PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Nowy Świat

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
RicoChet

RicoChet

Male Liczba postów : 295
Wiek : 29

Nowy Świat - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Świat   Nowy Świat - Page 3 Icon_minitimePią Lis 28, 2014 9:16 pm

To wszystko jest super wspaniałe, ale coś tu nie gra... Moim aparatem pstrykam parę zdjęć i robię strategiczny odwrót. Sprzedam zdjątka komu innemu, ale teraz muszę się stąd wydostać. Mam nadzieję, że te stworzenia nie ruszą na mnie. Ruszam po swoich śladach i wracam na statek. już.
Powrót do góry Go down
Wabik

Wabik

Male Liczba postów : 695
Wiek : 26

Nowy Świat - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Świat   Nowy Świat - Page 3 Icon_minitimePią Lis 28, 2014 9:17 pm

Chłopak spojrzał na pokemony. Zrobił im jeszcze kilka zdjęć, a następnie odłożył aparat. Obserwował ich zachowanie. Zauważył, że te nie chciały jego karmy. Wzruszył ramionami i zostawił ją, możliwe, że jeszcze zachcą spróbować. Sam uśmiechnął się na widok pysznie wyglądających owoców. Wyciągnął dłoń i posmakował jednego. Cieszył się naturalnym smakiem niezmąconym chemikaliami i spalinami.
- Witajcie, jestem Alexander, ale wszyscy mówią na mnie Wabik... Miło mi was poznać, rozumiecie nasz język? - zapytał z uśmiechem, a następnie wyciągnął notes i długopis, w sumie niepotrzebnie go chował.
- Nie mam złych zamiarów, chcę was lepiej poznać. Musze przyznać, że wam zazdroszczę. Tego spokoju i natury. Tutaj przyroda toczy się własnymi prawami, a wy korzystacie z jej dobrodziejstw. Wiecie ile ja się muszę namęczyć aby znaleźć miejsce, które jest czyste i nie zhańbione. - prowadził monolog. Miał nadzieję, że pokemony go zrozumieją.
- Czy możecie pokazać co potraficie, albo czy któreś z was byłoby chętne udzielić mi wywiadu. Byłbym zaszczycony. - powiedział z ciepłym uśmiechem, a następnie znowu poczęstował się owocami.
Powrót do góry Go down
Riley
Admin
Riley

Male Liczba postów : 836
Wiek : 25

Nowy Świat - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Świat   Nowy Świat - Page 3 Icon_minitimePią Lis 28, 2014 9:17 pm

Walka trwała, a pokemon wąż nie poddawał się ani na chwilę, kiedy nagle zasnął. Ni stąd ni zowąd znalazł się przed nami piękny i majestatyczny pokemon. Odezwał się do nas i powiedział, że zbliża się zmierzch. Dzięki niemu zawdzięczamy życie. Podziękowałem bardzo ładnie po czym cyknąłem fotkę i odpowiedziałem twierdząco na pytanie czy chcemy dołączyć do reszty. Odwołałem mojego Garchompa i zanim tajemniczy ptak podrzuci nas do reszty napisałem o nim notatkę.
"Pokemon połączenie węża i orła. Długi ogon zakończony czymś na wzór grzechotki z kamieniem szlachetnym w centrum. głów podłużny, wyżej szeroko rozpostarte skrzydła. Głowa orła z grzywą lwa i złotym diademem. Skrzydła jakby zbudowane z przestrzeni kosmicznej pełne gwiazd. Na barkach niebieskie kształty. Cały pokemon w barwach fioletu, brązu i błękitu. jak wcześniej podkreśliłem, zbudowany z czegoś przypominającego kosmiczną mgłę oraz kamienie"
Po sporządzeniu notatki czekałem, aż bardzo miły i pomocny ptak przeniesie nas do reszty naukowców.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Nowy Świat - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Świat   Nowy Świat - Page 3 Icon_minitimePią Lis 28, 2014 9:18 pm

Roxie rrobiłą zdjęcie po zdjęciu po każdym zrobionym zdjęciu zapisywało coś w notatniku:Stworzenie numer 2. Wyglądem przypomina konika. Zakładam, iż jest to pokemon przystosowany do życia w wodzie, gdyż można zaobserwować u niego coś na wzór płetw. Płetwy te są na jego grzbiecie ogonie oraz nogach. Stworzenie ma ubarwianie niebiesko-białe. Stworzenie numer 3. Jest to prawdopodobnie pokemon robak.Ma skrzydełka i przypomina trochę świerszcza. Chodzi na dwóch łapkach.Stworzenie numer 4 jest to małe lwiątko, które na czole ma jakiś kryształek. Ubarwnie pokemon to kolory brązu, a kryształek z czoła jest różowy. Stworzenie numer 5. Przypomina pso-lwa. Jego ogon zakończony jest okiem. Ma ono skrzydła. Wygląda jakby pochodziło z Egiptu. Pomiędzy oczami ma kolejne oko. Stworzenie numer 6 To zielona koza. Z informacji udzielonych przez profesora jest ono bardzo towarzyskie.
Dziewczyna miała zdjęcia, więc dokładniejsze informację dopisze w wolnej chwili. Roxie cieszyła się, ze stworzenie bardzo chętnie pozowały do jej zdjęć. Była bardzo zajęta tym co robi, a aby nie wystraszyć stworzeń, którym aktualnie robiła zdjęci nadal się nie odzywała. Cały czas szukała jeszcz nie nie sfotografowanych przez nią pokemonów i robiła im zdjęcia.
Powrót do góry Go down
Shi

Shi

Male Liczba postów : 372
Wiek : 28

Nowy Świat - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Świat   Nowy Świat - Page 3 Icon_minitimePią Lis 28, 2014 9:21 pm

Shi się po prostu ucieszył, że zamiast jednego, który już był na wyciągnięcie ręki, pokemona, spotkał kolejnego, który według niego był o wiele ciekawszy, bo wyglądał iście majestatycznie. Mało tego, mówił ludzkim głosem, co Shi podszedłszy bliżej, wraz ze swoim stróżem - Avalugg'iem, uwzględnił i podjął rozmowę:
- Witaj. Nazywam się Shi, a mój towarzysz to Avalugg. Rozumiem zachowanie tego stalowego węża, w innych regionach pokemony też bywają rozwścieczone. Jesteśmy tu z ekspedycją, a ty zaś jesteś naprawdę piękny, pewnie też jesteś pokemonem. Nie miej mi za złe, ale zbieramy informacje o pokemonach, już trochę mamy w naszych notatnikach, aczkolwiek brakuje wielu szczegółów. Mógłbyś opowiedzieć nieco o sobie, twe imię? A potem zdradzić mi poprzednie ewolucje oraz ich imiona, tego tu leżącego węża. - Trener wskazał śpiącego pokemona, słowami próbując wyłudzić istotne informacje. W międzyczasie zdążył cyknąć kilka naprawdę efektownych ujęć, po czym zaczął notować w notatniku:
- ...Pokemon majestatyczny ptak. Ma skrzydła niczym poświata duszy zabarwionej na mroczny fiolet, ciało podłużne, okryte wieloma zdobieniami w kolorze błękitnym, złotym. Jego, można by rzec, materialna część ciała pierwotnie jest w kolorze ziemi. Gdzieniegdzie widać dziwny symbol przypominający bardzo prosty, zawinięty labirynt. Ogon zakończony czystym złotem w postaci korony z klejnotami. Twarz złota, z głęboko szafirowym pióropuszem, oczy błękitne. Skrzydła lśnią niczym gwiazdy. Warto dodać, że jednym skinieniem, siłą woli, rozprawił się z naprawdę groźnym pokemonem i co ważniejsze mówi po ludzku... - Zanotował informacje o nowo napotkanym stworze, przypuszczał, że legendarnym. Po czym podszedł do śpiącego stalowego węża i zwrócił uwagę na szczegół - rozwalony klif, który ten rozwalił stalowym ogonem, czego widoczny był ślad. Zanotował:
- ...Stalowy wąż. Używa Stalowego Ogona... - Wnet machnął ręką, by ta odpoczęła i porobił jeszcze zdjęć, po czym teraz mógł w cierpliwości wraz z Avaluggiem czekać na odpowiedź.
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Nowy Świat - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Świat   Nowy Świat - Page 3 Icon_minitimePią Lis 28, 2014 9:32 pm

Majestatyczny ptak kiwnął głową na znak zrozumienia misji, która tutaj wykonywaliście. Objął was delikatnie swoimi skrzydłami i w ułamku sekundy pojawiliście się na polanie. A na niej właśnie trwała fiesta. Profesorek pochłaniał ogromne ilości przepysznych owoców i co jakiś czas popijał je winem. Pokemony kategorycznie zabroniły już tworzenia opisów i wykonywania zdjęć. Za to zaprosili was wszystkich do wspólnej zabawy. W powietrzu roznosiły się odgłosy bębnów oraz innych instrumentów. Radość, która towarzyszyła żyjącym tutaj pokemonom była niezwykle ogromna. Gdyby z radości produkowano by energię, bez problemu można byłoby zasilić duże miasto. Fiesta trwała do samego rana.
EPILOG

Wszyscy obudziliście się w starej nadmorskiej knajpie. Nie wiecie skąd się tutaj znaleźliście, ani gdzie balowaliście. Przypuszczenia o zabawie wynikają z prostego faktu: macie obolałe stopy tak jakbyście tańczyli całą noc. W głowie pustka, tak jakby ktoś wam wyczyścił pamięć.
THE END

Nagrody:
I miejsce: SHI
GreatBall

II miejsce: RILEY
15 zł

III miejsce: WABKIK
10 zł

Wyniki Fabularne
Shi 2 PF
Wabik 2 PF
Riley 2 PF
Roxie 1 PF
Raven 1 PF
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Nowy Świat - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Nowy Świat   Nowy Świat - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Nowy Świat

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Rozrywka :: Przygody-