PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Internat

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Internat - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Internat   Internat - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 24, 2015 9:43 pm

Roxie byłą bardzo ciekawa co takiego może kryć się za żelaznymi drzwiami. Po paru sekundach decyzja została podjęta. Wchodzą do środka. Wabik otworzył drzwi, a następnie wszedł do środka. Roxie podążyła w jego ślady.
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Internat - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Internat   Internat - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 24, 2015 9:46 pm

- To jest Jacinta. Administratorka szkoły. Boimy się jej bardziej niż naszego dyrektora. Jest sympatyczna, ale potrafi pokazać rogi.
Znajdowaliście się obecnie w bibliotece, która wyglądała jakby przeszła tędy mała trąba powietrzna. Książki były porozrzucane. Dziewoja ciebie pozostawiła i ruszyła dalej przed siebie. Zostałeś sam.

Sophie chciała spokojnie wyjśc z pokoju omijając Jacintę. Ta jednak nie dała za wygraną. Złapała Sophie za kubrak i wyprowadziła z Internetu.
- Do jasnej cholery! Co za beznadziejna ekipa! Kogo ten dureń zatrudnia.
DLa Sophie to koniec.

Wabik bez czekania na nic otworzył drzwi. Powitał was długi ciemny tunel. Było w nim bardzo dużo wilgoci. Wyglądało to jak stare podziemia. Bohaterowie ruszyli do środka. Niestety zaczął wyć alarm, który przyprowadził szczekanie psów obronnych. Zbliżały się do was coraz szybciej.

Deadline 22:05
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Internat - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Internat   Internat - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 24, 2015 9:53 pm

-Ej a numer zostawić? Bez numeru mnie tak zostawiać? Mam darmowe minuty do wykorzystania! - rzekłem, a potem ruszyłem przed siebie do biblioteki. Tam zacząłem szperać po porozrzucanych książkach. Szukałem jakichś kolejnych dzienników szkolnych, kartek powyrywanych, zapisków czy bóg wie czego. Byleby miało związek z porwaniami. Może w kronikach coś będzie? Zapiski o zaginięciu? Inne dziwne wydarzenia? Kto wie? Wypuściłem po raz pierwszy mojego Weezinga, by obserwował tyły i tym razem nie dał się zaskoczyć, by w razie czego zaatakować Bombą Mułu.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Internat - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Internat   Internat - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 24, 2015 9:55 pm

Roxie, gdy tylko usłyszała zbliżające się psy wypuściła swojego pokemona, a następnie spojrzała na Wabika:
-Wygląda na to, że znów wplątaliśmy się w jakieś kłopoty. Pora uciekać.
Oznajmiła, a potem zwrócił się do swojego stróża:
-Gdy tylko zauważysz jakiś wrogów atakuj Lodowym Wiatrem i Zerem Absolutnym.
Powrót do góry Go down
Wabik

Wabik

Male Liczba postów : 695
Wiek : 26

Internat - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Internat   Internat - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 24, 2015 10:01 pm

Wabik nadusił klamkę i otworzył drzwi. W tej samej chwili w jego twarzy uderzyło nieprzyjemne wilgotne powietrze. Automatycznie obrócił swoja twarzy, by uciec od nieprzyjemnego uczucia. Po chwili jego uszy zarejestrowały nieprzyjemny dźwięk alarmu, a po chwili szczekanie psów.
- Przecież wiesz dobrze, że przyciągam kłopoty. Ja już się do tego przyzwyczaiłem. - rzekł, a następnie ruszył biegiem w kierunku przeciwnym do tego, skąd dochodziło szczekanie psów. Biegł ile sił w nogach.
- Normalna tunel nie miałby alarmu. Tu coś ukrywają... Przygotuj się do walki Mightyeno. - rzekł do swojego podopiecznego i czekał, aż ujrzy przeciwnika, ponieważ to było bardziej niż pewne.
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Internat - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Internat   Internat - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 24, 2015 10:08 pm

Sin z uwagą przeszukiwał porozrzucane książki. Powinno się zastanowić czy to odpowiednie miejsce dla młodych ludzi. Pojawienie się Weezinga w bibliotece narobiło kolejnych szkód. jeden z żyrandoli spadł na ziemię. Wtedy usłyszałeś jak coś kamiennego się przesuwa. Jednak nie zaobserwowałeś co to takiego. Pokemon jednak zwrócił uwagę na kominek.

Byliście gotowi do stawienia czołu zagrożenia. Jednak wtedy alarm umilkł, a za to usłyszeliście dźwięk gwizdka. Psy ucichły, a w waszą stronę gnał gęsty, jaskrawo pomarańczowy dym. To źle wróży. Drzwi, którymi weszliście zatrzasnęły się automatycznie.

Deadline 22:25
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Internat - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Internat   Internat - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 24, 2015 10:12 pm

-Co jest Weezong? - rzekłem po cichutku. Po chwili pokemon dał jasny znak, że kominek zaczął się ruszać, a więc to jest to tajne przejście. Pewnie ma powiązanie z tym cały burdelem i nie tylko. Zresztą. Ta szkoła wygląda na nieźle popapraną. W każdym razie ponownie wziąłem swój zajedwabisty młoteczek w dłoń i ruszył powoli w kierunku tego przejścia. Weezing cicho lewitował i to tak, by tym razem jednak niczego nie zniszczyć. Miał osłaniać tyły więc patrzył czy nikt nas nie zachodzi od tyłu. Ja zaś powoli zajrzałem za kominek. Jeśli nic nie ma to powolutku i bardzo cicho przechodzę i nie robiąc hałasu rozglądam po terenie za. Nie chcę niczego obudzić, ani niczego uruchomić.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Internat - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Internat   Internat - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 24, 2015 10:14 pm

-Szybko wykonaj Lodowy Wiatr.
Powiedziała do swojego pokemona, a następnie czekała na dalszy bieg wydarzeń. Jeśli atak jednak nie zadziała to dziewczyna stara się jak najdalej uciec od pomarańczowego czegoś.
Powrót do góry Go down
Wabik

Wabik

Male Liczba postów : 695
Wiek : 26

Internat - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Internat   Internat - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 24, 2015 10:21 pm

Chłopak uciekał, chociaż czuł, że nie wszystko pójdzie po jego myśli. Nagle alarm zamilkł, a psy zostały uciszone przez gwizdek. Widocznie był tu jeszcze ktoś oprócz dwójki trenerów. Wabik zacisnął pięści i dostrzegł pomarańczowy dym. Niestety jego pokemon nie mógł mu w tej sytuacji pomóc. NA szczęście współpracował z Roxie, a jej stróż posiadał przydatny atak, który dziewczyna właśnie kazała mu wykonać.
- Nie uciekniemy. Musimy walczyć. - wyszeptał do swoich towarzyszy. Potem przeniósł wzrok na drugi koniec tunelu. Chciał dostrzec swojego przeciwnika.
- Nie stchórzę, pokażemy im naszą siłę. - uśmiechnął się do Roxie, a następnie czekał, na kolejny ruch przeciwnika. Tylko tyle im pozostało, bowiem byli w pewien sposób uziemieni. Ich szanse zależały od ilości przeciwników.
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Internat - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Internat   Internat - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 24, 2015 10:26 pm

Kominek był w tym momencie otwarty i można było się w nim przeciskać. Niestety twój stróż nie zmieścił się tam. Szerokość korytarza to zawrotne 50 centymetrów. Idziesz dalej czy też cykasz i szukasz dziewoi, którą poznałeś.

Stróż Roxie wykonał atak. Niestety nie zatrzymał on pędzącej na was mgły. Robiło się coraz bardziej gorąco. Wabik tym razem czekał na efekty towarzyszki. Niestety. Oboje stracili przytomność i obudzili się w pokoju hotelowym obok nagiego Shi.

Deadline: szybko
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Internat - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Internat   Internat - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 24, 2015 10:32 pm

Wróciłem swojego Weezinga i idę dalej. Przeciskam się przez ten kijowy wąski korytarzyk, by wreszcie trafić w miejsce, które mogło być tym, które wyjaśni mi całą tę zagadkę. Gdy już się kończy staram się jakoś ukryć czy coś, by sprawdzić bezpieczeństwo. W swojej ręce cały czas mam też młotek więc w razie czego mam jak kogoś piznąć, by ten stracił przytomność. Dziewoję jeszcze znajdę, a że pracuję dla dyrektora to na pewno pozwoli mi rzucić okiem na listę i zdjęcia z pokojem w którym mieszka. Wszystko się jakoś ułoży. XD
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Internat - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Internat   Internat - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 24, 2015 10:35 pm

Pokemon powrócił do balla, a ty ruszyłeś dalej. Z czasem korytarz stawał sie coraz szerszy i można było spokojnie przechodzić. Podziemia były prawdziwym labiryntem korytarzy. W oddali zauważyłeś pewne światełko. Wyglądało to jakby w ścianie znajdowało się szklane okienko. Może to jakaś prywatna projekcja filmowa. Odważysz się tam zajrzeć?
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Internat - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Internat   Internat - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 24, 2015 10:39 pm

Zbliżam się do światełka, by się temu wszystkiemu przyjrzeć. Światło w okienku i to w takim miejscu to coś niezwykle dziwnego, ale muszę tę zagadkę rozwiązać. Co jak co, ale skoro nie cofnąłem się do tej pory po numer to trzeba to do cholery zakończyć. Numer i tak zdobędę, bo też do cholery nie wyczymie. Może po drodze odwiedzę jeszcze Rebeccę i ubiję Martina. Bo to jakiś cielon co mnie zdenerwował w tamtym momencie. Ale co mi tam. Trzymam młotek i zaglądam w tamto miejsce.
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Internat - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Internat   Internat - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 24, 2015 10:44 pm

Odważny bohater dziarsko podszedł do okienka. A tam ujrzał widok, który mógł przyprawić o ból głowy. Na jednym stole operacyjnym leżał młody chłopak. Podpięty był do wielu kabli i sprzętu. W środku kręciło się sporo ludzi w białych kitlach. Skakali wokół tego nieszczęśnika bardzo intensywnie. Naliczyłeś siedmioro rożnych osób. Była to znaczna przewaga nad tobą. Ryzykujesz czy wracasz do dziewczyny.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Internat - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Internat   Internat - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 24, 2015 10:48 pm

Dokładnie zapamiętuje miejsca gdzie znajdują się Ci ludzie. Pewnie to jacyś ludzie, którzy podbierają uczniów do organów. Mam nadzieję, że nie zabrali się za kolejnych i w między czasie nie zaplątała się gdzieś do nich dziewczyna, którą poznałem. Chce numer do żywej lasko co nie? Więc zapamiętuje miejsca w których ludzie się znajdują a następnie mocniej chwytam młotek i pokeball. Następnie walę młotkiem w szybę, momentalnie za tym wypuszczam Weezinga i jedną ręką łapię się złączenia, by nie upaść, a powoli opadać z pokemon, który używa Zasłony Dymnej, która ma przykryć dym. Następnie walę młotkiem przed siebie w miejsca, które zapamiętałem. Pokemon zaś miał jeszcze przed siebie nawalać Bombą Mułu. Zasiepiemy tych cweli!
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Internat - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Internat   Internat - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 24, 2015 10:56 pm

Plan był bardzo dobrze przemyślany. Sin rozpoczął uderzanie. Niestety nie przewidział jednej sprawy. Ktoś przemyślał konstrukcję tego bardzo dokładnie. Szkło było tak grube, że uderzenia młotkiem odbiły się echem po podziemiach. W środku dało się prawdopodobnie słyszeć pukanie. Dlatego też wszystkie postaci będące w środku zwróciły swoje oblicze w twoją stronę. Spowodowało to, że został uruchomiony alarm. Miałeś bardzo mało czasu na ucieczkę.
Powrót do góry Go down
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 29

Internat - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Internat   Internat - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 24, 2015 10:59 pm

No to spindalamy. I to tak szybko sobie spindalam. Tym korytarzem biegnę ile sił w nogach. Co za czasy, że takie grube ściany robią. Przecież szkło zawsze powinno być łatwe do stłuczenia. Biegnę ile sił w nogach. Znam już nieco to miejsce to biegnę jeszcze w kierunku pokoju gdzie przecież niedawno odbywała się impreza. Jak po Jacincie znowu ją zorganizowali to schowam się w tłumie ludzi.
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Internat - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Internat   Internat - Page 3 Icon_minitimeSob Sty 24, 2015 11:04 pm

Udało ci się uciec podziemiami do biblioteki. Tam nadal panował nieład, jak jeszcze przed minutami. Miałeś bardzo dużo szczęścia. Ponownie spotkałeś dziewoję, z którą wcześniej dansowałeś i się bawiłeś. Laska zaprowadziła ciebie na kolejną imprezę. Widocznie to prawdziwy dom wariatów. Jacinta nawet nie zwróciła uwagi na was gdy przebiegaliście obok. Staruszce się przysnęło jak to na tan wiek przystało. Impreza trwała do biełego rana, uczennica okazała się bardzo pobudzoną kobietą i z pewnością tę noc można uznać za udaną. Niestety nie udało się rozwiązać tego najważniejszego problemu. Kiedyś będzie jeszcze szansa.

KONIEC

I miejsce: Sin Cara + Great Ball
II miejsce: Wabik + 15 zł
III miejsce: Roxie + 10 zł

Dodatkowo Sin Cara, Wabik oraz Roxie otrzymują przepustkę do rozstrzygnięcia całej sprawy. Odbędzie się jeszcze jedna przygoda, podczas której otrzymacie możliwość dołączenia do elity.

Wyniki fabularne:
Sin Cara +1 PF
Wabik + 1 PF
Shi + 1 PF
Sophie +1 PF
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Internat - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Internat   Internat - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Internat

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Rozrywka :: Przygody-