PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Share
 

 Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Empty
PisanieTemat: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Icon_minitimeNie Kwi 27, 2014 10:00 pm

Rzucam wyzwanie ChronoDarkowi prosto w twarz!

Walka: 2 vs. 2
Pokemony: Bayleef i Masquerain - Butterfree i Mareep
Kiedy: 5 maja
Sędzia: Obojętnie
Specjalne Warunki: każdy z walczących daje do puli 5 dyszek, zwycięzca zgarnia całą pule

Pasuje? Wink


Ostatnio zmieniony przez Mephisto dnia Nie Kwi 27, 2014 10:45 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Morpheus

Morpheus

Male Liczba postów : 64
Wiek : 25
Skąd : Bydgoszcz

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Icon_minitimeNie Kwi 27, 2014 10:12 pm

Przyjmuję!
Pomijam fakt, że omawialiśmy już to ale ok Very Happy
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Icon_minitimeNie Kwi 27, 2014 10:13 pm

Ciiii... XD
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Icon_minitimePią Maj 02, 2014 11:13 am

Niby się zgłoszę na sędziego, ale tylko jeśli Explo doda linki do wizy i boxu w profilu, bez tego na mnie nie liczcie.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Icon_minitimeNie Maj 04, 2014 5:26 pm

Z racji tego, że Swall jutro nie może to przekładam walkę z jego prośby na wtorek, dzień później
Powrót do góry Go down
Morpheus

Morpheus

Male Liczba postów : 64
Wiek : 25
Skąd : Bydgoszcz

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Icon_minitimeWto Maj 06, 2014 2:47 pm

Link do Wizy dodany. Do Boxu nie, z tytułu iż jest pusty :/ Więc i tak nie ma tam czego oglądać
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Icon_minitimeWto Maj 06, 2014 2:52 pm

Stawiam się jakby co
Powrót do góry Go down
Morpheus

Morpheus

Male Liczba postów : 64
Wiek : 25
Skąd : Bydgoszcz

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Icon_minitimeWto Maj 06, 2014 2:53 pm

Ja również
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Icon_minitimeWto Maj 06, 2014 3:53 pm

Fajnie że uprzedziliście mnie o godzinie . . . Dobra walić to. Sala typu bagno: wszędzie grząsko, a gdzieniegdzie mogą się utopić i całe pokemony, nie ma bezpiecznych miejsc oprócz przestrzeni powietrznej. Bez dachu. Obaj zaczynacie swoimi robaczymi lotami wiec faght !

Kolejka:
Nadno
Explo
Ja
Explo
Nadno
Ja
i tak do usranej śmierci.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Icon_minitimeWto Maj 06, 2014 4:18 pm

Masquerain, zaczynamy. Najpierw użyj Porywu Wiatru, a nastepnie Bąbelkowego Promienia, w razie potrzeby uniki Szybkim Atakiem.
Powrót do góry Go down
Morpheus

Morpheus

Male Liczba postów : 64
Wiek : 25
Skąd : Bydgoszcz

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Icon_minitimeWto Maj 06, 2014 4:26 pm

No to zaczęliśmy. Wyrzuciłem w górę balla z Butterfree tym samym wzywając go do walki.
-Butterfree jesteś szybszy! Wykorzystaj to! Zanim użyje powiewu wiatru musi się wznieść wyżej! Podfruń blisko powierzchni bagna centralnie pod niego, tak szybko jak potrafisz, a następnie wyceluj w niego Zamętem i ostudź jego zapał uderzając nim w jakiś twardy obiekt typu drzewo o korzeniach powietrznych lub kamień, jeśli nie ma to po prostu pomachaj nim chwilę. Następnie wyceluj w jego skrzydła Strzałem Siecią i utrudnij mu fruwanie. Wykonaj następnie Trujący Pyłek i zatruj przeciwnika. Na zaś sam koniec kombinacji wgryź się w niego Gryzieniem Robaka! Pokaż mu, że nie będzie miał łatwo! W razie ataków unikaj odlatując szybko zdala od pola rażenia ataku! Jesteś o wiele szybszy od Masquerain'a! Dasz sobie radę mały wierzę w ciebie!
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Icon_minitimeWto Maj 06, 2014 4:34 pm

Może i taktyka Explo coś by dała, ale robakowi zakręciło się w głowie od otrzymanych komend. Przez to Pokemon oberwał porywem wiatru, jednak zdołał w pore wyhamować aby potrząsnąć przeciwnikiem zamętem. Samo trzaśnięcie prawie nic nie dało, oprócz lekkiego skołowania przeciwnika, przez co ten nie trafił bąbelkowym promieniem. Reszta komend zapomniana przez poke motyla.
Powrót do góry Go down
Morpheus

Morpheus

Male Liczba postów : 64
Wiek : 25
Skąd : Bydgoszcz

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Icon_minitimeWto Maj 06, 2014 4:39 pm

-Wybacz Shinyfly! Wkręciłem się w to! Dasz sobie radę! Póki przeciwnik jest lekko skołowany podleć do niego unikając wszelkich ataków i spleć mu skrzydła Strzałem Siecią! Następnie wyceluj Zamętem w Masquerain i staraj się wepchnąć go do bagna! Gdyby znów użył Powiewu wiatru użyj swojej szybkości i ucieknij z pola rażenia tegoż ataku! Wierzę w ciebie!- powiedziałem do pokemona. Wierzę, że Butterfree da radę, mimo mojej niekompetencji na początku.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Icon_minitimeWto Maj 06, 2014 4:44 pm

Porywem Wiatru skontruj Strzał Siecią. Wiatr na moment przyhamuje tego robaka, dlatego wykorzystaj chwilę i Szybkim Atakien uderz go od góry nie dając mu możliwości trafienia w Ciebie Zamętem.
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Icon_minitimeWto Maj 06, 2014 4:49 pm

Motyp podleciał do ćmy, ale ta zdołała odbić siec porywem wiatru. Jednak gdy sama miała zadać cios to została siłą zamętu wbita w bagno. Teraz pok Nando jest cały poklejony i nie wie co z tym zrobić.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Icon_minitimeWto Maj 06, 2014 4:55 pm

Zmyj to błoto Nawodnieniem i zwiewaj stamtąd Szybkim Atakiem
Powrót do góry Go down
Morpheus

Morpheus

Male Liczba postów : 64
Wiek : 25
Skąd : Bydgoszcz

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Icon_minitimeWto Maj 06, 2014 5:05 pm

-Shinyfly! Teraz póki jest ubłocony użyj na nim Strzału Siecią i dorzuć mu trudu z uwolnieniem, a następnie użyj Trującego pyłku, by go zatruć! Na sam koniec użyj Zamętu i wymieszaj go w tym błotku!-zakomendowałem mojemu motylowi. Wierzę, że się uda! Shinyfly jest mi bardzo bliski. Jego siła jest wyjątkowa i wiem, że ma potencjał, by pokonać każdego wroga. Nawet silniejszego od siebie.
-Dasz radę Shiny!
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Icon_minitimeWto Maj 06, 2014 5:17 pm

Co się ćma obmyła to ja znowu motyl czymś upaćkał. Raz to siecią, dwa to pyłem, trzy to znowu błotem. Kiedy w końcu się stamtąd wydostał to był zmęczony i ciężki od wilgoci.
Powrót do góry Go down
Morpheus

Morpheus

Male Liczba postów : 64
Wiek : 25
Skąd : Bydgoszcz

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Icon_minitimeWto Maj 06, 2014 5:24 pm

-Brawo Shiny! Teraz wykończ go! Podleć najszybciej jak potrafisz do przeciwnika omijając jego ataki i obleć go po czym wyczekaj do momentu, gdy będzie niezdolny do zrobienia uniku wtedy podleć najszybciej jak się da i Robacze Gryzienie! Następnie Trujący Proszek i odleć od niego. Wszelkich ataków unikaj! Jesteś o wiele szybszy niż ten motyl! Dasz radę, wierzę w ciebie!
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Icon_minitimeWto Maj 06, 2014 5:29 pm

Mgła, szybko!
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Icon_minitimeWto Maj 06, 2014 5:33 pm

Motyl podleciał w mgłę i nie trafił przeciwnika, po czym się zgubił. Teraz lata w te i tamte skołowany sytuacją.
Powrót do góry Go down
Mephisto

Mephisto

Male Liczba postów : 327
Wiek : 25
Skąd : Okolice Łodzi

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Icon_minitimeWto Maj 06, 2014 6:28 pm

Bądź nieruchomo. Wsłuchaj się w trzepot skrzydeł Butterfree, on jest Ci tak znajomy, w końcu jesteś robakiem. Zlokalizuj jego pozycję i uderz Bąbelkowym Promieniem. Zmieniaj co jakiś czas pozycję, by ten nie mógł namierzyć Ciebie.
Powrót do góry Go down
Morpheus

Morpheus

Male Liczba postów : 64
Wiek : 25
Skąd : Bydgoszcz

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Icon_minitimeWto Maj 06, 2014 6:37 pm

-Shinyfly słuchaj mojego głosu! Nie kręć się tam jak gówno w betoniarce! Wzleć najwyżej jak potrafisz! Ponad mgłę i użyj Trującego Pyłku! Rozpyl go nad całą mgłą, a następnie obserwuj bacznie co się dzieje!
Powrót do góry Go down
Samael

Samael

Male Liczba postów : 1512
Wiek : 32

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Icon_minitimeWto Maj 06, 2014 6:45 pm

Ćma co jakiś czas strzelała tu i ówdzie bombelkowym promieniem, a smutny porównaniem trenera motyl wzleciał wyżej rozpylając trujący pył.
Powrót do góry Go down
Morpheus

Morpheus

Male Liczba postów : 64
Wiek : 25
Skąd : Bydgoszcz

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Icon_minitimeWto Maj 06, 2014 7:15 pm

-Shinyfly przepraszam za porównanie... Nie przejmuj się lataj u góry i unikaj wszelkich ataków ze strony Masquerain. Gdy nadejdzie odpowiedni moment postaraj się zlokalizować przeciwnika po trzepotaniu jego skrzydeł oraz pozycji z której lecą bąbelki i przypuść atak Trującym Pyłkiem. Potem znów fruwaj nad mgłą. Powtarzaj to, aż mgła opadnie!
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Empty
PisanieTemat: Re: Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie   Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 

Wygrać albo przegrać - oto jest pytanie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Czas - jest darem

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Arena Walk-