PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Tajna kryjówka Emequazy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Tajna kryjówka Emequazy Empty
PisanieTemat: Tajna kryjówka Emequazy   Tajna kryjówka Emequazy Icon_minitimePią Maj 01, 2015 8:58 pm

Zarośnięte Jezioro

Przez kilka miesięcy nie robiłem praktycznie nic. Mój pokemon zbierał jakieś graty, a ja musiałem gdzieś je przechowywać. Nie starczało mi czasu, by robić cokolwiek. Po pewnym czasie wpadłem na pomysł, by odwrócić uwagę stworka od jego śmieci przez treningi.
-Mudkip co byś powiedział na to, by trochę potrenować? - zapytałem się mojego pokemona błotną rybę.
Pokemon się zgodził, ale po jego minie można było wywnioskować, że nie był bardzo napalony. Po długiej drodze doszedłem do jednego miejsca, które kiedyś znalazłem. Z daleka wydawało się, że to zwykłe jezioro, ale im bliżej przychodziłem, tym wydawało się bardziej zielone. Gdy byłem już nad jeziorem, mogłem zobaczyć bardzo wyraźnie glony, unoszące się na powieszchni wody. Wypuściłem Mudkipa z pokeballa, by rozpocząć nasz zaplanowany trening. Stworek wskoczył do wody zanim cokolwiek powiedziałem. Pokemon przez kilka minut się bawił w wodzie, a następnie zawołałem go na trening.
-Mudkip zanim zaczniemy trenować najpierw musimy się rozgrzać, więc użyj kilka razy wodnej broni - rozkazałem stworkowi.
Pokemon posłuchał mnie i wystrzelił kilka strumieni sprężonej wody.
-Teraz przejdziemy do nauki nowego ruchu, który nazywa się czekanie - powiedziałem do Mudkipa - polega on na zaabsorbowaniu ruchu przeciwnika i zadaniu dwa razy większych obrażeń niż on tobie, wystrzeliwując promień ze zgromadzonej energii.
Mudkip znał efekt tego ruchu, ale nie wiedział jak go wykonać.
-Dzisiaj będziesz uczył się absorbować ataki innych pokemonów - poinformowałem stworka - aby ci się to udało, musisz stworzyć tarczę z twojej energii.
Następnie pokazałem mu jak ma wyglądać ta tarcza na przykładzie pinplupla: Tajna kryjówka Emequazy 20120508075500%21Dawn_Piplup_Bide_1
Energia, której potrzebujesz jest w twoim ciele - dodałem - powodzenia.
Mudkip zabrał się do treningu. Nie umiał nagromadzić wystarczająco dużej ilości energii do osłony i nie umiał jej dobrze kotrolować. Po długim treningu udało mu się stworzyć cienką białą aurę. Trening czekania dobiegł końca Zjedliśmy kilka kanapek, a potem wróciliśmy do naszego domu.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Tajna kryjówka Emequazy Empty
PisanieTemat: Re: Tajna kryjówka Emequazy   Tajna kryjówka Emequazy Icon_minitimePią Maj 01, 2015 9:20 pm

Mudkip-Czekanie-9% Pok dowiedział się co i jak ma robić i nawet załapał o co chodzi, aura dookoła niego się pojawiła, lecz był strasznie delikatna. Jeśli nie chcesz zbyt mocno poobijać poka, to jeszcze potrenuj wytwarzanie tarczy wyłapującej ataki, zanim zaczniesz nasyłać na niego inne pokemony.
Powrót do góry Go down
Emequaza

Emequaza

Male Liczba postów : 290
Wiek : 23
Skąd : Z komety

Tajna kryjówka Emequazy Empty
PisanieTemat: Re: Tajna kryjówka Emequazy   Tajna kryjówka Emequazy Icon_minitimeSob Maj 02, 2015 4:08 pm

Zarośnięte Jezioro

Było bardzo gorąca i słonecznie. Dodatkowo na dworze panowała prawie idealna cisza. Bardzo się ucieszyłem, gdyż dzięki temu mój jedyny stworek podczas nauki czekania będzie mógł się lepiej skupić.
- Mudkip wychodzimy na trening - poinformowałem stworka około godziny 16.00.
Mudkip szybko się przygotował i wyruszyliśmy nad Zarośnięte Jezioro.Pokemon był bardzo zadowolony, że tutaj przyszliśmy, gdyż spodobał mu się ostatni trening i mógł znaleźć tutaj dużo śmieci do swojej kolekcji. Na początek dałem stworkowi trochę jedzenia by miał dużo siły. Pokemon błotna ryba zjadł prawie wszystko co miałem z wielkim apetytem. Teraz postanowiłem przejść do treningu.
- Podobnie jak wczoraj będziemy trenować ruch o nazwie czekanie. Dokładniej będziemy ciągle ćwiczyć tworzenie białej aury absorbującej ataki. Jednak zanim to zrobimy, to pokaż mi czego się wczoraj nauczyłeś. - Powiedziałem do Mudkipa.
Pokemon obtoczył się bardzo lekką białą aurą. Zobaczyłem, że marnie to mu wychodziło, więc nie powinienem jeszcze testować odbijania ruchów. Nagle wpadłem na pomysł, który może mu pomóc w tworzeniu tej aury.
- Mudkip mam pomysł jak przyspieszyć twoją naukę. Będziesz musiał trochę medytować. Siedź w bezruchu kilka minut, skupiając się na zbieraniu energii, z której masz wykonać tarczę. Następnie twórz tą barierę powoli, ale dodawaj do niej większe ilości energii. Powtarzaj to, dopóki nie zmęczysz się wystarczająco, by nie móc już używać energii do zrobienia aury. - Poinformowałem Mudkipa.
Uważałem, że jeśli stworek nie będzie się ruszał i będzie skupiony tylko na energii to lepiej będzie mu wychodziła biała bariera. Mudkip siedział medytując i zbierając energię, a następnie próbował tworzyć białą aurę używając całej zebranej energii. Stworek trenował kilka godzin z przerwami. Po treningu wróciliśmy do domu i zaczęliśmy przygotowywać się na dzisiejszą przygodę.
Powrót do góry Go down
Dziomek

Dziomek

Male Liczba postów : 1850
Wiek : 102

Tajna kryjówka Emequazy Empty
PisanieTemat: Re: Tajna kryjówka Emequazy   Tajna kryjówka Emequazy Icon_minitimeSob Maj 02, 2015 7:31 pm

Mudkip-Czekanie-20% -co tu pisać, medytacja trochę pomogła i pok wytwarzał coś co przypominało aurę, tarczę czy coś takiego, ale czy to coś będzie w stanie przyjąć moc uderzenia ataku?
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Tajna kryjówka Emequazy Empty
PisanieTemat: Re: Tajna kryjówka Emequazy   Tajna kryjówka Emequazy Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Tajna kryjówka Emequazy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Biuro Emequazy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Region :: Centrum Treningowe-