PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Castiel kontra ...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Castiel kontra ...  Empty
PisanieTemat: Castiel kontra ...    Castiel kontra ...  Icon_minitimeSob Lis 08, 2014 10:04 pm

Jak poprzednio poszukuję dzielnego wojownika, który ze mną zawalczy.
UWAGA! Preferuję jednodniowe walki. To jest bez przerw.
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Castiel kontra ...  Empty
PisanieTemat: Re: Castiel kontra ...    Castiel kontra ...  Icon_minitimeSob Lis 08, 2014 10:32 pm

Zgłaszam się wraz z Tepigiem.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Castiel kontra ...  Empty
PisanieTemat: Re: Castiel kontra ...    Castiel kontra ...  Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 11:05 am

Jakoś dużo poków nie macie więc bez zbędnych ceregieli rozpoczynam waszą walkę. Sala typu łąka: wszędzie wyższa to niższa trawa w której, przy odrobinie szczęścia, mogą się schować małe pokemony. Wszystko jasne więc start !

Kolejka:
Castiel
Raven
Ja
Raven
Castiel
Ja i tak do usranej śmierci
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Castiel kontra ...  Empty
PisanieTemat: Re: Castiel kontra ...    Castiel kontra ...  Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 11:10 am

Pewnym krokiem wkroczyłem na salę zwabiony możliwością stoczenia nowego pojedynku. Tym razem zaskoczyła mnie sama arena walki. Nie była ona zwykłą, płaską powierzchnią. Pokryta była trawą i nadawało to bardzo przyjemnego charakteru. Nie było to surowe miejsce, a raczej można się tutaj zrelaksować. Jednak nie na takie przyjemności przyszedłem. Podrzuciłem pokeball do góry i wypuściłem swojego pokemona na miejsce bitwy.
- Witaj Mudkip! Ponownie spotykamy się na arenie. Zatem zacznijmy! Rozpocznij od strzelenie w przeciwnika Rzutem Błotem! Od razu postaramy się go spowolnić.
Obserwowałem jak radzi sobie mój pokemon oraz co takiego może wymyślić przeciwnik. W końcu tej osoby jeszcze nie znam, więc może posiadać asa w rękawie.
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Castiel kontra ...  Empty
PisanieTemat: Re: Castiel kontra ...    Castiel kontra ...  Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 11:16 am

I ja przybyłem na arenę walki. Będzie to moja pierwsza walka, więc nieco się stresowałem, ale moim priorytetem podczas starcia było zachowanie spokoju i dystansu. Tak też wypuściłem Tepiga na pole walki. - Brand, czas na naszą pierwszą walkę, tak więc mam nadzieję, iż damy z siebie wszystko. Zacznijmy od uniku Akcją na bok i zmniejszając dystans między wami uderz w Mudkipa tym samym ruchem. Musisz i tutaj pamiętać o ostrożności przed Błotem, to ważne.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Castiel kontra ...  Empty
PisanieTemat: Re: Castiel kontra ...    Castiel kontra ...  Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 11:24 am

Pokemony pojawiły się na polu walki i rozpoczęły wykonywać swoje zadania. Z jednej strony Mudkip ostrzeliwał przeciwnika rzutem błotem, a z drugiej Tepig unikał tego ruchami akcji skracając dystans. Im bliżej był celu ognisty pokemon tym trudniej było mu unikać ognia przeciwnika. W ten sposób kilka metrów przed celem zebrał dwoma strzałami za co szybko zreflektował się uderzeniem akcją. Oba pokemony są blisko siebie.
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Castiel kontra ...  Empty
PisanieTemat: Re: Castiel kontra ...    Castiel kontra ...  Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 11:38 am

Bardzo ładnie Tepig. Teraz uaktywnij Żar i uderz Akcją. Jeżeli Mudkipowi uda się strzał błotem - uniknij go tym samym manewrem i kontynuuj atak, w razie jego ucieczki, goń go.
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Castiel kontra ...  Empty
PisanieTemat: Re: Castiel kontra ...    Castiel kontra ...  Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 11:43 am

Już od samego początku walka nabiera rumieńców. To jest własnie to co w tego typu spotkaniach najbardziej cienię. Nie ma czasu na delikatne zagrania. To nie pokazy, gdzie liczy się piękno i gracja. W walkach często dochodzi do nieprzewidywalnych zdarzeń. Wspólnie z Mudkipem musimy opracować plan działania, aby móc wyprowadzić prowadzenie. Tylko jak tutaj zablokować działania przeciwnika.
- Mudkip! Korzystając z okazji, że jesteście blisko siebie wystrzel od razu Rzut Błotem prosto w świnkę! Skieruj ten ruch jego pyszczek. A kiedy zostanie zalepiony rusz i z impetem uderz przeciwnika silną Akcją.
Uważnie obserwowałem czy mój pomysł z zablokowaniem przeciwnika okażę się skuteczny. Mocno zacisnąłem kciuki i czekałem na dalszy ciąg programy.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Castiel kontra ...  Empty
PisanieTemat: Re: Castiel kontra ...    Castiel kontra ...  Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 11:48 am

Oba pokemony zaatakowały jednocześnie żarem i rzutem błotem, z tym że ten drugi ugasił ten pierwszy i trafił w przeciwnika. To z kolei spowodowało że Tepig uderzył słabiej podczas jednoczesnego zderzenia akcją i został odrzucony do tyłu. Jak na razie prowadzi Mudkip a oba pokemony nadal są blisko siebie.
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Castiel kontra ...  Empty
PisanieTemat: Re: Castiel kontra ...    Castiel kontra ...  Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 11:55 am

Cały czas los nam sprzyja, jednak nie można być niczego pewnym póki któryś z pokemonów zemdleje z wyczerpania. Najlepszym sposobem byłoby trzymanie przeciwnika na dystans i zmęczenie go. Jednak na tym etapie jeszcze nie dysponujemy odpowiednimi ruchami by to przeprowadzić. Przygotowywanie kombinacji nie jest wcale tak trudne. Wystarczy skutecznie zablokować swojego rywala.
- Mudkip cudownie! A teraz szybki Rzut Błotem! Skieruj atak prosto w nogi przeciwnika, aby zablokować mu możliwość ucieczki. Wtedy ponownie uderz Rzutem Błotem. Celując podobnie jak wcześniej w pyszczek.
Mój wzrok skupiam na ziemnym ataku. Zastanawia mnie czy uda się wykonać to co obmyśliłem dla mojego towarzysza podróży. To byłby z pewnością jakiś przełom w walce.
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Castiel kontra ...  Empty
PisanieTemat: Re: Castiel kontra ...    Castiel kontra ...  Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 12:03 pm

Trzeba było zacząć grać nieco mocniej. Wszak lepiej późno niż wcale. - Tepig, wyskocz w górę by uniknąć pierwszego strzału z błota skierowanego (tak naprawdę) w podłoże. Zaś następnie skieruj Żar w lecący drugi ostrzał blota! To da Ci tą poszukiwaną przez nas chwilę do ataku, którą wykorzystaj Akcją , by z całym impetem trafić w Mudkipa, po czym poczęstuj go Żarem!
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Castiel kontra ...  Empty
PisanieTemat: Re: Castiel kontra ...    Castiel kontra ...  Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 12:27 pm

Tepig dość sprytnie uniknął pierwszego strzału, ale drugi to powtórka z rozrywki czyli błoto gasi żar i leci dalej. Jednak Tepig wykorzystał tę chwilę aby go uniknąć i nie tracąc impetu uderzyć w przeciwnika akcją. Na dobitkę poszła seria żaru, ale niebyła zbyt efektywna.
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Castiel kontra ...  Empty
PisanieTemat: Re: Castiel kontra ...    Castiel kontra ...  Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 12:40 pm

Dobrze Tepig! Teraz przyciśnij Mudkipa swoim ciałem i pod żadnym pozorem nie puszczaj! Musimy się nauczyć wytrzymałości, a to dobra pora. Rozżarz swój nosek i przyśnij go do ciała Mudkipa, używając Żaru! Pod zadnym pozorem nie pozwól mu się podnieść!!
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Castiel kontra ...  Empty
PisanieTemat: Re: Castiel kontra ...    Castiel kontra ...  Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 12:46 pm

Zaczyna się robić nieciekawie. Walka nabiera kolorytu i coraz mocniej to właśnie my obrywamy od naszego przeciwnika. Muszę bardzo szybko wykombinować coś co całkowicie zamroczy naszego przeciwnika. W tym momencie nasza sytuacja nie wygląda zbyt ciekawie. W mojej głowie pojawiały się kolejne możliwości. Z każdą chwilą mój pokemon słabnął, a nie mogłem do tego dopuścić. Rywal chce nasz przycisnąć, ale nie zablokować pyszczka.
- Świetnie Mudkip! Wytrzymaj jeszcze trochę. Wystrzel z takiej bliskiej odległości Rzut Błotem. Szeroko otwórz pyszczek i ostrzelaj przeciwnika. Niech siła ataku odrzuci go od ciebie. Wtedy to wstań i kontynuuj atak Rzutem Błota w obolałego przeciwnika.
Celem tego zagrania było skołowanie przeciwnika i kupienie nam więcej czasu. A to w przedłużającej się walce jest bardzo ważne.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Castiel kontra ...  Empty
PisanieTemat: Re: Castiel kontra ...    Castiel kontra ...  Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 12:50 pm

Tepig był szybszy i wskoczył na przeciwnika przez co ten spudłował rzutem błota. Bezbronny wodny pokemon obrywał z bliska żarem przez jakiś czas. Skończyło się to w chwili w której prosiakowi zrobiło się za gorąco i z niesmakiem zszedł przeciwnika próbując się schłodzić(charakter). Tytaj przyszedł mu z pomocą przeciwnik obrzucając go błotem.
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Castiel kontra ...  Empty
PisanieTemat: Re: Castiel kontra ...    Castiel kontra ...  Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 1:04 pm

Zwrot akcji w tej chwili jest dla nie zdumiewający. Bardzo zaskakujące jest fakt, że ten ognisty osobnik za dość dużym ciepłem nie przepada. Z jednej strony do dobrze dla nas. Mamy czas na to by wystosować skuteczny atak. Delikatnie się uśmiechnałem na widok odskakującej świnki. To jest ten czas gdzie musimy działać szybko i bezbłędnie.
- Mudkip pamiętaj o kolekcji pięknych kamieni! Po tej walce z chęcią poszukam z tobą nowych! Szybkim ruchem wykonaj Rzut Błotem. Skieruj spora ilość błota oblepiając naszego przeciwnika. A wtedy wystrzel jak z procy i staranuj przeciwnika Akcją. Przewróć go!
Z uwagą obserwowałem kolejne poczynania mojego towarzysza. Zwracałem szczególną uwagę na to co kombinuje mój rywal. To będzie kluczowe w tej walce.
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Castiel kontra ...  Empty
PisanieTemat: Re: Castiel kontra ...    Castiel kontra ...  Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 1:12 pm

Hm, czas nieubłaganie dla obu pokemonów się powoli kończył. Ale to nic. Ważne było dobre, skuteczne podejście za równo do walki, jak i do przeciwnika i postawionej sobie startegii i trzymania się jej. Ja w tej chwili musiałem dokonać zmiany właśnie tego ostatniego aspektu - strategii, co w moim przypadku może nie być takie łatwe... - Tepig! Czas coś zrobić! Wycofaj się w tył Akcją, unikaj błotnych pocisków jak ognia, którego nieco się boisz. Zaś gdy Mudkip będzie chciał użyć Akcji na tobie, w momencie kiedy już będzie chciał wymierzyć cios, Ty wykonaj nagły odskok w bok z pomocą ruchu Akcji i sam go staranuj!
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Castiel kontra ...  Empty
PisanieTemat: Re: Castiel kontra ...    Castiel kontra ...  Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 1:28 pm

Strategia Ravena była dobra i się udała. Początkowo jego świnka wycofywała się unikając błotnych strzałów, a kiedy kijanka przeszła do szarży to prosiak uderzył z boki taranując przeciwnika akcją. Oba pokemony są już ostro poobijane i wykończone, walka chyli się ku końcowi.
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Castiel kontra ...  Empty
PisanieTemat: Re: Castiel kontra ...    Castiel kontra ...  Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 1:40 pm

Zaświeciła się iskra nadziei. Może przerodzi się ona w płomień zwycięstwa? Wiedziałem tyle, że trzeba to zakończyć, a pierwszy ruch należał do mnie.
- Brand, czas byś zakończył to stracie. Jako, że przed chwilą staranowałeś Mudkipa Akcją, chwilę mu zajmie podniesienie się. Dlatego też najpierw wyślij ku niemu szybki Żar, by jeszcze chwile go zająć, a następnie przypraw to danie taranując powtórnie swego oponenta Akcją!
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Castiel kontra ...  Empty
PisanieTemat: Re: Castiel kontra ...    Castiel kontra ...  Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 1:48 pm

Walka chyli się ku końcowi, a sprawa wcale nie wydaje się być klarowna. W tej chwili każdy najmniejszy błąd może skutkować przegraną. Uważnie przemyślałem co w tej chwili możne wykonać mój pokemon. Coś takiego co nie spowoduje, że polegniemy w tej walce. Przez myśl przechodziły mi coraz to dziwniejsze pomysły. W końcu postanowiłem postawić wszystko na jedną kartę.
- Mudkip skup się i szybko powstań. Zbierz w sobie dużo energii i odskocz przed jego żarem! Niech ognisty atak przemknie obok! A wtedy to wyceluj w biegnącego przeciwnika Rzutem Błota. Skieruj atak na całe ciało. By był ociężały, by po tym błocie się poślizgnął. Niech upadnie. Wtedy w ostateczności wykończymy go Akcją.
Mocno zacisnąłem kciuki by dopingować mojego pięknego Mudkipa. W nim i jego determinacji cała nadzieja.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Castiel kontra ...  Empty
PisanieTemat: Re: Castiel kontra ...    Castiel kontra ...  Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 1:52 pm

Mudkip podnosząc się zebrał żarem za co odwdzięczył się rzutem błota w nadbiegającego przeciwnika. Na koniec oba pokemony próbowały się nawzajem powykańczać akcją, ale obrażenia zebrane przez Tepiga nie pozwoliły mu kontynuować walki i padł wyczerpany.
- Tepig jest niezdolny do dalszej walki co oznacza zwycięstwo Mudkipa i jego trenera Castiela, gratulacje.

Castiel 1PF
Powrót do góry Go down
Castiel

Castiel

Male Liczba postów : 715
Wiek : 32

Castiel kontra ...  Empty
PisanieTemat: Re: Castiel kontra ...    Castiel kontra ...  Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 1:57 pm

A jednak! Udało się! W duszy się uradowałem z tego jaki wynik osiągnął mój kochany Mudkip! Od razu podbiegłem do zmęczonego kompana i wziąłem go na ręce. Widzialem jak bardzo jest obolały i zmęczony po tej walce.
- Gratuluję Mudkip! Spisałeś się niezwykle dobrze! Powoli stajesz się weteranem na tej arenie.
Z ogromnym uśmiechem pochwaliłem swojego towarzysza. Po czym wstałem i ruszyłem w kiedunku naszego przecienika.
- Twój Tepig bardzo dzielnie walczył. Jestem pewny, że w przyszłości nie raz się jeszcze ze sobą zmierzymy i wtedy zrewanżujesz się mi.
Uścisnąłem dłoń Raven i po krótkiej wymianie zdań ruszyłem ku wyjściu z areny. Należy odwiedzić centrum by wyleczyć wszystkie rany i odpocząć przed kolejnymi starciami.
Powrót do góry Go down
Raven

Raven

Liczba postów : 690

Castiel kontra ...  Empty
PisanieTemat: Re: Castiel kontra ...    Castiel kontra ...  Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 2:06 pm

No cóż... Bywa. Taka kolej rzeczy - ktoś przegrywa, żeby ktoś mógł wygrać i nie ma w tym nic dziwnego. Dzisiejsze starcie, choć przegrane, było moim pierwszym. Dlatego też dało mi ogrom przyjemności i doświadczenia z czego byłem bardzo zadowolony.
Podszedłem do leżącego Tepiga: - Świetnie się spisałeś, naprawdę. Jeszcze staniesz się bardzo silnym pokemonem, naprawdę - powiedziałem wyjmując PokeBall i chowając Tepiga do środka, by nieco zregenerował siły, po czym podszedłem do Castiela. - Nasprawdę świetnie walczysz. Życzę Ci powodzenia w dalszych walkach jak i Twojemu Mukipowi. Liczę, że kiedyś jeszcze spotkamy się na arenie - powiedziałem, uściskując Castielowi dłoń i kierując się do wyjścia.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Castiel kontra ...  Empty
PisanieTemat: Re: Castiel kontra ...    Castiel kontra ...  Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 7:27 pm

Statystyki zaktualizowane.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Castiel kontra ...  Empty
PisanieTemat: Re: Castiel kontra ...    Castiel kontra ...  Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Castiel kontra ...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Castiel kontra Jazon
» Castiel kontra Raven
» Castiel kontra Roxie
» Ryba kontra żółw
» Szuf kontra krokotyl

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Region :: Arena Walk-