PokemonEternal
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować. 
IndeksRejestracjaZaloguj

Share
 

 Dziomek

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Sin Cara
Admin
Sin Cara

Male Liczba postów : 1389
Wiek : 27

Dziomek Empty
PisanieTemat: Dziomek   Dziomek Icon_minitimeNie Mar 16, 2014 1:56 pm

GlameowDziomek M #431
Dziomek 431
Charakter:
Jest to kotek jak każdy inny. Drapie po ścianach, wysypie żwir z kuwety i siada na klawiaturze gdy trener chce coś zrobić na komputerze. Nie lubi jednak gdy ktoś ją atakuje i wtedy jest gotowy do walki.
Typ Pokemona: Normal
Prędkość: 85
Wielkość: 0.5 m
Waga: 3.9 kg
Ataki:

HydreigonDziomek M #635
Dziomek 635
Charakter:
Pokemon ten uwielbia walkę w bliskim kontakcie, co skutkuje tym, że każdy jego atak zbliżeniowy jest o wiele silniejszy, ale te na daleki dystans są dużo słabsze. Jednak gdy doszła mu druga głowa to trener ma straszne trudności z dogadaniem się z obiema gdyż obie są sobie przeciwne i najchętniej rozdzieliłyby się.
Typ Pokemona: Mrok/Smok
Region: Johto
Prędkość: 98
Wielkość: 1.8 m
Waga: 160 kg
Ataki:

SeismitoadDziomek M #537
Dziomek 537
Charakter:
Ten pokemon ciągle jest zamyślony. Teraz kiedy ewoluował do ostatecznej formy przestał przejmować się swoim ciałem, a bardziej rozmyśla o problemach wszystkich przez co walki nie zawsze wyglądają tak jak powinny.
Typ Pokemona: Woda/Ziemia
Region: Johto
Prędkość: 74
Wielkość: 1.5 m
Waga: 62 kg
Ataki:

HoothootDziomek M #163
Dziomek Spr_5b_163
Charakter:
Typowa sowa-w dzień śpi i ciężko zmusić go do jakiegokolwiek wysiłku, ale za to nocą kipi energią. Lubi wymykać się późnymi wieczorami na długie podróże, podczas których obserwuje dzikie pokemony.
Typ Pokemona: Normal/Lot
Prędkość: 50
Wielkość: 0.7 m
Waga: 21.2 kg
Ataki:

SawkDziomek M #539
Dziomek 539
Charakter:
Pokemon ten szanuje swojego trenera i ufa mu bezgranicznie. Widzi w nim mądrego przywódcę dzięki któremu stanie się silnym wojownikiem. Widzi w nim nie prostego trenera wydającego polecenia i zaślepionego zwycięstwem, a kogoś rozsądnego, dla którego liczy się dobro pokemona i jego zdanie. Podoba mu się swoboda, którą dostaje i odpłaca się dokładnym wykonaniem każdego polecenia. Szanuje również Magmara, którego uważa za honorowego wojownika. Sawk walczy z każdym i nie ważne czy to słabszy czy silniejszy przeciwnik.
Typ Pokemona: Walka
Prędkość: 85
Wielkość: 1.4 m
Waga: 51 kg
Ataki:

Magmortar AlgerDziomek M #467
Dziomek 467
Charakter:
Ewolucja, praca trenera i psychologa sprawiły, że pokemon wykorzystuje pełnię swojego potencjału, zarówno podczas walk, jak i na treningach. Teraz stał się rannym ptaszkiem, śpi bardzo krótko i często sam budzi trenera, by móc z nim potrenować o świcie.
Typ Pokemona: Ogień
Region: Johto
Prędkość: 83
Wielkość: 1.63 m
Waga: 68 kg
Ataki:

MetapodDziomek M #011
Dziomek 011
Charakter:
Pokerobak jest strasznie uparty, w pozytywnym sensie tego słowa, gdy się za coś zabierze, nie odpuści, aż tego nie skończy, bądź całkowicie opadnie z sił.
Typ Pokemona: Robak
Prędkość: 30
Wielkość: 0.7 m
Waga: 9.9 kg
Ataki:

DrapionDziomek F #452
Dziomek 452
Charakter:
Pokemon ten po tym, jak go bezczelnie zdeptano z wielkim zaparciem walczy z większymi. Chce się za wszelką ocenę odegrać na wszystkim co większe. Pokemony ogniste nie sprawiają jej takich kłopotów jak kiedyś, jednak nadal nie jest wyrywna do walk z nimi. Dla trenera stara się przełamać, jednak czasami dawny uraz bierze górę.
Typ Pokemona: Trujący/Mrok
Region: Johto
Prędkość: 95
Wielkość: 1.3 m
Waga: 61.5 kg
Ataki:

Zdolność:  Bitewna zbroja

SolrockDziomek N #338
Dziomek 338
Charakter:
Ten Solrock cały czas jest jakby nieobecny. Myśli o przyszłych pojedynkach przez co często zapomina o tym co go otacza. Często zamyśli się w czasie pojedynku i dopiero mocne oberwanie może go z tego wybudzić.
Typ Pokemona: Kamień/Psycho
Prędkość: 70
Wielkość: 1.2 m
Waga: 154 kg
Ataki:

PidgeyDziomek F #016
Dziomek 016
Charakter:
Pokemon jest nałogowym ziarnocholikiem, stale myśli tylko o tym co zrobić, aby móc sobie podziobać świeże ziarno. Gdy znajdzie worek z nasionami, natychmiast się na niego rzuca, rozrywa i wyjada tyle ziaren, że nie jest w stanie latać.
Typ Pokemona: Normal/Lot
Prędkość: 56
Wielkość: 0.3 m
Waga: 1.8 kg
Ataki:

Ekans SheDziomek M #023
Dziomek 023
Charakter:
Jest to bardzo żarłoczny pokemon. Potrafi zjeść wszystko co znajdzie przed swoją paszczą. Przez te upodobania trener często ma kłopoty, gdyż pokemona po obżarciu boli brzuch i nie jest w stanie walczyć.
Typ Pokemona: Trujący
Prędkość: 55
Wielkość: 2 m
Waga: 6.9 kg
Ataki:

BanetteDziomek M #354
Dziomek 354
Charakter:
Jest nieco nerwowy, wszystko musi mieć poukładane, nie lubi nagłych zmian. Nie jest obrażalski, ani agresywny, zdarza mu się jednak histeryzować. Dzięki odpowiedniej pracy, duch przestał bać się ludzi oraz innych pokemonów. Zachowuje jednak dystans przy poznawaniu nowych osób i stworków.
Typ Pokemona: Duch
Region: Johto
Prędkość: 65
Wielkość: 1.1 m
Waga: 12.5 kg
Ataki:

Granbull SabaDziomek F #210
Dziomek 210
Charakter:
Pokemon ma wielką charyzmę i często dyryguje innymi pokemonami. Lubi niecodzienne rozrywki i gry psychologiczne, które poprawiają jej humor. Podczas treningów i walk często działa po swojemu, ale jakoś nie okazuje wrogości trenerowi.
Typ Pokemona: Wróżka
Region: Johto
Prędkość: 45
Wielkość: 1.4 m
Waga: 48.7 kg
Ataki:

UrsaringDziomek M #217
Dziomek 217
Charakter:
Jest to pokemon o bardzo słabych nerwach i, gdy się zdenerwuje, atakuje wszystko i wszystkich na swojej drodze. Jedyną osobą, na którą nie podniósłby łapy jest jego trener. Szanuje go i jest mu wierny.
Typ Pokemona: Trujący
Prędkość: 55
Wielkość: 1.8 m
Waga: 125.8 kg
Ataki:

EspurrDziomek M #677
Dziomek Espurr
Charakter:
Pokemon, który nie jest w kontakcie ze światem wewnętrznym i w ogóle myśli wiecznie o niebieskich migdałach. Trudno go sprowadzić na ziemię.
Typ Pokemona: Psycho
Prędkość: 68
Wielkość: 0.3 m
Waga: 3.5 kg
Ataki:

Venusaur BulbiDziomek M #003
Dziomek 003
Charakter:
Jest to pokemon bardzo zżyty z przyrodą. Uwielbia wygrzewać się w słońcu i kąpać w jeziorze. Często wyciąga swojego trenera na wieczorne spacery, aby posłuchać szumu drzew i odgłosów dzikich pokemonów.
Typ Pokemona: Trawa/Trujący
Region: Johto
Prędkość: 80
Wielkość: 2 m
Waga: 100 kg
Ataki:

HeatmorDziomek F #631
Dziomek 631
Charakter:
Samiczka bardzo waleczna i odważna. Już po wykluciu z jaja była żwawa i chętna do walki. Swojego trenera traktuje jak ojca i darzy szczególnym uczuciem, które sprawia że wykonuje wszystkie jego polecenia.
Typ Pokemona: Ogień
Prędkość: 65
Wielkość: 1.4 m
Waga: 58 kg
Ataki:

Persian KociuszkaDziomek F #053
Dziomek 053
Charakter:
Pokemon kocha świecidełka oraz jedzenie. Podobnie jak byłego trenera, lubi Dziomka gdyż ten karmi go i jest źródłem wielu błyskotek. W walce czuje się jak ryba w wodzie jednak treningi woli sobie odpuszczać na rzecz zabaw świecidełkami.
Typ Pokemona: Normal
Region: Johto
Prędkość: 115
Wielkość: 1 m
Waga: 32 kg
Ataki:

MagnetonDziomek N #082
Dziomek 082
Charakter:
Jest to rozrabiaka, lubi zaczepiać innych i prowadzić z nimi przepychanki. Nie jest zbyt koleżeński, komunikuje się z innymi walcząc. Czasami szturcha swojego trenera, robi to, gdy czegoś chce lub potrzebuje.
Typ Pokemona: Elektro/Stal
Region: Johto
Prędkość: 70
Wielkość: 1 m
Waga: 60 kg
Ataki:

Powrót do góry Go down
 

Dziomek

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
PokemonEternal :: Archiwum :: Archiwum :: Eternal vol 1.0 :: Boxy-