PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)   Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 1:55 pm

- Żeby zaatakować Gryzieniem, musi się do nas zbliżyć. Więc odbij się od ziemi i wznieś się wyżej używając Porywu Wiatru w stronę przeciwnika. Następnie Złowieszczy Wiatr w stronę oponenta.
Poleciłem pokemonowi dalej przyglądając się poczynaniom naszych stworzeń. Z tego co widać Arbok dzięki swojemu instynktowi jest groźnym przeciwnikiem. Będzie trzeba na niego uważać...
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)   Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 2:12 pm

Arbok ruszył na przeciwnika, który jest coraz bardziej zmęczony. Pokemon Szoguna nie miał trudności z dorwaniem robaczego mięsa, które toczy drugą walkę z rzędu bez dnia przerwy. Skrzydełka zostały uszkodzone wiec sobie nie polata i wiaterków nie popuszcza hej !
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)   Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 2:19 pm

-.-

Słodki Zapach w oczy Arboka po czym jeszcze raz spróbuj się odbić i wykonać Lepką Sieć, a następnie Szybki Atak, by uciec.

Hmm... Może Masquerain nie jest najsilniejszym pokemonem, może jest bardzo zmęczona, może przegrywa, ale i tak to jest nie ważne, nawet jak przegra... Gdyż ja wierzę w sowich podopiecznych, a wiara działa cuda.
Powrót do góry Go down
Szogun

Szogun

Liczba postów : 179

Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)   Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 2:23 pm

-Zablokuj go skrzekiem i przerwij jego próby wybicia się gryzieniem! Przygnieć go do zie...lodu i trzymaj póki nie zabijesz!
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)   Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 2:28 pm

Robak sie wierzgał jak potłuczony, ale sił brakło. Słodki zapach został natychmiast sparowany skrzekiem, zresztą węże czują zapachy językiem a nie oczyma. Kolejne gryzienie odbierało resztki nadziei robakowi, który resztkami mocy wystrzeliwał lepką sieć aż w końcu przestał sie ruszać.
- Masquerain niezdolny do dalszej walki, wygrywa Arbok, smacznego !

Walkę wygrywa Szogun
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)   Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 2:32 pm

- Masquerain, powrót - powiedziałem, chowając podopieczną do PokeBalla
- Gratki Szogun, ładnie... Ale jak na razie jest między nami remis.. Więc może jeszcze kiedyś zawalczymy... nie wiadomo - rzekłem po czym po prostu skierowałem się do wyjścia z areny, jako, iż nie miałem powodów, by dalej przebywać w owym budynku. Gdy wychodziłem wymamrotałem tylko do siebie: - Masquerain... nigdy więcej... - i tak też opuściłem to miejsce.
Powrót do góry Go down
Roxie

Roxie

Female Liczba postów : 1293
Wiek : 24

Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)   Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) - Page 2 Icon_minitimeWto Lip 01, 2014 2:38 pm

Statystyki zaktualizowane
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)   Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;) - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Szogun chce przypomnieć sobie smak pojedynków ;)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

 Similar topics

-
» Kilka słów o sobie
» Odkluczam sobie drogę do ewolucji
» Chcę walczyć!
» Chcę walczyć
» Nikt nie chce walczyć w budyniu :/

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Arena Walk-