pięknych krzaczków, właśnie chciałem się dowiedzieć i ale natrafiłem na Pana. Jedyne co wiem to to, że te bestie przylazły znad jeziora i tam też polazły po zdemolowaniu mych pięknych malin.
Powrót do góry Go down
Geralt

Geralt

Male Liczba postów : 296

Źródła Termalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródła Termalne   Źródła Termalne - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 12, 2014 6:39 pm

Geralt wyczuł ze coś jest nie tak., To nie mógł być Cedric, to musiało być coś innego i teraz zapewne czaiło się na trójkę biesiadujących osób. Geralt wypościł z balla Herracrosaa. -Bądź czujny Jaskier.
Powrót do góry Go down
MyMalinka



Liczba postów : 12
Skąd : Góry oceaniczne <3

Źródła Termalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródła Termalne   Źródła Termalne - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 12, 2014 6:40 pm

Wstałam z krzesła patrząc się w tamto miejsce. Patrzyłam się przestraszona czekając aż któryś z chłopów to sprawdzi.
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Źródła Termalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródła Termalne   Źródła Termalne - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 12, 2014 6:45 pm

- Tak. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że dzieło to jest dokonaniem pokemonów, prawdopodobnie wodnych. Zapewne słyszał po o nadmiernej ekspansji gatunku Bibarela w północnych rejonach Johto. Pokemony te wyparły rodzime gatunki i te udały się na południe w kierunku poszukiwania pożywienia. Prawdopodobnie przyszły tutaj. Czy mógłby mi pan wskazać miejsce tego zbiornika wodnego. Muszę pochwycić jednego z pokemonów aby dokonać odpowiednich badań i zbadać jakie są jego preferencje co do środowiska aby odnaleźć mu nowy dom, nie powodując przy tym zniszczeń upraw.
Wszystko mówiłem powoli i spokojnie, z jak największa powagą. Chociaż muszę przyznać, że nie raz miałem ochotę wybuchnąć śmiechem. Byłem dumny sam ze swoich kłamstw w myśli powtarzając sobie "Cedric jesteś genialny",
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Źródła Termalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródła Termalne   Źródła Termalne - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 12, 2014 7:13 pm

Geralt, MyMalinka
Geralt wypuścił pokeżuka, a ten miał być czujny i był czujny. Nikt mu nie mówił ze ma atakować niebezpieczeństwo. A niebezpieczeństwo w postaci kilku stworków wskoczyło na stół z jedzeniem. Pokemony w mgnieniu oka zjadły wszystko co było do zjedzenia i zaczęły uciekać w wszystkich kierunkach tworząc ogólny chaos. Jeden z stworów skoczył na Dziomka, przez co ten stracił przytomność. Stwory skaczą po całej polance, a wy stoicie i patrzycie na nie.

Cedric

-Jezioro jest tam, przy działce Dziomka-Facet wskazał palcem kierunek północno-wschodni. -Nie słyszałem o tej sprawie z Bibarelami, ale nic dziwnego, nie oglądam wiadomości. Niech Pan jak najszybciej rozwiążę tę sprawę. Prosiłbym jeszcze o rozpatrzenie moje wniosku o odszkodowanie.-facet zaczął szukać wniosku w swych kieszeniach.
Powrót do góry Go down
Geralt

Geralt

Male Liczba postów : 296

Źródła Termalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródła Termalne   Źródła Termalne - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 12, 2014 7:16 pm

-Jaskier, poczęstuj te stwory Nocnym Cięciem!-Geralt krzyknął do swego pokemona, a sam rzucił sie w kierunku Dziomka, by sprawdzić czy nic mu się nie stało.
Powrót do góry Go down
Cedric

Cedric

Male Liczba postów : 693
Wiek : 28

Źródła Termalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródła Termalne   Źródła Termalne - Page 2 Icon_minitimePią Wrz 12, 2014 7:18 pm

- Niech pan mi pokaże ten wniosek.
Wziąłem kartkę i przejrzałem co na niej jest.
- Hmmm... niestety to nie do mnie z tym. Ja zajmuję się problemem pokemona. Jeżeli zaś chodzi o naliczenie odszkodowania, to wkrótce powinien zjawić się tutaj rzeczoznawca, który oceni pańskie stratę. A teraz idę po tego pokemona.
Pożegnałem się z mężczyzną, uściśnięciem ręki, poklepałem go bo barku, uśmiechnąłem się, po czym ruszyłem w kierunku jeziora. Odchodząc powiedziałem mu.
- Niech się pan nie martwi. Pana sprawa jest w dobrych rękach.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Źródła Termalne - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Źródła Termalne   Źródła Termalne - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Źródła Termalne

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Johto-