PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Ryba kontra żółw

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Ryba kontra żółw Empty
PisanieTemat: Ryba kontra żółw   Ryba kontra żółw Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 4:33 pm

Ja vs Matt
Mudkip vs Turtwig
Poszukiwany sędzia.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Ryba kontra żółw Empty
PisanieTemat: Re: Ryba kontra żółw   Ryba kontra żółw Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 4:35 pm

Prawda. Sędzia bardzo poszukiwany!
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Ryba kontra żółw Empty
PisanieTemat: Re: Ryba kontra żółw   Ryba kontra żółw Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 4:39 pm

Sędzia przybywa.
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Ryba kontra żółw Empty
PisanieTemat: Re: Ryba kontra żółw   Ryba kontra żółw Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 4:40 pm

Stawiam się.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Ryba kontra żółw Empty
PisanieTemat: Re: Ryba kontra żółw   Ryba kontra żółw Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 4:43 pm

Jesztę.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Ryba kontra żółw Empty
PisanieTemat: Re: Ryba kontra żółw   Ryba kontra żółw Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 4:48 pm

Oba pokemony zostają wypuszczone z swoich pokeballi na arenę, którą w połowie jest basen, na którym są trzy platformy, a w połowie polaną obrośniętą trawą i kilkoma krzaczkami.

Kolejka:
Emequaza
Matt
Ja
Matt
Emequaza
Ja
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Ryba kontra żółw Empty
PisanieTemat: Re: Ryba kontra żółw   Ryba kontra żółw Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 4:52 pm

Mudkip strzel w turtwiga rzutem błotem, a następnie schowaj się pod wodę. Następnie staraj się trafić w niego kolejnym rzutem błotem. Pamiętaj przez cały czas o unikach.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Ryba kontra żółw Empty
PisanieTemat: Re: Ryba kontra żółw   Ryba kontra żółw Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 4:54 pm

-Wykonaj unik, następnie szybko użyj Absorbcji. W razie potrzeby dalej unikaj - wydał polecenie. Sala może sprawić małe problemy, ale to nic. Będzie dobrze.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Ryba kontra żółw Empty
PisanieTemat: Re: Ryba kontra żółw   Ryba kontra żółw Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 5:04 pm

Pokemon Matta od razu po wypuszczeniu pokazuje swoje lenistwo zamiast walczyć kładzie się na trawie i czeka na bieg wydarzeń [charakter]. Mudkip natomiast nie próżnuje i atakuje Rzutem Błotnym w przeciwnika oraz trafia nim dwa razy pod rząd.

Kolejka:
Matt
Emequaza
Ja
Matt
Emequaza
Ja
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Ryba kontra żółw Empty
PisanieTemat: Re: Ryba kontra żółw   Ryba kontra żółw Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 5:07 pm

-Wstawaj Turtwig! Nie możesz się ociągać, bo ten Mudkip zrobi ci krzywdę. Wstawaj i broń się Absorbcją! W razie problemów wykonaj unik! - prawie, że nakrzyczał na swojego pokemona. Matt jednak musiał pokazać to, że jest zdecydowany i pokazać, że, mimo że Turtwigowi się nie chce, musi on dać z siebie wszystko. Inaczej skończy... po prostu źle.
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Ryba kontra żółw Empty
PisanieTemat: Re: Ryba kontra żółw   Ryba kontra żółw Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 5:11 pm

Nadal atakuj go rzutem błotnym i kryj się w wodzie. Jeśli możesz zaatakuj go 4 razy. Po tylu atakach powinien być na tyle wolny, że unikniesz jego każdego ataku. Mimo to skupiaj się głównie na unikach.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Ryba kontra żółw Empty
PisanieTemat: Re: Ryba kontra żółw   Ryba kontra żółw Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 5:19 pm

Pokemon Matta nie miał ochoty słuchać trenera, ale po tym, gdy został zaatakowany można było wywnioskować z jego miny, że robi się zdenerwowany. Nie miał zamiaru oberwać drugi raz od przeciwnika, więc gdy ten zaatakował zrobił unik, a może raczej przeturlał się w inne miejsca, ale atakować nadal nie miał zamiaru. Gdy znów został zaatakowany przez Mudkipa. Wstał i użył Absorpcji, którą jednak nie tafia wodnego stworzenia, które kryje się w wodzie.

Kolejka:
Emequaza
Matt
Ja
Matt
Emequaza
Ja
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Ryba kontra żółw Empty
PisanieTemat: Re: Ryba kontra żółw   Ryba kontra żółw Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 5:27 pm

Nie strzelaj prosto w Turtviga strzałem błotem tylko strzelaj obok niego, by go nie trafić, ale by zablokować mu drogę ucieczki. Dzięki temu przy uniku poślizgnie się. Staraj się go nie zdenerwować. Następnie strzelaj w niego ciągle rzutem błotem. Staraj się sprawić by wszedł na jedną z platform.
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Ryba kontra żółw Empty
PisanieTemat: Re: Ryba kontra żółw   Ryba kontra żółw Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 5:30 pm

-Wstawaj Turtwig. Nie możesz pokazać, że jesteś słaby. Znów użyj Absorbcji, w razie problemów wykonaj unik i zaatakuj Akcją!
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Ryba kontra żółw Empty
PisanieTemat: Re: Ryba kontra żółw   Ryba kontra żółw Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 5:46 pm

Pokemon Matta wkurzył się jeszcze bardziej na Mudkipa, gdy koło niego zaczęło pojawiać się błoto, które przy okazji brudziło Turtwiga. pokemon atakuje Absorpcją i trafia, gdyż pokemon Emeguaza nie unika ataku. Absorpcja zaczyna wysysać wodnemu stworzeniu energie.

Kolejka:
Matt
Emequaza
Ja
Emeguaza
Matt
Ja
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Ryba kontra żółw Empty
PisanieTemat: Re: Ryba kontra żółw   Ryba kontra żółw Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 5:49 pm

-Brawo Turtwig! Szybko użyj Akcji, a następnie ponownie zaatakuj Absorbcją! Nie pozwól mu wykonać kontrataku! - wydał kolejne polecenia.
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Ryba kontra żółw Empty
PisanieTemat: Re: Ryba kontra żółw   Ryba kontra żółw Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 5:51 pm

-Staraj się przez cały czas unikać jego ataków nic mu narazie nie rób. Czekaj aż Turtwig przestanie zwracać na ciebie uwagę.-
Dziwne, że trafił absorpcją, bo strzał błotem zmniejsza celność.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Ryba kontra żółw Empty
PisanieTemat: Re: Ryba kontra żółw   Ryba kontra żółw Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 6:02 pm

Mudkip zostaje trafiony Akcją, ale udaje mu się uniknąć Absorpcji. Pokemonom zaczyna powli brakować sił.

/Strzał błotem nie trafił bezpośrednio w Turtwiga tylko obok niego.

Kolejka:
Emequaza
Matt
Ja
Matt
Emequaza
Ja
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Ryba kontra żółw Empty
PisanieTemat: Re: Ryba kontra żółw   Ryba kontra żółw Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 6:06 pm

-Chowaj się przez cały czas pod wodą i unikaj jego ataków. Z wody nie trafi cię akcją. Jeśli się zbliży zaatakuj akcją i wepchnij go do wody. Raz na jakiś czas używaj rzutu błotem, by go sprowokować.-
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Ryba kontra żółw Empty
PisanieTemat: Re: Ryba kontra żółw   Ryba kontra żółw Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 6:10 pm

Matta naszedł pewien pomysł.
-Nie spiesz się Turtwig. Mamy czas. Jak wyjdzie z wody zaatakuj sobie Absorbcją, ale na razie... niech sobie tam siedzi - powiedział z uśmiechem. Turtwig miał jednak ten plus, że dzięki Absorbcji mógł wyleczyć część obrażeń, które zadał mu przeciwnik. Matt chciał też wykorzystać charakter Turtwiga - jego spokój i cierpliwość.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Ryba kontra żółw Empty
PisanieTemat: Re: Ryba kontra żółw   Ryba kontra żółw Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 6:26 pm

Pokemon Matta posłuchał trenera i właściwie to się ucieszył, bo miał chwile przerwy. Prowokacje wodnego stworzeni na nic się zdały przy tak leniem pokemonie.

Kolejka:
Matt
Emequaza
Ja
Emequaza
Matt
Ja
Powrót do góry Go down
Matt



Male Liczba postów : 983
Wiek : 26

Ryba kontra żółw Empty
PisanieTemat: Re: Ryba kontra żółw   Ryba kontra żółw Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 6:34 pm

-Spokojnie, poczekaj aż wynurzy się z wody. Kiedy Zobaczysz chociaż czubek jego głowy od razu zaatakuj Absorbcją! - zakomenderował.
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Ryba kontra żółw Empty
PisanieTemat: Re: Ryba kontra żółw   Ryba kontra żółw Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 6:36 pm

-Odpocznij sobię i nic nie rób. Potrzebujesz dużo energi. Zostań pod wodą.-
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Ryba kontra żółw Empty
PisanieTemat: Re: Ryba kontra żółw   Ryba kontra żółw Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 6:39 pm

Oba pokemony zostały na swoich miejscach nie ruszały się z nich i zbierały siły.

Kolejka:
Emequaza
Matt
Ja
Matt
Emequaza
Ja
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Ryba kontra żółw Empty
PisanieTemat: Re: Ryba kontra żółw   Ryba kontra żółw Icon_minitimeNie Lis 09, 2014 9:15 pm

-Mudkip, będąc w wodzie wystrzel rzut błotem w Turtwiga, by go zmylić. Następnie wyjdź z wody i użyj tego samego ruchu, by zablokować atak Turtwiga lub zmniejszyć jego celność. Następnie użyj na nim jak najwięcej razy akcji. Jeśli będziesz umiał uniknąć jakiegoś ataku, to uniknij, ale jeśli nie to zablokuj go rzutem błotem.-Powiedziałem do Mudkipa.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Ryba kontra żółw Empty
PisanieTemat: Re: Ryba kontra żółw   Ryba kontra żółw Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Ryba kontra żółw

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Castiel kontra ...
» Ogień kontra Woda.
» Szuf kontra krokotyl
» Castiel kontra Jazon
» Castiel kontra Raven

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Region :: Arena Walk-